Prijava

GDSI
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Ivan Rotim336:135:209
2. Filip Ćurčić425:438:338
3. Ivo Petković213:322:194
4. Adam Landeka200:47:242
5. Vedran Mihelčić100:27:131


Zadnji rezultati


6E. Liga
23.4.2019. - Trnje
Ivan Rotim4711
Ivo Petković669


5D. Liga
23.4.2019. - TK Winner
Krešimir Hercigonja76
Petar Mlinarić52


4A. Liga
23.4.2019. - Trnje
Tomislav Lukičić6510
Gorki Bratim275


7D. Liga
23.4.2019. - Trnje
Luka Andrišić4710
Andrej Kalea657


Parovi 2. Liga
23.4.2019. - Špansko
Mirtl / Franov66
Thompson / Pavić12


6H. Liga
23.4.2019. - Veternica
Jurica Lušić66
Antonio Šušak31


8C. Liga
23.4.2019. - TK Terra (Veslačka)
Ema Šomen66
Tomislav Pazman22


6A. Liga
23.4.2019. - TK Špansko
Karlo Tuta66
Sebastijan Zelić22


6D. Liga
23.4.2019. - Oranice
Tihomir Smuđ66
Mario Kelečić34


6D. Liga
23.4.2019. - Oranice
Krešimir Jantoljak66
Mario Kelečić23


7D. Liga
22.4.2019. - Chromos Savica
Ivan Cutvarić76
Domagoj Kolonić53


2B. Liga
22.4.2019. - Mladost
Damir Kipčić66
Matija Kazalicki34


6F. Liga
22.4.2019. - Špansko
Krunoslav Lovrić67
Zinka Matković45


8G. Liga
22.4.2019. - Veternica
Tomislav Kranjec66
Zvonimir Tomečak01


5F. Liga
22.4.2019. - Špansko
Boris Muha166
Miran Vučina634


1. Liga
22.4.2019. - Chromos Savica
Goran Kovačić66
Luka Dobrović43


6A. Liga
22.4.2019. - Trnje
Oskar Fiuri67
Ante Sentić36


5E. Liga
22.4.2019. - Trnje
Josip Juranek7410
Osvit Somek666


5G. Liga
22.4.2019. - Špansko
Miroslav Salaba66
Drago Cota21


6B. Liga
22.4.2019. - Trnje
Neven Špehar66
Ivan Šagud01

Neodigrani susreti
Sljedeću sezonu igraju:
(ako niste na ovoj listi, onda nećete biti uključeni u nove lige)

