Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Tom Jasak336:232:279
2. Karlo Fantoni213:220:144
3. Sandro Salopek201:420:242
4. Branislav Rubčić100:26:131
5. Ivan Pandža000:00:00


Zadnji rezultati


9B. Liga
28.5.2020. - Veternica
Fehim Alić6710
Denis Cedilak755


4D. Liga
28.5.2020. - Trnje
Miro Smiljanic6310
Ivan Novko267


Parovi 5. Liga
27.5.2020. - TK Terra
Durlen /Zrno5610
Čaklović /Martinović728


6E. Liga
27.5.2020. - TK Trešnjevka
David Hrvatin66
Bruno Lončarević13


8G. Liga
27.5.2020. - TK Winner
Edi Zoričić67
Siniša Lelak25


5B. Liga
27.5.2020. - Trnje
Osvit Somek7510
Tomislav Trtanj676


7C. Liga
27.5.2020. - Top Spin
Alen Galavić66
Mateo Čukman33


3D. Liga
27.5.2020. - Concordia
Ivan Fiket66
Dominko Blažević24


5H. Liga
27.5.2020. - Špansko
Bojan Poturica66
Krunoslav Lovrić32


1. Liga
27.5.2020. - Concordia
Goran Kovačić66
Kristijan Petrinić43


8E. Liga
27.5.2020. - Ravnice
Domagoj Šušković76
Luka Bartulović53


5C. Liga
27.5.2020. - Mladost
Hrvoje Bursić466
Marko Sirovec631


6B. Liga
27.5.2020. - Chromos
Vedran Mihelčić6510
Mario Biškup477


8F. Liga
27.5.2020. - Chromos
Davor Ivezić6410
Zoran Bohaček366


3B. Liga
27.5.2020. - TK Winner
Deni Tomljanović66
Tihomir Turković33


6A. Liga
27.5.2020. - Špansko
Moris Čavić66
Ivan Bračić42


6H. Liga
27.5.2020. - TK Movens
Tihomir Smuđ67
Josip Matić05


9C. Liga
27.5.2020. - Velesajam (pav. 6)
Ivan Vujnović66
Slaven Tomić10


3D. Liga
27.5.2020. - Tk Prečko
Bruno Lukić4610
Damir Kipčić627


5D. Liga
27.5.2020. - Mladost
Ivan Vukoja6210
Marin Knezović465

Neodigrani susreti




15.02.2020 12:00, 7E. Liga, Špansko
Branislav Rubčić - Goran Mir



VS
0
1


Branislav RubčićIme i prezimeGoran Mir
224.Ranking342.
1051,39Elo1177,02
36/85 (42%)Omjer4/6 (67%)
13.9.2017.U ligi od8.2.2020.
1965Godina rođenja
cmVisina cm
kgTežina kg
Igra rukom
3,03 (33%)Koeficijent1,49 (67%)


Zadnji susret:

7E. Liga
15.02.2020 - Špansko
Goran Mir5612
Branislav Rubčić7410
Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Where2Play?
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
zatvaranje sportskih centara od sutra
Suspenzija lige zbog koronavirusa
LAST MINUTE MATCH


Kalendar
Prošlo:

28.05.2020 09:00, 4D. Liga, Trnje
Ivan Novko - Miro Smiljanic
Trenutno se igra:

28.05.2020 13:00, 7F. Liga, Oranice
Josip Seidl - Saša Smrk
Dolazi:

GDSI28.05.2020 15:00, 8C. Liga, Trnje
Miroslav Knez - Goran Vulelija H2H

GDSI28.05.2020 16:00, 5C. Liga, Chromos
Hrvoje Bursić - Lovre Botica H2H

GDSI28.05.2020 16:00, 1. Liga, Jazbina
Goran Kovačić - Vladimir Vučković H2H

GDSI28.05.2020 17:00, 6G. Liga, Trnje
Ivan Rotim - Mario Benčević H2H

GDSI28.05.2020 18:00, 4A. Liga, Mladost
Igor Zjakić - Stipe Rosandić H2H

GDSI28.05.2020 18:00, 8A. Liga, Mladost
Marko Mikulec - Zvonimir Tomečak H2H

GDSI28.05.2020 18:00, 2A. Liga, Maksimir
Goran Russo - Neven Horvatić H2H

GDSI28.05.2020 18:00, 5F. Liga, Chromos
Tin Herenčić - Matej Šamanić H2H

GDSI28.05.2020 19:00, 7H. Liga, Špansko
Ivan Pandža - Karlo Fantoni H2H

GDSI28.05.2020 20:00, 6E. Liga, TK Trešnjevka
David Hrvatin - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI28.05.2020 20:00, 8H. Liga, TK Trešnjevka
Damir Jurić - Alen Alić H2H

GDSI28.05.2020 20:00, 5H. Liga, TK Travnjak
Marin Popović - Bojan Poturica H2H

GDSI28.05.2020 21:00, PRIJATELJSKA, Šalata
Ignacio Sanz - Matias Dragičević H2H

GDSI29.05.2020 08:30, 4B. Liga, Trnje
Danko Greiner - Bruno Peterman H2H

GDSI29.05.2020 15:00, 8B. Liga, Trnje
Krešimir Viduka - Dario Brkić H2H

GDSI29.05.2020 17:00, 3A. Liga, Trnje
Fran Mirtl - Luka Marjanović H2H

GDSI29.05.2020 18:00, 5B. Liga, Trnje
Nenad Kocmur - Osvit Somek H2H

GDSI29.05.2020 18:00, Parovi 5. Liga, TK Terra
Čaklović /Martinović - Završak /Završak H2H

GDSI29.05.2020 18:00, 4D. Liga, Maksimir
Ivan Soldo - Hrvoje Kralj H2H

Turnir30.05.2020
GDSI Finals 2019./2020.
Više...

GDSI30.05.2020 09:00, 6H. Liga, Mladost
Petar Matić - Josip Matić H2H

GDSI30.05.2020 10:00, 7F. Liga, TK Trešnjevka
Matias Dragičević - Ivan Renelt H2H

GDSI30.05.2020 11:00, 6G. Liga, Staro Trnje
Mario Benčević - Domagoj Kriskovic H2H

GDSI30.05.2020 11:00, 9B. Liga, Špansko
Miroslav Pašagić - Fehim Alić H2H

GDSI30.05.2020 13:00, 9C. Liga, Mladost
Harald Brandt - Anđelko Vico H2H

GDSI30.05.2020 14:00, 7B. Liga, kod Kutije Šibica
Filip Lisjak - Filip Badanjak H2H

GDSI30.05.2020 15:00, 5D. Liga, Chromos Savica
Goran Grubišić - Antonio Šušak H2H

GDSI30.05.2020 16:00, 7D. Liga, Purger
Vjekoslav Gadanac - Nediljko Kovač H2H

GDSI30.05.2020 18:00, 8G. Liga, TK Trešnjevka
Edi Zoričić - Bojan Grgić H2H

GDSI31.05.2020 09:00, 6F. Liga, Oranice
Marko Pranjić - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI31.05.2020 10:00, 4B. Liga, Trnje
Tomislav Đapić - Šimun Rotim H2H

GDSI31.05.2020 10:00, 8H. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Pavić - Alen Alić H2H

GDSI31.05.2020 15:00, 5D. Liga, Špansko
Goran Grubišić - Ivan Vukoja H2H

GDSI31.05.2020 16:00, 6E. Liga, TK Trešnjevka
Hesam Qaydi - David Hrvatin H2H

GDSI31.05.2020 17:00, 7H. Liga, Špansko
Ivan Pandža - Sandro Salopek H2H

GDSI31.05.2020 17:00, 3A. Liga, Trnje
Luka Marjanović - Marko Lautar H2H

GDSI31.05.2020 17:00, 5G. Liga, Trnje
Luka Božić - Andrej Adanić H2H

GDSI31.05.2020 18:00, 7B. Liga, kod Kutije Šibica
Robby Bauer - Filip Badanjak H2H

