Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Tin Herenčić448:243:3112
2. Domagoj Krišković325:232:217
3. Hrvoje Gregurić324:231:257
4. Patrik Mesec301:621:323
5. Hrvoje Žunić300:618:363


Zadnji rezultati


5B. Liga
24.4.2024. - Ravnice
Tin Herenčić267
Patrik Mesec635


10C. Liga
24.4.2024. - Mladost
Toma Majić66
Tin Papišta42


5H. Liga
24.4.2024. - Ravnice
Tomislav Špiljak67
Lovre Šarlija26


5D. Liga
24.4.2024. - Top Ten Prečko
Miroslav Pinkas4710
Ivan Tomulić662


8F. Liga
24.4.2024. - Mladost
Neven Krnić67
Gabriela Begic Rogoznica15


2A. Liga
24.4.2024. - Ponikve
Nikola Čolak67
Goran Kovačić45


5G. Liga
24.4.2024. - Trnje
Danko Greiner3615
Ivor Gavrilović6313


10G. Liga
24.4.2024. - Zagi - Velesajam pav 6
Dorian Tepić7410
Alan Legin568


8G. Liga
24.4.2024. - Concordia
Tomislav Mijić66
Alen Alić33


11E. Liga
24.4.2024. - Ravnice
Kristijan Posavec66
Marko Lubura02


8C. Liga
24.4.2024. - Zagi - Velesajam pav 6
Alen Lacković66
Zoran Margić32


3D. Liga
24.4.2024. - Prince
Mario Švec3711
Kristijan Matijašević669


11C. Liga
24.4.2024. - Trnje
Krešimir Buden66
Alen Bejuk20


5H. Liga
23.4.2024. - Maksimir
Tomislav Špiljak66
Ivan Lekšić34


10G. Liga
23.4.2024. - San Spin
Ivan Ivo Penić66
Filip Sakač33


7H. Liga
23.4.2024. - San Spin
Miroslav Salaba66
Saša Marković33


10G. Liga
23.4.2024. - Croata Utrine
Ivan Ivo Penić66
Dorian Tepić11


10B. Liga
23.4.2024. - Ponikve
Saša Bajić66
Antonio Jakšić01


Parovi 3B. Liga
23.4.2024. - Chromos
Gavrilović / Škrlec66
Muha / Horvat22

Neodigrani susreti
U kojoj ću biti ligi nakon reseta?



Početak ljetnog perioda (1.4.) obilježava i početak nove GDSI godine, na početku koje radimo reset liga po Elo-u.

To naravno donosi puno neizvjesnosti, jer kako ćemo znati u kojoj ligi ćemo završiti?
 
Na to pitanje teško možemo unaprijed odgovoriti, ali možemo dobiti neki dojam, poučeni iskustvima iz prošlih godina.
Ključ svega je broj prijavljenih, tj. broj broj prijavljenih igrača koji imaju veći Elo.
Naravno, oni će dobiti prednost, igrači se raspoređuju počevši od najviših Elo rankinga i najviših liga prema nižim.
Utjecaj imaju i igrači koji će dobiti WC (1 igrač po ligi, osim 1. lige), dakle maksimalno 2 u druge lige, 4 u treće lige, 4. u četvrte lige, i 8 za sve niže lige
Gotovo je nemoguće unaprijed predvidjeti koliko igrača i kojih rangova će biti prije početka sezone.
 
Konačno, nudimo vam pregled od prošle godine, uzorak je na 355 igrača, a kako će to izgledati ove godine, ostaje i dalje neizvjesno.
 
U svakom slučaju, ravnopravni susreti su zagarantirani, bez obzira o kojoj ligi se radi, uživajte u pripremama za novu sezonu!
 
Objavljeno: 17.3.2024. (Danko Greiner)








Kalendar
Prošlo:

24.04.2024 21:00, 6H. Liga, Ponikve
Zoran Sladoljev - Ivo Čavrak
24.04.2024 21:00, 10C. Liga, Mladost
Toma Majić - Tin Papišta
Dolazi:

GDSI25.04.2024 08:00, 8B. Liga, Velesajam (pav. 6)
Siniša Svetec - Vanja Hecer H2H

GDSI25.04.2024 15:00, 2. Liga (ž), Concordia
Ana Katušin - Iva Pezić H2H

GDSI25.04.2024 15:00, 2B. Liga, Oranice
Ante Soldo - Vladimir Vučković H2H

GDSI25.04.2024 15:00, 10F. Liga, Top Ten Prečko
Tomislav Jajac - Tadej Pešl H2H

GDSI25.04.2024 16:00, 6G. Liga, Mladost
Marta Turkalj - Matija Sivec H2H

GDSI25.04.2024 16:00, 9E. Liga, Tenis centar Tolić
Dejan Marendić - Stipe Šarlija H2H

