Prijava

GDSI
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Lovre Smirčić224:123:156
2. Petar Lončarić112:012:53
3. Luka Filipović201:413:222
4. Alen Bejuk100:27:131
5. Dino Rakipović000:00:00


Zadnji rezultati


7D. Liga
21.10.2018. - Trnje
Lovre Smirčić76
Alen Bejuk52


4B. Liga
21.10.2018. - Concordia
Željko Crljenica76
Dejan Fabris54


8B. Liga
21.10.2018. - Špansko
Damir Jurić66
Miroslav Pašagić02


5C. Liga
21.10.2018. - Oranice
Tomislav Konjar66
Mislav Pavlin03


Parovi 7. Liga
21.10.2018. - Trnje
Završak /Završak366
Čuljak / Ciganović603


4C. Liga
21.10.2018. - TK Travnjak
Danijel Lijović66
Krunoslav Lovrić40


5B. Liga
21.10.2018. - kod Kutije Šibica
Zdravko Marčinko66
Ivo Petković34


7F. Liga
21.10.2018. - Špansko
Tomislav Pazman66
Saša Bajić44


5G. Liga
20.10.2018. - Špansko
Andrej Kalea67
Jurica Lušić45


8B. Liga
20.10.2018. - Trnje
Jelena Pranjić66
Miroslav Pašagić41


5E. Liga
20.10.2018. - Trnje
Vid Tomljenović76
Damir Golubić54


Parovi 3. Liga
20.10.2018. - Špansko
Vuletić /Kipčić66
Brkljačić / Vučković02


7G. Liga
20.10.2018. - Chromos
Filip Lisjak66
Marijo Lalić02


5H. Liga
20.10.2018. - TK Ravnice
Filip Jagar66
Miroslav Salaba11


8B. Liga
20.10.2018. - Tk Prečko
Sebastijan Zelić66
Josip Seidl13


Parovi 6. Liga
19.10.2018. - TK Terra (Veslačka)
Čaklović /Martinović66
Rotim / Rotim12


4B. Liga
19.10.2018. - Tenis centar Tolić
Tihomir Turković66
Hrvoje Bursić14


Parovi 4. Liga
19.10.2018. - TK Travnjak
Horvatić / Vukoja66
Durlen /Zrno13


7E. Liga
19.10.2018. - Trnje
Damir Županić6610
Frane Draženović273


1. Liga
19.10.2018. - Trnje
Janko Hranilović66
Nenad Jakšić44

Neodigrani susreti
Tenis liga - drugi gradovi

 

Split

Zadar

Velika Gorica

Mostar

Rijeka

Berlin

Objavljeno: 6.5.2018. (Danko Greiner)


Zadnje teme na forumu
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Lijepo vrijeme
Friendly match!
Sve i svašta
Komentari susreta
Treniranje/štundanje


Kalendar
Prošlo:

21.10.2018 12:00, 8B. Liga, Špansko
Damir Jurić - Miroslav Pašagić
Trenutno se igra:

21.10.2018 17:00, 7D. Liga, Oranice
Dino Rakipović - Luka Filipović
Dolazi:

GDSI21.10.2018 19:00, 2A. Liga, Tolić
Ivan Cerinski - Tomislav Brkljačić H2H

GDSI21.10.2018 20:00, 5D. Liga, Trnje
Hrvoje Brlečić - Branko Obradov H2H

GDSI21.10.2018 20:00, Parovi 2. Liga, Trnje
Ištvanić / Maričić - Krišković /Thompson H2H

GDSI21.10.2018 20:00, Parovi 1. Liga, Trnje
Mačkić / Budinčević - Jakšić /Grubišić H2H

