Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Ivan Vasić212:316:194
2. Tomislav Belošić112:012:63
3. Marko Tolić101:27:101
4. Mihael Trkulja000:00:00
5. Hamza Suljić000:00:00


Zadnji rezultati


1. Liga (ž)
16.6.2024. - Staro Trnje
Jasna Horvat4610
Tihana Jelinović645


5C. Liga
16.6.2024. - TK Maja
Andrej Adanić76
Filip Lažnjak61


5F. Liga
16.6.2024. - Tenis centar Tolić
Filip Herljević66
Boris Muha24


9G. Liga
16.6.2024. - Staro Trnje
Antonio Jakšić76
Zoran Bohaček52


3B. Liga (ž)
16.6.2024. - Mladost
Suraja Poštić66
Petra Rebernjak20


5E. Liga
16.6.2024. - Mladost
Tomislav Đapić6710
Stjepan Miškić761


2B. Liga
16.6.2024. - Maksimir
Nikola Čolak6610
Saša Čaklović175


6D. Liga
16.6.2024. - Staro Trnje
Marko Đurković66
Vanja Baljak23


8B. Liga
16.6.2024. - Mladost
Andrej Kalea6310
Adrijan Jakšić166


7A. Liga
16.6.2024. - Tk Građanski
Borna Milković66
Filip Naglić40


6C. Liga
15.6.2024. - Špansko
Antun Čelebija66
Ivan Vujnović23


3B. Liga
15.6.2024. - Tenis centar Tolić
Darko Herak6510
Karlo Tonković274


7B. Liga
15.6.2024. - Tenis centar Tolić
Marko Babić66
Anton Bošnjak22


9D. Liga
15.6.2024. - Staro Trnje
Vanja Hecer6210
David Pruša467


3B. Liga (ž)
15.6.2024. - Tk Građanski
Visnja Metzinger66
Petra Rebernjak03


2A. Liga (ž)
15.6.2024. - Mladost
Veronika Sekoranja76
Koraljka Mlakar52


9B. Liga
15.6.2024. - Staro Trnje
Nikola Beljan6210
Dean Bertoncelj268


2B. Liga
15.6.2024. - Tenis centar Tolić
Stjepan Žitnik76
Saša Čaklović62


10A. Liga
15.6.2024. - Ponikve
Božo Kelić77
Robert Bogut56

Neodigrani susreti




28.05.2024 20:00, 9D. Liga, Staro Trnje
Tomislav Belošić - Luka Šmalcelj



VS
1
1


Tomislav BelošićIme i prezimeLuka Šmalcelj
256.Ranking285.
1129,80Elo897,73
51/108 (47%)Omjer89/207 (43%)
4.11.2021.U ligi od7.6.2018.
1996Godina rođenja1974
203 cmVisina181 cm
110 kgTežina75 kg
DesnaIgra rukomLijeva
1,27 (79%)Koeficijent4,76 (21%)


Zadnji susret:

6H. Liga
13.01.2023 - Triumph
Luka Šmalcelj067
Tomislav Belošić615




Kalendar

Trenutno se igra:

16.06.2024 19:00, 8G. Liga, Mladost
Mihovil Magdic - Josip Tečer
16.06.2024 19:00, 8B. Liga, Chromos Savica
Donat Barišić - Domagoj Šušković
Dolazi:

GDSI17.06.2024 09:00, 6H. Liga, Concordia 2
Miroslav Salaba - Jozo Perić H2H

GDSI17.06.2024 11:00, 5C. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Stipe Rosandić H2H

GDSI17.06.2024 16:00, 11B. Liga, Veternica
Ivan Šimić - Karlo Čižmešija H2H

GDSI17.06.2024 17:00, 6B. Liga, Ponikve
Miroslav Barišić - Yuriy Levchuk H2H

GDSI17.06.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Josip Strmečki H2H

GDSI17.06.2024 17:30, 10A. Liga, Mladost
Božo Kelić - Dražen Martinović H2H

GDSI17.06.2024 18:00, 1. Liga, Veternica
Martin Roll - Antonio Salopek H2H

GDSI17.06.2024 18:00, 7C. Liga, Mladost
Aleksandar Radojčić - Ivan Žgela H2H

GDSI17.06.2024 18:00, 3A. Liga, TK Maja
Goran Kušec - Matija Rubeša H2H

GDSI17.06.2024 18:30, 5G. Liga, Mladost
Luka Švastec - Matej Luburić H2H

GDSI17.06.2024 19:00, GDSI Kup, San Spin
Monika Likić - Luka Dobrović H2H

GDSI17.06.2024 19:00, 5C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Davor Sitar H2H

