Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Kristijan Filipčić448:146:2112
2. Stipe Buljan324:231:187
3. Goran Vulelija325:328:267
4. Stjepan Mesarov412:628:396
5. Miroslav Knez401:817:464


Zadnji rezultati


4D. Liga
4.6.2020. - Maksimir
Miro Smiljanic66
Hrvoje Kralj32


8F. Liga
4.6.2020. - TK Travnjak
Davor Ivezić66
Tonko Čupić03


9A. Liga
4.6.2020. - Mladost
Maja Cerinski66
Bojan Fabris43


2B. Liga
4.6.2020. - Chromos Savica
Luka Dobrović66
Dražen Malbašić03


4D. Liga
4.6.2020. - Chromos
Ivan Novko66
Ivan Soldo32


2B. Liga
4.6.2020. - Trnje
Ognjen Prelog66
Dražen Malbašić22


6F. Liga
4.6.2020. - Mladost
Marijan Gotić1610
Miroslav Salaba647


8B. Liga
4.6.2020. - Oranice
Goran Mir66
Krešimir Viduka00


1. Liga
3.6.2020. - Ponikve
Ivan Glad66
Marko Habuš24


7D. Liga
3.6.2020. - Tenis centar Tolić
Sebastijan Zelić66
Nediljko Kovač30


6A. Liga
3.6.2020. - Špansko
Moris Čavić66
Diego Tomljanović01


5G. Liga
3.6.2020. - Concordia
Marko Šutalo566
Luka Božić723


3D. Liga
3.6.2020. - kod Kutije Šibica
Ivan Fiket66
Bruno Lukić33


5B. Liga
3.6.2020. - Concordia
Tomislav Trtanj66
Nenad Kocmur30


8C. Liga
3.6.2020. - Oranice
Kristijan Filipčić66
Miroslav Knez10


8A. Liga
2.6.2020. - Mladost
Mate Đaković66
Zvonimir Tomečak44


6C. Liga
2.6.2020. - Špansko
Ivo Petković67
Davorin Tadić46


5G. Liga
2.6.2020. - Concordia
Marko Šutalo6210
Andrej Adanić464


7G. Liga
2.6.2020. - TK Movens
Tomislav Zastavnik76
Igor Čuk62


3D. Liga
2.6.2020. - Oranice
Dominko Blažević76
Danijel Sočanac63

Neodigrani susreti




24.09.2019 20:00, 8D. Liga, Chromos
Miroslav Knez - Damir Jurić



VS
1
0


Miroslav KnezIme i prezimeDamir Jurić
246.Ranking331.
988,07Elo860,00
9/28 (32%)Omjer40/210 (19%)
7.9.2019.U ligi od5.9.2013.
1974Godina rođenja1963
178 cmVisina170 cm
75 kgTežina80 kg
DesnaIgra rukomDesna
1,47 (68%)Koeficijent3,12 (32%)


Zadnji susret:

8D. Liga
24.09.2019 - Chromos
Miroslav Knez66
Damir Jurić22
Zadnje teme na forumu
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Friendly match!
poziv na igranje
Where2Play?
zatvaranje sportskih centara od sutra
Suspenzija lige zbog koronavirusa


Kalendar

Trenutno se igra:

04.06.2020 20:00, 6D. Liga, TK Trešnjevka
Ivan Hrvoje Maljković - Nenad Čaklović
04.06.2020 20:00, 7B. Liga, kod Kutije Šibica
Goran Šimunović - Filip Badanjak
Dolazi:

GDSI05.06.2020 17:00, 3D. Liga, Trnje
Danijel Sočanac - Ivan Fiket H2H

GDSI05.06.2020 17:00, 3D. Liga, Jazbina
Dominko Blažević - Bruno Lukić H2H

GDSI05.06.2020 18:00, 5E. Liga, TK Movens
Darko Završak - Domagoj Nosić H2H

GDSI05.06.2020 19:00, 5D. Liga, Chromos
Goran Grubišić - Marin Knezović H2H

GDSI05.06.2020 19:00, 4C. Liga, Prečko
Petar Mlinarić - Dejan Fabris H2H

GDSI05.06.2020 19:00, 8B. Liga, Triumph
Goran Mir - Matej Kuraja H2H

GDSI05.06.2020 20:00, 7B. Liga, kod Kutije Šibica
Goran Šimunović - Filip Lisjak H2H

