Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Ivan Rezić224:024:96
2. Denis Čuljak112:112:123
3. Domagoj Kriskovic101:212:121
4. Iva Horvat100:26:121
5. Andrija Garofulić100:23:121


Zadnji rezultati


7A. Liga
21.1.2022. - Concordia
Ivan Rezić66
Iva Horvat42


6B. Liga
21.1.2022. - kod Kutije Šibica
Lovro Lipak66
Robby Bauer03


7G. Liga
21.1.2022. - Chromos
Ante Fofić616
Zoran Bohaček461


4D. Liga
21.1.2022. - Oranice
Saša Kalac66
Filip Lažnjak24


4D. Liga
21.1.2022. - Oranice
Filip Pavić66
Zlatko Antonić33


7C. Liga
21.1.2022. - Trnje
Ivan Delač66
Antonio Franković13


6D. Liga
21.1.2022. - Rudeš
Domagoj Mandić76
Domagoj Zdilar50


6H. Liga
21.1.2022. - Mladost
Drago Veselčić66
Kresimir Boscic00


5A. Liga
20.1.2022. - kod Kutije Šibica
Sanjin Kovacevic6610
Edo Krmpotić073


Parovi 3A. Liga
20.1.2022. - Prince
Galić / Paić366
Lemić / Kulušić632


5G. Liga
20.1.2022. - Špansko
Marijan Stričević267
Tomislav Maraković636


3D. Liga
20.1.2022. - San Spin
Goran Russo66
Dražen Zrno41


8F. Liga
20.1.2022. - Concordia
Stefan Arsić76
Emil Krznarić61


5E. Liga
20.1.2022. - Ponikve
Damir Jadrić67
Filip Jurić46


6C. Liga
20.1.2022. - TK Hrvoje (Brestje)
Franjo Sakmardi6110
Goran Bistrički368


Parovi 6B. Liga
20.1.2022. - Rudeš
Krišković / Štefančić626
Biškup / Adanić261


7H. Liga
20.1.2022. - Špansko
Branko Cindro66
Josip Seidl34


2B. Liga
20.1.2022. - Top Spin
Pave Mudronja667
Domagoj Olujić275


4B. Liga
20.1.2022. - kod Kutije Šibica
Draško Durn66
David Hrvatin03


8C. Liga
19.1.2022. - Ponikve
Matea Maravić66
Vice Mandaric32

Neodigrani susreti
Neodigrani susreti
Neodigrani susreti


1. Liga
I. Glad - L. Lemić
I. Glad - H. Starešinić
N. Čolak - H. Starešinić
N. Čolak - A. Bajić
H. Starešinić - A. Bajić
H. Starešinić - D. VečerićWO
A. Bajić - D. VečerićWO
D. Večerić - I. GladWO
D. Večerić - N. ČolakWO

1. Liga (ž)
M. Granić - M. Vašarević
M. Jelić - M. Vašarević
M. Jelić - M. Buturac
M. Vašarević - M. Buturac
M. Vašarević - T. Čukman
M. Buturac - T. Čukman
M. Buturac - M. Granić
T. Čukman - M. Granić
T. Čukman - M. Jelić

2A. Liga
K. Petrinić - N. Špehar
N. Špehar - B. Kodba
N. Špehar - H. Lafter
B. Kodba - K. Petrinić

2B. Liga
S. Žitnik - P. Mudronja
G. Kovačić - P. Mudronja
P. Mudronja - I. Matić
I. Matić - D. Olujić
D. Olujić - G. Kovačić

3A. Liga
G. Bratim - Z. Muhek
M. Šamanić - Z. Muhek
Z. Muhek - M. Mikeš
H. Špes - G. Bratim

3B. Liga
M. Kazalicki - V. Vučković
S. Rosandić - J. ŽupanWO
V. Vučković - J. Župan
J. Župan - V. Mucić
J. Župan - M. Kazalicki

3C. Liga
T. Kirin - D. Bišić
D. Bišić - P. Mlinarić
D. Bišić - M. Pletikosa
M. Mlinarić - D. Bišić

3D. Liga
D. Zrno - D. Kipčić
D. Kipčić - G. Russo
G. Russo - S. Grgurić
S. Grgurić - D. Zrno
S. Grgurić - D. Kipčić

4A. Liga
P. Matić - D. Poplaša
P. Matić - D. Blažević
D. Poplaša - V. Benić
V. Benić - I. Tomulić
D. Blažević - V. Gadanac
D. Blažević - I. Tomulić
V. Gadanac - P. Matić
I. Tomulić - P. Matić
I. Tomulić - D. Poplaša

