Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Matej Šamanić336:037:159
2. Lovre Botica224:120:146
3. A. Radojčić312:426:295
4. Darko Završak313:525:285
5. Hesam Qaydi301:612:343


Zadnji rezultati


5E. Liga
19.2.2020. - Top Spin
Darko Završak6410
Hesam Qaydi263


3D. Liga
19.2.2020. - Top Spin
Ivan Fiket726
Ivan Cerinski664


5B. Liga
19.2.2020. - Ponikve
Dražen Barić6310
Borna Micelli366


3C. Liga
19.2.2020. - Oranice
Nikola Čolak66
Deni Tomljanović21


6G. Liga
19.2.2020. - Triumph
Ivo Petković66
Josip Matić23


3A. Liga
19.2.2020. - Oranice
Danijel Sočanac66
Ivica Šantek32


1. Liga
19.2.2020. - Ponikve
Ivan Glad66
Kristijan Petrinić33


4A. Liga
19.2.2020. - Ponikve
Dejan Fabris66
Nenad Čaklović44


3A. Liga
19.2.2020. - Špansko
Dražen Malbašić2612
Dario Krišković6410


8C. Liga
19.2.2020. - Velesajam (pav. 6)
Tonko Čupić67
Bojan Fabris15


6D. Liga
19.2.2020. - Triumph
Miroslav Salaba66
Marko Prtenjača24


4D. Liga
19.2.2020. - Ponikve
Ivan Milinković1710
Zdravko Vučković655


7A. Liga
19.2.2020. - Špansko
Davor Kubović66
Jelena Pranjić31


6E. Liga
19.2.2020. - Triumph
Karlo Čičić6510
Tom Jasak177


5A. Liga
18.2.2020. - Velesajam (pav. 6)
Vedran Mihelčić76
Tihomir Smuđ52


2B. Liga
18.2.2020. - Oranice
Goran Kovačić66
Mislav Pukljak41


7B. Liga
18.2.2020. - Triumph
Božidar Sorić7411
Dario Brkić669


7D. Liga
18.2.2020. - Top Spin
Dean Bertoncelj6610
Domagoj Šušković375


5F. Liga
18.2.2020. - Ponikve
Željko Samodol76
Ivan Horvat62


2A. Liga
18.2.2020. - Ponikve
Luka Marjanović66
Goran Kušec04

Neodigrani susreti
Kraj sezone 2019/07-08

Čestitke pobjednicima liga:

1. Liga: Ivan Glad *
2A. Liga: Goran Kovačić
2B. Liga: Mario Sermek
3A. Liga: Ivan Cerinski
3B. Liga: Ivan Fiket
3C. Liga: Tihomir Turković
3D. Liga: Saša Šter
4A. Liga: Neven Špehar
4B. Liga: Stipe Rosandić
4C. Liga: Neven Horvatić
4D. Liga: Dejan Fabris
5A. Liga: Nenad Kocmur
5B. Liga: Bruno Lukić
5C. Liga: Dominko Blažević
5D. Liga: Vlado Suša
5E. Liga: Osvit Somek
5F. Liga: Danijel Sočanac
5G. Liga: Miran Vučina
5H. Liga: Petar Mlinarić
6A. Liga: Renato Knežević
6B. Liga: Ivan Petrak
6C. Liga: Moris Čavić
6D. Liga: Goran Grubišić
6E. Liga: Krešimir Jantoljak
6F. Liga: Ivo Petković
6G. Liga: Mario Valpotić
6H. Liga: Luka Bartolić
 
7A. Liga: Davor Petanjek
7B. Liga: Kristian Runtas
7C. Liga: Marko Mlinarić
7D. Liga: Domagoj Krišković
7E. Liga: Saša Marković
7F. Liga: Luka Božić
7G. Liga: Marko Đurković
7H. Liga: Hesam Qaydi
8A. Liga: Karlo Fantoni
8B. Liga: Mario Šoštarić
8C. Liga: Luka Hrabrić
8D. Liga: Tihomir Smuđ
8E. Liga: Domagoj Kriskovic
8F. Liga: Josip Seidl
8G. Liga: Mateja Antolković

* - prvi puta osvajanje 1. lige

A i čestitke Čiliću na ulasku u 1/8 finala na US Openu.

Rekapitulacija sezone 2019/07-08 :
Broj liga: 42 
Nastupalo igrača: 215
Raspored je napravjen za 445 susreta, odigrano 371 (83,37%).
Dodjeljeni bodovi za neodigrane susrete: 54 
Neodigrani susreti, bez dodjele bodova: 20 
Najbrži reket: Saša Polojac 
 
Evo malo grafova za ljubitelje statistike.
 
Nove lige su napravljene,  obavezno pošaljite mail igračime svoje lige i sretno svima!
 
