Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Andrej Bajić112:014:113
2. Domagoj Olujić100:211:141
3. Nenad Jakšić000:00:00
4. Goran Kovačić000:00:00
5. Neven Špehar000:00:00


Zadnji rezultati


6B. Liga
3.2.2023. - kod Kutije Šibica
Robby Bauer66
Dario Pavlović11


7D. Liga
3.2.2023. - Top Spin
Ana Marinković66
Boris Antunović34


4B. Liga
2.2.2023. - Top Spin
Zvonimir Vlak66
Dražen Zrno10


1. Liga
2.2.2023. - Trnje
Andrej Bajić77
Domagoj Olujić56


5G. Liga
2.2.2023. - Top Spin
Daniel Strihić66
Jozo Perić44


2023/01

6F. Liga
31.1.2023. - kod Kutije Šibica
Branko Cindro7110
Yuriy Levchuk566


3D. Liga
31.1.2023. - Špansko
Ivan Matić266
Darko Herak623


Parovi 4B. Liga
31.1.2023. - Triumph
Lukić / Perić76
Krišković / Štefančić52


Parovi 3B. Liga
31.1.2023. - Top Spin
Krišković / Kopić66
Vlak / Vlak23


2A. Liga
31.1.2023. - Ponikve
Goran Kovačić66
Monika Likić10


4A. Liga
31.1.2023. - Top Spin
Marko Škrabić66
Nino Gugić42


6F. Liga
31.1.2023. - kod Kutije Šibica
Filip Brkić76
Branko Cindro54


6D. Liga
31.1.2023. - kod Kutije Šibica
Robert Trivunčević6310
Matej Luburić368


6G. Liga
31.1.2023. - Top Ten
Luka Božić66
Martin Jalžabetić24


7A. Liga
31.1.2023. - kod Kutije Šibica
Ivan Soldo67
Nediljko Kovač25


4B. Liga
31.1.2023. - Špansko
Karlo Tonković7310
Zoran Sladoljev568


5B. Liga
30.1.2023. - Ponikve
David Bišić66
Tomislav Zastavnik43


Parovi 5B. Liga
30.1.2023. - Mladost
Jurčić / Murat66
Završak / Završak04


Parovi 6A. Liga
30.1.2023. - Špansko
Horvat / Dean Tončić66
Marendić / Jalžabetić12

Neodigrani susreti
Sljedeću sezonu igraju:
(ako niste na ovoj listi, onda nećete biti uključeni u nove lige)

