Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Marin Rađa437:244:2110
2. Šimun Rotim336:036:159
3. Karlo Sokol336:231:239
4. Goran Russo412:727:496
5. Gorki Bratim502:1046:595
6. Marin Galić312:415:325


Zadnji rezultati


3A. Liga
20.2.2024. - Ponikve
Šimun Rotim66
Gorki Bratim44


8B. Liga
20.2.2024. - TK PONIKVE
Robert Bogut67
Branko Mandić25


5F. Liga
20.2.2024. - Concordia
Petar Pazin6410
Mario Valpotić362


4A. Liga
20.2.2024. - TK Trešnjevka
Miroslav Pinkas67
Matija Sivec36


3A. Liga
20.2.2024. - Ponikve
Marin Galić67
Gorki Bratim35


5E. Liga
20.2.2024. - San Spin
Danijel Šutić67
Ivan Sobota26


5B. Liga
20.2.2024. - Medveščak
Petar Matić66
Saša Smrk13


7A. Liga
20.2.2024. - Top Spin
Tomislav Mijić67
Ivan Horvat (2)25


6F. Liga
20.2.2024. - Oranice
Aleksandar Radojčić66
Josip Seidl10


4C. Liga
20.2.2024. - Ponikve
Marko Mlinarić66
Miro Smiljanic30


4B. Liga
20.2.2024. - Chromos
Ivor Gavrilović5711
Marko Gračak769


4D. Liga
20.2.2024. - Concordia
Davor Sitar66
Davor Kalanj11


5G. Liga
19.2.2024. - Ravnice
Filip Ćurčić66
Zoran Margić11


3B. Liga
19.2.2024. - Ponikve
Darko Herak6310
Ivan Jović468


3D. Liga
19.2.2024. - Mladost
Jura Škrlec66
Stipe Rosandić12


7A. Liga
19.2.2024. - Concordia
Josip Tošić66
Luka Šmalcelj22


7E. Liga
19.2.2024. - Concordia
Hrvoje Marušić76
Tonko Čupić54


2A. Liga
19.2.2024. - Top Spin
Karlo Tonković3611
Ivan Leskovar609


6C. Liga
19.2.2024. - TK Trešnjevka
Ana Kovač66
Dejan Marendić22

Neodigrani susreti




Rang lista

O rang listi:

Za rang listu se uzimaju zadnjih 5 odigranih sezona koje je igrač odigrao, u zadnjih 12 mjeseci.

Rang lista se ažurira na početku svake sezone (svakih mjesec dana).

Bodovanje za rang listu možete vidjeti ovdje.

Klikom na bodove prokraj igrača možete vidjeti detaljni ispis zbroja osvojenih bodova.

ear47mtete|000082EAFB7A|dankogr_tenisliga|Post|PostContent|A26408D1-E382-4235-A55B-A68D0B205552







 IgračBodovi
1Vuković / Lautar8334
2Penić / Klenkar5557
3Salopek / Fiket5334
4Novko / Rotim5223
5Kipčić / Škrgatić5039
6Glavan / Večerić4888
7Galić / Paić4446
8Jakšić / Fiket4001
9Kovačić / Lautar3999
10Brkljačić / Vučković3555
11Gavrilović / Karanušić3335
12Vlak / Vlak3334
13Knezović / Jovanović3114
14Krišković / Štefančić3114
15Čaklović / Martinović2969
16Lukić / Perić2817
17Peco / Dumalovski Janjušić2743
18Lumpert / Miholić2667
19Rosandić / Bajić2557
20Gavrilović / Salopek2446
21Rosandić / Jovanović2371
22Greiner / Šter2175
23Horvat / Vuletić2079
24Jurčić / Murat2077
25Župan / Tkalčević2002
26Dobrović / Petrinić2000
27Lažnjak / Grancarić1927
28Mačkić / Matić1484
29Tadić / Tadić1483
30Lisac / Lisac1483
31Kalanj / Durlen1434
32Horvat / Furić1352
33Jelavić / Likić1335
34Završak / Završak1287
35Muha / Horvat1188
36Nujić / Šimunić1187
37Periša / Matić1186
38Draženović / Tolić1122
39Crljenica / Škrabić1112
40Likić / Erceg1111
41Horvat / Dean Tončić1089
42Turkalj / Soldo693
43Batinić / Zrno693
44Babić / Bašić594
45Poštić / Marinković528
46Gugić / Jantoljak495
47Krmpotić / Bojanić495
48Šaban / Kocis297
49Seidl / Miličević297
50Vujnović / Krstev264
51Rotim / Rotim222
52Šaban / Šaban198
53Marušić / Igrec66
54Zlački / Punoš0
55Ištvanić / Maričić0
56Rotim / Mudronja0
57Lemić / Zorić0
58Šaban / Držanić0
59Gavrilović / Koren0