4B. Liga
D. Smoljanović - F. Borić
M. Matošević - F. Borić
M. Matošević - D. Durn
F. Borić - D. Durn
F. Borić - D. Hrvatin
D. Durn - D. Smoljanović

4C. Liga
I. Cerinski - D. Krišković
I. Cerinski - M. Golem
M. Golem - J. ObradovićWO
M. Golem - V. Mrak
V. Mrak - I. Cerinski

4D. Liga
S. Kalac - I. Milinković
S. Kalac - F. Pavić
I. Milinković - F. Pavić
I. Milinković - Z. Antonić
Z. Antonić - F. Lažnjak
Z. Antonić - S. Kalac

5A. Liga
Z. Mićanović - E. Krmpotić
S. Kovacevic - Z. Mićanović

5B. Liga
M. Turkalj - M. Barišić
M. Barišić - H. Bursić
H. Bursić - L. Botica
H. Bursić - M. Sertić
M. Sertić - M. Turkalj

5C. Liga
D. Zlački - A. Radojčić
D. Zlački - D. Ištvanić
A. Radojčić - F. SliškovićWO
D. Ištvanić - F. SliškovićWO
F. Slišković - A. CrnjacWO
F. Slišković - D. ZlačkiWO
A. Crnjac - A. Radojčić

5D. Liga
T. Guja - M. Kobetić
T. Guja - N. Đikić
M. Kobetić - N. Đikić
M. Kobetić - M. Škrabić
N. Đikić - M. Škrabić
N. Đikić - H. Brlečić

5E. Liga
K. Lovrić - J. Strmečki
D. Penić - J. Strmečki
D. Penić - F. Jurić
J. Strmečki - F. Jurić
D. Jadrić - K. Lovrić

5F. Liga
A. Adanić - M. Valpotić
M. Valpotić - M. Đurković
M. Đurković - J. Cmrečnjak
J. Cmrečnjak - Z. Vlak
Z. Vlak - A. Adanić

5G. Liga
M. Salaba - M. Stričević
V. Mihelčić - M. Stričević
V. Mihelčić - H. Walker
H. Walker - T. Maraković
T. Maraković - M. Salaba
T. Maraković - V. Mihelčić

5H. Liga
D. Barić - H. Qaydi
M. Kelečić - V. Štruk
T. Jurašić - V. Štruk
T. Jurašić - D. Barić
V. Štruk - H. Qaydi

6A. Liga
F. Lisjak - H. Dorotić
H. Dorotić - D. Kalanj
H. Dorotić - M. Petrić
D. Kalanj - D. Vlak
D. Vlak - F. Lisjak

6B. Liga
N. Kružljak - T. Belošić
N. Kružljak - L. Lipak
T. Belošić - R. Bauer

6C. Liga
D. Lijović - F. Sakmardi
F. Sakmardi - F. Krešić
M. Čukman - F. Krešić
M. Čukman - D. Lijović
F. Krešić - D. Lijović
F. Krešić - G. Bistrički

6D. Liga
N. Čaklović - D. Mihaliček
D. Mihaliček - D. Mandić
D. Mandić - M. Mojsinović
M. Mojsinović - D. Zdilar
M. Mojsinović - N. Čaklović
D. Zdilar - N. Čaklović

6E. Liga
S. Marković - D. Tomec
S. Marković - D. Pavlović
D. Tomec - D. Pavlović
D. Pavlović - F. Šercar
D. Pavlović - T. Štokić
F. Šercar - T. Štokić
T. Štokić - D. Tomec

6F. Liga
D. Rački - H. Jurina
Z. Brbić - H. Jurina
Z. Brbić - J. Golubić
H. Jurina - J. Golubić
H. Jurina - J. Perić
J. Golubić - J. Perić
J. Golubić - D. Rački

6G. Liga
Ž. Crljenica - D. Šušković
Ž. Crljenica - I. Kaurinović
I. Kaurinović - S. Sebastijan
M. Marušić - S. Sebastijan
S. Sebastijan - D. Šušković

6H. Liga
O. Fiuri - D. Veselčić
O. Fiuri - I. Lekšić
V. Jakupčić - K. Boscic
V. Jakupčić - O. Fiuri
K. Boscic - O. Fiuri

