Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Robby Bauer112:012:23
2. Dario Pavlović100:22:121
3. Oskar Fiuri000:00:00
4. Tomislav Zastavnik000:00:00
5. Hrvoje Marušić000:00:00


Zadnji rezultati


6B. Liga
3.2.2023. - kod Kutije Šibica
Robby Bauer66
Dario Pavlović11


7D. Liga
3.2.2023. - Top Spin
Ana Marinković66
Boris Antunović34


4B. Liga
2.2.2023. - Top Spin
Zvonimir Vlak66
Dražen Zrno10


1. Liga
2.2.2023. - Trnje
Andrej Bajić77
Domagoj Olujić56


5G. Liga
2.2.2023. - Top Spin
Daniel Strihić66
Jozo Perić44


2023/01

6F. Liga
31.1.2023. - kod Kutije Šibica
Branko Cindro7110
Yuriy Levchuk566


3D. Liga
31.1.2023. - Špansko
Ivan Matić266
Darko Herak623


Parovi 4B. Liga
31.1.2023. - Triumph
Lukić / Perić76
Krišković / Štefančić52


Parovi 3B. Liga
31.1.2023. - Top Spin
Krišković / Kopić66
Vlak / Vlak23


2A. Liga
31.1.2023. - Ponikve
Goran Kovačić66
Monika Likić10


4A. Liga
31.1.2023. - Top Spin
Marko Škrabić66
Nino Gugić42


6F. Liga
31.1.2023. - kod Kutije Šibica
Filip Brkić76
Branko Cindro54


6D. Liga
31.1.2023. - kod Kutije Šibica
Robert Trivunčević6310
Matej Luburić368


6G. Liga
31.1.2023. - Top Ten
Luka Božić66
Martin Jalžabetić24


7A. Liga
31.1.2023. - kod Kutije Šibica
Ivan Soldo67
Nediljko Kovač25


4B. Liga
31.1.2023. - Špansko
Karlo Tonković7310
Zoran Sladoljev568


5B. Liga
30.1.2023. - Ponikve
David Bišić66
Tomislav Zastavnik43


Parovi 5B. Liga
30.1.2023. - Mladost
Jurčić / Murat66
Završak / Završak04


Parovi 6A. Liga
30.1.2023. - Špansko
Horvat / Dean Tončić66
Marendić / Jalžabetić12

Neodigrani susreti



Champions race GDSI Elo rang lista Rang lista



Champions race

Utrka za godišnjeg pobjednika GDSI lige
Bodovanje...








