Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Hrvoje Vlašić436:327:2510
2. Marko Blazinarić336:024:59
3. Filip Badanjak312:44:245
4. Ante Kokić213:211:124
5. Damir Pirić000:00:00


Zadnji rezultati


4C. Liga
23.5.2024. - San Spin
Filip Herljević67
Goran Russo46


4D. Liga
23.5.2024. - Staro Trnje
Dalibor Smoljanović6211
Goran Ivišić369


3C. Liga
23.5.2024. - Tolić
Goran Tišljarić6611
Neven Horvatić179


8E. Liga
23.5.2024. - Staro Trnje
Ivan Horvat (2)66
Zoran Margić13


9B. Liga
23.5.2024. - Tenis centar Tolić
Mate Đaković267
Ivan Ivo Penić635


7E. Liga
23.5.2024. - Mladost
Tom Jasak5612
Saša Smrk7310


12A. Liga
23.5.2024. - Croata Utrine
Miroslav Pašagić77
Vice Mandaric65


3C. Liga
23.5.2024. - TK Trešnjevka
Tino Kirin66
Marko Galić32


7F. Liga
23.5.2024. - TK Maja
Neven Krnić366
Filip Draženović631


5C. Liga
23.5.2024. - Concordia
Petar Lazarevski66
Alen Crnjac24


8F. Liga
23.5.2024. - Mladost
Marko Cvjetko7610
Petar Rilović576


4B. Liga
23.5.2024. - Staro Trnje
Miroslav Pinkas7510
Petar Mlinarić678


9G. Liga
23.5.2024. - Mladost
Mihovil Magdic76
Stipe Šarlija52


9F. Liga
23.5.2024. - Mladost
Ante Obrovac66
Dejan Marendić03


6E. Liga
23.5.2024. - Top Ten
Kresimir Boscic76
Ivan Antunović63


8B. Liga
23.5.2024. - Mladost
Marko Babić66
Josip Tošić12


4C. Liga
23.5.2024. - Veternica
Luka Mandić4710
Tomislav Kovačević650


7B. Liga
23.5.2024. - Ponikve
David Hrvatin4610
Ivan Milinković636


8G. Liga
23.5.2024. - Mladost
Hrvoje Ditrih6410
Tomislav Murat468

Neodigrani susreti




26.04.2024 18:00, 9G. Liga, San Spin
Damir Pirić - Tomislav Kranjec



VS
0
0


Damir PirićIme i prezimeTomislav Kranjec
250.Ranking314.
976,91Elo1055,24
26/54 (48%)Omjer104/225 (46%)
22.6.2022.U ligi od8.5.2017.
1984Godina rođenja1976
cmVisina cm
kgTežina kg
Igra rukom
2,56 (39%)Koeficijent1,64 (61%)






Kalendar
Prošlo:

23.05.2024 20:30, 8E. Liga, Staro Trnje
Ivan Horvat (2) - Zoran Margić
24.05.2024 08:30, 6H. Liga, Staro Trnje
Robby Bauer - Miroslav Salaba
Dolazi:

GDSI24.05.2024 16:00, 7D. Liga, Veslačka
Bruno Bauer - Dejan Tešić H2H

GDSI24.05.2024 16:00, 6F. Liga, Mladost
Marko Štefančić - Luka Vlašić H2H

GDSI24.05.2024 17:00, 3B. Liga, Mladost
Darko Herak - Mario Sermek H2H

GDSI24.05.2024 17:00, 6D. Liga, TK Grof
Filip Ćurčić - Vlaho Stanišić H2H

GDSI24.05.2024 17:00, 10E. Liga, Staro Trnje
Danijel Mutak - Marko Mikulec H2H

GDSI24.05.2024 17:00, 4A. Liga, Staro Trnje
Matija Rubeša - Dominik Šalković H2H

GDSI24.05.2024 18:00, 8E. Liga, Tenis centar Tolić
Ivan Horvat (2) - Goran Katušin H2H

GDSI24.05.2024 18:00, 5F. Liga, Špansko
Ivan Tomulić - Ensar Husković H2H

GDSI24.05.2024 18:00, 7C. Liga, Concordia
Mario Kelečić - Alen Lacković H2H

GDSI24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia
Saša Marković - Jasmin Peco H2H

GDSI24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia
Jasmin Peco - Saša Marković H2H

GDSI24.05.2024 18:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Sven Hojski - Dominko Blažević H2H

