Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Alen Hlevnjak224:220:196
2. Mario Mojsinović213:220:124
3. Marijan Gotić213:224:184
4. Hesam Qaydi213:316:174
5. Goran Bistrički200:411:252


Zadnji rezultati


8G. Liga
16.5.2022. - Mladost
Marijan Gotić67
Goran Bistrički25


7A. Liga
16.5.2022. - Ponikve
Robert Krajačić66
Marijan Stričević34


Parovi 5B. Liga
16.5.2022. - Veternica
Ranogajec / Jović66
Tolić / Diklić20


6D. Liga
16.5.2022. - Tenis centar Tolić
Marko Sirovec77
Sven Hojski56


3B. Liga
16.5.2022. - HAVK Mladost
Ana-Maria Lisac66
Dominik Birtić44


9H. Liga
16.5.2022. - Staro Trnje
Marko Štefančić4610
Nediljko Kovač627


5A. Liga
16.5.2022. - Sopot
Željko Samodol67
Bojan Poturica46


5C. Liga
16.5.2022. - Chromos Savica
Igor Vrabec66
Ivan Lekšić03


11F. Liga
16.5.2022. - Mladost
Viktor Bartolic77
Zvonimir Tomečak56


10E. Liga
16.5.2022. - Tk Maksimir
Borna Baljak66
Marko Pavić(1)30


7H. Liga
16.5.2022. - Top Ten Prečko
Hrvoje Gregurić2614
Krešimir Jantoljak6312


8A. Liga
16.5.2022. - Maksimir
Slavko Boldin66
Adrijan Jakšić31


7F. Liga
16.5.2022. - Ponikve
Marta Turkalj66
Leon Pleslić02


9B. Liga
16.5.2022. - Croata Utrine
Dario Pavlović66
Andrej Kalea42


11G. Liga
16.5.2022. - Staro Trnje
Marko Bakić66
Tomislav Jajac12


9A. Liga
16.5.2022. - Concordia
Dean Bertoncelj66
Aleksandar Norsic12


8A. Liga
16.5.2022. - Mladost
Kresimir Boscic6310
Ante Fofić065


4D. Liga
16.5.2022. - Oranice
Renato Knežević77
Valentin Mrak55


5E. Liga
16.5.2022. - Sopot
Marko Stipanović66
Tomislav Jurčić12


10D. Liga
16.5.2022. - Maksimir
Marko Pavičić66
Velimir Pintar43

Neodigrani susreti
Kratka pravila

 
Ovo su kratka pravila, obavezno pročitajte i puna, detaljna pravila
 
Lige
Igrači se nalaze u ligama od pet igrača i igraju jednokružno, svak sa svakim.
 
Dogovaranje susreta
Igrači sami dogovaraju lokaciju i vrijeme odigravanja susreta, te sami plaćaju termin.
Igrači su obavezni ostvariti kontakt sa ostalim igračima lige u prvih 7 dana.
 
 
Odigravanje susreta
Igraju se dva seta, a pri rezultatu 1-1 u setovima, igra se tie-break do 10. Ako su oba igrača suglasna, može se odigrati i redovni treći set i prijavljuje se takav rezultat.
 
Bodovanje
Za odigrani susret dobija se 1 bod, za odigrani susret i pobjedu 3 boda.
 
Napredovanje i ispadanje iz lige
Pobjednik lige napreduje u ligu više.
Posljednji (ili posljednja dvojica, ovisno o ligi) ispadaju u nižu ligu.
 
Novi igrači
Odbor igrača odlučuje o svrstavanju novog igrača . 
 
Odsutnost iz lige (zamrznut status)
Igrači mogu najaviti odsudstvo iz lige, te pri povratku nastavljaju u ligi koju su izborili plasmanom prije najave odsustva.
 
Rang lista igrača
Službena rang lista igrača formira se na kraju svake sezone, na osnovi bodova koje je igrač skupio u zadnjih 5 sezona u kojima je igrao.
Za rang listu uzima se u obzir samo zadnjih 12 mjeseci.
 
Neodigrani susreti
Igrač koji smatra da ima pravo na bodove za neodigrani susret treba poslati zahtjev za dodjelu bodova.
Ako igrač nije poslao mail igračima moje lige 10 dana prije kraja sezone, nema pravo na bodove ukoliko ne uspije dogovoriti susrete.
Na kraju sezone odbor igrača lige kontaktira igrače i donosi odluku o dodjeljivanju bodova.
 
