Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Karlo Sokol112:012:63
2. Darko Herak112:013:93
3. Damir Kipčić100:29:131
4. Ivan Tomulić100:26:121
5. Marko Galić000:00:00


Zadnji rezultati


3B. Liga
5.12.2023. - Trnje
Darko Herak67
Damir Kipčić36


8A. Liga
5.12.2023. - TK Trešnjevka
Ana Kovač66
Mate Ćorić11


8A. Liga
5.12.2023. - Ravnice
Dejan Tešić76
Matej Čičak53


4C. Liga
5.12.2023. - Ponikve
Gorki Bratim66
Marko Punoš31


4C. Liga
5.12.2023. - Ponikve
Marko Mlinarić6210
Miro Smiljanic465


6D. Liga
5.12.2023. - Top Spin
Fran Mataga1710
Miroslav Salaba654


6A. Liga
5.12.2023. - Ponikve
Josip Šimić66
Matija Džepina-Bajić43


7B. Liga
4.12.2023. - Velesajam (pav. 6)
Saša Marković66
Hrvoje Ditrih43


5D. Liga
4.12.2023. - Concordia
Robert Trivunčević66
Denis Čuljak31


6A. Liga
4.12.2023. - Ponikve
Filip Draženović266
Drago Veselčić612


4B. Liga
3.12.2023. - Top Spin
Goran Tišljarić66
Željko Crljenica12


2A. Liga
3.12.2023. - Top Spin
Ivan Leskovar76
Karlo Tonković62


9C. Liga
3.12.2023. - Ponikve
Tihomir Hranilović66
Vice Mandaric30


9E. Liga
3.12.2023. - Velesajam (pav. 6)
Boris Vranešević66
Marko Gudelj10


6B. Liga
3.12.2023. - Ponikve
Matija Sivec7610
Filip Brkić576


3B. Liga
3.12.2023. - Trnje
Karlo Sokol66
Ivan Tomulić42


5H. Liga
3.12.2023. - Concordia
Bruno Hemen77
Robby Bauer65


6A. Liga
3.12.2023. - Concordia
Mario Mojsinović66
Luka Vlašić40


3D. Liga
3.12.2023. - TK Trešnjevka
Šimun Rotim6412
Saša Čaklović4610

Neodigrani susreti




25.11.2023 09:00, 7E. Liga, Top Spin
Anton Bošnjak - Mario Mojsinović



VS
0
1


Anton BošnjakIme i prezimeMario Mojsinović
301.Ranking210.
1183,02Elo1357,67
30/64 (47%)Omjer49/85 (58%)
19.2.2022.U ligi od5.9.2021.
1997Godina rođenja1993
175 cmVisina182 cm
90 kgTežina72 kg
DesnaIgra rukomDesna
3,70 (27%)Koeficijent1,37 (73%)


Zadnji susret:

7E. Liga
25.11.2023 - Top Spin
Mario Mojsinović66
Anton Bošnjak13
Chat




U suradnji sa

Kalendar
Prošlo:

05.12.2023 21:00, 3C. Liga, Concordia
Vedran Mucić - Tino Kirin
05.12.2023 21:00, Parovi 2B. Liga, Mladost
Lukić / Perić - Rosandić / Jovanović
Dolazi:

GDSI06.12.2023 12:00, 9C. Liga, Medveščak
Tihomir Hranilović - Zoran Bohaček H2H

GDSI06.12.2023 12:00, 3A. Liga, Top Spin
Matija Kobetić - Kristijan Matijašević H2H

GDSI06.12.2023 21:00, 7D. Liga, Triumph
Zoran Margić - Damir Pirić H2H

GDSI06.12.2023 21:00, 6B. Liga, Concordia
Tomislav Belošić - Iva Horvat (m) H2H

GDSI06.12.2023 21:00, 9B. Liga, TK Trešnjevka
Ivan Vasić - Ivan Maras H2H

GDSI07.12.2023 11:00, 7D. Liga, Velesajam (pav. 6)
Siniša Svetec - Dario Brkić H2H

