|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
24.10.2020 16:00, 7F. Liga, Maksimir Mateo Čukman - Sandro Salopek
Mateo Čukman | Ime i prezime | Sandro Salopek | . | Ranking | . | 1286,13 | Elo | 1014,62 | 34/64 (53%) | Omjer | 37/99 (37%) | 11.5.2020. | U ligi od | 7.11.2018. | | Godina rođenja | 1985 | cm | Visina | 191 cm | kg | Težina | 90 kg | | Igra rukom | Desna | 1,20 (83%) | Koeficijent | 5,88 (17%) |
Zadnji susret:
7F. Liga | 24.10.2020 - Maksimir | Sandro Salopek | 6 | 7 | | Mateo Čukman | 3 | 5 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Trenutno se igra:
26.04.2024 16:00, 8E. Liga, Staro Trnje Aleksandar Krstev - Renato Horvat 26.04.2024 16:00, 9C. Liga, Veternica Vanja Kralj - Nediljko Kovač Dolazi:
| 26.04.2024 17:00, 9B. Liga, Mladost Adrijan Jakšić - Marin Mašić H2H |
| 26.04.2024 17:00, 7G. Liga, Mladost Luka Švastec - Oskar Fiuri H2H |
| 26.04.2024 17:00, 7F. Liga, Rudeš Filip Naglić - Andrija Garofulić H2H |
| 26.04.2024 17:00, 11D. Liga, Trnje David Pruša - Darko Bišćan H2H |
| 26.04.2024 17:30, 11A. Liga, Mladost Koraljka Mlakar (m) - Krešimir Viduka H2H |
| 26.04.2024 18:00, 5F. Liga, Ponikve Željko Crljenica - Neven Stipčević H2H |
| 26.04.2024 18:00, 11A. Liga, Staro Trnje Dominik Barbarić - Danijel Mutak H2H |
| 26.04.2024 18:00, 9G. Liga, San Spin Damir Pirić - Tomislav Kranjec H2H |
| 26.04.2024 18:00, 8C. Liga, Trnje Antonio Surjan Žanko - Domagoj Grbeša H2H |
| 26.04.2024 18:00, 9G. Liga, Mladost Josip Režek - Josip Tečer H2H |
| 26.04.2024 18:00, 10G. Liga, Concordia Mihovil Magdic - Ivan Ivo Penić H2H |
| 26.04.2024 18:00, 7B. Liga, Tenis centar Tolić Andrej Konjevod - Mario Kelečić H2H |
| 26.04.2024 20:00, 6D. Liga, Concordia Marko Štefančić - Davor Kalanj H2H |
| 26.04.2024 20:00, 6G. Liga, Ponikve Matija Sivec - Vjenceslav Vukoja H2H |
| 26.04.2024 20:00, 6C. Liga, Veternica Domagoj Mandić - Vlaho Stanišić H2H |
| 26.04.2024 20:00, 10C. Liga, Staro Trnje Tin Papišta - Dominik Klobučar H2H |
| 26.04.2024 21:00, 5A. Liga, Mala Šalata Lordan Hristov - Matija Rubeša H2H |
| 27.4.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 27.04.2024 08:00, 4D. Liga, Staro Trnje Sanjin Kovacevic - Saša Čaklović H2H |
| 27.04.2024 08:30, 6C. Liga, Veternica Domagoj Mandić - Alen Crnjac H2H |
| 27.04.2024 09:00, 3D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Mario Švec H2H |
| 27.04.2024 09:00, 2. Liga (ž), Špansko Veronika Kadivnik - Jelena Filko H2H |
| 27.04.2024 10:00, 11C. Liga, Staro Trnje Zoran Bohaček - Miroslav Pašagić H2H |
| 27.04.2024 10:00, 6A. Liga, Mladost Slobodan Sivec - Andrej Adanić H2H |
| 27.04.2024 11:00, 11C. Liga, TK Trešnjevka Krešimir Buden - Marko Gudelj H2H |
| 27.04.2024 11:00, GDSI Kup, Špansko Marko Štefančić - Matej Lovrić H2H |
| 27.04.2024 11:00, 5A. Liga, Staro Trnje Domagoj Penić - Matija Rubeša H2H |
| 27.04.2024 12:00, 4D. Liga, Staro Trnje Dominik Šalković - Dominko Blažević H2H |
| 27.04.2024 13:00, 9B. Liga, Tenis centar Tolić Hamza Suljić - Marko Babić H2H |
| 27.04.2024 15:00, 8B. Liga, Chromos Savica Stipe Buljan - Danijel Lijović H2H |
| 27.04.2024 17:00, 7B. Liga, Špansko Ivan Vujnović - Andrej Konjevod H2H |
| 27.04.2024 18:00, 7H. Liga, Staro Trnje Miroslav Salaba - Marin Sorić H2H |
| 27.04.2024 18:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Ivan Lekšić H2H |
| 27.04.2024 19:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić Tomislav Špiljak - Hrvoje Bursić H2H |
| 28.04.2024 08:00, 7F. Liga, Mladost Denis Rački - Andrija Garofulić H2H |
| 28.04.2024 09:00, 8H. Liga, Concordia Jozo Perić - Ivan Didović H2H |
| 28.04.2024 09:00, 8A. Liga, Staro Trnje Domagoj Šušković - Tomislav Polić H2H |
| 28.04.2024 10:00, 5E. Liga, Concordia Dalibor Smoljanović - Jasmin Peco H2H |
