Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Petar Matić436:241:3110
2. Željko Samodol312:431:345
3. Fran Mirtl212:220:164
4. Goran Kvasina212:219:234
5. Jan Kallay100:25:121


Zadnji rezultati


4B. Liga
3.3.2021. - kod Kutije Šibica
Matej Šamanić66
Ivan Šagud23


1. Liga
3.3.2021. - Ponikve
Ivan Glad6610
Vedran Fak746


5H. Liga
3.3.2021. - Concordia
Duško Govorko4610
Nenad Čaklović627


5D. Liga
3.3.2021. - Triumph
Ivan Hrvoje Maljković3610
Filip Lisjak648


Parovi 6. Liga
3.3.2021. - Mladost - Akademičar
Rosandić / Filipčić466
Durlen / Zlački620


3C. Liga
3.3.2021. - Concordia
Saša Stanić66
Hrvoje Špes20


Parovi 4. Liga
3.3.2021. - Chromos Savica
Vuletić /Kipčić66
Turković / Horvatić43


3D. Liga
3.3.2021. - Špansko
Bruno Lukić66
Dalibor Poplaša32


5A. Liga
3.3.2021. - CHROMOS
Marin Popović6410
Slaven Bušić468


7H. Liga
3.3.2021. - kod Kutije Šibica
Ivan Delač66
Nediljko Kovač20


6F. Liga
3.3.2021. - Ponikve
Darko Pavić66
Vladimir Benić01


8A. Liga
2.3.2021. - kod Kutije Šibica
Domagoj Šušković66
Tin Marić01


Parovi 3. Liga
2.3.2021. - Ponikve
Krišković / Račić636
Marković /Vidović362


7D. Liga
2.3.2021. - kod Kutije Šibica
Matej Mihelec6610
Alen Hlevnjak273


5G. Liga
2.3.2021. - Concordia
Martin Sertić6211
Kristian Vuksanović469


8G. Liga
2.3.2021. - Triumph
Ivan Cutvarić66
Martin Jalžabetić41


7F. Liga
2.3.2021. - Concordia
Emil Krznarić666
Tomislav Polić373


1. Liga
2.3.2021. - Oranice
Janko Hranilović5610
Goran Kovačić745


3D. Liga
2.3.2021. - Oranice
Dario Vrbaslija66
Daniel Filipčić32


2A. Liga
2.3.2021. - Trnje
Kristijan Petrinić4610
Ivan Leskovar645

Neodigrani susreti




06.03.2021 16:00, 4A. Liga, Chromos Savica
Fran Mirtl - Jan Kallay



VS
0
0


Fran MirtlIme i prezimeJan Kallay
49.Ranking357.
1551,06Elo1314,69
141/284 (50%)Omjer0/3 (0%)
11.5.2013.U ligi od15.11.2020.
1985Godina rođenja2005
176 cmVisina cm
83 kgTežina kg
LijevaIgra rukom
1,25 (80%)Koeficijent5,00 (20%)


Zadnje teme na forumu
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Friendly match!
Komentari susreta
GDSI Discord
Sve i svašta
Elo rating


Kalendar
Prošlo:

03.03.2021 21:00, 5D. Liga, Triumph
Ivan Hrvoje Maljković - Filip Lisjak
03.03.2021 21:00, 5H. Liga, Concordia
Duško Govorko - Nenad Čaklović
Dolazi:

GDSI04.03.2021 11:00, 5D. Liga, Triumph
Domagoj Krišković - Filip Lisjak H2H

GDSI04.03.2021 12:00, 7F. Liga, Oranice
Fran Krsto Šercar - Jure Marić H2H

GDSI04.03.2021 13:00, 3C. Liga, Concordia
Saša Stanić - Gorki Bratim H2H

GDSI04.03.2021 17:00, 8D. Liga, Tolić
Zoran Bohaček - Davor Mihaljević H2H

GDSI04.03.2021 20:00, Parovi 7. Liga, Concordia
Čaklović /Martinović - Dragičević / Ranogajec H2H

GDSI04.03.2021 20:00, 4C. Liga, Oranice
Domagoj Nosić - Nenad Kocmur H2H

GDSI04.03.2021 21:00, 6E. Liga, TK Špansko
Mateo Horvat - Zlatko Brbić H2H

GDSI04.03.2021 21:00, 6D. Liga, Ponikve
Branko Obradov - Josip Matić H2H

GDSI05.03.2021 12:00, Parovi 7. Liga, kod Kutije Šibica
Dragičević / Ranogajec - Lušić /Pavlin H2H

GDSI05.03.2021 12:00, PRIJATELJSKA, Špansko
Ivan Vujnović - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI05.03.2021 15:00, 8E. Liga, Concordia
Tomislav Guja - Dejan Marendić H2H

GDSI05.03.2021 17:00, 7F. Liga, Concordia
Emil Krznarić - Jure Marić H2H

GDSI05.03.2021 18:00, 5B. Liga, Trnje
Hrvoje Bursić - Alen Crnjac H2H

GDSI05.03.2021 19:00, 4D. Liga, Top Spin
Alen Galavić - Robert Crneković H2H

GDSI05.03.2021 20:00, 4A. Liga, Ponikve
Željko Samodol - Goran Kvasina H2H

GDSI05.03.2021 20:00, 5A. Liga, Ponikve
Marko Periša - Slaven Bušić H2H

GDSI05.03.2021 20:00, 2A. Liga, Concordia
Helen Starešinić - Marko Habuš H2H

GDSI05.03.2021 20:00, 7B. Liga, Velesajam (pav. 6)
Ivan Lekšić - Davor Kalanj H2H

