Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Alen Hlevnjak537:745:5311
2. Davor Kalanj336:134:179
3. Hrvoje Šikić325:429:307
4. Filip Gvardijan314:432:275
5. Krešimir Stipić301:622:343
6. Domagoj Lazanin101:29:101


Zadnji rezultati


7E. Liga
23.9.2021. - kod Kutije Šibica
Davor Kalanj646
Hrvoje Šikić064


8D. Liga
23.9.2021. - Sopot
Hrvoje Dorotić66
Martin Šoštar30


Parovi 5A. Liga
23.9.2021. - Mladost
Rosandić / Filipčić66
Pavić / Knežević42


1. Liga (ž)
23.9.2021. - Maksimir
Jasna Horvat77
Maja Ciglar65


3B. Liga (ž)
23.9.2021. - Mladost
Ivana Tubikanec66
Željka Tufegdžić00


5H. Liga
23.9.2021. - Ponikve
Nenad Čaklović67
Mario Glavan35


3D. Liga
23.9.2021. - Sopot
Kristijan Petrinić66
David Bišić31


6D. Liga
23.9.2021. - Tenis centar Tolić
Luka Bartolić6610
Danijel Lijović733


3C. Liga
23.9.2021. - Sopot
Mario Sermek467
Ivan Jović625


3D. Liga
23.9.2021. - Tenis centar Tolić
Stjepan Žitnik66
Domagoj Nosić14


4D. Liga
23.9.2021. - Veternica
Damjan Mlakar166
Tihomir Grbac642


6A. Liga
23.9.2021. - Mladost
Hrvoje Rajaković67
Dražen Barić06


2B. Liga
23.9.2021. - Tk Građanski
Luka Lemić66
Saša Grgurić33


8D. Liga
23.9.2021. - Movens
Ivan Rezić76
Antonio Franković60


6H. Liga
23.9.2021. - TK Winner
Domagoj Tomec66
Branko Obradov01


7C. Liga
23.9.2021. - Trnje
Juraj Obradović66
Ivan Delač11


10C. Liga
23.9.2021. - Sopot
Hrvoje Marušić66
Krešimir Viduka40


10B. Liga
23.9.2021. - Staro Trnje
Bojan Koprivčić66
Darko Bišćan23


7F. Liga
23.9.2021. - Staro Trnje
Robby Bauer66
Nediljko Kovač33


7D. Liga
23.9.2021. - Staro Trnje
Filip Lažnjak66
Domagoj Penić21

Neodigrani susreti
Neodigrani susreti
Neodigrani susreti


1. Liga
G. Kovačić - L. Vidović
G. Kovačić - M. Mlinarić
L. Vidović - M. Mlinarić
M. Mlinarić - I. Glad
M. Habuš - I. Glad
I. Glad - G. Kovačić

1. Liga (ž)
K. Crnković - K. Ivić
D. Valenta - K. CrnkovićWO
J. Horvat - K. Ivić

10A. Liga
T. Šavora - K. Larma
A. Jelovac - K. Larma
A. Jelovac - M. Plaftarić
K. Larma - M. Plaftarić
A. Petrina - T. Šavora
A. Petrina - A. Jelovac

10B. Liga
B. Grgić - D. Bišćan
B. Grgić - B. Koprivčić
B. Koprivčić - D. Blažeka
D. Blažeka - B. Grgić
F. Krunić - B. Grgić
F. Krunić - D. Bišćan

10C. Liga
H. Marušić - N. Maksan
M. Šafarić - N. Maksan
M. Šafarić - K. Viduka
N. Maksan - L. Filipović

10D. Liga
N. Pavičić - T. Hrgović
T. Hrgović - T. Brkić
M. Župan - S. Tomić
T. Brkić - N. Pavičić

10E. Liga
B. Vranešević - V. Mandaric
B. Vranešević - N. Vidaković
V. Mandaric - N. Vidaković
N. Vidaković - V. Bartolic
V. Miklić - V. Bartolic
V. Miklić - B. Vranešević
V. Bartolic - B. Vranešević
V. Bartolic - V. Mandaric

2A. Liga
D. Kipčić - I. Fiket
M. Kazalicki - I. Matić
I. Fiket - I. Matić
I. Fiket - N. Jamić
I. Matić - D. Kipčić

