Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Hesam Qaydi325:332:177
2. Neven Polak224:119:136
3. Tom Jasak313:525:355
4. Darko Sedak-Benčić101:213:121
5. Dario Gluvačević100:20:121


Zadnji rezultati


7H. Liga
16.9.2021. - Trnje
Neven Polak6110
Hesam Qaydi465


8E. Liga
16.9.2021. - Mladost
Tomislav Polić66
Denaj Novak20


9C. Liga
16.9.2021. - Prečko
Filip Vukasovic66
Lucija Tadić00


3A. Liga
15.9.2021. - Mladost
Petra Kopić76
Hrvoje Špes61


7F. Liga
15.9.2021. - Sopot
Leon Pleslić66
Nediljko Kovač24


3B. Liga
15.9.2021. - Tenis centar Tolić
Antonio Kelava636
Vjekoslav Gadanac164


9F. Liga
15.9.2021. - Concordia
Mladen Hochberger66
Ivan Franić40


6E. Liga
15.9.2021. - Staro Trnje
Miroslav Salaba66
Marta Turkalj14


8B. Liga
15.9.2021. - Chromos
Alen Kostić66
Frane Kalcina32


3C. Liga
15.9.2021. - Prečko
Tino Kirin6610
Vlado Suša378


3A. Liga (ž)
15.9.2021. - kod Kutije Šibica
Sanda Aralica Čleković7610
Agata Škunca(ž)678


5A. Liga
15.9.2021. - Špansko
Filip Borić3610
Vedran Mrkša627


8E. Liga
15.9.2021. - Staro Trnje
Tomislav Polić67
Denis Cedilak06


7F. Liga
15.9.2021. - Špansko
Tomislav Zastavnik3710
Krunoslav Lovrić655


9G. Liga
15.9.2021. - Mladost
Saša Trkulja67
Zvonimir Tomečak15


6E. Liga
15.9.2021. - Staro Trnje
Marjan Martinović66
Neven Kružljak00


2B. Liga (ž)
15.9.2021. - Concordia
Adrijana Nedić66
Maja Baumschabel33


8G. Liga
15.9.2021. - Chromos Savica
Luka Bartulović3610
Saša Žugaj624


5G. Liga
15.9.2021. - Staro Trnje
Hrvoje Brlečić3612
Goran Mir6110


4B. Liga
15.9.2021. - Trnje
Šimun Rotim66
Vedran Mucić34

Neodigrani susreti



Champions race GDSI Elo rating Rang lista



Champions race

Utrka za godišnjeg pobjednika GDSI lige
Bodovanje...








