Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Filip Lažnjak437:342:2510
2. Zdenko Mićanović213:220:144
3. Domagoj Penić212:215:164
4. Hrvoje Jurina212:313:234
5. Karlo Fantoni200:412:242
6. Ivan Jović(2)000:00:00


Zadnji rezultati


4B. Liga
23.9.2021. - Rudeš
Gorki Bratim2610
Vedran Mucić636


5A. Liga
23.9.2021. - Špansko
Ante Šako6510
Goran Kvasina178


3A. Liga (ž)
23.9.2021. - Concordia
Sanda Aralica Čleković2610
Dragana Lipovac600


8A. Liga
23.9.2021. - Staro Trnje
Srđan Hebar67
Tomislav Vukić16


10A. Liga
23.9.2021. - Maksimir
Antonijo Petrina66
Tomislav Šavora00


2A. Liga
23.9.2021. - Tolić
Ivan Matić66
Matija Kazalicki32


9A. Liga
23.9.2021. - Staro Trnje
Zoran Margić66
Zoran Bohaček13


10C. Liga
23.9.2021. - Concordia
Nino Maksan476
Luka Filipović651


7E. Liga
23.9.2021. - kod Kutije Šibica
Davor Kalanj646
Hrvoje Šikić064


8D. Liga
23.9.2021. - Sopot
Hrvoje Dorotić66
Martin Šoštar30


Parovi 5A. Liga
23.9.2021. - Mladost
Rosandić / Filipčić66
Pavić / Knežević42


1. Liga (ž)
23.9.2021. - Maksimir
Jasna Horvat77
Maja Ciglar65


3B. Liga (ž)
23.9.2021. - Mladost
Ivana Tubikanec66
Željka Tufegdžić00


5H. Liga
23.9.2021. - Ponikve
Nenad Čaklović67
Mario Glavan35


3D. Liga
23.9.2021. - Sopot
Kristijan Petrinić66
David Bišić31


6D. Liga
23.9.2021. - Tenis centar Tolić
Luka Bartolić6610
Danijel Lijović733


3C. Liga
23.9.2021. - Sopot
Mario Sermek467
Ivan Jović625


3D. Liga
23.9.2021. - Tenis centar Tolić
Stjepan Žitnik66
Domagoj Nosić14


4D. Liga
23.9.2021. - Veternica
Damjan Mlakar166
Tihomir Grbac642


6A. Liga
23.9.2021. - Mladost
Hrvoje Rajaković67
Dražen Barić06

Neodigrani susreti




15.09.2021 09:00, 7D. Liga, Špansko
Zdenko Mićanović - Filip Lažnjak



VS
0
1


Zdenko MićanovićIme i prezimeFilip Lažnjak
176.Ranking267.
1263,37Elo1401,70
22/47 (47%)Omjer51/106 (48%)
12.11.2016.U ligi od21.7.2009.
1978Godina rođenja1991
179 cmVisina175 cm
75 kgTežina70 kg
DesnaIgra rukomDesna
3,23 (31%)Koeficijent1,45 (69%)


Zadnji susret:

7D. Liga
15.09.2021 - Špansko
Filip Lažnjak166
Zdenko Mićanović624
Chat



Kalendar
Prošlo:

23.09.2021 20:00, 2A. Liga, Tolić
Ivan Matić - Matija Kazalicki
23.09.2021 21:00, 8A. Liga, Staro Trnje
Srđan Hebar - Tomislav Vukić
Dolazi:

GDSI24.09.2021 10:00, 9B. Liga, Trnje
Branko Cindro - Branislav Rubčić H2H

GDSI24.09.2021 10:00, 5G. Liga, Chromos Savica
Aleksandar Radojčić - Davor Sitar H2H

GDSI24.09.2021 11:00, 9D. Liga, Trnje
Dario Brkić - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI24.09.2021 16:00, 4A. Liga, Tenis centar Tolić
Filip Pavić - Bruno Kodba H2H

GDSI24.09.2021 16:00, 5H. Liga, TK Travnjak
Tomislav Trtanj - Ivica Šantek H2H

GDSI24.09.2021 16:00, 5C. Liga, Trnje
Filip Ćurčić - Marko Pletikosa H2H

GDSI24.09.2021 17:00, 8E. Liga, Sopot
Denaj Novak - Ivan Žgela H2H

GDSI24.09.2021 17:00, 8C. Liga, Maksimir
Dario Pavlović - Drago Veselčić H2H

GDSI24.09.2021 17:00, 6C. Liga, Staro Trnje
Goran Ivišić - Andrej Adanić H2H

GDSI24.09.2021 17:00, 5B. Liga, Špansko
Lucijan Matanović - Alen Crnjac H2H

GDSI24.09.2021 18:00, 7A. Liga, Ponikve
Marijan Stričević - Josip Seidl H2H

GDSI24.09.2021 18:00, Parovi 6A. Liga, Veternica
Krišković / Štefančić - Somek / Bračić H2H

