Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Ante Milas224:125:166
2. Mateo Milić313:423:285
3. Bojan Koprivčić112:110:73
4. Hrvoje Vukelić201:418:252
5. Pavao Fidri000:00:00


Zadnji rezultati


7B. Liga
16.10.2026. - Mladost
Mateo Milić66
Hrvoje Vukelić42


3D. Liga
16.10.2026. - Mladost
Dario Bogdanović76
Petar Lazarevski63


7G. Liga
16.10.2026. - Rudeš
Luka Ergotić67
Antun Belović26


4C. Liga (ž)
16.10.2026. - HATK mladost
Nika Martinović1610
Ena Franja636


7C. Liga
15.10.2026. - Mladost
Domagoj Zlački66
Anton Bošnjak42


2B. Liga
15.10.2026. - Trnje
Alen Ontl66
Matija Kazalicki30


1. Liga (ž)
15.10.2026. - Tolić
Kristina Crnković66
Koraljka Mlakar32


2B. Liga (ž)
15.10.2026. - TK Grof
Maja Petrinić3710
Ana Marija Milkić656


2A. Liga
15.10.2026. - Maksimir
Igor Vrabec66
Vlado Suša33


8D. Liga
15.10.2026. - Top Ten
Marin Krstičević66
Matko Setnik13


8D. Liga
15.10.2026. - HATK mladost
Vjekoslav Juracek66
Tadej Pešl10


5F. Liga
15.10.2026. - Top Spin
Valerij Berez66
Luka Jukić43


6H. Liga
15.10.2026. - HATK mladost
Tomislav Murat626
Ivan Mihaljek264


5C. Liga
15.10.2026. - Chromos
Maro Mihočević2610
Miroslav Salaba623


5. Liga (ž)
15.10.2026. - Top Spin
Sabine Crnjaković66
Borna Kotromanić42


10B. Liga
15.10.2026. - Veternica
Mate Pražen66
Rade Munjas03


8A. Liga
15.10.2026. - Trnje
Roberto Bradić66
Dario Nikšić14


5. Liga (ž)
14.10.2026. - Top Spin
Borna Kotromanić66
Zrinka Bauer00


4D. Liga
14.10.2026. - Ponikve
Marko Mlinarić66
Stanislas De Taisne42

Neodigrani susreti




Champions race GDSI Elo rang lista Rang lista



Champions race

Utrka za godišnjeg pobjednika GDSI lige
Bodovanje...








