Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Dean Bertoncelj549:257:2213
2. Robert Crnko336:131:239
3. Goran Katušin312:426:305
4. Sebastijan Zelić200:412:242
5. Gregor Ettinger200:46:242
6. Matej Kuraja100:23:121


Zadnji rezultati


6C. Liga
22.9.2020. - Tenis centar Tolić
Mario Kelečić76
Josip Tešinski54


1. Liga
22.9.2020. - Trnje
Luka Dobrović3610
Vladimir Vučković648


6C. Liga
22.9.2020. - TK Travnjak
Ivica Šantek66
Marijan Gotić01


2A. Liga
22.9.2020. - Trnje
Janko Hranilović76
Luka Marjanović62


3C. Liga
22.9.2020. - Top Ten Prečko
Danijel Ćosić77
Petar Mlinarić55


7G. Liga
22.9.2020. - Trnje
Hesam Qaydi66
Dejan Ljuština02


3B. Liga
21.9.2020. - Trnje
Goran Russo1610
Neven Horvatić626


5C. Liga
21.9.2020. - Ponikve
Domagoj Zlački6010
Robert Krajačić168


8F. Liga
21.9.2020. - Top Spin
Ivan Gjurgjan66
Dragan Čičak34


4D. Liga
21.9.2020. - Veternica
Kenan Mačkić67
Tihomir Grbac46


8E. Liga
21.9.2020. - Maksimir
Ivan Cutvarić66
Miroslav Knez42


4B. Liga
21.9.2020. - Concordia
Tomislav Trtanj66
Danijel Sočanac03


7A. Liga
21.9.2020. - Staro Trnje
Eugen Plenča66
Marko Pavić11


5D. Liga
21.9.2020. - Oranice
Luka Herak66
Josip Matić43


7C. Liga
21.9.2020. - Špansko
Darko Pavić76
Lucijan Matanović54


5F. Liga
21.9.2020. - Staro Trnje
Marko Sirovec66
Merritt Štimac03


9C. Liga
21.9.2020. - Velesajam (pav. 6)
Matija Svedrović6310
Boris Vranešević464


5B. Liga
21.9.2020. - TK Movens
Robert Crneković647
Ivan Šagud466


7B. Liga
21.9.2020. - Maksimir
Filip Lisjak66
Ivor Zidarić34


3B. Liga
21.9.2020. - Trnje
Ivan Fiket76
Tomislav Kovačićek52

Neodigrani susreti




10.12.2019 17:00, 7F. Liga, Ponikve
Matej Kuraja - Tomislav Kranjec



VS
0
1


Matej KurajaIme i prezimeTomislav Kranjec
196.Ranking158.
966,88Elo1052,99
14/28 (50%)Omjer57/126 (45%)
15.11.2019.U ligi od8.5.2017.
1989Godina rođenja1976
182 cmVisina cm
135 kgTežina kg
DesnaIgra rukom
2,63 (38%)Koeficijent1,61 (62%)


Zadnji susret:

7F. Liga
10.12.2019 - Ponikve
Tomislav Kranjec66
Matej Kuraja12
Zadnje teme na forumu
Komentari susreta
Friendly match!
Tenis ozljeda
Koliko ima terena u Zagrebu
Interviews - gdje hostati ?
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...


Kalendar
Prošlo:

22.09.2020 21:00, 4A. Liga, Concordia
Vedran Mihelčić - Zdravko Vučković
22.09.2020 21:30, 5A. Liga, Prince
Bojan Poturica - Andrej Adanić
Dolazi:

GDSI23.09.2020 08:00, 8F. Liga, Chromos
Toni Kolak - Ivan Pušić H2H

GDSI23.09.2020 09:00, 8D. Liga, Mladost
Ivan Vujnović - Matija Posavec H2H

GDSI23.09.2020 09:00, 7G. Liga, Rudeš
Dejan Ljuština - Tibor Vlaović H2H

GDSI23.09.2020 17:00, 3A. Liga, Tolić
Andrej Majdiš - Saša Šter H2H

GDSI23.09.2020 17:00, 3D. Liga, TK Movens
Dario Krišković - Ivan Cerinski H2H

GDSI23.09.2020 17:00, 7D. Liga, Ravnice
Marin Sorić - Jerko Perleta H2H

GDSI23.09.2020 17:00, 6G. Liga, Ravnice
Domagoj Krišković - Goran Šimunović H2H

GDSI23.09.2020 17:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Branislav Rubčić - Eugen Plenča H2H

