Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Marin Rađa336:036:159
2. Alen Ontl313:429:325
3. Darko Herak112:110:103
4. Karlo Tonković200:413:252
5. Karlo Sokol100:26:121


Zadnji rezultati


5B. Liga
24.4.2024. - Ravnice
Tin Herenčić267
Patrik Mesec635


10C. Liga
24.4.2024. - Mladost
Toma Majić66
Tin Papišta42


5H. Liga
24.4.2024. - Ravnice
Tomislav Špiljak67
Lovre Šarlija26


5D. Liga
24.4.2024. - Top Ten Prečko
Miroslav Pinkas4710
Ivan Tomulić662


8F. Liga
24.4.2024. - Mladost
Neven Krnić67
Gabriela Begic Rogoznica15


2A. Liga
24.4.2024. - Ponikve
Nikola Čolak67
Goran Kovačić45


5G. Liga
24.4.2024. - Trnje
Danko Greiner3615
Ivor Gavrilović6313


10G. Liga
24.4.2024. - Zagi - Velesajam pav 6
Dorian Tepić7410
Alan Legin568


8G. Liga
24.4.2024. - Concordia
Tomislav Mijić66
Alen Alić33


11E. Liga
24.4.2024. - Ravnice
Kristijan Posavec66
Marko Lubura02


8C. Liga
24.4.2024. - Zagi - Velesajam pav 6
Alen Lacković66
Zoran Margić32


3D. Liga
24.4.2024. - Prince
Mario Švec3711
Kristijan Matijašević669


11C. Liga
24.4.2024. - Trnje
Krešimir Buden66
Alen Bejuk20


5H. Liga
23.4.2024. - Maksimir
Tomislav Špiljak66
Ivan Lekšić34


10G. Liga
23.4.2024. - San Spin
Ivan Ivo Penić66
Filip Sakač33


7H. Liga
23.4.2024. - San Spin
Miroslav Salaba66
Saša Marković33


10G. Liga
23.4.2024. - Croata Utrine
Ivan Ivo Penić66
Dorian Tepić11


10B. Liga
23.4.2024. - Ponikve
Saša Bajić66
Antonio Jakšić01


Parovi 3B. Liga
23.4.2024. - Chromos
Gavrilović / Škrlec66
Muha / Horvat22

Neodigrani susreti




04.03.2024 20:00, 2B. Liga, Mladost
Karlo Tonković - Stipe Rosandić



VS
1
0


Karlo TonkovićIme i prezimeStipe Rosandić
19.Ranking54.
1651,99Elo1553,12
27/51 (53%)Omjer130/273 (48%)
6.11.2021.U ligi od10.4.2016.
1998Godina rođenja1993
cmVisina185 cm
kgTežina90 kg
Igra rukomDesna
1,56 (64%)Koeficijent2,78 (36%)


Zadnji susret:

2B. Liga
04.03.2024 - Mladost
Karlo Tonković66
Stipe Rosandić44




Kalendar
Prošlo:

24.04.2024 21:00, 6H. Liga, Ponikve
Zoran Sladoljev - Ivo Čavrak
24.04.2024 21:00, 10C. Liga, Mladost
Toma Majić - Tin Papišta
Dolazi:

GDSI25.04.2024 08:00, 8B. Liga, Velesajam (pav. 6)
Siniša Svetec - Vanja Hecer H2H

GDSI25.04.2024 15:00, 2. Liga (ž), Concordia
Ana Katušin - Iva Pezić H2H

GDSI25.04.2024 15:00, 2B. Liga, Oranice
Ante Soldo - Vladimir Vučković H2H

GDSI25.04.2024 15:00, 10F. Liga, Top Ten Prečko
Tomislav Jajac - Tadej Pešl H2H

GDSI25.04.2024 16:00, 6G. Liga, Mladost
Marta Turkalj - Matija Sivec H2H

GDSI25.04.2024 16:00, 9E. Liga, Tenis centar Tolić
Dejan Marendić - Stipe Šarlija H2H

GDSI25.04.2024 17:00, 6D. Liga, Mladost
Marko Štefančić - Filip Ćurčić H2H

GDSI25.04.2024 17:00, 10D. Liga, Staro Trnje
Šimun Rogoznica - Luka Šmalcelj H2H

GDSI25.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Goran Ivišić H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 8E. Liga, Top Ten
Igor Tvrtković - Drago Veselčić H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 4B. Liga, Mladost
Saša Grgurić - Ivan Novko H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Sirovec - Marin Galić H2H

