Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Hesam Qaydi325:332:177
2. Neven Polak224:119:136
3. Tom Jasak313:525:355
4. Darko Sedak-Benčić101:213:121
5. Dario Gluvačević100:20:121


Zadnji rezultati


7H. Liga
16.9.2021. - Trnje
Neven Polak6110
Hesam Qaydi465


8E. Liga
16.9.2021. - Mladost
Tomislav Polić66
Denaj Novak20


9C. Liga
16.9.2021. - Prečko
Filip Vukasovic66
Lucija Tadić00


3A. Liga
15.9.2021. - Mladost
Petra Kopić76
Hrvoje Špes61


7F. Liga
15.9.2021. - Sopot
Leon Pleslić66
Nediljko Kovač24


3B. Liga
15.9.2021. - Tenis centar Tolić
Antonio Kelava636
Vjekoslav Gadanac164


9F. Liga
15.9.2021. - Concordia
Mladen Hochberger66
Ivan Franić40


6E. Liga
15.9.2021. - Staro Trnje
Miroslav Salaba66
Marta Turkalj14


8B. Liga
15.9.2021. - Chromos
Alen Kostić66
Frane Kalcina32


3C. Liga
15.9.2021. - Prečko
Tino Kirin6610
Vlado Suša378


3A. Liga (ž)
15.9.2021. - kod Kutije Šibica
Sanda Aralica Čleković7610
Agata Škunca(ž)678


5A. Liga
15.9.2021. - Špansko
Filip Borić3610
Vedran Mrkša627


8E. Liga
15.9.2021. - Staro Trnje
Tomislav Polić67
Denis Cedilak06


7F. Liga
15.9.2021. - Špansko
Tomislav Zastavnik3710
Krunoslav Lovrić655


9G. Liga
15.9.2021. - Mladost
Saša Trkulja67
Zvonimir Tomečak15


6E. Liga
15.9.2021. - Staro Trnje
Marjan Martinović66
Neven Kružljak00


2B. Liga (ž)
15.9.2021. - Concordia
Adrijana Nedić66
Maja Baumschabel33


8G. Liga
15.9.2021. - Chromos Savica
Luka Bartulović3610
Saša Žugaj624


5G. Liga
15.9.2021. - Staro Trnje
Hrvoje Brlečić3612
Goran Mir6110


4B. Liga
15.9.2021. - Trnje
Šimun Rotim66
Vedran Mucić34

Neodigrani susreti
Kraj sezone 2021/06-07

Čestitke pobjednicima liga:

1. Liga: Andrej Bajić (prvi puta osvaja 1. ligu)
2A. Liga: Vladimir Vučković
2B. Liga: Miroslav Mlinarić
3A. Liga: Luka Lemić
3B. Liga: Hrvoje Lafter
3C. Liga: Ivan Cerinski
3D. Liga: Stjepan Žitnik
4A. Liga: Neven Horvatić
4B. Liga: Zdravko Vučković
4C. Liga: Neven Grubelić
4D. Liga: Saša Grgurić
5A. Liga: Petar Matić
5B. Liga: Vedran Mucić
5C. Liga: Marko Mlinarić
5D. Liga: Hrvoje Budinčević
5E. Liga: Ivan Rotim
5F. Liga: Bruno Lukić
5G. Liga: David Bišić
5H. Liga: Danko Greiner
6A. Liga: Dalibor Smoljanović
6B. Liga: Filip Ćurčić
6C. Liga: Osvit Somek
6D. Liga: Darko Završak
6E. Liga: Lucijan Matanović
6F. Liga: Ivan Lekšić
6G. Liga: Filip Borić
6H. Liga: Frane Slišković
7A. Liga: Vedran Mrkša
7B. Liga: Mario Kelečić
7C. Liga: Juraj Radanović
7D. Liga: Marin Popović
7E. Liga: Mateo Čukman
7F. Liga: Luka Korov
7G. Liga: Krešimir Jantoljak
7H. Liga: Tomislav Guja
8A. Liga: Edi Zoričić
8B. Liga: Damir Kecko
8C. Liga: Goran Ivišić
8D. Liga: Alen Hlevnjak
8E. Liga: Tomislav Zastavnik
8F. Liga: Matej Mihelec
8G. Liga: Darko Sedak-Benčić
8H. Liga: Marijan Stričević
9A. Liga: Josip Seidl
9B. Liga: Jakov Pavić
9C. Liga: Mario Biškup
9D. Liga: Hrvoje Dorotić
9E. Liga: Krešimir Stipić
9F. Liga: Nediljko Kovač
9G. Liga: Luka Vlašić
9H. Liga: Dario Gluvačević
10A. Liga: Adam Landeka
10B. Liga: Miroslav Knez
10C. Liga: Filip Šimunović
10D. Liga: Antonio Franković
10E. Liga: Aleksandar Norsic
10F. Liga: Ivana Bergam
10G. Liga: Luka Bartulović
10H. Liga: Branislav Rubčić
 