Kalendar
Prošlo:

20.02.2024 20:00, 4A. Liga, kod Kutije Šibica
Miroslav Pinkas - Matija Sivec
20.02.2024 21:00, 5F. Liga, Concordia
Petar Pazin - Mario Valpotić
Dolazi:

GDSI21.02.2024 10:00, 3D. Liga, TK Trešnjevka
Stipe Rosandić - Petar Lazarevski H2H

GDSI21.02.2024 13:00, 5G. Liga, Concordia
Zoran Margić - Luka Vlašić H2H

GDSI21.02.2024 17:00, 5A. Liga, Ravnice
Matija Džepina-Bajić - Filip Herljević H2H

GDSI21.02.2024 17:00, 3C. Liga, Top Spin
Matija Kobetić - Kristijan Matijašević H2H

GDSI21.02.2024 20:00, 5C. Liga, Concordia
Filip Naglić - Davor Palčec H2H

GDSI21.02.2024 20:30, GDSI Kup, Concordia
Tomislav Špiljak - Iva Horvat (m) H2H

GDSI21.02.2024 21:00, 4A. Liga, Top Spin
Ivan Lekšić - Tvrtko Jureša H2H

GDSI21.02.2024 21:00, 5E. Liga, Concordia
Mario Mojsinović - Danijel Šutić H2H

GDSI21.02.2024 21:00, 3B. Liga, Mladost
Ivan Jović - Mateo Perković H2H

GDSI22.02.2024 16:00, 5B. Liga, Concordia
Domagoj Penić - Iva Horvat (m) H2H

GDSI22.02.2024 16:00, 5A. Liga, Ravnice
Matija Džepina-Bajić - Oskar Fiuri H2H

GDSI22.02.2024 17:00, 5H. Liga, Top Spin
Vedran Anđelić - Dražen Zrno H2H

GDSI22.02.2024 18:00, 7C. Liga, TK Terra
Marko Gudelj - Krešimir Buden H2H

GDSI22.02.2024 19:00, 3B. Liga, Concordia
Saša Grgurić - Hrvoje Lafter H2H

GDSI22.02.2024 19:00, 4D. Liga, Trnje
Bruno Hemen - Dalibor Smoljanović H2H

GDSI22.02.2024 19:00, 6B. Liga, Concordia
Tomislav Polić - Ivan Prgomet H2H

GDSI22.02.2024 20:00, 3D. Liga, Trnje
Matija Kazalicki - Bruno Kodba H2H

GDSI22.02.2024 20:00, 6B. Liga, kod Kutije Šibica
David Hrvatin - Josip Tečer H2H

GDSI22.02.2024 21:00, 6E. Liga, Ponikve
Duje Lozić - Drago Veselčić H2H

GDSI22.02.2024 21:00, 4A. Liga, Concordia
Tomislav Kovačević - Tvrtko Jureša H2H

GDSI23.02.2024 14:00, 5D. Liga, Concordia
Luka Bartulović - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI23.02.2024 15:30, 5E. Liga, Špansko
Mario Mojsinović - Kresimir Boscic H2H

GDSI23.02.2024 17:00, 4A. Liga, kod Kutije Šibica
Miroslav Pinkas - Ivan Lekšić H2H

