Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Marko Šutalo425:542:438
2. Lordan Hristov224:124:166
3. Domagoj Gregov312:424:285
4. Matija Rubeša112:013:83
5. Domagoj Penić201:416:242


Zadnji rezultati


5A. Liga
21.4.2024. - Trnje
Lordan Hristov6613
Marko Šutalo3711


9C. Liga
21.4.2024. - Mladost
Nediljko Kovač66
Dalibor Mlakar42


2. Liga (ž)
21.4.2024. - Ravnice
Tihana Jelinović66
Iva Pezić34


3B. Liga (ž)
21.4.2024. - Staro Trnje
Valentina Begić66
Koraljka Mlakar10


7H. Liga
21.4.2024. - Špansko
Marin Sorić66
Nino Pavičić43


4C. Liga
21.4.2024. - HTK Zagreb
Goran Tišljarić66
Marin Galić00


8H. Liga
21.4.2024. - Concordia
Filip Pažanin66
Josip Tošić32


10G. Liga
21.4.2024. - Concordia
Mihovil Magdic6410
Filip Sakač066


7C. Liga
21.4.2024. - Staro Trnje
Marko Đurković76
Kresimir Boscic54


Parovi 1. Liga
21.4.2024. - Trnje
Salopek / Fiket66
Vuletić / Kipčić12


8D. Liga
21.4.2024. - Mladost
Tomislav Belošić366
Saša Smrk602


7B. Liga
21.4.2024. - Mladost
Bruno Bauer66
Andrej Konjevod20


4B. Liga
21.4.2024. - Mladost
Saša Grgurić66
Duško Govorko33


10F. Liga
21.4.2024. - HTK Zagreb
Boris Martinec66
Tadej Pešl31


10D. Liga
21.4.2024. - Špansko
Hrvoje Habunek5610
Robert Bogut733


10C. Liga
21.4.2024. - Mladost
Dominik Klobučar66
Toma Majić32


8E. Liga
21.4.2024. - Ponikve
Tom Jasak66
Renato Horvat44


9F. Liga
21.4.2024. - Mladost
Petar Rilović66
Tihomir Nikolić32


4A. Liga
21.4.2024. - Ponikve
Josip Škof66
Gorki Bratim34

Neodigrani susreti


Zadnji dan sezone

Ne igraju se susreti
Ukoliko igrači tijekom sezone nisu uspjeli dogovoriti susret, postoji mogućnost igranja na taj dan, uz prethodnu obavijest odboru igrača.

Dodjeljivanje bodova za neodigrane susrete

Rješavaju se žalbe

Rade se nove lige za sljedeću sezonu




Kalendar
Prošlo:

21.04.2024 19:00, 6A. Liga, Ponikve
Andrej Adanić - Josip Šimić
21.04.2024 19:00, 6B. Liga, Staro Trnje
Vanja Baljak - Marko Jadrijević
Dolazi:

GDSI22.04.2024 17:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Ivan Rezić - Donat Barišić H2H

GDSI22.04.2024 17:00, 6D. Liga, Maksimir
Denis Čuljak - Filip Ćurčić H2H

GDSI22.04.2024 17:00, 11A. Liga, Ponikve
Krešimir Viduka - Dominik Barbarić H2H

GDSI22.04.2024 17:30, 4C. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Sirovec - Goran Tišljarić H2H

GDSI22.04.2024 19:00, 5G. Liga, Tenis centar Tolić
Filip Herljević - Slaven Bušić H2H

GDSI22.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Lovre Šarlija H2H

GDSI22.04.2024 19:00, 11E. Liga, Ravnice
Damir Jurić - Kristijan Posavec H2H

GDSI22.04.2024 19:30, 8A. Liga, Staro Trnje
Bojan Koprivčić - Filip Draženović H2H

GDSI22.04.2024 20:00, 5A. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Domagoj Penić H2H

GDSI23.04.2024 16:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić
Ivan Antunović - Naomi Munitic H2H

GDSI23.04.2024 18:00, 10B. Liga, Ponikve
Saša Bajić - Antonio Jakšić H2H

GDSI23.04.2024 18:00, 4A. Liga, Ponikve
Gorki Bratim - Mateo Perković H2H

GDSI23.04.2024 18:00, 10G. Liga, Top Spin
Alan Legin - Dorian Tepić H2H

GDSI23.04.2024 18:30, 9G. Liga, Staro Trnje
Tomislav Kranjec - Josip Režek H2H

GDSI23.04.2024 19:00, 8G. Liga, TK Maja
Ivan Sobota - Matej Cvetko H2H

GDSI23.04.2024 20:30, 5H. Liga, Staro Trnje
Ivan Lekšić - Tomislav Špiljak H2H

GDSI23.04.2024 20:30, 4A. Liga, Staro Trnje
Josip Škof - Marko Borojević H2H

GDSI24.04.2024 17:00, 2. Liga (ž), Tk Građanski
Jelena Filko - Iva Pezić H2H

GDSI24.04.2024 17:00, 5G. Liga, Trnje
Danko Greiner - Ivor Gavrilović H2H

GDSI24.04.2024 17:00, 8C. Liga, Velesajam (pav. 6)
Alen Lacković - Zoran Margić H2H