GDSI23.09.2020 17:00, 5B. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Špes - Ivan Šagud H2H

GDSI23.09.2020 17:00, 5H. Liga, Špansko
Oskar Fiuri - Darko Završak H2H

GDSI23.09.2020 18:00, 7D. Liga, Maksimir
Domagoj Kriskovic - Ivan Hrvoje Maljković H2H

GDSI23.09.2020 18:00, 6B. Liga, Top Ten Prečko
Ivan Divić - Daniel Strihić H2H

GDSI23.09.2020 18:00, 8G. Liga, Veternica
Krešimir Viduka - Slaven Tomić H2H

GDSI23.09.2020 18:00, PRIJATELJSKA, Tenis centar Tolić
Petar Matić - Josip Juranek H2H

GDSI23.09.2020 18:00, 8C. Liga, Maksimir
Zoran Bohaček - Emil Krznarić H2H

GDSI23.09.2020 19:00, 6G. Liga, Oranice
Marta Turkalj - Petar Maršanić H2H

GDSI23.09.2020 19:00, 4A. Liga, Tolić
Fran Mirtl - Marko Lautar H2H

GDSI23.09.2020 19:00, 4C. Liga, Špansko
Gorki Bratim - Daniel Filipčić H2H

GDSI23.09.2020 20:00, 7G. Liga, Staro Trnje
Zinka Matković - Stjepan Mesarov H2H

GDSI23.09.2020 20:00, 2B. Liga, Prince
Vedran Fak - Goran Kušec H2H

GDSI23.09.2020 20:00, 7F. Liga, Tolić
Goran Katušin - Sebastijan Zelić H2H

GDSI23.09.2020 20:00, 8E. Liga, Maksimir
Miroslav Knez - Hrvoje Marušić H2H

GDSI23.09.2020 21:00, 4B. Liga, Maksimir
Helen Starešinić - Danijel Sočanac H2H

GDSI24.09.2020 15:00, 4C. Liga, Trnje
Marko Pletikosa - Gorki Bratim H2H

GDSI24.09.2020 16:00, 6H. Liga, Chromos
Davorin Pančić - Mario Biškup H2H

GDSI24.09.2020 17:00, 6A. Liga, Ravnice
Drago Veselčić - Goran Fistanić H2H

GDSI24.09.2020 17:00, 7C. Liga, Mladost
Mile Varivoda - Ivan Pandža H2H

GDSI24.09.2020 17:00, 3A. Liga, TK Travnjak
Vlado Suša - Bruno Lukić H2H

GDSI24.09.2020 17:00, 7B. Liga, Tenis centar Tolić
Dario Kolarević - Filip Lisjak H2H

GDSI24.09.2020 17:00, 6E. Liga, TK Movens
Danijel Lijović - Vedran Majtanić H2H

GDSI24.09.2020 17:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Eugen Plenča - Ignacio Sanz H2H

GDSI24.09.2020 17:30, 5C. Liga, Trnje
Krunoslav Lovrić - Josip Juranek H2H

GDSI24.09.2020 18:00, 8C. Liga, Mladost
Emil Krznarić - Dražen Martinović H2H

GDSI24.09.2020 19:00, Parovi 1. Liga, San Spin
Fiket / Petrinić - Lautar / Škrgatić H2H

GDSI24.09.2020 19:00, 4C. Liga, Tolić
Tin Herenčić - Dalibor Poplaša H2H

GDSI24.09.2020 19:00, 9A. Liga, Mladost
Zvonimir Tomečak - Ksenija Matej H2H

GDSI24.09.2020 19:00, 8D. Liga, Velesajam (paviljon 8a)
Dario Brkić - Ivan Vujnović H2H