Ivan Glad

Goran Kovačić

Ivan Leskovar

Tin Antonić

Tim Valpotić

Mario Milas

Mario Milas

Hrvoje Budinčević










 IgračGodišteBodoviDetalji
1.Goran Kovačić199013665......
2.Luka Vidović198110333......
3.Andrej Bajić199110001......
4.Miroslav Mlinarić19869597......
5.Neven Špehar19849447......
6.Marko Habuš19828670......
7.Matija Kazalicki19818151......
8.Ivan Leskovar19847928......
9.Ivan Matić19847483......
10.Vladimir Vučković19867002......
11.Luka Marjanović19836893......
12.Ivan Glad19806666......
13.Ivan Cerinski19696375......
14.Antonio Kelava 6330......
15.Damir Kipčić19776301......
16.Helen Starešinić19826077......
17.Stjepan Žitnik19845291......
18.Ivan Fiket19835188......
19.Goran Kušec19784893......
20.Luka Prusec19974891......
21.Vlado Suša19844743......
22.Hrvoje Špes19884598......
23.Neven Horvatić19794301......
24.Dražen Malbašić19874254......
25.Daniel Filipčić19944205......
26.Petar Mlinarić19964057......
27.Andrej Majdiš19854003......
28.Tomica Horvatinec19864002......
29.Vedran Fak19883889......
30.Bruno Lukić19903860......
31.Ognjen Prelog19663853......
32.Domagoj Nosić19803792......
33.Luka Lemić20013780......
34.Ivan Rotim19953762......
35.Hrvoje Lafter19803705......
36.Tino Kirin19933658......
37.Tihomir Turković19833611......
38.Bruno Kodba19923597......
39.Vjekoslav Gadanac19853562......
40.Gorki Bratim19813561......
41.Saša Stanić19783558......
42.Kristijan Petrinić19883556......
43.Marin Galić19723409......
44.Ivan Novko19923366......
45.Marko Golem20043249......
46.Neven Stipčević19753234......
47.Draško Durn19643201......
48.Saša Grgurić19823199......
49.Petra Kopić19943116......
50.Marko Lautar19773114......
51.Luka Dobrović19933110......
52.Šimun Rotim19953069......
53.Petar Matić19823036......
54.Stipe Rosandić19933016......
55.Tomislav Jurčić19862970......
56.Marko Mlinarić19892970......
57.Dalibor Poplaša 2687......
58.Tomislav Đapić19892671......
59.Dario Krišković19862670......
60.Mario Sermek19882669......
61.Nenad Jakšić19852666......
62.Marko Pletikosa19822640......
63.Filip Pavić19912596......
64.Zdravko Vučković19792574......
65.Karlo Sokol20002571......
66.Željko Samodol19742475......
67.Nikola Čolak19832445......
68.Dalibor Smoljanović19872376......
69.Tin Herenčić19912343......
70.Hrvoje Brlečić19832288......
71.Frane Slišković19832288......
72.Marin Njirić19982244......
73.Domagoj Krišković19852233......
74.David Bišić19872194......
75.Tihomir Grbac19802178......
76.Petar Knezović19932156......
77.Hrvoje Bursić19872156......
78.Danko Greiner19762145......
79.Nenad Čaklović19702112......
80.Renato Knežević19862112......
81.Vedran Benić19902090......
82.Neven Grubelić19912079......
83.Miroslav Salaba19752075......
84.Dora Šelaj19942061......
85.Bojan Poturica 2013......
86.Vedran Mucić19831980......
87.Luka Mandić19821958......
88.Zlatko Antonić19661936......
89.Damjan Mlakar 1927......
90.Ivan Milinković19631925......
91.Davor Šelendić19711921......
92.Lovre Botica19891914......
93.Miroslav Barišić19761914......
94.Miro Smiljanic19771892......
95.Ivica Šantek19791892......
96.David Hrvatin19921870......
97.Goran Kvasina 1771......
98.Marko Mikeš 1745......
99.Goran Russo19771730......
100.Filip Borić20001694......
101.Marin Knezović19851672......
102.Mario Valpotić19701672......
103.Nenad Kocmur19751661......
104.Ime594 Prezime594 1650......
105.Goran Mir 1627......
106.Mate Batinić19731598......
107.Dominko Blažević19721584......
108.Andrej Adanić19781584......
109.Dražen Barić19741569......
110.Filip Ćurčić 1569......
111.Aleksandar Radojčić19681568......
112.Tomislav Guja19881568......
113.Vjenceslav Vukoja19701562......
114.Robert Krajačić19721562......
115.Dražen Zrno 1554......
116.Fran Klen20021518......
117.Damir Botić19861485......
118.Davor Sitar19761430......
119.Krešimir Jantoljak19701392......
120.Fran Mirtl19851386......
121.Alen Crnjac19771386......
122.Nikola Bekavac19961386......
123.Zlatko Kajtaz19881353......
124.Domagoj Penić19941342......
125.Mario Glavan 1342......
126.Davorin Tadić19791341......
127.Juraj Radanović19971338......
128.Nikola Jamić20011334......
129.Tomislav Stvorić 1333......
130.Danijel Lijović19771333......
131.Marjan Martinović 1326......
132.Davor Posavec19881320......
133.Tomislav Trtanj19721298......
134.Osvit Somek19831298......
135.Kenan Mačkić19821287......
136.Ema Šomen19951276......
137.Josip Škof19941254......
138.Ivan Šerić19971254......
139.Marko Škrabić19861254......
140.Kristian Runtas19811246......
141.Stjepan Miškić19941231......