RbrIgrač
1Adam Landeka
2Adrijan Pribičević
3Aleksandar Radojčić
4Alen Bejuk
5Alen Galavić
6Andrej Adanić
7Andrej Kalea
8Anđelko Nasić
9Anita Dananić
10Ante Sentić
11Antonio Šušak
12Bojan Fabris
13Bojan Poturica
14Boris Bernik
15Boris Muha
16Božidar Sorić
17Božo Kelić
18Branko Obradov
19Bruno Lukić
20Bruno Peterman
21Bruno Urlić
22Dalibor Poplaša
23Damir Golubić
24Damir Jurić
25Damir Kecko
26Damir Kipčić
27Damir Paulić
28Danijel Ćosić
29Danijel Lijović
30Danijel Sočanac
31Danko Greiner
32Darko Završak
33David Hrvatin
34Davor Petanjek
35Davor Švarbić
36Davorin Tadić
37Dean Bertoncelj
38Dejan Fabris
39Dejan Tešić
40Denis Ištvanić
41Denis Rački
42Dino Rakipović
43Domagoj Bulat
44Domagoj Kolonić
45Domagoj Zlački
46Dominik Birtić
47Dominko Blažević
48Dragan Čičak
49Drago Cota
50Drago Veselčić
51Dražen Barić
52Dražen Malbašić
53Dražen Martinović
54Dražen Zrno
55Edi Zoričić
56Edo Krmpotić
57Ema Šomen
58Emil Krznarić
59Enis Plančić
60Filip Badanjak
61Filip Ćurčić
62Filip Pavić
63Fran Mirtl
64Franjo Sakmardi
65Goran Džidić
66Goran Grubišić
67Goran Katušin
68Goran Kovačić
69Goran Russo
70Gorki Bratim
71Hesam Qaydi
72Hrvoje Barišić
73Hrvoje Brlečić
74Hrvoje Bursić
75Hrvoje Dorotić
76Hrvoje Matoković
77Ivan Bračić
78Ivan Cerinski
79Ivan Cutvarić
80Ivan Ćorković
81Ivan Delač
82Ivan Džomba
83Ivan Fiket
84Ivan Glad
85Ivan Labaš
86Ivan Leskovar
87Ivan Milinković
88Ivan Novko
89Ivan Rotim
90Ivan Soldo
91Ivan Šagud
92Ivan Širanović
93Ivana Bergam
94Ivica Šantek
95Ivo Petković
96Jakob Satler
97Jakov Ivanković
98Jeronim Marinković
99Josip Juranek
100Josip Letica
101Josip Seidl
102Josip Škof
103Josip Tečer
104Jurica Lušić
105Karlo Fantoni
106Karlo Sokol
107Karlo Tuta
108Krešimir Škarić
109Krešimir Hercigonja
110Krešimir Jantoljak
111Krešimir Viduka
112Krešo Vrček
113Kristian Runtas
114Kristijan Petrinić
115Kruno Bukovec
116Krunoslav Lovrić
117Lovre Smirčić
118Luka Andrišić
119Luka Božić
120Luka Dobrović
121Luka Filipović
122Maja Cerinski
123Marin Knezović
124Marin Popović
125Mario Biškup
126Mario Kelečić
127Mario Lovreković
128Mario Sermek
129Mario Šoštarić
130Mario Valpotić
131Mario Vukoja
132Marko Đurković
133Marko Gračak
134Marko Habuš
135Marko Kikić
136Marko Lautar
137Marko Luč
138Marko Mikulec
139Marko Mlinarić
140Marko Pavić
141Marko Pletikosa
142Marko Škrabić
143Marko Tutek
144Martin Klaić
145Mate Batinić
146Mate Đaković
147Mate Pešić
148Matej Šamanić
149Mateja Antolković
150Matija Dukić
151Matija Kazalicki
152Matko Perharić
153Michael Gable
154Milivoj Kovač
155Miran Vučina
156Miro Smiljanic
157Miroslav Barišić
158Miroslav Pašagić
159Miroslav Salaba
160Mislav Renić
161Mladen Hochberger
162Moris Čavić
163Nediljko Kovač
164Nenad Čaklović
165Nenad Kocmur
166Neven Horvatić
167Neven Špehar
168Neven Vidmar
169Nikša Konjevod
170Nino Gugić
171Oskar Fiuri
172Osvit Somek
173Petar Lončarić
174Petar Matić
175Petar Mlinarić
176Renato Knežević
177Rino Ružir
178Robby Bauer
179Robert Matejka
180Sandro Salopek
181Saša Marković
182Saša Posavec
183Saša Šter
184Saša Zelić
185Seadin Aliti
186Sebastijan Zelić
187Siniša Lelak
188Siniša Svetec
189Slaven Vuletić
190Srđan Divković
191Stipe Buljan
192Stipe Rosandić
193Stjepan Mati
194Šimun Rotim
195Tihomir Smuđ
196Tihomir Turković
197Tihomir Zirdum
198Tino Kirin
199Tom Jasak
200Tomislav Brkljačić
201Tomislav Đapić
202Tomislav Jurčić
203Tomislav Konjar
204Tomislav Kranjec
205Tomislav Lukičić
206Tomislav Pazman
207Tomislav Zastavnik
208Tonči Mimica
209Tonko Čupić
210Vedran Benić
211Vedran Fak
212Vedran Majtanić
213Vedran Mihelčić
214Vedran Mucić
215Viktor Marmelić
216Vinko Škunca
217Vjenceslav Vukoja
218Vladimir Vučković
219Zdravko Marčinko
220Zdravko Vučković
221Zinka Matković
222Zlatko Vidačković
223Zoran Bohaček
224Zoran Knežević
225Zoran Muhek
226Zvonimir Tomečak
227Željko Crljenica
228Željko Samodol


Zamrznuti:

Igraju sljedeće sezone, a ovu nisu igrali:

IgračPovratakZadnja odigrana sezona
Tom Jasak  
Saša Šter 2017/09
Franjo Sakmardi 2018/09
Vedran Majtanić 2018/10
Ivan Delač 2019/02
Tonči Mimica 2019/02
Krešimir Škarić 2019/02
Darko Završak 2019/03