| 28.04.2024 10:00, 8G. Liga, TK Maja Ivan Sobota - Matej Cvetko H2H |
| 28.04.2024 10:00, 10A. Liga, TK Trešnjevka Mario Rončević - Tonko Čupić H2H |
| 28.04.2024 10:00, 9D. Liga, Chromos Savica Marko Erceg - Filip Vukasovic H2H |
| 28.04.2024 10:30, 4D. Liga, Staro Trnje Dominko Blažević - Saša Čaklović H2H |
| 28.04.2024 11:00, 7B. Liga, Staro Trnje Ivan Vujnović - Bruno Bauer H2H |
| 28.04.2024 12:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić Naomi Munitic - Ivan Antunović H2H |
| 28.04.2024 12:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić Ivan Antunović - Naomi Munitic H2H |
| 28.04.2024 12:30, 10D. Liga, Staro Trnje Hrvoje Medved - Hrvoje Habunek H2H |
| 28.04.2024 15:00, 10A. Liga, Staro Trnje Marko Blazinarić - Robert Gluhaković H2H |
| 28.04.2024 17:00, 10H. Liga, Prečko Josip Seidl - Dino Rakipović H2H |
| 28.04.2024 19:00, 6A. Liga, Veternica Josip Šimić - Slobodan Sivec H2H |
| 28.04.2024 19:00, 7A. Liga, Staro Trnje Fran Mataga - Donat Barišić H2H |
| 28.04.2024 19:00, 5G. Liga, Mladost Goran Ivišić - Slaven Bušić H2H |
| 28.04.2024 19:00, 8D. Liga, Chromos Savica Tomislav Maraković - Tomislav Belošić H2H |
| 28.04.2024 19:00, 5F. Liga, Trnje Željko Crljenica - Marko Mlinarić H2H |
| 28.04.2024 20:00, 8F. Liga, Mladost Neven Krnić - Anton Bošnjak H2H |
| 29.04.2024 16:00, 7D. Liga, Concordia Iva Horvat (m) - Alen Preldžić H2H |
| 29.04.2024 17:00, 6D. Liga, Maksimir Tihomir Smuđ - Denis Čuljak H2H |
| 29.04.2024 17:00, 11A. Liga, Ponikve Krešimir Viduka - Danijel Mutak H2H |
| 29.04.2024 17:00, 4B. Liga, Mladost Ivan Novko - Vedran Mucić H2H |
| 29.04.2024 17:00, 4D. Liga, Maksimir Juraj Radanović - Saša Čaklović H2H |
| 29.04.2024 17:30, 11E. Liga, Ravnice Damir Jurić - Marko Lubura H2H |
| 29.04.2024 18:00, 9H. Liga, Maksimir Hrvoje Vlašić - Roko Smoljan H2H |
| 29.04.2024 18:00, 5E. Liga, Ponikve Luka Mandić - Dalibor Smoljanović H2H |
| 29.04.2024 18:00, 3D. Liga, TK Maja Marko Lautar - Matija Kobetić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 8C. Liga, Tolić Ivan Žgela - Zoran Margić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 8H. Liga, Concordia Filip Pažanin - Jozo Perić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 6A. Liga, San Spin Petar Matić - Andrej Adanić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 6H. Liga, Concordia Ivo Čavrak - Zoran Sladoljev H2H |
| 29.04.2024 20:00, 5D. Liga, Concordia Petar Pazin - Ivan Tomulić H2H |
| 29.04.2024 20:00, 10C. Liga, Mladost Tin Papišta - Marijan Lovrinić H2H |
| 30.04.2024 16:00, 3D. Liga, Top Spin Matija Kobetić - Kristijan Matijašević H2H |
| 30.04.2024 17:00, 11D. Liga, Špansko Ante Kokić - Darko Bišćan H2H |
| 30.04.2024 17:00, 9D. Liga, Maksimir Marko Erceg - Tihomir Maršić H2H |
| 30.04.2024 17:00, 6A. Liga, Veternica Josip Šimić - Petar Matić H2H |
| 30.04.2024 19:00, 7A. Liga, Staro Trnje Ivan Rezić - Fran Mataga H2H |
| 30.04.2024 20:00, 10H. Liga, Staro Trnje Dražen Martinović - Dino Rakipović H2H |
| 30.04.2024 20:00, 9D. Liga, Concordia Vedran Ćatić - Filip Vukasovic H2H |
| 30.4.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
30.04.2024 Kraj sezone 2024/04
| 01.05.2024 08:00, 1. Liga, Concordia Luka Lemić - Andrej Bajić H2H |
| 01.05.2024 09:00, 2. Liga (ž), Tk Građanski Jelena Filko - Iva Pezić H2H |
| 01.05.2024 10:00, 7D. Liga, Mladost Domagoj Kriskovic - Alen Preldžić H2H |
| 01.05.2024 10:00, 5H. Liga, Mladost Hrvoje Bursić - Ivan Lekšić H2H |
| 01.05.2024 10:00, 1. Liga, Concordia Neven Špehar - Andrej Bajić H2H |
| 01.05.2024 16:00, 1. Liga, Concordia Antonio Salopek - Andrej Bajić H2H |
| 01.05.2024 18:00, 1. Liga, Concordia Nenad Jakšić - Andrej Bajić H2H |
| 4.5.2024. GDSI Challenger 2024 Više... |
| 12.05.2024 2. GDSI Pro - Proljeće 2023 Više... |
|
|
|
|
|
|
|