Kotizacija
Igrači za sudjelovanje u ligi plaćaju kotizaciju.
Detalje o kotizaciji i uplati možete pročitati ovdje .
 
 
Ovo su kratka pravila, obavezno pročitajte i puna, detaljna pravila
 
Objavljeno: 9.4.2017. (Danko Greiner)




Chat



Kalendar
Prošlo:

16.05.2022 20:00, 7A. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Marijan Stričević
16.05.2022 20:00, 9H. Liga, Staro Trnje
Marko Štefančić - Nediljko Kovač
Dolazi:

GDSI17.05.2022 11:00, 11F. Liga, Concordia
Alan Legin - Rade Munjas H2H

GDSI17.05.2022 11:00, 12B. Liga, Mladost
Vjekoslav Hraste - Romeo Šašić H2H

GDSI17.05.2022 12:00, 6A. Liga, Trnje
Zoran Sladoljev - Domagoj Vlak H2H

GDSI17.05.2022 15:00, 8F. Liga, Maksimir
Juraj Golubić - Ivan Delač H2H

GDSI17.05.2022 16:00, 3A. Liga, Staro Trnje
Marko Habuš - Goran Russo H2H

GDSI17.05.2022 16:00, 5E. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Mlinarić - Tomislav Jurčić H2H

GDSI17.05.2022 16:00, 10D. Liga, Concordia
Evelin Tuka - Marko Pavičić H2H

GDSI17.05.2022 17:00, 11B. Liga, Chromos Savica
Marko Mikulec - Luka Đuričković H2H

GDSI17.05.2022 17:00, 11B. Liga, Chromos
Boris Antunović - Ivan Belcar H2H

GDSI17.05.2022 17:00, 4A. Liga, Mladost
Marin Njirić - Ivan Vinšćak H2H

GDSI17.05.2022 17:30, Parovi 3B. Liga, Mladost
Jakšić /Mlinarić - Lisac / Starešinić H2H

GDSI17.05.2022 18:00, 9A. Liga, TK Špansko
Tom Jasak - Aleksandar Norsic H2H

GDSI17.05.2022 18:00, 4A. Liga, Tenis centar Tolić
Ognjen Prelog - Dejan Kinkela H2H

GDSI17.05.2022 18:00, 4B. Liga, Jazbina
Domagoj Krišković - Petar Matić H2H

GDSI17.05.2022 18:00, 3C. Liga, Tenis centar Tolić
Sanjin Kovacevic - Matija Kazalicki H2H

GDSI17.05.2022 18:00, 3D. Liga, Rudeš
Gorki Bratim - Hrvoje Lafter H2H

GDSI17.05.2022 18:00, 7H. Liga, Top Ten Prečko
Hrvoje Gregurić - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI17.05.2022 18:00, 5F. Liga, Mladost
Stipe Rosandić - Vladimir Štruk H2H

GDSI17.05.2022 18:00, 4C. Liga, Mladost
Luka Mandić - Marko Šutalo H2H

GDSI17.05.2022 18:30, 7B. Liga, Mladost
Vanja Baljak - Filip Naglić H2H

GDSI17.05.2022 19:00, GDSI Kup, Croata Utrine
Saša Grgurić - Zoran Bohaček H2H

GDSI17.05.2022 19:00, 12A. Liga, Croata Utrine
Miroslav Pašagić - Tomislav Bačić H2H

GDSI17.05.2022 19:00, 7D. Liga, Tk Maksimir
Matej Luburić - Antonijo Petrina H2H

GDSI17.05.2022 19:00, 10G. Liga, Top Ten Prečko
Marko Lukić - Josip Seidl H2H

GDSI17.05.2022 19:00, Parovi 4A. Liga, Chromos
Periša / Dumalovski Janjušić - Durlen / Zrno H2H

GDSI17.05.2022 19:00, 4C. Liga, Tenis centar Zaprešić
Luka Mandić - David Bišić H2H

GDSI17.05.2022 20:00, 10B. Liga, Staro Trnje
Josip Jurišić - Martin Jalžabetić H2H

GDSI17.05.2022 20:00, 11H. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Plaftarić - Luka Šmalcelj H2H

