Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Deni Tomljanović336:038:169
2. Goran Russo336:037:189
3. Šimun Rotim413:731:446
4. Enis Plančić312:522:375
5. Dominko Blažević301:620:333


Zadnji rezultati


3B. Liga
14.7.2020. - Staro Trnje
Deni Tomljanović67
Šimun Rotim16


4C. Liga
14.7.2020. - Trnje
Danko Greiner166
Gorki Bratim642


7G. Liga
13.7.2020. - Prečko
Marta Turkalj66
Dejan Ljuština00


Parovi 4. Liga
13.7.2020. - Maksimir
Završak /Završak66
Lažnjak / Prgomet32


5F. Liga
13.7.2020. - Prečko
Dejan Fabris66
Goran Grubišić43


Parovi 3. Liga
13.7.2020. - Špansko
Marković /Vidović67
Pavić / Knežević36


7F. Liga
13.7.2020. - TK Movens
Krešimir Jantoljak66
Tomislav Kranjec11


6H. Liga
13.7.2020. - Ravnice
Miroslav Salaba76
Petar Matić52


5B. Liga
13.7.2020. - Ponikve
Bojan Poturica5610
Ivan Milinković733


Parovi 4. Liga
13.7.2020. - Maksimir
Horvatić / Vukoja666
Lažnjak / Prgomet272


8F. Liga
13.7.2020. - Trnje
Josip Seidl6513
Filip Gvardijan3711


1. Liga
12.7.2020. - Veternica
Ivan Glad66
Luka Dobrović24


5A. Liga
12.7.2020. - Trnje
Krunoslav Lovrić66
Domagoj Zlački40


6D. Liga
12.7.2020. - Maksimir
Ivan Vukoja5610
Neven Vidmar738


2A. Liga
12.7.2020. - Trnje
Vladimir Vučković66
Ognjen Prelog13


6C. Liga
12.7.2020. - Trnje
Marko Đurković77
Danijel Lijović55


5D. Liga
12.7.2020. - Trnje
Ivan Matić67
Hrvoje Bursić26


2A. Liga
12.7.2020. - Trnje
Luka Marjanović76
Tomislav Brkljačić63


9B. Liga
12.7.2020. - Chromos Savica
Miroslav Knez66
Miroslav Pašagić32


3A. Liga
12.7.2020. - Trnje
Neven Špehar76
Saša Stanić63

Neodigrani susreti


Mate Pešić




2020/025H. LigaMate PešićMiran Ribarić6:1, 6:4198
2020/025H. LigaMate PešićMoris Čavić6:0, 6:3198
2020/025H. LigaAntonio ŠušakMate Pešić4:6, 7:5, 10:866
2020/025H. LigaMate PešićTibor Sekulić6:3, 4:6, 10:7198
2020/016H. LigaMate PešićIgor Čuk2:6, 6:0, 6:0132
2020/016H. LigaMate PešićNikolina Barić6:3, 6:3132
2020/016H. LigaIvan RezićMate Pešić2:6, 7:5, 11:944
2020/016H. LigaMate PešićKrunoslav Šimić6:4, 6:0132
2019/125H. LigaEdo KrmpotićMate PešićWO0
2019/125H. LigaMarko ĐurkovićMate Pešić6:2, 6:066
2019/125H. LigaNenad ČaklovićMate Pešić3:6, 6:0, 10:366
2019/125H. LigaTin HerenčićMate Pešić7:6, 7:566
2019/115G. LigaKrešimir JantoljakMate Pešić6:3, 6:166
2019/115G. LigaSlaven BušićMate Pešić6:2, 6:466
2019/115G. LigaMate PešićStefan ArsićWO198
2019/115G. LigaMate PešićDražen Zrno6:2, 6:2198
2019/105G. LigaHrvoje BursićMate Pešić6:1, 7:666
2019/105G. LigaMate PešićAnte Sentić6:2, 7:6198
2019/105G. LigaMate PešićFilip Pavić7:6, 3:6, 10:6198
2019/105G. LigaMate PešićIvan Šagud6:3, 6:2198
2486

Povratak na rang listu
Zadnje teme na forumu
Loši tereni za igru
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Prodajem teniski top (tennis ball machine) LOBSTER ELITE GRAND FIVE Limited Edition
Friday Night
Friendly match!
Komentari susreta


Kalendar
Prošlo:

14.07.2020 09:00, 4C. Liga, Trnje
Danko Greiner - Gorki Bratim
14.07.2020 09:00, 3B. Liga, Staro Trnje
Deni Tomljanović - Šimun Rotim
Dolazi:

GDSI14.07.2020 17:00, 9A. Liga, Rudeš
Dragan Čičak - Luka Šmalcelj H2H

GDSI14.07.2020 17:00, Parovi 1. Liga, TK Terra
Brkljačić / Vučković - Dobrović / Marjanović H2H

GDSI14.07.2020 17:00, 7D. Liga, Chromos
Kristian Runtas - Goran Šimunović H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 8F. Liga, Maksimir
Filip Gvardijan - Tomislav Polić H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 7F. Liga, TK Movens
Davor Ivezić - Tomislav Kranjec H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 5E. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Sirovec - Marko Tutek H2H

GDSI14.07.2020 19:30, 9A. Liga, Concordia
Zlatko Vidačković - Jelena Pranjić H2H

GDSI14.07.2020 20:00, 4B. Liga, Oranice
Filip Pavić - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI14.07.2020 20:00, 5H. Liga, Špansko
Tihomir Smuđ - Ivan Turk H2H

GDSI14.07.2020 20:00, 7H. Liga, TK Trešnjevka
Alen Alić - Saša Marković H2H

GDSI14.07.2020 20:00, 3D. Liga, TK Špansko
Bruno Lukić - Miro Smiljanic H2H

GDSI14.07.2020 20:00, 2B. Liga, Trnje
Oleksandra Oliynykova - Nikola Čolak H2H

GDSI14.07.2020 21:00, 5A. Liga, Špansko
Nikola Miholić - Domagoj Zlački H2H

Administracija15.7.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

GDSI15.07.2020 15:00, 5A. Liga, Veternica
Luka Božić - Nikola Miholić H2H

GDSI15.07.2020 17:00, PRIJATELJSKA, Trnje
Danko Greiner - Dominko Blažević H2H

GDSI15.07.2020 18:00, 3A. Liga, Maksimir
Neven Horvatić - Robert Črnigoj H2H

GDSI15.07.2020 19:00, 9B. Liga, Staro Trnje
Slaven Tomić - Miroslav Pašagić H2H

GDSI15.07.2020 19:00, 1. Liga, Chromos
Luka Dobrović - Ivan Leskovar H2H

GDSI15.07.2020 20:00, 6C. Liga, TK Terra
Danijel Lijović - Mate Batinić H2H

15.07.2020
Kraj sezone 2020/06-07

ATP News