Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Denis Rački548:252:3113
2. Ivan Lekšić448:146:1512
3. Drago Veselčić413:721:43**6
4. Tomislav Polić413:630:376
5. Mario Borko212:219:174
6. Hrvoje Marušić300:611:363

** Bolji u međusobnom susretu



Zadnji rezultati


6F. Liga
24.3.2023. - kod Kutije Šibica
Ivor Gavrilović66
Yuriy Levchuk12


5B. Liga
24.3.2023. - Prečko
Luka Bartulović7210
Zlatko Antonić665


7H. Liga
24.3.2023. - Rudeš
Zoran Knežević66
Alen Bejuk22


7E. Liga
24.3.2023. - kod Kutije Šibica
Ana Marinković66
Marijan Lovrinić24


7D. Liga
23.3.2023. - Ravnice
Ivo Benedik66
Karlo Goričanec02


6A. Liga
23.3.2023. - Triumph
Silvije Majić66
Filip Sakač02


6F. Liga
23.3.2023. - Top Spin
Yuriy Levchuk3610
Aleksandar Krstev625


5F. Liga
23.3.2023. - Ponikve
Filip Pavić6310
Viktor Obrol266


6A. Liga
23.3.2023. - Tenis centar Tolić
Damir Jadrić66
Andrija Garofulić44


4A. Liga
23.3.2023. - Trnje
Iva Jančevski77
Sanjin Kovacevic65


6C. Liga
23.3.2023. - Tenis centar Tolić
Duško Vukmanović66
Matko Jurlina11


Parovi 3A. Liga
23.3.2023. - Trnje
Likić / Erceg66
Tadić / Tadić34


6H. Liga
23.3.2023. - Ravnice
Ivona Nemec66
Zoran Margić32


4D. Liga
23.3.2023. - Ponikve
Petar Knezović66
Davor Kalanj21


8A. Liga
22.3.2023. - Top Spin
Luka Lokin66
Sebastian Kralj20


5A. Liga
22.3.2023. - Concordia
Paula Šaban67
Neven Krnić26


3A. Liga
22.3.2023. - Ponikve
Antonio Salopek66
Marko Mlinarić10


4C. Liga
22.3.2023. - Tolić
Saša Čaklović6210
Miroslav Pinkas461


6H. Liga
22.3.2023. - Tenis centar Tolić
Tomislav Belošić66
Ivan Preis10

Neodigrani susreti




04.02.2023 13:00, 7D. Liga, Špansko
Tomislav Polić - Danijel Jurič



VS
1
0


Tomislav PolićIme i prezimeDanijel Jurič
218.Ranking274.
1053,92Elo968,01
43/97 (44%)Omjer10/22 (45%)
11.6.2020.U ligi od4.10.2022.
1986Godina rođenja1981
184 cmVisina0 cm
kgTežina0 kg
DesnaIgra rukomDesna
1,61 (62%)Koeficijent2,63 (38%)


Zadnji susret:

7D. Liga
04.02.2023 - Špansko
Tomislav Polić7510
Danijel Jurič672
Chat




Kalendar

Trenutno se igra:

24.03.2023 18:00, 4C. Liga, Špansko
Miroslav Pinkas - Stipe Rosandić
24.03.2023 19:00, 3B. Liga, Medveščak
Zvonimir Vlak - Darko Herak
Dolazi:

GDSI24.03.2023 20:00, 7B. Liga, Špansko
Josip Tošić - Josip Tečer H2H

GDSI24.03.2023 20:00, 6A. Liga, Top Spin
Damir Jadrić - Mihael Šaban H2H

GDSI24.03.2023 20:00, 5H. Liga, Špansko
Stjepan Banović - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI24.03.2023 20:00, 7B. Liga, Špansko
Josip Tošić - Tomislav Zastavnik H2H

GDSI24.03.2023 20:00, 8A. Liga, Triumph
Sebastian Kralj - Tadej Pešl H2H

GDSI25.03.2023 10:00, 7G. Liga, kod Kutije Šibica
Luka Šmalcelj - Zlatko Brbić H2H

GDSI25.03.2023 10:00, 8A. Liga, TK Winner
Tadej Pešl - Luka Lokin H2H

GDSI25.03.2023 11:00, 3D. Liga, Top Spin
Matija Kobetić - Karlo Tonković H2H

GDSI25.03.2023 12:00, 3B. Liga, Mladost
Darko Herak - Ivan Cerinski H2H

GDSI25.03.2023 13:00, 5B. Liga, kod Kutije Šibica
Robby Bauer - Stefan Arsić H2H

GDSI25.03.2023 13:00, 4C. Liga, Mladost
Stipe Rosandić - Saša Čaklović H2H

GDSI25.03.2023 13:00, 1. Liga, Top Spin
Mario Sermek - Andrej Bajić H2H

GDSI25.03.2023 15:00, 1. Liga, Top Spin
Goran Kovačić - Andrej Bajić H2H

GDSI25.03.2023 15:00, 6C. Liga, Mladost
Vlaho Stanišić - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI25.03.2023 16:00, 5E. Liga, Top Spin
Denis Čuljak - Marko Štefančić H2H

GDSI25.03.2023 16:00, 4B. Liga, Špansko
Josip Cmrečnjak - Zoran Sladoljev H2H

GDSI25.03.2023 16:00, 4A. Liga, Top Spin
Mario Valpotić - Borna Vučkić-Herkov H2H