 

 

Objavljeno: 31.8.2019. (Danko Greiner)




Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Preuzimanje termina
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Tražim suigrača za parove
friendly match
Loši tereni za igru


Kalendar
Prošlo:

19.02.2020 21:00, 3A. Liga, Špansko
Dražen Malbašić - Dario Krišković
19.02.2020 21:00, 3C. Liga, Oranice
Deni Tomljanović - Nikola Čolak
Dolazi:

GDSI20.02.2020 10:00, 6A. Liga, Oranice
Hrvoje Špes - Robby Bauer H2H

GDSI20.02.2020 14:30, 5G. Liga, Trnje
Tin Ujević - Franjo Sakmardi H2H

GDSI20.02.2020 18:00, 4A. Liga, TK Terra
Nenad Čaklović - Tin Herenčić H2H

GDSI20.02.2020 21:00, 8C. Liga, Top Spin
Marijan Lovrinić - Tonko Čupić H2H

GDSI20.02.2020 21:00, 5F. Liga, Špansko
Mate Batinić - Marko Tutek H2H

GDSI20.02.2020 21:00, 5F. Liga, Ponikve
Željko Samodol - Luka Božić H2H

GDSI20.02.2020 21:00, 1. Liga, Oranice
Michael Stebbings - Marko Habuš H2H

GDSI21.02.2020 10:00, 7A. Liga, TK Movens
Davor Kubović - Domagoj Kenda H2H

GDSI21.02.2020 11:00, 4B. Liga, Mladost
Filip Pavić - Gorki Bratim H2H

GDSI21.02.2020 13:00, 7D. Liga, Ponikve
Hrvoje Marušić - Damir Županić H2H

GDSI21.02.2020 18:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Seidl - Davorin Tadić H2H

GDSI21.02.2020 19:00, 7E. Liga, Triumph
Branislav Rubčić - Ivor Zidarić H2H

GDSI21.02.2020 19:00, 6A. Liga, Rudeš
Krunoslav Šimić - Drago Veselčić H2H

GDSI21.02.2020 20:00, 5A. Liga, Ponikve
Domagoj Sesar - Tihomir Smuđ H2H

GDSI21.02.2020 20:00, 7G. Liga, Velesajam (pav. 6)
Nediljko Kovač - Mario Biškup H2H

GDSI21.02.2020 20:00, 4C. Liga, Top Spin
Andrej Adanić - Ivan Matić H2H

GDSI21.02.2020 21:00, 6F. Liga, TK Terra
Sandro Salopek - Zinka Matković H2H

GDSI22.02.2020 11:00, 7D. Liga, Top Spin
Hrvoje Marušić - Domagoj Šušković H2H

GDSI22.02.2020 11:30, 6F. Liga, TK Movens
Matias Dragičević - David Hrvatin H2H

GDSI22.02.2020 12:00, 7B. Liga, Top Spin
Ivana Bergam - Dario Brkić H2H

GDSI22.02.2020 12:00, 6B. Liga, TK Špansko
Zoran Čubrilo - Mario Kelečić H2H

GDSI22.02.2020 12:00, 7B. Liga, San Spin
Dario Brkić - Ivana Bergam H2H

GDSI22.02.2020 13:00, 3D. Liga, Top Spin
Dominko Blažević - Ivan Cerinski H2H

GDSI22.02.2020 13:00, 4D. Liga, Špansko
Mario Valpotić - Fran Mirtl H2H

GDSI22.02.2020 13:00, 5G. Liga, Trnje
Marko Kožul - Marko Pletikosa H2H

GDSI22.02.2020 13:30, Parovi 8. Liga, TK Movens
Dragičević / Šušak - Tadić / Tadić H2H

GDSI22.02.2020 14:00, 3C. Liga, Triumph
Nikola Čolak - Stipe Rosandić H2H

GDSI22.02.2020 16:00, 6D. Liga, Trnje
Alen Hlevnjak - Zoran Bohaček H2H

GDSI22.02.2020 17:00, 5G. Liga, Oranice
Miroslav Barišić - Tin Ujević H2H

GDSI22.02.2020 17:00, 4B. Liga, Top Spin
Filip Pavić - Ivan Soldo H2H

GDSI22.02.2020 18:00, 7H. Liga, TK Movens
Filip Gvardijan - Saša Polojac H2H

GDSI22.02.2020 19:00, 5D. Liga, Trnje
Ivan Šagud - Dalibor Poplaša H2H

GDSI23.02.2020 12:00, 6C. Liga, Trnje
Domagoj Ivanković - Josip Seidl H2H

GDSI23.02.2020 12:00, 4C. Liga, Oranice
Nenad Kocmur - Oskar Fiuri H2H

GDSI23.02.2020 13:00, 5C. Liga, Top Spin
Petar Mlinarić - Hrvoje Bursić H2H

GDSI23.02.2020 14:00, 6E. Liga, Špansko
Vjekoslav Gadanac - Karlo Čičić H2H

GDSI23.02.2020 15:00, 8B. Liga, Trnje
Ivan Vujnović - Jakov Ramušćak H2H

GDSI23.02.2020 15:00, 1. Liga, Oranice
Ivan Glad - Marko Habuš H2H

GDSI23.02.2020 15:00, 7H. Liga, Oranice
Hrvoje Bilandžić - Saša Polojac H2H

GDSI23.02.2020 16:00, Parovi 2. Liga, Chromos Savica
Ištvanić / Maričić - Vuletić /Kipčić H2H