7A. Liga
D. Kriskovic - I. Rezić
D. Kriskovic - I. Horvat
I. Rezić - D. Čuljak
I. Horvat - D. Čuljak
I. Horvat - A. Garofulić
D. Čuljak - A. Garofulić
A. Garofulić - D. Kriskovic

7B. Liga
K. Fantoni - T. Kranjec
T. Kranjec - B. Koprivčić
M. Trkulja - B. Koprivčić
M. Trkulja - J. Peco
B. Koprivčić - J. Peco
B. Koprivčić - K. Fantoni
J. Peco - K. Fantoni
J. Peco - T. Kranjec

7C. Liga
E. Zoričić - J. Matić
I. Delač - J. Matić
J. Matić - A. Franković
A. Franković - S. Hebar
S. Hebar - I. Delač

7D. Liga
M. Lovrinić - H. ŠikićWO
M. Posavec - H. ŠikićWO
M. Posavec - L. Štefanac
H. Šikić - L. Štefanac
H. Šikić - J. PranjićWO
L. Štefanac - J. Pranjić
L. Štefanac - M. Lovrinić

7E. Liga
T. Krmek - A. Perić
A. Perić - Z. Margić
Z. Margić - L. Duboković

7F. Liga
G. Katušin - L. Bartulović
L. Bartulović - N. Borovčak
N. Borovčak - N. Kovač

7G. Liga
J. Tečer - B. Vranešević
Z. Bohaček - B. Vranešević
Z. Bohaček - N. Maksan
B. Vranešević - N. Maksan
B. Vranešević - A. Fofić
N. Maksan - A. Fofić
N. Maksan - J. Tečer

7H. Liga
J. Seidl - A. Norsic
T. Polić - A. Norsic
T. Polić - B. Cindro
A. Norsic - B. Cindro

8A. Liga
A. Landeka - I. Maljković
A. Landeka - K. Bakota
I. Maljković - K. Bakota
I. Maljković - M. Bakić
K. Bakota - M. Bakić
K. Bakota - S. Vudrag
M. Bakić - S. Vudrag
S. Vudrag - I. Maljković

8B. Liga
D. Bišćan - M. Šoštar
R. Šašić - M. Šoštar
M. Šoštar - S. Tomić

8C. Liga
T. Čupić - V. Mandaric
T. Čupić - F. Kapelina
V. Mandaric - F. Kapelina
F. Kapelina - D. Blažeka
F. Kapelina - M. Maravić
D. Blažeka - M. Maravić
M. Maravić - T. Čupić

8D. Liga
Z. Vidačković - M. Štefančić
H. Marušić - F. Krunić
M. Štefančić - L. Crnjaković
L. Crnjaković - H. Marušić

8E. Liga
K. Viduka - S. Lelak
S. Lelak - K. Stipić
M. Jalžabetić - K. Stipić
K. Stipić - K. Viduka
I. Dražetić - K. Viduka
I. Dražetić - S. Lelak

8F. Liga
L. Šmalcelj - E. KrznarićWO
L. Šmalcelj - S. ArsićWO
E. Krznarić - V. Miklić
S. Arsić - T. Pržulj
V. Miklić - T. Pržulj
V. Miklić - L. ŠmalceljWO
T. Pržulj - L. ŠmalceljWO
T. Pržulj - E. Krznarić

8G. Liga
I. Mijić - A. Legin
A. Legin - S. Posavčević
S. Marinović - S. Posavčević
S. Marinović - A. Letica
S. Posavčević - A. Letica
S. Posavčević - I. Mijić
A. Letica - I. Mijić
A. Letica - A. Legin

8H. Liga
B. Antunović - V. Batrla
M. Vadlja - B. Antunović

9A. Liga
D. Čičak - M. Pavić(1)
D. Čičak - D. Rožmarić
D. Čičak - I. Bobek
M. Pavić(1) - D. Rožmarić
M. Pavić(1) - I. Bobek
D. Rožmarić - I. Bobek
I. Bobek - J. Jurišić
L. Bogdanović - D. Čičak
J. Jurišić - D. Čičak

9B. Liga
I. Cutvarić - K. Popović
I. Cutvarić - N. Knez
I. Cutvarić - M. Perković
K. Popović - N. Knez
K. Popović - M. Perković
K. Popović - V. Hraste
N. Knez - M. Perković
N. Knez - R. Munjas
V. Hraste - R. Munjas
V. Hraste - I. Cutvarić
R. Munjas - I. Cutvarić
R. Munjas - K. Popović