142.Mateo Čukman 1220......
143.Matej Šamanić19931204......
144.Luka Korov19951202......
145.Vedran Mrkša 1195......
146.Ivan Lekšić19891194......
147.Enrico Fraviga19691188......
148.Hrvoje Budinčević19761187......
149.Marin Popović19801187......
150.Ante Grancarić 1186......
151.Saša Kalac19861186......
152.Filip Lisjak19801173......
153.Krunoslav Lovrić19811173......
154.Neven Vidmar19761157......
155.Damir Kecko19801114......
156.Marko Đurković19771100......
157.Damir Golubić19581084......
158.Tomislav Zastavnik19871057......
159.Domagoj Karl19961056......
160.Hesam Qaydi19781046......
161.Marta Turkalj19861041......
162.Domagoj Tomec19791040......
163.Alen Hlevnjak19911040......
164.Ivan Jović19811037......
165.Darko Završak19731034......
166.Mario Kelečić19741026......
167.Slaven Vuletić19761023......
168.Marko Lukić(2)19841001......
169.Filip Sinković1995990......
170.Marko Šutalo 990......
171.Leon Pleslić1996981......
172.Josip Strmečki1983952......
173.Neven Polak 948......
174.Marijan Stričević1973939......
175.Davor Kalanj1990938......
176.Edi Zoričić1983925......
177.Boris Muha1981924......
178.Goran Ivišić1986894......
179.Dario Večerić1985890......
180.Lucijan Matanović1999887......
181.Domagoj Zlački1980880......
182.Denis Rački1972879......
183.Josip Matić1980856......
184.Matej Mihelec1995842......
185.Zdenko Mićanović1978835......
186.Zlatko Brbić1989829......
187.Tomislav Prodanović1989823......
188.Antonio Šušak1987821......
189.Alen Galavić1972814......
190.Filip Gvardijan1988811......
191.Igor Totić1983796......
192.Ivan Hrvoje Maljković1995792......
193.Krešimir Hercigonja1977792......
194.Nino Gugić1978792......
195.Jan Kallay2005778......
196.Dean Bertoncelj1968770......
197.Ivan Rezić1996766......
198.Mario Biškup1972766......
199.Darko Sedak-Benčić 759......
200.Davor Ivezić1968747......
201.Nediljko Kovač1966735......
202.Slaven Bušić 726......
203.Ivan Delač1984718......
204.Domagoj Šušković1984711......
205.Vedran Matošević1990689......
206.Dario Pavlović1985687......
207.Matija Posavec1978684......
208.Janko Hranilović1979666......
209.Drago Veselčić1962661......
210.Ante Šako1996660......
211.Luka Bartolić1993660......
212.Marko Punoš1991660......
213.Karlo Fantoni1982650......
214.Jakov Pavić1985638......
215.Domagoj Mandić1978624......
216.Emil Krznarić1986619......
217.Marko Sirovec1994616......
218.Tomislav Kranjec1976616......
219.Robby Bauer1975616......
220.Domagoj Lazanin1993606......
221.Dario Gluvačević 605......
222.Saša Smrk1993605......
223.Vladimir Benić1983602......
224.Goran Katušin1986602......
225.Zoran Ljubišić 598......
226.Tomislav Jurašić1979591......
227.Krešimir Obratov2000589......
228.Luka Bartulović1980580......
229.Filip Jurić 578......
230.Josip Seidl1956577......
231.Ivan Soldo1990561......
232.Branko Obradov1974556......
233.Sebastijan Zelić1983555......
234.Saša Tartaglia1967550......
235.Kristijan Pongrac 540......
236.Tomislav Kovačev 537......
237.Matija Trupković1989528......
238.Srđan Hebar1981524......
239.Ante Sentić1984521......
240.Martin Sertić1991514......
241.Luka Vlašić1972512......
242.Marko Pavić(1)1988506......
243.Fran Krsto Šercar1990505......
244.Matej Škaro(2)1994495......
245.Luka Glavaš1988488......
246.Ivan Žgela1989488......
247.Alen Kostić1992485......
248.Gregor Ettinger1993483......
249.Karlo Marović2000479......
250.Saša Žugaj1977477......
251.Domagoj Kriskovic1988471......
252.Juraj Obradović1990469......
253.Marko Tutek1983468......
254.Edo Krmpotić1986462......
255.Marko Štefančić1989460......
256.Jelena Pranjić1979457......
257.Josip Tečer1995452......
258.Krešimir Stipić1974451......
259.Tomislav Vukić1987451......
260.Ivan Kordić1990445......
261.Dražen Martinović1967445......
262.Dejan Marendić1976440......
263.Ivan Šagud1983440......
264.Matej Lovrić1992439......
265.Saša Polojac1979432......
266.Edin Dubinovic1986426......
267.Stipe Buljan 425......
268.Adam Landeka1982423......
269.Damir Rožmarić1983423......
270.Moris Čavić1979422......
271.Mladen Hochberger1946418......
272.Vinko Škunca1988418......
273.Dea Valenta1997418......
274.Bruno Jurković1995413......
275.Antonio Franković1994409......
276.Marijan Gotić 409......
277.Petar Pandžić1992409......
278.Mihael Trkulja1979401......
279.Mark Štefanac 396......
280.Boris Bernik1956396......
281.Duško Govorko1987396......
282.Ivan Jović(2) 394......
283.Daniel Verbanac1986382......
284.Ivan Cutvarić1991381......
285.Ivan Kermeci1988379......
286.Ivan Vujnović1993379......
287.Martin Jalžabetić1977377......
