Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Josip Juranek336:038:219
2. Bojan Poturica212:220:204
3. Ivan Šagud301:620:353
4. David Bišić112:111:83
5. Dalibor Poplaša100:28:131


Zadnji rezultati


5D. Liga
23.2.2020. - Trnje
Josip Juranek67
Bojan Poturica35


3B. Liga
23.2.2020. - Trnje
Neven Horvatić77
Adrijan Pribičević55


8B. Liga
23.2.2020. - Trnje
Ivan Vujnović646
Jakov Ramušćak363


3D. Liga
23.2.2020. - Top Spin
Miro Smiljanic76
Hrvoje Brlečić51


6G. Liga
23.2.2020. - TK Movens
Ivo Petković466
Tomislav Kranjec614


6D. Liga
23.2.2020. - Trnje
Marko Prtenjača5610
Davorin Pančić747


7H. Liga
23.2.2020. - TK Movens
Marko Dvorski2610
Filip Gvardijan634


Parovi 8. Liga
23.2.2020. - kod Kutije Šibica
Tadić / Tadić66
Mršić / Janković22


6B. Liga
23.2.2020. - Oranice
Mario Kelečić66
Saša Marković30


5H. Liga
23.2.2020. - Špansko
Moris Čavić6116
Tibor Sekulić4614


6F. Liga
23.2.2020. - Trnje
Zoran Ranogajec66
Sandro Salopek44


2A. Liga
23.2.2020. - TK Terra
Luka Marjanović77
Matej Župan55


7D. Liga
23.2.2020. - Top Spin
Hrvoje Marušić66
Damir Županić34


6C. Liga
23.2.2020. - Trnje
Domagoj Ivanković67
Josip Seidl35


6A. Liga
23.2.2020. - Trnje
Domagoj Kriskovic366
Krunoslav Šimić634


1. Liga
23.2.2020. - Oranice
Ivan Glad66
Marko Habuš23


7H. Liga
23.2.2020. - Oranice
Saša Polojac66
Hrvoje Bilandžić22


5C. Liga
23.2.2020. - Trnje
Petar Mlinarić6410
Danijel Lijović066


6B. Liga
23.2.2020. - Špansko
Damir Kecko66
Anita Dananić11


4C. Liga
23.2.2020. - Oranice
Nenad Kocmur66
Oskar Fiuri13

Neodigrani susreti
Kratka pravila

 
Ovo su kratka pravila, obavezno pročitajte i puna, detaljna pravila
 
Lige
Igrači se nalaze u ligama od pet igrača i igraju jednokružno, svak sa svakim.
 
Dogovaranje susreta
Igrači sami dogovaraju lokaciju i vrijeme odigravanja susreta, te sami plaćaju termin.
Igrači su obavezni ostvariti kontakt sa ostalim igračima lige u prvih 7 dana.
 
 
Odigravanje susreta
Igraju se dva seta, a pri rezultatu 1-1 u setovima, igra se tie-break do 10. Ako su oba igrača suglasna, može se odigrati i redovni treći set i prijavljuje se takav rezultat.
 
Bodovanje
Za odigrani susret dobija se 1 bod, za odigrani susret i pobjedu 3 boda.
 
Napredovanje i ispadanje iz lige
Pobjednik lige napreduje u ligu više.
Posljednji (ili posljednja dvojica, ovisno o ligi) ispadaju u nižu ligu.
 
Novi igrači
Odbor igrača odlučuje o svrstavanju novog igrača . 
 
Odsutnost iz lige (zamrznut status)
Igrači mogu najaviti odsudstvo iz lige, te pri povratku nastavljaju u ligi koju su izborili plasmanom prije najave odsustva.
 
Rang lista igrača
Službena rang lista igrača formira se na kraju svake sezone, na osnovi bodova koje je igrač skupio u zadnjih 5 sezona u kojima je igrao.
Za rang listu uzima se u obzir samo zadnjih 12 mjeseci.
 
Neodigrani susreti
Igrač koji smatra da ima pravo na bodove za neodigrani susret treba poslati zahtjev za dodjelu bodova.
Ako igrač nije poslao mail igračima moje lige 10 dana prije kraja sezone, nema pravo na bodove ukoliko ne uspije dogovoriti susrete.
Na kraju sezone odbor igrača lige kontaktira igrače i donosi odluku o dodjeljivanju bodova.
 
Kotizacija
Igrači za sudjelovanje u ligi plaćaju kotizaciju.
Detalje o kotizaciji i uplati možete pročitati ovdje .
 
 
Ovo su kratka pravila, obavezno pročitajte i puna, detaljna pravila
 
Objavljeno: 9.4.2017. (Danko Greiner)




Zadnje teme na forumu
Friendly match!
LAST MINUTE MATCH
Preuzimanje termina
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Tražim suigrača za parove
friendly match


Kalendar
Prošlo:

23.02.2020 20:00, 3B. Liga, Trnje
Adrijan Pribičević - Neven Horvatić
23.02.2020 20:00, 5D. Liga, Trnje
Josip Juranek - Bojan Poturica
Dolazi:

GDSI24.02.2020 08:00, 6A. Liga, Trnje
Drago Veselčić - Hrvoje Špes H2H

GDSI24.02.2020 20:30, 5E. Liga, Prečko
Hesam Qaydi - Lovre Botica H2H

GDSI24.02.2020 21:00, 2A. Liga, Oranice
Luka Dobrović - Goran Kušec H2H

GDSI24.02.2020 21:00, 5A. Liga, Ponikve
Vjenceslav Vukoja - Tihomir Smuđ H2H

GDSI24.02.2020 21:00, 6F. Liga, Ponikve
David Hrvatin - Sandro Salopek H2H

GDSI24.02.2020 21:00, 6E. Liga, Ponikve
Tom Jasak - Kristijan Filipčić H2H

GDSI25.02.2020 09:00, 5B. Liga, Top Spin
Duško Govorko - Neven Vidmar H2H

GDSI25.02.2020 13:00, 4B. Liga, Špansko
Renato Knežević - Gorki Bratim H2H

GDSI25.02.2020 17:00, 7F. Liga, Ponikve
Krešimir Viduka - Jerko Perleta H2H

GDSI25.02.2020 18:00, 5H. Liga, Ponikve
Mate Pešić - Moris Čavić H2H

GDSI25.02.2020 19:00, 1. Liga, Mala Šalata
Vladimir Vučković - Kristijan Petrinić H2H

GDSI25.02.2020 21:00, 5G. Liga, Top Spin
Miroslav Barišić - Franjo Sakmardi H2H

GDSI25.02.2020 21:00, 3A. Liga, Ponikve
Danijel Sočanac - Dražen Malbašić H2H

Administracija26.2.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI26.02.2020 12:00, 6F. Liga, Špansko
Sandro Salopek - Matias Dragičević H2H

GDSI26.02.2020 20:30, 5E. Liga, Top Spin
Lovre Botica - Matej Šamanić H2H

GDSI26.02.2020 20:30, 1. Liga, Ponikve
Vladimir Vučković - Ivan Glad H2H

GDSI26.02.2020 21:00, 3C. Liga, Špansko
Edo Krmpotić - Stipe Rosandić H2H

GDSI26.02.2020 21:00, 5B. Liga, Triumph
Dražen Barić - Neven Vidmar H2H

GDSI27.02.2020 12:00, 5H. Liga, Špansko
Tibor Sekulić - Antonio Šušak H2H

GDSI27.02.2020 17:00, 2A. Liga, Ponikve
Marko Periša - Luka Marjanović H2H

GDSI27.02.2020 20:00, 5D. Liga, Triumph
Dalibor Poplaša - Bojan Poturica H2H

GDSI27.02.2020 21:00, 7A. Liga, Triumph
Mario Zadravec - Marko Pavić H2H

GDSI27.02.2020 21:00, 5G. Liga, Oranice
Miroslav Barišić - Marko Kožul H2H

GDSI27.02.2020 21:00, Parovi 6. Liga, Špansko
Čaklović /Martinović - Popović / Biškup H2H

GDSI27.02.2020 21:00, 7A. Liga, Top Spin
Domagoj Kenda - Jelena Pranjić H2H

GDSI27.02.2020 21:30, 5A. Liga, Sesvete
Vedran Mihelčić - Denis Ištvanić H2H

Administracija28.2.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI28.02.2020 10:00, 6A. Liga, Špansko
Domagoj Kriskovic - Drago Veselčić H2H

GDSI28.02.2020 11:00, 4C. Liga, Mladost
Nenad Kocmur - Šimun Rotim H2H

GDSI28.02.2020 19:00, 7A. Liga, Triumph
Marko Pavić - Davor Kubović H2H

GDSI28.02.2020 20:00, 5H. Liga, Ponikve
Miran Ribarić - Mate Pešić H2H

GDSI28.02.2020 21:00, 3C. Liga, Oranice
Deni Tomljanović - Vlado Suša H2H

GDSI29.02.2020 09:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Seidl - Tomislav Zastavnik H2H

GDSI29.02.2020 10:00, 6B. Liga, Ponikve
Mario Kelečić - Karlo Fantoni H2H

GDSI29.02.2020 10:00, 7A. Liga, Chromos
Mario Zadravec - Domagoj Kenda H2H

GDSI29.02.2020 12:00, 6E. Liga, Špansko
Marko Mlinarić - Vjekoslav Gadanac H2H

GDSI29.02.2020 13:00, 3C. Liga, Oranice
Stipe Rosandić - Vlado Suša H2H

GDSI29.02.2020 13:00, 7B. Liga, Top Spin
Ivana Bergam - Božidar Sorić H2H

GDSI29.02.2020 13:00, Parovi 1. Liga, Oranice
Katičić / Rizvan - Kovačić /Lautar H2H

GDSI29.02.2020 14:00, 6G. Liga, Špansko
Ivan Hrvoje Maljković - Ivo Petković H2H

GDSI29.02.2020 16:00, 6D. Liga, Top Spin
Zoran Bohaček - Davorin Pančić H2H

GDSI29.02.2020 17:00, 5D. Liga, Trnje
Ivan Šagud - Dalibor Poplaša H2H

GDSI29.02.2020 18:00, 5H. Liga, Špansko
Miran Ribarić - Antonio Šušak H2H

GDSI29.02.2020 18:00, 7A. Liga, TK Movens
Bojan Grgić - Mario Zadravec H2H

GDSI29.02.2020 18:00, 3D. Liga, Top Spin
Ivan Fiket - Hrvoje Brlečić H2H

Administracija29.2.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

GDSI01.03.2020 09:00, 6A. Liga, Ponikve
Hrvoje Špes - Bruno Kodba H2H

GDSI01.03.2020 12:00, 6E. Liga, Špansko
Vjekoslav Gadanac - Karlo Čičić H2H

GDSI01.03.2020 17:00, 6B. Liga, Oranice
Mario Kelečić - Anita Dananić H2H

GDSI01.03.2020 17:00, 5D. Liga, Trnje
Bojan Poturica - David Bišić H2H

31.03.2020
Kraj sezone 2020/03

ATP News