GDSI23.02.2024 18:30, 4B. Liga, Prince
Bojan Poturica - Marko Gračak H2H

GDSI23.02.2024 18:30, 5C. Liga, Concordia
Josip Šimić - Jasmin Peco H2H

GDSI23.02.2024 20:00, 4C. Liga, Ponikve
Josip Škof - Marko Mlinarić H2H

GDSI23.02.2024 20:30, 4A. Liga, Concordia
Matija Sivec - Tvrtko Jureša H2H

GDSI23.02.2024 21:00, 3B. Liga, Ponikve
Saša Grgurić - Darko Herak H2H

GDSI23.02.2024 21:00, 1. Liga, Veslačka
Antonio Salopek - Tino Kirin H2H

GDSI24.02.2024 08:00, 5H. Liga, Top Spin
Dean Bertoncelj - Dražen Zrno H2H

GDSI24.02.2024 09:30, 5B. Liga, Concordia II
Iva Horvat (m) - Petar Matić H2H

GDSI24.02.2024 10:00, 8B. Liga, Ravnice
Branko Mandić - Stipe Šarlija H2H

GDSI24.02.2024 12:00, 5D. Liga, Ponikve
Zoran Sladoljev - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI24.02.2024 12:00, 7F. Liga, Tenis centar Tolić
Zoran Bohaček - Vlatko Jakupčić H2H

GDSI24.02.2024 15:00, 7E. Liga, Concordia
Tihomir Maršić - Tonko Čupić H2H

GDSI24.02.2024 16:00, 6D. Liga, Top Spin
Domagoj Šušković - Ivan Delač H2H

GDSI24.02.2024 16:00, 6A. Liga, Oranice
Fran Mataga - Alen Lacković H2H

GDSI24.02.2024 18:00, 4D. Liga, Concordia
Marta Turkalj - Davor Kalanj H2H

GDSI25.02.2024 09:00, 7E. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Leo Siniša Radošić H2H

GDSI25.02.2024 10:00, 3A. Liga, Concordia
Šimun Rotim - Marin Rađa H2H

GDSI25.02.2024 11:00, 5A. Liga, Špansko
Ensar Husković - Filip Herljević H2H

GDSI25.02.2024 11:00, 5G. Liga, Ponikve
Josip Strmečki - Vlaho Stanišić H2H

GDSI25.02.2024 11:30, 4B. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Željko Crljenica H2H

GDSI25.02.2024 12:00, 4B. Liga, Trnje
Denis Čuljak - Ivan Tomulić H2H

GDSI25.02.2024 13:00, 5D. Liga, Ponikve
Vanja Kralj - Andrej Adanić H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 7A. Liga, Concordia 2
Ivan Horvat (2) - Mate Batinić H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 5H. Liga, Concordia
Filip Pavić - Dean Bertoncelj H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 3B. Liga, Medveščak
Darko Herak - Vedran Mucić H2H

GDSI25.02.2024 18:00, 6F. Liga, kod Kutije Šibica
Aleksandar Radojčić - Renata Gašparović H2H

Administracija26.2.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI26.02.2024 19:00, 6B. Liga, Concordia
Ivan Prgomet - David Hrvatin H2H

GDSI26.02.2024 21:00, Parovi 1. Liga, Mladost
Salopek / Fiket - Kipčić / Škrgatić H2H

GDSI26.02.2024 21:00, 6F. Liga, TK Trešnjevka
Renata Gašparović - Danijel Lijović H2H

GDSI27.02.2024 15:00, 4A. Liga, Concordia
Miroslav Pinkas - Tvrtko Jureša H2H

GDSI27.02.2024 20:00, 9A. Liga, TK Trešnjevka
Mate Ćorić - Dino Rakipović H2H

GDSI27.02.2024 21:00, 1. Liga, Ponikve
Antonio Salopek - Filip Kordić H2H

GDSI27.02.2024 21:00, 6A. Liga, Concordia
Filip Draženović - Filip Brkić H2H

Administracija28.2.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI28.02.2024 20:00, 5C. Liga, Concordia
Filip Naglić - Jasmin Peco H2H

GDSI28.02.2024 20:00, 4A. Liga, Concordia
Tvrtko Jureša - Lordan Hristov H2H

GDSI28.02.2024 20:00, 4B. Liga, TK Trešnjevka
Marko Gračak - Denis Čuljak H2H

GDSI29.02.2024 20:00, 4B. Liga, Concordia
Željko Crljenica - Ivan Tomulić H2H

GDSI29.02.2024 20:00, 3D. Liga, Trnje
Jura Škrlec - Matija Kazalicki H2H

Administracija29.2.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

29.02.2024
Kraj sezone 2024/02

GDSI05.03.2024 20:00, GDSI Kup, Medveščak
Zvonimir Vlak - Petar Matić H2H

GDSI07.03.2024 17:00, GDSI Kup, Rudeš
Gorki Bratim - Vlatko Jakupčić H2H

ATP News