Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Nediljko Kovač448:038:1712
2. Ivica Bobek436:244:2110
3. Tonko Čupić312:519:365
4. Boris Vranešević201:417:242
5. Miroslav Pašagić200:44:242


Zadnji rezultati


10H. Liga
29.9.2022. - Ponikve
Nediljko Kovač76
Ivica Bobek52


4A. Liga
28.9.2022. - Chromos Savica
Damir Kipčić66
Frane Slišković43


3A. Liga
28.9.2022. - Prečko
Dejan Kinkela66
Tino Kirin42


5C. Liga
28.9.2022. - TK Maja
Davor Šelendić66
Nikola Đikić44


6H. Liga
28.9.2022. - kod Kutije Šibica
Mario Glavan1613
Juraj Obradović6411


8F. Liga
28.9.2022. - Maksimir
Adrijan Jakšić6610
Tomislav Kranjec745


6F. Liga
28.9.2022. - TK Match Dubrava
Tihomir Smuđ66
Domagoj Kriskovic33


2A. Liga
28.9.2022. - Jazbina
Vladimir Rađenović67
Nenad Jakšić26


7E. Liga
28.9.2022. - Mladost
Kristian Runtas66
Marin Sorić30


Parovi 3D. Liga
28.9.2022. - San Spin
Vlak / Vlak66
Krišković / Štefančić31


9F. Liga
28.9.2022. - Sopot
Luka Šmalcelj66
Ivan Mijić24


1. Liga (ž)
28.9.2022. - Velesajam (pav. 6)
Kristina Crnković4710
Gorana Legac655


Parovi 4A. Liga
28.9.2022. - Velesajam (pav. 6)
Turković / Kodba66
Biškup / Adanić21


Parovi 4A. Liga
28.9.2022. - Velesajam (pav. 6)
Biškup / Adanić66
Tadić / Batinić22


9B. Liga
28.9.2022. - Concordia
Stjepan Banović66
Aleksandar Norsic44


8F. Liga
28.9.2022. - Top Ten Prečko
Jasmin Peco66
Hrvoje Marušić11


8C. Liga
28.9.2022. - Maksimir
Denis Čuljak6410
Zoran Margić266


Parovi 3A. Liga
28.9.2022. - Chromos
Gavrilović / Salopek66
Kalanj / Durlen13


9G. Liga
28.9.2022. - Mladost
Matej Lovrić76
Marko Pavić(1)52

Neodigrani susreti



Champions race GDSI Elo rang lista Rang lista



Champions race

Utrka za godišnjeg pobjednika GDSI lige
Bodovanje...








