Prošlo:

24.04.2024 21:00, 6H. Liga, Ponikve
Zoran Sladoljev - Ivo Čavrak
24.04.2024 21:00, 10C. Liga, Mladost
Toma Majić - Tin Papišta
Dolazi:

GDSI25.04.2024 08:00, 8B. Liga, Velesajam (pav. 6)
Siniša Svetec - Vanja Hecer

GDSI25.04.2024 15:00, 2. Liga (ž), Concordia
Ana Katušin - Iva Pezić

GDSI25.04.2024 15:00, 2B. Liga, Oranice
Ante Soldo - Vladimir Vučković

GDSI25.04.2024 15:00, 10F. Liga, Top Ten Prečko
Tomislav Jajac - Tadej Pešl

GDSI25.04.2024 16:00, 6G. Liga, Mladost
Marta Turkalj - Matija Sivec

GDSI25.04.2024 16:00, 9E. Liga, Tenis centar Tolić
Dejan Marendić - Stipe Šarlija

GDSI25.04.2024 17:00, 6D. Liga, Mladost
Marko Štefančić - Filip Ćurčić

GDSI25.04.2024 17:00, 10D. Liga, Staro Trnje
Šimun Rogoznica - Luka Šmalcelj

GDSI25.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Goran Ivišić

GDSI25.04.2024 18:00, 8E. Liga, Top Ten
Igor Tvrtković - Drago Veselčić

GDSI25.04.2024 18:00, 4B. Liga, Mladost
Saša Grgurić - Ivan Novko

GDSI25.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Sirovec - Marin Galić

GDSI25.04.2024 18:00, 4B. Liga, Mladost
Saša Grgurić - Ivan Novko

GDSI25.04.2024 18:30, 4A. Liga, Staro Trnje
Josip Škof - Davor Sitar

GDSI25.04.2024 19:00, 7E. Liga, Staro Trnje
Robby Bauer - Naomi Munitic

GDSI25.04.2024 19:00, 5F. Liga, Ponikve
Željko Crljenica - Neven Stipčević

GDSI25.04.2024 19:00, 9F. Liga, Mladost
Petar Rilović - Stjepan Barić

GDSI25.04.2024 19:00, 11B. Liga, Zagi - Velesajam pav 6
Nikola Beljan - Josip Buzov

GDSI25.04.2024 19:00, 4D. Liga, Maksimir
Juraj Radanović - Dominko Blažević

GDSI25.04.2024 20:00, 9G. Liga, Concordia
Bartol Žic - Tomislav Kranjec

GDSI25.04.2024 20:00, 5D. Liga, Top Ten Prečko
Miroslav Pinkas - Petar Pazin

GDSI26.04.2024 09:00, 8H. Liga, Maksimir
Jozo Perić - Tihana Jelinović (M)

GDSI26.04.2024 14:00, 4D. Liga, Staro Trnje
Sanjin Kovacevic - Dominik Šalković

GDSI26.04.2024 14:00, 3C. Liga, Trnje
Ognjen Prelog - Marin Njirić

GDSI26.04.2024 15:00, 6E. Liga, Staro Trnje
Natko Peter - Hrvoje Brlečić

GDSI26.04.2024 16:00, 8E. Liga, Staro Trnje
Aleksandar Krstev - Renato Horvat

GDSI26.04.2024 16:00, 9C. Liga, Veternica
Vanja Kralj - Nediljko Kovač

GDSI26.04.2024 16:00, 5E. Liga, Concordia
Ensar Husković - Jasmin Peco

GDSI26.04.2024 17:00, 7F. Liga, Rudeš
Filip Naglić - Andrija Garofulić

GDSI26.04.2024 17:00, 7G. Liga, Mladost
Luka Švastec - Oskar Fiuri

GDSI26.04.2024 17:00, 11D. Liga, Trnje
David Pruša - Darko Bišćan

GDSI26.04.2024 17:30, 11A. Liga, Mladost
Koraljka Mlakar (m) - Krešimir Viduka

GDSI26.04.2024 18:00, 9G. Liga, Mladost
Josip Režek - Josip Tečer

GDSI26.04.2024 18:00, 10G. Liga, Concordia
Mihovil Magdic - Ivan Ivo Penić

GDSI26.04.2024 18:00, 7B. Liga, Tenis centar Tolić
Andrej Konjevod - Mario Kelečić

GDSI26.04.2024 18:00, 9G. Liga, San Spin
Damir Pirić - Tomislav Kranjec

GDSI26.04.2024 18:00, 11A. Liga, Staro Trnje
Dominik Barbarić - Danijel Mutak

GDSI26.04.2024 18:00, 8C. Liga, Trnje
Antonio Surjan Žanko - Domagoj Grbeša

GDSI26.04.2024 18:00, 4D. Liga, Staro Trnje
Sanjin Kovacevic - Saša Čaklović

GDSI26.04.2024 20:00, 10C. Liga, Staro Trnje
Tin Papišta - Dominik Klobučar

GDSI26.04.2024 20:00, 6C. Liga, Veternica
Domagoj Mandić - Vlaho Stanišić

GDSI26.04.2024 20:30, 7E. Liga, Staro Trnje
Robby Bauer - Dražen Zrno

GDSI26.04.2024 21:00, 5A. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Matija Rubeša

