Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Davor Šelendić336:036:149
2. A. Radojčić414:643:466
3. Drago Veselčić412:729:496
4. Marko Pranjić224:125:166
5. Robert Crnko312:426:345


Zadnji rezultati


6F. Liga
7.7.2020. - Mladost
Marko Pranjić6710
Aleksandar Radojčić756


4B. Liga
7.7.2020. - Mladost
Filip Pavić66
Boris Muha34


6A. Liga
6.7.2020. - Špansko
Davor Petanjek66
Krunoslav Šimić34


8A. Liga
6.7.2020. - TK Trešnjevka
Damir Županić66
Dorijana Kavčić01


5D. Liga
6.7.2020. - Mladost
Marin Knezović66
Leon Demšar12


1. Liga
6.7.2020. - Veternica
Ivan Glad66
Ivan Leskovar23


Parovi 4. Liga
6.7.2020. - Maksimir
Horvatić / Vukoja76
Završak /Završak52


5A. Liga
6.7.2020. - kod Kutije Šibica
Domagoj Zlački67
Luka Božić46


7D. Liga
6.7.2020. - TK Movens
Ivan Hrvoje Maljković66
Alen Hlevnjak21


2A. Liga
6.7.2020. - Trnje
Janko Hranilović4610
Vladimir Vučković618


Parovi 8. Liga
6.7.2020. - Chromos Savica
Dragičević / Ranogajec66
Šušak / Zelić44


5B. Liga
5.7.2020. - TK Trešnjevka
Mario Valpotić2610
Nenad Kocmur628


5C. Liga
5.7.2020. - Trnje
Dražen Barić2710
Osvit Somek658


8H. Liga
5.7.2020. - Chromos Savica
Branislav Rubčić76
Zoran Bohaček62


5A. Liga
5.7.2020. - Maksimir
Hrvoje Brlečić66
Krunoslav Lovrić42


5H. Liga
5.7.2020. - Veternica
Ivan Turk66
Miroslav Barišić44


7H. Liga
5.7.2020. - Špansko
Alen Alić66
Tomislav Zastavnik44


5B. Liga
5.7.2020. - Trnje
Vedran Mihelčić67
Robert Crneković25


6B. Liga
5.7.2020. - Chromos
Zoran Čubrilo067
Josip Matić625


6A. Liga
5.7.2020. - Staro Trnje
Mario Kelečić4610
Mario Benčević648

Neodigrani susreti


Zadnji dan sezone

Ne igraju se susreti
Ukoliko igrači tijekom sezone nisu uspjeli dogovoriti susret, postoji mogućnost igranja na taj dan, uz prethodnu obavijest odboru igrača.

Dodjeljivanje bodova za neodigrane susrete

Rješavaju se žalbe

Rade se nove lige za sljedeću sezonu
Zadnje teme na forumu
Where2Play?
Friendly match!
Pimplanje
Komentari susreta
TK CROAT?
Loši tereni za igru


Kalendar

Trenutno se igra:

07.07.2020 18:00, 5D. Liga, Trnje
Marin Knezović - Dalibor Poplaša
07.07.2020 18:30, 6H. Liga, Ravnice
Miroslav Salaba - Karlo Fantoni
Dolazi:

GDSI07.07.2020 19:00, 6C. Liga, Chromos
Marko Đurković - Domagoj Krišković H2H

GDSI07.07.2020 19:00, 5H. Liga, Maksimir
Hrvoje Kralj - Miroslav Barišić H2H

GDSI07.07.2020 20:00, 2B. Liga, Prince
Vedran Fak - Oleksandra Oliynykova H2H

GDSI07.07.2020 20:00, 5B. Liga, kod Kutije Šibica
Nenad Kocmur - Vedran Mihelčić H2H

GDSI08.07.2020 15:00, 8F. Liga, Trnje
Josip Seidl - Adam Landeka H2H

GDSI08.07.2020 17:00, 4C. Liga, Trnje
Tin Herenčić - Danko Greiner H2H

GDSI08.07.2020 17:00, 2A. Liga, Šalata
Janko Hranilović - Tomislav Brkljačić H2H

GDSI08.07.2020 18:00, 7E. Liga, Mladost
Martin Sertić - Ivan Delač H2H

GDSI08.07.2020 18:00, 7D. Liga, Mladost
Kristian Runtas - Ivan Hrvoje Maljković H2H