Neven Špehar
Osvajač lige 2024/2025




Neven Špehar
2024/2025


Andrej Bajić
2023/2024


Andrej Bajić
2022/2023


Andrej Bajić
2021/2022


Ivan Glad
2020/2021


Goran Kovačić
2019/2020


Ivan Leskovar
2018


Tin Antonić
2017


Tim Valpotić
2016


Mario Milas
2015


Mario Milas
2014


Hrvoje Budinčević
2013













 IgračGodišteBodoviDetalji
1.Nikola Čolak198318998......
2.Mario Župan198115000......
3.Mario Zagorščak199314889......
4.Alen Ontl197912999......
5.Gorki Bratim198111817......
6.Antonio Kelava198811523......
7.Hrvoje Špes19889776......
8.Luka Zubčić19969596......
9.Mario Švec19809559......
10.Bruno Kodba19928598......
11.Marin Oroz 8576......
12.Vlado Suša19848450......
13.Matija Ivanić19888252......
14.Goran Kovačić19908001......
15.Luka Marjanović19837929......
16.Domagoj Penić19947861......
17.Tino Kirin19937559......
18.Tihomir Turković19837189......
19.Stjepan Žitnik19846890......
20.Mario Sermek19886669......
21.Marko Lautar19776521......
22.Petar Rafael Mustapić 6129......
23.Igor Vrabec19866080......
24.Tomislav Đapić19895781......
25.Ime1382 Prezime138219955707......
26.Petar Lazarevski19825584......
27.Boris Muha19815343......
28.Marko Habuš19825333......
29.Slaven Bušić19845143......
30.Ivan Rotim19955042......
31.Saša Čaklović20075040......
32.Bruno Bauer19984993......
33.Natko Peter20004896......
34.Goran Ivišić19864764......
35.Dalibor Poplaša 4745......
36.Neven Horvatić19794744......
37.Greta Marić20024668......
38.Mirsad Isein19934651......
39.Josip Šimić19864414......
40.Juraj Radanović19974402......
41.Tomislav Špiljak19944401......
42.Marko Šutalo 4355......
43.Robert Krajačić19724255......
44.Petar Mlinarić19964150......
45.Luka Kusovac20004092......
46.Ivan Leskovar19843998......
47.Marko Štefančić19893990......
48.Nikola Drobec19823848......
49.Denis Čuljak19933828......
50.Fran Fabek20073779......
51.Filip Ćurčić 3630......
52.Dario Bogdanović19853557......
53.Damir Plemeniti19893496......
54.Danko Greiner19763465......
55.Bogdan Selin19973397......
56.Stanislas De Taisne19883234......
57.Iva Horvat(m) 3069......
58.Marko Đurković19772959......
59.Hrvoje Brlečić19832937......
60.Borna Milković20042916......
61.Neven Kos19902871......
62.Lovro Pezo19952867......
63.Filip Herljević19962818......
64.Danijel Šutić19972807......
65.Sven Hojski19982770......
66.Luka Bartulović19802750......
67.Tomislav Jurčić19862706......
68.Igor Majstorović 2640......
69.Donat Barišić19922640......
70.Dražen Zrno 2618......
71.Domagoj Mandić19782618......
72.Filip Radovanović20042574......
73.Alen Milanović19962574......
74.Marko Milašinović19872574......
75.Marko Mlinarić19892574......
76.Ivan Salopek Mirosavljević19872541......
77.Ivan Žgela19892541......
78.Valerij Berez19802530......
79.Matija Sivec19992523......
80.Ladislav Škrinjar19782508......
81.Luka Jaman19942508......
82.Ivan Perić19882497......
83.Stjepan Mlakić19992398......
84.Mateo Perković19912372......
85.Yuriy Levchuk19832354......
86.Hrvoje Greguric19862342......
87.Ime3617 Prezime361719802310......
88.Josip Strmečki19832310......
89.Dražen Mihaliček19872273......
90.Miroslav Salaba19752266......
91.Duško Govorko19872178......
92.Denis Gamilec19952178......
93.Petar Jaman19942156......
94.Josip Škof19942149......
95.Luka Kukina19952126......
96.Antonio Surjan Žanko19842090......
97.Leon Raštegorac19972079......
98.Eugen Aleksić19992068......
