Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Matej Šamanić336:037:159
2. Lovre Botica224:120:146
3. A. Radojčić312:426:295
4. Darko Završak313:525:285
5. Hesam Qaydi301:612:343


Zadnji rezultati


5E. Liga
19.2.2020. - Top Spin
Darko Završak6410
Hesam Qaydi263


3D. Liga
19.2.2020. - Top Spin
Ivan Fiket726
Ivan Cerinski664


5B. Liga
19.2.2020. - Ponikve
Dražen Barić6310
Borna Micelli366


3C. Liga
19.2.2020. - Oranice
Nikola Čolak66
Deni Tomljanović21


6G. Liga
19.2.2020. - Triumph
Ivo Petković66
Josip Matić23


3A. Liga
19.2.2020. - Oranice
Danijel Sočanac66
Ivica Šantek32


1. Liga
19.2.2020. - Ponikve
Ivan Glad66
Kristijan Petrinić33


4A. Liga
19.2.2020. - Ponikve
Dejan Fabris66
Nenad Čaklović44


3A. Liga
19.2.2020. - Špansko
Dražen Malbašić2612
Dario Krišković6410


8C. Liga
19.2.2020. - Velesajam (pav. 6)
Tonko Čupić67
Bojan Fabris15


6D. Liga
19.2.2020. - Triumph
Miroslav Salaba66
Marko Prtenjača24


4D. Liga
19.2.2020. - Ponikve
Ivan Milinković1710
Zdravko Vučković655


7A. Liga
19.2.2020. - Špansko
Davor Kubović66
Jelena Pranjić31


6E. Liga
19.2.2020. - Triumph
Karlo Čičić6510
Tom Jasak177


5A. Liga
18.2.2020. - Velesajam (pav. 6)
Vedran Mihelčić76
Tihomir Smuđ52


2B. Liga
18.2.2020. - Oranice
Goran Kovačić66
Mislav Pukljak41


7B. Liga
18.2.2020. - Triumph
Božidar Sorić7411
Dario Brkić669


7D. Liga
18.2.2020. - Top Spin
Dean Bertoncelj6610
Domagoj Šušković375


5F. Liga
18.2.2020. - Ponikve
Željko Samodol76
Ivan Horvat62


2A. Liga
18.2.2020. - Ponikve
Luka Marjanović66
Goran Kušec04

Neodigrani susreti
Prati igrača

Nova mogućnost na našem webu: Prati igrača
(dobit ćete mail nakon svakog odigranog susreta odabranog igrača)

 

 

Objavljeno: 11.2.2020. (Danko Greiner)



HEAD - Veljača 2020

https://marines-sport.hr/

Akcije, akcije, navali narode...

HEAD TOUR 5 kom - 150 kn


HEAD PRO 5 kom - 130 kn

Špananje:

50 kn za špananje + posebne cijene žica HEAD -20%
 
 

50 %

 

HEAD SPEED X


Speed 360 *


 
 

Testiranje HEAD reketa, uz prethodnu najavu i rezervaciju.

 

Novi reket HEAD PRESTIGE - prijavite se za test reketa

 

https://marines-sport.hr/

Objavljeno: 8.2.2020. (Danko Greiner)



Kraj sezone 2020/01

Čestitke pobjednicima liga parova:

 
1. liga:  Jakšić/Ozimec
2. liga:  Katičić/Ivičić
3. liga:  Ištvanić/Maričić
4. liga:  Jurčić/Mirtl
5. liga:  Lažnjak/Prgomet
6. liga:  Durlen/Zrno
7. liga:  Popović/Biškup
8. liga:  Kubović/Čibarić
 
 
Sretno svima u novoj sezoni! 
Objavljeno: 4.2.2020. (Nenad Jakšić)



Kraj sezone 2020/01

Čestitke pobjednicima liga:

