Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Antonijo Petrina448:147:2212
2. Marijan Lovrinić312:421:295
3. Martin Jalžabetić400:820:494
4. Antonio Franković213:221:214
5. Andrej Abramović212:218:144
6. Ivan Kermeci112:012:43


Zadnji rezultati


9A. Liga
18.10.2021. - Maksimir
Antonijo Petrina66
Marijan Lovrinić43


7E. Liga
18.10.2021. - Staro Trnje
Alen Hlevnjak066
Neven Kružljak622


5G. Liga
18.10.2021. - Staro Trnje
David Hrvatin466
Josip Cmrečnjak614


1. Liga (ž)
18.10.2021. - Mladost
Kristina Crnković77
Jasna Horvat56


10A. Liga
18.10.2021. - Mladost
Dinka Dumičić66
Alen Jelovac30


5H. Liga
18.10.2021. - Tolić
Mate Batinić67
Domagoj Tomec26


6H. Liga
18.10.2021. - Maksimir
Mateo Čukman646
Tomislav Guja163


3D. Liga
18.10.2021. - Trnje
Luka Marjanović636
Ivan Novko364


5E. Liga
18.10.2021. - Staro Trnje
Duško Govorko66
Marko Mlinarić24


5F. Liga
17.10.2021. - Špansko
Mario Valpotić5710
Miroslav Barišić757


Parovi 3B. Liga
17.10.2021. - Trnje
Lemić / Kulušić66
Rotim / Mlinarić42


7C. Liga
17.10.2021. - Ponikve
Tomislav Jurašić66
Matej Luburić21


Parovi 6B. Liga
17.10.2021. - Ponikve
Periša / Dumalovski Janjušić66
Sedak-Benčić / Beslać32


7F. Liga
17.10.2021. - Ponikve
Martin Sertić66
Stefan Arsić02


6G. Liga
17.10.2021. - Ponikve
Marta Turkalj66
Damir Kecko42


2A. Liga (ž)
17.10.2021. - Staro Trnje
Tihana Jelinović6710
Dora Jelić757


7E. Liga
17.10.2021. - Trnje
Luka Vlašić66
Neven Kružljak03


5G. Liga
17.10.2021. - Trnje
David Hrvatin67
Hrvoje Brlečić46


7A. Liga
17.10.2021. - Mladost
Dražen Barić66
Marijan Gotić41


4D. Liga
17.10.2021. - Trnje
Ivica Šantek466
Domagoj Nosić641

Neodigrani susreti


Zadnji dan sezone

Ne igraju se susreti
Ukoliko igrači tijekom sezone nisu uspjeli dogovoriti susret, postoji mogućnost igranja na taj dan, uz prethodnu obavijest odboru igrača.

Dodjeljivanje bodova za neodigrane susrete

Rješavaju se žalbe

Rade se nove lige za sljedeću sezonu
Chat



Kalendar

Trenutno se igra:

18.10.2021 21:00, 7F. Liga, Ponikve
Karlo Fantoni - Stefan Arsić
18.10.2021 21:00, 7A. Liga, Ponikve
Marijan Stričević - Srđan Hebar
Dolazi:

GDSI19.10.2021 10:00, 5A. Liga, Trnje
Tomislav Trtanj - Filip Lisjak H2H

GDSI19.10.2021 12:00, 8C. Liga, Velika Gorica
Mate Đaković - Drago Veselčić H2H

GDSI19.10.2021 12:00, 3C. Liga, Mladost
Bruno Lukić - Stipe Rosandić H2H

GDSI19.10.2021 14:00, 6E. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Davor Kalanj H2H

GDSI19.10.2021 16:00, 10E. Liga, Sopot
Krešimir Viduka - Marko Mežnarić H2H

GDSI19.10.2021 16:00, 7A. Liga, Mladost
Marijan Gotić - Domagoj Mandić H2H

GDSI19.10.2021 17:00, 9D. Liga, Tk Maksimir
Bruno Bumbak - Ivana Bergam H2H

GDSI19.10.2021 17:00, 7G. Liga, Chromos Savica
Tomislav Maraković - Robby Bauer H2H

GDSI19.10.2021 17:00, 9A. Liga, Staro Trnje
Martin Jalžabetić - Andrej Abramović H2H