GDSI17.05.2022 20:00, 10D. Liga, Sopot
Velimir Pintar - Aleksandar Krstev H2H

GDSI17.05.2022 21:00, 11D. Liga, Ponikve
Mihovil Telišman - Tomislav Pržulj H2H

GDSI17.05.2022 21:00, 8E. Liga, Špansko
Josip Mandurić - Domagoj Karl H2H

GDSI18.05.2022 10:00, 7C. Liga, Trnje
Danijel Lijović - Domagoj Kriskovic H2H

GDSI18.05.2022 16:00, 3B. Liga, Tenis centar Tolić
Ana-Maria Lisac - Stjepan Žitnik H2H

GDSI18.05.2022 16:00, 3B. Liga, Tolić
Ana-Maria Lisac - Stjepan Žitnik H2H

GDSI18.05.2022 16:00, 3B. Liga, Tolić
Stjepan Žitnik - Ana-Maria Lisac H2H

GDSI18.05.2022 17:00, 6E. Liga, Trnje
Danko Greiner - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI18.05.2022 18:00, 4D. Liga, Tolić
Renato Knežević - Neven Stipčević H2H

GDSI18.05.2022 18:00, 9G. Liga, Sopot
Jasmin Peco - Drago Veselčić H2H

GDSI18.05.2022 18:00, 11G. Liga, Maksimir
Maja Ciglar - Tomislav Jajac H2H

GDSI18.05.2022 18:00, Parovi 5A. Liga, Staro Trnje
Spoja / Jagarčec - Čaklović /Martinović H2H

GDSI18.05.2022 18:00, 10F. Liga, Tolić
Branislav Rubčić - Nino Pavičić H2H

GDSI18.05.2022 18:00, 6F. Liga, Tk Građanski
Josip Cmrečnjak - Tomislav Trtanj H2H

GDSI18.05.2022 18:00, 5A. Liga, Chromos
Juraj Radanović - Bojan Poturica H2H

GDSI18.05.2022 18:00, 10H. Liga, Mladost
Dejan Marendić - Hrvoje Medved H2H

GDSI18.05.2022 18:00, 10G. Liga, Sopot
Vlatko Jakupčić - Marko Lukić H2H

GDSI18.05.2022 18:00, 6C. Liga, Croata Utrine
Mate Golemac - Vanja Hecer H2H

GDSI18.05.2022 18:00, 10G. Liga, Sopot
Marko Lukić - Vlatko Jakupčić H2H

GDSI18.05.2022 18:00, 7G. Liga, TK Maja
Dražen Barić - Tomislav Krmek H2H

GDSI18.05.2022 19:00, 10B. Liga, Concordia
Josip Jurišić - Tomislav Belošić H2H

GDSI18.05.2022 19:00, 9B. Liga, kod Kutije Šibica
Dinko Ljoljo - Stjepan Vudrag H2H

GDSI18.05.2022 20:00, Parovi 3D. Liga, San Spin
Jurčić / Lažnjak - Mačkić / Matić H2H

GDSI18.05.2022 20:00, GDSI Kup, Maksimir
Lovre Botica - Marijan Stričević H2H

GDSI18.05.2022 20:00, 11H. Liga, Maksimir
Marko Kovač (2) - Luka Šmalcelj H2H

GDSI18.05.2022 21:00, 8C. Liga, Ponikve
Jozo Perić - Karlo Fantoni H2H

GDSI18.05.2022 22:00, 10E. Liga, Tolić
Borna Baljak - Dino Blažeka H2H

GDSI19.05.2022 17:00, 4A. Liga, Chromos
Bruno Jovanović - Ognjen Prelog H2H

GDSI19.05.2022 17:00, 11A. Liga, Ravnice
Filip Sakač - Ivana Bergam H2H

GDSI19.05.2022 17:00, 6D. Liga, Sopot
Sven Hojski - Filip Borić H2H

GDSI19.05.2022 17:30, 5E. Liga, Staro Trnje
Tomislav Jurčić - Dalibor Smoljanović H2H

GDSI19.05.2022 18:00, 5C. Liga, Staro Trnje
Duško Govorko - Igor Vrabec H2H

GDSI19.05.2022 18:00, 8A. Liga, Maksimir
Kresimir Boscic - Adrijan Jakšić H2H

GDSI19.05.2022 18:00, 5H. Liga, Mladost
Tomislav Đapić - Miroslav Barišić H2H

GDSI19.05.2022 18:30, 7B. Liga, Mladost
Filip Naglić - Luka Bartolić H2H

GDSI19.05.2022 19:00, 4B. Liga, Špansko
Marko Periša - Petar Mlinarić H2H

GDSI19.05.2022 19:00, 5B. Liga, San Spin
Marko Pletikosa - Marin Knezović H2H

GDSI19.05.2022 19:00, 9F. Liga, kod Kutije Šibica
Ivan Parazajder - Tomislav Kranjec H2H