Andrej Bajić
Osvajač lige 2021/2022




Andrej Bajić
2021/2022


Ivan Glad
2020/2021


Goran Kovačić
2019/2020


Ivan Leskovar
2018


Tin Antonić
2017


Tim Valpotić
2016


Mario Milas
2015


Mario Milas
2014


Hrvoje Budinčević
2013













 IgračGodišteBodoviDetalji
1.Andrej Bajić199114334......
2.Roberto Miković199414001......
3.Dario Večerić198512333......
4.Neven Špehar198411666......
5.Marko Habuš198211003......
6.Goran Kovačić199010336......
7.Luka Lemić20019331......
8.Marko Lautar19778928......
9.Miroslav Mlinarić19868445......
10.Matija Kazalicki19817783......
11.Stjepan Žitnik19847412......
12.Matko Paić19937336......
13.Vjekoslav Gadanac19857190......
14.Ivan Matić19846818......
15.Vladimir Vučković19866112......
16.Luka Dobrović19935999......
17.Tomislav Dekalic19805931......
18.Bruno Jovanović19985786......
19.Petar Mlinarić19965636......
20.Saša Grgurić19825634......
21.Sanjin Kovacevic19885631......
22.Dejan Kinkela19805538......
23.Ana-Maria Lisac19915485......
24.Tihomir Turković19835438......
25.Mario Sermek19885337......
26.Hrvoje Lafter19805290......
27.Tino Kirin19935041......
28.Nikola Čolak19834888......
29.Ivan Novko19924602......
30.Maja Jaić19834302......
31.Frane Slišković19834156......
32.Neven Horvatić19794077......
33.Goran Russo19774005......
34.Gorki Bratim19813856......
35.Dominik Birtić19893852......
36.Lovro Lipak19833610......
37.Željko Samodol19743597......
38.Ivan Jović19813562......
39.Petra Kopić19943560......
40.Tin Viduka19933558......
41.Antonio Salopek19873513......
42.Dalibor Smoljanović19873498......
43.Ivan Tomulić19923447......
44.Domagoj Vlak19963421......
45.Vladimir Rađenović19833336......
46.Domagoj Olujić19893334......
47.Juraj Župan19923334......
48.Marko Sirovec19943311......
49.Dalibor Poplaša 3234......
50.Marko Stipanović19983179......
51.Petar Matić19823168......
52.Marko Mlinarić19893168......
53.Matej Župan19903115......
54.Domagoj Krišković19853102......
55.Ognjen Prelog19663069......
56.Vlado Suša19843065......
57.Ivan Cerinski19692966......
58.Stipe Rosandić19932871......
59.Antonio Kelava19882817......
60.Martin Roll19942724......
61.Vedran Benić19902706......
62.Danko Greiner19762640......
63.Marko Šutalo 2574......
64.Renato Knežević19862574......
65.Bojan Poturica 2541......
66.Andrej Adanić19782530......
67.Igor Vrabec19862508......
68.Marin Njirić19982475......
69.Marko Škrabić19862473......
70.Tomislav Jurčić19862442......
71.Marko Pletikosa19822442......
72.Juraj Radanović19972442......
73.Duško Govorko19872420......
74.Marko Periša19842376......
75.Monika Likić19922376......
76.Vedran Mucić19832376......
77.Filip Pavić19912244......
78.Vjenceslav Vukoja19702222......
79.Nikola Bekavac19962211......
80.Davor Šelendić19712211......
81.Ivan Milinković19632200......
82.Lovre Botica19892178......
83.Dominko Blažević19722178......
84.David Bišić19872178......
85.Matija Kobetić19842134......
86.Josip Cmrečnjak19962119......
87.Jurica Krznarić19982090......
88.Boris Muha19812090......
89.Davor Posavec19882046......
90.Hrvoje Bursić19872046......
91.Stjepan Miškić19942046......
92.Tomislav Trtanj19721980......
93.Josip Zorić19951980......
94.Luka Mandić19821980......
95.Krunoslav Lovrić19811958......
96.Sven Hojski19981958......
97.Martin Sertić19911936......
98.Goran Ivišić19861936......
99.Mateo Perković19911878......
100.Zoran Sladoljev19661870......
101.Hrvoje Špes19881828......
102.Tomislav Đapić19891815......
103.David Hrvatin19921760......
104.Miroslav Salaba19751745......
105.Mario Valpotić19701716......
106.Zlatko Antonić19661672......
107.Robert Krajačić19721642......
