Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Ivan Rezić224:024:96
2. Denis Čuljak112:112:123
3. Domagoj Kriskovic101:212:121
4. Iva Horvat100:26:121
5. Andrija Garofulić100:23:121


Zadnji rezultati


7A. Liga
21.1.2022. - Concordia
Ivan Rezić66
Iva Horvat42


6B. Liga
21.1.2022. - kod Kutije Šibica
Lovro Lipak66
Robby Bauer03


7G. Liga
21.1.2022. - Chromos
Ante Fofić616
Zoran Bohaček461


4D. Liga
21.1.2022. - Oranice
Saša Kalac66
Filip Lažnjak24


4D. Liga
21.1.2022. - Oranice
Filip Pavić66
Zlatko Antonić33


7C. Liga
21.1.2022. - Trnje
Ivan Delač66
Antonio Franković13


6D. Liga
21.1.2022. - Rudeš
Domagoj Mandić76
Domagoj Zdilar50


6H. Liga
21.1.2022. - Mladost
Drago Veselčić66
Kresimir Boscic00


5A. Liga
20.1.2022. - kod Kutije Šibica
Sanjin Kovacevic6610
Edo Krmpotić073


Parovi 3A. Liga
20.1.2022. - Prince
Galić / Paić366
Lemić / Kulušić632


5G. Liga
20.1.2022. - Špansko
Marijan Stričević267
Tomislav Maraković636


3D. Liga
20.1.2022. - San Spin
Goran Russo66
Dražen Zrno41


8F. Liga
20.1.2022. - Concordia
Stefan Arsić76
Emil Krznarić61


5E. Liga
20.1.2022. - Ponikve
Damir Jadrić67
Filip Jurić46


6C. Liga
20.1.2022. - TK Hrvoje (Brestje)
Franjo Sakmardi6110
Goran Bistrički368


Parovi 6B. Liga
20.1.2022. - Rudeš
Krišković / Štefančić626
Biškup / Adanić261


7H. Liga
20.1.2022. - Špansko
Branko Cindro66
Josip Seidl34


2B. Liga
20.1.2022. - Top Spin
Pave Mudronja667
Domagoj Olujić275


4B. Liga
20.1.2022. - kod Kutije Šibica
Draško Durn66
David Hrvatin03


8C. Liga
19.1.2022. - Ponikve
Matea Maravić66
Vice Mandaric32

Neodigrani susreti



Champions race GDSI Elo rating Rang lista



Champions race

Utrka za godišnjeg pobjednika GDSI lige
Bodovanje...