288.Hrvoje Dorotić1991373......
289.Ignacio Sanz1989372......
290.Lovre Smirčić1981371......
291.Josip Mandurić 366......
292.Zvonimir Tomečak1969366......
293.Marijan Lovrinić1955364......
294.Dejan Ljuština1974360......
295.Karlo Klečina1987359......
296.Alen Alić1985355......
297.Luka Šmalcelj1974354......
298.Domagoj Tubikanec 353......
299.Marin Zenić1988352......
300.Krešimir Viduka1958352......
301.Dragan Čičak1969343......
302.Frane Kalcina1981341......
303.Andrej Abramović 334......
304.Hrvoje Orešković1979334......
305.Zoran Bohaček1956331......
306.Romeo Šašić1970329......
307.Tomislav Polić1986329......
308.Saša Trkulja1991328......
309.Mario Burić 325......
310.Branislav Rubčić1965317......
311.Dražen Mihaliček1987316......
312.Filip Šimunović1991312......
313.Željko Crljenica1982308......
314.Bruno Bumbak1993291......
315.Miroslav Knez1974286......
316.Aleksandar Norsic1974283......
317.Jerko Perleta 280......
318.Darko Šlopar1977264......
319.Zoran Ranogajec1985264......
320.Ino Antunović1994263......
321.Alen Perić 257......
322.Jure Marić1992256......
323.Damir Jurić1963252......
324.Matko Vukmanović1992247......
325.Nikola Vidaković2008247......
326.Boris Vranešević 241......
327.Marko Marušić1992220......
328.Fehim Alić1954217......
329.Miroslav Pašagić1982215......
330.Marko Tušek1994215......
331.Ivana Bergam 210......
332.Alen Bejuk 205......
333.Vlatko Jakupčić1996205......
334.Feni Sušić1985198......
335.Ivan Tomulić1992198......
336.Jan Krešić1999198......
337.Marko Župan1991193......
338.Marko Plaftarić 192......
339.Nino Pavičić1991192......
340.Tihomir Smuđ1979191......
341.Mate Đaković1983190......
342.Bojan Grgić1984188......
343.Ivan Mijić1990184......
344.Mate Jakelić1987178......
345.Martin Šoštar1991178......
346.Neven Kružljak1988176......
347.Hrvoje Šikić1990176......
348.Anton Mužić1984176......
349.Darko Pavić1986176......
350.Denis Vorih1993175......
351.Hrvoje Jurina1990175......
352.Tin Papišta1993174......
353.Vice Mandaric1979172......
354.Zlatko Vidačković1972170......
355.Dario Brkić2000169......
356.Luka Filipović1992165......
357.Zoran Knežević1982158......
358.Denaj Novak1992157......
359.Ivan Parazajder1988156......
360.Karlo Larma1984153......
361.Mislav Mlakar1992148......
362.Tom Jasak1990146......
363.Krunoslav Štivičić 139......
364.Dinka Dumičić 139......
365.Dario Bogdanović1985132......
366.Josip Jerković 132......
367.Petar Manzin1994132......
368.Alen Jelovac1991128......
369.Slaven Tomić 127......
370.Tin Marić 122......
371.Karlo Popović1992119......
372.Darko Bišćan1969118......
373.Ensar Husković1989117......
374.Filip Lažnjak1991117......
375.Nino Maksan1977117......
376.Ante Krišto1994105......
377.Anita Dananić1973104......
378.Jurica Janeš198999......
379.Tomislav Hrgović197896......
380.Igor Latković 91......
381.Ivan Franić198691......
382.Mario Mojsinović199388......
383.Edin Mehmedović198188......
384.Vladimir Miklić198488......
385.Nikša Vojvoda199888......
386.Viktor Bartolic199380......
387.Dino Lišnjić 80......
388.Filip Kapelina198779......
389.Ivan Pedisić198579......
390.Hrvoje Marušić197178......
391.Goran Bistrički199078......
392.Mario Ogrizek-Tomaš198878......
393.Luka Frković198678......
394.Filip Vukasovic199678......
395.Ante Fofić199078......
396.Agata Škunca199071......
397.Marko Galić198866......
398.Ana Vinovrški 65......
399.Marko Pavić(2) 59......
400.Alan Gregorec197858......
401.Domagoj Zdilar198358......
402.Dino Blažeka199052......
403.Andro Tasovac199852......
404.Zoran Margić197752......
405.Bojan Fabris198444......
406.Dino Zarić199144......
407.Filip Juričić198144......
408.Hrvoje Rajaković198844......
409.Ivan Divić199044......
410.Ivan Dumalovski Janjušić 44......
411.Denis Cedilak198940......
412.Branko Cindro196039......
413.Luka Pandža199939......
414.Tomislav Šavora198338......
415.Lucija Tadić200433......
416.Borna Micelli198029......
417.Filip Kelava199729......
418.Bojan Koprivčić197026......
419.Filip Krunić198818......
420.Tomo Brkić199718......
421.Mario Krešić197913......
422.Mihael Šafarić19919......
423.Marko Periša19840......
424.Nikolina Barić19820......
425.Noa Veselić20040......
426.Oleksandra Oliynykova20010......
427.Tomislav Bernardic19850......
428.Robert Crneković19850......
429.Mario Samardžić19950......
430.Kristijan Matijević 0......
431.Franjo Gal 0......
432.Ivan Gjurgjan19780......
433.Dražen Zrnić19940......
434.Dino Delalić19720......
435.Domagoj Zatek19910......
436.Bruno Peterman19930......
Chat