108.Željko Crljenica19821612......
109.Mate Golemac19951584......
110.Franjo Sakmardi19591584......
111.Domagoj Zlački19001584......
112.Jakov Pavić19851562......
113.Nenad Jakšić19851556......
114.Neven Stipčević19751518......
115.Vladimir Štruk19851496......
116.Marko Znamenaček20001483......
117.Ivan Fiket19831483......
118.Miroslav Barišić19761474......
119.Josip Matić19801452......
120.Neven Kružljak19881408......
121.Zdenko Mićanović19781407......
122.Petar Knezović19931386......
123.Danijel Lijović19771384......
124.Tomislav Krmek19871380......
125.Mate Batinić19731378......
126.Juraj Obradović19901364......
127.Mario Glavan19761364......
128.Davor Kalanj19901334......
129.Boris Bernik19561320......
130.Ivan Hrvoje Maljković19951320......
131.Dražen Zrno 1318......
132.Tomislav Stvorić19851306......
133.Filip Naglić19881304......
134.Denis Rački19721289......
135.Damir Kipčić19771287......
136.Vedran Anđelić19901282......
137.Branko Sabljić19881272......
138.Mario Kelečić19741262......
139.Filip Lažnjak19911254......
140.Domagoj Nosić19801232......
141.Hrvoje Gregurić19861189......
142.Dario Krišković19861188......
143.Zvonimir Vlak19891188......
144.Valentin Mrak19841188......
145.Bruno Kodba19921186......
146.Zoran Čubrilo19671171......
147.Krešimir Jantoljak19701158......
148.Davor Ferković19821144......
149.Aleksandar Radojčić19681142......
150.Kristian Runtas19811142......
151.Stefan Arsić19871106......
152.Robby Bauer19751100......
153.Alen Crnjac19771100......
154.Josip Strmečki19831099......
155.Marijan Stričević19731083......
156.Leon Pleslić19961076......
157.Kenan Mačkić19821056......
158.Marin Knezović19851056......
159.Fran Krsto Šercar19901056......
160.Filip Ćurčić 1055......
161.Kresimir Boscic19831044......
162.Domagoj Kriskovic19881031......
163.Slavko Boldin19971011......
164.Tihomir Smuđ19791011......
165.Marta Turkalj1986995......
166.Zoran Ranogajec1985990......
167.Darko Herak1985990......
168.Luka Korov1995990......
169.Miho Franković1980971......
170.Tomislav Prodanović1989968......
171.Damir Jadrić1981968......
172.Vanja Baljak1983967......
173.Marin Sorić1979952......
174.Bruno Hemen1996924......
175.Matej Šamanić1993924......
176.Domagoj Mandić1978919......
177.Luka Bartulović1980903......
178.Daniel Kujundžić-Lujan1898889......
179.Marko Punoš1991880......
180.Tom Jasak1990865......
181.Mario Mojsinović1993854......
182.Matej Luburić1999850......
183.Vedran Toplak1988842......
184.Saša Smrk1993840......
185.Ivan Žgela1989840......
186.Zoran Margić1977799......
187.Iva Horvat (m) 793......
188.Ivan Soldo1990791......
189.Toni Ruščić1994791......
190.Marko Štefančić1989782......
191.Luka Božić1989782......
192.Ivo Čavrak1984776......
193.Domagoj Šušković1984775......
194.Tomislav Kovačević1994770......
195.Patrik Vasung1998763......
196.Marko Pranjić1993762......
197.Vedran Mihelčić1990749......
198.Drago Veselčić1962745......
199.Petar Lazarevski1982732......
200.Sebastijan Zelić1983729......
201.Ante Fofić1990727......
202.Vanja Hecer1986725......
203.Antonijo Petrina1979721......
204.Kristian Vuksanović 713......
205.Denis Čuljak1993707......
206.Sebastian Tin Sebastijan2004705......
207.Ivor Gavrilović1989704......
208.Ivan Delač1984684......
209.Goran Bistrički1990683......
210.Dražen Barić1974672......
211.Filip Draženović 671......
212.Jasmin Peco1980671......
213.Ivan Lekšić1989660......
214.Miro Smiljanic1977660......
215.Dražen Mihaliček1987645......
216.Anton Bošnjak1997624......
217.Antonio Šušak1987614......
218.Marijan Gotić 613......
219.Stipe Buljan 609......
220.Hesam Qaydi1978602......
221.Marko Golem2004594......