99.Neven Balenović19862068......
100.Vanja Kralj19852068......
101.Krunoslav Lovrić19812002......
102.Mario Slivonja19881980......
103.Alen Čičak19781945......
104.Goran Tišljarić 1929......
105.Damir Jadrić19811925......
106.Hrvoje Gazdek19991848......
107.Guillaume Fricot19881811......
108.Ivan Vidaković19931780......
109.Saša Marković19811738......
110.Vjenceslav Vukoja19701727......
111.Tom Jasak19901723......
112.Drago Veselčić19621700......
113.Božo Kelić19871682......
114.Petar Fekete19951672......
115.Vladimir Vučković19861666......
116.Hrvoje Lafter19801631......
117.Viktor Obrol19811628......
118.Borna Aristan19931620......
119.Goran Kušec19781556......
120.Vlatko Jakupčić19961516......
121.Tomislav Gjurašin 1485......
122.Kresimir Boscic 1481......
123.Aleksandar Radojčić19681474......
124.Filip Pažanin19981452......
125.Roko Smoljan 1419......
126.Luka Jukić19951413......
127.Dominik Klobučar19941386......
128.Maro Mihočević19751386......
129.Dominik Barbarić19951377......
130.Luka Lokin19861364......
131.Luka Zrna19941364......
132.Antun Belović19771351......
133.Alen Šomić 1320......
134.Dmytro Nazdratenko19901313......
135.Andro Cota20001304......
136.Dino Rakipović19931290......
137.David Hrvatin19921254......
138.Ante Lukić20001247......
139.Josip Božić19941228......
140.Ivan Mihaljek19971222......
141.Marko Jadrijević20001221......
142.Antonio Klasnić19951217......
143.Marko Šuman19801216......
144.Oskar Fiuri19891216......
145.Antun Čelebija20021199......
146.Matija Šket19911198......
147.Andrija Pavičić19901189......
148.Slaven Vuletić19761188......
149.Zoran Margić19771173......
150.Ivan Ivo Penić19681158......
151.Ivan Delač19841150......
152.Lara Pavelić Karamatić(m)19811144......
153.Vanja Ivošević19881143......
154.Roman Sedun19931111......
155.Mateo Milić19941110......
156.Jordan Pavičić19901110......
157.Jasna Horvat (m)19811106......
158.Ivan Sesvečan 1057......
159.Ivan Rezić19961056......
160.Marko Mrkonjić19951056......
161.Damir Golubić19581056......
162.Edin Humić19851054......
163.Marko Mikulec19931047......
164.Tomislav Murat19931040......
165.Marijan Jakuš 1034......
166.Dejan Marendić19761031......
167.Hrvoje Vlašić19871027......
168.Marko Rakočević19931014......
169.Luka Švastec1992990......
170.Marko Samardžija1993975......
171.Andrej Konjevod1998939......
172.Luka Skender 924......
173.Gabrijela Klepec2003909......
174.Dalibor Mlakar1975902......
175.Karlo Sokol2000889......
176.Neven Božičević1998880......
177.Ivan Soldo1990865......
178.Vjekoslav Hraste1993860......
179.Ivan Milinković1963851......
180.Ivan Vučković1998836......
181.Marin Kišić1998836......
182.Marin Merćep1998832......
183.Stipe Šarlija1995819......
184.Krešimir Buden1974810......
185.Tin Žigić 809......
186.Mario Dragija1993808......
187.Igor Škrgatić1971794......
188.Luka Vrdoljak1986792......
189.Domagoj Krišković1985792......
190.Emil Krznarić1986782......
191.Bruno Dunaj1997780......
192.Dominik Skube2005777......
193.Zvonimir Markovina1993773......
194.Toni Dželalija1985758......
195.Vlatko Bračun1990756......
196.Anton Bošnjak1997753......
197.Roberto Bradić1996750......
198.Bojan Koprivčić1970745......
199.Mario Marjanović1998733......
200.Marko Jakelić1988732......
201.Igor Filipović1900731......
202.Gregor Dragičević1997704......
203.Matej Puntarić1999704......
204.Tomislav Ditrih 694......
205.Tomislav Košutić1980691......