Ivan Glad

Goran Kovačić

Ivan Leskovar

Tin Antonić

Tim Valpotić

Mario Milas

Mario Milas

Hrvoje Budinčević










 IgračGodišteBodoviDetalji
1.Andrej Bajić199124000......
2.Luka Vidović198123332......
3.Goran Kovačić199022887......
4.Neven Špehar198419003......
5.Luka Lemić200118781......
6.Ivan Matić198415485......
7.Marko Habuš198215117......
8.Ivan Leskovar198414151......
9.Kristijan Petrinić198813782......
10.Matija Kazalicki198113341......
11.Nikola Čolak198312779......
12.Hrvoje Lafter198011857......
13.Stjepan Žitnik198411591......
14.Vladimir Vučković198611112......
15.Miroslav Mlinarić198611041......
16.Ivan Glad198010998......
17.Tino Kirin199310996......
18.Dario Večerić198510893......
19.Helen Starešinić198210746......
20.Gorki Bratim19819122......
21.Antonio Kelava 8849......
22.Luka Marjanović19838820......
23.Damir Kipčić19778670......
24.Ivan Cerinski19698599......
25.Petar Mlinarić19968358......
26.Neven Horvatić19797859......
27.Vlado Suša19847611......
28.Hrvoje Špes19887566......
29.Bruno Kodba19927158......
30.Marko Mlinarić19896714......
31.Stipe Rosandić19936573......
32.Andrej Majdiš19856524......
33.Šimun Rotim19956433......
34.Petar Matić19826336......
35.Ivan Rotim19956283......
36.Domagoj Nosić19806266......
37.Goran Russo19776183......
38.Ivan Fiket19836151......
39.Marko Lautar19776004......
40.Marko Pletikosa19825937......
41.Pave Mudronja19985856......
42.Filip Pavić19915797......
43.Petra Kopić19945636......
44.Mario Sermek19885635......
45.Marin Njirić19985607......
46.Vedran Mucić19835591......
47.Domagoj Olujić19895483......
48.Ivan Novko19925443......
49.Luka Dobrović19935333......
50.Dražen Malbašić19875293......
51.Vjekoslav Gadanac19855243......
52.David Bišić19875158......
53.Bruno Lukić19905046......
54.Draško Durn19644933......
55.Saša Grgurić19824903......
56.Luka Prusec19974891......
57.Marko Mikeš 4844......
58.Dominko Blažević19724748......
59.Domagoj Krišković19854653......
60.Tomislav Jurčić19864653......
61.Davor Šelendić19714627......
62.Frane Slišković19834532......
63.Vedran Benić19904499......
64.Ognjen Prelog19664446......
65.Dalibor Smoljanović19874422......
66.David Hrvatin19924345......
67.Dražen Zrno 4270......
68.Miroslav Salaba19754165......
69.Dalibor Poplaša 4120......
70.Hrvoje Brlečić19834070......
71.Daniel Filipčić19944057......
72.Tomica Horvatinec19864002......
73.Mario Valpotić19703982......
74.Marko Golem20043941......
75.Dario Krišković19863856......
76.Andrej Adanić19783806......
77.Filip Borić20003773......
78.Ivan Milinković19633773......
79.Ivica Šantek19793772......
80.Lovre Botica19893696......
81.Zlatko Antonić19663685......
82.Krunoslav Lovrić19813659......
83.Darko Završak19733641......
84.Domagoj Zlački19003630......
85.Tihomir Turković19833611......
86.Davor Sitar19763608......
87.Hrvoje Bursić19873575......
88.Neven Grubelić19913562......
89.Goran Kušec19783558......
90.Petar Knezović19933443......
91.Miroslav Barišić19763432......
92.Marin Galić19723409......
93.Alen Crnjac19773377......
94.Matej Šamanić19933348......
95.Neven Stipčević19753333......
96.Tihomir Grbac19803333......
97.Domagoj Penić19943321......
98.Dražen Barić19743255......
99.Tin Herenčić19913234......
100.Tomislav Guja19883196......
101.Aleksandar Radojčić19683174......
102.Ivan Lekšić19893174......
103.Vjenceslav Vukoja19703146......
104.Goran Kvasina 3124......
105.Renato Knežević19863102......
106.Nenad Čaklović19703102......
107.Mate Batinić19733050......
108.Tomislav Đapić19892968......
109.Damjan Mlakar 2950......
110.Vedran Fak19882889......
111.Marijan Stričević19732860......
112.Marin Knezović19852827......
113.Juraj Obradović19902823......
114.Zdenko Mićanović19782771......
115.Marko Škrabić19862706......
116.Goran Mir 2683......
117.Mario Kelečić19742676......
118.Željko Samodol19742673......
119.Saša Stanić19782668......
120.Nenad Jakšić19852666......
121.Marko Đurković19772640......
122.Zdravko Vučković19792574......
123.Karlo Sokol20002571......
124.Filip Lisjak19802559......
125.Domagoj Tomec19792514......
126.Filip Lažnjak19912504......
127.Davor Kalanj19902500......
