Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Luka Vlašić448:048:1512
2. Tomislav Polić424:436:328
3. Ivan Žgela112:012:63
4. Denis Cedilak200:410:252
5. Denaj Novak200:44:242
6. Sebastijan Zelić100:24:121


Zadnji rezultati


8E. Liga
16.9.2021. - Mladost
Tomislav Polić66
Denaj Novak20


9C. Liga
16.9.2021. - Prečko
Filip Vukasovic66
Lucija Tadić00


3A. Liga
15.9.2021. - Mladost
Petra Kopić76
Hrvoje Špes61


7F. Liga
15.9.2021. - Sopot
Leon Pleslić66
Nediljko Kovač24


3B. Liga
15.9.2021. - Tenis centar Tolić
Antonio Kelava636
Vjekoslav Gadanac164


9F. Liga
15.9.2021. - Concordia
Mladen Hochberger66
Ivan Franić40


6E. Liga
15.9.2021. - Staro Trnje
Miroslav Salaba66
Marta Turkalj14


8B. Liga
15.9.2021. - Chromos
Alen Kostić66
Frane Kalcina32


3C. Liga
15.9.2021. - Prečko
Tino Kirin6610
Vlado Suša378


3A. Liga (ž)
15.9.2021. - kod Kutije Šibica
Sanda Aralica Čleković7610
Agata Škunca(ž)678


5A. Liga
15.9.2021. - Špansko
Filip Borić3610
Vedran Mrkša627


8E. Liga
15.9.2021. - Staro Trnje
Tomislav Polić67
Denis Cedilak06


7F. Liga
15.9.2021. - Špansko
Tomislav Zastavnik3710
Krunoslav Lovrić655


9G. Liga
15.9.2021. - Mladost
Saša Trkulja67
Zvonimir Tomečak15


6E. Liga
15.9.2021. - Staro Trnje
Marjan Martinović66
Neven Kružljak00


2B. Liga (ž)
15.9.2021. - Concordia
Adrijana Nedić66
Maja Baumschabel33


8G. Liga
15.9.2021. - Chromos Savica
Luka Bartulović3610
Saša Žugaj624


5G. Liga
15.9.2021. - Staro Trnje
Hrvoje Brlečić3612
Goran Mir6110


4B. Liga
15.9.2021. - Trnje
Šimun Rotim66
Vedran Mucić34


3C. Liga
15.9.2021. - Tolić
Ivan Cerinski656
Bruno Lukić274

Neodigrani susreti
Sljedeću sezonu igraju:
(ako niste na ovoj listi, onda nećete biti uključeni u nove lige)

RbrIgrač
1Adrijana Nedić
2Agata Škunca(ž)
3Andreja Šlopar
4Dea Valenta (ž)
5Dora Jelić
6Dorijana Kavčić
7Dragana Lipovac
8Gorana Legac
9Ines Čule
10Ivana Bergam (ž)
11Ivana Tubikanec
12Jasna Horvat
13Katarina Ivić
14Kristina Crnković
15Maja Baumschabel
16Maja Cerinski
17Maja Ciglar
18Maja Katinić Vidović
19Marijana Jelić
20Marina Granić
21Matea Jaklić
22Nataša Gulin
23Sanda Aralica Čleković
24Suraja Poštić
25Tihana Jelinović
26Veronika Kadivnik
27Željka Tufegdžić


Zamrznuti:

Igraju sljedeće sezone, a ovu nisu igrali:

IgračPovratakZadnja odigrana sezona
Matea Jaklić 2021/07-08


Igrali ove sezone, a neće sljedeće:

Nema odlazećih...
Chat



Kalendar
Prošlo:

16.09.2021 09:30, 8E. Liga, Mladost
Denaj Novak - Tomislav Polić
16.09.2021 10:00, 7H. Liga, Trnje
Hesam Qaydi - Neven Polak
Dolazi:

GDSI16.09.2021 14:00, 9A. Liga, Chromos Savica
Zoran Bohaček - Andrej Abramović H2H

GDSI16.09.2021 17:00, 8D. Liga, Mladost
Josip Tečer - Martin Šoštar H2H

GDSI16.09.2021 17:00, 3B. Liga (ž), TK Movens
Dorijana Kavčić - Maja Cerinski H2H

GDSI16.09.2021 17:00, 1. Liga (ž), Maksimir
Maja Ciglar - Katarina Ivić H2H

GDSI16.09.2021 17:00, 3D. Liga, Sopot
Andrej Majdiš - Kristijan Petrinić H2H

GDSI16.09.2021 18:00, 4C. Liga, Ponikve
Luka Mandić - Ivan Rotim H2H

GDSI16.09.2021 19:00, 6H. Liga, Sopot
Domagoj Tomec - Zlatko Brbić H2H

GDSI16.09.2021 20:00, 5B. Liga, Špansko
Lucijan Matanović - Dalibor Smoljanović H2H