1. Liga: Vladimir Vučković *
2A. Liga: Ivan Glad
2B. Liga: Michael Stebbings
3A. Liga: Marko Periša
3B. Liga: Luka Marjanović
3C. Liga: Bruno Lukić
3D. Liga: Mislav Pukljak
4A. Liga: Ivica Šantek
4B. Liga: Pave Mudronja
4C. Liga: Nikola Čolak
4D. Liga: Hrvoje Brlečić
5A. Liga: Tin Herenčić
5B. Liga: Nenad Čaklović
5C. Liga: Ivan Soldo
5D. Liga: Gorki Bratim
5E. Liga: Oskar Fiuri
5F. Liga: Andrej Adanić
5G. Liga: Ivan Milinković
5H. Liga: Zdravko Vučković
6A. Liga: Vedran Mihelčić
6B. Liga: Duško Govorko
6C. Liga: Damir Nazor
6D. Liga: Branko Obradov
6E. Liga: Aleksandar Radojčić
6F. Liga: Ivan Horvat
6G. Liga: Tin Ujević
6H. Liga: Mate Pešić
 
7A. Liga: Drago Veselčić
7B. Liga: Karlo Fantoni
7C. Liga: Wonuk Park
7D. Liga: Zoran Bohaček
7E. Liga: Vjekoslav Gadanac
7F. Liga: Zinka Matković
7G. Liga: Tomislav Kranjec
7H. Liga: Robert Lujo
8A. Liga: Mario Zadravec
8B. Liga: Dario Brkić
8C. Liga: Saša Zelić
8D. Liga: Damir Županić
 

* - prvi puta osvaja 1. ligu

Rekapitulacija sezone 2020/01 :
Broj liga: 39
Nastupalo igrača: 195
Raspored je napravjen za 390 susreta, odigrano 322 (82,56%).
Dodjeljeni bodovi za neodigrane susrete: 53
Neodigrani susreti, bez dodjele bodova: 15
Suspenzije: 2


Najbrži reket: Dražen Zrno

Nagrada sponzora Milenium Grill&Pizza : Mateo Penava

 

Odigranost po tjednima
31.12.2019. - 7.1.2020.  (61)
8.1.2020. - 15.1.2020.  (91)
16.1.2020. - 23.1.2020.  (86)
24.1.2020. - 31.1.2020.  (88)


 

Odigranost po lokacijama (top 10)
Ponikve  (56)
Oranice  (55)
Top Spin  (55)
Špansko  (51)
Trnje  (42)
Triumph  (20)
Chromos  (10)
TK Movens  (8)
TK Trešnjevka  (7)
Mala Šalata  (6)

 

Sezonu 2020/02 pauziraju 30 igrača,
a u ligu ulaze (povratnici + novi) također 30 igrača.

 

Još malo grafova za ljubitelje statistike.
 
Nove lige su napravljene,  obavezno pošaljite mail igračime svoje lige i sretno svima!
Objavljeno: 1.2.2020. (Danko Greiner)



Još malo pa kraj sezone 2020/01

 

Podsjetnik 1: Ako svoj susret igrate nakon 30.1. obavezno ga upišite u kalendar i javite odboru igrača. U suprotnome rezultat neće biti uračunat.

Podsjetnik 2:​ Ako imate neodigranih susreta, obavezno ih registriraje.

Podsjetnik 3: OBAVEZNO Provjerite svoj status

Podsjetnik 4: Ako niste u mogućnosti odigrati svoje susrete, molimo vas da o tome obavijestite odbor@tenisliga.com, kako ne bismo morali primjenjivati disciplinske mjere za neodigrane susrete.

Objavljeno: 22.1.2020. (Danko Greiner)



Tjedna najava

Objavljeno: 22.1.2020. (Danko Greiner)



Sponzori javite se!

Pozivamo sve zainteresirane igrače da promoviraju svoje proizvode i usluge našim igračima, kroz nagradne igre.
 
