|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
21.06.2021 08:00, 6E. Liga, Prečko Lucijan Matanović - Denis Rački
Lucijan Matanović | Ime i prezime | Denis Rački | . | Ranking | 172. | 1444,78 | Elo | 1279,27 | 19/25 (76%) | Omjer | 81/141 (57%) | 17.7.2020. | U ligi od | 13.6.2018. | 1999 | Godina rođenja | 1972 | 178 cm | Visina | cm | 87 kg | Težina | kg | Desna | Igra rukom | | 1,39 (72%) | Koeficijent | 3,57 (28%) |
Zadnji susret:
6E. Liga | 21.06.2021 - Prečko | Lucijan Matanović | 6 | 6 | | Denis Rački | 1 | 2 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
07.05.2024 20:00, 5H. Liga, Staro Trnje Juraj Radanović - Slaven Bušić 07.05.2024 20:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić Josip Matić - Tom Jasak Dolazi:
| 08.05.2024 09:00, 6A. Liga, Staro Trnje Domagoj Penić - Ivan Rezić H2H |
| 08.05.2024 17:00, 7C. Liga, Trnje Karlo Kovačević - Aleksandar Krstev H2H |
| 08.05.2024 17:00, 4D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Bruno Kodba H2H |
| 08.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Andrej Adanić - Danko Greiner H2H |
| 08.05.2024 18:00, 5E. Liga, Tenis centar Tolić Marko Sirovec - Boris Muha H2H |
| 08.05.2024 18:00, 7F. Liga, TK Maja Antonio Surjan Žanko - Filip Draženović H2H |
| 08.05.2024 18:00, 6E. Liga, Tolić Ivan Antunović - Jasmin Peco H2H |
| 08.05.2024 18:00, 3A. Liga, Mladost Marko Borojević - Ivan Jović H2H |
| 08.05.2024 19:00, 12A. Liga, Croata Utrine Miroslav Pašagić - Josip Buzov H2H |
| 08.05.2024 19:00, 7H. Liga, Concordia Duško Vukmanović - Jozo Perić H2H |
| 08.05.2024 19:30, 10F. Liga, Staro Trnje Ivan Odak - Boris Vranešević H2H |
| 08.05.2024 20:00, 8A. Liga, Staro Trnje Donat Barišić - Tomislav Grgić H2H |
| 09.05.2024 10:00, 6A. Liga, Trnje Domagoj Penić - Borna Milković H2H |
| 09.05.2024 16:00, 3D. Liga, Staro Trnje Sanjin Kovacevic - Marin Njirić H2H |
| 09.05.2024 16:30, 8G. Liga, Mladost Bartol Žic - Hrvoje Ditrih H2H |
| 09.05.2024 17:00, 11B. Liga, Mladost Marko Plaftarić - Tatjan Topalović H2H |
| 09.05.2024 18:00, 10G. Liga, Staro Trnje Koraljka Mlakar (m) - Tomislav Kranjec H2H |
| 09.05.2024 18:00, 6D. Liga, Trnje Mislav Jureković - Vlaho Stanišić H2H |
| 09.05.2024 18:00, 8E. Liga, Tolić Zoran Margić - Goran Katušin H2H |
| 09.05.2024 18:00, 9C. Liga, Mladost Dominik Klobučar - Toma Majić H2H |
| 09.05.2024 20:00, 9G. Liga, Staro Trnje Tihomir Nikolić - Tomislav Jajac H2H |
| 09.05.2024 20:00, 5H. Liga, Mladost Ivo Čavrak - Slaven Bušić H2H |
| 09.05.2024 20:00, 8A. Liga, Chromos Savica Dario Pavlović - Tomislav Grgić H2H |
| 09.05.2024 20:00, 7E. Liga, Mladost Eugen Aleksić - Tom Jasak H2H |
| 10.05.2024 16:00, 9D. Liga, Staro Trnje Marko Martinovic - Hrvoje Medved H2H |
| 10.05.2024 16:00, 4A. Liga, Staro Trnje Vlado Suša - Dominik Šalković H2H |
| 10.05.2024 17:00, 10D. Liga, Tenis centar Tolić Zoran Bohaček - Damir Jurić H2H |
| 10.05.2024 17:00, 9B. Liga, TK Maja Andrej Kalea - Saša Bajić H2H |
| 10.05.2024 17:00, 12A. Liga, Mladost Josip Buzov - Teo Vurnek H2H |
| 10.05.2024 18:00, 10D. Liga, Trnje David Pruša - Krešimir Buden H2H |
| 10.05.2024 18:00, 3B. Liga, Trnje Saša Grgurić - Luka Marjanović H2H |
| 10.05.2024 18:00, 7G. Liga, Rudeš Filip Naglić - Ivan Sobota H2H |
| 10.05.2024 19:00, 2A. Liga (ž), Trnje Jelena Pranjić - Iva Pezić H2H |
| 10.05.2024 20:00, 8D. Liga, Ponikve Zvonimir Kardum - Vanja Hecer H2H |
| 10.05.2024 20:00, 5C. Liga, Chromos Savica Hrvoje Gregurić - Petar Lazarevski H2H |
| 11.05.2024 09:00, 6D. Liga, Veternica Vlaho Stanišić - Iva Horvat (m) H2H |
| 11.05.2024 09:00, 9F. Liga, Staro Trnje Dejan Marendić - Vedran Ćatić H2H |
| 11.05.2024 09:00, 4D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Dalibor Smoljanović H2H |