Andrej Bajić
Osvajač lige 2021/2022




Andrej Bajić
2021/2022


Ivan Glad
2020/2021


Goran Kovačić
2019/2020


Ivan Leskovar
2018


Tin Antonić
2017


Tim Valpotić
2016


Mario Milas
2015


Mario Milas
2014


Hrvoje Budinčević
2013













 IgračGodišteBodoviDetalji
1.Andrej Bajić199131667......
2.Neven Špehar198426331......
3.Marko Habuš198220669......
4.Goran Kovačić199019004......
5.Marko Lautar197717817......
6.Matija Kazalicki198114602......
7.Luka Lemić200114333......
8.Roberto Miković199414001......
9.Ivan Matić198412897......
10.Domagoj Olujić198912782......
11.Dejan Kinkela198012654......
12.Dario Večerić198512333......
13.Mario Sermek198812007......
14.Nenad Jakšić198512003......
15.Martin Roll199411619......
16.Stjepan Žitnik198410451......
17.Miroslav Mlinarić198610447......
18.Tomislav Dekalic198010008......
19.Ivan Jović19819199......
20.Goran Russo19779046......
21.Hrvoje Lafter19808701......
22.Nikola Čolak19838443......
23.Neven Horvatić19798376......
24.Matko Paić 8335......
25.Antonio Salopek19878181......
26.Tino Kirin19938155......
27.Dominik Birtić19898103......
28.Vjekoslav Gadanac19858079......
29.Bruno Jovanović19987860......
30.Maja Jaić19837302......
31.Dalibor Smoljanović19877157......
32.Monika Likić19927040......
33.Ivan Tomulić19926710......
34.Gorki Bratim19816377......
35.Marko Mlinarić19896334......
36.Saša Grgurić19826301......
37.Matija Kobetić19846174......
38.Vladimir Vučković19866112......
39.Petar Matić19826070......
40.Ivan Glad19805999......
41.Luka Dobrović19935999......
42.Ivan Novko19925936......
43.Vladimir Rađenović19835781......
44.Petar Mlinarić19965636......
45.Sanjin Kovacevic19885631......
46.Vlado Suša19845588......
47.Matej Župan19905487......
48.Ana-Maria Lisac 5485......
49.Tihomir Turković19835438......
50.Tin Viduka19935338......
51.Mateo Perković19915291......
52.Vedran Benić19905280......
53.Kenan Mačkić19825210......
54.Darko Herak19855191......
55.Davor Šelendić19715130......
56.Ivan Cerinski19695116......
57.Filip Pavić19915082......
58.Ivan Milinković19635038......
59.Andrej Adanić19785038......
60.Stipe Rosandić19934950......
61.Dalibor Poplaša 4884......
62.Željko Samodol19744833......
63.Duško Govorko19874761......
64.Zoran Sladoljev19664708......
65.Tomica Horvatinec19864448......
66.Damir Kipčić19774401......
67.Marko Škrabić19864321......
68.Željko Crljenica19824219......
69.Frane Slišković19834156......
70.Hrvoje Bursić19874140......
71.Krunoslav Lovrić19814092......
72.Ivan Leskovar19844002......
73.Šimun Rotim19953957......
74.Robert Krajačić19723952......
75.Zlatko Antonić19663949......
76.Josip Cmrečnjak19963934......
77.David Bišić19873894......
78.Marin Njirić19983861......
79.Davor Kalanj19903798......
80.Domagoj Krišković19853630......
81.Domagoj Vlak19963619......
82.Lovro Lipak19833610......
83.Mario Valpotić19703586......
84.Dominko Blažević19723564......
85.Petra Kopić19943560......
86.Tihomir Smuđ19793519......
87.Marko Stipanović19983476......
88.Marko Šutalo 3432......
89.Mario Glavan19763410......
90.Dražen Zrno 3353......
91.Juraj Župan19923334......
92.Marko Sirovec19943311......
93.Mario Kelečić19743286......
94.Danko Greiner19763234......
95.Dominik Šalković19963115......
96.Vito Ivanišević20043114......
97.Roko Spahija19973102......
98.Ognjen Prelog19663069......
99.Renato Knežević19863036......
100.Franjo Sakmardi19592992......
101.Filip Naglić19882992......
102.Luka Mandić19822970......