128.Nikola Jamić20012445......
129.Enrico Fraviga19692442......
130.Ante Šako19962376......
131.Luka Mandić19822354......
132.Danijel Lijović19772345......
133.Juraj Radanović19972328......
134.Hesam Qaydi19782321......
135.Miro Smiljanic19772288......
136.Tomislav Trtanj19722288......
137.Nikola Bekavac19962277......
138.Martin Sertić19912231......
139.Tomislav Zastavnik19872229......
140.Tomislav Jurašić19792218......
141.Josip Strmečki19832191......
142.Danko Greiner19762145......
143.Luka Korov19952126......
144.Ivan Tomulić19922112......
145.Filip Jurić 2088......
146.Filip Ćurčić 2075......
147.Krešimir Jantoljak19702074......
148.Dora Šelaj19942061......
149.Kenan Mačkić19822028......
150.Josip Matić19802022......
151.Goran Ivišić19862016......
152.Bojan Poturica 2013......
153.Marta Turkalj19862009......
154.Mario Glavan 2002......
155.Damir Kecko19802001......
156.Tihomir Smuđ19791967......
157.Duško Govorko19871947......
158.Ivan Jović19811926......
159.Robby Bauer19751920......
160.Valentin Mrak19841899......
161.Domagoj Mandić19781898......
162.Nenad Kocmur19751892......
163.Nino Gugić19781881......
164.Mateo Čukman 1851......
165.Slaven Bušić19841848......
166.Domagoj Karl19961848......
167.Denis Rački19721846......
168.Alen Hlevnjak19911845......
169.Osvit Somek19831826......
170.Tomislav Stvorić 1817......
171.Robert Krajačić19721804......
172.Marko Marušić19921745......
173.Dražen Mihaliček19871722......
174.Marko Matošević19941694......
175.Sanjin Kovacevic19881683......
176.Drago Veselčić19621675......
177.Domagoj Šušković19841653......
178.Denis Ištvanić19861650......
179.Ime594 Prezime594 1650......
180.Damir Botić19861632......
181.Tom Jasak19901627......
182.Dario Pavlović19851626......
183.Matija Posavec19781624......
184.Jan Kallay20051584......
185.Luka Bartolić19931584......
186.Luka Bartulović19801560......
187.Nediljko Kovač19661558......
188.Kristian Runtas19811554......
189.Vedran Mrkša 1525......
190.Fran Klen20021518......
191.Matej Mihelec19951516......
192.Edi Zoričić19831502......
193.Ivan Rezić19961500......
194.Harry Walker19771496......
195.Marko Punoš19911496......
196.Saša Kalac19861483......
197.Lucijan Matanović19991481......
198.Zoran Ljubišić 1478......
199.Ivan Delač19841441......
200.Dean Bertoncelj19681437......
201.Darko Šlopar19771430......
202.Franjo Sakmardi19591430......
203.Tomislav Kranjec19761409......
204.Fran Mirtl19851386......
205.Davor Posavec19881386......
206.Davorin Tadić19791385......
207.Srđan Hebar19811377......
208.Neven Vidmar19761377......
209.Zlatko Brbić19891371......
210.Marjan Martinović 1370......
211.Josip Cmrečnjak19961364......
212.Marin Popović19801363......
213.Josip Tečer19951355......
214.Ivan Soldo19901353......
215.Zlatko Kajtaz19881353......
216.Damir Golubić19581348......
217.Fran Krsto Šercar19901347......
218.Boris Muha19811320......
219.Željko Crljenica19821289......
220.Karlo Tonković19981286......
221.Marko Lukić(2)19841278......
222.Goran Katušin19861276......
223.Ema Šomen19951276......
224.Josip Seidl19561263......
225.Marko Štefančić19891257......
226.Josip Škof19941254......
227.Ivan Šerić19971254......
228.Karlo Fantoni19821243......
229.Mario Biškup19721234......
230.Stjepan Miškić19941231......
231.Damir Jadrić19811224......
232.Mario Mojsinović19931216......
233.Hrvoje Budinčević19761187......
234.Ante Grancarić 1186......
235.Luka Labar19981186......
236.Hrvoje Orešković19791168......
237.Goran Bistrički19901163......
238.Leon Pleslić19961156......
239.Neven Polak 1124......
240.Matija Kobetić 1122......
241.Adam Landeka19821106......
242.Luka Vlašić19721099......
243.Filip Sinković19951089......
244.Vladimir Benić19831085......
245.Marko Pavić(1)19881077......
246.Jelena Pranjić19791073......
247.Alen Perić 1061......
248.Domagoj Zdilar19831058......
249.Tomislav Maraković 1048......
250.Bruno Bumbak19931040......
251.Marijan Lovrinić19551039......
252.Ivan Kaurinović19881033......
253.Krešimir Obratov20001029......
254.Slaven Vuletić19761023......
255.Vlatko Jakupčić19961021......
256.Krešimir Stipić19741014......