Parovi 2. Liga
Mačkić / Ozimec - Horvatić / Cerinski
Mačkić / Ozimec - Mihelčić / Bajić
Horvatić / Cerinski - Mihelčić / Bajić
Mihelčić / Bajić - Ištvanić / Maričić

Parovi 3B. Liga
Rosandić / Filipčić - Rotim / Mlinarić
Rotim / Mlinarić - Mucić /Sermek

Parovi 4A. Liga
Jurčić /Lažnjak - Kovačić /Lautar
Somek / Bračić - Jurčić /Lažnjak

Parovi 4B. Liga
Dragičević / Ranogajec - Samodol / Karadzole
Samodol / Karadzole - Jelavić / Likić
Jelavić / Likić - Dragičević / Ranogajec

Parovi 5A. Liga
Završak /Završak - Periša / Dumalovski Janjušić
Periša / Dumalovski Janjušić - Brlečić / Durn
Brlečić / Durn - Završak /Završak

Parovi 5B. Liga
Čaklović /Martinović - Kallay / Valpotić
Kallay / Valpotić - Penić / Klenkar
Kallay / Valpotić - Tonković / Žarko
Penić / Klenkar - Tonković / Žarko
Tonković / Žarko - Čaklović /Martinović

Parovi 6A. Liga
Gugić / Jantoljak - Sedak-Benčić / Beslać
Gugić / Jantoljak - Rožmarić / Pržulj
Sedak-Benčić / Beslać - Rožmarić / Pržulj
Sedak-Benčić / Beslać - Draženović / Toplak
Draženović / Toplak - Gugić / Jantoljak

Parovi 6B. Liga
Durlen /Zrno - Biškup / Adanić
Krišković / Štefančić - Barić / Knez
Biškup / Adanić - Barić / Knez
Barić / Knez - Durlen /Zrno

Total:21.1.2022. 20:48:58-21.1.2022. 20:49:27
Chat



Kalendar

Trenutno se igra:

21.01.2022 20:00, Parovi 6B. Liga, San Spin
Biškup / Adanić - Durlen /Zrno
21.01.2022 20:00, 4A. Liga, Triumph
Ivan Tomulić - Vedran Benić
Dolazi:

GDSI21.01.2022 21:00, 5G. Liga, Špansko
Harry Walker - Vedran Mihelčić H2H

GDSI22.01.2022 09:30, 7F. Liga, kod Kutije Šibica
Luka Bartulović - Goran Katušin H2H

GDSI22.01.2022 10:00, 7B. Liga, TK Movens
Jasmin Peco - Karlo Fantoni H2H

GDSI22.01.2022 11:00, 8H. Liga, kod Kutije Šibica
Vedran Batrla - Boris Antunović H2H

GDSI22.01.2022 11:00, 6F. Liga, Špansko
Hrvoje Jurina - Zlatko Brbić H2H

GDSI22.01.2022 12:00, 6C. Liga, Movens
Danijel Lijović - Mateo Čukman H2H

GDSI22.01.2022 12:00, 8D. Liga, Velesajam (paviljon 8a)
Zlatko Vidačković - Marko Štefančić H2H

GDSI22.01.2022 13:00, Parovi 4A. Liga, Top Spin
Jurčić /Lažnjak - Kovačić /Lautar H2H

GDSI22.01.2022 14:00, 8A. Liga, TK Movens
Ivan Hrvoje Maljković - Adam Landeka H2H

GDSI22.01.2022 14:00, 4C. Liga, Ponikve
Juraj Obradović - Marko Golem H2H

GDSI22.01.2022 15:00, 6E. Liga, Trnje
Dario Pavlović - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI22.01.2022 15:00, 5F. Liga, Špansko
Mario Valpotić - Marko Đurković H2H

GDSI22.01.2022 16:00, 9A. Liga, Ponikve
Marko Pavić(1) - Ivica Bobek H2H

GDSI22.01.2022 16:00, 4A. Liga, Trnje
Dalibor Poplaša - Ivan Tomulić H2H

GDSI22.01.2022 16:00, 7A. Liga, Top Spin
Domagoj Kriskovic - Ivan Rezić H2H

GDSI22.01.2022 16:30, 4C. Liga, Chromos Savica
Domagoj Krišković - Ivan Cerinski H2H

