Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Dražen Barić436:337:3010
2. Josip Juranek336:037:199
3. Osvit Somek325:335:307
4. Lovre Botica413:638:386
5. Vedran Majtanić400:819:494


Zadnji rezultati


5C. Liga
8.7.2020. - Staro Trnje
Dražen Barić66
Lovre Botica33


9B. Liga
8.7.2020. - TK Travnjak
Miroslav Knez66
Siniša Lelak22


3B. Liga
8.7.2020. - Staro Trnje
Deni Tomljanović66
Dominko Blažević11


5A. Liga
8.7.2020. - Špansko
Krunoslav Lovrić276
Luka Božić660


8B. Liga
8.7.2020. - Top Spin
Goran Mir76
Mario Samardžić53


7B. Liga
8.7.2020. - Mladost
Matej Kuraja67
Dražen Martinović36


5H. Liga
8.7.2020. - Tenis centar Tolić
Ivan Turk76
Mate Pešić54


4C. Liga
8.7.2020. - Oranice
Gorki Bratim66
Domagoj Nosić32


7C. Liga
8.7.2020. - Top Spin
Alen Galavić4610
Ante Sentić621


7D. Liga
8.7.2020. - Mladost
Kristian Runtas66
Ivan Hrvoje Maljković14


Parovi 7. Liga
8.7.2020. - kod Kutije Šibica
Somek / Bračić636
Zlački / Muha262


4C. Liga
8.7.2020. - Trnje
Tin Herenčić67
Danko Greiner46


2A. Liga
8.7.2020. - Šalata
Janko Hranilović76
Tomislav Brkljačić53


8F. Liga
8.7.2020. - Trnje
Josip Seidl7111
Adam Landeka569


5G. Liga
8.7.2020. - Trnje
Ivan Rotim67
Franjo Sakmardi46


6D. Liga
7.7.2020. - Concordia
Damir Kecko66
Neven Vidmar40


3D. Liga
7.7.2020. - TK Travnjak
Bruno Lukić5610
Vlado Suša738


2B. Liga
7.7.2020. - Prince
Oleksandra Oliynykova66
Vedran Fak14


5B. Liga
7.7.2020. - kod Kutije Šibica
Nenad Kocmur66
Vedran Mihelčić21


5D. Liga
7.7.2020. - Trnje
Dalibor Poplaša76
Marin Knezović54

Neodigrani susreti




Rang lista

O rang listi:

Za rang listu se uzimaju zadnjih 5 odigranih sezona koje je igrač odigrao, u zadnjih 12 mjeseci.

Rang lista se ažurira na početku svake sezone (svakih mjesec dana).

Čemu služi: (samo za singl ligu)
Rang lista se koristi za kreiranje liga na početku ljetnog perioda (1.4).
Rang lista se koristi za postavljanje nositelja na turnirima.

Bodovanje za rang listu možete vidjeti ovdje.

Klikom na bodove prokraj igrača možete vidjeti detaljni ispis zbroja osvojenih bodova.






 IgračBodovi
1Kovačić /Lautar9999
2Fiket / Petrinić9593
3Jakšić / Ozimec8001
4Šenjug /Bosnar7333
5Vuletić /Kipčić6815
6Dobrović / Marjanović6556
7Brkljačić / Vučković5555
8Krišković / Račić5041
9Hercigonja / Ozimec4778
10Mačkić / Hercigonja4259
11Mačkić / Budinčević3334
12Katičić / Ivcic3333
13Ištvanić / Maričić3223
14Kalac / Župan3222
15Adanić / Šipušić3164
16Jakšić / Petrinić3000
17Katičić / Rizvan2779
18Turković / Capek2727
19Pavić / Majstorović2691
20Rotim / Rotim2671
21Horvatić / Vukoja2489
22Lažnjak / Prgomet2310
23Završak /Završak2013
24Labaš /Kalac2001
25Cerinski / Poplaša1928
26Jurčić / Mirtl1780
27Marković /Vidović1683
28Lazar / Valpotić1557
29Durlen /Zrno1408
30Čaklović /Martinović1254
31Tadić / Habljak1155
32Gugić / Jantoljak1089
33Horvatić / Fiket1038
34Popović / Biškup982
35Rosandić / Pranjić934
36Katičić /Ivičić890
37Šagud / Lijović880
38Kožul / Borović638
39Tadić / Tadić607
40Plančić / Leko593
41Somek / Bračić528
42Špoljarec / Kralj445
43Turkalj / Sušić410
44Fiket / Krmpotić396
45Lušić /Pavlin352
46Mršić / Janković332
47Kubović / Čibarić323
48Škarić / Šagud296
49Barišić /Sumić264
50Thompson / Pavić222
51Mirtl / Franov222
52Adanić / Knezović220
53Filipčić / Filipčić205
54Aliti / Hlupić176
55Biškup / Popović176
56Crljenica / Novko148
57Dragičević / Šušak119
58Aliti / Grba117
59Matić / Furjan99
60Ćelić / Lelak58
61Soldo /Lekić29
62Petković /Pilipac0
63Knezović / Mlinarić0
64Jakšić / Vuletić0
Zadnje teme na forumu
Tenis na Jadranu
Friendly match!
Komentari susreta
Where2Play?
Pimplanje
TK CROAT?


