Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Petar Pazin336:134:219
2. Mario Valpotić213:221:154
3. Neven Krnić200:410:242
4. Tihomir Smuđ100:27:121
5. Vito Manola000:00:00


Zadnji rezultati


5F. Liga
20.2.2024. - Concordia
Petar Pazin6410
Mario Valpotić362


4A. Liga
20.2.2024. - TK Trešnjevka
Miroslav Pinkas67
Matija Sivec36


3A. Liga
20.2.2024. - Ponikve
Marin Galić67
Gorki Bratim35


5E. Liga
20.2.2024. - San Spin
Danijel Šutić67
Ivan Sobota26


5B. Liga
20.2.2024. - Medveščak
Petar Matić66
Saša Smrk13


7A. Liga
20.2.2024. - Top Spin
Tomislav Mijić67
Ivan Horvat (2)25


6F. Liga
20.2.2024. - Oranice
Aleksandar Radojčić66
Josip Seidl10


4C. Liga
20.2.2024. - Ponikve
Marko Mlinarić66
Miro Smiljanic30


4B. Liga
20.2.2024. - Chromos
Ivor Gavrilović5711
Marko Gračak769


4D. Liga
20.2.2024. - Concordia
Davor Sitar66
Davor Kalanj11


5G. Liga
19.2.2024. - Ravnice
Filip Ćurčić66
Zoran Margić11


3B. Liga
19.2.2024. - Ponikve
Darko Herak6310
Ivan Jović468


3D. Liga
19.2.2024. - Mladost
Jura Škrlec66
Stipe Rosandić12


7A. Liga
19.2.2024. - Concordia
Josip Tošić66
Luka Šmalcelj22


7E. Liga
19.2.2024. - Concordia
Hrvoje Marušić76
Tonko Čupić54


2A. Liga
19.2.2024. - Top Spin
Karlo Tonković3611
Ivan Leskovar609


6C. Liga
19.2.2024. - TK Trešnjevka
Ana Kovač66
Dejan Marendić22


7E. Liga
19.2.2024. - TK Trešnjevka
Tihomir Maršić66
Leo Siniša Radošić01


3D. Liga
19.2.2024. - Concordia
Matija Kazalicki646
Petar Lazarevski162

Neodigrani susreti



Champions race GDSI Elo rang lista Rang lista



Champions race

Utrka za godišnjeg pobjednika GDSI lige
Bodovanje...