206.Nikola Vidak1969691......
207.Matej Luburić1999689......
208.Marin Krstičević1993682......
209.Nikola Miloš2002674......
210.Luka Šmalcelj1974666......
211.Domagoj Zlački 660......
212.Aleksandar Norsic1974647......
213.Marko Ivić1990639......
214.Maks Franković 619......
215.Edi Zoričić1983617......
216.Marko Zelenika1990616......
217.Naomi Munitic(m)1996616......
218.Ilija Dražetić1992613......
219.Filip Lukas1998612......
220.Krešimir Jantoljak1970594......
221.Ivor Gavrilović 594......
222.Pavao Fidri1996594......
223.Petar Pazin1985594......
224.Mario Jelečević1993586......
225.Toni Čvrljak1993574......
226.Josip Seidl1956571......
227.Vanja Baljak1983556......
228.Marko Perić1986551......
229.Filip Vuković1992537......
230.Matej Lovrić1992531......
231.Vedran Popović1988528......
232.Josip Tečer1995528......
233.Igor Zdjelarević1993528......
234.Karlo Čižmešija1991524......
235.Krunoslav Sever1988523......
236.Hrvoje Indir 522......
237.Silvio Ozimec 512......
238.Ante Kokić 498......
239.Filip Milas1996494......
240.Ivan Vasić1987492......
241.Igor Hevčuk1987484......
242.Dragan Čičak1969479......
243.Tadej Pešl0478......
244.Marko Novačko1987472......
245.Josip Pavlović1988471......
246.Bruno Bumbak1993448......
247.Zoran Bohaček1956447......
248.Matija Kazalicki1981444......
249.Ivan Odak1978443......
250.Stjepan Barić1976442......
251.Tomislav Baltić1992440......
252.Davor Ferković1982440......
253.Robert Bogut1996435......
254.Tomislav Jajac 433......
255.Matko Setnik 426......
256.Darko Bišćan 424......
257.Josip Budulica1989424......
258.Vedran Ćatić1980422......
259.Miho Franković1980418......
260.Edo Duras1999418......
261.Goran Katušin1986412......
262.Luka Ergotić2004409......
263.Marko Vidaković1995409......
264.Martin Jalžabetić1977407......
265.Filip Fišić1996406......
266.Matija Babić1995396......
267.Matko Vukmanović1992392......
268.Tomislav Lozić1988392......
269.Martin Cigula1994388......
270.Jan König2003386......
271.Luka Gjurić2000375......
272.Ante Milas1993373......
273.Marin Buljan 372......
274.Ivan Rendulić1989365......
275.Alan Legin 362......
276.Eldin Basic1972352......
277.Patrik Pokrivka1999352......
278.Nenad Čaklović1970352......
279.Tiju John1980352......
280.Karlo Grozdanić1999345......
281.Zvonko Mihelić1982342......
282.Ivan Jačan1986338......
283.Stipe Buljan 337......
284.Marijan Lovrinić1955336......
285.Denis Hmorinski1992334......
286.Ivan Schneider1992333......
287.Karlo Barač1997321......
288.Velimir Pintar1998321......
289.Dražen Martinović1967320......
290.Miroslav Pašagić1982317......
291.Tomislav Verveger1988316......
292.Dario Novinc1999311......
293.Karlo Cividini1992304......
294.Leonard Gasi 297......
295.Luka Culjak1995295......
296.Boris Martinec1988295......
297.Srečko Puhek1984295......
298.Hrvoje Vukelić1979292......
299.Stjepan Štetić2000291......
300.Ivan Balaško1993274......
301.Boris Antunović1970273......
302.Luka Marić1997270......
303.Antonio Jakšić1997269......
304.Vlatko Vilović1990267......
305.Matija Kušt1992265......
306.Mateo Perić1998265......
307.Ivan Bilić1995265......
308.Josip Antolović1985265......
309.Pavao Krmpotić1982264......
310.Tihomir Maršić1987264......
311.Tihomir Smuđ1979264......
312.Aleksandar Krstev1974263......
313.Vice Mandaric1979262......
314.Andrej Kalea1977259......
315.Damir Kovačević1993255......
316.Antun Dekanović 254......