103.Marko Pletikosa19822970......
104.Vedran Mihelčić19902905......
105.Marko Štefančić19892894......
106.Bruno Kodba19922869......
107.Stefan Arsić19872866......
108.Mario Mojsinović19932819......
109.Antonio Kelava19882817......
110.Miroslav Pinkas19882816......
111.Mate Batinić19732815......
112.Miro Smiljanic19772805......
113.Igor Vrabec19862805......
114.Martin Sertić19912761......
115.Aleksandar Radojčić19682740......
116.Miho Franković19802723......
117.Josip Zorić19952721......
118.Davor Posavec19882706......
119.Marko Đurković19772684......
120.Kresimir Boscic19832656......
121.Ivan Lekšić19892640......
122.Tomislav Jurčić19862640......
123.Saša Čaklović20072629......
124.Boris Muha19812596......
125.Bojan Poturica 2541......
126.David Hrvatin19922508......
127.Neven Stipčević19752508......
128.Vjenceslav Vukoja19702486......
129.Juraj Radanović19972442......
130.Miroslav Barišić19762398......
131.Nino Gugić19782376......
132.Marko Periša19842376......
133.Vedran Mucić19832376......
134.Denis Rački19722359......
135.Denis Čuljak19932350......
136.Luka Bartulović19802340......
137.Marko Punoš19912332......
138.Viktor Obrol19812288......
139.Zvonimir Vlak19892277......
140.Marin Galić19722244......
141.Dario Krišković19862226......
142.Nikola Bekavac19962211......
143.Bruno Bauer19982200......
144.Goran Ivišić19862200......
145.Domagoj Nosić19802189......
146.Lovre Botica19892178......
147.Petar Knezović19932178......
148.Matej Luburić19992170......
149.Sven Hojski19982156......
150.Ivor Gavrilović19892134......
151.Tomislav Trtanj19722112......
152.Domagoj Kriskovic19882109......
153.Jurica Krznarić19982090......
154.Miroslav Salaba19752075......
155.Marko Pavičić19832051......
156.Goran Bistrički19902049......
157.Marin Knezović19852046......
158.Stjepan Miškić19942046......
159.Robby Bauer19752037......
160.Danijel Lijović19772000......
161.Domagoj Zlački19001980......
162.Zoran Margić19771934......
163.Tom Jasak19901921......
164.Damir Jadrić19811892......
165.Luka Božić19891888......
166.Marko Pećušak19791877......
167.Krešimir Jantoljak19701862......
168.Hrvoje Špes19881828......
169.Boris Bernik19561826......
170.Sebastian Tin Sebastijan20041821......
171.Marta Turkalj19861816......
172.Tomislav Đapić19891815......
173.Drago Veselčić19621813......
174.Jozo Perić19761813......
175.Goran Katušin19861806......
176.Mate Golemac19951782......
177.Zoran Muhek19781780......
178.Helen Starešinić19821778......
179.Tomislav Belošić19961765......
180.Branko Sabljić19881734......
181.Josip Matić19801716......
182.Josip Strmečki19831715......
183.Iva Horvat (m) 1694......
184.Saša Smrk19931690......
185.Vedran Anđelić19901678......
186.Marko Znamenaček20001631......
187.Dario Palić19821631......
188.Vladimir Štruk19851628......
189.Tomislav Zastavnik19871628......
190.Borna Vučkić-Herkov19831584......
191.Jakov Pavić19851562......
192.Neven Krnić19801562......
193.Zdenko Mićanović19781524......
194.Aleksandar Krstev19741518......
195.Juraj Obradović19901496......
196.Ivan Fiket19831483......
197.Adrijan Jakšić19901474......
198.Oskar Fiuri19891461......
199.Matej Šamanić19931452......
200.Fran Krsto Šercar19901452......
201.Tomislav Stvorić19851438......
202.Domagoj Šušković19841420......
203.Neven Kružljak19881408......
204.Stjepan Banović19821404......
205.Hrvoje Marušić19711396......
206.Tomislav Krmek19871380......
207.Tomislav Polić19861378......
208.Anton Bošnjak19971378......