Andrej Bajić
Osvajač lige 2022/2023




Andrej Bajić
2022/2023


Andrej Bajić
2021/2022


Ivan Glad
2020/2021


Goran Kovačić
2019/2020


Ivan Leskovar
2018


Tin Antonić
2017


Tim Valpotić
2016


Mario Milas
2015


Mario Milas
2014


Hrvoje Budinčević
2013













 IgračGodišteBodoviDetalji
1.Andrej Bajić199129334......
2.Neven Špehar198426221......
3.Ivan Leskovar198418117......
4.Antonio Salopek198716859......
5.Nenad Jakšić198516663......
6.Goran Kovačić199015559......
7.Marko Lautar197713932......
8.Marko Habuš198213002......
9.Dario Večerić198513001......
10.Monika Likić199212449......
11.Ivan Fiket198312302......
12.Dejan Kinkela198011194......
13.Ivan Jović198111192......
14.Karlo Tonković199810947......
15.Darko Herak198510675......
16.Filip Kordić198810667......
17.Matko Paić199310446......
18.Matija Kobetić198410084......
19.Marin Galić19729540......
20.Zvonimir Vlak19899045......
21.Goran Russo19778894......
22.Nikola Čolak19838890......
23.Vedran Mucić19838882......
24.Pave Mudronja19988671......
25.Marko Galić19888356......
26.Tino Kirin19938262......
27.Goran Tišljarić 7909......
28.Hrvoje Špes19887809......
29.Mateo Perković19917711......
30.Bruno Kodba19927636......
31.Šimun Rotim19957420......
32.Luka Lemić20017334......
33.Dalibor Smoljanović19877273......
34.Bruno Jovanović19987002......
35.Roberto Miković19947001......
36.Sanjin Kovacevic19886967......
37.Ivan Tomulić19926893......
38.Miroslav Pinkas19886827......
39.Kristijan Petrinić19886779......
40.Duško Govorko19876400......
41.Karlo Sokol20006303......
42.Marko Mlinarić19896168......
43.Borna Buljan19946112......
44.Alen Ontl19796081......
45.Matija Kazalicki19816079......
46.Martin Roll19945999......
47.Dalibor Poplaša 5982......
48.Ivor Gavrilović 5918......
49.Marin Njirić19985788......
50.Stjepan Žitnik19845780......
51.Petar Lazarevski19825766......
52.Stipe Rosandić19935440......
53.Ivan Rotim19955388......
54.Marko Mrkić19915311......
55.Petar Mlinarić19965188......
56.Vladimir Vučković19865113......
57.Davor Kalanj19905093......
58.Kristijan Matijašević19775044......
59.Ivan Lekšić19895038......
60.Domagoj Penić19944939......
61.Marko Gračak19804917......
62.Tomislav Kovačević19944752......
63.Damir Kipčić19774743......
64.Tin Herenčić19914664......
65.Dražen Zrno 4642......
66.Miro Smiljanic19774620......
67.Zoran Sladoljev19664620......
68.Gorki Bratim19814583......
69.Željko Crljenica19824572......
70.Andrej Adanić19784488......
71.Dominik Šalković19964488......
72.Ivan Novko19924402......
73.Borna Vučkić-Herkov19834354......
74.Saša Čaklović20074338......
75.Hrvoje Bursić19874323......
76.Davor Sitar19764257......
77.Petar Matić19824224......
78.Frane Slišković19834223......
79.Matija Sivec19994197......
80.Ensar Husković19894136......
81.Tvrtko Jureša 4134......
82.Igor Vrabec19864125......
83.Marta Turkalj19864103......
84.Matej Župan19904001......
85.Juraj Radanović19973960......
86.Josip Škof19943960......
87.Saša Grgurić19823854......
88.Denis Čuljak19933795......
89.Marko Šutalo 3795......
90.Josip Strmečki19833784......
91.Hrvoje Lafter19803781......
92.Mate Golemac19953762......
93.Alen Crnjac19773725......
94.Mario Švec19803707......
95.Bojan Poturica 3630......
96.Bruno Hemen19963611......
97.Filip Herljević19963608......
98.Marko Punoš19913597......
99.Marko Štefančić19893577......
100.Tomislav Jurčić19863564......
101.Bruno Smiljan19843564......
