Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Luka Mandić224:124:206
2. Filip Herljević312:429:355
3. Tomislav Kovačević213:224:21**4
4. Marko Mlinarić212:222:204
5. Goran Russo100:210:131

** Bolji u međusobnom susretu



Zadnji rezultati


4C. Liga
23.5.2024. - San Spin
Filip Herljević67
Goran Russo46


4D. Liga
23.5.2024. - Staro Trnje
Dalibor Smoljanović6211
Goran Ivišić369


3C. Liga
23.5.2024. - Tolić
Goran Tišljarić6611
Neven Horvatić179


8E. Liga
23.5.2024. - Staro Trnje
Ivan Horvat (2)66
Zoran Margić13


9B. Liga
23.5.2024. - Tenis centar Tolić
Mate Đaković267
Ivan Ivo Penić635


7E. Liga
23.5.2024. - Mladost
Tom Jasak5612
Saša Smrk7310


12A. Liga
23.5.2024. - Croata Utrine
Miroslav Pašagić77
Vice Mandaric65


3C. Liga
23.5.2024. - TK Trešnjevka
Tino Kirin66
Marko Galić32


7F. Liga
23.5.2024. - TK Maja
Neven Krnić366
Filip Draženović631


5C. Liga
23.5.2024. - Concordia
Petar Lazarevski66
Alen Crnjac24


8F. Liga
23.5.2024. - Mladost
Marko Cvjetko7610
Petar Rilović576


4B. Liga
23.5.2024. - Staro Trnje
Miroslav Pinkas7510
Petar Mlinarić678


9G. Liga
23.5.2024. - Mladost
Mihovil Magdic76
Stipe Šarlija52


9F. Liga
23.5.2024. - Mladost
Ante Obrovac66
Dejan Marendić03


6E. Liga
23.5.2024. - Top Ten
Kresimir Boscic76
Ivan Antunović63


8B. Liga
23.5.2024. - Mladost
Marko Babić66
Josip Tošić12


4C. Liga
23.5.2024. - Veternica
Luka Mandić4710
Tomislav Kovačević650


7B. Liga
23.5.2024. - Ponikve
David Hrvatin4610
Ivan Milinković636


8G. Liga
23.5.2024. - Mladost
Hrvoje Ditrih6410
Tomislav Murat468

Neodigrani susreti
HUT

Što je HUT?
Ono što je ATP za svjetske profesionalce, to je HUT za hrvatske rekreativce.

Može malo detaljnije?
HUT okuplja organizatore turnira na području cijele Hrvatske, organizira kalendar turnira i boduje ostvarene rezultate za rang listu.
Na kraju sezone igra se Masters.

Rezultati ostvoreni u našoj tenis ligi i na turnirima tenis lige, također se boduju za HUT rang listu.
 

Više informacija na:

www.hut.hr
facebook - HUT

 

ear47mtete000082EAFB7Adankogr_tenisligaPostPostContent9B010BC1-EA06-4193-891A-EE6CEEE239EC
Objavljeno: 5.5.2014. (Danko Greiner)








Kalendar
Prošlo:

23.05.2024 20:30, 8E. Liga, Staro Trnje
Ivan Horvat (2) - Zoran Margić
24.05.2024 08:30, 6H. Liga, Staro Trnje
Robby Bauer - Miroslav Salaba
Dolazi:

GDSI24.05.2024 16:00, 7D. Liga, Veslačka
Bruno Bauer - Dejan Tešić H2H

GDSI24.05.2024 16:00, 6F. Liga, Mladost
Marko Štefančić - Luka Vlašić H2H

GDSI24.05.2024 17:00, 3B. Liga, Mladost
Darko Herak - Mario Sermek H2H

GDSI24.05.2024 17:00, 6D. Liga, TK Grof
Filip Ćurčić - Vlaho Stanišić H2H

GDSI24.05.2024 17:00, 10E. Liga, Staro Trnje
Danijel Mutak - Marko Mikulec H2H

GDSI24.05.2024 17:00, 4A. Liga, Staro Trnje
Matija Rubeša - Dominik Šalković H2H

GDSI24.05.2024 18:00, 8E. Liga, Tenis centar Tolić
Ivan Horvat (2) - Goran Katušin H2H

GDSI24.05.2024 18:00, 5F. Liga, Špansko
Ivan Tomulić - Ensar Husković H2H

GDSI24.05.2024 18:00, 7C. Liga, Concordia
Mario Kelečić - Alen Lacković H2H

GDSI24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia
Saša Marković - Jasmin Peco H2H

GDSI24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia
Jasmin Peco - Saša Marković H2H

GDSI24.05.2024 18:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Sven Hojski - Dominko Blažević H2H

