Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Ivan Odak325:232:24**7
2. Martin Jalžabetić324:233:197
3. Nikola Beljan224:122:106
4. Ivan Bulaja312:520:325
5. Josip Buzov201:411:242
6. Luka Đuričković100:23:121

** Bolji u međusobnom susretu



Zadnji rezultati


11B. Liga
11.4.2024. - Staro Trnje
Nikola Beljan4610
Ivan Odak616


6B. Liga
11.4.2024. - Tenis centar Tolić
Vanja Baljak266
David Hrvatin604


2. Liga (ž)
11.4.2024. - Mladost
Jelena Filko66
Tihana Jelinović31


9G. Liga
11.4.2024. - Concordia
Bartol Žic66
Josip Režek32


2A. Liga
11.4.2024. - Staro Trnje
Dorian Škreb66
Ivan Leskovar01


8D. Liga
11.4.2024. - Staro Trnje
Saša Smrk67
Duško Vukmanović25


2. Liga (ž)
11.4.2024. - Tk Građanski
Veronika Kadivnik66
Sanja Nikolić01


3B. Liga
11.4.2024. - Špansko
Stjepan Žitnik66
Tino Kirin32


9H. Liga
11.4.2024. - Mladost
Hrvoje Vlašić77
Hrvoje Ditrih56


11D. Liga
11.4.2024. - Mladost
Darko Bišćan66
Teo Vurnek44


11B. Liga
11.4.2024. - Mladost
Martin Jalžabetić66
Luka Đuričković03


8E. Liga
11.4.2024. - Tenis centar Tolić
Aleksandar Krstev77
Drago Veselčić55


6E. Liga
11.4.2024. - Mladost
Natko Peter7410
Matej Luburić564


7F. Liga
11.4.2024. - San Spin
Ivan Soldo66
Denis Rački34


9F. Liga
11.4.2024. - Concordia
Marko Cvjetko66
Tihomir Nikolić44


4A. Liga
11.4.2024. - Prince
Marko Borojević6110
Mateo Perković268


5C. Liga
11.4.2024. - Mladost
Stipe Rosandić76
Boris Muha61


8F. Liga
11.4.2024. - Veternica
Mihajel Barisic266
Neven Krnić632


7D. Liga
10.4.2024. - Tenis centar Tolić
Josip Matić6310
Iva Horvat (m)468

Neodigrani susreti
Dokumenti







Kalendar
Prošlo:

11.04.2024 20:00, 6B. Liga, Mladost
David Hrvatin - Vanja Baljak
11.04.2024 21:00, 11B. Liga, Staro Trnje
Nikola Beljan - Ivan Odak
Dolazi:

GDSI12.04.2024 16:00, 6D. Liga, Špansko
Filip Ćurčić - Tihomir Smuđ H2H

GDSI12.04.2024 16:00, 8H. Liga, Staro Trnje
Ivan Didović - Tihana Jelinović (M) H2H

GDSI12.04.2024 17:00, 7E. Liga, TK Travnjak
Naomi Munitic - Dražen Zrno H2H

GDSI12.04.2024 17:00, 8D. Liga, Mladost
Patrik Pokrivka - Saša Smrk H2H

GDSI12.04.2024 17:00, 6C. Liga, Veternica
Mario Glavan - Vlaho Stanišić H2H

GDSI12.04.2024 18:00, 5B. Liga, Chromos
Tin Herenčić - Hrvoje Gregurić H2H

GDSI12.04.2024 18:00, 9D. Liga, Maksimir
Tihomir Maršić - Duje Lozić H2H

GDSI12.04.2024 18:00, 11A. Liga, Staro Trnje
Danijel Mutak - Hrvoje Šalković H2H

GDSI12.04.2024 18:00, 3B. Liga (ž), Trnje
Veronika Sekoranja - Visnja Metzinger H2H

GDSI12.04.2024 18:00, 6G. Liga, Mladost
Marta Turkalj - Sven Hojski H2H

GDSI12.04.2024 18:00, 7F. Liga, Chromos Savica
Filip Naglić - Ivan Soldo H2H

GDSI12.04.2024 18:00, 7B. Liga, Prečko
Andrej Konjevod - Luka Bartulović H2H

GDSI12.04.2024 19:00, 5H. Liga, Trnje
Ivan Lekšić - Lovre Šarlija H2H

GDSI12.04.2024 19:30, 8E. Liga, Veternica
Tom Jasak - Igor Tvrtković H2H

GDSI12.04.2024 20:00, 4D. Liga, Staro Trnje
Dominik Šalković - Juraj Radanović H2H