GDSI24.05.2024 19:00, 9H. Liga, Mladost
Ivan Didović - Stjepan Barić H2H

GDSI24.05.2024 20:00, 5E. Liga, TK Maja
Marko Sirovec - Ivan Prgomet H2H

GDSI24.05.2024 20:00, 8E. Liga, Staro Trnje
Zoran Margić - Josip Tečer H2H

GDSI24.05.2024 20:00, 6F. Liga, Concordia
Marko Štefančić - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI24.05.2024 20:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić
Ivo Čavrak - Ivan Lekšić H2H

GDSI24.05.2024 20:30, Parovi 4B. Liga, TK Grof
Jurčić / Murat - Muha / Horvat H2H

GDSI24.05.2024 21:00, 9E. Liga, Veternica
Igor Tvrtković - Filip Barišić H2H

GDSI25.05.2024 08:00, 11A. Liga, TK Travnjak
Božo Kelić - Lovre Smirčić H2H

GDSI25.05.2024 08:00, 5H. Liga, Staro Trnje
Ivan Lekšić - Slaven Bušić H2H

GDSI25.05.2024 09:00, 6C. Liga, Mladost
Hrvoje Rajaković - Marko Đurković H2H

GDSI25.05.2024 09:30, 10B. Liga, Mladost
Marko Šimić - Dean Bertoncelj H2H

GDSI25.05.2024 10:00, 8D. Liga, Tenis centar Tolić
Robert Ćosić - Zvonimir Kardum H2H

GDSI25.05.2024 11:00, 3B. Liga, Staro Trnje
Darko Herak - David Miholić H2H

GDSI25.05.2024 12:00, 10C. Liga, Staro Trnje
Martin Jalžabetić - Ivan Pavkovic H2H

GDSI25.05.2024 13:00, 6H. Liga, Špansko
Robby Bauer - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI25.05.2024 13:00, 8F. Liga, Mladost
Zlatko Brbić - Hamza Suljić H2H

GDSI25.05.2024 17:00, 4C. Liga, Trnje
Tomislav Kovačević - Filip Herljević H2H

GDSI25.05.2024 18:00, Parovi 4B. Liga, Staro Trnje
Dumalovski Janjušić / Milković - Muha / Horvat H2H

GDSI25.05.2024 18:00, 10D. Liga, Trnje
Damir Jurić - David Pruša H2H

GDSI25.05.2024 19:00, 8C. Liga, Chromos Savica
Tomislav Polić - Stipe Buljan H2H

GDSI26.05.2024 09:00, 5A. Liga, Chromos Savica
Danko Greiner - Lovre Botica H2H

GDSI26.05.2024 10:00, 9D. Liga, Trnje
Luka Šmalcelj - Marko Martinovic H2H

GDSI26.05.2024 10:00, 11B. Liga, Trnje
Marko Plaftarić - Dino Rakipović H2H

GDSI26.05.2024 10:30, 8B. Liga, San Spin
Domagoj Šušković - Filip Fehir H2H

GDSI26.05.2024 11:00, 9F. Liga, Concordia 2
Bruno Grubešić - Mario Dragija H2H

GDSI26.05.2024 16:00, 5D. Liga, Trnje
Duško Govorko - Patrik Mesec H2H

GDSI26.05.2024 16:00, 6F. Liga, Mladost
Denis Rački - Luka Vlašić H2H

GDSI26.05.2024 17:00, 6B. Liga, Concordia
Ivan Vujnović - Petar Matić H2H

GDSI26.05.2024 18:00, 12A. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Teo Vurnek H2H

GDSI26.05.2024 18:00, 10D. Liga, TK Trešnjevka
Krešimir Buden - Damir Jurić H2H

GDSI26.05.2024 18:00, PRIJATELJSKA, Trnje
Slaven Bušić - Antonio Šimunac H2H

GDSI26.05.2024 18:00, 3C. Liga, Oranice
Neven Horvatić - Tino Kirin H2H

GDSI26.05.2024 18:00, 9H. Liga, Tk Prečko
Josip Seidl - Ivan Didović H2H

GDSI26.05.2024 19:00, 7B. Liga, Mladost
Ivan Žgela - Filip Pažanin H2H

GDSI26.05.2024 20:00, 5G. Liga, Mladost
Marko Mikeš - Željko Crljenica H2H

GDSI27.05.2024 09:00, 10B. Liga, Staro Trnje
Marko Šimić - Nikola Beljan H2H

GDSI27.05.2024 16:00, 4C. Liga, Veternica
Luka Mandić - Marko Mlinarić H2H

GDSI27.05.2024 17:00, 9D. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Medved - Luka Šmalcelj H2H

GDSI27.05.2024 17:00, 10E. Liga, Mladost
Luka Đuričković - Danijel Mutak H2H

GDSI27.05.2024 17:00, Parovi 4A. Liga, Mladost
Knežević / Nimac - Turkalj / Govorko H2H