GDSI21.10.2018 21:00, 6H. Liga, Prečko
Ante Sentić - Nenad Čaklović H2H

GDSI22.10.2018 09:00, 5H. Liga, Trnje
Stipan Mikulić - Mario Kelečić H2H

GDSI22.10.2018 10:00, 6E. Liga, Oranice
Hesam Qaydi - Bruno Urlić H2H

GDSI22.10.2018 15:00, 8B. Liga, Špansko
Josip Seidl - Jelena Pranjić H2H

GDSI22.10.2018 18:00, 7A. Liga, Chromos
Patrik Juzbašić - Ivan Šagud H2H

GDSI22.10.2018 18:00, 7A. Liga, Chromos
Kruno Bukovec - Matko Vukmanović H2H

GDSI22.10.2018 20:00, 1. Liga, Concordia
Ivan Leskovar - Vladimir Vučković H2H

GDSI22.10.2018 21:00, 5F. Liga, Concordia
Dean Bertoncelj - Nenad Kocmur H2H

GDSI22.10.2018 21:00, 2B. Liga, Špansko
Hrvoje Budinčević - Damir Kipčić H2H

GDSI22.10.2018 21:00, 6D. Liga, Mladost
Vedran Mihelčić - Matej Šamanić H2H

GDSI22.10.2018 21:00, Parovi 5. Liga, Špansko
Adanić / Širanović - Lušić /Pavlin H2H

GDSI23.10.2018 17:00, 7D. Liga, Ponikve
Petar Lončarić - Dino Rakipović H2H

GDSI23.10.2018 18:00, Parovi 4. Liga, Oranice
Gugić / Jantoljak - Horvatić / Vukoja H2H

GDSI23.10.2018 21:00, Parovi 1. Liga, Oranice
Kovačić /Lautar - Mačkić / Budinčević H2H

GDSI23.10.2018 21:00, 3D. Liga, Ravnice
Igor Gojmerac - Marko Gračak H2H

GDSI24.10.2018 18:00, 1. Liga,
Ivan Leskovar - Janko Hranilović H2H

GDSI24.10.2018 20:30, 5D. Liga, Trnje
Matko Perharić - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI24.10.2018 21:00, 2B. Liga, Oranice
Damir Kipčić - Neven Horvatić H2H

GDSI25.10.2018 17:30, 6G. Liga, Chromos
Gorki Bratim - Zoran Bohaček H2H

GDSI25.10.2018 18:00, 5C. Liga, Veternica
Nino Gugić - Mislav Pavlin H2H

GDSI25.10.2018 21:00, Parovi 5. Liga, Špansko
Barišić /Sumić - Adanić / Širanović H2H

GDSI26.10.2018 12:00, 5E. Liga, Ponikve
Marin Knezović - Ivan Milinković H2H

GDSI26.10.2018 19:00, Parovi 6. Liga, Trnje
Šimić / Popović - Rotim / Rotim H2H

GDSI27.10.2018 15:00, 3A. Liga, TK Trešnjevka
Igor Zjakić - Ivan Labaš H2H

GDSI27.10.2018 18:00, 5C. Liga, Oranice
Mislav Pavlin - Krešimir Jantoljak H2H

Administracija28.10.2018.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.10.2018 18:00, 2B. Liga, Špansko
Hrvoje Budinčević - Krešimir Škarić H2H

Administracija30.10.2018.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija31.10.2018.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

GDSIZimski period (1.11.2018 - 31.3.2019)

