Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. I. Maljković224:026:166
2. Šime Lovrić112:012:73
3. Josip Matić100:29:131
4. Saša Smrk100:27:121
5. Josip Seidl100:27:131


Zadnji rezultati


7F. Liga
12.11.2019. - TK Terra (Veslačka)
Šime Lovrić66
Saša Smrk34


6C. Liga
11.11.2019. - Top Spin
Mate Batinić616
Marko Mlinarić164


8D. Liga
11.11.2019. - Veslačka
Zoran Ranogajec66
Matko Gečević23


6E. Liga
11.11.2019. - Oranice
Petar Matić66
Domagoj Kriskovic40


4A. Liga
11.11.2019. - Ponikve
Marko Periša6210
Ivan Soldo367


2A. Liga
11.11.2019. - Špansko
Tomislav Brkljačić66
Dario Krišković32


6D. Liga
11.11.2019. - Medvešščak
Marijan Gotić66
Ivan Horvat34


4A. Liga
11.11.2019. - Chromos
Adrijan Pribičević76
Zdravko Vučković52


6B. Liga
11.11.2019. - Trnje
Miroslav Salaba66
Hesam Qaydi11


7G. Liga
11.11.2019. - Chromos Savica
Krunoslav Šimić66
Saša Zelić31


6C. Liga
11.11.2019. - TK Valdocco
Jure Vrdoljak66
Hrvoje Marušić10


6G. Liga
10.11.2019. - Oranice
Vedran Belamarić66
Renata Gašparović14


Parovi 3. Liga
10.11.2019. - TK Winner
Plančić / Leko367
Rotim / Rotim635


6F. Liga
10.11.2019. - Trnje
Damir Nazor76
Ivan Rezić62


5F. Liga
10.11.2019. - Trnje
Andrej Adanić66
David Hrvatin42


5B. Liga
10.11.2019. - Trnje
Vjenceslav Vukoja656
Branko Obradov171


1. Liga
10.11.2019. - TK Terra (Veslačka)
Nenad Jakšić66
Vladimir Vučković04


6A. Liga
10.11.2019. - Ponikve
Bruno Kodba627
Oskar Fiuri265


6H. Liga
10.11.2019. - Trnje
Neven Vidmar66
Hrvoje Špes21


5B. Liga
10.11.2019. - Oranice
Nenad Kocmur66
Dražen Barić22

Neodigrani susreti
Kratka pravila

 
Ovo su kratka pravila, obavezno pročitajte i puna, detaljna pravila
 
Lige
Igrači se nalaze u ligama od pet igrača i igraju jednokružno, svak sa svakim.
 
Dogovaranje susreta
Igrači sami dogovaraju lokaciju i vrijeme odigravanja susreta, te sami plaćaju termin.
Igrači su obavezni ostvariti kontakt sa ostalim igračima lige u prvih 7 dana.
 
 
Odigravanje susreta
Igraju se dva seta, a pri rezultatu 1-1 u setovima, igra se tie-break do 10. Ako su oba igrača suglasna, može se odigrati i redovni treći set i prijavljuje se takav rezultat.
 
Bodovanje
Za odigrani susret dobija se 1 bod, za odigrani susret i pobjedu 3 boda.
 
Napredovanje i ispadanje iz lige
Pobjednik lige napreduje u ligu više.
Posljednji (ili posljednja dvojica, ovisno o ligi) ispadaju u nižu ligu.
 
Novi igrači
Odbor igrača odlučuje o svrstavanju novog igrača . 
 
Odsutnost iz lige (zamrznut status)
Igrači mogu najaviti odsudstvo iz lige, te pri povratku nastavljaju u ligi koju su izborili plasmanom prije najave odsustva.
 
Rang lista igrača
Službena rang lista igrača formira se na kraju svake sezone, na osnovi bodova koje je igrač skupio u zadnjih 5 sezona u kojima je igrao.
Za rang listu uzima se u obzir samo zadnjih 12 mjeseci.
 
Neodigrani susreti
Igrač koji smatra da ima pravo na bodove za neodigrani susret treba poslati zahtjev za dodjelu bodova.
Ako igrač nije poslao mail igračima moje lige 10 dana prije kraja sezone, nema pravo na bodove ukoliko ne uspije dogovoriti susrete.
Na kraju sezone odbor igrača lige kontaktira igrače i donosi odluku o dodjeljivanju bodova.
 
Kotizacija
Igrači za sudjelovanje u ligi plaćaju kotizaciju.
Detalje o kotizaciji i uplati možete pročitati ovdje .
 