GDSI05.03.2021 21:00, 6A. Liga, Špansko
Tomislav Prodanović - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI05.03.2021 21:00, 5G. Liga, Oranice
Krunoslav Lovrić - Kristian Vuksanović H2H

GDSI05.03.2021 21:00, 8G. Liga, Špansko
Boris Vranešević - Ivan Cutvarić H2H

GDSI06.03.2021 08:00, PRIJATELJSKA, Oranice
Tomislav Polić - Zoran Brajković H2H

GDSI06.03.2021 10:00, 9B. Liga, Ponikve
Kristijan Pongrac - Luka Šmalcelj H2H

GDSI06.03.2021 10:00, 2A. Liga, Ponikve
Helen Starešinić - Kristijan Petrinić H2H

GDSI06.03.2021 12:00, 4B. Liga, Top Spin
Marko Golem - Jurica Janeš H2H

GDSI06.03.2021 12:00, 9B. Liga, kod Kutije Šibica
Maja Baumschabel - Dragan Čičak H2H

GDSI06.03.2021 12:00, 5F. Liga, Tenis centar Tolić
Josip Škof - Dražen Zrno H2H

GDSI06.03.2021 12:00, 7E. Liga, TK Movens
Tomislav Kranjec - Jerko Perleta H2H

GDSI06.03.2021 13:00, 8H. Liga, Špansko
Antonio Franković - Marin Garković H2H

GDSI06.03.2021 13:00, 3D. Liga, Oranice
Dalibor Poplaša - Tino Kirin H2H

GDSI06.03.2021 14:00, 4D. Liga, Ponikve
Filip Sinković - Robert Crneković H2H

GDSI06.03.2021 14:00, 5G. Liga, Movens
Danijel Lijović - Kristian Vuksanović H2H

GDSI06.03.2021 14:00, 8G. Liga, Špansko
Boris Vranešević - Matija Posavec H2H

GDSI06.03.2021 16:00, 6H. Liga, Špansko
Moris Čavić - Marijan Stričević H2H

GDSI06.03.2021 16:00, 4A. Liga, Chromos Savica
Fran Mirtl - Jan Kallay H2H

GDSI06.03.2021 16:00, 9B. Liga, Maksimir
Maja Baumschabel - Luka Šmalcelj H2H

GDSI06.03.2021 16:00, 8D. Liga, Movens
Dejan Ljuština - Zoran Bohaček H2H

GDSI06.03.2021 16:00, 6G. Liga, Top Spin
Domagoj Kriskovic - Noa Veselić H2H

GDSI06.03.2021 16:00, 5A. Liga, Movens
Marin Popović - Marko Mikeš H2H

GDSI06.03.2021 17:00, 8E. Liga, Ponikve
Neven Vidmar - Hrvoje Marušić H2H

GDSI06.03.2021 17:00, 8B. Liga, Špansko
Tin Papišta - Drago Veselčić H2H

GDSI06.03.2021 18:00, 5D. Liga, Triumph
Miroslav Salaba - Domagoj Krišković H2H

GDSI06.03.2021 18:00, 6C. Liga, Oranice
Marko Đurković - Miroslav Barišić H2H

GDSI06.03.2021 18:00, 5B. Liga, Špansko
Edo Krmpotić - Hrvoje Bursić H2H

GDSI06.03.2021 19:00, 6H. Liga, Špansko
Zdenko Mićanović - Davorin Tadić H2H

GDSI06.03.2021 19:00, 6D. Liga, Oranice
Dražen Barić - Josip Matić H2H

GDSI06.03.2021 19:30, 2B. Liga, Trnje
Neven Špehar - Marko Lautar H2H

GDSI06.03.2021 20:00, 7B. Liga, Top Spin
Hesam Qaydi - Alen Alić H2H

GDSI07.03.2021 09:00, 3B. Liga, Ponikve
Vjekoslav Gadanac - Zoran Muhek H2H

GDSI07.03.2021 10:00, 8B. Liga, Špansko
Dario Pavlović - Drago Veselčić H2H

GDSI07.03.2021 10:00, 6G. Liga, Ponikve
Josip Strmečki - Noa Veselić H2H

GDSI07.03.2021 11:00, 4D. Liga, Ponikve
Ivan Milinković - Robert Crneković H2H

GDSI07.03.2021 12:00, 7C. Liga, Rudeš
Ivan Parazajder - Ivan Preis H2H

GDSI07.03.2021 14:00, 4D. Liga, Špansko
Filip Sinković - Mario Valpotić H2H

GDSI07.03.2021 14:00, 2A. Liga, Oranice
Marko Habuš - Kristijan Petrinić H2H

GDSI07.03.2021 15:00, 2A. Liga, Concordia
Helen Starešinić - Ivan Leskovar H2H

GDSI07.03.2021 16:00, 5A. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Periša - Ivan Šerić H2H

GDSI07.03.2021 16:00, 1. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Vladimir Vučković H2H

GDSI07.03.2021 16:00, 5B. Liga, Špansko
Edo Krmpotić - Marin Zenić H2H

GDSI07.03.2021 18:00, 9B. Liga, Špansko
Vice Mandaric - Maja Baumschabel H2H

GDSI07.03.2021 20:00, 5F. Liga, Špansko
Josip Škof - Miro Smiljanic H2H

GDSI07.03.2021 21:00, 3A. Liga, Trnje
Nikola Bekavac - Benjamin Rukljač H2H

07.03.2021
Kraj sezone 2021/02

GDSI09.03.2021 21:00, PRIJATELJSKA, Triumph
Damir Jurić - Marin Garković H2H

ATP News