102.Mario Sermek19883558......
103.Filip Ćurčić 3540......
104.Saša Šter19893465......
105.Mario Mojsinović19933461......
106.Vlado Suša19843398......
107.Josip Cmrečnjak19963366......
108.Petar Pazin853366......
109.Janko Lumpert19903333......
110.Mario Valpotić19703300......
111.Ivana Babić 3289......
112.Zlatko Antonić19663285......
113.Neven Krnić19803270......
114.Domagoj Krišković19853267......
115.Vedran Beštak 3265......
116.Danko Greiner19763201......
117.Vedran Anđelić19903180......
118.Ivan Soldo19903175......
119.Filip Pavić19913124......
120.Luka Bartulović19803110......
121.Goran Ivišić19863102......
122.Patrik Mesec19983091......
123.Ognjen Prelog19663067......
124.Ivan Milinković19633043......
125.Yuriy Levchuk392995......
126.Iva Horvat (m) 2955......
127.Josip Šimić19862911......
128.Lordan Hristov19942904......
129.Tomislav Trtanj 2904......
130.Matija Rubeša 2871......
131.Luka Vlašić19722852......
132.Jasmin Peco19802787......
133.Robby Bauer19752786......
134.Martina Horvat (m)19822772......
135.Vlaho Stanišić19872772......
136.Miroslav Salaba19752764......
137.Filip Naglić19882754......
138.Krešimir Jantoljak19702750......
139.Dominko Blažević19722673......
140.Marin Rađa19852669......
141.Ivan Cerinski19692668......
142.Luka Dobrović19932666......
143.Marko Mikeš 2662......
144.Marko Sirovec19942640......
145.Marko Škrabić19862572......
146.Filip Brkić19902491......
147.Hrvoje Brlečić19832486......
148.Vedran Babić19892471......
149.Vjenceslav Vukoja19702420......
150.Davor Palčec19822397......
151.Kresimir Boscic 2385......
152.Mario Glavan19762376......
153.Mate Batinić19732376......
154.Bruno Bauer19982376......
155.Ivana Vuković19902373......
156.Tomica Horvatinec19862372......
157.Aleksandar Radojčić19682361......
158.Natko Peter20002343......
159.Tomica Car19902332......
160.Saša Smrk19932319......
161.Renato Knežević19862310......
162.Domagoj Mandić19782302......
163.Oskar Fiuri19892258......
164.David Hrvatin19922244......
165.Damir Jadrić19812244......
166.Petar Knezović19932244......
167.Marko Jadrijević20002244......
168.Boris Muha19812222......
169.Tihomir Smuđ19792200......
170.Franjo Sakmardi19592199......
171.Borna Ribić19982178......
172.Danijel Šutić19972169......
173.Sven Hojski19982134......
174.Ivo Čavrak19842113......
175.Lovre Botica19892112......
176.Stefan Arsić19872053......
177.Tomislav Đapić19892046......
178.Filip Draženović 2008......
179.Tomislav Mijić 2005......
180.Ante Soldo19942001......
181.Nino Pavičić19911984......
182.Vanja Kralj19851923......
183.Zoran Margić19771905......
184.Domagoj Šušković19841901......
185.Luka Švastec19921892......
186.Tomislav Belošić19961878......
187.Nenad Čaklović19701877......
188.Drago Veselčić19621875......
189.Miroslav Barišić19761848......
190.Tomislav Špiljak19941844......
191.Tomislav Polić19861839......
192.Denis Rački19721832......
193.Fran Mataga20021822......
194.Toni Ruščić19941804......
195.Neven Stipčević19751782......
196.Nino Gugić19781780......
197.Marko Stipanović19981779......
198.Marko Đurković19771745......
199.Dario Kovačević19731744......
200.Ivan Matić19841705......
201.Duško Vukmanović19731696......
202.Mario Kelečić19741686......
203.Domagoj Olujić19891666......
204.Josip Matić19801656......
205.Davor Šelendić19711650......
206.Ivan Sobota19931605......
207.Hrvoje Ditrih19971601......
208.Jozo Perić19761586......
209.Marin Sorić19791583......