GDSI24.09.2021 18:00, 5H. Liga, Concordia
Nenad Čaklović - Mate Batinić H2H

GDSI24.09.2021 18:00, 5C. Liga, Trnje
Juraj Radanović - Miro Smiljanic H2H

GDSI24.09.2021 18:00, Parovi 1. Liga, Sopot
Henc / Pleše - Fiket / Petrinić H2H

GDSI24.09.2021 18:00, 7E. Liga, Staro Trnje
Davor Kalanj - Domagoj Lazanin H2H

GDSI24.09.2021 19:00, 3A. Liga, Sopot
Dalibor Poplaša - Petra Kopić H2H

GDSI24.09.2021 19:00, 5D. Liga, Prečko
Marko Mlinarić - Zlatko Antonić H2H

GDSI24.09.2021 19:00, 6E. Liga, Staro Trnje
Neven Kružljak - Vedran Matošević H2H

GDSI24.09.2021 19:00, 9E. Liga, Chromos
Miroslav Pašagić - Goran Bistrički H2H

Turnir25.09.2021
1. GDSI CMROK Open turnir parova
Više...

GDSI25.09.2021 08:00, 6B. Liga, Oranice
Jan Kallay - Kristian Runtas H2H

GDSI25.09.2021 09:00, 8E. Liga, Staro Trnje
Tomislav Polić - Sebastijan Zelić H2H

GDSI25.09.2021 09:00, 7D. Liga, Špansko
Domagoj Penić - Zdenko Mićanović H2H

GDSI25.09.2021 09:00, 7B. Liga, Ponikve
Tomislav Jurašić - Saša Smrk H2H

GDSI25.09.2021 09:00, 10A. Liga, Trnje
Alen Jelovac - Marko Plaftarić H2H

GDSI25.09.2021 09:30, 8H. Liga, Concordia
Emil Krznarić - Marko Štefančić H2H

GDSI25.09.2021 10:00, 7C. Liga, Maksimir
Borna Micelli - Ivan Delač H2H

GDSI25.09.2021 10:00, 10D. Liga, Ponikve
Tomislav Hrgović - Nino Pavičić H2H

GDSI25.09.2021 10:00, 7G. Liga, TK Winner
Marko Punoš - Davor Ivezić H2H

GDSI25.09.2021 11:00, 5F. Liga, Ponikve
Petar Knezović - Ivan Milinković H2H

GDSI25.09.2021 11:00, 4B. Liga, Staro Trnje
Šimun Rotim - Ivan Tomulić H2H

GDSI25.09.2021 11:00, 3B. Liga (ž), Sopot
Maja Cerinski - Željka Tufegdžić H2H

GDSI25.09.2021 11:00, 5E. Liga, Trnje
Davor Posavec - Osvit Somek H2H

GDSI25.09.2021 11:00, 9D. Liga, Maksimir
Filip Šimunović - Ivana Bergam H2H

GDSI25.09.2021 14:00, 6C. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Mark Štefanac H2H

GDSI25.09.2021 15:00, 5D. Liga, TK Movens
Darko Završak - Zlatko Antonić H2H

GDSI25.09.2021 15:00, 6G. Liga, Staro Trnje
Luka Korov - Davorin Tadić H2H

GDSI25.09.2021 16:00, 7B. Liga, Ponikve
Tomislav Jurašić - Domagoj Tubikanec H2H

GDSI25.09.2021 17:00, Parovi 5B. Liga, Trnje
Čaklović /Martinović - Periša / Dumalovski Janjušić H2H

GDSI25.09.2021 17:00, 1. Liga, Oranice
Ivan Glad - Marko Habuš H2H

GDSI25.09.2021 20:00, 8A. Liga, Chromos Savica
Srđan Hebar - Adam Landeka H2H

GDSI26.09.2021 09:00, 5A. Liga, Chromos Savica
Ante Šako - Marko Đurković H2H

GDSI26.09.2021 09:00, 3A. Liga (ž), Staro Trnje
Agata Škunca(ž) - Ines Čule H2H

GDSI26.09.2021 10:00, 5C. Liga, Trnje
Marko Pletikosa - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI26.09.2021 10:00, 6H. Liga, Staro Trnje
Domagoj Tomec - Tomislav Guja H2H

GDSI26.09.2021 10:00, 5H. Liga, TK Travnjak
Ivica Šantek - Nenad Čaklović H2H

GDSI26.09.2021 10:00, 6A. Liga, Tolić
Hrvoje Rajaković - Neven Vidmar H2H

GDSI26.09.2021 10:00, 7G. Liga, Špansko
Domagoj Mandić - Josip Strmečki H2H

GDSI26.09.2021 11:00, 3C. Liga, Trnje
Bruno Lukić - Mario Sermek H2H

GDSI26.09.2021 11:00, 2B. Liga, Trnje
Luka Marjanović - Luka Lemić H2H

GDSI26.09.2021 12:00, 6C. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Mario Mojsinović H2H

