Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Dražen Barić436:337:3010
2. Josip Juranek336:037:199
3. Osvit Somek325:335:307
4. Lovre Botica413:638:386
5. Vedran Majtanić400:819:494


Zadnji rezultati


5C. Liga
8.7.2020. - Staro Trnje
Dražen Barić66
Lovre Botica33


9B. Liga
8.7.2020. - TK Travnjak
Miroslav Knez66
Siniša Lelak22


3B. Liga
8.7.2020. - Staro Trnje
Deni Tomljanović66
Dominko Blažević11


5A. Liga
8.7.2020. - Špansko
Krunoslav Lovrić276
Luka Božić660


8B. Liga
8.7.2020. - Top Spin
Goran Mir76
Mario Samardžić53


7B. Liga
8.7.2020. - Mladost
Matej Kuraja67
Dražen Martinović36


5H. Liga
8.7.2020. - Tenis centar Tolić
Ivan Turk76
Mate Pešić54


4C. Liga
8.7.2020. - Oranice
Gorki Bratim66
Domagoj Nosić32


7C. Liga
8.7.2020. - Top Spin
Alen Galavić4610
Ante Sentić621


7D. Liga
8.7.2020. - Mladost
Kristian Runtas66
Ivan Hrvoje Maljković14


Parovi 7. Liga
8.7.2020. - kod Kutije Šibica
Somek / Bračić636
Zlački / Muha262


4C. Liga
8.7.2020. - Trnje
Tin Herenčić67
Danko Greiner46


2A. Liga
8.7.2020. - Šalata
Janko Hranilović76
Tomislav Brkljačić53


8F. Liga
8.7.2020. - Trnje
Josip Seidl7111
Adam Landeka569


5G. Liga
8.7.2020. - Trnje
Ivan Rotim67
Franjo Sakmardi46


6D. Liga
7.7.2020. - Concordia
Damir Kecko66
Neven Vidmar40


3D. Liga
7.7.2020. - TK Travnjak
Bruno Lukić5610
Vlado Suša738


2B. Liga
7.7.2020. - Prince
Oleksandra Oliynykova66
Vedran Fak14


5B. Liga
7.7.2020. - kod Kutije Šibica
Nenad Kocmur66
Vedran Mihelčić21


5D. Liga
7.7.2020. - Trnje
Dalibor Poplaša76
Marin Knezović54

Neodigrani susreti
Kratka pravila

 
Ovo su kratka pravila, obavezno pročitajte i puna, detaljna pravila
 
Lige
Igrači se nalaze u ligama od pet igrača i igraju jednokružno, svak sa svakim.
 
Dogovaranje susreta
Igrači sami dogovaraju lokaciju i vrijeme odigravanja susreta, te sami plaćaju termin.
Igrači su obavezni ostvariti kontakt sa ostalim igračima lige u prvih 7 dana.
 
 
Odigravanje susreta
Igraju se dva seta, a pri rezultatu 1-1 u setovima, igra se tie-break do 10. Ako su oba igrača suglasna, može se odigrati i redovni treći set i prijavljuje se takav rezultat.
 
Bodovanje
Za odigrani susret dobija se 1 bod, za odigrani susret i pobjedu 3 boda.
 
Napredovanje i ispadanje iz lige
Pobjednik lige napreduje u ligu više.
Posljednji (ili posljednja dvojica, ovisno o ligi) ispadaju u nižu ligu.
 
Novi igrači
Odbor igrača odlučuje o svrstavanju novog igrača . 
 
Odsutnost iz lige (zamrznut status)
Igrači mogu najaviti odsudstvo iz lige, te pri povratku nastavljaju u ligi koju su izborili plasmanom prije najave odsustva.
 
Rang lista igrača
Službena rang lista igrača formira se na kraju svake sezone, na osnovi bodova koje je igrač skupio u zadnjih 5 sezona u kojima je igrao.
Za rang listu uzima se u obzir samo zadnjih 12 mjeseci.
 
Neodigrani susreti
Igrač koji smatra da ima pravo na bodove za neodigrani susret treba poslati zahtjev za dodjelu bodova.
Ako igrač nije poslao mail igračima moje lige 10 dana prije kraja sezone, nema pravo na bodove ukoliko ne uspije dogovoriti susrete.
Na kraju sezone odbor igrača lige kontaktira igrače i donosi odluku o dodjeljivanju bodova.
 
Kotizacija
Igrači za sudjelovanje u ligi plaćaju kotizaciju.
Detalje o kotizaciji i uplati možete pročitati ovdje .
 
 
Ovo su kratka pravila, obavezno pročitajte i puna, detaljna pravila
 
Objavljeno: 9.4.2017. (Danko Greiner)




Zadnje teme na forumu
Tenis na Jadranu
Friendly match!
Komentari susreta
Where2Play?
Pimplanje
TK CROAT?