2A. Liga (ž)
G. Legac - S. Poštić
M. Granić - S. Poštić
M. Granić - I. Bergam

2B. Liga
N. Čolak - L. LemićWO
L. Lemić - L. Marjanović
S. Grgurić - L. Marjanović
S. Grgurić - N. Špehar

2B. Liga (ž)
T. Jelinović - A. Nedić
M. Baumschabel - M. Jelić
A. Nedić - M. Jelić
M. Jelić - T. Jelinović
A. Šlopar - M. Baumschabel

3A. Liga
D. Poplaša - H. Lafter
D. Malbašić - H. Lafter
D. Malbašić - P. Kopić
H. Špes - H. Lafter
H. Lafter - D. Večerić
P. Kopić - D. Večerić
P. Kopić - D. Poplaša

3A. Liga (ž)
D. Lipovac - A. Škunca(ž)
D. Lipovac - M. VidovićWO
A. Škunca(ž) - M. VidovićWO
A. Škunca(ž) - I. Čule
I. Čule - D. Lipovac
S. Čleković - D. Lipovac

3B. Liga
S. Rosandić - O. PrelogWO
O. Prelog - V. Gadanac
O. Prelog - I. Kordić
A. Kelava - I. Kordić
I. Kordić - N. Horvatić
I. Kordić - S. RosandićWO

3B. Liga (ž)
Ž. Tufegdžić - M. Cerinski
Ž. Tufegdžić - D. Kavčić
Ž. Tufegdžić - V. Kadivnik
M. Cerinski - N. GulinWO
D. Kavčić - N. GulinWO
N. Gulin - I. TubikanecWO
N. Gulin - Ž. TufegdžićWO

3C. Liga
M. Sermek - T. Kirin
M. Sermek - B. Lukić
T. Kirin - I. Jović
V. Suša - I. Jović
V. Suša - I. Cerinski
I. Cerinski - M. Sermek
I. Cerinski - T. Kirin

3D. Liga

4A. Liga
G. Russo - T. TurkovićWO
G. Russo - F. Pavić
D. Krišković - T. TurkovićWO
D. Krišković - D. FilipčićWO
T. Turković - F. PavićWO
T. Turković - D. FilipčićWO
T. Turković - B. KodbaWO
F. Pavić - D. FilipčićWO
F. Pavić - B. Kodba
D. Filipčić - G. RussoWO
B. Kodba - G. Russo

4B. Liga
V. Mucić - P. Mlinarić
V. Mucić - G. Bratim
Š. Rotim - G. Bratim
Š. Rotim - I. Tomulić
G. Bratim - N. StipčevićWO
N. Stipčević - I. TomulićWO
I. Tomulić - V. Mucić

4C. Liga
F. Sinković - T. Đapić
I. Rotim - T. Đapić
L. Mandić - F. Sinković

4D. Liga
T. Jurčić - Ž. Samodol
T. Grbac - Ž. Samodol
T. Grbac - I. Novko
I. Novko - D. Durn
D. Durn - D. Mlakar
D. Durn - T. Jurčić

5A. Liga
G. Kvasina - P. Matić
P. Matić - V. Mrkša
M. Đurković - V. Mrkša
M. Đurković - A. Šako
F. Borić - A. Šako
V. Mrkša - A. Šako
V. Mrkša - G. Kvasina
A. Šako - G. Kvasina
A. Šako - P. Matić

5B. Liga
L. Matanović - D. Smoljanović
F. Slišković - H. Bursić
A. Crnjac - L. Matanović

5C. Liga
V. Vukoja - M. Pletikosa
M. Knezović - M. Smiljanic
M. Pletikosa - F. Ćurčić
F. Ćurčić - M. Smiljanic
M. Smiljanic - J. Radanović
M. Smiljanic - V. Vukoja
J. Radanović - V. Vukoja

5D. Liga
D. Završak - N. Kocmur
M. Mlinarić - Z. Antonić
D. Šelendić - D. Završak
Z. Antonić - D. Završak

5E. Liga
M. Mikeš - O. Somek
S. Bušić - R. Knežević
O. Somek - R. Knežević
O. Somek - D. Posavec
R. Knežević - D. Posavec

5F. Liga
M. Barišić - I. Milinković
I. Milinković - P. Knezović

5G. Liga
H. Brlečić - D. Sitar
G. Mir - D. Sitar
G. Mir - F. Sušić
D. Sitar - A. Radojčić