GDSI24.04.2024 18:00, 5D. Liga, Tolić
Miroslav Pinkas - Ivan Tomulić H2H

GDSI24.04.2024 20:00, 10H. Liga, Staro Trnje
Dražen Martinović - Dino Rakipović H2H

GDSI24.04.2024 21:00, 5H. Liga, Mladost
Tomislav Špiljak - Lovre Šarlija H2H

GDSI25.04.2024 09:00, 7A. Liga, Trnje
Ivan Rezić - Fran Mataga H2H

GDSI25.04.2024 16:00, 6G. Liga, Mladost
Marta Turkalj - Matija Sivec H2H

GDSI25.04.2024 16:00, 9E. Liga, Tenis centar Tolić
Dejan Marendić - Stipe Šarlija H2H

GDSI25.04.2024 17:00, 6D. Liga, Mladost
Marko Štefančić - Filip Ćurčić H2H

GDSI25.04.2024 17:00, 10D. Liga, Staro Trnje
Šimun Rogoznica - Luka Šmalcelj H2H

GDSI25.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Goran Ivišić H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 8E. Liga, Top Ten
Igor Tvrtković - Drago Veselčić H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 4B. Liga, Mladost
Saša Grgurić - Ivan Novko H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Sirovec - Marin Galić H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 4B. Liga, Mladost
Saša Grgurić - Ivan Novko H2H

GDSI25.04.2024 18:30, 4A. Liga, Staro Trnje
Josip Škof - Davor Sitar H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 11B. Liga, Zagi - Velesajam pav 6
Nikola Beljan - Josip Buzov H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 9F. Liga, Mladost
Petar Rilović - Stjepan Barić H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 4D. Liga, Maksimir
Juraj Radanović - Dominko Blažević H2H

GDSI25.04.2024 20:00, 9G. Liga, Concordia
Bartol Žic - Tomislav Kranjec H2H

GDSI25.04.2024 20:00, 5D. Liga, Top Ten Prečko
Miroslav Pinkas - Petar Pazin H2H

GDSI26.04.2024 09:00, 8H. Liga, Maksimir
Jozo Perić - Tihana Jelinović (M) H2H

GDSI26.04.2024 16:00, 8E. Liga, Staro Trnje
Aleksandar Krstev - Renato Horvat H2H

GDSI26.04.2024 17:00, 11D. Liga, Trnje
David Pruša - Darko Bišćan H2H

GDSI26.04.2024 17:30, 11A. Liga, Mladost
Koraljka Mlakar (m) - Krešimir Viduka H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 9G. Liga, San Spin
Damir Pirić - Tomislav Kranjec H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 8C. Liga, Trnje
Antonio Surjan Žanko - Domagoj Grbeša H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 11A. Liga, Staro Trnje
Dominik Barbarić - Danijel Mutak H2H

GDSI26.04.2024 20:00, 6C. Liga, Veternica
Domagoj Mandić - Vlaho Stanišić H2H

GDSI26.04.2024 20:30, 7E. Liga, Staro Trnje
Robby Bauer - Dražen Zrno H2H

Administracija27.4.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.04.2024 10:00, 11C. Liga, Staro Trnje
Zoran Bohaček - Miroslav Pašagić H2H

GDSI28.04.2024 09:00, 8H. Liga, Concordia
Jozo Perić - Ivan Didović H2H

GDSI28.04.2024 12:30, 10D. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Medved - Hrvoje Habunek H2H

GDSI28.04.2024 16:00, 5F. Liga, Ponikve
Željko Crljenica - Neven Stipčević H2H

GDSI28.04.2024 19:00, 8D. Liga, Chromos Savica
Tomislav Maraković - Tomislav Belošić H2H

Administracija29.4.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.04.2024 19:00, 8C. Liga, Tolić
Ivan Žgela - Zoran Margić H2H

GDSI29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H

Administracija30.4.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.04.2024
Kraj sezone 2024/04

Turnir04.05.2024
GDSI Challenger 2024
Više...

Turnir12.05.2024
2. GDSI Pro - Proljeće 2023
Više...

ATP News