Igrali ove sezone, a neće sljedeće:

IgračZadnja odigrana sezona
Luka Šmalcelj2019/04
Domagoj Blažević2019/04
Igor Čuk2019/04
Darko Pavić2019/04
Drago Kranjčec2019/04
Branislav Rubčić2019/04
Kenan Mačkić2019/04
Zadnje teme na forumu
Trnje tereni - neugodno iskustvo
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Friendly match!
parovi
Sve i svašta
Wilson Clash


Kalendar
Prošlo:

23.04.2019 20:00, 3D. Liga, Špansko
Edo Krmpotić - Željko Samodol
23.04.2019 21:00, 5G. Liga, Špansko
Drago Cota - Aleksandar Radojčić
Dolazi:

GDSI24.04.2019 15:00, 2B. Liga, TK Travnjak
Matija Kazalicki - Marko Lautar H2H

GDSI24.04.2019 17:00, 6H. Liga, Ponikve
Jurica Lušić - Moris Čavić H2H

GDSI24.04.2019 17:00, PRIJATELJSKA, Trnje
Danko Greiner - Filip Jagar H2H

GDSI24.04.2019 17:00, 4C. Liga, TK Travnjak
Dalibor Poplaša - Bruno Lukić H2H

GDSI24.04.2019 17:00, 8D. Liga, Top Spin
Zoran Bohaček - Damir Jurić H2H

GDSI24.04.2019 19:00, 3B. Liga, Chromos
Ivan Fiket - Danijel Ćosić H2H

GDSI24.04.2019 19:00, Parovi 6. Liga, Chromos
Gugić / Jantoljak - Soldo /Lekić H2H

GDSI24.04.2019 19:00, 8F. Liga, Concordia
Saša Posavec - Bojan Fabris H2H

GDSI24.04.2019 20:00, 5H. Liga, Špansko
Dejan Fabris - Marko Tutek H2H

GDSI24.04.2019 20:00, Parovi 5. Liga, Trnje
Ćelić /Matić - Aliti / Hlupić H2H

GDSI24.04.2019 20:00, 8E. Liga, Veternica
Emil Krznarić - Mario Vukoja H2H

GDSI24.04.2019 21:00, 2A. Liga, Ponikve
Tomislav Brkljačić - Ivan Glad H2H

GDSI24.04.2019 21:00, Parovi 4. Liga, Oranice
Adanić / Knezović - Turković / Capek H2H

GDSI24.04.2019 21:00, 8F. Liga, Špansko
Ivan Širanović - Dragan Čičak H2H

GDSI24.04.2019 21:00, 6F. Liga, Špansko
Krunoslav Lovrić - Mate Batinić H2H

GDSI24.04.2019 21:00, 7E. Liga, Mala Šalata
Domagoj Bulat - Luka Božić H2H

GDSI25.04.2019 10:00, 5G. Liga, Chromos Savica
Miroslav Salaba - Stjepan Mati H2H

GDSI25.04.2019 16:00, 2A. Liga, Ponikve
Ivan Glad - Zoran Muhek H2H

GDSI25.04.2019 16:00, 3C. Liga, Trnje
Domagoj Blažević - Goran Russo H2H

GDSI25.04.2019 17:00, 9B. Liga, Mladost
Mario Šoštarić - Hrvoje Barišić H2H

GDSI25.04.2019 17:00, 1. Liga, TK Travnjak
Goran Kovačić - Ivan Leskovar H2H

GDSI25.04.2019 17:30, Parovi 2. Liga, Mladost
Šter / Ćosić - Thompson / Pavić H2H

GDSI25.04.2019 18:00, Parovi 4. Liga, Tenis centar Tolić
Turković / Capek - Bare / Ferk H2H

GDSI25.04.2019 18:00, 6H. Liga, Veternica
Petar Matić - Jurica Lušić H2H

GDSI25.04.2019 19:00, 3B. Liga, Špansko
Dražen Malbašić - Ivan Fiket H2H

GDSI25.04.2019 20:00, 3D. Liga, Trnje
Edo Krmpotić - Miro Smiljanic H2H

GDSI25.04.2019 20:00, 4C. Liga, TK Travnjak
Neven Horvatić - Tomislav Konjar H2H

GDSI25.04.2019 20:30, 6A. Liga, Mladost
Marko Mlinarić - Sebastijan Zelić H2H

GDSI26.04.2019 10:00, 6D. Liga, Oranice
Tihomir Smuđ - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI26.04.2019 17:00, 9B. Liga, Mladost
Hrvoje Barišić - Siniša Svetec H2H

