Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Zoran Margić224:024:46
2. Ante Obrovac112:012:23
3. Saša Bajić200:43:242
4. T. (M)100:23:121
5. Domagoj Grbeša000:00:00


Zadnji rezultati


7E. Liga
16.6.2024. - Veternica
Tom Jasak6210
Karlo Kovačević267


6F. Liga
16.6.2024. - Staro Trnje
Hrvoje Brlečić3610
Domagoj Mandić637


6G. Liga
16.6.2024. - TK Grof
Željko Crljenica76
Ivan Sobota53


1. Liga (ž)
16.6.2024. - Staro Trnje
Jasna Horvat4610
Tihana Jelinović645


5C. Liga
16.6.2024. - TK Maja
Andrej Adanić76
Filip Lažnjak61


5F. Liga
16.6.2024. - Tenis centar Tolić
Filip Herljević66
Boris Muha24


9G. Liga
16.6.2024. - Staro Trnje
Antonio Jakšić76
Zoran Bohaček52


3B. Liga (ž)
16.6.2024. - Mladost
Suraja Poštić66
Petra Rebernjak20


5E. Liga
16.6.2024. - Mladost
Tomislav Đapić6710
Stjepan Miškić761


2B. Liga
16.6.2024. - Maksimir
Nikola Čolak6610
Saša Čaklović175


6D. Liga
16.6.2024. - Staro Trnje
Marko Đurković66
Vanja Baljak23


8B. Liga
16.6.2024. - Mladost
Andrej Kalea6310
Adrijan Jakšić166


7A. Liga
16.6.2024. - Tk Građanski
Borna Milković66
Filip Naglić40


6C. Liga
15.6.2024. - Špansko
Antun Čelebija66
Ivan Vujnović23


3B. Liga
15.6.2024. - Tenis centar Tolić
Darko Herak6510
Karlo Tonković274


7B. Liga
15.6.2024. - Tenis centar Tolić
Marko Babić66
Anton Bošnjak22


9D. Liga
15.6.2024. - Staro Trnje
Vanja Hecer6210
David Pruša467


3B. Liga (ž)
15.6.2024. - Tk Građanski
Visnja Metzinger66
Petra Rebernjak03


2A. Liga (ž)
15.6.2024. - Mladost
Veronika Sekoranja76
Koraljka Mlakar52

Neodigrani susreti
Datumi

Ljetni period traje od 01.04.2024 - 31.10.2024.

Sezona 2024/06 traje 03.06.2024 . 07.07.2024.

3. kolo GDSI Kupa traje do 16.06.2024.
Osmina finala GDSI Kupa 
Iskupljenja traje do 16.06.2024.

ear47mtete Više...



11. GDSI Jazbina Open turnir parova - Rezultati
U subotu je u pravim ljetnim uvjetima održan 11. Jazbina GDSI Open turnir parova.
 
Nakon zabrane nastupa Fiketu i Petriniću zbog prekomjerenog osvajanja naslova, bilo je više parova koji su vjerovali da je ovo njihova godina.
Sunce je zapeklo, tereni su bili idealni, a promatranje iz hladovine prvog ili trećeg terena uz hladno osvježenje bila je najbolja utjeha za one koji su ispali ranije od planiranog.
 
Organizatori su se nakon par godina eksperimentiranja sa next-gen pravilima vratili na dobri stari recept "do 9" koji nudi manje iznenađenja.
Što se i pokazalo u grupama koje su uglavnom bez većih problema i iznenađenja prošli favoriti. Od četvrtfinala  nadalje mečevi su bili znatno neizvjesniji, a najveća drama viđena je u polufinalu između drugih i četvrtih nositelja, gdje su Neno i Lautaro u tiebreaku vjerojatno najboljeg meča turnira ipak pokleknuli od budućih pobjednika. S druge strane ždrijeba su se veterani okršaja na Jazbini čudom preko prvih nositelja probili do finala gdje više nisu imali snage pružiti jači otpor paru Hranilović/Marčinković kojima čestitamo na zasluženom osvajanju turnira.
 
Uz isprike organizatora na kašnjenju hrane zbog neočekivanog ulaska roštiljara u finale, zahvaljujemo svima na dolasku i vidimo se sljedeće godine!
Opaska: turnir će se održavati sve dok ga Neno bar još jednom ne osvoji ...
 