 
Rekapitulacija sezone 2021/06-07 :
Broj liga: 64
Nastupalo igrača: 326
Raspored je napravjen za 652 susreta, odigrano 529 (81,13%).
Dodjeljeni bodovi za neodigrane susrete: 103
Neodigrani susreti, bez dodjele bodova: 20
Najbrži reket: Daniel Filipčić
 
 
Nove lige su napravljene,  obavezno pošaljite mail igračime svoje lige i sretno svima!
 
Zbog velikog broja zamrzavanja, neki igrači su zadržali svoja mjesta u ligama iako su trebali ispasti, neki novi igrači su ubačeni u više lige, sve kako bi popunili prazna mjesta koja su nastala velikim brojem zamrzavanja.
Možda postoji još koja anomalija u ovoj situaciji.
Hvala na razumijevanju.
 
Sezona 2021/07-08 trajat će  19.7. - 31.8.2021.
 

 

Objavljeno: 19.7.2021. (Danko Greiner)




Chat



Kalendar
Prošlo:

16.09.2021 09:30, 8E. Liga, Mladost
Denaj Novak - Tomislav Polić
16.09.2021 10:00, 7H. Liga, Trnje
Hesam Qaydi - Neven Polak
Dolazi:

GDSI16.09.2021 14:00, 9A. Liga, Chromos Savica
Zoran Bohaček - Andrej Abramović H2H

GDSI16.09.2021 17:00, 8D. Liga, Mladost
Josip Tečer - Martin Šoštar H2H

GDSI16.09.2021 17:00, 3B. Liga (ž), TK Movens
Dorijana Kavčić - Maja Cerinski H2H

GDSI16.09.2021 17:00, 1. Liga (ž), Maksimir
Maja Ciglar - Katarina Ivić H2H

GDSI16.09.2021 17:00, 3D. Liga, Sopot
Andrej Majdiš - Kristijan Petrinić H2H

GDSI16.09.2021 18:00, 4C. Liga, Ponikve
Luka Mandić - Ivan Rotim H2H

GDSI16.09.2021 19:00, 6H. Liga, Sopot
Domagoj Tomec - Zlatko Brbić H2H

GDSI16.09.2021 20:00, 5B. Liga, Špansko
Lucijan Matanović - Dalibor Smoljanović H2H

GDSI17.09.2021 15:30, 6F. Liga, Trnje
Tomislav Stvorić - Marin Popović H2H

GDSI17.09.2021 17:00, 9H. Liga, Rudeš
Mihael Trkulja - Ivan Mijić H2H

GDSI17.09.2021 17:00, 7A. Liga, Špansko
Josip Seidl - Domagoj Karl H2H

GDSI17.09.2021 17:00, 1. Liga (ž), Staro Trnje
Dea Valenta (ž) - Kristina Crnković H2H

GDSI17.09.2021 17:00, 8A. Liga, Chromos Savica
Tomislav Vukić - Gregor Ettinger H2H

GDSI17.09.2021 18:00, 5D. Liga, Concordia
Nenad Kocmur - Ivan Soldo H2H

GDSI17.09.2021 18:00, 3A. Liga, Ponikve
Dražen Malbašić - Dario Večerić H2H

GDSI17.09.2021 18:00, 3B. Liga, Tenis centar Tolić
Ognjen Prelog - Neven Horvatić H2H

GDSI17.09.2021 19:00, 5D. Liga, Prečko
Marko Mlinarić - Zlatko Antonić H2H

GDSI17.09.2021 19:00, 8C. Liga, Špansko
Drago Veselčić - Marko Pavić(1) H2H

GDSI17.09.2021 20:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Goran Mir - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI17.09.2021 20:00, 5A. Liga, Špansko
Petar Matić - Goran Kvasina H2H

GDSI17.09.2021 20:00, 5E. Liga, Velesajam (pav. 6)
Davor Posavec - Slaven Bušić H2H

GDSI17.09.2021 21:00, 7F. Liga, Špansko
Nediljko Kovač - Tomislav Zastavnik H2H

Turnir18.09.2021
Summer Farewell GDSI Challenge
Više...