GDSI24.05.2024 19:00, 9H. Liga, Mladost
Ivan Didović - Stjepan Barić H2H

GDSI24.05.2024 20:00, 5E. Liga, TK Maja
Marko Sirovec - Ivan Prgomet H2H

GDSI24.05.2024 20:00, 8E. Liga, Staro Trnje
Zoran Margić - Josip Tečer H2H

GDSI24.05.2024 20:00, 6F. Liga, Concordia
Marko Štefančić - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI24.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić
Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H

GDSI24.05.2024 20:30, Parovi 4B. Liga, TK Grof
Jurčić / Murat - Muha / Horvat H2H

GDSI24.05.2024 21:00, 9E. Liga, Veternica
Igor Tvrtković - Filip Barišić H2H

GDSI25.05.2024 08:00, 11A. Liga, TK Travnjak
Božo Kelić - Lovre Smirčić H2H

GDSI25.05.2024 08:00, 5H. Liga, Staro Trnje
Ivan Lekšić - Slaven Bušić H2H

GDSI25.05.2024 09:00, 6C. Liga, Mladost
Hrvoje Rajaković - Marko Đurković H2H

GDSI25.05.2024 09:30, 10B. Liga, Mladost
Marko Šimić - Dean Bertoncelj H2H

GDSI25.05.2024 10:00, 8D. Liga, Tenis centar Tolić
Robert Ćosić - Zvonimir Kardum H2H

GDSI25.05.2024 11:00, 3B. Liga, Staro Trnje
Darko Herak - David Miholić H2H

GDSI25.05.2024 12:00, 10C. Liga, Staro Trnje
Martin Jalžabetić - Ivan Pavkovic H2H

GDSI25.05.2024 13:00, 6H. Liga, Špansko
Robby Bauer - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI25.05.2024 13:00, 8F. Liga, Mladost
Zlatko Brbić - Hamza Suljić H2H

GDSI25.05.2024 17:00, 4C. Liga, Trnje
Tomislav Kovačević - Filip Herljević H2H

GDSI25.05.2024 18:00, Parovi 4B. Liga, Staro Trnje
Dumalovski Janjušić / Milković - Muha / Horvat H2H

GDSI25.05.2024 18:00, 10D. Liga, Trnje
Damir Jurić - David Pruša H2H

GDSI25.05.2024 19:00, 8C. Liga, Chromos Savica
Tomislav Polić - Stipe Buljan H2H

GDSI26.05.2024 09:00, 5A. Liga, Chromos Savica
Danko Greiner - Lovre Botica H2H

GDSI26.05.2024 10:00, 9D. Liga, Trnje
Luka Šmalcelj - Marko Martinovic H2H

GDSI26.05.2024 10:00, 11B. Liga, Trnje
Marko Plaftarić - Dino Rakipović H2H

GDSI26.05.2024 10:30, 8B. Liga, San Spin
Domagoj Šušković - Filip Fehir H2H

GDSI26.05.2024 11:00, 9F. Liga, Concordia 2
Bruno Grubešić - Mario Dragija H2H

GDSI26.05.2024 16:00, 5D. Liga, Trnje
Duško Govorko - Patrik Mesec H2H

GDSI26.05.2024 16:00, 6F. Liga, Mladost
Denis Rački - Luka Vlašić H2H

GDSI26.05.2024 17:00, 6B. Liga, Concordia
Ivan Vujnović - Petar Matić H2H

GDSI26.05.2024 18:00, 12A. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Teo Vurnek H2H

GDSI26.05.2024 18:00, 10D. Liga, TK Trešnjevka
Krešimir Buden - Damir Jurić H2H

GDSI26.05.2024 18:00, PRIJATELJSKA, Trnje
Slaven Bušić - Antonio Šimunac H2H

GDSI26.05.2024 18:00, 3C. Liga, Oranice
Neven Horvatić - Tino Kirin H2H

GDSI26.05.2024 18:00, 9H. Liga, Tk Prečko
Josip Seidl - Ivan Didović H2H

GDSI26.05.2024 19:00, 7B. Liga, Mladost
Ivan Žgela - Filip Pažanin H2H

GDSI26.05.2024 20:00, 5G. Liga, Mladost
Marko Mikeš - Željko Crljenica H2H

GDSI27.05.2024 09:00, 10B. Liga, Staro Trnje
Marko Šimić - Nikola Beljan H2H

GDSI27.05.2024 16:00, 4C. Liga, Veternica
Luka Mandić - Marko Mlinarić H2H

GDSI27.05.2024 17:00, 9D. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Medved - Luka Šmalcelj H2H

GDSI27.05.2024 17:00, 10E. Liga, Mladost
Luka Đuričković - Danijel Mutak H2H

GDSI27.05.2024 17:00, Parovi 4A. Liga, Mladost
Knežević / Nimac - Turkalj / Govorko H2H