GDSI07.12.2023 11:00, 6D. Liga, Špansko
Tomislav Polić - Fran Mataga H2H

GDSI07.12.2023 13:00, 9C. Liga, Concordia
Zoran Bohaček - Krešimir Buden H2H

GDSI07.12.2023 14:00, 4C. Liga, Veslačka
Tvrtko Jureša - Gorki Bratim H2H

GDSI07.12.2023 18:00, 9E. Liga, TK Terra
Marko Gudelj - Tadej Pešl H2H

GDSI07.12.2023 19:00, 4D. Liga, Mladost
Ensar Husković - Dražen Zrno H2H

GDSI07.12.2023 19:00, 6B. Liga, Concordia
Filip Brkić - Iva Horvat (m) H2H

GDSI07.12.2023 21:00, 8D. Liga, Concordia
Ivan Ivo Penić - Mateo Bandalo H2H

GDSI08.12.2023 08:00, 5B. Liga, Concordia
Ivo Čavrak - Davor Palčec H2H

GDSI08.12.2023 09:00, 5E. Liga, Concordia
Tihomir Smuđ - Jozo Perić H2H

GDSI08.12.2023 15:00, 3A. Liga, Top Spin
Matija Kobetić - Alen Ontl H2H

GDSI08.12.2023 15:00, 3A. Liga, Chromos
Kristijan Matijašević - Bruno Kodba H2H

GDSI08.12.2023 18:00, 7B. Liga, Top Spin
Ivan Horvat (2) - Saša Marković H2H

GDSI08.12.2023 20:00, 4C. Liga, Špansko
Marko Punoš - Marko Mlinarić H2H

GDSI09.12.2023 10:00, 9A. Liga, Ravnice
Fran Galić - Danijel Mutak H2H

GDSI09.12.2023 10:00, 9E. Liga, Velesajam (pav. 6)
Boris Vranešević - Tadej Pešl H2H

GDSI09.12.2023 11:00, 7B. Liga, Concordia
Luka Šmalcelj - Ivan Horvat (2) H2H

GDSI09.12.2023 12:00, 9C. Liga, TK Trešnjevka
Krešimir Buden - Tihomir Hranilović H2H

GDSI09.12.2023 12:00, 4B. Liga, Špansko
Željko Crljenica - Hrvoje Bursić H2H

GDSI09.12.2023 13:00, 8C. Liga, San Spin
Stipe Šarlija - Suraja Poštić H2H

GDSI09.12.2023 13:00, 5B. Liga, Špansko
Marko Štefančić - Borna Milković H2H

GDSI09.12.2023 14:00, 5C. Liga, Špansko
Zlatko Antonić - Vlaho Stanišić H2H

GDSI09.12.2023 16:30, 7A. Liga, Mladost
Domagoj Šušković - Kristijan Posavec H2H

GDSI09.12.2023 17:00, 3B. Liga, Mladost
Damir Kipčić - Karlo Sokol H2H

GDSI09.12.2023 20:00, 5A. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Zoran Sladoljev H2H