GDSI22.01.2022 17:00, 4B. Liga, Ponikve
Marko Matošević - Filip Borić H2H

GDSI22.01.2022 17:00, 5A. Liga, Špansko
Edo Krmpotić - Zdenko Mićanović H2H

GDSI22.01.2022 17:00, 3D. Liga, Trnje
Saša Grgurić - Dražen Zrno H2H

GDSI22.01.2022 18:00, 5G. Liga, Špansko
Marijan Stričević - Miroslav Salaba H2H

GDSI22.01.2022 19:00, 2A. Liga, Trnje
Neven Špehar - Kristijan Petrinić H2H

GDSI22.01.2022 19:30, 7C. Liga, Trnje
Ivan Delač - Srđan Hebar H2H

GDSI22.01.2022 20:00, 6H. Liga, Trnje
Ivan Lekšić - Oskar Fiuri H2H

GDSI23.01.2022 09:00, 6F. Liga, Top Spin
Jozo Perić - Juraj Golubić H2H

GDSI23.01.2022 11:00, 6C. Liga, Triumph
Danijel Lijović - Mateo Čukman H2H

GDSI23.01.2022 11:00, 7G. Liga, Top Spin
Boris Vranešević - Zoran Bohaček H2H

GDSI23.01.2022 12:00, 3A. Liga, Ravnice
Zoran Muhek - Marko Mikeš H2H

GDSI23.01.2022 12:00, Parovi 4A. Liga, Chromos Savica
Jurčić /Lažnjak - Somek / Bračić H2H

GDSI23.01.2022 12:00, 6G. Liga, Ponikve
Domagoj Šušković - Sebastian Tin Sebastijan H2H

GDSI23.01.2022 13:00, 6D. Liga, Špansko
Mario Mojsinović - Domagoj Mandić H2H

GDSI23.01.2022 13:00, 9A. Liga, Triumph
Josip Jurišić - Dragan Čičak H2H

GDSI23.01.2022 13:00, 5D. Liga, Trnje
Marko Škrabić - Nikola Đikić H2H

GDSI23.01.2022 13:00, 4A. Liga, Top Spin
Dominko Blažević - Ivan Tomulić H2H

GDSI23.01.2022 13:00, 9A. Liga, Triumph
Josip Jurišić - Luka Bogdanović H2H

GDSI23.01.2022 14:00, 8F. Liga, Ponikve
Tomislav Pržulj - Stefan Arsić H2H

GDSI23.01.2022 14:00, 5B. Liga, Ponikve
Marta Turkalj - Miroslav Barišić H2H

GDSI23.01.2022 15:00, 5F. Liga, Top Spin
Andrej Adanić - Zvonimir Vlak H2H

GDSI23.01.2022 15:00, 6G. Liga, Triumph
Ivan Kaurinović - Željko Crljenica H2H

GDSI23.01.2022 15:00, 7A. Liga, kod Kutije Šibica
Iva Horvat - Denis Čuljak H2H

GDSI23.01.2022 16:00, 4D. Liga, Concordia
Filip Pavić - Ivan Milinković H2H

GDSI23.01.2022 18:00, 5E. Liga, Ponikve
Damir Jadrić - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI23.01.2022 19:00, Parovi 5A. Liga, Top Spin
Brlečić / Durn - Periša / Dumalovski Janjušić H2H

GDSI23.01.2022 19:00, 5G. Liga, Concordia
Vedran Mihelčić - Tomislav Maraković H2H

GDSI23.01.2022 19:00, PRIJATELJSKA, Ponikve
Tomislav Zastavnik - Marko Marušić H2H

GDSI23.01.2022 19:00, 5B. Liga, Ponikve
Martin Sertić - Hrvoje Bursić H2H

GDSI23.01.2022 19:30, 8A. Liga, TK Movens
Ivan Hrvoje Maljković - Stjepan Vudrag H2H

GDSI23.01.2022 19:30, Parovi 5B. Liga, San Spin
Penić / Klenkar - Kallay / Valpotić H2H

GDSI23.01.2022 20:00, 5A. Liga, kod Kutije Šibica
Zdenko Mićanović - Sanjin Kovacevic H2H

GDSI24.01.2022 20:00, 7C. Liga, Ponikve
Antonio Franković - Josip Matić H2H

GDSI24.01.2022 21:00, 6C. Liga, Mladost
Fran Krešić - Franjo Sakmardi H2H

GDSI24.01.2022 21:00, Parovi 1. Liga, Top Spin
Fiket / Petrinić - Vuletić /Kipčić H2H

GDSI24.01.2022 21:00, 5G. Liga, kod Kutije Šibica
Vedran Mihelčić - Marijan Stričević H2H