209.Vlaho Stanišić19871349......
210.Danijel Šutić19971347......
211.Dario Pavlović19851325......
212.Ivan Hrvoje Maljković19951320......
213.Zoran Čubrilo19671317......
214.Daniel Strihić19931298......
215.Davor Ferković19821276......
216.Filip Lažnjak19911254......
217.Ivan Rotim19951254......
218.Josip Seidl19561237......
219.Ivan Hodoba19811235......
220.Davor Palčec19821232......
221.Tomislav Kovačević19941232......
222.Filip Herljević19961217......
223.Branko Cindro19601201......
224.Hrvoje Gregurić19861189......
225.Karlo Tonković19981188......
226.Valentin Mrak19841188......
227.Nino Pavičić19911181......
228.Saša Marković19811173......
229.Luka Šmalcelj19741163......
230.Vlatko Jakupčić19961158......
231.Marin Sorić19791157......
232.Silvije Majić19721144......
233.Slavko Boldin19971143......
234.Vanja Baljak19831143......
235.Kristian Runtas19811142......
236.Duško Vukmanović19731137......
237.Alen Fehir 1132......
238.Luka Margeta19961122......
239.Petar Lazarevski19821113......
240.Andrija Kartelo19831112......
241.Alen Crnjac19771100......
242.Josip Tečer19951084......
243.Ivan Soldo19901084......
244.Marijan Stričević19731083......
245.Leon Pleslić19961076......
246.Filip Brkić19901070......
247.Bruno Hemen19961056......
248.Filip Ćurčić 1055......
249.Nediljko Kovač19661051......
250.Ivica Bobek19871047......
251.Alan Legin 1045......
252.Matej Čičak19911036......
253.Domagoj Mandić19781035......
254.Adam Landeka19821033......
255.Boris Antunović19701019......
256.Andrija Garofulić19841018......
257.Hrvoje Ditrih19971010......
258.Nenad Čaklović19701002......
259.Patrik Vasung1998997......
260.Luka Korov1995990......
261.Zoran Ranogajec1985990......
262.Iva Jančevski1993990......
263.Daniel Kujundžić-Lujan1898988......
264.Vanja Kralj1985972......
265.Tomislav Prodanović1989968......
266.Dario Rebić1975968......
267.Marijan Gotić 967......
268.Ante Fofić1990964......
269.Jasmin Peco1980964......
270.Ivan Žgela1989956......
271.Ivo Čavrak1984952......
272.Slaven Bušić1984946......
273.Yuriy Levchuk39924......
274.Toni Ruščić1994923......
275.Domagoj Penić1994902......
276.Ivan Mijić1990898......
277.Filip Sinković1995891......
278.Ivan Preis1968880......
279.Tadej Pešl0864......
280.Marko Pavić(1)1988860......
281.Marijan Lovrinić1955847......
282.Vanja Hecer1986842......
283.Vedran Toplak1988842......
284.Filip Draženović 829......
285.Boris Vranešević 827......
286.Dinko Ljoljo1988825......
287.Filip Sakač1993823......
288.Moris Čavić1979823......
289.Dražen Mihaliček1987820......
290.Zoran Bohaček1956819......
291.Dražen Barić1974818......
292.Antonijo Petrina1979812......
293.Filip Lisjak1980808......
294.Stjepan Vudrag1986805......
295.Mateja Antolković1991793......
296.Boris Čižmešija1990792......
297.Antonio Šušak1987790......
298.Fran Gerjević1996790......
299.Marko Pranjić1993762......
300.Josip Škof1994759......
301.Dado Ćavar1979749......
302.Ensar Husković1989733......
303.Robert Trivunčević1960733......
304.Sebastijan Zelić1983729......
305.Zlatko Brbić1989729......
306.Ivo Benedik1987720......
307.Kristian Vuksanović 713......
308.Borna Baljak1995710......
309.Bojan Koprivčić1970700......
310.Zvonimir Kardum1994691......
311.Ivan Delač1984684......
312.Damir Rožmarić1983670......
313.Pave Mudronja1998666......
314.Emil Krznarić1986659......
315.Ignacio Sanz1989658......
316.Saša Marinović1983655......
317.Karlo Kovačević1993649......
318.Andrej Abramović 643......