GDSI26.04.2019 17:00, 2B. Liga, Chromos
Matija Kazalicki - Kristijan Petrinić H2H

GDSI26.04.2019 17:00, 1. Liga, Chromos Savica
Ivan Leskovar - Luka Dobrović H2H

GDSI26.04.2019 17:00, 3C. Liga, Chromos
Domagoj Blažević - Ivan Soldo H2H

GDSI26.04.2019 17:00, 4C. Liga, TK Travnjak
Neven Horvatić - Bojan Poturica H2H

GDSI26.04.2019 18:00, 8C. Liga, Chromos
Siniša Lelak - Mateja Antolković H2H

GDSI26.04.2019 19:00, 6G. Liga, Trnje
Matej Šamanić - Mario Biškup H2H

GDSI26.04.2019 20:00, 6F. Liga, Trnje
Alen Galavić - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI26.04.2019 21:00, 7H. Liga, Špansko
Robby Bauer - Tomislav Zastavnik H2H

Administracija27.4.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.04.2019 09:00, 8B. Liga, TK Winner
Maja Cerinski - Dino Rakipović H2H

GDSI27.04.2019 16:00, 5F. Liga, Ponikve
Dominik Birtić - Miran Vučina H2H

GDSI28.04.2019 09:00, 5F. Liga, TK Travnjak
Denis Ištvanić - Dražen Zrno H2H

GDSI28.04.2019 10:00, Parovi 3. Liga, Veternica
Kovačićek / Bačun - Horvatić / Fiket H2H

GDSI28.04.2019 16:00, 2B. Liga, Trnje
Damir Kipčić - Kristijan Petrinić H2H

GDSI28.04.2019 16:30, 4C. Liga, TK Travnjak
Bojan Poturica - Tomislav Konjar H2H

GDSI28.04.2019 18:00, 6D. Liga, Concordia
Dejan Tešić - Hesam Qaydi H2H

GDSI28.04.2019 21:00, 6D. Liga, Oranice
Mario Kelečić - Dejan Tešić H2H

Administracija29.4.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.04.2019 17:00, Parovi 1. Liga, Trnje
Kovačić /Lautar - Vuletić /Kipčić H2H

GDSI29.04.2019 18:00, 6H. Liga, Veternica
Moris Čavić - Petar Matić H2H

GDSI29.04.2019 19:30, 4C. Liga, TK Travnjak
Dalibor Poplaša - Neven Horvatić H2H

GDSI29.04.2019 20:30, 8B. Liga, Špansko
Mario Lovreković - Tonko Čupić H2H

GDSI30.04.2019 17:00, Parovi 1. Liga, Trnje
Brkljačić / Vučković - Kovačić /Lautar H2H

GDSI30.04.2019 19:00, 8D. Liga, Špansko
Dražen Martinović - Mate Đaković H2H

GDSI30.04.2019 19:00, Parovi 3. Liga, TK Travnjak
Horvatić / Fiket - Rotim / Rotim H2H

Administracija30.4.2019.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

GDSI01.05.2019 09:00, Parovi 4. Liga, TK Terra (Veslačka)
Čaklović /Martinović - Turković / Capek H2H

Turnir04.05.2019
3. GDSI Veternica Open turnir parova
Više...

Turnir18.05.2019
Spring GDSI Traditional
Više...

31.05.2019
Kraj sezone 2019/05

ATP News

Još jedan Hrvat završio s Barcelono...
Mektić i Škugor zaustavljeni u prvo...
Jurak i Olaru izbacile prve nositel...
Borna Gojo u dva seta do drugog kol...
Ante Pavić upisao poraz na startu C...
Petra Martić za dva sata do drugog ...
Kutak za kladioničare: Očekuje se g...
Čilić ostao 11., ali prednost se po...
Fabio Fognini preko Dušana Lajovića...
Poraz Tereze Mrdeže na startu kvali...