|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
GDSI Challenger 2024! |
Ostalo je još mjesta za turnir, pa vas pozivam da se još DANAS prijavite!
Dragi naši!
U subotu, 04.05.2024. na terenima TK Ponikve održati će se 4. GDSI Challenger turnir! Turnir je namjenjen GDSI igračima ispod 100. mjesta po klasičnom rankingu. ELO prag za sudjelovanje je 1400 (gleda se dan prijave na turnir).
Općenito o turniru
Početak turnira: Subota, 04.05.2024. u 10:00h.
Tip turnira: 32 igrača glavni, 16 utješni. Igra se na ispadanje, 2 meča zagarantirana.
ELO prag: Nastup je dozvoljen igračima sa ELOm ispod 1400. Gleda se ELO s danom prijave na turnir.
Nositelji: Glavni turnir imati će 8 nositelja. Birati će se po ELOu na dan ždrijeba. Trenutni poredak nositelja u svakom trenutku možete vidjeti na stranici turnira.
Pravila: Dva dobivena seta do 4 sa No-ad bodovanjem. Set tie-break se igra do 5 na dva razlike (promjena strana na 4). Match tie-break se igra do 7, također na 2 razlike (promjena strana na 6).
Kotizacija: 25€ u gotovini na dan turnira prije prvog meča.
Osigurana hrana!
Prijava
Za prijavu pošaljite mail sa naslovom "Prijava za GDSI Challenger 2024 - Ime Prezime" na email adresu tino.kirin1@gmail.com.
Prijave se zaprimaju do popunjenja mjesta zaključno sa 02.05.
Ždrijeb će biti objavljen 03.05., a raspored igranja predvečer 03.05.
Lista prijavljenih
| Objavljeno: 2.5.2024. (Tino Kirin) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
04.05.2024 10:00, 11A. Liga, Špansko Robert Bogut - Božo Kelić Trenutno se igra:
04.05.2024 13:00, GDSI Kup, Trnje Ivan Rezić - Saša Trkulja Dolazi:
| 04.05.2024 14:00, 8E. Liga, Tenis centar Tolić Goran Katušin - Petar Fekete H2H |
| 04.05.2024 15:00, 9D. Liga, Concordia Marko Martinovic - Tomislav Belošić H2H |
| 04.05.2024 17:00, 5C. Liga, Chromos Savica Hrvoje Gregurić - Alen Crnjac H2H |
| 04.05.2024 17:00, 7B. Liga, Trnje Danijel Lijović - Ivan Žgela H2H |
| 04.05.2024 17:00, 10D. Liga, Trnje Marijan Lovrinić - Zoran Bohaček H2H |
| 04.05.2024 18:00, 6H. Liga, San Spin Miroslav Salaba - Oskar Fiuri H2H |
| 04.05.2024 18:00, 6F. Liga, Trnje Hrvoje Brlečić - Luka Vlašić H2H |
| 05.05.2024 09:00, 8B. Liga, Staro Trnje Domagoj Šušković - Josip Tošić H2H |
| 05.05.2024 09:30, 10D. Liga, Trnje David Pruša - Zoran Bohaček H2H |
| 05.05.2024 10:30, 7F. Liga, TK Maja Filip Draženović - Drago Veselčić H2H |
| 05.05.2024 11:00, 4C. Liga, Trnje Filip Herljević - Luka Mandić H2H |
| 05.05.2024 11:00, 6C. Liga, TK Maja Filip Lažnjak - Hrvoje Rajaković H2H |
| 05.05.2024 16:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Željko Crljenica H2H |
| 05.05.2024 16:00, 7C. Liga, Concordia Alen Lacković - Aleksandar Krstev H2H |
| 05.05.2024 17:00, 10F. Liga, Staro Trnje Mate Ćorić - Ivan Odak H2H |
| 05.05.2024 17:00, 10C. Liga, TK Trešnjevka Mario Rončević - Nediljko Kovač H2H |
| 05.05.2024 17:00, 10A. Liga, Staro Trnje Dominik Barbarić - Filip Lukas H2H |
| 06.05.2024 11:00, 10D. Liga, Trnje Krešimir Buden - Zoran Bohaček H2H |
| 06.05.2024 16:00, GDSI Kup, Staro Trnje Aleksandar Krstev - Vjekoslav Hraste H2H |
| 06.05.2024 17:00, 9B. Liga, TK Maja Saša Bajić - Mate Đaković H2H |
| 06.05.2024 17:00, 7F. Liga, Maksimir Tihana Jelinović (M) - Antonio Surjan Žanko H2H |