GDSI25.04.2024 18:00, 4B. Liga, Mladost
Saša Grgurić - Ivan Novko H2H

GDSI25.04.2024 18:30, 4A. Liga, Staro Trnje
Josip Škof - Davor Sitar H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 7E. Liga, Staro Trnje
Robby Bauer - Naomi Munitic H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 5F. Liga, Ponikve
Željko Crljenica - Neven Stipčević H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 9F. Liga, Mladost
Petar Rilović - Stjepan Barić H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 11B. Liga, Zagi - Velesajam pav 6
Nikola Beljan - Josip Buzov H2H

GDSI25.04.2024 19:00, 4D. Liga, Maksimir
Juraj Radanović - Dominko Blažević H2H

GDSI25.04.2024 20:00, 9G. Liga, Concordia
Bartol Žic - Tomislav Kranjec H2H

GDSI25.04.2024 20:00, 5D. Liga, Top Ten Prečko
Miroslav Pinkas - Petar Pazin H2H

GDSI26.04.2024 09:00, 8H. Liga, Maksimir
Jozo Perić - Tihana Jelinović (M) H2H

GDSI26.04.2024 14:00, 4D. Liga, Staro Trnje
Sanjin Kovacevic - Dominik Šalković H2H

GDSI26.04.2024 14:00, 3C. Liga, Trnje
Ognjen Prelog - Marin Njirić H2H

GDSI26.04.2024 15:00, 6E. Liga, Staro Trnje
Natko Peter - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI26.04.2024 16:00, 8E. Liga, Staro Trnje
Aleksandar Krstev - Renato Horvat H2H

GDSI26.04.2024 16:00, 9C. Liga, Veternica
Vanja Kralj - Nediljko Kovač H2H

GDSI26.04.2024 16:00, 5E. Liga, Concordia
Ensar Husković - Jasmin Peco H2H

GDSI26.04.2024 17:00, 7F. Liga, Rudeš
Filip Naglić - Andrija Garofulić H2H

GDSI26.04.2024 17:00, 7G. Liga, Mladost
Luka Švastec - Oskar Fiuri H2H

GDSI26.04.2024 17:00, 11D. Liga, Trnje
David Pruša - Darko Bišćan H2H

GDSI26.04.2024 17:30, 11A. Liga, Mladost
Koraljka Mlakar (m) - Krešimir Viduka H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 9G. Liga, Mladost
Josip Režek - Josip Tečer H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 10G. Liga, Concordia
Mihovil Magdic - Ivan Ivo Penić H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 7B. Liga, Tenis centar Tolić
Andrej Konjevod - Mario Kelečić H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 9G. Liga, San Spin
Damir Pirić - Tomislav Kranjec H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 11A. Liga, Staro Trnje
Dominik Barbarić - Danijel Mutak H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 8C. Liga, Trnje
Antonio Surjan Žanko - Domagoj Grbeša H2H

GDSI26.04.2024 18:00, 4D. Liga, Staro Trnje
Sanjin Kovacevic - Saša Čaklović H2H

GDSI26.04.2024 20:00, 10C. Liga, Staro Trnje
Tin Papišta - Dominik Klobučar H2H

GDSI26.04.2024 20:00, 6C. Liga, Veternica
Domagoj Mandić - Vlaho Stanišić H2H

GDSI26.04.2024 20:30, 7E. Liga, Staro Trnje
Robby Bauer - Dražen Zrno H2H

GDSI26.04.2024 21:00, 5A. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Matija Rubeša H2H

Administracija27.4.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.04.2024 09:00, 2. Liga (ž), Špansko
Veronika Kadivnik - Jelena Filko H2H

GDSI27.04.2024 09:00, 3D. Liga, Staro Trnje
Igor Vrabec - Mario Švec H2H

GDSI27.04.2024 10:00, 11C. Liga, Staro Trnje
Zoran Bohaček - Miroslav Pašagić H2H