Kalendar
Prošlo:

08.07.2020 20:00, 7B. Liga, Mladost
Dražen Martinović - Matej Kuraja
08.07.2020 21:00, 9B. Liga, TK Travnjak
Siniša Lelak - Miroslav Knez
Dolazi:

GDSI09.07.2020 17:00, 6F. Liga, Mladost
Marko Pranjić - Davor Šelendić H2H

GDSI09.07.2020 17:00, 2B. Liga, Chromos
Oleksandra Oliynykova - Mario Sermek H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 5H. Liga, Veternica
Mate Pešić - Hrvoje Kralj H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 4C. Liga, Mladost
Gorki Bratim - Tin Herenčić H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 5G. Liga, kod Kutije Šibica
Andrej Adanić - Ivan Rotim H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 4A. Liga, Ponikve
Edo Krmpotić - Zdravko Vučković H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 3A. Liga, Maksimir
Saša Stanić - Neven Horvatić H2H

GDSI09.07.2020 19:00, 8B. Liga, Ravnice
Goran Mir - Filip Lisjak H2H

GDSI09.07.2020 19:00, 6D. Liga, Trnje
Ivan Rezić - Damir Kecko H2H

GDSI09.07.2020 19:00, 3C. Liga, Špansko
Ivan Cerinski - Petar Mlinarić H2H

GDSI09.07.2020 19:30, 1. Liga, Chromos Savica
Ivan Leskovar - Goran Kovačić H2H

GDSI09.07.2020 20:00, 4D. Liga, Tolić
Matija Kazalicki - Danijel Sočanac H2H

GDSI09.07.2020 20:30, 5F. Liga, Špansko
Darko Završak - Dejan Fabris H2H

GDSI10.07.2020 09:00, 8E. Liga, Trnje
Nikolina Barić - Marijan Lovrinić H2H

GDSI10.07.2020 17:00, Parovi 1. Liga, Trnje
Brkljačić / Vučković - Dobrović / Marjanović H2H

GDSI10.07.2020 18:00, 1. Liga, Ponikve
Marko Habuš - Ivan Glad H2H

GDSI10.07.2020 18:00, 5C. Liga, Trnje
Osvit Somek - Josip Juranek H2H

GDSI10.07.2020 19:00, 3A. Liga, Tk Prečko
Tino Kirin - Neven Špehar H2H

GDSI10.07.2020 19:00, 6H. Liga, Oranice
Marin Popović - Petar Matić H2H

GDSI10.07.2020 20:00, 2B. Liga, Špansko
Ivan Fiket - Oleksandra Oliynykova H2H

GDSI10.07.2020 21:00, 8G. Liga, Oranice
Fehim Alić - Igor Čuk H2H

GDSI11.07.2020 11:00, 4A. Liga, Trnje
Tomislav Trtanj - Zdravko Vučković H2H

GDSI11.07.2020 17:00, 4B. Liga, Trnje
Filip Pavić - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 7H. Liga, Oranice
Alen Alić - Saša Marković H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 3B. Liga, TK Winner
Enis Plančić - Deni Tomljanović H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 6D. Liga, Špansko
Vjekoslav Gadanac - Damir Kecko H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 5A. Liga, Maksimir
Hrvoje Brlečić - Luka Božić H2H

GDSI11.07.2020 19:00, 7F. Liga, Trnje
Krešimir Jantoljak - Tomislav Kranjec H2H

GDSI12.07.2020 10:00, 8H. Liga, Chromos Savica
Branislav Rubčić - Marko Pavić H2H

GDSI12.07.2020 14:00, 7F. Liga, Chromos Savica
Krešimir Jantoljak - Matias Dragičević H2H

GDSI12.07.2020 16:00, 3A. Liga, Trnje
Neven Špehar - Saša Stanić H2H

GDSI12.07.2020 18:00, 5H. Liga, Veternica
Ivan Turk - Hrvoje Kralj H2H

GDSI12.07.2020 18:00, 1. Liga, Veternica
Luka Dobrović - Ivan Glad H2H

GDSI12.07.2020 19:00, 6C. Liga, Trnje
Danijel Lijović - Marko Đurković H2H

GDSI12.07.2020 20:00, Parovi 7. Liga, Trnje
Rosandić / Pranjić - Somek / Bračić H2H

GDSI13.07.2020 17:00, 8F. Liga, Trnje
Filip Gvardijan - Josip Seidl H2H

GDSI13.07.2020 19:00, 5B. Liga, Ponikve
Ivan Milinković - Bojan Poturica H2H

GDSI13.07.2020 19:00, 6H. Liga, Ravnice
Miroslav Salaba - Petar Matić H2H

GDSI13.07.2020 20:00, 5F. Liga, Prečko
Goran Grubišić - Dejan Fabris H2H

GDSI14.07.2020 17:00, 7D. Liga, Chromos
Kristian Runtas - Goran Šimunović H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 8F. Liga, Maksimir
Filip Gvardijan - Tomislav Polić H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 5E. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Sirovec - Marko Tutek H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 7F. Liga, TK Movens
Davor Ivezić - Tomislav Kranjec H2H

GDSI14.07.2020 19:30, 9A. Liga, Concordia
Zlatko Vidačković - Jelena Pranjić H2H

GDSI14.07.2020 20:00, 2B. Liga, Trnje
Oleksandra Oliynykova - Nikola Čolak H2H

Administracija15.7.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

15.07.2020
Kraj sezone 2020/06-07

ATP News