GDSI17.09.2021 15:30, 6F. Liga, Trnje
Tomislav Stvorić - Marin Popović H2H

GDSI17.09.2021 17:00, 9H. Liga, Rudeš
Mihael Trkulja - Ivan Mijić H2H

GDSI17.09.2021 17:00, 7A. Liga, Špansko
Josip Seidl - Domagoj Karl H2H

GDSI17.09.2021 17:00, 1. Liga (ž), Staro Trnje
Dea Valenta (ž) - Kristina Crnković H2H

GDSI17.09.2021 17:00, 8A. Liga, Chromos Savica
Tomislav Vukić - Gregor Ettinger H2H

GDSI17.09.2021 18:00, 5D. Liga, Concordia
Nenad Kocmur - Ivan Soldo H2H

GDSI17.09.2021 18:00, 3A. Liga, Ponikve
Dražen Malbašić - Dario Večerić H2H

GDSI17.09.2021 18:00, 3B. Liga, Tenis centar Tolić
Ognjen Prelog - Neven Horvatić H2H

GDSI17.09.2021 19:00, 5D. Liga, Prečko
Marko Mlinarić - Zlatko Antonić H2H

GDSI17.09.2021 19:00, 8C. Liga, Špansko
Drago Veselčić - Marko Pavić(1) H2H

GDSI17.09.2021 20:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Goran Mir - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI17.09.2021 20:00, 5A. Liga, Špansko
Petar Matić - Goran Kvasina H2H

GDSI17.09.2021 20:00, 5E. Liga, Velesajam (pav. 6)
Davor Posavec - Slaven Bušić H2H

GDSI17.09.2021 21:00, 7F. Liga, Špansko
Nediljko Kovač - Tomislav Zastavnik H2H

Turnir18.09.2021
Summer Farewell GDSI Challenge
Više...

GDSI18.09.2021 09:00, 7A. Liga, Mladost
Marijan Stričević - Denis Rački H2H

GDSI18.09.2021 10:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Mario Mojsinović H2H

GDSI18.09.2021 10:00, 7B. Liga, Ponikve
Tomislav Jurašić - Saša Smrk H2H

GDSI18.09.2021 10:00, 10D. Liga, Velesajam (pav. 6)
Nino Pavičić - Slaven Tomić H2H

GDSI18.09.2021 10:00, 6G. Liga, Trnje
Luka Korov - Mateo Čukman H2H

GDSI18.09.2021 11:00, 4B. Liga, Staro Trnje
Šimun Rotim - Neven Stipčević H2H

GDSI18.09.2021 11:00, 6H. Liga, Trnje
Branko Obradov - Zlatko Brbić H2H

GDSI18.09.2021 15:00, 9F. Liga, Maksimir
Vlatko Jakupčić - Zlatko Vidačković H2H

GDSI18.09.2021 17:00, 8G. Liga, Špansko
Dražen Mihaliček - Moris Čavić H2H

GDSI18.09.2021 18:00, 9E. Liga, Rudeš
Hrvoje Orešković - Dragan Čičak H2H

GDSI18.09.2021 18:00, 8F. Liga, Trnje
Goran Katušin - Tomislav Kranjec H2H

GDSI18.09.2021 18:00, 8A. Liga, Trnje
Tomislav Vukić - Adam Landeka H2H

GDSI19.09.2021 09:00, 3B. Liga (ž), Mladost
Maja Cerinski - Ivana Tubikanec H2H

GDSI19.09.2021 10:00, 3C. Liga, Trnje
Ivan Cerinski - Vlado Suša H2H

GDSI19.09.2021 11:00, 6D. Liga, Sopot
Marko Marušić - Danijel Lijović H2H

GDSI19.09.2021 15:00, 2B. Liga, Trnje
Saša Grgurić - Nikola Čolak H2H

GDSI19.09.2021 16:00, 5B. Liga, Rudeš
Lucijan Matanović - Frane Slišković H2H

GDSI19.09.2021 16:00, 2B. Liga, Trnje
Neven Špehar - Luka Marjanović H2H

GDSI19.09.2021 16:00, 9B. Liga, Trnje
Jelena Pranjić - Branko Cindro H2H

GDSI19.09.2021 17:00, Parovi 5B. Liga, Trnje
Brlečić / Durn - Periša / Dumalovski Janjušić H2H

GDSI19.09.2021 17:00, 5A. Liga, Staro Trnje
Marko Đurković - Petar Matić H2H

GDSI19.09.2021 19:00, 5B. Liga, Tenis centar Tolić
Hrvoje Bursić - Alen Crnjac H2H