210.Matej Luburić19991552......
211.Siniša Svetec19771523......
212.Ivan Vujnović19921499......
213.Andrej Majdiš19851484......
214.Dejan Marendić19761477......
215.Josip Tečer19951458......
216.Matija Džepina-Bajić19811430......
217.Josip Seidl19561428......
218.Danijel Lijović19771418......
219.Dean Bertoncelj19681400......
220.Matko Novak19881386......
221.Borna Milković20041353......
222.Silvije Majić19721347......
223.Teo Karanušić19891342......
224.Ivan Košković19801320......
225.Ivan Delač19841307......
226.Dražen Mihaliček19871302......
227.Viktor Obrol19811298......
228.Saša Marković19811291......
229.Ivan Ivo Penić19681276......
230.Vedran Toplak19881274......
231.Hrvoje Gregurić19861254......
232.Hrvoje Marušić19711237......
233.Dejan Tešić19901217......
234.Marin Buljan19961211......
235.Andrija Špoljar20001199......
236.Nikola Krčelić19891188......
237.Tihomir Maršić19871185......
238.Luka Šmalcelj19741168......
239.Karolina Kovač19951166......
240.Vanja Baljak19831165......
241.Matko Jurlina19941164......
242.Anton Bošnjak19971136......
243.Filip Barišić19931128......
244.Nenad Škrilac19811122......
245.Edi Zoričić19831122......
246.Ivan Žgela19891085......
247.Dario Pavlović19851073......
248.Damir Pirić19841049......
249.Tomislav Zastavnik19871040......
250.Vlatko Jakupčić19961037......
251.Yerko Ardaya20041023......
252.Alan Legin 998......
253.Josip Mandurić 968......
254.Hrvoje Rajaković1988967......
255.Andrija Garofulić1984960......
256.Marko Pletikosa1982957......
257.Marijan Lovrinić1955929......
258.Robert Trivunčević1960924......
259.Ladislav Škrinjar1978917......
260.Slavko Boldin1997880......
261.Marko Tolić 878......
262.Tomislav Jajac 873......
263.Bojan Jazvec1992852......
264.Ivan Mijić1990849......
265.Tihomir Hranilović 842......
266.Dario Brkić2000829......
267.Tomislav Kranjec1976827......
268.Ivan Horvat (2)1990823......
269.Nediljko Kovač1966816......
270.Zvonimir Kardum1994814......
271.Josip Tošić1985811......
272.Stjepan Barić1976805......
273.Tadej Pešl0797......
274.Lovre Šarlija1996792......
275.Leon Pleslić1996791......
276.Adrijan Jakšić1990790......
277.Filip Fehir 777......
278.Ana Kovač1987774......
279.Michael Spiteri1961770......
280.Karlo Kovačević1993768......
281.Goran Katušin1986768......
282.Marijan Gotić 766......
283.Duje Lozić1995762......
284.Domagoj Kriskovic1988761......
285.Marcel Ivančić1991756......
286.Tihomir Nikolić1974755......
287.Aleksandar Krstev1974752......
288.Domagoj Zlački 748......
289.Marko Pećušak1979747......
290.Hrvoje Habunek 747......
291.Matej Kostić1992746......
292.Iva Jančevski1993741......
293.Stipe Buljan 720......
294.Krešimir Buden1974710......
295.Eldin Basic1972704......
296.Enrico Fraviga1969704......
297.Zoran Bohaček1956686......
298.Vanja Hecer1986680......
299.Bruno Fičur1998665......
300.Saša Trkulja1991652......
301.Andrija Pavičić1990650......
302.Mario Dragija1993648......
303.Ivan Mlinarić1989644......
304.Stipe Šarlija1995636......
305.Marko Ferek1979636......
306.Filip Lukas1998634......
307.Matej Lovrić1992634......
308.Dragan Čičak1969625......
309.Zlatko Brbić1989622......
310.Mario Rončević1984610......
311.Krunoslav Štivičić1987606......
312.Marko Lukić1984604......
313.Jura Škrlec1990593......
314.Ivan Kermeci1988590......
315.Sasa Eldovic1980587......
316.Boris Bernik1956577......
317.Domagoj Mateković1982573......
318.Marko Pandurić1984571......
319.Luka Lokin1986561......