30.11.2018
Kraj sezone 2018/11

Prijavljeni za:
Zimski period (1.11.2018 - 31.3.2019)
Stipan Mikulić (176)
Igor Gojmerac (64)
Darko Završak (69)
Vedran Mihelčić (-)
Saša Bajić (257)
Nino Gugić (84)
Patrik Juzbašić (319)
Marko Lautar (11)
Goran Bistrički (197)
Mario Biškup (134)
Petar Eškinja (-)
Andrej Adanić (109)
Marko Periša (26)
Oskar Fiuri (183)
Davorin Tadić (162)
Boris Muha (61)
Kristijan Petrinić (25)
Marin Knezović (159)
Krunoslav Lovrić (105)
Mario Kelečić (177)
Tomislav Jurčić (58)
Goran Katušin (191)
Igor Zjakić (48)
Luka Šmalcelj (293)
Gorki Bratim (297)
Denis Ištvanić (45)
Nenad Jakšić (7)
Neven Horvatić (39)
Tomislav Zastavnik (202)
Tomislav Šimić (102)
Branko Obradov (125)
Dario Krišković (19)
Mario Valpotić (92)
Marko Gračak (57)
Zdravko Vučković (54)
Marko Habuš (29)
Goran Russo (44)
Dražen Zrno (99)
Ivan Fiket (18)
Marin Popović (78)
Janko Hranilović (5)
Petar Matić (47)
Ante Sentić (144)
Marko Tutek (141)
Danijel Lijović (96)
Dražen Domijan (203)
Goran Medved (-)
Miroslav Salaba (103)
Josip Seidl (184)
Edo Krmpotić (238)
Dražen Barić (115)
Bruno Hemen (193)
Miroslav Barišić (77)
Nino Stančić Vidrač (-)
Slaven Bušić (67)
Vjekoslav Marčinko (9)
Goran Kovačić (10)
Tino Kirin (21)
Saša Marković (155)
Matija Kazalicki (14)
Tomislav Pazman (218)
Vladimir Vučković (8)
Saša Posavec (337)
Sebastijan Zelić (221)
Saša Zelić (301)
Nenad Čaklović (180)
Tomislav Kranjec (192)
Miran Vučina (94)
Tonči Mimica (262)
Anita Dananić (142)
Antonio Šušak (187)
Domagoj Kolonić (280)
Aleksandar Radojčić (112)
Dean Bertoncelj (148)
Nenad Hajdin (-)
Ante Gunjača (82)
Hrvoje Bursić (100)
Michael Gable (206)
Filip Ćurčić (130)
Željko Samodol (46)
Petar Mlinarić (87)
Miroslav Katičić (239)
Tin Sivec (251)
Ivan Glad (-)
Željko Crljenica (71)
Ivan Šagud (318)
Danijel Ćosić (59)
Ivan Leskovar (2)
Bruno Urlić (153)
Jerko Perleta (329)
Mate Batinić (114)
Ivan Soldo (22)
Robert Matejka (173)
Damir Kipčić (31)
Hrvoje Budinčević (91)
Dejan Fabris (68)
Krešimir Škarić (34)
Zoran Burić (36)
Drago Cota (-)
Sandro Salopek (-)
Marko Đurković (-)
Hrvoje Brlečić (101)
Damir Jurić (232)
Marko Mlinarić (259)
Zinka Matković (175)
Damir Kecko (129)
Zdravko Marčinko (95)
Srdjan Bejakovic (-)
Bojan Poturica (74)
Božo Kelić (223)
Marko Kožul (75)
Adrijan Pribičević (43)
Filip Ackar (-)
Zoran Bohaček (222)
Ivan Cutvarić (-)
Tomislav Đapić (123)
Kenan Mačkić (52)
Goran Džidić (150)
Marijan Gotić (165)
Miro Smiljanic (-)
Marijan Stričević (-)
Filip Ačkar (-)
Domagoj Blažević (-)
Dominko Blažević (-)
Ivan Cerinski (20)
Dario Liker (185)
Anđelko Nasić (86)
Matija Dukić (305)
Domagoj Zlački (119)
Luka Andrišić (205)
Mateo Krešić (236)
Alen Bejuk (267)
Zoran Muhek (-)
Eugen Plenča (-)
Matko Perharić (260)
Daniel Verbanac (126)
Ivan Novko (-)
Mislav Pavlin (121)
Mario Lovreković (-)
Danijel Jambrečina (-)
Dragan Čičak (296)
Dino Rakipović (131)
Damir Županić (237)
Saša Stanić (13)
Petar Blažić (-)
Mario Sermek (-)
Krešimir Viduka (204)
Aron Thompson (17)
Vedran Belamarić (211)
Nikša Konjevod (88)
Nenad Kocmur (138)
Zoran Knežević (234)
Renato Knežević (332)
Luka Cvilinder (111)
Danijel Sočanac (-)
Neven Vidmar (186)
Deni Tomljanović (-)
Petar Lončarić (230)
Matko Vukmanović (247)
Ivan Delač (158)
Stipe Buljan (146)
Ivan Labaš (-)
Vid Tomljenović (198)
Ivo Petković (122)
Jelena Pranjić (-)


ATP News

Hačanov za manje od sat vremena pob...
Krenuo WTA Finals, Pliškova i Svito...
Julia Goerges dominantno do titule ...
Karlović u dva tie-breaka svladao G...
Gulbis šokirao prvog nositelja, Tsi...
U finalu punom preokreta Kasatkina ...
Borna Gojo nastavlja sa sjajnim nas...
Jastremska zaustavljena, Goerges i ...
Dobar dan za favorite u Antwerpenu,...
Ons Jabeur nastavlja nizati pobjede...