319.Davor Sitar1976638......
320.Danijel Jurič1981633......
321.Martin Jalžabetić1977632......
322.Mihael Trkulja1979631......
323.Tomislav Kranjec1976627......
324.Vedran Batrla1993622......
325.Alen Miškec1976622......
326.Sergii Zhdyniak1988616......
327.Ivan Ivo Penić1968615......
328.Alen Alić1985611......
329.Pavao Krmpotić1982610......
330.Stipe Buljan 609......
331.Ivan Parazajder1988607......
332.Hesam Qaydi1978602......
333.Evelin Tuka1982601......
334.Ana Marinković1997600......
335.Hrvoje Medved1993597......
336.Darko Završak1973594......
337.Snigo Matutinović1984594......
338.Marko Golem2004594......
339.Ivan Moferdin1984593......
340.Josip Mandurić 588......
341.Mario Borko1997586......
342.Osvit Somek1983572......
343.Roman Karem1993572......
344.Damir Pirić1984566......
345.Tomislav Mijić1968565......
346.Romeo Šašić1970548......
347.Aleksandar Norsic1974533......
348.Dražen Brašnić1976530......
349.Jan Krešić1999529......
350.Hrvoje Žunić1993528......
351.Nikola Đikić 528......
352.Luka Vlašić1972527......
353.Josip Šimić1986527......
354.Dejan Marendić1976524......
355.Martin Šoštar1991516......
356.Katarina Ivić (m)1991515......
357.Ivan Bračić1984513......
358.Goran Mir 498......
359.Josip Jurišić1993495......
360.Velimir Pintar1998494......
361.Mario Biškup1972493......
362.Ivan Bacan1985490......
363.Alen Hlevnjak1991485......
364.Marin Popović1980484......
365.Alen Bejuk 467......
366.Hrvoje Vlašić1987462......
367.Marko Matošević1994462......
368.Borna Micelli1980460......
369.Marko Lukić1984459......
370.Antun Milišić1984457......
371.Tihomir Maršić1987450......
372.Nikola Borovčak1995445......
373.Karlo Popović1992445......
374.Edi Zoričić1983442......
375.Matej Lovrić1992442......
376.Marko Legvard1988440......
377.Filip Borić2000440......
378.Aljoša Šarac1989437......
379.Hrvoje Jurina1990434......
380.Dragan Čičak1969413......
381.Marko Vuleta1988407......
382.Suraja Poštić 401......
383.Jan Kallay2005396......
384.Ivona Nemec1999396......
385.Juraj Golubić1992394......
386.Jure Marić1992392......
387.Harald Brandt1996390......
388.Emil Avdić2004388......
389.Eldin Basic1972381......
390.Bruno Bumbak1993381......
391.Tomislav Jajac 380......
392.Karlo Fantoni1982373......
393.Ivan Vinšćak1984363......
394.Dražen Martinović1967359......
395.Darko Bišćan1969357......
396.Antonio Jakšić1997352......
397.Ivan Vukoja1989352......
398.Stjepan Barić1976350......
399.Lena Momčilović 347......
400.Krešimir Buden1974346......
401.Adam Mehtić1989323......
402.Božo Kelić1987321......
403.Ante Sentić1984319......
404.Petar Pandžić1992317......
405.Dinka Dumičić 315......
406.Mladen Hochberger1946314......
407.Stjepan Marinčević 314......
408.Darko Sedak-Benčić 313......
409.Krešimir Viduka1958312......
410.Dino Blažeka1990311......
411.Srđan Hebar1981311......
412.Marin Merćep1998301......
413.Matija Šimunić1988298......
414.Ivor Ramov1982293......
415.Domagoj Karl1996288......
416.Viktor Bartolic1993287......
417.Tomislav Guja1988285......
418.Josip Tošić1985274......
419.Andrej Kalea1977267......
420.Martin Marinac2004266......
421.Marko Osman1987264......
422.Filip Cetina1992264......
423.Leo Šimić 264......
424.Lovro Sobočan2000264......
425.Ivan Rezić1996264......
426.Vice Mandaric1979258......
427.Edin Dubinovic1986255......
428.Krunoslav Cokol1983243......
429.Toma Majić 243......
430.Marko Mikulec1993242......
431.Mate Đaković1983235......
432.Adrian Drempetić1973235......