Dodatno hvala službenom fotografu turnira na predobrim akcijskim slikama na kojima se odlično vidi koliko još svi imamo za raditi na tehnici :)

Galerija slika:
https://photos.app.goo.gl/tka6YZ68qoyKrRjB7


Rezultati:
Grupa A:
(1) Keleuva/Dokmanić - Russo/Balija: 9:5
(1) Keleuva/Dokmanić - Saćiragić/Krkalić: 9:6
Russo/Balija - Saćiragić/Krkalić: 9:6

Grupa B:
(2) Lautar/Jakšić - Vučković/Greiner: 9:2
(2) Lautar/Jakšić - Rosandić/Knezović: 9:1
Vučković/Greiner - Rosandić/Knezović: 9:3

Grupa C:
(3) Vuletić/Prpić - Mačkić/Marčinković: 9:4
(3) Vuletić/Prpić - Beler/Čop: 9:3
Mačkić/Marčinković - Beler/Čop: 9:3

Grupa D:
(4) Hranilović/Marčinković - Kipčić/Škrgatić: 9:1
(4) Hranilović/Marčinković - Bauer/Kožuh: 9:2
Kipčić/Škrgatić - Bauer/Kožuh: 9:1

Četvrtfinala:
Keleuva/Dokmanić - Vučković/Greiner: 9:2
Kipčić/Škrgatić - Vuletić/Prpić: 9:7
Hranilović/Marčinković  - Mačkić/Marčinković: 9:5
Lautar/Jakšić - Russo/Balija: 9:5

Polufinala:
Kipčić/Škrgatić - Keleuva/Dokmanić: 9:7
Hranilović/Marčinković - Lautar/Jakšić: 9:8

Finale:
Hranilović/Marčinković - Kipčić/Škrgatić: 9:4


 
Objavljeno: 14.6.2024. (Damir Kipčić)



11. GDSI Jazbina Open turnir parova



RASPORED I SKUPINE:




 

Objavljeno: 5.6.2024. (Nenad Jakšić)



Kraj sezone 05/2024



Čestitke pobjednicima liga:


Parovi 1. Liga:     Salopek / Fiket
Parovi 2.A Liga:   Jakšić / Paić
Parovi 2.B Liga:   Franov / Kulušić
Parovi 3.A Liga:   Rosandić / Jovanović
Parovi 3.B Liga:   Šoštarić / Lukenda
Parovi 4.A Liga:   Čaklović / Martinović
Parovi 4.B Liga:   Jurčić / Murat

Novi parovi:
 
Zrna / Zrna
Sirovec / Kodba
Janeš / Naletilić


Nove lige su napravljene, obavezno pošaljite mail igračima svoje lige u prvih 7 dana, u suprotnome gubite pravo dodjele bodova na kraju sezone i u podređenom ste položaju u spornim situacijama prilikom dodjela bodova za neodigrane susrete.
 
Moguće su manje izmjene u rasporedu po ligama u prvih par dana sezone.
 
Sezona 05/2024 traje od 03.06.2024. - 07.07.2024.


Sretno svima!

Objavljeno: 3.6.2024. (Antonio Salopek)



Kraj sezone 2024/05


Čestitke pobjednicima liga:

1. Liga: Antonio Salopek
2A. Liga: Nenad Jakšić
2B. Liga: Goran Kovačić
3A. Liga: Ivan Leskovar
3B. Liga: Saša Grgurić
3C. Liga: Ivan Fiket
3D. Liga: Saša Čaklović
4A. Liga: Matija Rubeša
4B. Liga: Mateo Perković
4C. Liga: Tomislav Kovačević
4D. Liga: Igor Vrabec
5A. Liga: Gorki Bratim
5B. Liga: Lordan Hristov
5C. Liga: Petar Lazarevski
5D. Liga: Patrik Mesec
5E. Liga: Natko Peter
5F. Liga: Ivan Tomulić
5G. Liga: Dominko Blažević
5H. Liga: Juraj Radanović
6A. Liga: Domagoj Penić
6B. Liga: Petar Matić
6C. Liga: Filip Lažnjak
6D. Liga: Luka Bartulović
6E. Liga: Denis Čuljak
6F. Liga: Denis Rački
6G. Liga: Ivor Gavrilović
6H. Liga: Andrija Špoljar
7A. Liga: Bojan Koprivčić
7B. Liga: David Hrvatin
7C. Liga: Alen Lacković
7D. Liga: Dejan Tešić
7E. Liga: Josip Matić
7F. Liga: Neven Krnić
7G. Liga: Ivan Sobota
7H. Liga: Jozo Perić
8A. Liga: Dario Pavlović
8B. Liga: Marko Babić
8C. Liga: Karlo Jalžabetić
8D. Liga: Zvonimir Kardum
8E. Liga: Goran Katušin
8F. Liga: Tomislav Maraković
8G. Liga: Hrvoje Ditrih
8H. Liga: Vanja Kralj
9A. Liga: Marko Blazinarić
9B. Liga: Andrej Kalea
9C. Liga: Dominik Klobučar
9D. Liga: Marin Mašić
9E. Liga: Filip Barišić
9F. Liga: Ante Obrovac
9G. Liga: Mihovil Magdic
9H. Liga: Stjepan Barić
10A. Liga: Filip Lukas
10B. Liga: Nikola Beljan
10C. Liga: Mario Rončević
10D. Liga: David Pruša
10E. Liga: Marko Mikulec
10F. Liga: Marko Tolić
10G. Liga: Tomislav Kranjec
11A. Liga: Božo Kelić
11B. Liga: Tatjan Topalović
12A. Liga: Miroslav Pašagić


