Prijava

GDSI
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Zinka Matković224:024:56
2. Mateja Antolković312:421:315
3. Karlo Fantoni112:012:43
4. Petar Stipić100:27:131
5. Petar Lončarić100:21:121


Zadnji rezultati


7B. Liga
18.9.2018. - Mladost
Karlo Fantoni66
Mateja Antolković04


5E. Liga
18.9.2018. - Mladost
Marko Tutek66
Kristian Runtas30


4A. Liga
18.9.2018. - TK Travnjak
Krešimir Hercigonja66
Dalibor Poplaša42


6G. Liga
18.9.2018. - Mladost
Mario Biškup77
Hrvoje Dorotić66


8B. Liga
18.9.2018. - Chromos
Domagoj Bulat66
Valentino Benko42


3C. Liga
18.9.2018. - Prince
Neven Horvatić76
Vedran Fak64


4C. Liga
18.9.2018. - Oranice
Zdravko Vučković367
Danko Greiner646


7D. Liga
18.9.2018. - Šalata
Bruno Urlić66
Michael Gable33


1. Liga
17.9.2018. - Ravnice
Nenad Jakšić66
Vladimir Vučković32


7C. Liga
17.9.2018. - Chromos Savica
Antonio Šušak76
Alen Bejuk64


5B. Liga
17.9.2018. - Špansko
Petar Mlinarić67
Saša Marković05


7D. Liga
17.9.2018. - Rudeš
Bruno Hemen366
Zoran Knežević600


6F. Liga
17.9.2018. - Trnje
Marko Pandurić66
Marta Turkalj43


2A. Liga
17.9.2018. - Chromos
Ivan Fiket66
Tino Kirin30


7H. Liga
17.9.2018. - Mladost
Goran Katušin6510
Marko Luč376


8E. Liga
17.9.2018. - Trnje
Siniša Lelak3610
Melita Košak638


6H. Liga
17.9.2018. - Chromos
Luka Andrišić77
Krešimir Viduka66


6E. Liga
17.9.2018. - Trnje
Saša Rižnik626
Marin Knezović462


8A. Liga
17.9.2018. - Concordia
Matko Vukmanović67
Anita Auguštanec15


6G. Liga
16.9.2018. - Veternica
Alen Alić3610
Hrvoje Dorotić614

Neodigrani susreti
Sljedeću sezonu igraju:
(ako niste na ovoj listi, onda nećete biti uključeni u nove lige)