320.Marko Kuljanski1985558......
321.Ivo Benedik 556......
322.Kristijan Posavec1976551......
323.Ivan Maras1984550......
324.Bojan Koprivčić1970550......
325.Ivan Vasić1987543......
326.Saša Bajić1974533......
327.Alen Bejuk 533......
328.Domagoj Nosić1980528......
329.Ivona Nemec1999527......
330.Matej Čičak1991515......
331.Danijel Jurič1981512......
332.Dalibor Mlakar1975508......
333.Tomislav Kuzminski1990502......
334.Marko Erceg1995501......
335.Suraja Poštić 496......
336.Vice Mandaric1979490......
337.Mihael Šaban 489......
338.Dinko Ljoljo1988489......
339.Boris Martinec1988473......
340.Mihael Trkulja1979469......
341.Davorin Tadić1979468......
342.Marko Pavičić1983468......
343.Anton Mužić1984467......
344.Marko Periša1984462......
345.Ivica Šantek1979462......
346.Marin Knezović1985462......
347.Robert Krajačić1972462......
348.Fran Ivan Kaurić2002462......
349.Moris Čavić1979451......
350.Marko Mikulec1993450......
351.Josip Herceg88445......
352.Mateo Bandalo1992445......
353.Tomislav Murat1993444......
354.Antonio Jakšić1997426......
355.Marko Plaftarić 420......
356.Filip Sakač1993418......
357.Borna Baljak1995412......
358.Renata Gašparović1988406......
359.Robert Ivanišević1966402......
360.Hrvoje Medved1993399......
361.Viktor Bartolic1993398......
362.Ivan Parazajder1988396......
363.Miho Franković1980396......
364.Emanuel Maček2004392......
365.Tonko Čupić1994391......
366.Božo Kelić1987373......
367.Antun Milišić1984372......
368.Adam Landeka1982370......
369.Boris Vranešević 363......
370.Andrej Kalea1977353......
371.Dražen Martinović1967352......
372.Krunoslav Lovrić1981352......
373.Martin Sertić1991352......
374.Saša Marinović1983347......
375.Martin Šoštar1991346......
376.Marko Bublić1994343......
377.Marko Gudelj1992341......
378.Alen Miškec1976340......
379.Matija Šimunić1988337......
380.Gabriela Begic Rogoznica1994336......
381.Danijel Mutak1976334......
382.Ana Marinković (m)1997327......
383.Vlatko Bertić1976322......
384.Nenad Martinović1988321......
385.Boris Antunović1970318......
386.Mate Đaković1983316......
387.Alen Preldžić1977311......
388.Robert Gluhaković1990311......
389.Alen Lacković1998308......
390.Leo Siniša Radošić1995307......
391.Krešimir Viduka1958298......
392.David Bišić1987297......
393.Marko Vuleta1988294......
394.Martin Jalžabetić1977291......
395.Tin Petračić1998281......
396.Marko Vidaković1995281......
397.Dorian Tepić1997278......
398.Filip Knežević1995277......
399.Ante Fofić1990275......
400.Emil Krznarić1986273......
401.Ivan Rezić1996264......
402.Ilija Dražetić1992264......
403.Domagoj Gregov1989264......
404.Ivan Prgomet1994264......
405.Ivan Filipčić1991263......
406.Tibor Durn1998262......
407.Marin Mašić1992260......
408.Luka Brezovec1996249......
409.Marko Martinovic1984248......
410.Dino Blažeka1990247......
411.Darko Bišćan 246......
412.Mate Ćorić1996245......
413.Luka Penava1994241......
414.Nikola Milić1990237......
415.Marko Nakić1996236......
416.Hrvoje Ratkić1990235......
417.Tomislav Košutić1984235......
418.Dario Rebić1975234......
419.Hrvoje Čačić 234......
420.Mario Burić1995234......
421.Tomislav Šalov1979234......
422.Mladen Hochberger1946230......
423.Ivan Kikić1999228......
424.Pavao Krmpotić1982227......
425.Deni Rajčić1991225......
426.Damir Rožmarić1983222......
427.Vanja Ivošević1988217......
428.Mihael Purgar1988211......
429.Koraljka Mlakar (m)1978210......
