Prijava

GDSI
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Jakob Satler212:316:21**4
2. Saša Marković213:316:184
3. Matko Perharić112:012:43
4. Bruno Urlić112:012:83
5. Mateja Antolković201:414:192
6. Tomislav Zastavnik000:00:00

** Bolji u međusobnom susretu



Zadnji rezultati


7C. Liga
19.6.2019. - Chromos
Matko Perharić66
Mateja Antolković22


5G. Liga
19.6.2019. - Staro Trnje
Ivan Rotim166
Mario Valpotić621


9A. Liga
19.6.2019. - Ponikve
Sven Majerić67
Ivan Džomba46


8H. Liga
19.6.2019. - Chromos Savica
Saša Zelić66
Dino Rakipović22


2A. Liga
19.6.2019. - Trnje
Vedran Fak76
Miro Smiljanic51


7F. Liga
18.6.2019. - Mladost
Nikša Konjevod76
Mario Vukoja51


3C. Liga
18.6.2019. - Oranice
Ivan Labaš366
Tino Kirin622


6F. Liga
18.6.2019. - Oranice
Filip Ćurčić4711
Denis Rački659


6C. Liga
18.6.2019. - Concordia
Ema Šomen627
Davor Posavec366


3A. Liga
18.6.2019. - Oranice
Mislav Renić66
Ivan Novko22


1. Liga
18.6.2019. - Chromos
Goran Kovačić66
Ivan Leskovar41


7E. Liga
18.6.2019. - kod Kutije Šibica
David Hrvatin66
Domagoj Kriskovic34


5C. Liga
18.6.2019. - Concordia
Marko Pletikosa66
Marko Šutalo44


5A. Liga
18.6.2019. - Šalata
Miroslav Barišić77
Marijan Gotić55


8F. Liga
18.6.2019. - TK Movens
Mario Ogrizek-Tomaš6410
Edi Zoričić264


3B. Liga
18.6.2019. - Chromos
Dražen Malbašić66
Zoran Muhek12


6B. Liga
17.6.2019. - Trnje
Branko Obradov266
Kristian Runtas631


7E. Liga
17.6.2019. - Mladost
Zoran Knežević66
Domagoj Kriskovic34


7E. Liga
17.6.2019. - Špansko
Luka Božić66
Anita Dananić11


5E. Liga
17.6.2019. - Trnje
Andrej Adanić66
Dean Bertoncelj24

Neodigrani susreti
Kraj sezone 2019/03

Čestitke pobjednicima liga:

1. Liga: Goran Kovačić
2A. Liga: Luka Dobrović
2B. Liga: Marko Habuš
3A. Liga: Ivan Fiket
3B. Liga: Tomislav Brkljačić
3C. Liga: Vladimir Vučković
3D. Liga: Vedran Fak
4A. Liga: Bruno Peterman
4B. Liga: Bruno Lukić
4C. Liga: Miro Smiljanic
4D. Liga: Miran Vučina
5A. Liga: Petar Mlinarić
5B. Liga: Filip Tonzetic
5C. Liga: Dominko Blažević
5D. Liga: Danko Greiner
5E. Liga: Boris Muha
5F. Liga: Aleksandar Radojčić
5G. Liga: Andrej Adanić
5H. Liga: Hrvoje Brlečić

6A. Liga: Mate Batinić
6B. Liga: Filip Ćurčić
6C. Liga: Petar Matić
6D. Liga: David Hrvatin
6E. Liga: Mario Kelečić
6F. Liga: Ivica Šantek
6G. Liga: Darko Pavić
6H. Liga: Bruno Urlić
7A. Liga: Bernarda Tomić
7B. Liga: Dino Rakipović
7C. Liga: Igor Čuk
7D. Liga: Zoran Bohaček
7E. Liga: Luka Andrišić
 
Rekapitulacija sezone 2019/03 :
Broj liga: 32 
Nastupalo igrača: 170
Raspored je napravjen za 371 susreta, odigrano 291 (78,44%).
Dodjeljeni bodovi za neodigrane susrete: 64 
Neodigrani susreti, bez dodjele bodova: 16 
 