Nagradu (bon od 100kn koju možete potrošiti na jelo i piće) će dobiti igrač koji koji prijavi 100-ti susreti u svakoj sezoni.
S obzirom da smo u ovoj sezoni prešli 100 susreta, iznimno, u ovoj sezoni bit će nagrađen 220-ti susret (trenutno smo na 210).
 
Sretno svima! :)
Objavljeno: 19.1.2020. (Danko Greiner)



Otkazivanje termina - TK Movens

Zbog učestalih otkazivanja "u zadnji čas", TK Movens uvodi novo pravilo za otkazivanje rezerviranih termina:

Otkazivanje termina nije moguće 24 sata prije samog termina.
Termin otkažite prije ili ćete ga morati platiti.
 
Hvala na razumijevanju!
Objavljeno: 18.1.2020. (Danko Greiner)



Problemi sa slanjem mailova

 

Problemi sa slanjem mailova su riješeni.


Primjećeni su problemi sa slanjem mailova preko weba.

Molimo vas da koristite druge načine komunikacije dok problem ne bude uklonjen.

Hvala na razumijevanju.

VAŽNO!

Dodatno provjerite vaše online rezervacije sa klubovima, jer zbog problema sa slanjem mailova nisu obaviješteni o vašoj rezervaciji!

 

 

Objavljeno: 13.1.2020. (Danko Greiner)



Kraj sezone 2019/12

Čestitke pobjednicima liga parova:

 
1. liga:  Jakšić/Ozimec
2. liga:  Fiket/Petrinić
3. liga:  Katičić/Rizvan
4. liga:  Horvatić/Vukoja
5. liga:  Gugić/Jantoljak
6. liga:  Lažnjak/Prgomet
7. liga:  Čaklović/Martinović
8. liga:  Mršić/Janković
 
 
Sretno svima u novoj sezoni! 
Objavljeno: 1.1.2020. (Nenad Jakšić)




Arhiva vijesti...
Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Preuzimanje termina
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Tražim suigrača za parove
friendly match
Loši tereni za igru


Kalendar
Prošlo:

19.02.2020 21:00, 3A. Liga, Špansko
Dražen Malbašić - Dario Krišković
19.02.2020 21:00, 3C. Liga, Oranice
Deni Tomljanović - Nikola Čolak
Dolazi:

GDSI20.02.2020 10:00, 6A. Liga, Oranice
Hrvoje Špes - Robby Bauer H2H

GDSI20.02.2020 14:30, 5G. Liga, Trnje
Tin Ujević - Franjo Sakmardi H2H

GDSI20.02.2020 18:00, 4A. Liga, TK Terra
Nenad Čaklović - Tin Herenčić H2H

GDSI20.02.2020 21:00, 8C. Liga, Top Spin
Marijan Lovrinić - Tonko Čupić H2H

GDSI20.02.2020 21:00, 5F. Liga, Špansko
Mate Batinić - Marko Tutek H2H

GDSI20.02.2020 21:00, 5F. Liga, Ponikve
Željko Samodol - Luka Božić H2H

GDSI20.02.2020 21:00, 1. Liga, Oranice
Michael Stebbings - Marko Habuš H2H

GDSI21.02.2020 10:00, 7A. Liga, TK Movens
Davor Kubović - Domagoj Kenda H2H

GDSI21.02.2020 11:00, 4B. Liga, Mladost
Filip Pavić - Gorki Bratim H2H

GDSI21.02.2020 13:00, 7D. Liga, Ponikve
Hrvoje Marušić - Damir Županić H2H

GDSI21.02.2020 18:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Seidl - Davorin Tadić H2H

GDSI21.02.2020 19:00, 7E. Liga, Triumph
Branislav Rubčić - Ivor Zidarić H2H

GDSI21.02.2020 19:00, 6A. Liga, Rudeš
Krunoslav Šimić - Drago Veselčić H2H

GDSI21.02.2020 20:00, 5A. Liga, Ponikve
Domagoj Sesar - Tihomir Smuđ H2H

GDSI21.02.2020 20:00, 7G. Liga, Velesajam (pav. 6)
Nediljko Kovač - Mario Biškup H2H