GDSI24.01.2022 21:00, 5G. Liga, Ravnice
Harry Walker - Tomislav Maraković H2H

GDSI25.01.2022 09:00, 3A. Liga, Špansko
Hrvoje Špes - Gorki Bratim H2H

GDSI25.01.2022 20:00, 7C. Liga, Špansko
Edi Zoričić - Josip Matić H2H

GDSI25.01.2022 21:00, 5D. Liga, Concordia
Nikola Đikić - Tomislav Guja H2H

GDSI25.01.2022 21:00, 4A. Liga, Oranice
Dominko Blažević - Petar Matić H2H

GDSI25.01.2022 21:00, 7E. Liga, Maksimir
Zoran Margić - Alen Perić H2H

GDSI26.01.2022 08:00, 8D. Liga, Trnje
Luka Crnjaković - Hrvoje Marušić H2H

GDSI26.01.2022 09:00, 7H. Liga, Concordia
Aleksandar Norsic - Tomislav Polić H2H

GDSI26.01.2022 16:00, 8B. Liga, kod Kutije Šibica
Darko Bišćan - Martin Šoštar H2H

GDSI26.01.2022 20:00, 7E. Liga, Concordia
Alen Perić - Tomislav Krmek H2H

GDSI26.01.2022 20:00, 7E. Liga, Concordia
Luka Duboković - Zoran Margić H2H

GDSI26.01.2022 21:00, 4B. Liga, kod Kutije Šibica
David Hrvatin - Filip Borić H2H

GDSI26.01.2022 21:00, 2A. Liga, Ponikve
Bruno Kodba - Kristijan Petrinić H2H

GDSI26.01.2022 21:00, 6C. Liga, TK Trešnjevka
Danijel Lijović - Fran Krešić H2H

GDSI26.01.2022 21:00, 6A. Liga, Tk Maksimir
Domagoj Vlak - Filip Lisjak H2H

GDSI27.01.2022 20:00, 3B. Liga, Trnje
Vladimir Vučković - Matija Kazalicki H2H

GDSI27.01.2022 21:00, 6H. Liga, kod Kutije Šibica
Oskar Fiuri - Vlatko Jakupčić H2H

Administracija28.1.2022.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.01.2022 21:00, 8A. Liga, Špansko
Marko Bakić - Ivan Hrvoje Maljković H2H

GDSI29.01.2022 10:00, 1. Liga, Ponikve
Helen Starešinić - Andrej Bajić H2H

GDSI29.01.2022 10:00, 6A. Liga, Ravnice
Hrvoje Dorotić - Filip Lisjak H2H

GDSI29.01.2022 11:00, 6B. Liga, kod Kutije Šibica
Lovro Lipak - Neven Kružljak H2H

GDSI29.01.2022 12:00, 5D. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Škrabić - Matija Kobetić H2H

GDSI29.01.2022 13:00, 5F. Liga, Top Spin
Mario Valpotić - Andrej Adanić H2H

GDSI29.01.2022 16:00, 7A. Liga, Top Spin
Domagoj Kriskovic - Iva Horvat H2H

GDSI29.01.2022 16:00, 4A. Liga, Ponikve
Vjekoslav Gadanac - Dominko Blažević H2H

GDSI29.01.2022 16:30, 4C. Liga, Chromos Savica
Ivan Cerinski - Valentin Mrak H2H

GDSI29.01.2022 17:00, 5G. Liga, Triumph
Miroslav Salaba - Tomislav Maraković H2H

Administracija30.1.2022.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.01.2022 09:00, 7H. Liga, kod Kutije Šibica
Aleksandar Norsic - Branko Cindro H2H

GDSI30.01.2022 11:00, 6H. Liga, Špansko
Drago Veselčić - Oskar Fiuri H2H

GDSI30.01.2022 11:00, 6C. Liga, Chromos
Danijel Lijović - Franjo Sakmardi H2H

GDSI30.01.2022 15:00, 4C. Liga, Ponikve
Valentin Mrak - Marko Golem H2H

GDSI30.01.2022 17:00, 5F. Liga, Top Spin
Josip Cmrečnjak - Marko Đurković H2H

GDSI30.01.2022 18:00, 7B. Liga, Ponikve
Tomislav Kranjec - Jasmin Peco H2H

GDSI31.01.2022 21:00, 5H. Liga, Ponikve
Dražen Barić - Tomislav Jurašić H2H

Administracija31.1.2022.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.01.2022
Kraj sezone 2022/01

ATP News