430.Dino Rakipović1993202......
431.Juraj Obradović1990198......
432.Davor Glavaš1976198......
433.Bartol Žic1995198......
434.Luka Tot2000196......
435.Mili Ibrulj1987196......
436.Damir Jurić1963196......
437.Hamza Suljić1994195......
438.Robert Bogut1996195......
439.Duje Tonković 195......
440.Ivan Odak1978190......
441.Ivan Kodrnja2002182......
442.Luka Đuričković1993181......
443.Adam Mehtić1989181......
444.Davor Švarbić1975179......
445.Marko Kovač (2)1987178......
446.Lovro Krilanović 177......
447.Dante Barada 175......
448.Marko Gotvald1985175......
449.Damir Domančić 175......
450.Lena Momčilović 169......
451.Ekrem Bećirović1960169......
452.Saša Žugaj1977169......
453.Dinka Dumičić 166......
454.Luka Božić1989158......
455.Lovre Smirčić1981157......
456.Dragutin Oreški1991156......
457.Jasna Horvat (m)1981156......
458.Ivan Hodoba1981152......
459.Miroslav Pašagić1982150......
460.Bruno Mikuš2001143......
461.Marko Topalović1997140......
462.Mateja Antolković1991139......
463.Ivica Bobek1987139......
464.Luka Matjačić 138......
465.Romeo Šašić1970136......
466.Edin Humić1985131......
467.Karlo Fantoni1982131......
468.Karlo Goričanec1990131......
469.Ivan Urek1999131......
470.Hrvoje Grilec1990122......
471.Fran Galić 122......
472.Ivan Bacan1985119......
473.Agron Kadiu1973118......
474.Krešimir Obratov2000118......
475.Filip Lisjak1980117......
476.Dominik Barbarić1995116......
477.Mladen Uzelac1991116......
478.Robert Krušić1991115......
479.Veronika Šekoranja (m)1992114......
480.Teo Vurnek1995109......
481.Karlo Butorac1997108......
482.Marko Biloš1983104......
483.Marko Lubura1995102......
484.Mario Agapito198399......
485.Dario Dukši199297......
486.Marko Šimić199196......
487.Dražen Brašnić197691......
488.Matija Vrbić199087......
489.Mihael Šafarić199182......
490.Filip Carić199381......
491.Igor Tvrtković198279......
492.Petar Rilović 79......
493.Sebastian Kralj199574......
494.Toni Čvrljak199370......
495.Ivan Pedisić198570......
496.Pero Vidovic 68......
497.Ivan Bulaja 66......
498.Nikola Mardešić199665......
499.Marin Popovčić199162......
500.Tomislav Lalić 62......
501.Domagoj Pojer200361......
502.Martina Perić198158......
503.Ante Soldić199452......
504.Gordan Zelenika196252......
505.Adrian Drempetić197352......
506.Rade Munjas196352......
507.Igor Čuk197752......
508.Slaven Tomić 47......
509.Vedran Horvat199747......
510.Mate Jakelić198739......
511.Zoran Knežević198239......
512.Ljuan Dobruna197438......
513.Josip Gucić199136......
514.Eni Lacković199336......
515.Ivica Jurčić198335......
516.Karlo Vrbanić199829......
517.Marko Bocak 29......
518.Nikica Obrovac198029......
519.Franko Balog199324......
520.Dario Lasić 24......
521.Karlo Klečina198724......
522.Matija Svedrović198920......
523.Antonio Šolčić199120......
524.Toni Jermaniš199318......
525.Karlo Popović199218......
526.Vedran Batrla199318......
527.Matej Pejković198416......
528.Ivan Livić198612......
529.Bartul Marušić198712......
530.Dragutin Veselčić19628......
531.Marko Špiljak19836......
532.Srđan Mihaljević19800......
533.Luka Stanec19960......
534.Emilian Ramon Završak20020......
535.Josip Dodoš 0......
536.Mario Pavlović19780......
537.Josip Čirko19900......
538.Marijana Klišanin19860......
539.Maja Jaić19830......
540.Zoran Galeković 0......
541.Davor Švec 0......
542.Antonijo Petrina19790......
543.Zlatko Kajtaz19880......
544.Stjepan Miškić19940......