GDSI31.05.2020 18:00, 4A. Liga, Maksimir
Igor Zjakić - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI31.05.2020 18:00, 5F. Liga, Veternica
Tomislav Karačić - Ivan Turk H2H

GDSI31.05.2020 19:00, Parovi 2. Liga, Trnje
Brkljačić / Vučković - Krišković / Račić H2H

GDSI31.05.2020 20:00, 7G. Liga, TK Movens
Tomislav Zastavnik - Zinka Matković H2H

GDSI01.06.2020 16:00, 6F. Liga, Mladost
Marijan Gotić - Ivan Šagud H2H

GDSI01.06.2020 17:00, 7C. Liga, Concordia
Dean Bertoncelj - Domagoj Krišković H2H

GDSI01.06.2020 18:00, Parovi 1. Liga, Chromos
Kovačić /Lautar - Vuletić /Kipčić H2H

GDSI01.06.2020 18:00, 2B. Liga, Trnje
Dražen Malbašić - Nikola Čolak H2H

GDSI01.06.2020 18:00, 6C. Liga, Špansko
Davorin Tadić - Mate Batinić H2H

GDSI01.06.2020 20:00, 6C. Liga, Špansko
Vedran Majtanić - Ivo Petković H2H

GDSI01.06.2020 20:00, 2B. Liga, TK Winner
Luka Dobrović - Ivan Cerinski H2H

GDSI02.06.2020 16:00, 3B. Liga, TK Winner
Tomislav Kovačićek - Tihomir Turković H2H

GDSI02.06.2020 18:00, 2A. Liga, Chromos
Janko Hranilović - Ivan Leskovar H2H

GDSI02.06.2020 18:00, 6E. Liga, Špansko
Aleksandar Radojčić - Bruno Kodba H2H

GDSI02.06.2020 18:00, 8A. Liga, Mladost
Zvonimir Tomečak - Mate Đaković H2H

GDSI02.06.2020 18:00, Parovi 2. Liga, Trnje
Krišković / Račić - Dobrović / Marjanović H2H

GDSI02.06.2020 19:00, 5H. Liga, TK Travnjak
Gorki Bratim - Matija Kazalicki H2H

GDSI02.06.2020 20:00, 6C. Liga, Trnje
Ivo Petković - Davorin Tadić H2H

GDSI02.06.2020 20:00, 7H. Liga, Špansko
Ivan Pandža - Tom Jasak H2H

GDSI03.06.2020 17:00, 5H. Liga, Špansko
Gorki Bratim - Bojan Poturica H2H

GDSI03.06.2020 18:00, 1. Liga, Ponikve
Ivan Glad - Marko Habuš H2H

GDSI03.06.2020 18:00, 2B. Liga, Oranice
Dražen Malbašić - Ognjen Prelog H2H

GDSI03.06.2020 18:00, 6H. Liga, Staro Trnje
Saša Marković - Josip Matić H2H

GDSI03.06.2020 19:00, 7C. Liga, Top Spin
Alen Galavić - Domagoj Krišković H2H

Administracija4.6.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI04.06.2020 19:30, 2B. Liga, Chromos Savica
Dražen Malbašić - Luka Dobrović H2H

GDSI05.06.2020 18:00, 5E. Liga, TK Movens
Darko Završak - Domagoj Nosić H2H

GDSI05.06.2020 20:00, 2B. Liga, TK Winner
Dražen Malbašić - Ivan Cerinski H2H

Administracija6.6.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija7.6.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

05.07.2020
Kraj sezone 2020/06

ATP News