5H. Liga
M. Batinić - N. Čaklović
N. Čaklović - I. Šantek
N. Čaklović - T. Trtanj
I. Šantek - T. Trtanj
T. Trtanj - M. Batinić
M. Glavan - M. Batinić

6A. Liga
F. Lisjak - N. Vidmar
F. Lisjak - I. Maljković
D. Barić - I. Maljković
N. Vidmar - I. Maljković
N. Vidmar - H. Rajaković
I. Maljković - H. Rajaković

6B. Liga
D. Zlački - J. Matić
D. Zlački - J. Kallay
K. Runtas - J. Matić
K. Runtas - J. Kallay
K. Runtas - I. Janjušić
J. Matić - D. Bogdanović
J. Kallay - I. Janjušić
I. Janjušić - D. Bogdanović
I. Janjušić - D. Zlački

6C. Liga
A. Adanić - R. Krajačić
A. Adanić - G. Ivišić
R. Krajačić - M. Štefanac
M. Štefanac - A. Adanić
M. Mojsinović - A. Adanić

6D. Liga
D. Lijović - Ž. CrljenicaWO
Ž. Crljenica - L. BartolićWO
Ž. Crljenica - D. Zarić
L. Bartolić - D. Zarić
L. Bartolić - D. Šlopar
M. Marušić - D. Zarić
D. Šlopar - Ž. CrljenicaWO

6E. Liga
M. Salaba - E. Fraviga
M. Turkalj - V. Matošević
M. Martinović - V. Matošević
E. Fraviga - V. Matošević
V. Matošević - N. Kružljak

6F. Liga
M. Valpotić - I. Lekšić
M. Valpotić - T. Stvorić
I. Lekšić - T. Stvorić
T. Stvorić - M. Popović

6G. Liga
D. Tadić - L. Korov

6H. Liga
D. Tomec - T. Guja
D. Tomec - Z. Brbić
B. Obradov - Z. Brbić
B. Obradov - K. Obratov
Z. Brbić - K. Obratov
Z. Brbić - D. Golubić
K. Obratov - D. Golubić
K. Obratov - D. Tomec

7A. Liga
J. Seidl - M. Stričević
J. Seidl - M. Posavec
D. Rački - D. Karl
M. Posavec - D. Karl
D. Karl - J. Seidl

7B. Liga
A. Mužić - D. Kecko
A. Mužić - T. Jurašić
S. Smrk - T. Jurašić
S. Smrk - D. Zdilar
T. Jurašić - D. Tubikanec
T. Jurašić - D. Zdilar

7C. Liga
M. Biškup - A. SentićWO
A. Sentić - I. DelačWO
A. Sentić - B. MicelliWO
I. Delač - B. Micelli
B. Micelli - E. Husković
E. Husković - A. SentićWO

7D. Liga
K. Fantoni - D. Penić
K. Fantoni - H. Jurina
Z. Mićanović - D. Penić
Z. Mićanović - H. Jurina
Z. Mićanović - I. Jović(2)
D. Penić - I. Jović(2)
H. Jurina - I. Jović(2)
I. Jović(2) - F. Lažnjak
I. Jović(2) - K. Fantoni

7E. Liga
F. Gvardijan - D. Kalanj
F. Gvardijan - D. Lazanin
D. Kalanj - D. Lazanin
D. Lazanin - K. Stipić
D. Lazanin - H. Šikić
K. Stipić - H. Šikić

7F. Liga
K. Lovrić - R. Bauer
I. Totić - R. Bauer
R. Bauer - T. Zastavnik
L. Pleslić - I. Totić

7G. Liga
D. Ivezić - M. Punoš
D. Ivezić - J. Strmečki
D. Ivezić - D. Mandić
J. Strmečki - D. Mandić
J. Strmečki - M. Mihelec
J. Strmečki - D. Botić
D. Mandić - D. Botić
M. Mihelec - D. Botić
M. Mihelec - D. Ivezić
D. Botić - D. Ivezić
D. Botić - M. Punoš

7H. Liga
T. Jasak - D. GluvačevićWO
D. Gluvačević - D. Sedak-BenčićWO
D. Gluvačević - N. PolakWO
D. Sedak-Benčić - N. Polak
D. Sedak-Benčić - H. Qaydi