Kalendar
Prošlo:

20.02.2024 20:00, 4A. Liga, kod Kutije Šibica
Miroslav Pinkas - Matija Sivec
Trenutno se igra:

20.02.2024 21:00, 5F. Liga, Concordia
Petar Pazin - Mario Valpotić
Dolazi:

GDSI21.02.2024 10:00, 3D. Liga, TK Trešnjevka
Stipe Rosandić - Petar Lazarevski H2H

GDSI21.02.2024 13:00, 5G. Liga, Concordia
Zoran Margić - Luka Vlašić H2H

GDSI21.02.2024 17:00, 5A. Liga, Ravnice
Matija Džepina-Bajić - Filip Herljević H2H

GDSI21.02.2024 17:00, 3C. Liga, Top Spin
Matija Kobetić - Kristijan Matijašević H2H

GDSI21.02.2024 20:00, 5C. Liga, Concordia
Filip Naglić - Davor Palčec H2H

GDSI21.02.2024 20:30, GDSI Kup, Concordia
Tomislav Špiljak - Iva Horvat (m) H2H

GDSI21.02.2024 21:00, 4A. Liga, Top Spin
Ivan Lekšić - Tvrtko Jureša H2H

GDSI21.02.2024 21:00, 5E. Liga, Concordia
Mario Mojsinović - Danijel Šutić H2H

GDSI21.02.2024 21:00, 3B. Liga, Mladost
Ivan Jović - Mateo Perković H2H

GDSI22.02.2024 16:00, 5B. Liga, Concordia
Domagoj Penić - Iva Horvat (m) H2H

GDSI22.02.2024 16:00, 5A. Liga, Ravnice
Matija Džepina-Bajić - Oskar Fiuri H2H

GDSI22.02.2024 17:00, 5H. Liga, Top Spin
Vedran Anđelić - Dražen Zrno H2H

GDSI22.02.2024 18:00, 7C. Liga, TK Terra
Marko Gudelj - Krešimir Buden H2H

GDSI22.02.2024 19:00, 3B. Liga, Concordia
Saša Grgurić - Hrvoje Lafter H2H

GDSI22.02.2024 19:00, 4D. Liga, Trnje
Bruno Hemen - Dalibor Smoljanović H2H

GDSI22.02.2024 19:00, 6B. Liga, Concordia
Tomislav Polić - Ivan Prgomet H2H

GDSI22.02.2024 20:00, 3D. Liga, Trnje
Matija Kazalicki - Bruno Kodba H2H

GDSI22.02.2024 20:00, 6B. Liga, kod Kutije Šibica
David Hrvatin - Josip Tečer H2H

GDSI22.02.2024 21:00, 6E. Liga, Ponikve
Duje Lozić - Drago Veselčić H2H

GDSI22.02.2024 21:00, 4A. Liga, Concordia
Tomislav Kovačević - Tvrtko Jureša H2H

GDSI23.02.2024 14:00, 5D. Liga, Concordia
Luka Bartulović - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI23.02.2024 15:30, 5E. Liga, Špansko
Mario Mojsinović - Kresimir Boscic H2H

GDSI23.02.2024 17:00, 4A. Liga, kod Kutije Šibica
Miroslav Pinkas - Ivan Lekšić H2H

GDSI23.02.2024 18:30, 4B. Liga, Prince
Bojan Poturica - Marko Gračak H2H

GDSI23.02.2024 18:30, 5C. Liga, Concordia
Josip Šimić - Jasmin Peco H2H

GDSI23.02.2024 20:00, 4C. Liga, Ponikve
Josip Škof - Marko Mlinarić H2H

GDSI23.02.2024 20:30, 4A. Liga, Concordia
Matija Sivec - Tvrtko Jureša H2H

GDSI23.02.2024 21:00, 3B. Liga, Ponikve
Saša Grgurić - Darko Herak H2H

GDSI23.02.2024 21:00, 1. Liga, Veslačka
Antonio Salopek - Tino Kirin H2H

GDSI24.02.2024 08:00, 5H. Liga, Top Spin
Dean Bertoncelj - Dražen Zrno H2H

GDSI24.02.2024 09:30, 5B. Liga, Concordia II
Iva Horvat (m) - Petar Matić H2H

GDSI24.02.2024 10:00, 8B. Liga, Ravnice
Branko Mandić - Stipe Šarlija H2H

GDSI24.02.2024 12:00, 5D. Liga, Ponikve
Zoran Sladoljev - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI24.02.2024 12:00, 7F. Liga, Tenis centar Tolić
Zoran Bohaček - Vlatko Jakupčić H2H

