Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Ivan Glad336:221:249
2. Nikola Čolak425:530:318
3. Vladimir Vučković224:012:66
4. Vedran Fak314:421:235
5. Nikola Jamić000:00:00


Zadnji rezultati


1. Liga
25.10.2020. - Ponikve
Ivan Glad736
Nikola Čolak663


6D. Liga
25.10.2020. - Mladost
Ivan Hrvoje Maljković3610
Marijan Gotić615


5A. Liga
25.10.2020. - Trnje
Petar Matić66
Franjo Sakmardi14


3B. Liga
25.10.2020. - Top Spin
Nenad Jakšić66
Helen Starešinić24


3A. Liga
25.10.2020. - Staro Trnje
Ognjen Prelog76
Krešimir Škarić53


8B. Liga
25.10.2020. - Trnje
Mario Burić4610
Alen Bejuk615


8A. Liga
25.10.2020. - Ponikve
Domagoj Šušković6010
Igor Čuk364


8E. Liga
25.10.2020. - Oranice
Hrvoje Marušić66
Mladen Hochberger22


7D. Liga
25.10.2020. - Rudeš
Marin Sorić666
Lucijan Matanović743


7H. Liga
25.10.2020. - Tenis centar Tolić
Dalibor Smoljanović66
Davor Ivezić43


7E. Liga
25.10.2020. - Trnje
Ivan Rezić76
Saša Smrk63


6C. Liga
25.10.2020. - TK Winner
Lovro Metlikovec66
Marko Đurković03


Parovi 7. Liga
24.10.2020. - Chromos Savica
Kodba / Špes7510
Čaklović /Martinović675


5G. Liga
24.10.2020. - Trnje
Mario Valpotić66
Vjenceslav Vukoja32


7A. Liga
24.10.2020. - Špansko
Ignacio Sanz66
Josip Seidl34


4C. Liga
24.10.2020. - Špansko
Vjekoslav Gadanac66
Danijel Sočanac33


6B. Liga
24.10.2020. - Maksimir
Tihomir Smuđ636
Ivan Divić163


6C. Liga
24.10.2020. - Top Spin
Matej Šamanić3611
Lovro Metlikovec649


7F. Liga
24.10.2020. - Maksimir
Sandro Salopek67
Mateo Čukman35


7E. Liga
24.10.2020. - Chromos
Ivan Rezić4610
Luka Baumann642

Neodigrani susreti




24.09.2020 21:00, 3A. Liga, Staro Trnje
Andrej Majdiš - Frane Slišković



VS
1
0


Andrej MajdišIme i prezimeFrane Slišković
100.Ranking207.
1766,10Elo1581,80
26/46 (57%)Omjer3/10 (30%)
14.9.2017.U ligi od15.9.2020.
1985Godina rođenja1983
cmVisina cm
kgTežina kg
Igra rukom
1,35 (74%)Koeficijent3,85 (26%)


Zadnji susret:

3A. Liga
25.09.2020 - Staro Trnje
Andrej Majdiš66
Frane Slišković33
Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Koliko ima terena u Zagrebu
Komentari susreta
Prijateljski mečevi parova
Where2Play?
Loši tereni za igru


Kalendar
Prošlo:

25.10.2020 16:00, 5C. Liga, Špansko
Krunoslav Lovrić - Nikola Miholić
Trenutno se igra:

25.10.2020 17:00, 6G. Liga, Špansko
Stjepan Mesarov - Mate Batinić
Dolazi:

GDSI25.10.2020 19:00, 8H. Liga, Špansko
Jelena Pranjić - Luka Frković H2H

GDSI25.10.2020 20:00, Parovi 4. Liga, Trnje
Horvatić / Janković - Pavić / Knežević H2H