1. Liga Žene:     Lara Pavelić Karamatić
2.A Liga Žene:    Iva Pezić
2.B Liga Žene:    Valentina Begić
3.A Liga Žene:    Veronika Sekoranja
3.B Liga Žene:    Diana Konsuo

 
Rekapitulacija sezone 2024/05 :
Broj liga: 66
Nastupalo igrača: 331
Raspored je napravljen za 672 susreta, odigrano 494 (73,51%).
Dodijeljeni bodovi za neodigrane susrete: 137
Neodigrani susreti, bez dodjele bodova: 41
Najbrži reket: Boris Muha
 

Disciplinske mjere:
2 suspenzije
 
 
Odigranost po lokacijama (top 10)
Mladost (110)
Staro Trnje (95)
Trnje (49)
Tenis centar Tolić (26)
Concordia (23)
Ponikve (19)
Maksimir (15)
Chromos Savica (15)
TK Maja (15)
Veternica (13)


Nove lige su napravljene, obavezno pošaljite mail igračima svoje lige u prvih 7 dana, u suprotnome gubite pravo dodjele bodova na kraju sezone i u podređenom ste položaju u spornim situacijama prilikom dodjela bodova za neodigrane susrete.
 
Moguće su manje izmjene u rasporedu po ligama u prvih par dana sezone.
 
Sezona 2024/06 traje od 03.06.2024. - 07.07.2024.
 
Objavljeno: 2.6.2024. (Danko Greiner)



Tk Tweener - trener


Kontakt: 091 5395 007
Objavljeno: 31.5.2024. (Danko Greiner)



Jutarnja liga

Drage tenisačice i tenisači,
 
ljeto je najbolje vrijeme za tenis, a ako uz to volite igrati u jutarnjim terminima, prijavite se u Jutarnju ligu, sestrinsku ligu GDSI lige. Više informacija možete pronaći na https://jutarnja.tenisliga.com/Pages2/UclaniSe2.aspx
 
Sljedeća sezona počinje 1. 6. 2024., a uz lipanj do kraja ljetnog razdoblja očekuju nas još 4 sezone jer su srpanj i kolovoz zasebne sezone.
 
Vidimo se!
 

 
Objavljeno: 29.5.2024. (Stipe Rosandić)



Još malo pa kraj sezone 2024/04
 
Sezona 2024/05 se produžuje do 2.6.2024.

Sezona 2024/06 trajat će od 03.06. do 07.07.

Podsjetnik 1: Ako svoj susret igrate nakon 1.6. obavezno ga upišite u kalendar i javite odboru igrača. U suprotnome rezultat neće biti uračunat. Odgode susreta na datume nakon 2.6. nisu moguće.
Svi rezultati moraju biti upisani do 2.6. 21:00.

Podsjetnik 2:​ Ako imate neodigranih susreta, obavezno ih registriraje, najkasnije do 1.6. Ako ne možete odigrati svoje susrete, registriraje ih i odaberite opciju "Predajem susret".
U dvojbenim situacijama, bodovi ne mogu biti dodjeljenji igraču koji nije poslao mail igračima svoje lige na početku sezone.
Nije dozvoljeno upisivati rezultate susreta koji nisu odigrani niti upisivati 6:0, 6:0 za neodigrani susret.

Podsjetnik 3: OBAVEZNO Provjerite svoj status muška / ženska  / parovi liga.