GDSI10.12.2023 09:00, 9B. Liga, Top Spin
Ivan Mijić - Ivan Vasić H2H

GDSI10.12.2023 10:00, 7B. Liga, Oranice
Saša Marković - Luka Šmalcelj H2H

GDSI10.12.2023 10:00, 3D. Liga, Top Spin
Saša Čaklović - Goran Russo H2H

GDSI10.12.2023 11:00, 4D. Liga, Špansko
Petar Lazarevski - Dražen Zrno H2H

GDSI10.12.2023 11:00, 7A. Liga, Top Spin
Domagoj Šušković - Hrvoje Marušić H2H

GDSI10.12.2023 11:00, 9E. Liga, Ravnice
Boris Vranešević - Tihomir Maršić H2H

GDSI10.12.2023 12:00, 5B. Liga, Oranice
Davor Palčec - Marko Štefančić H2H

GDSI10.12.2023 13:00, 8A. Liga, TK Trešnjevka
Mate Ćorić - Ivan Bacan H2H

GDSI10.12.2023 13:00, 7B. Liga, Mladost
Vanja Kralj - Hrvoje Ditrih H2H

GDSI10.12.2023 15:00, 5D. Liga, Top Spin
Andrej Adanić - Denis Čuljak H2H

GDSI10.12.2023 16:00, 8E. Liga, Špansko
Antun Milišić - Mario Rončević H2H

GDSI10.12.2023 18:00, Parovi 2A. Liga, Top Spin
Penić / Klenkar - Peco / Dumalovski Janjušić H2H

GDSI10.12.2023 19:00, 6B. Liga, Chromos Savica
Filip Brkić - Duje Lozić H2H

GDSI11.12.2023 11:00, 8B. Liga, Concordia
Duško Vukmanović - Krunoslav Štivičić H2H

GDSI11.12.2023 20:00, Parovi 2B. Liga, Mladost
Rosandić / Jovanović - Lumpert / Miholić H2H

GDSI11.12.2023 21:00, 6A. Liga, Ponikve
Mario Mojsinović - Filip Draženović H2H

GDSI11.12.2023 21:00, 7B. Liga, Oranice
Nenad Čaklović - Luka Šmalcelj H2H

GDSI12.12.2023 17:00, Parovi 4A. Liga, Concordia
Čaklović / Martinović - Horvat / Vuletić H2H

GDSI12.12.2023 20:00, Parovi 3B. Liga, Trnje
Greiner / Šter - Jurčić / Murat H2H

GDSI13.12.2023 20:00, 8A. Liga, TK Trešnjevka
Mate Ćorić - Matej Čičak H2H

GDSI13.12.2023 20:00, 7B. Liga, Concordia
Hrvoje Ditrih - Ivan Horvat (2) H2H

GDSI13.12.2023 20:00, 8B. Liga, Concordia
Duško Vukmanović - Robert Ivanišević H2H

GDSI13.12.2023 21:00, 5B. Liga, Concordia
Ivo Čavrak - Borna Milković H2H

GDSI14.12.2023 18:00, 9E. Liga, TK Terra
Marko Gudelj - Tihomir Maršić H2H

GDSI14.12.2023 20:00, 3C. Liga, Trnje
Saša Grgurić - Matija Kazalicki H2H

GDSI14.12.2023 21:00, 6B. Liga, Maksimir
Tomislav Belošić - Duje Lozić H2H

GDSI15.12.2023 15:00, 3A. Liga, Chromos
Bruno Kodba - Matija Kobetić H2H

GDSI16.12.2023 10:00, 6B. Liga, Concordia
Duje Lozić - Iva Horvat (m) H2H

GDSI16.12.2023 15:00, 4A. Liga, Prince
Bojan Poturica - Ivor Gavrilović H2H

GDSI16.12.2023 18:00, 5A. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Alen Crnjac H2H

GDSI17.12.2023 08:00, 7B. Liga, Concordia
Vanja Kralj - Ivan Horvat (2) H2H

GDSI17.12.2023 12:00, 9B. Liga, Maksimir
Ivan Vasić - Marko Gotvald H2H

GDSI19.12.2023 20:00, Parovi 3B. Liga, Trnje
Greiner / Šter - Krišković / Štefančić H2H

GDSI19.12.2023 21:00, 5B. Liga, Concordia
Davor Palčec - Luka Bartulović H2H

GDSI20.12.2023 19:00, 3D. Liga, Trnje
Goran Russo - Stipe Rosandić H2H

GDSI21.12.2023 20:00, 3C. Liga, Trnje
Vedran Mucić - Matija Kazalicki H2H

GDSI23.12.2023 18:00, 5A. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Mario Valpotić H2H

Administracija28.12.2023.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Administracija30.12.2023.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

31.12.2023
Kraj sezone 2023/12

ATP News