257.Sebastijan Zelić19831008......
258.Neven Kružljak19881002......
259.Branko Cindro1960998......
260.Nikola Miholić1982990......
261.Marko Šutalo 990......
262.Vladimir Štruk 990......
263.Hrvoje Dorotić1991986......
264.Branko Obradov1974966......
265.Tomislav Polić1986957......
266.Mihael Trkulja1979950......
267.Vedran Mihelčić1990946......
268.Ante Fofić1990944......
269.Igor Totić1983942......
270.Filip Gvardijan1988928......
271.Feni Sušić1985924......
272.Antonio Franković1994919......
273.Hrvoje Jurina1990911......
274.Juraj Golubić1992909......
275.Saša Marković1981909......
276.Darko Sedak-Benčić 905......
277.Juraj Župan1992890......
278.Emil Krznarić1986885......
279.Vedran Matošević1990865......
280.Marko Periša1984858......
281.Ivan Hrvoje Maljković1995850......
282.Luka Šmalcelj1974849......
283.Tomislav Štokić 842......
284.Jozo Perić1976836......
285.Tomislav Prodanović1989823......
286.Ensar Husković1989821......
287.Antonio Šušak1987821......
288.Dario Bogdanović1985821......
289.Matej Luburić1999820......
290.Ivan Žgela1989804......
291.Krešimir Hercigonja1977792......
292.Edo Krmpotić1986792......
293.Mark Štefanac 792......
294.Boris Bernik1956777......
295.Davor Ivezić1968776......
296.Zoran Bohaček1956764......
297.Boris Vranešević 761......
298.Aleksandar Norsic1974756......
299.Alen Galavić1972748......
300.Moris Čavić1979746......
301.Zoran Margić1977739......
302.Kresimir Boscic1983739......
303.Hrvoje Šikić1990732......
304.Tomislav Vukić1987728......
305.Martin Jalžabetić1977723......
306.Damir Rožmarić1983717......
307.Romeo Šašić1970714......
308.Krešimir Viduka1958706......
309.Domagoj Tubikanec 703......
310.Borna Micelli1980702......
311.Domagoj Kriskovic1988697......
312.Saša Žugaj1977674......
313.Janko Hranilović1979666......
314.Saša Smrk1993663......
315.Nikola Đikić 660......
316.Boris Brežnjak1983660......
317.Marijan Gotić 643......
318.Iva Horvat 642......
319.Jakov Pavić1985638......
320.Domagoj Lazanin1993635......
321.Andrej Abramović 633......
322.Martin Šoštar1991629......
323.Dejan Ljuština1974621......
324.Hrvoje Rajaković1988616......
325.Hrvoje Marušić1971616......
326.Marko Sirovec1994616......
327.Matej Petrić1999615......
328.Ignacio Sanz1989608......
329.Dario Gluvačević 605......
330.Alen Kostić1992603......
331.Nino Maksan1977602......
332.Ivan Mijić1990601......
333.Zvonimir Tomečak1969600......
334.Slaven Tomić 586......
335.Stjepan Marinčević 586......
336.Tomislav Belošić1996586......
337.Stefan Arsić1987577......
338.Domagoj Vlak1996572......
339.Mladen Hochberger1946561......
340.Matej Lovrić1992558......
341.Tomislav Kovačev 557......
342.Saša Tartaglia1967550......
343.Bojan Koprivčić1970550......
344.Ante Sentić1984550......
345.Lovre Smirčić1981549......
346.Nikola Borovčak1995548......
347.Dragan Čičak1969544......
348.Dražen Martinović1967544......
349.Matija Trupković1989528......
350.Frane Kalcina1981520......
351.Ivan Kermeci1988510......
352.Karlo Marović2000504......
353.Darko Bišćan1969504......
354.Branislav Rubčić1965499......
355.Ilija Dražetić1992496......
356.Matej Škaro(2)1994495......
357.Luka Glavaš1988488......
358.Petar Pandžić1992487......
359.Kristijan Pongrac 487......
360.Fran Krešić 484......
361.Dino Zarić1991484......
362.Gregor Ettinger1993483......
363.Oskar Fiuri1989483......
364.Ivan Cutvarić1991470......
365.Marko Tutek1983468......
366.Vice Mandaric1979468......
367.Dino Blažeka1990457......
368.Ivan Jović(2) 452......
369.Zlatko Vidačković1972451......
370.Mate Đaković1983446......
371.Ivan Kordić1990445......
372.Karlo Popović1992444......
373.Ivan Šagud1983440......
374.Denis Čuljak1993440......
375.Dejan Marendić1976440......
376.Luka Štefanac1995440......
377.Saša Polojac1979432......
378.Borna Žarko1999431......
379.Ivana Bergam 431......
380.Saša Trkulja1991427......
381.Edin Dubinovic1986426......
382.Stipe Buljan 425......
383.Tomislav Pržulj1982424......
384.Boris Antunović1970419......
385.Dea Valenta1997418......
386.Vinko Škunca1988418......
387.Bruno Jurković1995413......
388.Vedran Batrla1993412......
389.Nikola Vidaković2008403......