433.Davorin Tadić1979234......
434.Hrvoje Habunek 234......
435.Nikola Klepac1978234......
436.Neven Polak 234......
437.Borna Čuljak1995230......
438.Marko Vadlja1988228......
439.Marko Plaftarić 223......
440.Dragutin Oreški1991223......
441.Goran Kušec1978222......
442.Janko Hranilović1979222......
443.Marko Pandurić1984221......
444.Mihovil Telišman1987220......
445.Robert Gluhaković1990215......
446.Lovre Smirčić1981213......
447.Karlo Klečina1987210......
448.Tomislav Markač1983210......
449.Edin Humić1985208......
450.Dean Bertoncelj1968208......
451.Matko Jurlina1994205......
452.Hrvoje Šarić1996198......
453.Domagoj Lazanin1993196......
454.Miroslav Pašagić1982188......
455.Dario Brkić2000182......
456.Bruno Mikuš2001175......
457.Bojan Fabris1984169......
458.Saša Žugaj1977169......
459.Arton Glocke1988166......
460.Branislav Rubčić1965166......
461.Vjekoslav Hraste1993162......
462.Tomislav Pržulj1982158......
463.Luka Lokin1986158......
464.Marko Bakić 151......
465.Marko Kovač (2)1987150......
466.Zvonimir Tomečak1969149......
467.Marko Tolić 148......
468.Matej Baletić 146......
469.Filip Badanjak1985146......
470.Stjepan Eškinja1979143......
471.Dora Ernoić1996140......
472.Paolo Vuga1996138......
473.Marija Kopljar1980135......
474.Nino Maksan1977131......
475.Goran Filipović1987131......
476.Rade Munjas1963129......
477.Maja Ciglar1974126......
478.Ivana Bergam 122......
479.Luka Duboković1972119......
480.Matija Svedrović1989119......
481.Neven Vidmar1976118......
482.Marko Čolić1993118......
483.Mario Tičinović2003117......
484.Matea Maravić1995116......
485.Deni Rajčić1991116......
486.Marija Vašarević 111......
487.Josip Gucić1991107......
488.Ivan Odak1978106......
489.Ivan Belcar1989105......
490.Nikola Bibić1995105......
491.Tomislav Bačić 104......
492.Vanja Perenčević 104......
493.Filip Dobrinić1996104......
494.Mihael Šafarić1991100......
495.Rino Ružir199899......
496.Emil Tedeschi199499......
497.Petar Rilović196398......
498.Ivan Kermeci198893......
499.Damir Jurić196392......
500.Fehim Alić195486......
501.Filip Krunić198886......
502.Petar Marić200185......
503.Jelena Pranjić (m)197980......
504.Kruno Huskanović197380......
505.Mario Vrdoljak199378......
506.Hrvoje Grilec199077......
507.Ante Stjepandić198677......
508.Matej Pejković198475......
509.Teo Vurnek199570......
510.Hrvoje Čačić 65......
511.Borna Starčević200261......
512.Vito Baljak200060......
513.Ivan Galić198759......
514.Filip Seličanec199853......
515.Karlo Larma198453......
516.Josip Dodoš 53......
517.Luka Đuričković199347......
518.Zoran Perenčević198947......
519.Maja Cerinski (m)197446......
520.Luka Diklić199146......
521.Marko Gračanin197944......
522.Tonko Čupić199444......
523.Dragan Tejić198543......
524.Hrvoje Orešković197939......
525.Sasa Eldovic198039......
526.Kazimir Mikašek195435......
527.Ljuan Dobruna197430......
528.Luka Bartolić199329......
529.Marko Vukušić199027......
530.Mateo Penava199327......
531.Sanja Strpić (M)199026......
532.Tomo Brkić199726......
533.Borislav Radat200026......
534.Luka Filipović199223......
535.Ivan Gazić198023......
536.Vladimir Miklić198423......
537.Siniša Lelak197918......
538.Marko Peraić198518......
539.Bojan Tkalčić197918......
540.Zlatko Vidačković197212......
541.Anita Dananić19739......
542.Domagoj Tomec19790......
543.Zoran Knežević19820......
544.Saša Kalac19860......
545.Marko Grubeša19970......
546.Mario Žigulić 0......
Chat