GDSI27.04.2024 10:00, 6A. Liga, Mladost
Slobodan Sivec - Andrej Adanić H2H

GDSI27.04.2024 11:00, 11C. Liga, TK Trešnjevka
Krešimir Buden - Marko Gudelj H2H

GDSI27.04.2024 11:00, GDSI Kup, Špansko
Marko Štefančić - Matej Lovrić H2H

GDSI27.04.2024 11:00, 5A. Liga, Staro Trnje
Domagoj Penić - Matija Rubeša H2H

GDSI27.04.2024 12:00, 4D. Liga, Staro Trnje
Dominik Šalković - Dominko Blažević H2H

GDSI27.04.2024 15:00, 8B. Liga, Chromos Savica
Stipe Buljan - Danijel Lijović H2H

GDSI27.04.2024 17:00, 7B. Liga, Špansko
Ivan Vujnović - Andrej Konjevod H2H

GDSI27.04.2024 18:00, 5H. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Ivan Lekšić H2H

GDSI27.04.2024 19:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić
Tomislav Špiljak - Hrvoje Bursić H2H

GDSI28.04.2024 09:00, 8H. Liga, Concordia
Jozo Perić - Ivan Didović H2H

GDSI28.04.2024 09:00, 8A. Liga, Staro Trnje
Domagoj Šušković - Tomislav Polić H2H

GDSI28.04.2024 10:00, 10A. Liga, TK Trešnjevka
Mario Rončević - Tonko Čupić H2H

GDSI28.04.2024 10:00, 9D. Liga, Chromos Savica
Marko Erceg - Filip Vukasovic H2H

GDSI28.04.2024 10:30, 4D. Liga, Staro Trnje
Dominko Blažević - Saša Čaklović H2H

GDSI28.04.2024 11:00, 7B. Liga, Staro Trnje
Ivan Vujnović - Bruno Bauer H2H

GDSI28.04.2024 12:30, 10D. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Medved - Hrvoje Habunek H2H

GDSI28.04.2024 17:00, 10H. Liga, Prečko
Josip Seidl - Dino Rakipović H2H

GDSI28.04.2024 19:00, 5G. Liga, Mladost
Goran Ivišić - Slaven Bušić H2H

GDSI28.04.2024 19:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Fran Mataga - Donat Barišić H2H

GDSI28.04.2024 19:00, 8D. Liga, Chromos Savica
Tomislav Maraković - Tomislav Belošić H2H

Administracija29.4.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.04.2024 16:00, 7D. Liga, Concordia
Iva Horvat (m) - Alen Preldžić H2H

GDSI29.04.2024 17:00, 4B. Liga, Mladost
Ivan Novko - Vedran Mucić H2H

GDSI29.04.2024 17:00, 11A. Liga, Ponikve
Krešimir Viduka - Danijel Mutak H2H

GDSI29.04.2024 17:00, 4D. Liga, Maksimir
Juraj Radanović - Saša Čaklović H2H

GDSI29.04.2024 19:00, 8C. Liga, Tolić
Ivan Žgela - Zoran Margić H2H

GDSI29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H

GDSI29.04.2024 19:00, 6H. Liga, Concordia
Ivo Čavrak - Zoran Sladoljev H2H

GDSI29.04.2024 19:00, 6A. Liga, San Spin
Petar Matić - Andrej Adanić H2H

GDSI29.04.2024 19:00, 8H. Liga, Concordia
Filip Pažanin - Jozo Perić H2H

GDSI29.04.2024 20:00, 5D. Liga, Concordia
Petar Pazin - Ivan Tomulić H2H

GDSI29.04.2024 20:00, 10C. Liga, Mladost
Tin Papišta - Marijan Lovrinić H2H

GDSI30.04.2024 17:00, 9D. Liga, Maksimir
Marko Erceg - Tihomir Maršić H2H

GDSI30.04.2024 19:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Ivan Rezić - Fran Mataga H2H

GDSI30.04.2024 20:00, 10H. Liga, Staro Trnje
Dražen Martinović - Dino Rakipović H2H

GDSI30.04.2024 20:00, 9D. Liga, Concordia
Vedran Ćatić - Filip Vukasovic H2H

Administracija30.4.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.04.2024
Kraj sezone 2024/04

GDSI01.05.2024 09:00, 2. Liga (ž), Tk Građanski
Jelena Filko - Iva Pezić H2H

GDSI01.05.2024 10:00, 5H. Liga, Mladost
Hrvoje Bursić - Ivan Lekšić H2H

Turnir4.5.2024.
GDSI Challenger 2024
Više...

Turnir12.05.2024
2. GDSI Pro - Proljeće 2023
Više...

ATP News