8A. Liga
B. Jurković - A. Landeka
B. Jurković - G. Ettinger
B. Jurković - T. VukićWO
A. Landeka - G. Ettinger
A. Landeka - S. Hebar
G. Ettinger - T. VukićWO
G. Ettinger - S. Hebar
T. Vukić - S. Hebar
S. Hebar - M. Lovrić
S. Hebar - B. Jurković
M. Lovrić - B. Jurković

8B. Liga
I. Sanz - D. Ljuština
D. Ljuština - K. KlečinaWO
D. Ljuština - F. Kalcina
A. Kostić - K. KlečinaWO
K. Klečina - F. KalcinaWO
F. Kalcina - A. Perić
A. Perić - D. Ljuština

8C. Liga
D. Pavlović - D. Veselčić
D. Veselčić - J. Mandurić
M. Pavić(1) - D. Rožmarić
M. Pavić(1) - J. Mandurić
M. Pavić(1) - I. Pedisić
D. Rožmarić - J. Mandurić
J. Mandurić - I. Pedisić
J. Mandurić - D. Pavlović
I. Pedisić - D. Veselčić

8D. Liga
J. Tečer - H. Dorotić
H. Dorotić - I. Rezić
H. Dorotić - A. Franković
A. Franković - M. Lukić(2)
A. Franković - M. Šoštar
M. Lukić(2) - M. Šoštar

8E. Liga
S. Zelić - D. Cedilak
S. Zelić - T. Polić
D. Cedilak - D. Novak
I. Žgela - D. Novak
D. Novak - S. Zelić

8F. Liga
M. Sertić - I. Kermeci
V. Benić - I. Kermeci
I. Kermeci - T. Kranjec

8G. Liga
D. Martinović - T. Kovačev
L. Bartulović - T. Kovačev
D. Mihaliček - T. Kovačev
T. Kovačev - S. Žugaj
T. Kovačev - M. Čavić
S. Žugaj - M. Čavić
S. Žugaj - D. Martinović

8H. Liga
L. Smirčić - T. Smuđ
L. Smirčić - S. Polojac
E. Krznarić - T. Smuđ
E. Krznarić - S. Polojac
E. Krznarić - K. Marović
T. Smuđ - S. Polojac
T. Smuđ - M. Štefančić
S. Polojac - K. Marović
S. Polojac - M. Štefančić
K. Marović - M. Štefančić
K. Marović - L. Smirčić
M. Štefančić - E. Krznarić

9A. Liga
A. Fofić - A. Norsic
A. Norsic - Z. Margić
A. Abramović - A. Fofić
Z. Margić - Z. Bohaček

9B. Liga
B. Bumbak - B. Cindro
K. Popović - B. Rubčić
B. Cindro - B. Rubčić

9C. Liga
A. Bejuk - D. Jurić
A. Bejuk - L. Šmalcelj
D. Jurić - L. Tadić
L. Tadić - A. Bejuk
F. Vukasovic - A. Bejuk
F. Vukasovic - D. Jurić

9D. Liga
M. Vukmanović - D. Brkić
D. Brkić - F. Šercar
F. Šimunović - M. Vukmanović
F. Šimunović - I. Bergam

9E. Liga
G. Bistrički - M. Pašagić
G. Bistrički - D. Čičak
M. Pašagić - D. Čičak
I. Latković - M. Pašagić

9F. Liga
I. Cutvarić - Z. Vidačković
I. Cutvarić - M. Hochberger
Z. Vidačković - M. Hochberger
V. Jakupčić - I. Cutvarić
I. Franić - I. Cutvarić

9G. Liga
T. Papišta - Z. TomečakWO
T. Papišta - M. JalžabetićWO
Z. Tomečak - I. Parazajder
I. Parazajder - T. PapištaWO
S. Trkulja - T. PapištaWO

9H. Liga
I. Mijić - P. Pandžić
P. Pandžić - L. Pandža
R. Šašić - I. Mijić
L. Pandža - I. Mijić
L. Pandža - M. Trkulja

Parovi 2. Liga
Vuletić /Kipčić - Brkljačić / Vučković
Vuletić /Kipčić - Dobrović / Kušec
Brkljačić / Vučković - Dobrović / Kušec
Brkljačić / Vučković - Mačkić / Ozimec
Dobrović / Kušec - Mačkić / Ozimec