RbrIgrač
1Adam Landeka
2Adam Mehtić
3Adrian Drempetić
4Adrijan Jakšić
5Alan Legin
6Aleksandar Krstev
7Aleksandar Radojčić
8Alen Bejuk
9Aljoša Šarac
10Ana Marinković
11Andrej Adanić
12Andrej Bajić
13Andrija Garofulić
14Anton Bošnjak
15Antun Milišić
16Boris Antunović
17Borna Vučkić-Herkov
18Božo Kelić
19Branko Cindro
20Bruno Bauer
21Bruno Jovanović
22Dado Ćavar
23Dalibor Smoljanović
24Damir Jadrić
25Damir Pirić
26Daniel Strihić
27Danijel Jurič
28Danijel Šutić
29Dario Pavlović
30Dario Rebić
31Darko Herak
32David Bišić
33David Hrvatin
34Davor Kalanj
35Davor Šelendić
36Dejan Kinkela
37Denis Čuljak
38Denis Rački
39Domagoj Olujić
40Domagoj Penić
41Domagoj Šušković
42Dominik Birtić
43Dominik Šalković
44Dragan Čičak
45Drago Veselčić
46Dražen Zrno
47Duško Vukmanović
48Emil Krznarić
49Ensar Husković
50Filip Brkić
51Filip Herljević
52Filip Naglić
53Filip Pavić
54Filip Sakač
55Frane Martinis
56Frane Slišković
57Franjo Sakmardi
58Goran Bistrički
59Goran Katušin
60Goran Kovačić
61Goran Russo
62Helen Starešinić
63Hrvoje Ditrih
64Hrvoje Habunek
65Hrvoje Lafter
66Hrvoje Marušić
67Hrvoje Žunić
68Iva Horvat (m)
69Ivan Bacan
70Ivan Fiket
71Ivan Hodoba
72Ivan Ivo Penić
73Ivan Lekšić
74Ivan Leskovar
75Ivan Matić
76Ivan Mijić
77Ivan Milinković
78Ivan Soldo
79Ivan Tomulić
80Ivica Bobek
81Ivo Benedik
82Ivor Gavrilović
83Jan Krešić
84Josip Cmrečnjak
85Josip Seidl
86Josip Šimić
87Josip Tečer
88Jozo Perić
89Karlo Tonković
90Kenan Mačkić
91Kresimir Boscic
92Krešimir Buden
93Krešimir Jantoljak
94Krunoslav Lovrić
95Lena Momčilović
96Luka Bartulović
97Luka Božić
98Luka Šmalcelj
99Marin Buljan
100Marin Galić
101Mario Borko
102Mario Glavan
103Mario Kelečić
104Mario Mojsinović
105Mario Sermek
106Mario Valpotić
107Marko Đurković
108Marko Habuš
109Marko Lautar
110Marko Mlinarić
111Marko Pavičić
112Marko Pavić(1)
113Marko Pećušak
114Marko Punoš
115Marko Škrabić
116Marko Štefančić
117Marta Turkalj
118Martin Jalžabetić
119Mate Batinić
120Matej Čičak
121Matej Luburić
122Mateja Antolković
123Mateo Perković
124Matija Kazalicki
125Matija Kobetić
126Matija Sivec
127Matko Jurlina
128Miro Smiljanic
129Miroslav Pinkas
130Monika Likić
131Nediljko Kovač
132Nenad Čaklović
133Nenad Jakšić
134Neven Horvatić
135Neven Krnić
136Neven Špehar
137Nino Gugić
138Nino Pavičić
139Oskar Fiuri
140Petar Matić
141Robby Bauer
142Robert Trivunčević
143Roko Spahija
144Romeo Šašić
145Saša Čaklović
146Saša Marinović
147Saša Marković
148Sebastian Kralj
149Sebastian Tin Sebastijan
150Silvije Majić
151Slaven Bušić
152Stipe Rosandić
153Stjepan Banović
154Stjepan Barić
155Tadej Pešl
156Tihomir Maršić
157Tino Kirin
158Tom Jasak
159Tomica Horvatinec
160Tomislav Belošić
161Tomislav Jajac
162Tomislav Mijić
163Tomislav Polić
164Tomislav Zastavnik
165Vanja Kralj
166Vedran Batrla
167Vedran Benić
168Vice Mandaric
169Viktor Obrol
170Vito Ivanišević
171Vlado Suša
172Vlaho Stanišić
173Vlatko Jakupčić
174Yuriy Levchuk
175Zlatko Antonić
176Zoran Bohaček
177Zoran Knežević
178Zoran Margić
179Zoran Muhek
180Zoran Sladoljev
181Zvonimir Vlak
182Željko Crljenica


Zamrznuti:

Igraju sljedeće sezone, a ovu nisu igrali:

Nema dolazećih...


Igrali ove sezone, a neće sljedeće:

Nema odlazećih...
Chat



Kalendar
Prošlo:

03.02.2023 19:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Šimić - Vlaho Stanišić
Trenutno se igra:

03.02.2023 21:00, 5D. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Punoš - Mate Batinić
Dolazi:

GDSI04.02.2023 10:00, 7C. Liga, TK Movens
Vedran Batrla - Tihomir Maršić H2H

GDSI04.02.2023 10:00, 5H. Liga, kod Kutije Šibica
Luka Bartulović - Goran Katušin H2H

GDSI04.02.2023 10:00, 5A. Liga, kod Kutije Šibica
Aleksandar Radojčić - Borna Vučkić-Herkov H2H

GDSI04.02.2023 12:00, 5F. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Filip Herljević H2H