GDSI26.09.2021 15:00, 7E. Liga, Trnje
Davor Kalanj - Filip Gvardijan H2H

GDSI26.09.2021 16:00, 2B. Liga, Trnje
Luka Lemić - Nikola Čolak H2H

GDSI26.09.2021 16:00, 9E. Liga, Rudeš
Dragan Čičak - Miroslav Pašagić H2H

GDSI26.09.2021 17:00, 5G. Liga, Trnje
Davor Sitar - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI26.09.2021 17:00, 7D. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Jurina - Zdenko Mićanović H2H

GDSI26.09.2021 17:00, 3B. Liga, Ponikve
Vjekoslav Gadanac - Ognjen Prelog H2H

GDSI26.09.2021 17:00, 9F. Liga, Staro Trnje
Ivan Cutvarić - Vlatko Jakupčić H2H

GDSI26.09.2021 18:00, 10D. Liga, Maksimir
Tomo Brkić - Nino Pavičić H2H

GDSI26.09.2021 18:00, 6F. Liga, Chromos Savica
Tomislav Stvorić - Ivan Lekšić H2H

GDSI26.09.2021 18:00, 5F. Liga, Ponikve
Ivan Milinković - Miroslav Barišić H2H

GDSI26.09.2021 18:00, 2A. Liga, Trnje
Damir Kipčić - Ivan Matić H2H

GDSI26.09.2021 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Goran Mir - Feni Sušić H2H

GDSI26.09.2021 19:30, 9D. Liga, Trnje
Filip Šimunović - Matko Vukmanović H2H

Administracija27.9.2021.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.09.2021 10:00, 4A. Liga, Trnje
Filip Pavić - Goran Russo H2H

GDSI27.09.2021 17:00, 8H. Liga, Maksimir
Marko Štefančić - Tihomir Smuđ H2H

GDSI27.09.2021 17:00, 5H. Liga, Špansko
Mate Batinić - Mario Glavan H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 3C. Liga, Tenis centar Tolić
Tino Kirin - Mario Sermek H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 7C. Liga, Concordia
Ensar Husković - Borna Micelli H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 2B. Liga, Staro Trnje
Saša Grgurić - Neven Špehar H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Osvit Somek H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 2B. Liga (ž), Trnje
Maja Baumschabel - Andreja Šlopar H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 10E. Liga, Špansko
Vladimir Miklić - Boris Vranešević H2H

GDSI27.09.2021 19:00, 8G. Liga, Maksimir
Saša Žugaj - Moris Čavić H2H

GDSI27.09.2021 19:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Andrej Adanić H2H

GDSI27.09.2021 20:00, 7B. Liga, Staro Trnje
Anton Mužić - Damir Kecko H2H

GDSI27.09.2021 20:00, Parovi 6B. Liga, Ponikve
Turkalj / Sušić - Vukoja / Vukoja H2H

GDSI27.09.2021 20:30, 7F. Liga, Špansko
Robby Bauer - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Goran Mir - Davor Sitar H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 3A. Liga, Sopot
Dalibor Poplaša - Hrvoje Lafter H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 3C. Liga, Staro Trnje
Ivan Cerinski - Vlado Suša H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 2A. Liga, Ravnice
Damir Kipčić - Ivan Fiket H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 8D. Liga, Špansko
Ivan Rezić - Hrvoje Dorotić H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 6F. Liga, Sopot
Tomislav Stvorić - Mario Valpotić H2H

GDSI28.09.2021 18:00, 6D. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Marušić - Dino Zarić H2H

GDSI28.09.2021 18:30, 1. Liga (ž), Prince
Katarina Ivić - Jasna Horvat H2H

GDSI28.09.2021 19:00, 5E. Liga, Chromos
Davor Posavec - Renato Knežević H2H

GDSI28.09.2021 19:00, 7F. Liga, Špansko
Tomislav Zastavnik - Robby Bauer H2H

GDSI28.09.2021 20:00, 3C. Liga, Veternica
Tino Kirin - Ivan Jović H2H

GDSI28.09.2021 20:00, 5C. Liga, Maksimir
Vjenceslav Vukoja - Miro Smiljanic H2H

GDSI28.09.2021 20:00, 4C. Liga, Špansko
Filip Sinković - Luka Mandić H2H

GDSI28.09.2021 20:00, 10A. Liga, Staro Trnje
Alen Jelovac - Karlo Larma H2H

Administracija29.9.2021.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.09.2021 11:00, 5C. Liga, Trnje
Marin Knezović - Miro Smiljanic H2H

GDSI29.09.2021 15:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Mark Štefanac H2H

GDSI29.09.2021 15:00, 6C. Liga, Ponikve
Mark Štefanac - Robert Krajačić H2H

GDSI29.09.2021 16:00, 3C. Liga, Trnje
Ivan Jović - Vlado Suša H2H

GDSI29.09.2021 17:00, 8B. Liga, Staro Trnje
Alen Perić - Frane Kalcina H2H

30.09.2021
Kraj sezone 2021/09

ATP News