317.Fikret Redzic1992248......
318.Vito Žulić 244......
319.Ana Kovač1987237......
320.Luka Štefanac1995236......
321.Mate Đaković1983236......
322.Slavko Boldin1997234......
323.Domagoj Milinković1990234......
324.Domagoj Šušković1984234......
325.Bernardo Trindade1986222......
326.Ante Krišto1994217......
327.Ivan Mijić1990213......
328.Borna Ivan Masnec 208......
329.Frane Predovan1992205......
330.Stjepan Pranjić1990205......
331.Ivan Drazetic2001204......
332.Antun Milišić1984196......
333.Bernard Vujec1995191......
334.Željko Crljenica1982190......
335.Ibrahim Muminović1999189......
336.Juraj Čanić1993182......
337.Lucijan Biško1997182......
338.Slobodan Sivec1968182......
339.Krešimir Viduka1958180......
340.Krešimir Betti1975176......
341.Jakov Stjepanović2009176......
342.Danijel Lijović1977176......
343.Marko Pandurić1984169......
344.Denis Rački1972166......
345.Filip Orešković1996165......
346.Mario Janković 158......
347.Marko Cvjetko1973158......
348.Josip Potnešil1987157......
349.Antun Martinec2001156......
350.Leonardo Soldo 146......
351.Nikša Vojvoda1998145......
352.Dominik Vidušin1985143......
353.Daniils Ganins2002140......
354.Zoran Knežević1982138......
355.Dominik Luka Andrijanic2006137......
356.Darko Sudar1983132......
357.Aleksandar Krgović 132......
358.Josip Škrinjar1989128......
359.Peter Andreas Rajkovača1998127......
360.Lovro Zovko2000119......
361.Agron Kadiu1973118......
362.Petar Stipić1991118......
363.Vjekoslav Juracek1983118......
364.Zlatko Brbić1989117......
365.Ivan Didović1994117......
366.Josip Aračić2000113......
367.Andrej Gotal2001110......
368.Filip Melčić1989105......
369.Luka Bosnić1993105......
370.Manuel Pratljačić2005105......
371.Maks Vuković1995104......
372.Ante Jukić1997104......
373.Zvonimir Dvojković1988103......
374.Mladen Hochberger1946101......
375.Marko Šestak 100......
376.Igor Tvrtković198291......
377.Vasyl Chukarin198491......
378.Ivan Porobija198488......
379.Frane Lončarić200588......
380.Domagoj Jurković199688......
381.Paolo Rakocija199381......
382.Marinko Ševo199468......
383.Antonio Pavlečić198866......
384.Petar Lončar199166......
385.Marko Džepina200665......
386.Ivan Sučić199665......
387.Dario Nikšić199060......
388.Arian Sošić200459......
389.Mislav Biondić199859......
390.Matija Mijatović200155......
391.Matija Hromin199654......
392.Karlo Marović 53......
393.Dario Brkić200052......
394.Borna Brčić200452......
395.Robert Tot199550......
396.Nikola Babac198544......
397.Vedran Horvat199744......
398.Ivo Juranovic198644......
399.Hrvoje Habunek 40......
400.Ivo Veverec200136......
401.Rade Munjas 35......
402.Saša Tepić199127......
403.Marin Bukovac 27......
404.Mate Pražen 26......
405.Marko Zubak197520......
406.Trofim Bykov200220......
407.Tomislav Lončar198820......
408.Boris Jug198720......
409.Šime Meić-Sidić198113......
410.Matija Živković200513......
411.Patrick Filipović198913......
412.Moris Čavić19790......
413.Marta Uroić19940......
414.Slaven Jeličić19800......
415.Tomislav Belošić19960......
416.Bojan Poturica 0......
417.Borna Švaljek20010......
418.Damir Lisjak19820......
419.Alen Bejuk 0......
420.Harry Walker19770......
421.Edi Starčević19880......
422.Marko Čolić19950......
423.Marko Delaš19980......
424.Marko Stakić19860......
425.Marko Katić19950......
426.Josip Januš19930......
427.Leon Bengez20060......
Pomoć za GDSI pravila
(testna faza) GDSI_ChatGPT