GDSI25.04.2024 17:00, 6D. Liga, Mladost
Marko Štefančić - Filip Ćurčić H2H

GDSI25.04.2024 17:00, 10D. Liga, Staro Trnje
Šimun Rogoznica - Luka Šmalcelj H2H

GDSI25.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Goran Ivišić H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 8E. Liga, Top Ten
Igor Tvrtković - Drago Veselčić H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 4B. Liga, Mladost
Saša Grgurić - Ivan Novko H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Sirovec - Marin Galić H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 4B. Liga, Mladost
Saša Grgurić - Ivan Novko H2H

GDSI25.04.2024 18:30, 4A. Liga, Staro Trnje
Josip Škof - Davor Sitar H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 7E. Liga, Staro Trnje
Robby Bauer - Naomi Munitic H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 5F. Liga, Ponikve
Željko Crljenica - Neven Stipčević H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 9F. Liga, Mladost
Petar Rilović - Stjepan Barić H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 11B. Liga, Zagi - Velesajam pav 6
Nikola Beljan - Josip Buzov H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 4D. Liga, Maksimir
Juraj Radanović - Dominko Blažević H2H

GDSI25.04.2024 20:00, 9G. Liga, Concordia
Bartol Žic - Tomislav Kranjec H2H

GDSI25.04.2024 20:00, 5D. Liga, Top Ten Prečko
Miroslav Pinkas - Petar Pazin H2H

GDSI26.04.2024 09:00, 8H. Liga, Maksimir
Jozo Perić - Tihana Jelinović (M) H2H

GDSI26.04.2024 14:00, 4D. Liga, Staro Trnje
Sanjin Kovacevic - Dominik Šalković H2H

GDSI26.04.2024 14:00, 3C. Liga, Trnje
Ognjen Prelog - Marin Njirić H2H

GDSI26.04.2024 15:00, 6E. Liga, Staro Trnje
Natko Peter - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI26.04.2024 16:00, 8E. Liga, Staro Trnje
Aleksandar Krstev - Renato Horvat H2H

GDSI26.04.2024 16:00, 9C. Liga, Veternica
Vanja Kralj - Nediljko Kovač H2H

GDSI26.04.2024 16:00, 5E. Liga, Concordia
Ensar Husković - Jasmin Peco H2H

GDSI26.04.2024 17:00, 7F. Liga, Rudeš
Filip Naglić - Andrija Garofulić H2H

GDSI26.04.2024 17:00, 7G. Liga, Mladost
Luka Švastec - Oskar Fiuri H2H

GDSI26.04.2024 17:00, 11D. Liga, Trnje
David Pruša - Darko Bišćan H2H

GDSI26.04.2024 17:30, 11A. Liga, Mladost
Koraljka Mlakar (m) - Krešimir Viduka H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 9G. Liga, Mladost
Josip Režek - Josip Tečer H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 10G. Liga, Concordia
Mihovil Magdic - Ivan Ivo Penić H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 7B. Liga, Tenis centar Tolić
Andrej Konjevod - Mario Kelečić H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 9G. Liga, San Spin
Damir Pirić - Tomislav Kranjec H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 11A. Liga, Staro Trnje
Dominik Barbarić - Danijel Mutak H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 8C. Liga, Trnje
Antonio Surjan Žanko - Domagoj Grbeša H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 4D. Liga, Staro Trnje
Sanjin Kovacevic - Saša Čaklović H2H

GDSI26.04.2024 20:00, 10C. Liga, Staro Trnje
Tin Papišta - Dominik Klobučar H2H

GDSI26.04.2024 20:00, 6C. Liga, Veternica
Domagoj Mandić - Vlaho Stanišić H2H

GDSI26.04.2024 20:30, 7E. Liga, Staro Trnje
Robby Bauer - Dražen Zrno H2H

GDSI26.04.2024 21:00, 5A. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Matija Rubeša H2H

Administracija27.4.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.04.2024 09:00, 2. Liga (ž), Špansko
Veronika Kadivnik - Jelena Filko H2H

GDSI27.04.2024 09:00, 3D. Liga, Staro Trnje
Igor Vrabec - Mario Švec H2H

GDSI27.04.2024 10:00, 11C. Liga, Staro Trnje
Zoran Bohaček - Miroslav Pašagić H2H