222.Darko Završak1973594......
223.Filip Sinković1995594......
224.Snigo Matutinović1984594......
225.Ivan Moferdin1984593......
226.Zlatko Brbić1989592......
227.Dinko Ljoljo1988591......
228.Josip Mandurić 588......
229.Bojan Koprivčić1970582......
230.Borna Baljak1995572......
231.Osvit Somek1983572......
232.Mihael Trkulja1979571......
233.Stjepan Vudrag1986569......
234.Ivan Parazajder1988568......
235.Goran Katušin1986563......
236.Tomislav Belošić1996563......
237.Hrvoje Marušić1971562......
238.Josip Seidl1956561......
239.Damir Rožmarić1983552......
240.Saša Marinović1983551......
241.Karlo Kovačević1993550......
242.Tomislav Kranjec1976548......
243.Nenad Čaklović1970542......
244.Evelin Tuka1982542......
245.Nino Pavičić1991540......
246.Jozo Perić1976535......
247.Adrijan Jakšić1990534......
248.Moris Čavić1979530......
249.Viktor Obrol1981528......
250.Marko Đurković1977528......
251.Fran Gerjević1996526......
252.Marko Pećušak1979516......
253.Josip Tečer1995515......
254.Katarina Ivić (m)1991515......
255.Ivan Bračić1984513......
256.Dario Pavlović1985507......
257.Slaven Bušić1984506......
258.Josip Jurišić1993495......
259.Mario Biškup1972493......
260.Alen Alić1985492......
261.Alen Hlevnjak1991485......
262.Marin Popović1980484......
263.Aleksandar Krstev1974482......
264.Marko Pavičić1983480......
265.Marko Matošević1994462......
266.Ivan Rotim1995462......
267.Borna Micelli1980460......
268.Marko Pavić(1)1988452......
269.Andrej Abramović 448......
270.Alen Fehir 441......
271.Filip Borić2000440......
272.Marko Legvard1988440......
273.Marko Lukić1984439......
274.Tomislav Polić1986438......
275.Hrvoje Jurina1990434......
276.Aleksandar Norsic1974429......
277.Alan Legin 419......
278.Goran Mir 410......
279.Ivan Hodoba1981403......
280.Oskar Fiuri1989400......
281.Jan Kallay2005396......
282.Juraj Golubić1992394......
283.Jure Marić1992392......
284.Dejan Marendić1976392......
285.Emil Avdić2004388......
286.Eldin Basic1972381......
287.Saša Marković1981381......
288.Emil Krznarić1986373......
289.Edi Zoričić1983364......
290.Velimir Pintar1998364......
291.Ivan Vinšćak1984363......
292.Adam Landeka1982360......
293.Vlatko Jakupčić1996354......
294.Saša Čaklović2007352......
295.Davor Palčec1982352......
296.Andrija Garofulić1984351......
297.Hrvoje Medved1993348......
298.Luka Šmalcelj1974344......
299.Ivan Mijić1990341......
300.Nediljko Kovač1966338......
301.Matej Lovrić1992338......
302.Karlo Fantoni1982334......
303.Nikola Đikić 330......
304.Zoran Bohaček1956330......
305.Ante Sentić1984319......
306.Dinka Dumičić 315......
307.Nikola Borovčak1995315......
308.Mladen Hochberger1946314......
309.Martin Šoštar1991311......
310.Harald Brandt1996299......
311.Danijel Šutić1997299......
312.Ivor Ramov1982293......
313.Luka Vlašić1972293......
314.Domagoj Karl1996288......
315.Stjepan Marinčević 288......
316.Viktor Bartolic1993287......
317.Marijan Lovrinić1955287......
318.Ivica Bobek1987287......
319.Branko Cindro1960286......
320.Boris Antunović1970286......
321.Ivan Ivo Penić1968285......
322.Tomislav Guja1988285......
323.Krešimir Viduka1958277......
324.Bruno Bumbak1993277......
325.Darko Bišćan1969270......
326.Martin Marinac2004266......
327.Tomislav Zastavnik1987264......
328.Sergii Zhdyniak1988264......
329.Filip Cetina1992264......
330.Ivan Rezić1996264......
331.Edin Dubinovic1986255......
332.Filip Sakač1993253......
333.Andrej Kalea1977250......
334.Marko Mikulec1993242......
335.Boris Vranešević 240......
336.Tadej Pešl0239......
337.Dražen Martinović1967237......
338.Filip Lisjak1980236......