 
Ovo su kratka pravila, obavezno pročitajte i puna, detaljna pravila
 
Objavljeno: 9.4.2017. (Danko Greiner)




Zadnje teme na forumu
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Tražim suigrača za parove
Friendly match!
Loši tereni za igru
Preuzimanje termina
Teniski treneri ZG


Kalendar
Prošlo:

11.11.2019 21:00, 6E. Liga, Oranice
Petar Matić - Domagoj Kriskovic
12.11.2019 11:00, 7F. Liga, TK Terra (Veslačka)
Šime Lovrić - Saša Smrk
Dolazi:

GDSI12.11.2019 17:00, 3B. Liga, Ponikve
Luka Marjanović - Dražen Malbašić H2H

GDSI12.11.2019 20:00, 2B. Liga, Trnje
Slaven Vuletić - Neven Horvatić H2H

GDSI12.11.2019 21:00, Parovi 1. Liga, Oranice
Brkljačić / Vučković - Kovačić /Lautar H2H

GDSI13.11.2019 11:00, 5E. Liga, Chromos
Antonio Šušak - Franjo Sakmardi H2H

GDSI13.11.2019 12:00, 5G. Liga, Oranice
Stefan Arsić - Slaven Bušić H2H

GDSI13.11.2019 19:00, 7E. Liga, Oranice
Nediljko Kovač - Sandro Salopek H2H

GDSI13.11.2019 20:30, 5B. Liga, Top Spin
Matej Šamanić - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI13.11.2019 21:00, 7F. Liga, Oranice
Saša Smrk - Josip Matić H2H

GDSI13.11.2019 21:00, 7D. Liga, Ponikve
Darko Pavić - Seadin Aliti H2H

GDSI13.11.2019 21:00, 6C. Liga, Špansko
Marko Tutek - Hrvoje Marušić H2H

GDSI13.11.2019 21:00, 6D. Liga, Špansko
Goran Bistrički - Ivan Horvat H2H

GDSI14.11.2019 19:00, 5G. Liga, Top Spin
Mate Pešić - Dražen Zrno H2H

GDSI14.11.2019 20:00, 5A. Liga, Ponikve
Marko Kelava - Darko Završak H2H

GDSI14.11.2019 20:00, 6C. Liga, Chromos
Marko Mlinarić - Marko Tutek H2H

GDSI14.11.2019 21:00, 5F. Liga, Mladost
Nenad Čaklović - David Hrvatin H2H

GDSI14.11.2019 21:00, 5B. Liga, Top Spin
Branko Obradov - Matej Šamanić H2H

GDSI14.11.2019 21:00, 3C. Liga, Špansko
Tino Kirin - Marko Lautar H2H

GDSI14.11.2019 21:00, 6G. Liga, Oranice
Ante Sentić - Renata Gašparović H2H

GDSI14.11.2019 21:00, 5A. Liga, Oranice
Renato Knežević - Ivan Šagud H2H

GDSI15.11.2019 10:00, 6A. Liga, Ponikve
Anita Dananić - Borna Micelli H2H

GDSI15.11.2019 12:00, 8G. Liga, Ravnice
Dario Brkić - Matej Kuraja H2H

GDSI15.11.2019 19:00, 8B. Liga, Špansko
Bojan Fabris - Filip Lisjak H2H

GDSI15.11.2019 20:00, 7D. Liga, Ponikve
Seadin Aliti - Tomislav Kranjec H2H

GDSI15.11.2019 20:00, Parovi 6. Liga, Trnje
Čaklović /Martinović - Durlen /Zrno H2H

GDSI15.11.2019 20:00, 7D. Liga, Trnje
Darko Pavić - Nikolina Barić H2H

GDSI15.11.2019 20:00, 8F. Liga, Top Spin
Hrvoje Bilandžić - Zinka Matković H2H

GDSI15.11.2019 21:00, 8D. Liga, Ponikve
Matko Gečević - Boris Vranešević H2H

GDSI16.11.2019 10:00, 5A. Liga, Špansko
Ivan Šagud - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI16.11.2019 11:00, 1. Liga, Trnje
Vladimir Vučković - Marko Habuš H2H

GDSI16.11.2019 11:00, 4C. Liga, Top Spin
Dominko Blažević - Pave Mudronja H2H

GDSI16.11.2019 12:00, 6E. Liga, Oranice
Neven Kulenović - Petar Matić H2H

GDSI16.11.2019 13:00, 7D. Liga, Ponikve
Wonuk Park - Darko Pavić H2H

GDSI16.11.2019 15:00, 5D. Liga, Trnje
Marin Knezović - Marko Pletikosa H2H

GDSI16.11.2019 16:00, 8E. Liga, Špansko
Jelena Pranjić - Luka Bartulović H2H

GDSI16.11.2019 16:00, 5G. Liga, Velesajam (pav. 6)
Slaven Bušić - Dražen Zrno H2H