390.Matko Vukmanović1992403......
391.Filip Baburak1992399......
392.Jerko Perleta 397......
393.Lovro Lipak1983396......
394.Saša Marinović1983393......
395.Filip Badanjak1985392......
396.Filip Vukasovic1996392......
397.Alen Bejuk 387......
398.Vladimir Miklić1984385......
399.Luka Duboković1972382......
400.Daniel Verbanac1986382......
401.Anton Mužić1984381......
402.Ivan Vujnović1993379......
403.Marko Vadlja1988376......
404.Patrick Madach1987372......
405.Ivan Pedisić1985369......
406.Josip Mandurić 366......
407.Sebastian Tin Sebastijan2004366......
408.Nino Pavičić1991361......
409.Karlo Klečina1987359......
410.Alen Alić1985355......
411.Alan Legin 353......
412.Luka Bogdanović1996353......
413.Marin Zenić1988352......
414.Viktor Obrol1981352......
415.Damir Jurić1963330......
416.Filip Šimunović1991325......
417.Mario Burić 325......
418.Miroslav Pašagić1982324......
419.Luka Crnjaković1996324......
420.Orsat Lale1993321......
421.Marko Mežnarić1990315......
422.Lucija Tadić2004314......
423.Sandro Salopek1985313......
424.Antonijo Petrina1979299......
425.Fak Vedran1988293......
426.Miroslav Knez1974286......
427.Neza Knez1990283......
428.Marko Bakić 282......
429.Tonko Čupić1994275......
430.Luka Filipović1992270......
431.Filip Krunić1988270......
432.Ivan Dumalovski Janjušić 264......
433.Tomislav Krmek1987264......
434.Zvonimir Vlak1989264......
435.Zoran Ranogajec1985264......
436.Ino Antunović1994263......
437.Jure Marić1992256......
438.Denaj Novak1992256......
439.Filip Kapelina1987237......
440.Hrvoje Penezić1982236......
441.Alen Jelovac1991233......
442.Karlo Larma1984223......
443.Jasmin Peco1980220......
444.Marko Plaftarić 219......
445.Fehim Alić1954217......
446.Marko Tušek1994215......
447.Ivan Franić1986210......
448.Dinka Dumičić 209......
449.Mihael Šafarić1991209......
450.Marko Župan1991202......
451.Jan Krešić1999198......
452.Ivan Parazajder1988195......
453.Edin Humić1985195......
454.Ivica Bobek1987192......
455.Bojan Grgić1984188......
456.Dario Brkić2000182......
457.Mate Jakelić1987178......
458.Stjepan Vudrag1986176......
459.Darko Pavić1986176......
460.Denis Vorih1993175......
461.Juraj Vištica1993174......
462.Tin Papišta1993174......
463.Siniša Lelak1979163......
464.Ivan Ivo Penić1968160......
465.Zoran Knežević1982158......
466.Josip Jurišić1993151......
467.Zoran Muhek1978148......
468.Mislav Mlakar1992148......
469.Franjo Blazevic1980143......
470.Krunoslav Štivičić 139......
471.Josip Jerković 132......
472.Petar Manzin1994132......
473.Ivan Šteta1996130......
474.Igor Latković 130......
475.Tin Marić 122......
476.Matea Maravić1995119......
477.Saša Posavčević1982117......
478.Zvonimir Brizar1993113......
479.Tomislav Hrgović1978105......
480.Ante Krišto1994105......
481.Anita Dananić1973104......
482.Luka Pandža1999104......
483.Mihael Banko1989104......
484.Denis Cedilak1989100......
485.Tomislav Pilipac198999......
486.Nenad Martinović198888......
487.Nikša Vojvoda199888......
488.Mislav Pavlin196887......
489.Stjepan Deščak 87......
490.Kruno Bakota199287......
491.Josip Tošić198580......
492.Dino Lišnjić 80......
493.Viktor Bartolic199380......
494.Luka Frković198678......
495.Mario Ogrizek-Tomaš198878......
496.Tomo Brkić199771......
497.Agata Škunca199071......
498.Marko Galić198866......
499.Tomislav Šavora198365......
500.Ana Vinovrški 65......
501.Marko Pavić(2) 59......
502.Alan Gregorec197858......
503.Andro Tasovac199852......
504.Marko Perković199352......
505.Bojan Fabris198444......
506.Filip Juričić198144......
507.Ivan Divić199044......
508.Ambrozije Letica 40......
509.Rade Munjas196339......
510.Andrija Garofulić198429......
511.Filip Kelava199729......
512.Vjekoslav Hraste199326......
513.Simon Čehić 18......
514.Mario Krešić197913......
515.Mario Samardžić19950......
516.Oleksandra Oliynykova20010......
517.Tomislav Bernardic19850......
518.Franjo Gal 0......
519.Ivan Gjurgjan19780......
520.Kristijan Matijević 0......
521.Krešimir Tavas19930......
522.Bruno Peterman19930......
523.Dražen Zrnić19940......
524.Dino Delalić19720......
Chat