GDSI19.05.2022 19:30, 9H. Liga, Chromos Savica
Marko Štefančić - Ivan Žgela H2H

GDSI19.05.2022 20:00, 6H. Liga, Trnje
Tomislav Prodanović - Andrej Adanić H2H

GDSI19.05.2022 20:00, 3A. Liga, Špansko
Saša Grgurić - Marko Habuš H2H

GDSI19.05.2022 20:00, 6C. Liga, Sopot
Miroslav Salaba - Mate Golemac H2H

GDSI19.05.2022 20:00, 7F. Liga, TK Match Dubrava
Tihomir Smuđ - Vedran Anđelić H2H

GDSI19.05.2022 21:00, 8F. Liga, Tenis centar Tolić
Juraj Golubić - Dražen Mihaliček H2H

GDSI20.05.2022 16:00, 3B. Liga, Velika Mlaka
Stjepan Žitnik - Mateo Perković H2H

GDSI20.05.2022 16:00, 4D. Liga, Staro Trnje
Vlado Suša - Valentin Mrak H2H

GDSI20.05.2022 17:00, 9G. Liga, Sopot
Jasmin Peco - Andrija Garofulić H2H

GDSI20.05.2022 17:00, 6C. Liga, Staro Trnje
Vanja Hecer - Alen Crnjac H2H

GDSI20.05.2022 18:00, 11B. Liga, Mladost
Ivan Belcar - Matej Pejković H2H

GDSI20.05.2022 18:00, GDSI Kup, Chromos
Matija Kobetić - Danko Greiner H2H

GDSI20.05.2022 18:00, 3B. Liga (ž), Staro Trnje
Petra Čepin - Sanda Aralica Čleković H2H

GDSI20.05.2022 18:00, 9H. Liga, Trnje
Ivan Žgela - Nediljko Kovač H2H

GDSI20.05.2022 18:00, 9B. Liga, Movens
Stjepan Vudrag - Domagoj Šušković H2H

GDSI20.05.2022 18:30, 6D. Liga, Špansko
Marko Sirovec - Vedran Mihelčić H2H

GDSI20.05.2022 19:00, 9H. Liga, Maksimir
Anton Bošnjak - Marko Štefančić H2H

GDSI20.05.2022 19:00, GDSI Kup, Veternica
Marta Turkalj - Ivan Jović H2H

GDSI20.05.2022 20:00, 9A. Liga, TC Rudeš
Branko Sabljić - Tom Jasak H2H

GDSI20.05.2022 20:00, 6H. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Ivo Čavrak H2H

GDSI20.05.2022 20:00, 11E. Liga, Sopot
Damir Jurić - Vice Mandaric H2H

Turnir21.05.2022
Spring GDSI Traditional
Više...

GDSI21.05.2022 11:00, 6A. Liga, Trnje
Goran Ivišić - Ivan Soldo H2H

GDSI21.05.2022 11:00, 5G. Liga, Ponikve
Vedran Benić - Ivan Milinković H2H

GDSI21.05.2022 16:00, 9B. Liga, Mladost
Dinko Ljoljo - Adam Landeka H2H

GDSI21.05.2022 17:00, GDSI Kup, Trnje
Hrvoje Brlečić - Denis Ištvanić H2H

GDSI22.05.2022 09:00, 3A. Liga (ž), Tenis centar Tolić
Maja Cerinski - Mirela Pammer Glavan H2H

GDSI22.05.2022 10:00, 6D. Liga, Sopot
Sven Hojski - Zlatko Antonić H2H

GDSI22.05.2022 10:00, 5H. Liga, Trnje
Tomislav Đapić - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI22.05.2022 10:00, 5B. Liga, Tenis centar Tolić
Dalibor Poplaša - Boris Muha H2H

GDSI22.05.2022 18:00, 5A. Liga, Sopot
Luka Korov - Željko Samodol H2H

GDSI22.05.2022 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić
Ivan Cerinski - David Bišić H2H

GDSI22.05.2022 20:00, GDSI Kup, Ponikve
Marko Škrabić - Ivan Rotim H2H

GDSI23.05.2022 17:00, 4A. Liga, Mladost
Dejan Kinkela - Marin Njirić H2H

31.05.2022
Kraj sezone 2022/05

ATP News