Kalendar
Prošlo:

03.02.2023 14:00, 7D. Liga, Top Spin
Boris Antunović - Ana Marinković
Trenutno se igra:

03.02.2023 19:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Šimić - Vlaho Stanišić
Dolazi:

GDSI03.02.2023 21:00, 5D. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Punoš - Mate Batinić H2H

GDSI04.02.2023 10:00, 7C. Liga, TK Movens
Vedran Batrla - Tihomir Maršić H2H

GDSI04.02.2023 10:00, 5H. Liga, kod Kutije Šibica
Luka Bartulović - Goran Katušin H2H

GDSI04.02.2023 10:00, 5A. Liga, kod Kutije Šibica
Aleksandar Radojčić - Borna Vučkić-Herkov H2H

GDSI04.02.2023 12:00, 5F. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Filip Herljević H2H

GDSI04.02.2023 12:00, 5G. Liga, Top Spin
Davor Kalanj - Daniel Strihić H2H

GDSI04.02.2023 12:00, 3C. Liga, Oranice
Roko Spahija - Dominik Šalković H2H

GDSI04.02.2023 13:00, 7D. Liga, Špansko
Tomislav Polić - Danijel Jurič H2H

GDSI04.02.2023 15:00, 6D. Liga, San Spin
Domagoj Penić - Ivan Lekšić H2H

GDSI04.02.2023 16:00, 5B. Liga, Top Spin
Denis Rački - Zlatko Antonić H2H

GDSI04.02.2023 18:00, 2B. Liga, Trnje
Ivan Matić - Marko Habuš H2H

GDSI04.02.2023 19:00, 6G. Liga, Ponikve
Ivan Bacan - Filip Sakač H2H

GDSI05.02.2023 10:00, 3A. Liga, Oranice
Bruno Jovanović - Vlado Suša H2H

GDSI05.02.2023 11:00, 5E. Liga, Trnje
Kresimir Boscic - Slaven Bušić H2H

GDSI05.02.2023 11:30, 5C. Liga, Špansko
Hrvoje Žunić - Frane Slišković H2H

GDSI05.02.2023 12:00, 2A. Liga, Ponikve
Mario Sermek - Marko Lautar H2H

GDSI05.02.2023 12:00, Parovi 4A. Liga, Oranice
Muha / Horvat - Tadić / Tadić H2H

GDSI05.02.2023 13:00, 4D. Liga, Trnje
Miro Smiljanic - Mario Valpotić H2H

GDSI05.02.2023 13:00, Parovi 4B. Liga, Trnje
Jurčić / Murat - Krišković / Štefančić H2H

GDSI05.02.2023 14:00, 6E. Liga, Špansko
Tom Jasak - Goran Bistrički H2H

GDSI05.02.2023 14:00, 6G. Liga, Chromos Savica
Adrijan Jakšić - Filip Sakač H2H

GDSI05.02.2023 15:00, 1. Liga, Top Spin
Neven Špehar - Goran Kovačić H2H

GDSI05.02.2023 16:00, 5G. Liga, Trnje
Daniel Strihić - Mario Kelečić H2H

GDSI05.02.2023 16:00, 7F. Liga, Agram Centar
Dado Ćavar - Yuriy Levchuk H2H

GDSI05.02.2023 17:00, 4A. Liga, Top Spin
Bruno Bauer - Marko Škrabić H2H

GDSI05.02.2023 18:00, 8B. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Božo Kelić H2H

GDSI05.02.2023 20:00, 3B. Liga, Mladost
Darko Herak - Karlo Tonković H2H

GDSI06.02.2023 18:00, 6C. Liga, Ponikve
Vlaho Stanišić - Marko Pećušak H2H

GDSI06.02.2023 18:00, Parovi 4A. Liga, Concordia
Tadić / Tadić - Draženović / Tolić H2H

GDSI06.02.2023 20:00, 3A. Liga, Ponikve
Bruno Jovanović - Iva Jančevski H2H

GDSI06.02.2023 20:00, 6E. Liga, Triumph
Tom Jasak - Aleksandar Krstev H2H

GDSI06.02.2023 21:00, 4B. Liga, Mladost
Zvonimir Vlak - Vedran Benić H2H

GDSI06.02.2023 21:00, 6G. Liga, kod Kutije Šibica
Zoran Margić - Ivan Bacan H2H

GDSI06.02.2023 21:00, 5D. Liga, Špansko
Drago Veselčić - Marko Punoš H2H

GDSI06.02.2023 21:00, 5H. Liga, Špansko
Mario Mojsinović - Stjepan Banović H2H

GDSI06.02.2023 21:00, 6B. Liga, Ponikve
Tomislav Zastavnik - Oskar Fiuri H2H

GDSI07.02.2023 09:00, 8A. Liga, kod Kutije Šibica
Tomislav Jajac - Nediljko Kovač H2H

GDSI07.02.2023 14:00, 7F. Liga, Agram Centar
Dado Ćavar - Zoran Bohaček H2H

GDSI07.02.2023 18:00, 7D. Liga, Chromos
Boris Antunović - Danijel Jurič H2H

GDSI07.02.2023 18:00, 3D. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Dalibor Smoljanović H2H

GDSI07.02.2023 21:00, 5A. Liga, kod Kutije Šibica
Saša Marković - Borna Vučkić-Herkov H2H

GDSI07.02.2023 21:00, 6D. Liga, Špansko
Ivan Lekšić - Iva Horvat (m) H2H

GDSI08.02.2023 08:00, 8B. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Krešimir Buden H2H