Kalendar

Trenutno se igra:

21.01.2022 20:00, Parovi 6B. Liga, San Spin
Biškup / Adanić - Durlen /Zrno
21.01.2022 20:00, 4A. Liga, Triumph
Ivan Tomulić - Vedran Benić
Dolazi:

GDSI21.01.2022 21:00, 5G. Liga, Špansko
Harry Walker - Vedran Mihelčić H2H

GDSI22.01.2022 09:30, 7F. Liga, kod Kutije Šibica
Luka Bartulović - Goran Katušin H2H

GDSI22.01.2022 10:00, 7B. Liga, TK Movens
Jasmin Peco - Karlo Fantoni H2H

GDSI22.01.2022 11:00, 8H. Liga, kod Kutije Šibica
Vedran Batrla - Boris Antunović H2H

GDSI22.01.2022 11:00, 6F. Liga, Špansko
Hrvoje Jurina - Zlatko Brbić H2H

GDSI22.01.2022 12:00, 6C. Liga, Movens
Danijel Lijović - Mateo Čukman H2H

GDSI22.01.2022 12:00, 8D. Liga, Velesajam (paviljon 8a)
Zlatko Vidačković - Marko Štefančić H2H

GDSI22.01.2022 13:00, Parovi 4A. Liga, Top Spin
Jurčić /Lažnjak - Kovačić /Lautar H2H

GDSI22.01.2022 14:00, 8A. Liga, TK Movens
Ivan Hrvoje Maljković - Adam Landeka H2H

GDSI22.01.2022 14:00, 4C. Liga, Ponikve
Juraj Obradović - Marko Golem H2H

GDSI22.01.2022 15:00, 6E. Liga, Trnje
Dario Pavlović - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI22.01.2022 15:00, 5F. Liga, Špansko
Mario Valpotić - Marko Đurković H2H

GDSI22.01.2022 16:00, 9A. Liga, Ponikve
Marko Pavić(1) - Ivica Bobek H2H

GDSI22.01.2022 16:00, 4A. Liga, Trnje
Dalibor Poplaša - Ivan Tomulić H2H

GDSI22.01.2022 16:00, 7A. Liga, Top Spin
Domagoj Kriskovic - Ivan Rezić H2H

GDSI22.01.2022 16:30, 4C. Liga, Chromos Savica
Domagoj Krišković - Ivan Cerinski H2H