GDSI21.02.2020 20:00, 4C. Liga, Top Spin
Andrej Adanić - Ivan Matić H2H

GDSI21.02.2020 21:00, 6F. Liga, TK Terra
Sandro Salopek - Zinka Matković H2H

GDSI22.02.2020 11:00, 7D. Liga, Top Spin
Hrvoje Marušić - Domagoj Šušković H2H

GDSI22.02.2020 11:30, 6F. Liga, TK Movens
Matias Dragičević - David Hrvatin H2H

GDSI22.02.2020 12:00, 7B. Liga, Top Spin
Ivana Bergam - Dario Brkić H2H

GDSI22.02.2020 12:00, 6B. Liga, TK Špansko
Zoran Čubrilo - Mario Kelečić H2H

GDSI22.02.2020 12:00, 7B. Liga, San Spin
Dario Brkić - Ivana Bergam H2H

GDSI22.02.2020 13:00, 3D. Liga, Top Spin
Dominko Blažević - Ivan Cerinski H2H

GDSI22.02.2020 13:00, 4D. Liga, Špansko
Mario Valpotić - Fran Mirtl H2H

GDSI22.02.2020 13:00, 5G. Liga, Trnje
Marko Kožul - Marko Pletikosa H2H

GDSI22.02.2020 13:30, Parovi 8. Liga, TK Movens
Dragičević / Šušak - Tadić / Tadić H2H

GDSI22.02.2020 14:00, 3C. Liga, Triumph
Nikola Čolak - Stipe Rosandić H2H

GDSI22.02.2020 16:00, 6D. Liga, Trnje
Alen Hlevnjak - Zoran Bohaček H2H

GDSI22.02.2020 17:00, 5G. Liga, Oranice
Miroslav Barišić - Tin Ujević H2H

GDSI22.02.2020 17:00, 4B. Liga, Top Spin
Filip Pavić - Ivan Soldo H2H

GDSI22.02.2020 18:00, 7H. Liga, TK Movens
Filip Gvardijan - Saša Polojac H2H

GDSI22.02.2020 19:00, 5D. Liga, Trnje
Ivan Šagud - Dalibor Poplaša H2H

GDSI23.02.2020 12:00, 6C. Liga, Trnje
Domagoj Ivanković - Josip Seidl H2H

GDSI23.02.2020 12:00, 4C. Liga, Oranice
Nenad Kocmur - Oskar Fiuri H2H

GDSI23.02.2020 13:00, 5C. Liga, Top Spin
Petar Mlinarić - Hrvoje Bursić H2H

GDSI23.02.2020 14:00, 6E. Liga, Špansko
Vjekoslav Gadanac - Karlo Čičić H2H

GDSI23.02.2020 15:00, 8B. Liga, Trnje
Ivan Vujnović - Jakov Ramušćak H2H

GDSI23.02.2020 15:00, 1. Liga, Oranice
Ivan Glad - Marko Habuš H2H

GDSI23.02.2020 15:00, 7H. Liga, Oranice
Hrvoje Bilandžić - Saša Polojac H2H

GDSI23.02.2020 16:00, Parovi 2. Liga, Chromos Savica
Ištvanić / Maričić - Vuletić /Kipčić H2H