Kalendar
Prošlo:

16.10.2026 08:00, 7G. Liga, Rudeš
Luka Ergotić - Antun Belović
16.10.2026 10:30, 7B. Liga, HATK mladost
Hrvoje Vukelić - Mateo Milić
Dolazi:

GDSI16.10.2026 14:00, 9D. Liga, Mladost
Boris Martinec - Martin Jalžabetić H2H

GDSI16.10.2026 17:00, 4C. Liga, TK Travnjak
Filip Ćurčić - Luka Kusovac H2H

GDSI16.10.2026 18:00, 5D. Liga, HATK mladost
David Hrvatin - Neven Kos H2H

GDSI16.10.2026 18:00, 7G. Liga, Maksimir
Tomislav Košutić - Zvonimir Markovina H2H

GDSI16.10.2026 18:00, 8H. Liga, Trnje
Zoran Bohaček - Ivan Schneider H2H

GDSI16.10.2026 19:00, 8E. Liga, Ponikve
Luka Vrdoljak - Krešimir Betti H2H

GDSI16.10.2026 20:00, 7D. Liga, TK Trešnjevka
Bruno Dunaj - Matej Luburić H2H

GDSI17.10.2026 15:00, 4C. Liga, Tolić
Filip Ćurčić - Leonard Gasi H2H

GDSI17.10.2026 15:30, 10A. Liga, Mladost
Dominik Vidušin - Vedran Horvat H2H

GDSI17.10.2026 16:00, 6E. Liga, Veternica
Ivan Porobija - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI17.10.2026 16:00, 8E. Liga, Mladost
Krunoslav Sever - Krešimir Betti H2H

GDSI17.10.2026 17:00, 9F. Liga, Veternica
Miroslav Pašagić - Filip Milas H2H

GDSI17.10.2026 20:00, 9A. Liga, TK PONIKVE
Patrick Filipović - Tomislav Verveger H2H

GDSI18.10.2026 10:00, 5G. Liga, Top Spin
Drago Veselčić - Dražen Zrno H2H

GDSI18.10.2026 10:30, 7B. Liga, TK Samobor 1890
Hrvoje Vukelić - Bojan Koprivčić H2H

GDSI18.10.2026 11:00, 10B. Liga, HATK mladost
Ante Krišto - Karlo Cividini H2H

GDSI18.10.2026 12:00, 5A. Liga, Mladost
Petar Jaman - Viktor Obrol H2H

GDSI18.10.2026 14:00, 8A. Liga, Trnje
Roberto Bradić - Ivan Vasić H2H

GDSI18.10.2026 17:00, 7E. Liga, Ponikve
Tihomir Maršić - Ivan Milinković H2H

GDSI18.10.2026 18:00, 8E. Liga, Mladost
Luka Vrdoljak - Krunoslav Sever H2H

GDSI18.10.2026 18:00, 8E. Liga, Mladost
Krunoslav Sever - Luka Vrdoljak H2H

GDSI18.10.2026 20:00, 8B. Liga, Top Spin
Vlatko Bračun - Bruno Bumbak H2H

GDSI19.10.2026 18:00, 8H. Liga, Mladost
Ivan Schneider - Marijan Lovrinić H2H

GDSI19.10.2026 19:00, 4C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Leonard Gasi H2H

GDSI20.10.2026 12:00, 3B. Liga, Trnje
Goran Kušec - Dalibor Poplaša H2H

GDSI20.10.2026 16:00, 2B. Liga (ž), Špansko
Tena Škaro - Maja Petrinić H2H

GDSI20.10.2026 17:00, 4C. Liga (ž), Tk Građanski
Lea Mužić - Ivana Babić H2H

GDSI20.10.2026 20:00, 7D. Liga, TK Trešnjevka
Bruno Dunaj - Igor Škrgatić H2H

GDSI21.10.2026 17:00, 4A. Liga, Trnje
Josip Strmečki - Danko Greiner H2H

GDSI22.10.2026 15:00, 2B. Liga (ž), Špansko
Tena Škaro - Zrinka Mužek H2H

GDSI22.10.2026 18:00, 9A. Liga, TK Travnjak
Juraj Čanić - Jan König H2H

GDSI22.10.2026 20:00, 8B. Liga, Mladost
Mislav Biondić - Vlatko Bračun H2H

GDSI22.10.2026 20:00, 2B. Liga, Mladost
Tino Kirin - Matija Kazalicki H2H

GDSI23.10.2026 18:00, 8B. Liga, TK PONIKVE
Vlatko Bračun - Karlo Čižmešija H2H

GDSI27.10.2026 10:00, 2B. Liga (ž), Prečko
Maja Petrinić - Ana Ćurić H2H

GDSI27.10.2026 17:00, 4C. Liga (ž), Tk Građanski
Ena Franja - Lea Mužić H2H

GDSI27.10.2026 20:00, 4A. Liga, Trnje
Danko Greiner - Matija Babić H2H

Administracija28.10.2026.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI29.10.2026 20:00, 2B. Liga, Trnje
Gorki Bratim - Matija Kazalicki H2H

Administracija30.10.2026.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

31.10.2026
Kraj sezone 2026/10

ATP News