Kalendar
Prošlo:

16.09.2021 09:30, 8E. Liga, Mladost
Denaj Novak - Tomislav Polić
16.09.2021 10:00, 7H. Liga, Trnje
Hesam Qaydi - Neven Polak
Dolazi:

GDSI16.09.2021 14:00, 9A. Liga, Chromos Savica
Zoran Bohaček - Andrej Abramović H2H

GDSI16.09.2021 17:00, 8D. Liga, Mladost
Josip Tečer - Martin Šoštar H2H

GDSI16.09.2021 17:00, 3B. Liga (ž), TK Movens
Dorijana Kavčić - Maja Cerinski H2H

GDSI16.09.2021 17:00, 1. Liga (ž), Maksimir
Maja Ciglar - Katarina Ivić H2H

GDSI16.09.2021 17:00, 3D. Liga, Sopot
Andrej Majdiš - Kristijan Petrinić H2H

GDSI16.09.2021 18:00, 4C. Liga, Ponikve
Luka Mandić - Ivan Rotim H2H

GDSI16.09.2021 19:00, 6H. Liga, Sopot
Domagoj Tomec - Zlatko Brbić H2H

GDSI16.09.2021 20:00, 5B. Liga, Špansko
Lucijan Matanović - Dalibor Smoljanović H2H

GDSI17.09.2021 15:30, 6F. Liga, Trnje
Tomislav Stvorić - Marin Popović H2H

GDSI17.09.2021 17:00, 9H. Liga, Rudeš
Mihael Trkulja - Ivan Mijić H2H

GDSI17.09.2021 17:00, 7A. Liga, Špansko
Josip Seidl - Domagoj Karl H2H

GDSI17.09.2021 17:00, 1. Liga (ž), Staro Trnje
Dea Valenta (ž) - Kristina Crnković H2H

GDSI17.09.2021 17:00, 8A. Liga, Chromos Savica
Tomislav Vukić - Gregor Ettinger H2H

GDSI17.09.2021 18:00, 5D. Liga, Concordia
Nenad Kocmur - Ivan Soldo H2H

GDSI17.09.2021 18:00, 3A. Liga, Ponikve
Dražen Malbašić - Dario Večerić H2H

GDSI17.09.2021 18:00, 3B. Liga, Tenis centar Tolić
Ognjen Prelog - Neven Horvatić H2H