GDSI23.02.2020 16:00, 5H. Liga, Špansko
Moris Čavić - Tibor Sekulić H2H

GDSI23.02.2020 16:30, 2A. Liga, TK Terra
Matej Župan - Luka Marjanović H2H

GDSI23.02.2020 17:00, 6F. Liga, Trnje
Zoran Ranogajec - Sandro Salopek H2H

GDSI23.02.2020 17:00, 6D. Liga, Trnje
Marko Prtenjača - Davorin Pančić H2H

GDSI23.02.2020 17:00, 6B. Liga, Oranice
Saša Marković - Mario Kelečić H2H

GDSI23.02.2020 18:00, 7H. Liga, TK Movens
Filip Gvardijan - Marko Dvorski H2H

GDSI23.02.2020 18:00, 6G. Liga, TK Movens
Tomislav Kranjec - Ivo Petković H2H

GDSI23.02.2020 19:00, 3D. Liga, Top Spin
Hrvoje Brlečić - Miro Smiljanic H2H

GDSI24.02.2020 08:00, 6A. Liga, Trnje
Drago Veselčić - Hrvoje Špes H2H

GDSI24.02.2020 21:00, 2A. Liga, Oranice
Luka Dobrović - Goran Kušec H2H

GDSI24.02.2020 21:00, 5A. Liga, Ponikve
Vjenceslav Vukoja - Tihomir Smuđ H2H

GDSI24.02.2020 21:00, 6F. Liga, Ponikve
David Hrvatin - Sandro Salopek H2H

GDSI25.02.2020 17:00, 7F. Liga, Ponikve
Krešimir Viduka - Jerko Perleta H2H

GDSI25.02.2020 18:00, 5H. Liga, Ponikve
Mate Pešić - Moris Čavić H2H

GDSI25.02.2020 19:00, 1. Liga, Mala Šalata
Vladimir Vučković - Kristijan Petrinić H2H

GDSI25.02.2020 21:00, 5G. Liga, Top Spin
Miroslav Barišić - Franjo Sakmardi H2H

GDSI25.02.2020 21:00, 3A. Liga, Ponikve
Danijel Sočanac - Dražen Malbašić H2H

Administracija26.2.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI26.02.2020 12:00, 6F. Liga, Špansko
Sandro Salopek - Matias Dragičević H2H

GDSI26.02.2020 20:30, 1. Liga, Ponikve
Vladimir Vučković - Ivan Glad H2H

GDSI26.02.2020 20:30, 5E. Liga, Top Spin
Lovre Botica - Matej Šamanić H2H

GDSI26.02.2020 21:00, 3C. Liga, Špansko
Edo Krmpotić - Stipe Rosandić H2H

GDSI27.02.2020 12:00, 5H. Liga, Špansko
Tibor Sekulić - Antonio Šušak H2H

GDSI27.02.2020 17:00, 2A. Liga, Ponikve
Marko Periša - Luka Marjanović H2H

GDSI27.02.2020 20:00, 5D. Liga, Triumph
Dalibor Poplaša - Bojan Poturica H2H

GDSI27.02.2020 21:00, 5G. Liga, Oranice
Miroslav Barišić - Marko Kožul H2H

GDSI27.02.2020 21:00, 7A. Liga, Triumph
Mario Zadravec - Marko Pavić H2H

GDSI27.02.2020 21:00, Parovi 6. Liga, Špansko
Čaklović /Martinović - Popović / Biškup H2H

Administracija28.2.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI28.02.2020 19:00, 7A. Liga, Triumph
Marko Pavić - Davor Kubović H2H

GDSI28.02.2020 20:00, 5H. Liga, Ponikve
Miran Ribarić - Mate Pešić H2H

GDSI29.02.2020 09:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Seidl - Tomislav Zastavnik H2H

GDSI29.02.2020 10:00, 7A. Liga, Chromos
Mario Zadravec - Domagoj Kenda H2H

GDSI29.02.2020 12:00, 6E. Liga, Špansko
Marko Mlinarić - Vjekoslav Gadanac H2H

GDSI29.02.2020 16:00, 6D. Liga, Top Spin
Zoran Bohaček - Davorin Pančić H2H

GDSI29.02.2020 18:00, 7A. Liga, TK Movens
Bojan Grgić - Mario Zadravec H2H

GDSI29.02.2020 18:00, 3D. Liga, Top Spin
Ivan Fiket - Hrvoje Brlečić H2H

Administracija29.2.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.03.2020
Kraj sezone 2020/03

ATP News