Parovi 3B. Liga
Rotim / Rotim - Kallay / Valpotić
Kallay / Valpotić - Janeš / Vrbaslija
Janeš / Vrbaslija - Rotim / Rotim

Parovi 4A. Liga
Mucić /Sermek - Turković / Capek
Turković / Capek - Šagud / Črnigoj

Parovi 4B. Liga
Škrgatić /Beler - Završak /Završak
Završak /Završak - Gugić / Jantoljak
Gugić / Jantoljak - Škrgatić /Beler

Parovi 5A. Liga
Durlen /Zrno - Pavić / Knežević

Parovi 5B. Liga
Čaklović /Martinović - Periša / Dumalovski Janjušić

Parovi 6A. Liga
Somek / Bračić - Lažnjak / Prgomet
Lažnjak / Prgomet - Krišković / Štefančić
Krišković / Štefančić - Somek / Bračić

Parovi 6B. Liga
Turkalj / Sušić - Vukoja / Vukoja

Total:23.9.2021. 22:46:52-23.9.2021. 22:47:24
Chat



Kalendar
Prošlo:

23.09.2021 20:00, 2A. Liga, Tolić
Ivan Matić - Matija Kazalicki
Trenutno se igra:

23.09.2021 21:00, 8A. Liga, Staro Trnje
Srđan Hebar - Tomislav Vukić
Dolazi:

GDSI24.09.2021 10:00, 9B. Liga, Trnje
Branko Cindro - Branislav Rubčić H2H

GDSI24.09.2021 10:00, 5G. Liga, Chromos Savica
Aleksandar Radojčić - Davor Sitar H2H

GDSI24.09.2021 11:00, 9D. Liga, Trnje
Dario Brkić - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI24.09.2021 16:00, 4A. Liga, Tenis centar Tolić
Filip Pavić - Bruno Kodba H2H

GDSI24.09.2021 16:00, 5H. Liga, TK Travnjak
Tomislav Trtanj - Ivica Šantek H2H

GDSI24.09.2021 16:00, 5C. Liga, Trnje
Filip Ćurčić - Marko Pletikosa H2H

GDSI24.09.2021 17:00, 8E. Liga, Sopot
Denaj Novak - Ivan Žgela H2H

GDSI24.09.2021 17:00, 8C. Liga, Maksimir
Dario Pavlović - Drago Veselčić H2H

GDSI24.09.2021 17:00, 6C. Liga, Staro Trnje
Goran Ivišić - Andrej Adanić H2H

GDSI24.09.2021 18:00, 7A. Liga, Ponikve
Marijan Stričević - Josip Seidl H2H

GDSI24.09.2021 18:00, Parovi 6A. Liga, Veternica
Krišković / Štefančić - Somek / Bračić H2H

GDSI24.09.2021 18:00, 5H. Liga, Concordia
Nenad Čaklović - Mate Batinić H2H

GDSI24.09.2021 18:00, 5C. Liga, Trnje
Juraj Radanović - Miro Smiljanic H2H

GDSI24.09.2021 18:00, Parovi 1. Liga, Sopot
Henc / Pleše - Fiket / Petrinić H2H

GDSI24.09.2021 19:00, 3A. Liga, Sopot
Dalibor Poplaša - Petra Kopić H2H

GDSI24.09.2021 19:00, 5D. Liga, Prečko
Marko Mlinarić - Zlatko Antonić H2H

GDSI24.09.2021 19:00, 6E. Liga, Staro Trnje
Neven Kružljak - Vedran Matošević H2H

GDSI24.09.2021 19:00, 9E. Liga, Chromos
Miroslav Pašagić - Goran Bistrički H2H

Turnir25.09.2021
1. GDSI CMROK Open turnir parova
Više...