GDSI27.05.2024 18:00, 7C. Liga, Mladost
Alen Lacković - Karlo Kovačević H2H

GDSI27.05.2024 18:00, 10G. Liga, Mladost
Darko Bišćan - Koraljka Mlakar (m) H2H

GDSI27.05.2024 18:00, 6B. Liga, Tenis centar Tolić
Petar Matić - Bruno Fičur H2H

GDSI27.05.2024 18:00, 9F. Liga, Tk Građanski
Vedran Ćatić - Ante Obrovac H2H

GDSI27.05.2024 18:00, 7B. Liga, TK Travnjak
David Hrvatin - Danijel Lijović H2H

GDSI27.05.2024 18:30, 8F. Liga, Mladost
Marko Cvjetko - Hamza Suljić H2H

GDSI27.05.2024 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Sven Hojski - Marko Mikeš H2H

GDSI27.05.2024 20:00, 9H. Liga, Mladost
Šimun Rogoznica - Josip Režek H2H

GDSI27.05.2024 20:00, 5A. Liga, TK Grof
Danko Greiner - Andrej Adanić H2H

GDSI27.05.2024 20:00, 5B. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Robert Krajačić H2H

GDSI27.05.2024 21:00, 4D. Liga, Concordia
Petar Pazin - Dalibor Smoljanović H2H

Administracija28.5.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.05.2024 16:00, 9D. Liga, Staro Trnje
Marin Mašić - Hrvoje Medved H2H

GDSI28.05.2024 16:00, 4B. Liga, Veternica
Ivan Novko - Stipe Rosandić H2H

GDSI28.05.2024 17:00, 7B. Liga, Ponikve
Filip Pažanin - Ivan Milinković H2H

GDSI28.05.2024 17:00, 3B. Liga, Mladost
Saša Grgurić - Darko Herak H2H

GDSI28.05.2024 17:00, 4A. Liga, Staro Trnje
Matija Rubeša - Tin Herenčić H2H

GDSI28.05.2024 17:00, 7C. Liga, Mladost
Alen Lacković - Marko Ferek H2H

GDSI28.05.2024 18:00, 10D. Liga, Mladost
Krešimir Buden - Marijan Lovrinić H2H

GDSI28.05.2024 18:00, 6E. Liga, Mladost
Jasmin Peco - Kresimir Boscic H2H

GDSI28.05.2024 18:00, 6A. Liga, Staro Trnje
Ivan Rezić - Borna Milković H2H

GDSI28.05.2024 19:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Marko Sirovec - Natko Peter H2H

GDSI28.05.2024 19:00, 6G. Liga, Mladost
Luka Švastec - Marin Sorić H2H

GDSI28.05.2024 20:00, 9A. Liga, Mladost
Marko Blazinarić - Ante Kokić H2H

GDSI28.05.2024 20:00, 9D. Liga, Staro Trnje
Tomislav Belošić - Luka Šmalcelj H2H

GDSI28.05.2024 21:00, 9F. Liga, Staro Trnje
Vedran Ćatić - Bruno Grubešić H2H

GDSI29.05.2024 11:00, 9H. Liga, Mladost
Ivan Didović - Josip Režek H2H

GDSI29.05.2024 14:00, 2A. Liga, Prince
Hrvoje Lafter - Marko Mrkić H2H

GDSI29.05.2024 16:30, 4D. Liga, Staro Trnje
Petar Pazin - Goran Ivišić H2H

GDSI29.05.2024 17:30, 6H. Liga, Trnje
Miroslav Salaba - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI29.05.2024 18:00, 9G. Liga, Mladost
Mihovil Magdic - Tomislav Jajac H2H

GDSI29.05.2024 18:00, 6G. Liga, Mladost
Luka Švastec - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI29.05.2024 19:00, 6B. Liga, Tenis centar Tolić
Petar Matić - Marko Jadrijević H2H

GDSI29.05.2024 19:00, 8F. Liga, Staro Trnje
Tomislav Maraković - Hamza Suljić H2H

Administracija30.5.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.05.2024 10:00, 6H. Liga, Staro Trnje
Andrija Špoljar - Robby Bauer H2H

GDSI30.05.2024 10:00, 6C. Liga, Mladost
Hrvoje Rajaković - Stefan Arsić H2H

GDSI30.05.2024 10:00, 3C. Liga, Veternica
Ivan Fiket - Neven Horvatić H2H

GDSI30.05.2024 17:30, 6G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI30.05.2024 18:00, 6A. Liga, Staro Trnje
Ivan Rezić - Domagoj Penić H2H

GDSI31.05.2024 18:00, 9D. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Medved - Tomislav Belošić H2H

Administracija31.5.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.05.2024
Kraj sezone 2024/05

ATP News