GDSI05.06.2020 20:00, 6A. Liga, Špansko
Hrvoje Špes - Ivan Bračić H2H

GDSI05.06.2020 20:00, 2B. Liga, TK Winner
Dražen Malbašić - Ivan Cerinski H2H

GDSI05.06.2020 20:00, 1. Liga, Trnje
Marko Habuš - Vladimir Vučković H2H

Administracija6.6.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI06.06.2020 10:00, 9A. Liga, TK Winner
Maja Cerinski - Mihael Šafarić H2H

GDSI06.06.2020 10:00, 5E. Liga, Maksimir
Darko Završak - Franjo Sakmardi H2H

GDSI06.06.2020 10:00, 5B. Liga, Concordia
Tomislav Trtanj - Ivan Matić H2H

GDSI06.06.2020 10:00, 8F. Liga, TK Winner
Davor Ivezić - Dragan Čičak H2H

GDSI06.06.2020 10:00, 6B. Liga, Staro Trnje
Vedran Mihelčić - Marko Đurković H2H

GDSI06.06.2020 11:00, 7H. Liga, Špansko
Ivan Pandža - Karlo Fantoni H2H

GDSI06.06.2020 11:00, 7C. Liga, Trnje
Domagoj Krišković - Alen Galavić H2H

GDSI06.06.2020 12:00, 5G. Liga, Trnje
Luka Božić - Andrej Adanić H2H

GDSI06.06.2020 16:00, 7D. Liga, Purger
Mladen Hochberger - Vjekoslav Gadanac H2H

GDSI06.06.2020 17:00, 5D. Liga, Maksimir
Ivan Vukoja - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI06.06.2020 17:00, 6A. Liga, Špansko
Moris Čavić - Hrvoje Špes H2H

GDSI06.06.2020 18:00, 8E. Liga, TK Trešnjevka
Ivan Kondža - Domagoj Šušković H2H

GDSI07.06.2020 08:00, 4D. Liga, Trnje
Ivica Šantek - Miro Smiljanic H2H

GDSI07.06.2020 09:00, 6C. Liga, Trnje
Mate Batinić - Ivo Petković H2H

GDSI07.06.2020 10:00, 7F. Liga, Oranice
Josip Seidl - Ivan Renelt H2H

GDSI07.06.2020 10:00, 9A. Liga, TK Winner
Zlatko Vidačković - Maja Cerinski H2H

GDSI07.06.2020 16:00, Parovi 5. Liga, TK Movens
Završak /Završak - Durlen /Zrno H2H

GDSI07.06.2020 16:00, 7C. Liga, Maksimir
Mateo Čukman - Domagoj Krišković H2H

GDSI07.06.2020 17:00, 4C. Liga, Prečko
Dejan Fabris - Tihomir Grbac H2H

GDSI07.06.2020 17:00, 3A. Liga, Trnje
Luka Marjanović - Robert Črnigoj H2H

GDSI07.06.2020 18:00, Parovi 2. Liga, Trnje
Brkljačić / Vučković - Krišković / Račić H2H

GDSI07.06.2020 19:00, Parovi 1. Liga, Trnje
Fiket / Petrinić - Ištvanić / Maričić H2H

GDSI07.06.2020 20:00, 3A. Liga, Trnje
Robert Črnigoj - Fran Mirtl H2H

Administracija7.6.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

GDSI08.06.2020 18:00, Parovi 2. Liga, Trnje
Brkljačić / Vučković - Dobrović / Marjanović H2H

05.07.2020
Kraj sezone 2020/06-07

ATP News