GDSI04.02.2023 12:00, 5G. Liga, Top Spin
Davor Kalanj - Daniel Strihić H2H

GDSI04.02.2023 12:00, 3C. Liga, Oranice
Roko Spahija - Dominik Šalković H2H

GDSI04.02.2023 13:00, 7D. Liga, Špansko
Tomislav Polić - Danijel Jurič H2H

GDSI04.02.2023 15:00, 6D. Liga, San Spin
Domagoj Penić - Ivan Lekšić H2H

GDSI04.02.2023 16:00, 5B. Liga, Top Spin
Denis Rački - Zlatko Antonić H2H

GDSI04.02.2023 18:00, 2B. Liga, Trnje
Ivan Matić - Marko Habuš H2H

GDSI04.02.2023 19:00, 6G. Liga, Ponikve
Ivan Bacan - Filip Sakač H2H

GDSI05.02.2023 10:00, 3A. Liga, Oranice
Bruno Jovanović - Vlado Suša H2H

GDSI05.02.2023 11:00, 5E. Liga, Trnje
Kresimir Boscic - Slaven Bušić H2H

GDSI05.02.2023 11:30, 5C. Liga, Špansko
Hrvoje Žunić - Frane Slišković H2H

GDSI05.02.2023 12:00, 2A. Liga, Ponikve
Mario Sermek - Marko Lautar H2H

GDSI05.02.2023 12:00, Parovi 4A. Liga, Oranice
Muha / Horvat - Tadić / Tadić H2H

GDSI05.02.2023 13:00, Parovi 4B. Liga, Trnje
Jurčić / Murat - Krišković / Štefančić H2H

GDSI05.02.2023 13:00, 4D. Liga, Trnje
Miro Smiljanic - Mario Valpotić H2H

GDSI05.02.2023 14:00, 6E. Liga, Špansko
Tom Jasak - Goran Bistrički H2H

GDSI05.02.2023 14:00, 6G. Liga, Chromos Savica
Adrijan Jakšić - Filip Sakač H2H

GDSI05.02.2023 15:00, 1. Liga, Top Spin
Neven Špehar - Goran Kovačić H2H

GDSI05.02.2023 16:00, 7F. Liga, Agram Centar
Dado Ćavar - Yuriy Levchuk H2H

GDSI05.02.2023 16:00, 5G. Liga, Trnje
Daniel Strihić - Mario Kelečić H2H

GDSI05.02.2023 17:00, 4A. Liga, Top Spin
Bruno Bauer - Marko Škrabić H2H

GDSI05.02.2023 18:00, 8B. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Božo Kelić H2H

GDSI05.02.2023 20:00, 3B. Liga, Mladost
Darko Herak - Karlo Tonković H2H

GDSI06.02.2023 18:00, 6C. Liga, Ponikve
Vlaho Stanišić - Marko Pećušak H2H

GDSI06.02.2023 18:00, Parovi 4A. Liga, Concordia
Tadić / Tadić - Draženović / Tolić H2H

GDSI06.02.2023 20:00, 3A. Liga, Ponikve
Bruno Jovanović - Iva Jančevski H2H

GDSI06.02.2023 20:00, 6E. Liga, Triumph
Tom Jasak - Aleksandar Krstev H2H

GDSI06.02.2023 21:00, 6G. Liga, kod Kutije Šibica
Zoran Margić - Ivan Bacan H2H

GDSI06.02.2023 21:00, 5D. Liga, Špansko
Drago Veselčić - Marko Punoš H2H

GDSI06.02.2023 21:00, 4B. Liga, Mladost
Zvonimir Vlak - Vedran Benić H2H

GDSI06.02.2023 21:00, 5H. Liga, Špansko
Mario Mojsinović - Stjepan Banović H2H

GDSI06.02.2023 21:00, 6B. Liga, Ponikve
Tomislav Zastavnik - Oskar Fiuri H2H

GDSI07.02.2023 09:00, 8A. Liga, kod Kutije Šibica
Tomislav Jajac - Nediljko Kovač H2H

GDSI07.02.2023 14:00, 7F. Liga, Agram Centar
Dado Ćavar - Zoran Bohaček H2H

GDSI07.02.2023 18:00, 7D. Liga, Chromos
Boris Antunović - Danijel Jurič H2H

GDSI07.02.2023 18:00, 3D. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Dalibor Smoljanović H2H

GDSI07.02.2023 20:00, GDSI Kup, Trnje
Danko Greiner - Karlo Tonković H2H

GDSI07.02.2023 21:00, 5A. Liga, kod Kutije Šibica
Saša Marković - Borna Vučkić-Herkov H2H