GDSI24.02.2024 15:00, 7E. Liga, Concordia
Tihomir Maršić - Tonko Čupić H2H

GDSI24.02.2024 16:00, 6D. Liga, Top Spin
Domagoj Šušković - Ivan Delač H2H

GDSI24.02.2024 16:00, 6A. Liga, Oranice
Fran Mataga - Alen Lacković H2H

GDSI24.02.2024 18:00, 4D. Liga, Concordia
Marta Turkalj - Davor Kalanj H2H

GDSI25.02.2024 09:00, 7E. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Leo Siniša Radošić H2H

GDSI25.02.2024 10:00, 3A. Liga, Concordia
Šimun Rotim - Marin Rađa H2H

GDSI25.02.2024 11:00, 5A. Liga, Špansko
Ensar Husković - Filip Herljević H2H

GDSI25.02.2024 11:00, 5G. Liga, Ponikve
Josip Strmečki - Vlaho Stanišić H2H

GDSI25.02.2024 11:30, 4B. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Željko Crljenica H2H

GDSI25.02.2024 12:00, 4B. Liga, Trnje
Denis Čuljak - Ivan Tomulić H2H

GDSI25.02.2024 13:00, 5D. Liga, Ponikve
Vanja Kralj - Andrej Adanić H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 7A. Liga, Concordia 2
Ivan Horvat (2) - Mate Batinić H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 5H. Liga, Concordia
Filip Pavić - Dean Bertoncelj H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 3B. Liga, Medveščak
Darko Herak - Vedran Mucić H2H

GDSI25.02.2024 18:00, 6F. Liga, kod Kutije Šibica
Aleksandar Radojčić - Renata Gašparović H2H

Administracija26.2.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI26.02.2024 19:00, 6B. Liga, Concordia
Ivan Prgomet - David Hrvatin H2H

GDSI26.02.2024 21:00, Parovi 1. Liga, Mladost
Salopek / Fiket - Kipčić / Škrgatić H2H

GDSI26.02.2024 21:00, 6F. Liga, TK Trešnjevka
Renata Gašparović - Danijel Lijović H2H

GDSI27.02.2024 15:00, 4A. Liga, Concordia
Miroslav Pinkas - Tvrtko Jureša H2H

GDSI27.02.2024 20:00, 9A. Liga, TK Trešnjevka
Mate Ćorić - Dino Rakipović H2H

GDSI27.02.2024 21:00, 1. Liga, Ponikve
Antonio Salopek - Filip Kordić H2H

GDSI27.02.2024 21:00, 6A. Liga, Concordia
Filip Draženović - Filip Brkić H2H

Administracija28.2.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI28.02.2024 20:00, 5C. Liga, Concordia
Filip Naglić - Jasmin Peco H2H

GDSI28.02.2024 20:00, 4A. Liga, Concordia
Tvrtko Jureša - Lordan Hristov H2H

GDSI28.02.2024 20:00, 4B. Liga, TK Trešnjevka
Marko Gračak - Denis Čuljak H2H

GDSI29.02.2024 20:00, 4B. Liga, Concordia
Željko Crljenica - Ivan Tomulić H2H

GDSI29.02.2024 20:00, 3D. Liga, Trnje
Jura Škrlec - Matija Kazalicki H2H

Administracija29.2.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

29.02.2024
Kraj sezone 2024/02

GDSI05.03.2024 20:00, GDSI Kup, Medveščak
Zvonimir Vlak - Petar Matić H2H

GDSI07.03.2024 17:00, GDSI Kup, Rudeš
Gorki Bratim - Vlatko Jakupčić H2H

ATP News