339.Neven Polak 234......
340.Nikola Klepac1978234......
341.Dino Blažeka1990233......
342.Martin Jalžabetić1977226......
343.Srđan Hebar1981224......
344.Dragutin Oreški1991223......
345.Marko Plaftarić 223......
346.Janko Hranilović1979222......
347.Goran Kušec1978222......
348.Marko Pandurić1984221......
349.Matija Šimunić1988220......
350.Mihovil Telišman1987220......
351.Romeo Šašić1970214......
352.Tomislav Markač1983210......
353.Marko Vuleta1988210......
354.Toma Majić 208......
355.Dean Bertoncelj1968208......
356.Matej Čičak1991199......
357.Davor Sitar1976198......
358.Robert Gluhaković1990197......
359.Domagoj Lazanin1993196......
360.Dario Brkić2000182......
361.Ignacio Sanz1989175......
362.Mate Đaković1983174......
363.Ivo Benedik1987172......
364.Karlo Klečina1987170......
365.Saša Žugaj1977169......
366.Branislav Rubčić1965166......
367.Lovre Smirčić1981161......
368.Tomislav Pržulj1982158......
369.Edin Humić1985155......
370.Marko Bakić 151......
371.Zvonimir Tomečak1969149......
372.Vedran Batrla1993148......
373.Marko Tolić 148......
374.Hrvoje Šarić1996146......
375.Miroslav Pašagić1982144......
376.Stjepan Eškinja1979143......
377.Marko Vadlja1988141......
378.Duško Vukmanović1973139......
379.Darko Sedak-Benčić 138......
380.Paolo Vuga1996138......
381.Marija Kopljar1980135......
382.Bojan Fabris1984134......
383.Vjekoslav Hraste1993133......
384.Nino Maksan1977131......
385.Arton Glocke1988127......
386.Maja Ciglar1974126......
387.Damir Pirić1984123......
388.Ivana Bergam 122......
389.Luka Duboković1972119......
390.Dragan Čičak1969119......
391.Matija Svedrović1989119......
392.Neven Vidmar1976118......
393.Marko Čolić1993118......
394.Mario Tičinović2003117......
395.Stjepan Banović1982117......
396.Dora Ernoić1996114......
397.Karlo Popović1992113......
398.Vanja Kralj1985113......
399.Marija Vašarević 111......
400.Matea Maravić1995110......
401.Ivan Belcar1989105......
402.Mihael Šafarić1991100......
403.Šimun Rotim199599......
404.Ivan Kermeci198893......
405.Damir Jurić196392......
406.Vanja Perenčević 92......
407.Alen Miškec197691......
408.Vice Mandaric197989......
409.Antun Milišić198487......
410.Krunoslav Cokol198387......
411.Fehim Alić195486......
412.Filip Krunić198886......
413.Marko Kovač (2)198782......
414.Petar Rilović196381......
415.Jelena Pranjić197980......
416.Dario Rebić197580......
417.Nikola Bibić199579......
418.Mario Vrdoljak199378......
419.Hrvoje Grilec199077......
420.Rade Munjas196376......
421.Matej Pejković198475......
422.Teo Vurnek199570......
423.Tomislav Jajac 65......
424.Petar Pandžić199261......
425.Vito Baljak200060......
426.Filip Seličanec199853......
427.Josip Dodoš198153......
428.Karlo Larma198453......
429.Ivan Odak197853......
430.Dado Ćavar197952......
431.Luka Đuričković199347......
432.Zoran Perenčević198947......
433.Maja Cerinski (m)197446......
434.Luka Diklić199146......
435.Marko Gračanin197944......
436.Borna Čuljak199544......
437.Tonko Čupić199444......
438.Tomislav Bačić 43......
439.Sasa Eldovic198039......
440.Hrvoje Orešković197939......
441.Kazimir Mikašek195435......
442.Luka Bartolić199329......
443.Davorin Tadić197929......
444.Tomo Brkić199726......
445.Vladimir Miklić198423......
446.Luka Filipović199223......
447.Ivan Gazić198023......
448.Ljuan Dobruna197418......
449.Siniša Lelak197918......
450.Mateo Penava199318......
451.Petar Marić200117......
452.Zlatko Vidačković197212......
453.Anita Dananić19739......
454.Domagoj Tomec19790......
455.Marin Galić19720......
456.Marko Grubeša19970......
457.Zoran Knežević19820......
458.Saša Kalac19860......
Chat