| 11.05.2024 10:00, 11A. Liga, Tenis centar Tolić Igor Majstorović - Dragan Čičak H2H |
| 11.05.2024 10:00, 3C. Liga, Staro Trnje Marko Galić - Neven Horvatić H2H |
| 11.05.2024 11:00, 10E. Liga, Staro Trnje Luka Đuričković - Marko Mikulec H2H |
| 11.05.2024 11:00, 10E. Liga, Staro Trnje Luka Đuričković - Marko Mikulec H2H |
| 11.05.2024 11:00, 3D. Liga, Staro Trnje Sanjin Kovacevic - Saša Čaklović H2H |
| 11.05.2024 12:00, 9G. Liga, Staro Trnje Tomislav Jajac - Alen Alić H2H |
| 11.05.2024 12:00, 3A. Liga (ž), Ravnice Veronika Sekoranja - Visnja Metzinger H2H |
| 11.05.2024 14:00, 5F. Liga, Mladost Tomislav Jurčić - Domagoj Mandić H2H |
| 11.05.2024 16:00, 10F. Liga, Staro Trnje Mate Ćorić - Boris Vranešević H2H |
| 11.05.2024 18:00, 6G. Liga, Staro Trnje Vedran Babić - Marin Sorić H2H |
| 11.05.2024 18:00, 9A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Filip Badanjak H2H |
| 12.5.2024. 2. GDSI Pro - Proljeće 2023 Više... |
| 12.05.2024 09:00, 5G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Marko Mikeš H2H |
| 12.05.2024 09:00, 5A. Liga, Chromos Savica Andrej Adanić - Lovre Botica H2H |
| 12.05.2024 10:00, 7F. Liga, Chromos Savica Drago Veselčić - Antonio Surjan Žanko H2H |
| 12.05.2024 10:30, 10D. Liga, Staro Trnje Filip Vukasovic - Zoran Bohaček H2H |
| 12.05.2024 10:30, 5C. Liga, Chromos Savica Hrvoje Gregurić - Stjepan Miškić H2H |
| 12.05.2024 11:00, 5D. Liga, TK Maja Davor Kalanj - Duško Govorko H2H |
| 12.05.2024 16:00, 12A. Liga, Mladost Teo Vurnek - Miroslav Pašagić H2H |
| 12.05.2024 17:00, 6H. Liga, Staro Trnje Andrija Špoljar - Oskar Fiuri H2H |
| 12.05.2024 20:00, 10D. Liga, Trnje David Pruša - Filip Vukasovic H2H |
| 13.05.2024 12:00, 10C. Liga, Trnje Ivan Pavkovic - Nediljko Kovač H2H |
| 13.05.2024 17:00, 3B. Liga, Staro Trnje Darko Herak - Luka Marjanović H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7D. Liga, Mladost Patrik Pokrivka - Tomislav Mijić H2H |
| 13.05.2024 18:00, 7C. Liga, Concordia Alen Lacković - Mario Kelečić H2H |
| 13.05.2024 19:00, 5B. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Robert Novak H2H |
| 13.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Ivan Odak - Marko Tolić H2H |
| 14.05.2024 16:00, 6D. Liga, Concordia 2 Luka Bartulović - Iva Horvat (m) H2H |
| 14.05.2024 17:00, 8H. Liga, Mladost Vanja Kralj - Adrijan Jakšić H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Maksimir Neven Špehar - Neven Horvatić H2H |
| 14.05.2024 18:00, GDSI Kup, Ponikve Gorki Bratim - Antonio Salopek H2H |
| 14.05.2024 18:00, 10G. Liga, Staro Trnje Tomislav Kranjec - Marko Gudelj H2H |
| 14.05.2024 18:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Zoran Ranogajec H2H |
| 14.05.2024 20:00, 4D. Liga, Concordia Petar Pazin - Igor Vrabec H2H |
| 15.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Danko Greiner - Lovre Botica H2H |
| 16.05.2024 16:00, 1. Liga, Ponikve Neven Špehar - Antonio Salopek H2H |
| 16.05.2024 18:00, 6D. Liga, Trnje Iva Horvat (m) - Mislav Jureković H2H |
| 18.05.2024 10:00, 5D. Liga, Ponikve Duško Govorko - Mario Mojsinović H2H |
| 19.05.2024 18:00, 6H. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Krunoslav Lovrić H2H |
| 20.05.2024 20:00, 10F. Liga, Veternica Boris Vranešević - Marko Tolić H2H |
| 22.05.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje Gorki Bratim - Danko Greiner H2H |
| 23.05.2024 19:00, 7G. Liga, Mladost Filip Naglić - Dražen Zrno H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Saša Marković - Jasmin Peco H2H |
| 24.05.2024 18:00, 6E. Liga, Concordia Jasmin Peco - Saša Marković H2H |
| 28.5.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 31.5.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
31.05.2024 Kraj sezone 2024/05
|
|
|
|
|
|
|