Administracija27.4.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.04.2024 09:00, 2. Liga (ž), Špansko
Veronika Kadivnik - Jelena Filko

GDSI27.04.2024 09:00, 3D. Liga, Staro Trnje
Igor Vrabec - Mario Švec

GDSI27.04.2024 10:00, 11C. Liga, Staro Trnje
Zoran Bohaček - Miroslav Pašagić

GDSI27.04.2024 10:00, 6A. Liga, Mladost
Slobodan Sivec - Andrej Adanić

GDSI27.04.2024 11:00, 11C. Liga, TK Trešnjevka
Krešimir Buden - Marko Gudelj

GDSI27.04.2024 11:00, GDSI Kup, Špansko
Marko Štefančić - Matej Lovrić

GDSI27.04.2024 11:00, 5A. Liga, Staro Trnje
Domagoj Penić - Matija Rubeša

GDSI27.04.2024 12:00, 4D. Liga, Staro Trnje
Dominik Šalković - Dominko Blažević

GDSI27.04.2024 15:00, 8B. Liga, Chromos Savica
Stipe Buljan - Danijel Lijović

GDSI27.04.2024 17:00, 7B. Liga, Špansko
Ivan Vujnović - Andrej Konjevod

GDSI27.04.2024 18:00, 5H. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Ivan Lekšić

GDSI27.04.2024 19:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić
Tomislav Špiljak - Hrvoje Bursić

GDSI28.04.2024 09:00, 8H. Liga, Concordia
Jozo Perić - Ivan Didović

GDSI28.04.2024 09:00, 8A. Liga, Staro Trnje
Domagoj Šušković - Tomislav Polić

GDSI28.04.2024 10:00, 10A. Liga, TK Trešnjevka
Mario Rončević - Tonko Čupić

GDSI28.04.2024 10:00, 9D. Liga, Chromos Savica
Marko Erceg - Filip Vukasovic

GDSI28.04.2024 10:30, 4D. Liga, Staro Trnje
Dominko Blažević - Saša Čaklović

GDSI28.04.2024 11:00, 7B. Liga, Staro Trnje
Ivan Vujnović - Bruno Bauer

GDSI28.04.2024 12:30, 10D. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Medved - Hrvoje Habunek

GDSI28.04.2024 17:00, 10H. Liga, Prečko
Josip Seidl - Dino Rakipović

GDSI28.04.2024 19:00, 5G. Liga, Mladost
Goran Ivišić - Slaven Bušić

GDSI28.04.2024 19:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Fran Mataga - Donat Barišić

GDSI28.04.2024 19:00, 8D. Liga, Chromos Savica
Tomislav Maraković - Tomislav Belošić

Administracija29.4.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.04.2024 16:00, 7D. Liga, Concordia
Iva Horvat (m) - Alen Preldžić

GDSI29.04.2024 17:00, 4B. Liga, Mladost
Ivan Novko - Vedran Mucić

GDSI29.04.2024 17:00, 11A. Liga, Ponikve
Krešimir Viduka - Danijel Mutak

GDSI29.04.2024 17:00, 4D. Liga, Maksimir
Juraj Radanović - Saša Čaklović

GDSI29.04.2024 19:00, 8C. Liga, Tolić
Ivan Žgela - Zoran Margić

GDSI29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Hrvoje Bursić

GDSI29.04.2024 19:00, 6H. Liga, Concordia
Ivo Čavrak - Zoran Sladoljev

GDSI29.04.2024 19:00, 6A. Liga, San Spin
Petar Matić - Andrej Adanić

GDSI29.04.2024 19:00, 8H. Liga, Concordia
Filip Pažanin - Jozo Perić

GDSI29.04.2024 20:00, 5D. Liga, Concordia
Petar Pazin - Ivan Tomulić

GDSI29.04.2024 20:00, 10C. Liga, Mladost
Tin Papišta - Marijan Lovrinić

GDSI30.04.2024 17:00, 9D. Liga, Maksimir
Marko Erceg - Tihomir Maršić

GDSI30.04.2024 19:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Ivan Rezić - Fran Mataga

GDSI30.04.2024 20:00, 10H. Liga, Staro Trnje
Dražen Martinović - Dino Rakipović

GDSI30.04.2024 20:00, 9D. Liga, Concordia
Vedran Ćatić - Filip Vukasovic

Administracija30.4.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.04.2024
Kraj sezone 2024/04

GDSI01.05.2024 09:00, 2. Liga (ž), Tk Građanski
Jelena Filko - Iva Pezić

GDSI01.05.2024 10:00, 5H. Liga, Mladost
Hrvoje Bursić - Ivan Lekšić

Turnir4.5.2024.
GDSI Challenger 2024
Više...

Turnir12.05.2024
2. GDSI Pro - Proljeće 2023
Više...