GDSI25.03.2023 16:00, 5H. Liga, Oranice
Robert Trivunčević - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI25.03.2023 17:00, GDSI Kup, Top Spin
Domagoj Vlak - Ivan Fiket H2H

GDSI25.03.2023 18:00, 5C. Liga, kod Kutije Šibica
Aleksandar Radojčić - Frane Slišković H2H

GDSI25.03.2023 18:00, 2B. Liga, Ponikve
Tomica Horvatinec - Mateo Perković H2H

GDSI25.03.2023 18:30, 3A. Liga, Trnje
Goran Kušec - Antonio Salopek H2H

GDSI25.03.2023 18:30, 5G. Liga, Mladost
Filip Herljević - Mario Kelečić H2H

GDSI26.03.2023 09:00, 6F. Liga, San Spin
Mateja Antolković - Aleksandar Krstev H2H

GDSI26.03.2023 09:00, 7G. Liga, kod Kutije Šibica
Alan Legin - Antun Milišić H2H

GDSI26.03.2023 10:00, 5E. Liga, Oranice
Franjo Sakmardi - Marko Štefančić H2H

GDSI26.03.2023 10:00, 8B. Liga, Rudeš
Dragan Čičak - Edin Humić H2H

GDSI26.03.2023 11:00, 2A. Liga, Top Spin
Ivan Fiket - Luka Lemić H2H

GDSI26.03.2023 11:00, 5C. Liga, Tenis centar Zaprešić
Krešimir Jantoljak - Mario Glavan H2H

GDSI26.03.2023 12:00, 8C. Liga, Ravnice
Tihomir Maršić - Mihael Šafarić H2H

GDSI26.03.2023 13:00, 4A. Liga, Top Spin
Borna Vučkić-Herkov - Iva Jančevski H2H

GDSI26.03.2023 16:00, 1. Liga, Top Spin
Mario Sermek - Marko Lautar H2H

GDSI26.03.2023 16:00, 6E. Liga, Ponikve
Jan Krešić - Tom Jasak H2H

GDSI26.03.2023 17:00, 7A. Liga, Triumph
Marin Buljan - Emil Krznarić H2H

GDSI26.03.2023 18:00, 7A. Liga, Top Spin
Davorin Tadić - Vlatko Jakupčić H2H

GDSI26.03.2023 19:00, 5F. Liga, Mladost
Filip Pavić - Mate Batinić H2H

GDSI26.03.2023 19:00, 5D. Liga, Top Spin
David Hrvatin - Andrej Adanić H2H

GDSI26.03.2023 20:00, Parovi 3B. Liga, Concordia
Gavrilović / Salopek - Šaban / Držanić H2H

GDSI26.03.2023 20:00, 7C. Liga, Ponikve
Josip Šimić - Ivan Soldo H2H

GDSI27.03.2023 10:00, 6D. Liga, Špansko
Tomislav Polić - Mario Borko H2H

GDSI27.03.2023 11:00, 4D. Liga, Tolić
Davor Kalanj - David Bišić H2H

GDSI27.03.2023 16:00, 1. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Lautar - Domagoj Olujić H2H

GDSI27.03.2023 17:00, 4B. Liga, Ponikve
Marin Galić - Josip Cmrečnjak H2H

GDSI27.03.2023 17:00, 6E. Liga, Ponikve
Jan Krešić - Marko Pećušak H2H

GDSI27.03.2023 18:00, 3C. Liga, Ponikve
Stjepan Žitnik - Ivan Tomulić H2H

GDSI27.03.2023 18:00, Parovi 5A. Liga, Concordia
Penić / Klenkar - Draženović / Tolić H2H

GDSI27.03.2023 20:00, Parovi 4B. Liga, Tenis centar Tolić
Završak / Završak - Šaban / Kocis H2H

GDSI27.03.2023 20:00, PRIJATELJSKA, Tenis centar Tolić
Antonio Salopek - Matija Rubeša H2H

GDSI27.03.2023 21:00, 5H. Liga, Špansko
Nenad Čaklović - Stjepan Banović H2H

GDSI27.03.2023 21:00, 3A. Liga, Top Spin
Monika Likić - Marko Škrabić H2H

Administracija28.3.2023.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.03.2023 10:00, 5C. Liga, kod Kutije Šibica
Aleksandar Radojčić - Mario Glavan H2H

GDSI28.03.2023 18:00, 5A. Liga, Ponikve
Marta Turkalj - Bruno Bauer H2H

GDSI28.03.2023 21:00, PRIJATELJSKA, Velesajam (pav. 6)
Slaven Bušić - Marko Bublić H2H

GDSI28.03.2023 21:00, 6C. Liga, Ponikve
Vlaho Stanišić - Matija Sivec H2H

GDSI28.03.2023 21:00, 5D. Liga, kod Kutije Šibica
Neven Stipčević - David Hrvatin H2H

GDSI28.03.2023 21:00, 7C. Liga, Ponikve
Josip Šimić - Ivan Hodoba H2H

GDSI29.03.2023 19:00, 3C. Liga, Trnje
Goran Russo - Stjepan Žitnik H2H

Administracija30.3.2023.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.03.2023 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić
Zoran Margić - Tomislav Belošić H2H

GDSI30.03.2023 19:00, 1. Liga, Trnje
Marko Lautar - Andrej Bajić H2H

GDSI31.03.2023 16:00, 7H. Liga, Ponikve
Ivica Bobek - Nediljko Kovač H2H

Administracija31.3.2023.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.03.2023
Kraj sezone 2023/03

ATP News