GDSI19.10.2021 17:00, 6G. Liga, Mladost
Marta Turkalj - Feni Sušić H2H

GDSI19.10.2021 17:00, 7H. Liga, Trnje
Tihomir Smuđ - Leon Pleslić H2H

GDSI19.10.2021 18:00, 3A. Liga (ž), Rudeš
Marina Granić - Ines Čule H2H

GDSI19.10.2021 18:00, 8B. Liga, Mladost
Lovre Smirčić - Matej Lovrić H2H

GDSI19.10.2021 18:00, 9G. Liga, Mladost
Zvonimir Tomečak - Dragan Čičak H2H

GDSI19.10.2021 18:00, 9B. Liga, Tolić
Zoran Margić - Dejan Ljuština H2H

GDSI19.10.2021 18:00, 5E. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI19.10.2021 18:00, 9D. Liga, TK Match Dubrava
Nino Pavičić - Luka Šmalcelj H2H

GDSI19.10.2021 18:00, 2B. Liga (ž), San Spin
Maja Baumschabel - Andreja Šlopar H2H

GDSI19.10.2021 19:00, 8D. Liga, Staro Trnje
Marko Pavić(1) - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI19.10.2021 20:30, 10C. Liga, Špansko
Darko Bišćan - Juraj Vištica H2H

GDSI19.10.2021 21:00, 9C. Liga, Ponikve
Valentin Mrak - Damir Rožmarić H2H

GDSI19.10.2021 21:00, 4A. Liga, Oranice
Petar Matić - Dražen Malbašić H2H

GDSI20.10.2021 10:00, 8G. Liga, Trnje
Hrvoje Penezić - Tomislav Polić H2H

GDSI20.10.2021 10:00, 9C. Liga, Trnje
Branislav Rubčić - Nino Maksan H2H

GDSI20.10.2021 11:00, 8A. Liga, Špansko
Josip Tošić - Luka Bartulović H2H

GDSI20.10.2021 11:00, 8E. Liga, Špansko
Josip Tečer - Josip Seidl H2H

GDSI20.10.2021 14:00, 7C. Liga, Mladost
Ensar Husković - Matej Luburić H2H

GDSI20.10.2021 16:00, 4B. Liga, Chromos Savica
Vlado Suša - Marin Knezović H2H

GDSI20.10.2021 16:00, 10A. Liga, Staro Trnje
Alen Jelovac - Zoran Bohaček H2H

GDSI20.10.2021 17:00, 3A. Liga, Staro Trnje
Dario Krišković - Petra Kopić H2H

GDSI20.10.2021 17:00, 5F. Liga, Špansko
Zlatko Antonić - Miroslav Barišić H2H

GDSI20.10.2021 17:00, 4C. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Nikola Miholić H2H

GDSI20.10.2021 18:00, 7B. Liga, Tenis centar Tolić
Stjepan Deščak - Mario Kelečić H2H

GDSI20.10.2021 18:00, 5D. Liga, Tenis centar Tolić
Davor Šelendić - Ivan Tomulić H2H

GDSI20.10.2021 18:30, 5D. Liga, Veternica
Dalibor Smoljanović - Boris Muha H2H

GDSI20.10.2021 19:00, 5H. Liga, Staro Trnje
Vedran Benić - Goran Mir H2H

GDSI20.10.2021 20:00, 3D. Liga, Ponikve
Stjepan Žitnik - Ivan Novko H2H

GDSI20.10.2021 20:00, 3C. Liga, Mladost
Stipe Rosandić - Ivan Rotim H2H

GDSI20.10.2021 21:00, 10B. Liga, Maksimir
Filip Baburak - Ivan Mijić H2H

GDSI20.10.2021 21:00, 5A. Liga, Maksimir
Matej Šamanić - Filip Lisjak H2H

GDSI21.10.2021 09:00, 8D. Liga, Staro Trnje
Frane Kalcina - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI21.10.2021 15:00, 6G. Liga, Staro Trnje
Feni Sušić - Marin Popović H2H

GDSI21.10.2021 17:00, 6D. Liga, Špansko
Nenad Kocmur - Darko Šlopar H2H

GDSI21.10.2021 17:00, 3B. Liga, Ponikve
Gorki Bratim - Kenan Mačkić H2H

GDSI21.10.2021 17:00, 10C. Liga, Maksimir
Ivica Bobek - Zvonimir Brizar H2H

GDSI21.10.2021 17:00, 7A. Liga, Veternica
Domagoj Mandić - Tom Jasak H2H

GDSI21.10.2021 18:00, 9G. Liga, Mladost
Franjo Blazevic - Zvonimir Tomečak H2H

GDSI21.10.2021 18:00, 9G. Liga, Mladost
Zvonimir Tomečak - Franjo Blazevic H2H

GDSI21.10.2021 19:00, 4A. Liga, Tenis centar Tolić
Hrvoje Bursić - Dražen Malbašić H2H