Nove lige su napravljene,  obavezno pošaljite mail igračime svoje lige i sretno svima!
Objavljeno: 1.4.2019. (Danko Greiner)




Zadnje teme na forumu
Nova ATP pravila
Friendly match!
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Tenis na Jadranu
Komentari susreta
Sve i svašta


Kalendar

Trenutno se igra:

19.06.2019 19:00, 7D. Liga, Rudeš
Željko Fuček - Goran Džidić
19.06.2019 20:00, 8F. Liga, Veternica
Dražen Martinović - Jelena Pranjić
Dolazi:

GDSI19.06.2019 21:00, 7C. Liga, Špansko
Bruno Urlić - Tomislav Zastavnik H2H

GDSI20.06.2019 09:00, 4C. Liga, Mladost
Dalibor Poplaša - Filip Pavić H2H

GDSI20.06.2019 09:30, 5G. Liga, Trnje
Edo Krmpotić - Mario Valpotić H2H

GDSI20.06.2019 12:00, 9A. Liga, Špansko
Marko Pavić - Ivan Džomba H2H

GDSI20.06.2019 18:00, 8C. Liga, Tolić
Tonko Čupić - Tom Jasak H2H

GDSI20.06.2019 18:00, 5G. Liga, Chromos
Ivan Rotim - Vedran Benić H2H

GDSI20.06.2019 19:00, 1. Liga, Chromos
Tomislav Brkljačić - Nenad Jakšić H2H

GDSI20.06.2019 19:00, 7C. Liga, Dugave Čempresi
Saša Marković - Tomislav Zastavnik H2H

GDSI20.06.2019 20:00, 7H. Liga, Trnje
Mario Biškup - Filip Badanjak H2H

GDSI21.06.2019 10:00, 2B. Liga, Trnje
Tomislav Kovačićek - Kristijan Petrinić H2H

GDSI21.06.2019 17:00, 3D. Liga, Trnje
Krešimir Škarić - Aron Thompson H2H

GDSI21.06.2019 18:00, 9A. Liga, Trnje
Jeronim Marinković - Sven Majerić H2H

GDSI21.06.2019 18:00, 8C. Liga, Trnje
Tonko Čupić - Domagoj Krišković H2H

GDSI21.06.2019 20:00, 5A. Liga, TK Terra (Veslačka)
Daniel Filipčić - Danijel Lijović H2H

GDSI22.06.2019 19:00, 5B. Liga, Trnje
Marin Knezović - Marin Popović H2H

GDSI23.06.2019 18:00, 3D. Liga, Trnje
Marko Škrabić - Krešimir Škarić H2H

GDSI24.06.2019 21:00, 7C. Liga, Ponikve
Bruno Urlić - Saša Marković H2H

Turnir29.06.2019
Hot in the City GDSI Grand Prix
Više...

GDSI30.06.2019 09:00, 6G. Liga, TK Travnjak
Miroslav Salaba - Dražen Zrno H2H

GDSI01.07.2019 19:00, PRIJATELJSKA, HTK Zagreb
Damir Kecko - Tomislav Krmek H2H

GDSI02.07.2019 17:00, 4A. Liga, Veternica
Bruno Lukić - Nino Gugić H2H

GDSI03.07.2019 21:00, 2A. Liga, Ponikve
Ivan Cerinski - Ivan Glad H2H

GDSI07.07.2019 09:00, 6G. Liga, TK Travnjak
Damir Golubić - Dražen Zrno H2H

Administracija12.7.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Administracija14.7.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

15.07.2019
Kraj sezone 2019/06-07

ATP News

Petra Martić uz dobar nastup do čet...
Deveti igrač svijeta preživio neugo...
Pobjednica Roland Garrosa u dva set...
Kutak za kladioničare: Dimitrov hva...
Borna Ćorić uspješno krenuo u obran...
Uspješan početak turnira, Petra Mar...
Kutak za kladioničare: Peruanci se ...
Marin Čilić otvorio sezonu na travi...
Čilić: "Nadam se da će se Murray po...
Kutak za kladioničare: ASVEL traži ...