GDSI12.04.2024 20:00, 6H. Liga, Chromos Savica
Bruno Fičur - Borna Milković H2H

GDSI12.04.2024 20:00, 5F. Liga, Trnje
Bojan Poturica - Željko Crljenica H2H

GDSI12.04.2024 21:00, 10C. Liga, Staro Trnje
Marko Mikulec - Tin Papišta H2H

GDSI13.04.2024 08:00, 10E. Liga, Oranice
Bruno Grubešić - Ivan Vasić H2H

GDSI13.04.2024 09:00, 7A. Liga, Tenis centar Tolić
Andrija Špoljar - Donat Barišić H2H

GDSI13.04.2024 10:00, 8C. Liga, Chromos Savica
Antonio Surjan Žanko - Ivan Žgela H2H

GDSI13.04.2024 10:00, 8A. Liga, Tenis centar Tolić
Filip Draženović - Domagoj Šušković H2H

GDSI13.04.2024 11:00, Parovi 3B. Liga, Tenis centar Tolić
Lekšić / Vrabec - Muha / Horvat H2H

GDSI13.04.2024 11:00, 3A. Liga (ž), Veternica
Petra Rebernjak - Nataša Gulin H2H

GDSI13.04.2024 11:00, 4A. Liga, Trnje
Josip Škof - Mateo Perković H2H

GDSI13.04.2024 12:00, 7E. Liga, Trnje
Filip Brkić - Robby Bauer H2H

GDSI13.04.2024 14:00, 8G. Liga, Špansko
Matej Cvetko - Alen Alić H2H

GDSI13.04.2024 15:00, 9B. Liga, Tolić
Marko Babić - Dean Bertoncelj H2H

GDSI13.04.2024 15:30, 3B. Liga (ž), Trnje
Veronika Sekoranja - Koraljka Mlakar H2H

GDSI13.04.2024 17:00, 8C. Liga, Mladost
Alen Lacković - Domagoj Grbeša H2H

GDSI13.04.2024 17:00, 6H. Liga, Concordia
Borna Milković - Zoran Sladoljev H2H

GDSI13.04.2024 18:00, 4D. Liga, Trnje
Sanjin Kovacevic - Dominko Blažević H2H

GDSI13.04.2024 18:00, 6E. Liga, Staro Trnje
Vinko Škunca - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI14.04.2024 09:00, 10G. Liga, Top Spin
Alan Legin - Filip Sakač H2H

GDSI14.04.2024 09:00, 10D. Liga, Trnje
Luka Šmalcelj - Hrvoje Medved H2H

GDSI14.04.2024 10:00, 6E. Liga, Mladost
Natko Peter - Vedran Babić H2H

GDSI14.04.2024 10:00, 7E. Liga, TK Travnjak
Dražen Zrno - Filip Brkić H2H

GDSI14.04.2024 10:00, 6C. Liga, Veternica
Vlaho Stanišić - Alen Crnjac H2H

GDSI14.04.2024 10:00, 5C. Liga, Mladost
Petar Lazarevski - Boris Muha H2H

GDSI14.04.2024 11:30, 4D. Liga, Staro Trnje
Saša Čaklović - Dominik Šalković H2H

GDSI14.04.2024 16:00, 11C. Liga, Špansko
Krešimir Buden - Miroslav Pašagić H2H

GDSI14.04.2024 17:00, Parovi 1. Liga, Rudeš
Krišković / Štefančić - Brkljačić / Vučković H2H

GDSI14.04.2024 18:00, 4A. Liga, Chromos Savica
Davor Sitar - Mateo Perković H2H

GDSI14.04.2024 18:00, 10H. Liga, Oranice
Andrej Kalea - Josip Seidl H2H

GDSI14.04.2024 18:00, 3B. Liga (ž), Trnje
Veronika Sekoranja - Valentina Begić H2H