GDSI21.10.2021 20:00, 3A. Liga, Trnje
Petra Kopić - Matija Kazalicki H2H

GDSI22.10.2021 08:00, 8H. Liga, Concordia
Emil Krznarić - Dražen Mihaliček H2H

GDSI22.10.2021 16:00, 3D. Liga, Ponikve
Vjekoslav Gadanac - Ivan Novko H2H

GDSI22.10.2021 17:00, 9D. Liga, Trnje
Ivana Bergam - Luka Šmalcelj H2H

GDSI22.10.2021 17:30, 5B. Liga, Top Spin
Damjan Mlakar - Nenad Čaklović H2H

GDSI22.10.2021 20:00, Parovi 1. Liga, Trnje
Brkljačić / Vučković - Galić / Paić H2H

GDSI22.10.2021 21:00, 8G. Liga, Rudeš
Tomislav Polić - Saša Trkulja H2H

GDSI23.10.2021 09:00, 9D. Liga, Mladost
Martin Šoštar - Iva Horvat H2H

GDSI23.10.2021 11:00, 10B. Liga, Ponikve
Karlo Larma - Bojan Koprivčić H2H

GDSI23.10.2021 11:00, 5A. Liga, San Spin
Aleksandar Radojčić - Filip Lisjak H2H

GDSI23.10.2021 11:00, 3A. Liga, Trnje
Mario Sermek - Dario Krišković H2H

GDSI23.10.2021 12:00, 4B. Liga, Staro Trnje
Vlado Suša - Šimun Rotim H2H

GDSI23.10.2021 15:00, 7C. Liga, Triumph
Mario Mojsinović - Matej Luburić H2H

GDSI23.10.2021 15:00, 8H. Liga, Top Spin
Vladimir Benić - Mihael Trkulja H2H

GDSI23.10.2021 17:00, 10B. Liga, Maksimir
Filip Baburak - Tomo Brkić H2H

GDSI24.10.2021 13:00, 4C. Liga, Top Spin
Dominko Blažević - Marin Njirić H2H

GDSI24.10.2021 15:00, 5A. Liga, Trnje
Filip Pavić - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI24.10.2021 15:00, 3A. Liga (ž), Rudeš
Agata Škunca(ž) - Ines Čule H2H

GDSI24.10.2021 16:00, Parovi 4B. Liga, Šalata
Čaklović /Martinović - Mucić /Sermek H2H

GDSI24.10.2021 16:00, 5G. Liga, Trnje
Hrvoje Brlečić - Luka Korov H2H

GDSI24.10.2021 17:00, 6A. Liga, Top Spin
Marko Đurković - Domagoj Karl H2H

GDSI24.10.2021 17:00, 5A. Liga, Chromos Savica
Ante Šako - Filip Lisjak H2H

GDSI24.10.2021 17:00, 4C. Liga, Špansko
Petar Knezović - Renato Knežević H2H

GDSI24.10.2021 18:00, 6F. Liga, Ponikve
Ivan Milinković - Zdenko Mićanović H2H

GDSI24.10.2021 18:00, 3B. Liga, TK Medveščak Šalata
Kenan Mačkić - Dalibor Poplaša H2H

GDSI24.10.2021 18:00, 3B. Liga, Šalata
Kenan Mačkić - Dalibor Poplaša H2H

GDSI25.10.2021 18:00, 10A. Liga, Staro Trnje
Dinka Dumičić - Aleksandar Norsic H2H

GDSI25.10.2021 20:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Juraj Obradović H2H

GDSI26.10.2021 21:00, 4A. Liga, Ponikve
Dražen Malbašić - Nino Gugić H2H

GDSI27.10.2021 17:00, 4C. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Marin Njirić H2H

GDSI27.10.2021 19:00, 4B. Liga, Trnje
Goran Russo - Vlado Suša H2H

GDSI27.10.2021 20:00, Parovi 5B. Liga, Mladost
Škrgatić /Beler - Rosandić / Filipčić H2H

Administracija28.10.2021.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.10.2021 20:00, 3A. Liga, Trnje
Matija Kazalicki - Pave Mudronja H2H

GDSI28.10.2021 21:00, 4A. Liga, Ponikve
Dražen Malbašić - Bruno Kodba H2H

GDSI28.10.2021 21:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Matić - Robert Krajačić H2H

GDSI29.10.2021 20:00, Parovi 1. Liga, TK Medveščak Šalata
Brkljačić / Vučković - Mačkić / Ozimec H2H

GDSI29.10.2021 20:00, 4B. Liga, Trnje
Marin Knezović - Goran Russo H2H

Administracija30.10.2021.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI31.10.2021 18:00, Parovi 1. Liga, Top Spin
Mačkić / Ozimec - Ištvanić / Maričić H2H

Administracija31.10.2021.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.10.2021
Kraj sezone 2021/10

ATP News