GDSI22.01.2022 17:00, 4B. Liga, Ponikve
Marko Matošević - Filip Borić H2H

GDSI22.01.2022 17:00, 5A. Liga, Špansko
Edo Krmpotić - Zdenko Mićanović H2H

GDSI22.01.2022 17:00, 3D. Liga, Trnje
Saša Grgurić - Dražen Zrno H2H

GDSI22.01.2022 18:00, 5G. Liga, Špansko
Marijan Stričević - Miroslav Salaba H2H

GDSI22.01.2022 19:00, 2A. Liga, Trnje
Neven Špehar - Kristijan Petrinić H2H

GDSI22.01.2022 19:30, 7C. Liga, Trnje
Ivan Delač - Srđan Hebar H2H

GDSI22.01.2022 20:00, 6H. Liga, Trnje
Ivan Lekšić - Oskar Fiuri H2H

GDSI23.01.2022 09:00, 6F. Liga, Top Spin
Jozo Perić - Juraj Golubić H2H

GDSI23.01.2022 11:00, 6C. Liga, Triumph
Danijel Lijović - Mateo Čukman H2H

GDSI23.01.2022 11:00, 7G. Liga, Top Spin
Boris Vranešević - Zoran Bohaček H2H

GDSI23.01.2022 12:00, 3A. Liga, Ravnice
Zoran Muhek - Marko Mikeš H2H

GDSI23.01.2022 12:00, Parovi 4A. Liga, Chromos Savica
Jurčić /Lažnjak - Somek / Bračić H2H

GDSI23.01.2022 12:00, 6G. Liga, Ponikve
Domagoj Šušković - Sebastian Tin Sebastijan H2H

GDSI23.01.2022 13:00, 6D. Liga, Špansko
Mario Mojsinović - Domagoj Mandić H2H

GDSI23.01.2022 13:00, 9A. Liga, Triumph
Josip Jurišić - Dragan Čičak H2H

GDSI23.01.2022 13:00, 5D. Liga, Trnje
Marko Škrabić - Nikola Đikić H2H

GDSI23.01.2022 13:00, 4A. Liga, Top Spin
Dominko Blažević - Ivan Tomulić H2H

GDSI23.01.2022 13:00, 9A. Liga, Triumph
Josip Jurišić - Luka Bogdanović H2H

GDSI23.01.2022 14:00, 8F. Liga, Ponikve
Tomislav Pržulj - Stefan Arsić H2H

GDSI23.01.2022 14:00, 5B. Liga, Ponikve
Marta Turkalj - Miroslav Barišić H2H

GDSI23.01.2022 15:00, 5F. Liga, Top Spin
Andrej Adanić - Zvonimir Vlak H2H

GDSI23.01.2022 15:00, 6G. Liga, Triumph
Ivan Kaurinović - Željko Crljenica H2H

GDSI23.01.2022 15:00, 7A. Liga, kod Kutije Šibica
Iva Horvat - Denis Čuljak H2H

GDSI23.01.2022 16:00, 4D. Liga, Concordia
Filip Pavić - Ivan Milinković H2H

GDSI23.01.2022 18:00, 5E. Liga, Ponikve
Damir Jadrić - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI23.01.2022 19:00, Parovi 5A. Liga, Top Spin
Brlečić / Durn - Periša / Dumalovski Janjušić H2H

GDSI23.01.2022 19:00, 5G. Liga, Concordia
Vedran Mihelčić - Tomislav Maraković H2H

GDSI23.01.2022 19:00, PRIJATELJSKA, Ponikve
Tomislav Zastavnik - Marko Marušić H2H

GDSI23.01.2022 19:00, 5B. Liga, Ponikve
Martin Sertić - Hrvoje Bursić H2H

GDSI23.01.2022 19:30, 8A. Liga, TK Movens
Ivan Hrvoje Maljković - Stjepan Vudrag H2H

GDSI23.01.2022 19:30, Parovi 5B. Liga, San Spin
Penić / Klenkar - Kallay / Valpotić H2H

GDSI23.01.2022 20:00, 5A. Liga, kod Kutije Šibica
Zdenko Mićanović - Sanjin Kovacevic H2H

GDSI24.01.2022 20:00, 7C. Liga, Ponikve
Antonio Franković - Josip Matić H2H

GDSI24.01.2022 21:00, 6C. Liga, Mladost
Fran Krešić - Franjo Sakmardi H2H

GDSI24.01.2022 21:00, Parovi 1. Liga, Top Spin
Fiket / Petrinić - Vuletić /Kipčić H2H

GDSI24.01.2022 21:00, 5G. Liga, kod Kutije Šibica
Vedran Mihelčić - Marijan Stričević H2H