GDSI23.02.2020 16:00, 5H. Liga, Špansko
Moris Čavić - Tibor Sekulić H2H

GDSI23.02.2020 16:30, 2A. Liga, TK Terra
Matej Župan - Luka Marjanović H2H

GDSI23.02.2020 17:00, 6F. Liga, Trnje
Zoran Ranogajec - Sandro Salopek H2H

GDSI23.02.2020 17:00, 6D. Liga, Trnje
Marko Prtenjača - Davorin Pančić H2H

GDSI23.02.2020 17:00, 6B. Liga, Oranice
Saša Marković - Mario Kelečić H2H

GDSI23.02.2020 18:00, 7H. Liga, TK Movens
Filip Gvardijan - Marko Dvorski H2H

GDSI23.02.2020 18:00, 6G. Liga, TK Movens
Tomislav Kranjec - Ivo Petković H2H

GDSI23.02.2020 19:00, 3D. Liga, Top Spin
Hrvoje Brlečić - Miro Smiljanic H2H

GDSI24.02.2020 08:00, 6A. Liga, Trnje
Drago Veselčić - Hrvoje Špes H2H

GDSI24.02.2020 21:00, 2A. Liga, Oranice
Luka Dobrović - Goran Kušec H2H

GDSI24.02.2020 21:00, 5A. Liga, Ponikve
Vjenceslav Vukoja - Tihomir Smuđ H2H

GDSI24.02.2020 21:00, 6F. Liga, Ponikve
David Hrvatin - Sandro Salopek H2H

GDSI25.02.2020 17:00, 7F. Liga, Ponikve
Krešimir Viduka - Jerko Perleta H2H

GDSI25.02.2020 18:00, 5H. Liga, Ponikve
Mate Pešić - Moris Čavić H2H

GDSI25.02.2020 19:00, 1. Liga, Mala Šalata
Vladimir Vučković - Kristijan Petrinić H2H

GDSI25.02.2020 21:00, 5G. Liga, Top Spin
Miroslav Barišić - Franjo Sakmardi H2H

GDSI25.02.2020 21:00, 3A. Liga, Ponikve
Danijel Sočanac - Dražen Malbašić H2H

Administracija26.2.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI26.02.2020 12:00, 6F. Liga, Špansko
Sandro Salopek - Matias Dragičević H2H

GDSI26.02.2020 20:30, 1. Liga, Ponikve
Vladimir Vučković - Ivan Glad H2H

GDSI26.02.2020 20:30, 5E. Liga, Top Spin
Lovre Botica - Matej Šamanić H2H

GDSI26.02.2020 21:00, 3C. Liga, Špansko
Edo Krmpotić - Stipe Rosandić H2H

GDSI27.02.2020 12:00, 5H. Liga, Špansko
Tibor Sekulić - Antonio Šušak H2H

GDSI27.02.2020 17:00, 2A. Liga, Ponikve
Marko Periša - Luka Marjanović H2H

GDSI27.02.2020 20:00, 5D. Liga, Triumph
Dalibor Poplaša - Bojan Poturica H2H

GDSI27.02.2020 21:00, 5G. Liga, Oranice
Miroslav Barišić - Marko Kožul H2H

GDSI27.02.2020 21:00, 7A. Liga, Triumph
Mario Zadravec - Marko Pavić H2H

GDSI27.02.2020 21:00, Parovi 6. Liga, Špansko
Čaklović /Martinović - Popović / Biškup H2H

Administracija28.2.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI28.02.2020 19:00, 7A. Liga, Triumph
Marko Pavić - Davor Kubović H2H

GDSI28.02.2020 20:00, 5H. Liga, Ponikve
Miran Ribarić - Mate Pešić H2H

GDSI29.02.2020 09:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Seidl - Tomislav Zastavnik H2H

GDSI29.02.2020 10:00, 7A. Liga, Chromos
Mario Zadravec - Domagoj Kenda H2H

GDSI29.02.2020 12:00, 6E. Liga, Špansko
Marko Mlinarić - Vjekoslav Gadanac H2H

GDSI29.02.2020 16:00, 6D. Liga, Top Spin
Zoran Bohaček - Davorin Pančić H2H

GDSI29.02.2020 18:00, 7A. Liga, TK Movens
Bojan Grgić - Mario Zadravec H2H

GDSI29.02.2020 18:00, 3D. Liga, Top Spin
Ivan Fiket - Hrvoje Brlečić H2H

Administracija29.2.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.03.2020
Kraj sezone 2020/03

ATP News