Podsjetnik 4: Ako niste u mogućnosti odigrati svoje susrete, molimo vas da o tome obavijestite odbor@tenisliga.com, kako ne bismo morali primjenjivati disciplinske mjere za neodigrane susrete.
 

Objavljeno: 24.5.2024. (Danko Greiner)



Staro Trnje - GDSI popust - podsjetnik



Podsjetnik za rezervacije na Starom Trnju:

Popust za GDSI ne može ostvariti napomenom kod plaćanja, nego isključivo napomenom uz rezervaciju u aplikaciji, smsom, whatsapom ili pozivom.

Objavljeno: 22.5.2024. (Danko Greiner)



Solis+


Solis Plus je marka tvrtke Saniteh koja predstavlja ishodišno mjesto za high-tech male kućanske aparate branda Solis i Westinghouse urbanog modernog dizajna kao i visoko kvalitetnu opremu hotelskih soba, vila i apartmana.
Solis je prestižni švicarski proizvođač malih kućanskih uređaja, koji sa sobom nosi bogatu tradiciju i reputaciju kvalitete. Ova marka ima više od stoljeća iskustva u stvaranju proizvoda koji čine život u kuhinji i kući jednostavnijim i ugodnijim.
Westinghouse – američki proizvođač malih kućanskih aparata još od 1886. osnažuje živote pružajući pouzdane uređaje i elektroniku za dom.
Članovi GDSI lige ostvaruju pravo na popust od 15% na cijeli asortiman Solis i Westinghouse proizvoda.
Više o proizvodima možete pogledati na: https://solisplus.hr/
 
 

Objavljeno: 21.5.2024. (Danko Greiner)




Arhiva vijesti...




Kalendar

Trenutno se igra:

16.06.2024 19:00, 8G. Liga, Mladost
Mihovil Magdic - Josip Tečer
16.06.2024 19:00, 8B. Liga, Chromos Savica
Donat Barišić - Domagoj Šušković
Dolazi:

GDSI17.06.2024 09:00, 6H. Liga, Concordia 2
Miroslav Salaba - Jozo Perić H2H

GDSI17.06.2024 11:00, 5C. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Stipe Rosandić H2H

GDSI17.06.2024 16:00, 11B. Liga, Veternica
Ivan Šimić - Karlo Čižmešija H2H

GDSI17.06.2024 17:00, 6B. Liga, Ponikve
Miroslav Barišić - Yuriy Levchuk H2H

GDSI17.06.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Josip Strmečki H2H

GDSI17.06.2024 17:30, 10A. Liga, Mladost
Božo Kelić - Dražen Martinović H2H

GDSI17.06.2024 18:00, 1. Liga, Veternica
Martin Roll - Antonio Salopek H2H

GDSI17.06.2024 18:00, 7C. Liga, Mladost
Aleksandar Radojčić - Ivan Žgela H2H

GDSI17.06.2024 18:00, 3A. Liga, TK Maja
Goran Kušec - Matija Rubeša H2H

GDSI17.06.2024 18:30, 5G. Liga, Mladost
Luka Švastec - Matej Luburić H2H

GDSI17.06.2024 19:00, GDSI Kup, San Spin
Monika Likić - Luka Dobrović H2H

GDSI17.06.2024 19:00, 5C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Davor Sitar H2H

GDSI17.06.2024 20:00, 3D. Liga, Chromos Savica
Igor Vrabec - Dominik Šalković H2H

GDSI17.06.2024 20:00, 9F. Liga, Veternica
Marko Tolić - Mihael Trkulja H2H

GDSI17.06.2024 21:00, 8E. Liga, Ponikve
Filip Barišić - Tomislav Polić H2H

GDSI18.06.2024 08:00, 8H. Liga, Staro Trnje
Vedran Ćatić - Stjepan Barić H2H

GDSI18.06.2024 17:00, 5H. Liga, Veternica
Filip Ćurčić - Ensar Husković H2H

GDSI18.06.2024 17:30, 8B. Liga, Mladost
Adrijan Jakšić - Danijel Lijović H2H

GDSI18.06.2024 18:00, 1. Liga, Staro Trnje
Goran Kovačić - Antonio Salopek H2H

GDSI18.06.2024 18:00, 5H. Liga, Staro Trnje
Andrija Špoljar - Ivan Rezić H2H

GDSI18.06.2024 18:00, 3A. Liga (ž), Tk Prečko
Sanda Aralica Čleković - Nevena Vrataric H2H