GDSI17.09.2021 19:00, 5D. Liga, Prečko
Marko Mlinarić - Zlatko Antonić H2H

GDSI17.09.2021 19:00, 8C. Liga, Špansko
Drago Veselčić - Marko Pavić(1) H2H

GDSI17.09.2021 20:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Goran Mir - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI17.09.2021 20:00, 5A. Liga, Špansko
Petar Matić - Goran Kvasina H2H

GDSI17.09.2021 20:00, 5E. Liga, Velesajam (pav. 6)
Davor Posavec - Slaven Bušić H2H

GDSI17.09.2021 21:00, 7F. Liga, Špansko
Nediljko Kovač - Tomislav Zastavnik H2H

Turnir18.09.2021
Summer Farewell GDSI Challenge
Više...

GDSI18.09.2021 09:00, 7A. Liga, Mladost
Marijan Stričević - Denis Rački H2H

GDSI18.09.2021 10:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Mario Mojsinović H2H

GDSI18.09.2021 10:00, 7B. Liga, Ponikve
Tomislav Jurašić - Saša Smrk H2H

GDSI18.09.2021 10:00, 10D. Liga, Velesajam (pav. 6)
Nino Pavičić - Slaven Tomić H2H

GDSI18.09.2021 10:00, 6G. Liga, Trnje
Luka Korov - Mateo Čukman H2H

GDSI18.09.2021 11:00, 4B. Liga, Staro Trnje
Šimun Rotim - Neven Stipčević H2H

GDSI18.09.2021 11:00, 6H. Liga, Trnje
Branko Obradov - Zlatko Brbić H2H

GDSI18.09.2021 15:00, 9F. Liga, Maksimir
Vlatko Jakupčić - Zlatko Vidačković H2H

GDSI18.09.2021 17:00, 8G. Liga, Špansko
Dražen Mihaliček - Moris Čavić H2H

GDSI18.09.2021 18:00, 9E. Liga, Rudeš
Hrvoje Orešković - Dragan Čičak H2H

GDSI18.09.2021 18:00, 8F. Liga, Trnje
Goran Katušin - Tomislav Kranjec H2H

GDSI18.09.2021 18:00, 8A. Liga, Trnje
Tomislav Vukić - Adam Landeka H2H

GDSI19.09.2021 09:00, 3B. Liga (ž), Mladost
Maja Cerinski - Ivana Tubikanec H2H

GDSI19.09.2021 10:00, 3C. Liga, Trnje
Ivan Cerinski - Vlado Suša H2H

GDSI19.09.2021 11:00, 6D. Liga, Sopot
Marko Marušić - Danijel Lijović H2H

GDSI19.09.2021 15:00, 2B. Liga, Trnje
Saša Grgurić - Nikola Čolak H2H

GDSI19.09.2021 16:00, 5B. Liga, Rudeš
Lucijan Matanović - Frane Slišković H2H

GDSI19.09.2021 16:00, 2B. Liga, Trnje
Neven Špehar - Luka Marjanović H2H

GDSI19.09.2021 16:00, 9B. Liga, Trnje
Jelena Pranjić - Branko Cindro H2H

GDSI19.09.2021 17:00, Parovi 5B. Liga, Trnje
Brlečić / Durn - Periša / Dumalovski Janjušić H2H

GDSI19.09.2021 17:00, 5A. Liga, Staro Trnje
Marko Đurković - Petar Matić H2H

GDSI19.09.2021 19:00, 5B. Liga, Tenis centar Tolić
Hrvoje Bursić - Alen Crnjac H2H

GDSI19.09.2021 19:00, 5D. Liga, Concordia
Davor Šelendić - Nenad Kocmur H2H

GDSI20.09.2021 17:00, 7E. Liga, Ravnice
Davor Kalanj - Krešimir Stipić H2H

GDSI20.09.2021 17:00, 8G. Liga, Sopot
Dražen Mihaliček - Dražen Martinović H2H

GDSI20.09.2021 17:00, 7B. Liga, Veternica
Domagoj Tubikanec - Domagoj Zdilar H2H

GDSI20.09.2021 17:00, 6C. Liga, Staro Trnje
Goran Ivišić - Andrej Adanić H2H

GDSI20.09.2021 18:00, 2B. Liga (ž), Staro Trnje
Tihana Jelinović - Andreja Šlopar H2H