GDSI24.09.2020 20:00, 7G. Liga, HAVK Mladost
Dejan Ljuština - Zinka Matković H2H

GDSI24.09.2020 20:00, 6B. Liga, Trnje
Daniel Strihić - Branko Obradov H2H

GDSI24.09.2020 20:00, Parovi 3. Liga, Trnje
Mačkić / Milas - Kovačić / Habuš H2H

GDSI24.09.2020 20:30, 6F. Liga, Špansko
Marko Tutek - Mate Batinić H2H

GDSI24.09.2020 21:00, 3A. Liga, Staro Trnje
Andrej Majdiš - Frane Slišković H2H

GDSI24.09.2020 21:00, 7D. Liga, Staro Trnje
Marin Sorić - Sandro Salopek H2H

GDSI25.09.2020 10:00, 6B. Liga, Oranice
Zdenko Mićanović - Daniel Strihić H2H

GDSI25.09.2020 10:00, 7F. Liga, Maksimir
Matej Kuraja - Gregor Ettinger H2H

GDSI25.09.2020 16:00, 3A. Liga, TK Winner
Saša Šter - Deni Tomljanović H2H

GDSI25.09.2020 17:00, 7C. Liga, Concordia
Darko Pavić - Mile Varivoda H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 6G. Liga, Ravnice
Domagoj Krišković - Petar Maršanić H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 5D. Liga, Staro Trnje
Boris Muha - Josip Matić H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 7D. Liga, Staro Trnje
Domagoj Kriskovic - Jerko Perleta H2H

GDSI25.09.2020 19:00, 6G. Liga, Oranice
Marta Turkalj - Goran Šimunović H2H

GDSI25.09.2020 21:00, 7A. Liga, Maksimir
Tom Jasak - Branislav Rubčić H2H

Turnir26.9.2020.
Summer Farewell GDSI Classic
Više...

GDSI26.09.2020 09:00, 7H. Liga, Veternica
Alen Alić - Marijan Lovrinić H2H

GDSI26.09.2020 09:00, 7E. Liga, Concordia
Matija Trupković - Mladen Hochberger H2H

GDSI26.09.2020 14:00, 8A. Liga, Trnje
Alen Hlevnjak - Igor Čuk H2H

Administracija27.9.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.09.2020 09:00, 7E. Liga, Trnje
Mateo Čukman - Martin Sertić H2H

GDSI27.09.2020 10:00, 6C. Liga, Ponikve
Karlo Fantoni - Mario Kelečić H2H

GDSI27.09.2020 10:00, 6C. Liga, Maksimir
Marko Đurković - Josip Tešinski H2H

GDSI27.09.2020 11:00, 6B. Liga, Trnje
Branko Obradov - Luka Božić H2H

GDSI27.09.2020 13:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Eugen Plenča - Tom Jasak H2H

GDSI27.09.2020 16:00, 5A. Liga, Trnje
Franjo Sakmardi - Goran Grubišić H2H

GDSI27.09.2020 16:00, 7C. Liga, Ponikve
Darko Pavić - Saša Smrk H2H

GDSI27.09.2020 16:00, 5H. Liga, Trnje
Moris Čavić - Slaven Bušić H2H

GDSI27.09.2020 17:00, 5B. Liga, Trnje
Robert Crneković - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI27.09.2020 20:00, Parovi 6. Liga, Špansko
Durlen /Zrno - Čaklović /Martinović H2H

GDSI28.09.2020 08:00, 3A. Liga, Staro Trnje
Deni Tomljanović - Frane Slišković H2H

GDSI28.09.2020 09:00, 8F. Liga, Trnje
Toni Kolak - Ivan Gjurgjan H2H

GDSI28.09.2020 16:00, 7F. Liga, Trnje
Sebastijan Zelić - Gregor Ettinger H2H

GDSI28.09.2020 17:00, Parovi 2. Liga, Trnje
Dobrović / Kušec - Rotim / Rotim H2H

GDSI28.09.2020 18:00, 8G. Liga, Špansko
Mate Đaković - Jelena Pranjić H2H

GDSI28.09.2020 19:00, 5H. Liga, Špansko
Miroslav Barišić - Slaven Bušić H2H

GDSI28.09.2020 20:00, 5C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Josip Juranek H2H

Administracija29.9.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.09.2020 16:30, 7F. Liga, Trnje
Sebastijan Zelić - Matej Kuraja H2H

GDSI29.09.2020 17:00, 8C. Liga, Staro Trnje
Dražen Martinović - Zoran Bohaček H2H

GDSI29.09.2020 17:00, 7H. Liga, Oranice
Josip Seidl - Marijan Lovrinić H2H

GDSI29.09.2020 18:00, 6H. Liga, Ponikve
Tomislav Zastavnik - Davorin Pančić H2H

GDSI29.09.2020 19:00, 4A. Liga, Tolić
Marko Lautar - Edo Krmpotić H2H

GDSI30.09.2020 11:00, 8E. Liga, Chromos Savica
Tomislav Polić - Ivan Cutvarić H2H

GDSI30.09.2020 17:30, 1. Liga, Staro Trnje
Luka Dobrović - Nikola Jamić H2H

GDSI30.09.2020 18:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Eugen Plenča - Nediljko Kovač H2H

Administracija30.9.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.09.2020
Kraj sezone 2020/09

ATP News