GDSI07.02.2023 21:00, 6D. Liga, Špansko
Ivan Lekšić - Iva Horvat (m) H2H

GDSI08.02.2023 08:00, 8B. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Krešimir Buden H2H

GDSI08.02.2023 09:00, 5B. Liga, Špansko
Denis Rački - Mario Glavan H2H

GDSI08.02.2023 16:00, 2A. Liga, Ponikve
Tomica Horvatinec - Marko Lautar H2H

GDSI09.02.2023 07:00, 6G. Liga, Trnje
Zoran Margić - Adrijan Jakšić H2H

GDSI09.02.2023 09:00, 8A. Liga, Ponikve
Antun Milišić - Nediljko Kovač H2H

GDSI09.02.2023 16:00, 2A. Liga, Trnje
Marko Lautar - Matija Kazalicki H2H

GDSI10.02.2023 19:00, 6D. Liga, Top Spin
Iva Horvat (m) - Domagoj Penić H2H

GDSI11.02.2023 09:00, 5C. Liga, Ponikve
Matija Sivec - Hrvoje Žunić H2H

GDSI11.02.2023 09:30, 8A. Liga, Špansko
Saša Marinović - Emil Krznarić H2H

GDSI11.02.2023 12:00, 4C. Liga, Špansko
Marko Štefančić - Filip Pavić H2H

GDSI11.02.2023 13:00, 6F. Liga, San Spin
Matej Čičak - Mateja Antolković H2H

GDSI11.02.2023 14:00, 2B. Liga, Oranice
Marko Habuš - Ivan Tomulić H2H

GDSI11.02.2023 16:00, 5B. Liga, Top Spin
Denis Rački - Sebastian Tin Sebastijan H2H

GDSI11.02.2023 16:00, 1. Liga, Top Spin
Neven Špehar - Nenad Jakšić H2H

GDSI11.02.2023 16:00, 5B. Liga, Špansko
Željko Crljenica - Zlatko Antonić H2H

GDSI11.02.2023 17:00, 4B. Liga, Oranice
Nino Gugić - Dražen Zrno H2H

GDSI12.02.2023 09:30, 6D. Liga, Špansko
Jan Krešić - Iva Horvat (m) H2H

GDSI12.02.2023 11:00, 4B. Liga, Oranice
Nino Gugić - Zvonimir Vlak H2H

GDSI12.02.2023 12:00, GDSI Kup, Špansko
Aleksandar Radojčić - Vanja Baljak H2H

GDSI12.02.2023 16:00, 4C. Liga, Top Spin
Marko Štefančić - Marko Đurković H2H

GDSI12.02.2023 18:00, 6C. Liga, Ponikve
Mario Borko - Vlaho Stanišić H2H

GDSI12.02.2023 19:00, 3A. Liga, Oranice
Bruno Jovanović - Dominik Birtić H2H

GDSI13.02.2023 17:00, 4B. Liga, Ponikve
Vedran Benić - Nino Gugić H2H

GDSI13.02.2023 18:00, 6C. Liga, Ponikve
Marko Pećušak - Josip Šimić H2H

GDSI16.02.2023 19:00, 3A. Liga, Trnje
Bruno Jovanović - Monika Likić H2H

GDSI16.02.2023 20:00, 2A. Liga, Trnje
Neven Horvatić - Matija Kazalicki H2H

GDSI18.02.2023 16:00, 5B. Liga, Top Spin
Denis Rački - Željko Crljenica H2H

GDSI19.02.2023 11:00, 1. Liga, Top Spin
Neven Špehar - Andrej Bajić H2H

GDSI19.02.2023 19:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Šimić - Vlaho Stanišić H2H

GDSI19.02.2023 19:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Šimić - Vlaho Stanišić H2H

GDSI20.02.2023 21:00, 5F. Liga, Mladost
Stipe Rosandić - Ivor Gavrilović H2H

GDSI22.02.2023 19:00, 3A. Liga, Trnje
Monika Likić - Vlado Suša H2H

Administracija25.2.2023.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI26.02.2023 16:00, 1. Liga, Top Spin
Goran Kovačić - Nenad Jakšić H2H

GDSI26.02.2023 16:00, 4C. Liga, Top Spin
Filip Pavić - Marko Đurković H2H

Administracija27.2.2023.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

28.02.2023
Kraj sezone 2023/02

ATP News