GDSI27.05.2024 18:00, 7C. Liga, Mladost
Alen Lacković - Karlo Kovačević H2H

GDSI27.05.2024 18:00, 10G. Liga, Mladost
Darko Bišćan - Koraljka Mlakar (m) H2H

GDSI27.05.2024 18:00, 6B. Liga, Tenis centar Tolić
Petar Matić - Bruno Fičur H2H

GDSI27.05.2024 18:00, 9F. Liga, Tk Građanski
Vedran Ćatić - Ante Obrovac H2H

GDSI27.05.2024 18:00, 7B. Liga, TK Travnjak
David Hrvatin - Danijel Lijović H2H

GDSI27.05.2024 18:30, 8F. Liga, Mladost
Marko Cvjetko - Hamza Suljić H2H

GDSI27.05.2024 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Sven Hojski - Marko Mikeš H2H

GDSI27.05.2024 20:00, 9H. Liga, Mladost
Šimun Rogoznica - Josip Režek H2H

GDSI27.05.2024 20:00, 5A. Liga, TK Grof
Danko Greiner - Andrej Adanić H2H

GDSI27.05.2024 20:00, 5B. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Robert Krajačić H2H

GDSI27.05.2024 21:00, 4D. Liga, Concordia
Petar Pazin - Dalibor Smoljanović H2H

Administracija28.5.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.05.2024 16:00, 9D. Liga, Staro Trnje
Marin Mašić - Hrvoje Medved H2H

GDSI28.05.2024 16:00, 4B. Liga, Veternica
Ivan Novko - Stipe Rosandić H2H

GDSI28.05.2024 17:00, 7B. Liga, Ponikve
Filip Pažanin - Ivan Milinković H2H

GDSI28.05.2024 17:00, 3B. Liga, Mladost
Saša Grgurić - Darko Herak H2H

GDSI28.05.2024 17:00, 4A. Liga, Staro Trnje
Matija Rubeša - Tin Herenčić H2H

GDSI28.05.2024 17:00, 7C. Liga, Mladost
Alen Lacković - Marko Ferek H2H

GDSI28.05.2024 18:00, 10D. Liga, Mladost
Krešimir Buden - Marijan Lovrinić H2H

GDSI28.05.2024 18:00, 6E. Liga, Mladost
Jasmin Peco - Kresimir Boscic H2H

GDSI28.05.2024 18:00, 6A. Liga, Staro Trnje
Ivan Rezić - Borna Milković H2H

GDSI28.05.2024 19:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Marko Sirovec - Natko Peter H2H

GDSI28.05.2024 19:00, 6G. Liga, Mladost
Luka Švastec - Marin Sorić H2H

GDSI28.05.2024 20:00, 9A. Liga, Mladost
Marko Blazinarić - Ante Kokić H2H

GDSI28.05.2024 20:00, 9D. Liga, Staro Trnje
Tomislav Belošić - Luka Šmalcelj H2H

GDSI28.05.2024 21:00, 9F. Liga, Staro Trnje
Vedran Ćatić - Bruno Grubešić H2H

GDSI29.05.2024 11:00, 9H. Liga, Mladost
Ivan Didović - Josip Režek H2H

GDSI29.05.2024 14:00, 2A. Liga, Prince
Hrvoje Lafter - Marko Mrkić H2H

GDSI29.05.2024 16:30, 4D. Liga, Staro Trnje
Petar Pazin - Goran Ivišić H2H

GDSI29.05.2024 17:30, 6H. Liga, Trnje
Miroslav Salaba - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI29.05.2024 18:00, 9G. Liga, Mladost
Mihovil Magdic - Tomislav Jajac H2H

GDSI29.05.2024 18:00, 6G. Liga, Mladost
Luka Švastec - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI29.05.2024 19:00, 6B. Liga, Tenis centar Tolić
Petar Matić - Marko Jadrijević H2H

GDSI29.05.2024 19:00, 8F. Liga, Staro Trnje
Tomislav Maraković - Hamza Suljić H2H

Administracija30.5.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.05.2024 10:00, 6H. Liga, Staro Trnje
Andrija Špoljar - Robby Bauer H2H

GDSI30.05.2024 10:00, 6C. Liga, Mladost
Hrvoje Rajaković - Stefan Arsić H2H

GDSI30.05.2024 10:00, 3C. Liga, Veternica
Ivan Fiket - Neven Horvatić H2H

GDSI30.05.2024 17:30, 6G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI30.05.2024 18:00, 6A. Liga, Staro Trnje
Ivan Rezić - Domagoj Penić H2H

GDSI31.05.2024 18:00, 9D. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Medved - Tomislav Belošić H2H

Administracija31.5.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.05.2024
Kraj sezone 2024/05

ATP News