GDSI14.04.2024 18:00, 8D. Liga, Trnje
Patrik Pokrivka - Tomislav Belošić H2H

GDSI14.04.2024 19:00, GDSI Kup, Trnje
Antonio Salopek - Željko Crljenica H2H

GDSI14.04.2024 19:00, 5H. Liga, Trnje
Tomislav Špiljak - Hrvoje Bursić H2H

GDSI15.04.2024 16:00, 8H. Liga, Mladost
Filip Pažanin - Ivan Didović H2H

GDSI15.04.2024 17:00, 11D. Liga, Špansko
Ante Kokić - Darko Bišćan H2H

GDSI15.04.2024 17:00, 5B. Liga, Tenis centar Tolić
Tin Herenčić - Hrvoje Žunić H2H

GDSI15.04.2024 17:30, 10H. Liga, Mladost
Dražen Martinović - Dino Rakipović H2H

GDSI15.04.2024 18:00, 11D. Liga, Mladost
Mate Ćorić - Teo Vurnek H2H

GDSI15.04.2024 18:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Donat Barišić - Karlo Kovačević H2H

GDSI15.04.2024 18:00, 10D. Liga, Mladost
Šimun Rogoznica - Hrvoje Medved H2H

GDSI15.04.2024 18:00, 6B. Liga, Ponikve
Stefan Arsić - Vanja Baljak H2H

GDSI15.04.2024 19:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić
Ivo Čavrak - Matko Jurlina H2H

GDSI15.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Lovre Šarlija H2H

GDSI15.04.2024 19:00, 10C. Liga, Mladost
Marijan Lovrinić - Dominik Klobučar H2H

GDSI15.04.2024 19:30, 10C. Liga, Staro Trnje
Marko Mikulec - Toma Majić H2H

GDSI15.04.2024 20:00, 11B. Liga, Staro Trnje
Nikola Beljan - Martin Jalžabetić H2H

GDSI15.04.2024 20:00, 5A. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Domagoj Gregov H2H

GDSI15.04.2024 20:00, 7H. Liga, Prečko
Nino Pavičić - Saša Marković H2H

GDSI16.04.2024 09:00, 3C. Liga, Mladost
Hrvoje Špes - Marin Njirić H2H

GDSI16.04.2024 18:00, 9D. Liga, Concordia
Vedran Ćatić - Tihomir Maršić H2H

GDSI16.04.2024 18:00, 4A. Liga, Ponikve
Josip Škof - Gorki Bratim H2H

GDSI16.04.2024 20:00, 5G. Liga, Mladost
Goran Ivišić - Slaven Bušić H2H

GDSI17.04.2024 09:00, 8C. Liga, Trnje
Domagoj Grbeša - Ivan Žgela H2H

GDSI17.04.2024 09:00, 10H. Liga, Mladost
Mario Dragija - Dražen Martinović H2H

GDSI17.04.2024 15:00, 9H. Liga, Maksimir
Hrvoje Vlašić - Roko Smoljan H2H

GDSI17.04.2024 17:00, 5G. Liga, Trnje
Danko Greiner - Filip Herljević H2H

GDSI17.04.2024 18:00, 10G. Liga, Concordia
Filip Sakač - Mihovil Magdic H2H

GDSI17.04.2024 21:00, 6F. Liga, Oranice
Mario Mojsinović - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI18.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Filip Herljević H2H

GDSI18.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Sirovec - Marko Galić H2H

GDSI19.04.2024 17:00, 11D. Liga, Trnje
David Pruša - Darko Bišćan H2H

GDSI19.04.2024 18:00, 6H. Liga, Trnje
Bruno Fičur - Zoran Sladoljev H2H

GDSI19.04.2024 18:00, 9D. Liga, Maksimir
Duje Lozić - Marko Erceg H2H

GDSI20.04.2024 09:00, 7A. Liga, Tenis centar Tolić
Andrija Špoljar - Ivan Rezić H2H

GDSI22.04.2024 19:00, 5G. Liga, Tenis centar Tolić
Filip Herljević - Slaven Bušić H2H

GDSI23.04.2024 18:00, 4A. Liga, Ponikve
Gorki Bratim - Mateo Perković H2H

GDSI24.04.2024 17:00, 5G. Liga, Trnje
Danko Greiner - Ivor Gavrilović H2H

GDSI25.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Goran Ivišić H2H

GDSI25.04.2024 20:00, 9G. Liga, Concordia
Bartol Žic - Tomislav Kranjec H2H

Administracija27.4.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Administracija29.4.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H

Administracija30.4.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.04.2024
Kraj sezone 2024/04

Turnir04.05.2024
GDSI Challenger 2024
Više...

ATP News