GDSI25.09.2021 08:00, 6B. Liga, Oranice
Jan Kallay - Kristian Runtas H2H

GDSI25.09.2021 09:00, 8E. Liga, Staro Trnje
Tomislav Polić - Sebastijan Zelić H2H

GDSI25.09.2021 09:00, 7D. Liga, Špansko
Domagoj Penić - Zdenko Mićanović H2H

GDSI25.09.2021 09:00, 7B. Liga, Ponikve
Tomislav Jurašić - Saša Smrk H2H

GDSI25.09.2021 09:00, 10A. Liga, Trnje
Alen Jelovac - Marko Plaftarić H2H

GDSI25.09.2021 09:30, 8H. Liga, Concordia
Emil Krznarić - Marko Štefančić H2H

GDSI25.09.2021 10:00, 7C. Liga, Maksimir
Borna Micelli - Ivan Delač H2H

GDSI25.09.2021 10:00, 10D. Liga, Ponikve
Tomislav Hrgović - Nino Pavičić H2H

GDSI25.09.2021 10:00, 7G. Liga, TK Winner
Marko Punoš - Davor Ivezić H2H

GDSI25.09.2021 11:00, 5F. Liga, Ponikve
Petar Knezović - Ivan Milinković H2H

GDSI25.09.2021 11:00, 4B. Liga, Staro Trnje
Šimun Rotim - Ivan Tomulić H2H

GDSI25.09.2021 11:00, 3B. Liga (ž), Sopot
Maja Cerinski - Željka Tufegdžić H2H

GDSI25.09.2021 11:00, 5E. Liga, Trnje
Davor Posavec - Osvit Somek H2H

GDSI25.09.2021 11:00, 9D. Liga, Maksimir
Filip Šimunović - Ivana Bergam H2H

GDSI25.09.2021 14:00, 6C. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Mark Štefanac H2H

GDSI25.09.2021 15:00, 5D. Liga, TK Movens
Darko Završak - Zlatko Antonić H2H

GDSI25.09.2021 15:00, 6G. Liga, Staro Trnje
Luka Korov - Davorin Tadić H2H

GDSI25.09.2021 16:00, 7B. Liga, Ponikve
Tomislav Jurašić - Domagoj Tubikanec H2H

GDSI25.09.2021 17:00, Parovi 5B. Liga, Trnje
Čaklović /Martinović - Periša / Dumalovski Janjušić H2H

GDSI25.09.2021 17:00, 1. Liga, Oranice
Ivan Glad - Marko Habuš H2H

GDSI25.09.2021 20:00, 8A. Liga, Chromos Savica
Srđan Hebar - Adam Landeka H2H

GDSI26.09.2021 09:00, 5A. Liga, Chromos Savica
Ante Šako - Marko Đurković H2H

GDSI26.09.2021 09:00, 3A. Liga (ž), Staro Trnje
Agata Škunca(ž) - Ines Čule H2H

GDSI26.09.2021 10:00, 5C. Liga, Trnje
Marko Pletikosa - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI26.09.2021 10:00, 6H. Liga, Staro Trnje
Domagoj Tomec - Tomislav Guja H2H

GDSI26.09.2021 10:00, 5H. Liga, TK Travnjak
Ivica Šantek - Nenad Čaklović H2H

GDSI26.09.2021 10:00, 6A. Liga, Tolić
Hrvoje Rajaković - Neven Vidmar H2H

GDSI26.09.2021 10:00, 7G. Liga, Špansko
Domagoj Mandić - Josip Strmečki H2H

GDSI26.09.2021 11:00, 3C. Liga, Trnje
Bruno Lukić - Mario Sermek H2H

GDSI26.09.2021 11:00, 2B. Liga, Trnje
Luka Marjanović - Luka Lemić H2H

GDSI26.09.2021 12:00, 6C. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Mario Mojsinović H2H

GDSI26.09.2021 15:00, 7E. Liga, Trnje
Davor Kalanj - Filip Gvardijan H2H

GDSI26.09.2021 16:00, 2B. Liga, Trnje
Luka Lemić - Nikola Čolak H2H

GDSI26.09.2021 16:00, 9E. Liga, Rudeš
Dragan Čičak - Miroslav Pašagić H2H

GDSI26.09.2021 17:00, 5G. Liga, Trnje
Davor Sitar - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI26.09.2021 17:00, 7D. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Jurina - Zdenko Mićanović H2H

GDSI26.09.2021 17:00, 3B. Liga, Ponikve
Vjekoslav Gadanac - Ognjen Prelog H2H

GDSI26.09.2021 17:00, 9F. Liga, Staro Trnje
Ivan Cutvarić - Vlatko Jakupčić H2H

GDSI26.09.2021 18:00, 10D. Liga, Maksimir
Tomo Brkić - Nino Pavičić H2H

GDSI26.09.2021 18:00, 6F. Liga, Chromos Savica
Tomislav Stvorić - Ivan Lekšić H2H