GDSI20.09.2021 18:00, 1. Liga, Staro Trnje
Goran Kovačić - Goran Kovačić H2H

GDSI20.09.2021 18:00, 9A. Liga, Sopot
Zoran Margić - Andrej Abramović H2H

GDSI20.09.2021 18:00, 5F. Liga, Ponikve
Miroslav Barišić - Vedran Benić H2H

GDSI20.09.2021 18:00, 10B. Liga, Mladost
Darko Bišćan - Filip Krunić H2H

GDSI20.09.2021 19:00, Parovi 4B. Liga, Veternica
Škrgatić /Beler - Gugić / Jantoljak H2H

GDSI20.09.2021 20:30, 7F. Liga, Špansko
Krunoslav Lovrić - Nediljko Kovač H2H

GDSI21.09.2021 09:00, 10C. Liga, Concordia
Hrvoje Marušić - Luka Filipović H2H

GDSI21.09.2021 10:00, 7C. Liga, Trnje
Ivan Delač - Mario Biškup H2H

GDSI21.09.2021 15:30, 9A. Liga, Chromos Savica
Zoran Bohaček - Ante Fofić H2H

GDSI21.09.2021 16:00, 7E. Liga, Trnje
Davor Kalanj - Alen Hlevnjak H2H

GDSI21.09.2021 17:00, 3D. Liga, Staro Trnje
Stjepan Žitnik - Kristijan Petrinić H2H

GDSI21.09.2021 17:00, 4B. Liga, Rudeš
Gorki Bratim - Petar Mlinarić H2H

GDSI21.09.2021 17:00, 3D. Liga, Sopot
Domagoj Nosić - David Bišić H2H

GDSI21.09.2021 18:00, 8F. Liga, Ravnice
Domagoj Šušković - Tomislav Kranjec H2H

GDSI21.09.2021 20:00, 5E. Liga, Špansko
Osvit Somek - Slaven Bušić H2H

GDSI21.09.2021 20:00, 5A. Liga, Ponikve
Filip Borić - Petar Matić H2H

GDSI22.09.2021 16:00, 3D. Liga, Chromos Savica
David Bišić - Andrej Majdiš H2H

GDSI22.09.2021 17:00, 3C. Liga, Sopot
Bruno Lukić - Vlado Suša H2H

GDSI22.09.2021 18:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Marko Mikeš H2H

GDSI22.09.2021 19:00, 10B. Liga, Špansko
Dino Blažeka - Bojan Grgić H2H

GDSI22.09.2021 19:00, 1. Liga, Špansko
Marko Habuš - Luka Vidović H2H

GDSI22.09.2021 20:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić
Ivica Šantek - Mate Batinić H2H

GDSI22.09.2021 20:00, 3C. Liga, Prečko
Tino Kirin - Ivan Cerinski H2H

GDSI22.09.2021 20:00, 7B. Liga, Veternica
Domagoj Tubikanec - Anton Mužić H2H

GDSI23.09.2021 17:00, 3D. Liga, Tenis centar Tolić
Stjepan Žitnik - Domagoj Nosić H2H

GDSI23.09.2021 17:00, 3D. Liga, Sopot
David Bišić - Kristijan Petrinić H2H

GDSI23.09.2021 17:30, 9A. Liga, Staro Trnje
Zoran Bohaček - Zoran Margić H2H

GDSI23.09.2021 18:00, 1. Liga (ž), Maksimir
Jasna Horvat - Maja Ciglar H2H

GDSI23.09.2021 18:00, 6D. Liga, TK Winner
Danijel Lijović - Luka Bartolić H2H

Turnir25.09.2021
1. GDSI CMROK Open turnir parova
Više...

GDSI25.09.2021 17:00, 1. Liga, Oranice
Ivan Glad - Marko Habuš H2H

GDSI26.09.2021 09:00, 3A. Liga (ž), Staro Trnje
Agata Škunca(ž) - Ines Čule H2H

GDSI26.09.2021 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Goran Mir - Feni Sušić H2H

Administracija27.9.2021.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.09.2021 18:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Osvit Somek H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 2B. Liga (ž), Trnje
Maja Baumschabel - Andreja Šlopar H2H

GDSI27.09.2021 19:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Andrej Adanić H2H

Administracija29.9.2021.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.09.2021 18:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Slaven Bušić H2H

Administracija30.9.2021.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.09.2021
Kraj sezone 2021/09

ATP News