GDSI24.01.2022 21:00, 5G. Liga, Ravnice
Harry Walker - Tomislav Maraković H2H

GDSI25.01.2022 09:00, 3A. Liga, Špansko
Hrvoje Špes - Gorki Bratim H2H

GDSI25.01.2022 20:00, 7C. Liga, Špansko
Edi Zoričić - Josip Matić H2H

GDSI25.01.2022 21:00, 5D. Liga, Concordia
Nikola Đikić - Tomislav Guja H2H

GDSI25.01.2022 21:00, 4A. Liga, Oranice
Dominko Blažević - Petar Matić H2H

GDSI25.01.2022 21:00, 7E. Liga, Maksimir
Zoran Margić - Alen Perić H2H

GDSI26.01.2022 08:00, 8D. Liga, Trnje
Luka Crnjaković - Hrvoje Marušić H2H

GDSI26.01.2022 09:00, 7H. Liga, Concordia
Aleksandar Norsic - Tomislav Polić H2H

GDSI26.01.2022 16:00, 8B. Liga, kod Kutije Šibica
Darko Bišćan - Martin Šoštar H2H

GDSI26.01.2022 20:00, 7E. Liga, Concordia
Alen Perić - Tomislav Krmek H2H

GDSI26.01.2022 20:00, 7E. Liga, Concordia
Luka Duboković - Zoran Margić H2H

GDSI26.01.2022 21:00, 4B. Liga, kod Kutije Šibica
David Hrvatin - Filip Borić H2H

GDSI26.01.2022 21:00, 2A. Liga, Ponikve
Bruno Kodba - Kristijan Petrinić H2H

GDSI26.01.2022 21:00, 6C. Liga, TK Trešnjevka
Danijel Lijović - Fran Krešić H2H

GDSI26.01.2022 21:00, 6A. Liga, Tk Maksimir
Domagoj Vlak - Filip Lisjak H2H

GDSI27.01.2022 20:00, 3B. Liga, Trnje
Vladimir Vučković - Matija Kazalicki H2H

GDSI27.01.2022 21:00, 6H. Liga, kod Kutije Šibica
Oskar Fiuri - Vlatko Jakupčić H2H

Administracija28.1.2022.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.01.2022 21:00, 8A. Liga, Špansko
Marko Bakić - Ivan Hrvoje Maljković H2H

GDSI29.01.2022 10:00, 1. Liga, Ponikve
Helen Starešinić - Andrej Bajić H2H

GDSI29.01.2022 10:00, 6A. Liga, Ravnice
Hrvoje Dorotić - Filip Lisjak H2H

GDSI29.01.2022 11:00, 6B. Liga, kod Kutije Šibica
Lovro Lipak - Neven Kružljak H2H

GDSI29.01.2022 12:00, 5D. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Škrabić - Matija Kobetić H2H

GDSI29.01.2022 13:00, 5F. Liga, Top Spin
Mario Valpotić - Andrej Adanić H2H

GDSI29.01.2022 16:00, 7A. Liga, Top Spin
Domagoj Kriskovic - Iva Horvat H2H

GDSI29.01.2022 16:00, 4A. Liga, Ponikve
Vjekoslav Gadanac - Dominko Blažević H2H

GDSI29.01.2022 16:30, 4C. Liga, Chromos Savica
Ivan Cerinski - Valentin Mrak H2H

GDSI29.01.2022 17:00, 5G. Liga, Triumph
Miroslav Salaba - Tomislav Maraković H2H

Administracija30.1.2022.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.01.2022 09:00, 7H. Liga, kod Kutije Šibica
Aleksandar Norsic - Branko Cindro H2H

GDSI30.01.2022 11:00, 6H. Liga, Špansko
Drago Veselčić - Oskar Fiuri H2H

GDSI30.01.2022 11:00, 6C. Liga, Chromos
Danijel Lijović - Franjo Sakmardi H2H

GDSI30.01.2022 15:00, 4C. Liga, Ponikve
Valentin Mrak - Marko Golem H2H

GDSI30.01.2022 17:00, 5F. Liga, Top Spin
Josip Cmrečnjak - Marko Đurković H2H

GDSI30.01.2022 18:00, 7B. Liga, Ponikve
Tomislav Kranjec - Jasmin Peco H2H

GDSI31.01.2022 21:00, 5H. Liga, Ponikve
Dražen Barić - Tomislav Jurašić H2H

Administracija31.1.2022.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.01.2022
Kraj sezone 2022/01

ATP News