GDSI26.09.2021 18:00, 5F. Liga, Ponikve
Ivan Milinković - Miroslav Barišić H2H

GDSI26.09.2021 18:00, 2A. Liga, Trnje
Damir Kipčić - Ivan Matić H2H

GDSI26.09.2021 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Goran Mir - Feni Sušić H2H

GDSI26.09.2021 19:30, 9D. Liga, Trnje
Filip Šimunović - Matko Vukmanović H2H

Administracija27.9.2021.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.09.2021 10:00, 4A. Liga, Trnje
Filip Pavić - Goran Russo H2H

GDSI27.09.2021 17:00, 8H. Liga, Maksimir
Marko Štefančić - Tihomir Smuđ H2H

GDSI27.09.2021 17:00, 5H. Liga, Špansko
Mate Batinić - Mario Glavan H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 3C. Liga, Tenis centar Tolić
Tino Kirin - Mario Sermek H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 7C. Liga, Concordia
Ensar Husković - Borna Micelli H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 2B. Liga, Staro Trnje
Saša Grgurić - Neven Špehar H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Osvit Somek H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 2B. Liga (ž), Trnje
Maja Baumschabel - Andreja Šlopar H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 10E. Liga, Špansko
Vladimir Miklić - Boris Vranešević H2H

GDSI27.09.2021 19:00, 8G. Liga, Maksimir
Saša Žugaj - Moris Čavić H2H

GDSI27.09.2021 19:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Andrej Adanić H2H

GDSI27.09.2021 20:00, 7B. Liga, Staro Trnje
Anton Mužić - Damir Kecko H2H

GDSI27.09.2021 20:00, Parovi 6B. Liga, Ponikve
Turkalj / Sušić - Vukoja / Vukoja H2H

GDSI27.09.2021 20:30, 7F. Liga, Špansko
Robby Bauer - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Goran Mir - Davor Sitar H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 3A. Liga, Sopot
Dalibor Poplaša - Hrvoje Lafter H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 3C. Liga, Staro Trnje
Ivan Cerinski - Vlado Suša H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 2A. Liga, Ravnice
Damir Kipčić - Ivan Fiket H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 8D. Liga, Špansko
Ivan Rezić - Hrvoje Dorotić H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 6F. Liga, Sopot
Tomislav Stvorić - Mario Valpotić H2H

GDSI28.09.2021 18:00, 6D. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Marušić - Dino Zarić H2H

GDSI28.09.2021 18:30, 1. Liga (ž), Prince
Katarina Ivić - Jasna Horvat H2H

GDSI28.09.2021 19:00, 5E. Liga, Chromos
Davor Posavec - Renato Knežević H2H

GDSI28.09.2021 19:00, 7F. Liga, Špansko
Tomislav Zastavnik - Robby Bauer H2H

GDSI28.09.2021 20:00, 3C. Liga, Veternica
Tino Kirin - Ivan Jović H2H

GDSI28.09.2021 20:00, 5C. Liga, Maksimir
Vjenceslav Vukoja - Miro Smiljanic H2H

GDSI28.09.2021 20:00, 4C. Liga, Špansko
Filip Sinković - Luka Mandić H2H

GDSI28.09.2021 20:00, 10A. Liga, Staro Trnje
Alen Jelovac - Karlo Larma H2H

Administracija29.9.2021.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.09.2021 11:00, 5C. Liga, Trnje
Marin Knezović - Miro Smiljanic H2H

GDSI29.09.2021 15:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Mark Štefanac H2H

GDSI29.09.2021 15:00, 6C. Liga, Ponikve
Mark Štefanac - Robert Krajačić H2H

GDSI29.09.2021 16:00, 3C. Liga, Trnje
Ivan Jović - Vlado Suša H2H

GDSI29.09.2021 17:00, 8B. Liga, Staro Trnje
Alen Perić - Frane Kalcina H2H

GDSI29.09.2021 18:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Slaven Bušić H2H

GDSI29.09.2021 18:00, 5E. Liga, Veternica
Marko Mikeš - Osvit Somek H2H

30.09.2021
Kraj sezone 2021/09

ATP News