GDSI18.09.2021 09:00, 7A. Liga, Mladost
Marijan Stričević - Denis Rački H2H

GDSI18.09.2021 10:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Mario Mojsinović H2H

GDSI18.09.2021 10:00, 7B. Liga, Ponikve
Tomislav Jurašić - Saša Smrk H2H

GDSI18.09.2021 10:00, 10D. Liga, Velesajam (pav. 6)
Nino Pavičić - Slaven Tomić H2H

GDSI18.09.2021 10:00, 6G. Liga, Trnje
Luka Korov - Mateo Čukman H2H

GDSI18.09.2021 11:00, 4B. Liga, Staro Trnje
Šimun Rotim - Neven Stipčević H2H

GDSI18.09.2021 11:00, 6H. Liga, Trnje
Branko Obradov - Zlatko Brbić H2H

GDSI18.09.2021 15:00, 9F. Liga, Maksimir
Vlatko Jakupčić - Zlatko Vidačković H2H

GDSI18.09.2021 17:00, 8G. Liga, Špansko
Dražen Mihaliček - Moris Čavić H2H

GDSI18.09.2021 18:00, 9E. Liga, Rudeš
Hrvoje Orešković - Dragan Čičak H2H

GDSI18.09.2021 18:00, 8F. Liga, Trnje
Goran Katušin - Tomislav Kranjec H2H

GDSI18.09.2021 18:00, 8A. Liga, Trnje
Tomislav Vukić - Adam Landeka H2H

GDSI19.09.2021 09:00, 3B. Liga (ž), Mladost
Maja Cerinski - Ivana Tubikanec H2H

GDSI19.09.2021 10:00, 3C. Liga, Trnje
Ivan Cerinski - Vlado Suša H2H

GDSI19.09.2021 11:00, 6D. Liga, Sopot
Marko Marušić - Danijel Lijović H2H

GDSI19.09.2021 15:00, 2B. Liga, Trnje
Saša Grgurić - Nikola Čolak H2H

GDSI19.09.2021 16:00, 5B. Liga, Rudeš
Lucijan Matanović - Frane Slišković H2H

GDSI19.09.2021 16:00, 2B. Liga, Trnje
Neven Špehar - Luka Marjanović H2H

GDSI19.09.2021 16:00, 9B. Liga, Trnje
Jelena Pranjić - Branko Cindro H2H

GDSI19.09.2021 17:00, Parovi 5B. Liga, Trnje
Brlečić / Durn - Periša / Dumalovski Janjušić H2H

GDSI19.09.2021 17:00, 5A. Liga, Staro Trnje
Marko Đurković - Petar Matić H2H

GDSI19.09.2021 19:00, 5B. Liga, Tenis centar Tolić
Hrvoje Bursić - Alen Crnjac H2H

GDSI19.09.2021 19:00, 5D. Liga, Concordia
Davor Šelendić - Nenad Kocmur H2H

GDSI20.09.2021 17:00, 7E. Liga, Ravnice
Davor Kalanj - Krešimir Stipić H2H

GDSI20.09.2021 17:00, 8G. Liga, Sopot
Dražen Mihaliček - Dražen Martinović H2H

GDSI20.09.2021 17:00, 7B. Liga, Veternica
Domagoj Tubikanec - Domagoj Zdilar H2H

GDSI20.09.2021 17:00, 6C. Liga, Staro Trnje
Goran Ivišić - Andrej Adanić H2H

GDSI20.09.2021 18:00, 2B. Liga (ž), Staro Trnje
Tihana Jelinović - Andreja Šlopar H2H