GDSI25.10.2020 20:00, 1. Liga, Prince
Vladimir Vučković - Vedran Fak H2H

GDSI26.10.2020 14:00, 3C. Liga, Trnje
Marko Galić - Bruno Lukić H2H

GDSI26.10.2020 16:00, 7F. Liga, Staro Trnje
Dinka Dumičić - Sebastijan Zelić H2H

GDSI26.10.2020 16:00, 3D. Liga, Staro Trnje
Danijel Ćosić - Dario Krišković H2H

GDSI26.10.2020 16:00, 4C. Liga, Ponikve
Vjekoslav Gadanac - Ivan Milinković H2H

GDSI26.10.2020 17:00, 8E. Liga, Chromos Savica
Saša Zelić - Zoran Bohaček H2H

GDSI26.10.2020 17:00, 7C. Liga, Concordia
Anita Dananić - Emil Krznarić H2H

GDSI26.10.2020 18:00, 8A. Liga, Chromos
Marin Milina - Marko Pavić H2H

GDSI26.10.2020 18:00, 8H. Liga, Špansko
Fehim Alić - Luka Frković H2H

GDSI26.10.2020 18:00, 6E. Liga, Ponikve
Zoran Ranogajec - Karlo Fantoni H2H

GDSI26.10.2020 20:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Goran Fistanić H2H

GDSI26.10.2020 21:00, 8F. Liga, Top Spin
Ivan Gjurgjan - Mihael Trkulja H2H

GDSI27.10.2020 12:00, 8E. Liga, Chromos Savica
Saša Zelić - Mladen Hochberger H2H

GDSI27.10.2020 17:00, 5F. Liga, Concordia
Luka Herak - Nenad Kocmur H2H

GDSI27.10.2020 18:00, 8A. Liga, Maksimir
Marko Pavić - Igor Čuk H2H

GDSI27.10.2020 20:00, 4B. Liga, Trnje
Šimun Rotim - Danko Greiner H2H

GDSI27.10.2020 21:00, 6E. Liga, Triumph
Zoran Ranogajec - Vedran Majtanić H2H

GDSI27.10.2020 21:00, Parovi 1. Liga, TK Trešnjevka
Jakšić / Ozimec - Fiket / Petrinić H2H

Administracija28.10.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.10.2020 09:30, 8F. Liga, San Spin
Ivan Gjurgjan - Dario Brkić H2H

GDSI28.10.2020 12:30, 8E. Liga, Chromos Savica
Mateo Horvat - Saša Zelić H2H

GDSI28.10.2020 15:00, 6A. Liga, Staro Trnje
Goran Mir - Hrvoje Glogolja H2H

GDSI28.10.2020 17:00, 2A. Liga, Concordia
Luka Dobrović - Kristijan Petrinić H2H

GDSI28.10.2020 18:00, 4C. Liga, Ponikve
Domagoj Nosić - Ivan Milinković H2H

GDSI28.10.2020 20:00, 4A. Liga, Ponikve
Neven Horvatić - Bojan Poturica H2H

GDSI28.10.2020 21:00, 5E. Liga, Špansko
Gorki Bratim - Hrvoje Bursić H2H

GDSI29.10.2020 13:00, 6A. Liga, Trnje
Goran Mir - Andrej Adanić H2H

GDSI29.10.2020 13:00, 8E. Liga, Chromos Savica
Hrvoje Marušić - Saša Zelić H2H

GDSI29.10.2020 19:00, 4D. Liga, Oranice
Tino Kirin - Marko Šutalo H2H

GDSI29.10.2020 20:00, 8H. Liga, Concordia
Zlatko Brbić - Fehim Alić H2H

GDSI29.10.2020 21:00, 5A. Liga, Špansko
Dejan Fabris - Miroslav Barišić H2H

GDSI29.10.2020 21:00, Parovi 1. Liga, TK Trešnjevka
Dobrović / Kušec - Jakšić / Ozimec H2H

GDSI29.10.2020 21:00, 5H. Liga, Oranice
Ivan Novko - Slaven Bušić H2H

Administracija30.10.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.10.2020 12:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Lovro Metlikovec H2H

GDSI30.10.2020 17:00, 2A. Liga, Trnje
Vlado Suša - Luka Dobrović H2H

GDSI30.10.2020 20:00, 5H. Liga, Ponikve
Slaven Bušić - Nenad Čaklović H2H

GDSI30.10.2020 21:00, 6G. Liga, Špansko
Mate Batinić - Duško Govorko H2H

GDSI31.10.2020 07:00, 7C. Liga, Oranice
Nediljko Kovač - Mario Kelečić H2H

GDSI31.10.2020 09:00, 5C. Liga, Špansko
Marko Mlinarić - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI31.10.2020 11:00, 6A. Liga, Staro Trnje
Goran Mir - Marin Popović H2H

GDSI31.10.2020 16:00, 4A. Liga, Špansko
Hrvoje Špes - Davor Mrzak H2H

Administracija31.10.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.10.2020
Kraj sezone 2020/10

ATP News