GDSI16.11.2019 16:00, 8G. Liga, TK Movens
Božo Kelić - Dario Brkić H2H

GDSI16.11.2019 17:00, Parovi 2. Liga, Top Spin
Jakšić / Ozimec - Mačkić / Budinčević H2H

GDSI16.11.2019 18:00, 6D. Liga, Špansko
Goran Bistrički - Lucija Tadić H2H

GDSI16.11.2019 19:00, 4D. Liga, Trnje
Hrvoje Brlečić - Hrvoje Bursić H2H

GDSI16.11.2019 20:00, 8E. Liga, Trnje
Jakov Ramušćak - Jerko Perleta H2H

GDSI16.11.2019 20:00, 5F. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Nenad Čaklović H2H

GDSI17.11.2019 12:00, 7H. Liga, Trnje
Igor Čuk - Matias Dragičević H2H

GDSI17.11.2019 13:00, 3C. Liga, Trnje
Tino Kirin - Tomislav Đapić H2H

GDSI17.11.2019 14:00, 6E. Liga, Špansko
Aleksandar Radojčić - Domagoj Kriskovic H2H

GDSI17.11.2019 15:00, 1. Liga, Top Spin
Nenad Jakšić - Goran Kovačić H2H

GDSI17.11.2019 17:00, 8F. Liga, Trnje
Ivo-Dino Hrga - Zinka Matković H2H

GDSI17.11.2019 18:00, Parovi 4. Liga, Oranice
Matić / Furjan - Kožul / Borović H2H

GDSI17.11.2019 18:00, 5C. Liga, TK Terra (Veslačka)
Miroslav Barišić - David Bišić H2H

GDSI17.11.2019 18:00, 8F. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Hrvoje Bilandžić H2H

GDSI17.11.2019 18:00, 7H. Liga, Trnje
Mario Kelečić - Matias Dragičević H2H

GDSI17.11.2019 20:00, 7D. Liga, Špansko
Tomislav Kranjec - Wonuk Park H2H

GDSI17.11.2019 20:00, 8G. Liga, San Spin
Matej Kuraja - Božo Kelić H2H

GDSI17.11.2019 20:00, 5B. Liga, Oranice
Dražen Barić - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI18.11.2019 20:00, Parovi 4. Liga, Ponikve
Završak /Završak - Matić / Furjan H2H

GDSI18.11.2019 21:00, 5A. Liga, Oranice
Marko Kelava - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI18.11.2019 21:00, 1. Liga, Chromos Savica
Luka Dobrović - Vladimir Vučković H2H

GDSI19.11.2019 21:00, 1. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Luka Dobrović H2H

GDSI20.11.2019 17:30, 6A. Liga, Ponikve
Anita Dananić - Ana Maria Markesic H2H

GDSI21.11.2019 20:00, 5A. Liga, Ponikve
Krunoslav Lovrić - Darko Završak H2H

GDSI21.11.2019 21:00, 1. Liga, Oranice
Marko Habuš - Luka Dobrović H2H

GDSI23.11.2019 12:00, Parovi 2. Liga, Trnje
Pavić / Majstorović - Jakšić / Ozimec H2H

GDSI23.11.2019 12:00, Parovi 4. Liga, Oranice
Adanić / Šipušić - Matić / Furjan H2H

GDSI24.11.2019 13:00, 5C. Liga, Oranice
Miroslav Katičić - Marko Prtenjača H2H

GDSI24.11.2019 16:00, 6E. Liga, Oranice
Petar Matić - Ivor Zidarić H2H

GDSI24.11.2019 19:00, Parovi 2. Liga, Chromos Savica
Mačkić / Budinčević - Pavić / Majstorović H2H

Administracija27.11.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Administracija29.11.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.11.2019 16:00, 8B. Liga, kod Kutije Šibica
Dragan Čičak - Zoran Bohaček H2H

Administracija30.11.2019.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

GDSI01.12.2019 16:00, Parovi 1. Liga, Chromos Savica
Vuletić /Kipčić - Kovačić /Lautar H2H

31.12.2019
Kraj sezone 2019/12

ATP News

Kutak za kladioničare: Federer treb...
Ćorić nije otputovao s reprezentaci...
[RTL Video] Krajan: "Igrači su mi u...
Sjajni Zverev nadigrao Nadala na st...
Franko Škugor novi izbornik repreze...
Pilić: "Termin nije dobar, ovo se n...
Tsitsipas napokon dočekao prvu pobj...
Kutak za kladioničare: Medvedev i N...
Roger Federer loše krenuo u Londonu...
Dodig i Polašek krenuli tijesnim po...