Kalendar
Prošlo:

08.07.2020 20:00, 7B. Liga, Mladost
Dražen Martinović - Matej Kuraja
08.07.2020 21:00, 9B. Liga, TK Travnjak
Siniša Lelak - Miroslav Knez
Dolazi:

GDSI09.07.2020 17:00, 6F. Liga, Mladost
Marko Pranjić - Davor Šelendić H2H

GDSI09.07.2020 17:00, 2B. Liga, Chromos
Oleksandra Oliynykova - Mario Sermek H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 5H. Liga, Veternica
Mate Pešić - Hrvoje Kralj H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 4C. Liga, Mladost
Gorki Bratim - Tin Herenčić H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 5G. Liga, kod Kutije Šibica
Andrej Adanić - Ivan Rotim H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 4A. Liga, Ponikve
Edo Krmpotić - Zdravko Vučković H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 3A. Liga, Maksimir
Saša Stanić - Neven Horvatić H2H

GDSI09.07.2020 19:00, 8B. Liga, Ravnice
Goran Mir - Filip Lisjak H2H

GDSI09.07.2020 19:00, 6D. Liga, Trnje
Ivan Rezić - Damir Kecko H2H

GDSI09.07.2020 19:00, 3C. Liga, Špansko
Ivan Cerinski - Petar Mlinarić H2H

GDSI09.07.2020 19:30, 1. Liga, Chromos Savica
Ivan Leskovar - Goran Kovačić H2H

GDSI09.07.2020 20:00, 4D. Liga, Tolić
Matija Kazalicki - Danijel Sočanac H2H

GDSI09.07.2020 20:30, 5F. Liga, Špansko
Darko Završak - Dejan Fabris H2H

GDSI10.07.2020 09:00, 8E. Liga, Trnje
Nikolina Barić - Marijan Lovrinić H2H

GDSI10.07.2020 17:00, Parovi 1. Liga, Trnje
Brkljačić / Vučković - Dobrović / Marjanović H2H

GDSI10.07.2020 18:00, 1. Liga, Ponikve
Marko Habuš - Ivan Glad H2H

GDSI10.07.2020 18:00, 5C. Liga, Trnje
Osvit Somek - Josip Juranek H2H

GDSI10.07.2020 19:00, 3A. Liga, Tk Prečko
Tino Kirin - Neven Špehar H2H

GDSI10.07.2020 19:00, 6H. Liga, Oranice
Marin Popović - Petar Matić H2H

GDSI10.07.2020 20:00, 2B. Liga, Špansko
Ivan Fiket - Oleksandra Oliynykova H2H

GDSI10.07.2020 21:00, 8G. Liga, Oranice
Fehim Alić - Igor Čuk H2H

GDSI11.07.2020 11:00, 4A. Liga, Trnje
Tomislav Trtanj - Zdravko Vučković H2H

GDSI11.07.2020 17:00, 4B. Liga, Trnje
Filip Pavić - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 7H. Liga, Oranice
Alen Alić - Saša Marković H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 3B. Liga, TK Winner
Enis Plančić - Deni Tomljanović H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 6D. Liga, Špansko
Vjekoslav Gadanac - Damir Kecko H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 5A. Liga, Maksimir
Hrvoje Brlečić - Luka Božić H2H

GDSI11.07.2020 19:00, 7F. Liga, Trnje
Krešimir Jantoljak - Tomislav Kranjec H2H

GDSI12.07.2020 10:00, 8H. Liga, Chromos Savica
Branislav Rubčić - Marko Pavić H2H

GDSI12.07.2020 14:00, 7F. Liga, Chromos Savica
Krešimir Jantoljak - Matias Dragičević H2H

GDSI12.07.2020 16:00, 3A. Liga, Trnje
Neven Špehar - Saša Stanić H2H

GDSI12.07.2020 18:00, 5H. Liga, Veternica
Ivan Turk - Hrvoje Kralj H2H

GDSI12.07.2020 18:00, 1. Liga, Veternica
Luka Dobrović - Ivan Glad H2H

GDSI12.07.2020 19:00, 6C. Liga, Trnje
Danijel Lijović - Marko Đurković H2H

GDSI12.07.2020 20:00, Parovi 7. Liga, Trnje
Rosandić / Pranjić - Somek / Bračić H2H

GDSI13.07.2020 17:00, 8F. Liga, Trnje
Filip Gvardijan - Josip Seidl H2H

GDSI13.07.2020 19:00, 5B. Liga, Ponikve
Ivan Milinković - Bojan Poturica H2H

GDSI13.07.2020 19:00, 6H. Liga, Ravnice
Miroslav Salaba - Petar Matić H2H

GDSI13.07.2020 20:00, 5F. Liga, Prečko
Goran Grubišić - Dejan Fabris H2H

GDSI14.07.2020 17:00, 7D. Liga, Chromos
Kristian Runtas - Goran Šimunović H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 8F. Liga, Maksimir
Filip Gvardijan - Tomislav Polić H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 5E. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Sirovec - Marko Tutek H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 7F. Liga, TK Movens
Davor Ivezić - Tomislav Kranjec H2H

GDSI14.07.2020 19:30, 9A. Liga, Concordia
Zlatko Vidačković - Jelena Pranjić H2H

GDSI14.07.2020 20:00, 2B. Liga, Trnje
Oleksandra Oliynykova - Nikola Čolak H2H

Administracija15.7.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

15.07.2020
Kraj sezone 2020/06-07

ATP News