| 06.05.2024 18:00, 5E. Liga, Tenis centar Tolić Marko Sirovec - Matej Luburić H2H |
| 06.05.2024 18:00, 10C. Liga, Ponikve Krešimir Viduka - Mario Rončević H2H |
| 06.05.2024 19:00, 6G. Liga, Mladost Vedran Babić - Luka Švastec H2H |
| 06.05.2024 19:30, 4D. Liga, Staro Trnje Goran Ivišić - Igor Vrabec H2H |
| 06.05.2024 20:00, 5H. Liga, Staro Trnje Juraj Radanović - Ivan Lekšić H2H |
| 07.05.2024 08:30, 6A. Liga, Staro Trnje Domagoj Penić - Ivan Rezić H2H |
| 07.05.2024 16:00, 4A. Liga, Staro Trnje Tin Herenčić - Vlado Suša H2H |
| 07.05.2024 17:00, 9B. Liga, TK Maja Ivan Ivo Penić - Saša Bajić H2H |
| 07.05.2024 17:00, 3C. Liga, Top Spin Marko Galić - Ivan Fiket H2H |
| 07.05.2024 19:00, 7G. Liga, TK Maja Ivan Sobota - Dražen Zrno H2H |
| 07.05.2024 20:00, 5H. Liga, Staro Trnje Juraj Radanović - Slaven Bušić H2H |
| 07.05.2024 20:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić Josip Matić - Tom Jasak H2H |
| 07.05.2024 20:00, 4C. Liga, Staro Trnje Marko Mlinarić - Filip Herljević H2H |
| 08.05.2024 10:30, 9B. Liga, TK Maja Ivan Ivo Penić - Andrej Kalea H2H |
| 08.05.2024 17:00, 4D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Bruno Kodba H2H |
| 08.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Andrej Adanić - Danko Greiner H2H |
| 08.05.2024 18:00, 7F. Liga, TK Maja Antonio Surjan Žanko - Filip Draženović H2H |
| 08.05.2024 18:00, 5E. Liga, Tenis centar Tolić Marko Sirovec - Boris Muha H2H |
| 08.05.2024 18:00, 6E. Liga, Tolić Ivan Antunović - Jasmin Peco H2H |
| 08.05.2024 19:30, 10F. Liga, Staro Trnje Ivan Odak - Boris Vranešević H2H |
| 08.05.2024 20:00, 8A. Liga, Staro Trnje Donat Barišić - Tomislav Grgić H2H |
| 09.05.2024 16:00, 3D. Liga, Staro Trnje Sanjin Kovacevic - Marin Njirić H2H |
| 09.05.2024 18:00, 10G. Liga, Staro Trnje Koraljka Mlakar (m) - Tomislav Kranjec H2H |
| 09.05.2024 18:00, 6D. Liga, Trnje Mislav Jureković - Vlaho Stanišić H2H |
| 09.05.2024 20:00, 8A. Liga, Chromos Savica Dario Pavlović - Tomislav Grgić H2H |
| 09.05.2024 20:00, 7E. Liga, Mladost Eugen Aleksić - Tom Jasak H2H |
| 10.05.2024 16:00, 9D. Liga, Staro Trnje Marko Martinovic - Hrvoje Medved H2H |
| 10.05.2024 18:00, 3B. Liga, Trnje Saša Grgurić - Luka Marjanović H2H |
| 10.05.2024 18:00, 10D. Liga, Trnje David Pruša - Krešimir Buden H2H |
| 11.05.2024 09:00, 6D. Liga, Veternica Vlaho Stanišić - Iva Horvat (m) H2H |
| 11.05.2024 09:00, 9F. Liga, Staro Trnje Dejan Marendić - Vedran Ćatić H2H |
| 11.05.2024 11:00, 10E. Liga, Staro Trnje Luka Đuričković - Marko Mikulec H2H |
| 11.05.2024 11:00, 10E. Liga, Staro Trnje Luka Đuričković - Marko Mikulec H2H |
| 11.05.2024 16:00, 10F. Liga, Staro Trnje Mate Ćorić - Boris Vranešević H2H |
| 12.5.2024. 2. GDSI Pro - Proljeće 2023 Više... |
| 13.05.2024 18:00, 7C. Liga, Concordia Alen Lacković - Mario Kelečić H2H |
| 13.05.2024 19:00, 5B. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Robert Novak H2H |
| 13.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Ivan Odak - Marko Tolić H2H |
| 14.05.2024 16:00, 6D. Liga, Concordia 2 Luka Bartulović - Iva Horvat (m) H2H |
| 15.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Danko Greiner - Lovre Botica H2H |
| 16.05.2024 18:00, 6D. Liga, Trnje Iva Horvat (m) - Mislav Jureković H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|