GDSI08.02.2023 09:00, 5B. Liga, Špansko
Denis Rački - Mario Glavan H2H

GDSI08.02.2023 16:00, 2A. Liga, Ponikve
Tomica Horvatinec - Marko Lautar H2H

GDSI09.02.2023 07:00, 6G. Liga, Trnje
Zoran Margić - Adrijan Jakšić H2H

GDSI09.02.2023 09:00, 8A. Liga, Ponikve
Antun Milišić - Nediljko Kovač H2H

GDSI09.02.2023 16:00, 2A. Liga, Trnje
Marko Lautar - Matija Kazalicki H2H

GDSI10.02.2023 19:00, 6D. Liga, Top Spin
Iva Horvat (m) - Domagoj Penić H2H

GDSI11.02.2023 09:00, 5C. Liga, Ponikve
Matija Sivec - Hrvoje Žunić H2H

GDSI11.02.2023 09:30, 8A. Liga, Špansko
Saša Marinović - Emil Krznarić H2H

GDSI11.02.2023 12:00, 4C. Liga, Špansko
Marko Štefančić - Filip Pavić H2H

GDSI11.02.2023 13:00, 6F. Liga, San Spin
Matej Čičak - Mateja Antolković H2H

GDSI11.02.2023 14:00, 2B. Liga, Oranice
Marko Habuš - Ivan Tomulić H2H

GDSI11.02.2023 16:00, 5B. Liga, Top Spin
Denis Rački - Sebastian Tin Sebastijan H2H

GDSI11.02.2023 16:00, 1. Liga, Top Spin
Neven Špehar - Nenad Jakšić H2H

GDSI11.02.2023 16:00, 5B. Liga, Špansko
Željko Crljenica - Zlatko Antonić H2H

GDSI11.02.2023 17:00, 4B. Liga, Oranice
Nino Gugić - Dražen Zrno H2H

GDSI12.02.2023 09:30, 6D. Liga, Špansko
Jan Krešić - Iva Horvat (m) H2H

GDSI12.02.2023 11:00, 4B. Liga, Oranice
Nino Gugić - Zvonimir Vlak H2H

GDSI12.02.2023 12:00, GDSI Kup, Špansko
Aleksandar Radojčić - Vanja Baljak H2H

GDSI12.02.2023 16:00, 4C. Liga, Top Spin
Marko Štefančić - Marko Đurković H2H

GDSI12.02.2023 18:00, 6C. Liga, Ponikve
Mario Borko - Vlaho Stanišić H2H

GDSI12.02.2023 19:00, 3A. Liga, Oranice
Bruno Jovanović - Dominik Birtić H2H

GDSI13.02.2023 17:00, 4B. Liga, Ponikve
Vedran Benić - Nino Gugić H2H

GDSI13.02.2023 18:00, 6C. Liga, Ponikve
Marko Pećušak - Josip Šimić H2H

GDSI16.02.2023 19:00, 3A. Liga, Trnje
Bruno Jovanović - Monika Likić H2H

GDSI16.02.2023 20:00, 2A. Liga, Trnje
Neven Horvatić - Matija Kazalicki H2H

GDSI18.02.2023 16:00, 5B. Liga, Top Spin
Denis Rački - Željko Crljenica H2H

GDSI19.02.2023 11:00, 1. Liga, Top Spin
Neven Špehar - Andrej Bajić H2H

GDSI19.02.2023 19:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Šimić - Vlaho Stanišić H2H

GDSI19.02.2023 19:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Šimić - Vlaho Stanišić H2H

GDSI20.02.2023 21:00, 5F. Liga, Mladost
Stipe Rosandić - Ivor Gavrilović H2H

GDSI22.02.2023 19:00, 3A. Liga, Trnje
Monika Likić - Vlado Suša H2H

Administracija25.2.2023.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI26.02.2023 16:00, 1. Liga, Top Spin
Goran Kovačić - Nenad Jakšić H2H

GDSI26.02.2023 16:00, 4C. Liga, Top Spin
Filip Pavić - Marko Đurković H2H

Administracija27.2.2023.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

28.02.2023
Kraj sezone 2023/02

ATP News