RbrIgrač
1Aleksandar Radojčić
2Alen Alić
3Alen Bejuk
4Andrej Adanić
5Andrej Kalea
6Anđelko Nasić
7Anita Auguštanec
8Anita Dananić
9Ante Gunjača
10Ante Sentić
11Ante Stjepandić
12Antonio Šušak
13Aron Thompson
14Berislav Rupčić
15Bojan Poturica
16Boris Bernik
17Boris Muha
18Božo Kelić
19Branislav Rubčić
20Branko Obradov
21Bruno Hemen
22Bruno Urlić
23Dalibor Poplaša
24Damir Golubić
25Damir Jurić
26Damir Kecko
27Damir Kipčić
28Damir Nazor
29Damir Paulić
30Damir Županić
31Daniel Verbanac
32Danijel Ćosić
33Danijel Lijović
34Danko Greiner
35Dario Krišković
36Dario Liker
37Darko Završak
38David Bišić
39Davor Ivezić
40Davor Petanjek
41Davorin Tadić
42Dean Bertoncelj
43Dejan Fabris
44Dejan Tešić
45Dino Rakipović
46Domagoj Bulat
47Domagoj Kolonić
48Domagoj Zlački
49Dragan Čičak
50Dražen Barić
51Dražen Zrno
52Edin Mehmedović
53Edo Krmpotić
54Filip Lisjak
55Filip Badanjak
56Filip Curcic
57Filip Diab
58Filip Jagar
59Filip Juričić
60Filip Knezevic
61Fran Mirtl
62Fran Oršulić
63Frane Draženović
64Franjo Sakmardi
65Goran Bistrički
66Goran Katušin
67Goran Kovačić
68Goran Russo
69Gorki Bratim
70Hesam Qaydi
71Hrvoje Barišić
72Hrvoje Brlečić
73Hrvoje Budinčević
74Hrvoje Bursić
75Hrvoje Dorotić
76Hrvoje Matoković
77Igor Gojmerac
78Igor Zjakić
79Ivan Antoljak
80Ivan Barbić
81Ivan Bračić
82Ivan Cerinski
83Ivan Fiket
84Ivan Labaš
85Ivan Leskovar
86Ivan Milinković
87Ivan Rotim
88Ivan Soldo
89Ivan Šagud
90Ivan Vukoja
91Ivana Bergam
92Ivo Petković
93Janko Hranilović
94Josip Letica
95Jurica Lušić
96Karlo Biščan
97Karlo Fantoni
98Krešimir Škarić
99Krešimir Hercigonja
100Krešimir Jantoljak
101Krešimir Viduka
102Krešo Vrček
103Kris Lazar
104Kristian Runtas
105Kristijan Petrinić
106Kruno Bukovec
107Krunoslav Cokol
108Krunoslav Lovrić
109Lovre Smirčić
110Luka Andrišić
111Luka Dobrović
112Luka Šmalcelj
113Maja Cerinski
114Marija Skeleđić
115Marijan Gotić
116Marijo Lalić
117Marin Knezović
118Marin Popović
119Mario Biškup
120Mario Kelečić
121Mario Valpotić
122Marko Čanžek
123Marko Đuranec
124Marko Furić
125Marko Gračak
126Marko Habuš
127Marko Kikić
128Marko Kožul
129Marko Lautar
130Marko Luč
131Marko Mikulec
132Marko Mlinarić
133Marko Pandurić
134Marko Pletikosa
135Marko Pranjić
136Marko Tutek
137Marta Turkalj
138Mate Batinić
139Mateja Antolković
140Matija Dukić
141Matko Perharić
142Matko Vukmanović
143Melita Košak
144Michael Gable
145Miroslav Pašagić
146Miroslav Salaba
147Mislav Pavlin
148Mladen Hochberger
149Moris Čavić
150Nenad Čaklović
151Nenad Jakšić
152Nenad Kocmur
153Neven Đekić
154Neven Horvatić
155Neven Vidmar
156Nikša Konjevod
157Nino Gugić
158Oskar Fiuri
159Osvit Somek
160Patrik Juzbašić
161Petar Klicov
162Petar Lončarić
163Petar Mlinarić
164Petar Pavlovic
165Petar Stipić
166Renato Knezevic
167Robert Crneković
168Robert Crnko
169Robert Matejka
170Roman Bolfek
171Saša Bajić
172Saša Marković
173Saša Rižnik
174Saša Zelić
175Sebastijan Zelić
176Siniša Lelak
177Stipan Mikulić
178Stipe Rosandić
179Stipo Kavelj
180Šimun Rotim
181Tin Sivec
182Tino Kirin
183Tomislav Brkljačić
184Tomislav Đapić
185Tomislav Jurčić
186Tomislav Konjar
187Tomislav Kovačićek
188Tomislav Kranjec
189Tomislav Krmek
190Tomislav Lukičić
191Tomislav Pazman
192Tomislav Šimić
193Tomislav Zastavnik
194Tonči Mimica
195Valentino Benko
196Vedran Benić
197Vedran Fak
198Vedran Majtanić
199Vid Tomljenović
200Vjekoslav Marčinko
201Vjenceslav Vukoja
202Vladimir Vučković
203Zdravko Marčinko
204Zdravko Vučković
205Zeljko Samodol
206Zinka Matković
207Zoran Bohaček
208Zoran Burić
209Zoran Galeković
210Zoran Knežević
211Zvonimir Tomečak
212Željko Crljenica
213Željko Pivalica


Zamrznuti:

Igraju sljedeće sezone, a ovu nisu igrali:

IgračPovratakZadnja odigrana sezona
Ivan Labaš 2017/09
Janko Hranilović 2018/07-08


Igrali ove sezone, a neće sljedeće:

Nema odlazećih...
Zadnje teme na forumu
Friendly match!
frendli meč
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Drugovi pomagajte
Preuzimanje termina
prijateljski meč


Kalendar

Trenutno se igra:

18.09.2018 20:00, 6H. Liga, Špansko
Dean Bertoncelj - Luka Andrišić
18.09.2018 20:00, 6F. Liga, Špansko
Mislav Pavlin - Tomislav Pazman
Dolazi:

GDSI19.09.2018 09:00, 5G. Liga, Trnje
Tomislav Šimić - Miroslav Salaba H2H

GDSI19.09.2018 17:00, 4B. Liga, Chromos Savica
Ivan Soldo - Danijel Ćosić H2H

GDSI19.09.2018 17:00, 4D. Liga, TK Travnjak
Franjo Sakmardi - Bojan Poturica H2H

GDSI19.09.2018 17:00, 4C. Liga, Trnje
Danko Greiner - Osvit Somek H2H

GDSI19.09.2018 17:30, 7G. Liga, Mladost
Zvonimir Tomečak - Dejan Tešić H2H

GDSI19.09.2018 19:30, 6C. Liga, Trnje
Mladen Hochberger - Ante Gunjača H2H

GDSI19.09.2018 20:00, 3C. Liga, Jazbina
Damir Kipčić - Neven Horvatić H2H

GDSI19.09.2018 20:00, 6A. Liga, Ponikve
Damir Kecko - Krešo Vrček H2H

GDSI19.09.2018 21:00, 6E. Liga, TK Travnjak
Stipan Mikulić - Berislav Rupčić H2H

GDSI19.09.2018 21:00, 5H. Liga, Mladost
Tomislav Đapić - Andrej Adanić H2H

GDSI20.09.2018 07:30, 2A. Liga, Top Spin
Vjekoslav Marčinko - Ivan Fiket H2H

GDSI20.09.2018 09:00, 8E. Liga, Trnje
Melita Košak - Frane Draženović H2H

GDSI20.09.2018 17:00, 6E. Liga, TK Ravnice
Patrik Juzbašić - Saša Rižnik H2H

GDSI20.09.2018 17:00, 5A. Liga, Mladost
Edo Krmpotić - Nikša Konjevod H2H

GDSI20.09.2018 18:00, 4B. Liga, Veternica
Nino Gugić - Marin Popović H2H

GDSI20.09.2018 18:00, 6B. Liga, Top Spin
Ivan Bračić - Filip Curcic H2H

GDSI20.09.2018 19:00, 6D. Liga, Tolić
Ivan Šagud - Matko Perharić H2H

GDSI20.09.2018 19:00, Parovi 1. Liga, Ravnice
Kovačić /Lautar - Krišković /Thompson H2H

GDSI20.09.2018 20:00, 8C. Liga, Ponikve
Saša Bajić - Božo Kelić H2H

GDSI21.09.2018 20:00, 4D. Liga, Chromos
Igor Gojmerac - Marko Gračak H2H

Turnir22.9.2018.
Golden Leaves GDSI Tournament
Više...

GDSI22.09.2018 10:00, 5A. Liga, TK VIŽI
Edo Krmpotić - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI22.09.2018 15:00, 2B. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Marko Habuš H2H

GDSI22.09.2018 16:00, 4B. Liga, TK Terra (Veslačka)
Vjenceslav Vukoja - Marin Popović H2H

GDSI22.09.2018 19:00, 5B. Liga, Trnje
Tomislav Konjar - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI23.09.2018 10:00, 6D. Liga, Tenis centar Tolić
Davor Ivezić - Mario Kelečić H2H

GDSI23.09.2018 10:00, 6D. Liga, Tolić
Davor Ivezić - Mario Kelečić H2H

GDSI23.09.2018 11:00, Parovi 6. Liga, TK Terra (Veslačka)
Adanić / Širanović - Polonijo / Biškup H2H

GDSI23.09.2018 16:00, 6D. Liga, Špansko
Matko Perharić - Dino Rakipović H2H

GDSI23.09.2018 17:00, 4B. Liga, TK Terra (Veslačka)
Marin Popović - Danijel Ćosić H2H

GDSI23.09.2018 19:00, Parovi 3. Liga, Trnje
Crljenica / Fiket - Ištvanić / Maričić H2H

GDSI24.09.2018 10:00, 7F. Liga, Chromos Savica
Saša Zelić - Filip Lisjak H2H

GDSI24.09.2018 20:00, 2B. Liga, Špansko
Zeljko Samodol - Marko Habuš H2H

GDSI25.09.2018 18:00, 7G. Liga, Ravnice
Kruno Bukovec - Zvonimir Tomečak H2H

GDSI25.09.2018 18:00, 4D. Liga, TK Travnjak
Bojan Poturica - Igor Gojmerac H2H

GDSI25.09.2018 20:00, 7E. Liga, Špansko
Mate Batinić - Dario Liker H2H

GDSI25.09.2018 20:30, 5F. Liga, Trnje
Hrvoje Bursić - Dražen Zrno H2H

GDSI26.09.2018 17:00, 4C. Liga, Trnje
Darko Završak - Danko Greiner H2H

GDSI27.09.2018 18:00, 2B. Liga, Špansko
Goran Kovačić - Zeljko Samodol H2H

Administracija28.9.2018.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Administracija30.9.2018.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.09.2018 17:00, Parovi 7. Liga, TK Terra (Veslačka)
Šimić / Popović - Čuljak / Ciganović H2H

Administracija30.9.2018.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.10.2018
Kraj sezone 2018/10

ATP News

Serdarušić uspješan u prvom kolu Ch...
Donna Vekić još jednom nadigrala de...
Tijesan poraz Galovića na startu Ch...
Rang lista Davis Cupa: Ispred Hrvat...
Kližan i Wawrinka rutinski prošli u...
Muguruza i Giorgi sigurne, Cibulkov...
Borna Ćorić odveo Hrvatsku u finale...
Sve se zakompliciralo: Sam Querrey ...
Courier se odlučio za promjenu, Sam...
Drama u Zadru otišla na stranu SAD-...