GDSI19.09.2021 19:00, 5D. Liga, Concordia
Davor Šelendić - Nenad Kocmur H2H

GDSI20.09.2021 17:00, 7E. Liga, Ravnice
Davor Kalanj - Krešimir Stipić H2H

GDSI20.09.2021 17:00, 8G. Liga, Sopot
Dražen Mihaliček - Dražen Martinović H2H

GDSI20.09.2021 17:00, 7B. Liga, Veternica
Domagoj Tubikanec - Domagoj Zdilar H2H

GDSI20.09.2021 17:00, 6C. Liga, Staro Trnje
Goran Ivišić - Andrej Adanić H2H

GDSI20.09.2021 18:00, 2B. Liga (ž), Staro Trnje
Tihana Jelinović - Andreja Šlopar H2H

GDSI20.09.2021 18:00, 1. Liga, Staro Trnje
Goran Kovačić - Goran Kovačić H2H

GDSI20.09.2021 18:00, 9A. Liga, Sopot
Zoran Margić - Andrej Abramović H2H

GDSI20.09.2021 18:00, 5F. Liga, Ponikve
Miroslav Barišić - Vedran Benić H2H

GDSI20.09.2021 18:00, 10B. Liga, Mladost
Darko Bišćan - Filip Krunić H2H

GDSI20.09.2021 19:00, Parovi 4B. Liga, Veternica
Škrgatić /Beler - Gugić / Jantoljak H2H

GDSI21.09.2021 09:00, 10C. Liga, Concordia
Hrvoje Marušić - Luka Filipović H2H

GDSI21.09.2021 10:00, 7C. Liga, Trnje
Ivan Delač - Mario Biškup H2H

GDSI21.09.2021 15:30, 9A. Liga, Chromos Savica
Zoran Bohaček - Ante Fofić H2H

GDSI21.09.2021 16:00, 7E. Liga, Trnje
Davor Kalanj - Alen Hlevnjak H2H

GDSI21.09.2021 17:00, 3D. Liga, Staro Trnje
Stjepan Žitnik - Kristijan Petrinić H2H

GDSI21.09.2021 17:00, 4B. Liga, Rudeš
Gorki Bratim - Petar Mlinarić H2H

GDSI21.09.2021 17:00, 3D. Liga, Sopot
Domagoj Nosić - David Bišić H2H

GDSI21.09.2021 18:00, 8F. Liga, Ravnice
Domagoj Šušković - Tomislav Kranjec H2H

GDSI21.09.2021 20:00, 5E. Liga, Špansko
Osvit Somek - Slaven Bušić H2H

GDSI21.09.2021 20:00, 5A. Liga, Ponikve
Filip Borić - Petar Matić H2H

GDSI22.09.2021 16:00, 3D. Liga, Chromos Savica
David Bišić - Andrej Majdiš H2H

GDSI22.09.2021 17:00, 3C. Liga, Sopot
Bruno Lukić - Vlado Suša H2H

GDSI22.09.2021 18:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Marko Mikeš H2H

GDSI22.09.2021 19:00, 1. Liga, Špansko
Marko Habuš - Luka Vidović H2H

GDSI22.09.2021 19:00, 10B. Liga, Špansko
Dino Blažeka - Bojan Grgić H2H

GDSI22.09.2021 20:00, 3C. Liga, Prečko
Tino Kirin - Ivan Cerinski H2H

GDSI22.09.2021 20:00, 7B. Liga, Veternica
Domagoj Tubikanec - Anton Mužić H2H

GDSI23.09.2021 17:00, 3D. Liga, Tenis centar Tolić
Stjepan Žitnik - Domagoj Nosić H2H

GDSI23.09.2021 17:00, 3D. Liga, Sopot
David Bišić - Kristijan Petrinić H2H

GDSI23.09.2021 17:30, 9A. Liga, Staro Trnje
Zoran Bohaček - Zoran Margić H2H

GDSI23.09.2021 18:00, 1. Liga (ž), Maksimir
Jasna Horvat - Maja Ciglar H2H

GDSI23.09.2021 18:00, 6D. Liga, TK Winner
Danijel Lijović - Luka Bartolić H2H

Turnir25.09.2021
1. GDSI CMROK Open turnir parova
Više...

GDSI25.09.2021 17:00, 1. Liga, Oranice
Ivan Glad - Marko Habuš H2H

GDSI26.09.2021 09:00, 3A. Liga (ž), Staro Trnje
Agata Škunca(ž) - Ines Čule H2H

GDSI26.09.2021 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Goran Mir - Feni Sušić H2H

Administracija27.9.2021.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.09.2021 18:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Osvit Somek H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 2B. Liga (ž), Trnje
Maja Baumschabel - Andreja Šlopar H2H

GDSI27.09.2021 19:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Andrej Adanić H2H

Administracija29.9.2021.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.09.2021 18:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Slaven Bušić H2H

Administracija30.9.2021.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.09.2021
Kraj sezone 2021/09

ATP News