GDSI20.09.2021 18:00, 1. Liga, Staro Trnje
Goran Kovačić - Goran Kovačić H2H

GDSI20.09.2021 18:00, 9A. Liga, Sopot
Zoran Margić - Andrej Abramović H2H

GDSI20.09.2021 18:00, 5F. Liga, Ponikve
Miroslav Barišić - Vedran Benić H2H

GDSI20.09.2021 18:00, 10B. Liga, Mladost
Darko Bišćan - Filip Krunić H2H

GDSI20.09.2021 19:00, Parovi 4B. Liga, Veternica
Škrgatić /Beler - Gugić / Jantoljak H2H

GDSI20.09.2021 20:30, 7F. Liga, Špansko
Krunoslav Lovrić - Nediljko Kovač H2H

GDSI21.09.2021 09:00, 10C. Liga, Concordia
Hrvoje Marušić - Luka Filipović H2H

GDSI21.09.2021 10:00, 7C. Liga, Trnje
Ivan Delač - Mario Biškup H2H

GDSI21.09.2021 15:30, 9A. Liga, Chromos Savica
Zoran Bohaček - Ante Fofić H2H

GDSI21.09.2021 16:00, 7E. Liga, Trnje
Davor Kalanj - Alen Hlevnjak H2H

GDSI21.09.2021 17:00, 3D. Liga, Staro Trnje
Stjepan Žitnik - Kristijan Petrinić H2H

GDSI21.09.2021 17:00, 4B. Liga, Rudeš
Gorki Bratim - Petar Mlinarić H2H

GDSI21.09.2021 17:00, 3D. Liga, Sopot
Domagoj Nosić - David Bišić H2H

GDSI21.09.2021 18:00, 8F. Liga, Ravnice
Domagoj Šušković - Tomislav Kranjec H2H

GDSI21.09.2021 20:00, 5E. Liga, Špansko
Osvit Somek - Slaven Bušić H2H

GDSI21.09.2021 20:00, 5A. Liga, Ponikve
Filip Borić - Petar Matić H2H

GDSI22.09.2021 16:00, 3D. Liga, Chromos Savica
David Bišić - Andrej Majdiš H2H

GDSI22.09.2021 17:00, 3C. Liga, Sopot
Bruno Lukić - Vlado Suša H2H

GDSI22.09.2021 18:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Marko Mikeš H2H

GDSI22.09.2021 19:00, 10B. Liga, Špansko
Dino Blažeka - Bojan Grgić H2H

GDSI22.09.2021 19:00, 1. Liga, Špansko
Marko Habuš - Luka Vidović H2H

GDSI22.09.2021 20:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić
Ivica Šantek - Mate Batinić H2H

GDSI22.09.2021 20:00, 3C. Liga, Prečko
Tino Kirin - Ivan Cerinski H2H

GDSI22.09.2021 20:00, 7B. Liga, Veternica
Domagoj Tubikanec - Anton Mužić H2H

GDSI23.09.2021 17:00, 3D. Liga, Tenis centar Tolić
Stjepan Žitnik - Domagoj Nosić H2H

GDSI23.09.2021 17:00, 3D. Liga, Sopot
David Bišić - Kristijan Petrinić H2H

GDSI23.09.2021 17:30, 9A. Liga, Staro Trnje
Zoran Bohaček - Zoran Margić H2H

GDSI23.09.2021 18:00, 1. Liga (ž), Maksimir
Jasna Horvat - Maja Ciglar H2H

GDSI23.09.2021 18:00, 6D. Liga, TK Winner
Danijel Lijović - Luka Bartolić H2H

Turnir25.09.2021
1. GDSI CMROK Open turnir parova
Više...

GDSI25.09.2021 17:00, 1. Liga, Oranice
Ivan Glad - Marko Habuš H2H

GDSI26.09.2021 09:00, 3A. Liga (ž), Staro Trnje
Agata Škunca(ž) - Ines Čule H2H

GDSI26.09.2021 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Goran Mir - Feni Sušić H2H

Administracija27.9.2021.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.09.2021 18:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Osvit Somek H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 2B. Liga (ž), Trnje
Maja Baumschabel - Andreja Šlopar H2H

GDSI27.09.2021 19:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Andrej Adanić H2H

Administracija29.9.2021.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.09.2021 18:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Slaven Bušić H2H

Administracija30.9.2021.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.09.2021
Kraj sezone 2021/09

ATP News