Kalendar
Prošlo:

28.09.2022 21:00, 10H. Liga, Ponikve
Ivica Bobek - Nediljko Kovač
28.09.2022 21:00, 7E. Liga, Staro Trnje
Josip Mandurić - Antonio Šušak
Dolazi:

GDSI29.09.2022 08:00, 9E. Liga, Concordia
Stjepan Marinčević - Emil Krznarić H2H

GDSI29.09.2022 14:00, 4C. Liga, Mladost
Marko Stipanović - Stipe Rosandić H2H

GDSI29.09.2022 17:00, 7H. Liga, Tenis centar Tolić
Luka Božić - Mate Batinić H2H

GDSI29.09.2022 17:00, 10A. Liga, Maksimir
Hrvoje Šarić - Ivan Kermeci H2H

GDSI29.09.2022 18:00, 6H. Liga, Staro Trnje
Juraj Obradović - Boris Bernik H2H

GDSI29.09.2022 18:00, 10B. Liga, Top Ten Prečko
Krunoslav Cokol - Dražen Martinović H2H

GDSI29.09.2022 18:00, 8C. Liga, Maksimir
Denis Čuljak - Zoran Margić H2H

GDSI29.09.2022 18:00, 3C. Liga, Ponikve
Gorki Bratim - Bruno Jovanović H2H

GDSI29.09.2022 19:00, 5A. Liga, Staro Trnje
Marin Knezović - Juraj Radanović H2H

GDSI29.09.2022 19:00, 10H. Liga, Ponikve
Boris Vranešević - Miroslav Pašagić H2H

GDSI29.09.2022 20:00, 8D. Liga, Velesajam (pav. 6)
Sebastian Tin Sebastijan - Stjepan Vudrag H2H

GDSI29.09.2022 20:00, 6B. Liga, Ponikve
Vladimir Štruk - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI29.09.2022 21:00, 6B. Liga, Ponikve
Viktor Obrol - Stefan Arsić H2H

GDSI29.09.2022 21:00, 8B. Liga, Tenis centar Tolić
Goran Bistrički - Damir Rožmarić H2H

GDSI29.09.2022 21:00, 7G. Liga, Tolić
Sebastijan Zelić - Dražen Mihaliček H2H

GDSI30.09.2022 15:00, 10E. Liga, Agram Centar
Dado Ćavar - Boris Antunović H2H

GDSI30.09.2022 16:00, 3C. Liga, Velesajam (pav. 6)
Ivan Novko - Gorki Bratim H2H

GDSI30.09.2022 16:00, 6E. Liga, Tk Kralj , ZELINA
Franjo Sakmardi - Miroslav Salaba H2H

GDSI30.09.2022 17:00, 7H. Liga, Špansko
Luka Božić - Iva Horvat (m) H2H

GDSI30.09.2022 17:00, 5E. Liga, Ponikve
Duško Govorko - Davor Kalanj H2H

GDSI30.09.2022 18:00, 7G. Liga, Velesajam (pav. 6)
Mario Mojsinović - Toni Ruščić H2H

GDSI30.09.2022 18:00, Parovi 2A. Liga, Ponikve
Jakšić /Mlinarić - Galić / Paić H2H

GDSI30.09.2022 18:00, 8F. Liga, Maksimir
Jasmin Peco - Adrijan Jakšić H2H

GDSI30.09.2022 19:00, 9E. Liga, Velesajam (pav. 6)
Harald Brandt - Emil Krznarić H2H

GDSI30.09.2022 20:00, 5D. Liga, Ponikve
Petar Matić - Tomislav Zastavnik H2H

GDSI30.09.2022 20:00, 2A. Liga, Ponikve
Ivan Matić - Vladimir Rađenović H2H

GDSI30.09.2022 21:00, Parovi 1. Liga, Htk Zagreb
Kovačić / Lautar - Ištvanić / Maričić H2H

GDSI30.09.2022 21:00, 6F. Liga, Staro Trnje
Robby Bauer - Tihomir Smuđ H2H

GDSI01.10.2022 14:00, 3A. Liga, Ponikve
Martin Roll - Antonio Salopek H2H

GDSI01.10.2022 20:00, Parovi 5B. Liga, Ponikve
Ranogajec / Totić - Čaklović / Martinović H2H

GDSI02.10.2022 09:00, 5A. Liga, HAVK Mladost
Marko Šutalo - Dalibor Poplaša H2H

GDSI02.10.2022 10:00, 9E. Liga, Velesajam (pav. 6)
Stjepan Marinčević - Aleksandar Krstev H2H

GDSI02.10.2022 12:00, 6F. Liga, Staro Trnje
Robby Bauer - Domagoj Kriskovic H2H

GDSI02.10.2022 13:00, 2A. Liga, Ponikve
Ivan Matić - Nenad Jakšić H2H

GDSI02.10.2022 15:00, 5F. Liga, Sopot
Marko Pletikosa - Mateo Perković H2H

GDSI02.10.2022 18:00, 4B. Liga, Ponikve
Ivan Tomulić - Željko Samodol H2H

GDSI02.10.2022 20:00, 7C. Liga, Ponikve
Marta Turkalj - Oskar Fiuri H2H

Administracija2.10.2022.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

02.10.2022
Kraj sezone 2022/09

ATP News