GDSI27.04.2024 10:00, 6A. Liga, Mladost
Slobodan Sivec - Andrej Adanić H2H

GDSI27.04.2024 11:00, 11C. Liga, TK Trešnjevka
Krešimir Buden - Marko Gudelj H2H

GDSI27.04.2024 11:00, GDSI Kup, Špansko
Marko Štefančić - Matej Lovrić H2H

GDSI27.04.2024 11:00, 5A. Liga, Staro Trnje
Domagoj Penić - Matija Rubeša H2H

GDSI27.04.2024 12:00, 4D. Liga, Staro Trnje
Dominik Šalković - Dominko Blažević H2H

GDSI27.04.2024 15:00, 8B. Liga, Chromos Savica
Stipe Buljan - Danijel Lijović H2H

GDSI27.04.2024 17:00, 7B. Liga, Špansko
Ivan Vujnović - Andrej Konjevod H2H

GDSI27.04.2024 18:00, 5H. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Ivan Lekšić H2H

GDSI27.04.2024 19:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić
Tomislav Špiljak - Hrvoje Bursić H2H

GDSI28.04.2024 09:00, 8H. Liga, Concordia
Jozo Perić - Ivan Didović H2H

GDSI28.04.2024 09:00, 8A. Liga, Staro Trnje
Domagoj Šušković - Tomislav Polić H2H

GDSI28.04.2024 10:00, 10A. Liga, TK Trešnjevka
Mario Rončević - Tonko Čupić H2H

GDSI28.04.2024 10:00, 9D. Liga, Chromos Savica
Marko Erceg - Filip Vukasovic H2H

GDSI28.04.2024 10:30, 4D. Liga, Staro Trnje
Dominko Blažević - Saša Čaklović H2H

GDSI28.04.2024 11:00, 7B. Liga, Staro Trnje
Ivan Vujnović - Bruno Bauer H2H

GDSI28.04.2024 12:30, 10D. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Medved - Hrvoje Habunek H2H

GDSI28.04.2024 17:00, 10H. Liga, Prečko
Josip Seidl - Dino Rakipović H2H

GDSI28.04.2024 19:00, 5G. Liga, Mladost
Goran Ivišić - Slaven Bušić H2H

GDSI28.04.2024 19:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Fran Mataga - Donat Barišić H2H

GDSI28.04.2024 19:00, 8D. Liga, Chromos Savica
Tomislav Maraković - Tomislav Belošić H2H

Administracija29.4.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.04.2024 16:00, 7D. Liga, Concordia
Iva Horvat (m) - Alen Preldžić H2H

GDSI29.04.2024 17:00, 4B. Liga, Mladost
Ivan Novko - Vedran Mucić H2H

GDSI29.04.2024 17:00, 11A. Liga, Ponikve
Krešimir Viduka - Danijel Mutak H2H

GDSI29.04.2024 17:00, 4D. Liga, Maksimir
Juraj Radanović - Saša Čaklović H2H

GDSI29.04.2024 19:00, 8C. Liga, Tolić
Ivan Žgela - Zoran Margić H2H

GDSI29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H

GDSI29.04.2024 19:00, 6H. Liga, Concordia
Ivo Čavrak - Zoran Sladoljev H2H

GDSI29.04.2024 19:00, 6A. Liga, San Spin
Petar Matić - Andrej Adanić H2H

GDSI29.04.2024 19:00, 8H. Liga, Concordia
Filip Pažanin - Jozo Perić H2H

GDSI29.04.2024 20:00, 5D. Liga, Concordia
Petar Pazin - Ivan Tomulić H2H

GDSI29.04.2024 20:00, 10C. Liga, Mladost
Tin Papišta - Marijan Lovrinić H2H

GDSI30.04.2024 17:00, 9D. Liga, Maksimir
Marko Erceg - Tihomir Maršić H2H

GDSI30.04.2024 19:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Ivan Rezić - Fran Mataga H2H

GDSI30.04.2024 20:00, 10H. Liga, Staro Trnje
Dražen Martinović - Dino Rakipović H2H

GDSI30.04.2024 20:00, 9D. Liga, Concordia
Vedran Ćatić - Filip Vukasovic H2H

Administracija30.4.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.04.2024
Kraj sezone 2024/04

GDSI01.05.2024 09:00, 2. Liga (ž), Tk Građanski
Jelena Filko - Iva Pezić H2H

GDSI01.05.2024 10:00, 5H. Liga, Mladost
Hrvoje Bursić - Ivan Lekšić H2H

Turnir4.5.2024.
GDSI Challenger 2024
Više...

Turnir12.05.2024
2. GDSI Pro - Proljeće 2023
Više...

ATP News