GDSI18.06.2024 18:00, 7E. Liga, TK PONIKVE
Goran Katušin - Tom Jasak H2H

GDSI18.06.2024 18:00, 7E. Liga, Ponikve
Tom Jasak - Goran Katušin H2H

GDSI18.06.2024 18:30, 5B. Liga, Staro Trnje
Lovre Botica - Miro Glagolić H2H

GDSI18.06.2024 19:00, 5A. Liga, Maksimir
Tin Herenčić - Domagoj Penić H2H

GDSI19.06.2024 09:30, 5C. Liga, Mladost
Stipe Rosandić - Robert Krajačić H2H

GDSI19.06.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje
Slaven Bušić - Danko Greiner H2H

GDSI19.06.2024 17:00, 5H. Liga, Špansko
Andrija Špoljar - Filip Ćurčić H2H

GDSI19.06.2024 18:00, 9G. Liga, Trnje
Marko Šimić - Tomislav Kranjec H2H

GDSI19.06.2024 18:00, 2A. Liga (ž), Mladost
Koraljka Mlakar - Jelena Filko H2H

GDSI19.06.2024 20:00, 8G. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Medved - Josip Tečer H2H

GDSI19.06.2024 20:00, 8G. Liga, Staro Trnje
Mihovil Magdic - Zlatko Brbić H2H

GDSI20.06.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Matej Luburić H2H

GDSI20.06.2024 18:00, 4A. Liga, Rudeš
Gorki Bratim - Lordan Hristov H2H

GDSI21.06.2024 07:00, 5H. Liga, Špansko
Marko Mikeš - Filip Ćurčić H2H

GDSI21.06.2024 10:00, 11B. Liga, Veternica
Karlo Čižmešija - Jelena Pranjić (m) H2H

GDSI21.06.2024 19:00, 8F. Liga, TK Maja
Tihana Jelinović (M) - Saša Bajić H2H

GDSI21.06.2024 19:00, 3A. Liga, Trnje
Marin Njirić - Matija Rubeša H2H

GDSI21.06.2024 20:00, 7H. Liga, Trnje
Antonio Surjan Žanko - Oskar Fiuri H2H

GDSI21.06.2024 20:00, 8G. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Medved - Zlatko Brbić H2H

GDSI22.06.2024 17:00, 5C. Liga, Veternica
Robert Krajačić - Andrej Adanić H2H

GDSI22.06.2024 20:00, 5D. Liga, Trnje
Hrvoje Bursić - Marko Pletikosa H2H

GDSI23.06.2024 09:00, 8E. Liga, Špansko
Tomislav Polić - Mario Dragija H2H

GDSI23.06.2024 09:30, 2A. Liga (ž), Trnje
Jelena Pranjić - Veronika Sekoranja H2H

GDSI23.06.2024 11:00, 10B. Liga, Mladost
Filip Sakač - Tatjan Topalović H2H

GDSI23.06.2024 18:00, 7G. Liga, TK Grof
Filip Draženović - Saša Smrk H2H

GDSI23.06.2024 20:00, 8B. Liga, Chromos Savica
Donat Barišić - Danijel Lijović H2H

GDSI24.06.2024 20:00, 4A. Liga, Mala Šalata
Gabriel Gutierrez - Lordan Hristov H2H

GDSI24.06.2024 20:00, 4A. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Gabriel Gutierrez H2H

GDSI25.06.2024 18:00, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Goran Ivišić H2H

GDSI25.06.2024 20:00, 4A. Liga, Concordia
Petar Pazin - Gorki Bratim H2H

GDSI26.06.2024 18:00, 5C. Liga, TK Grof
Filip Lažnjak - Robert Krajačić H2H

GDSI27.06.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Luka Švastec H2H

GDSI27.06.2024 18:00, 4C. Liga, Concordia
Miroslav Pinkas - Duško Govorko H2H

GDSI27.06.2024 21:00, 4A. Liga, Concordia
Gabriel Gutierrez - Petar Pazin H2H

GDSI30.06.2024 17:00, Parovi 3A. Liga, Tenis centar Tolić
Dumalovski Janjušić / Milković - Šoštarić / Lukenda H2H

GDSI01.07.2024 20:00, 4A. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Petar Pazin H2H

Administracija4.7.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Turnir06.07.2024
Hot in the City GDSI Grand Prix 2024
Više...

Administracija6.7.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija7.7.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

07.07.2024
Kraj sezone 2024/06

ATP News