GDSI08.07.2020 18:00, 3B. Liga, Staro Trnje
Dominko Blažević - Deni Tomljanović H2H

GDSI08.07.2020 18:00, 1. Liga, Oranice
Ivan Glad - Goran Kovačić H2H

GDSI08.07.2020 19:00, 7C. Liga, Top Spin
Alen Galavić - Ante Sentić H2H

GDSI08.07.2020 19:00, 5H. Liga, Tolić
Mate Pešić - Ivan Turk H2H

GDSI08.07.2020 20:00, 1. Liga, Chromos Savica
Luka Dobrović - Marko Habuš H2H

GDSI08.07.2020 20:00, 7B. Liga, Mladost
Dražen Martinović - Matej Kuraja H2H

GDSI08.07.2020 20:00, 4C. Liga, Oranice
Domagoj Nosić - Gorki Bratim H2H

GDSI09.07.2020 17:00, 2B. Liga, Chromos
Oleksandra Oliynykova - Mario Sermek H2H

GDSI09.07.2020 17:00, 6F. Liga, Mladost
Marko Pranjić - Davor Šelendić H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 4C. Liga, Mladost
Gorki Bratim - Tin Herenčić H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 5G. Liga, kod Kutije Šibica
Andrej Adanić - Ivan Rotim H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 5H. Liga, Veternica
Mate Pešić - Hrvoje Kralj H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 3A. Liga, Maksimir
Saša Stanić - Neven Horvatić H2H

GDSI09.07.2020 19:00, 3C. Liga, Špansko
Ivan Cerinski - Petar Mlinarić H2H

GDSI09.07.2020 19:30, 1. Liga, Chromos Savica
Ivan Leskovar - Goran Kovačić H2H

GDSI09.07.2020 20:00, 4D. Liga, Tolić
Matija Kazalicki - Danijel Sočanac H2H

GDSI09.07.2020 20:00, 5H. Liga, Veternica
Tihomir Smuđ - Miroslav Barišić H2H

GDSI09.07.2020 20:30, 5F. Liga, Špansko
Darko Završak - Dejan Fabris H2H

GDSI10.07.2020 17:00, Parovi 1. Liga, Trnje
Brkljačić / Vučković - Dobrović / Marjanović H2H

GDSI10.07.2020 18:00, 1. Liga, Ponikve
Marko Habuš - Ivan Glad H2H

GDSI10.07.2020 18:00, 5C. Liga, Trnje
Osvit Somek - Josip Juranek H2H

GDSI10.07.2020 19:00, 3A. Liga, Tk Prečko
Tino Kirin - Neven Špehar H2H

GDSI10.07.2020 19:00, 6H. Liga, Oranice
Marin Popović - Petar Matić H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 7H. Liga, Oranice
Alen Alić - Saša Marković H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 3B. Liga, TK Winner
Enis Plančić - Deni Tomljanović H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 6D. Liga, Špansko
Vjekoslav Gadanac - Damir Kecko H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 5A. Liga, Maksimir
Hrvoje Brlečić - Luka Božić H2H

GDSI11.07.2020 19:00, 7F. Liga, Trnje
Krešimir Jantoljak - Tomislav Kranjec H2H

GDSI12.07.2020 14:00, 7F. Liga, Chromos Savica
Krešimir Jantoljak - Matias Dragičević H2H

GDSI12.07.2020 18:00, 1. Liga, Veternica
Luka Dobrović - Ivan Glad H2H

GDSI12.07.2020 18:00, 5H. Liga, Veternica
Ivan Turk - Hrvoje Kralj H2H

GDSI12.07.2020 20:00, Parovi 7. Liga, Trnje
Rosandić / Pranjić - Somek / Bračić H2H

GDSI13.07.2020 19:00, 5B. Liga, Ponikve
Ivan Milinković - Bojan Poturica H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 5E. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Sirovec - Marko Tutek H2H

GDSI14.07.2020 20:00, 2B. Liga, Trnje
Oleksandra Oliynykova - Nikola Čolak H2H

Administracija15.7.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

15.07.2020
Kraj sezone 2020/06-07

ATP News