GDSI17.06.2024 20:00, 3D. Liga, Chromos Savica
Igor Vrabec - Dominik Šalković H2H

GDSI17.06.2024 20:00, 9F. Liga, Veternica
Marko Tolić - Mihael Trkulja H2H

GDSI17.06.2024 21:00, 8E. Liga, Ponikve
Filip Barišić - Tomislav Polić H2H

GDSI18.06.2024 08:00, 8H. Liga, Staro Trnje
Vedran Ćatić - Stjepan Barić H2H

GDSI18.06.2024 17:00, 5H. Liga, Veternica
Filip Ćurčić - Ensar Husković H2H

GDSI18.06.2024 17:30, 8B. Liga, Mladost
Adrijan Jakšić - Danijel Lijović H2H

GDSI18.06.2024 18:00, 1. Liga, Staro Trnje
Goran Kovačić - Antonio Salopek H2H

GDSI18.06.2024 18:00, 5H. Liga, Staro Trnje
Andrija Špoljar - Ivan Rezić H2H

GDSI18.06.2024 18:00, 3A. Liga (ž), Tk Prečko
Sanda Aralica Čleković - Nevena Vrataric H2H

GDSI18.06.2024 18:00, 7E. Liga, TK PONIKVE
Goran Katušin - Tom Jasak H2H

GDSI18.06.2024 18:00, 7E. Liga, Ponikve
Tom Jasak - Goran Katušin H2H

GDSI18.06.2024 18:30, 5B. Liga, Staro Trnje
Lovre Botica - Miro Glagolić H2H

GDSI18.06.2024 19:00, 5A. Liga, Maksimir
Tin Herenčić - Domagoj Penić H2H

GDSI19.06.2024 09:30, 5C. Liga, Mladost
Stipe Rosandić - Robert Krajačić H2H

GDSI19.06.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje
Slaven Bušić - Danko Greiner H2H

GDSI19.06.2024 17:00, 5H. Liga, Špansko
Andrija Špoljar - Filip Ćurčić H2H

GDSI19.06.2024 18:00, 9G. Liga, Trnje
Marko Šimić - Tomislav Kranjec H2H

GDSI19.06.2024 18:00, 2A. Liga (ž), Mladost
Koraljka Mlakar - Jelena Filko H2H

GDSI19.06.2024 20:00, 8G. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Medved - Josip Tečer H2H

GDSI19.06.2024 20:00, 8G. Liga, Staro Trnje
Mihovil Magdic - Zlatko Brbić H2H

GDSI20.06.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Matej Luburić H2H

GDSI20.06.2024 18:00, 4A. Liga, Rudeš
Gorki Bratim - Lordan Hristov H2H

GDSI21.06.2024 07:00, 5H. Liga, Špansko
Marko Mikeš - Filip Ćurčić H2H

GDSI21.06.2024 10:00, 11B. Liga, Veternica
Karlo Čižmešija - Jelena Pranjić (m) H2H

GDSI21.06.2024 19:00, 8F. Liga, TK Maja
Tihana Jelinović (M) - Saša Bajić H2H

GDSI21.06.2024 19:00, 3A. Liga, Trnje
Marin Njirić - Matija Rubeša H2H

GDSI21.06.2024 20:00, 7H. Liga, Trnje
Antonio Surjan Žanko - Oskar Fiuri H2H

GDSI21.06.2024 20:00, 8G. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Medved - Zlatko Brbić H2H

GDSI22.06.2024 17:00, 5C. Liga, Veternica
Robert Krajačić - Andrej Adanić H2H

GDSI22.06.2024 20:00, 5D. Liga, Trnje
Hrvoje Bursić - Marko Pletikosa H2H

GDSI23.06.2024 09:00, 8E. Liga, Špansko
Tomislav Polić - Mario Dragija H2H

GDSI23.06.2024 09:30, 2A. Liga (ž), Trnje
Jelena Pranjić - Veronika Sekoranja H2H

GDSI23.06.2024 11:00, 10B. Liga, Mladost
Filip Sakač - Tatjan Topalović H2H

GDSI23.06.2024 18:00, 7G. Liga, TK Grof
Filip Draženović - Saša Smrk H2H

GDSI23.06.2024 20:00, 8B. Liga, Chromos Savica
Donat Barišić - Danijel Lijović H2H

GDSI24.06.2024 20:00, 4A. Liga, Mala Šalata
Gabriel Gutierrez - Lordan Hristov H2H

GDSI24.06.2024 20:00, 4A. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Gabriel Gutierrez H2H

GDSI25.06.2024 18:00, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Goran Ivišić H2H

GDSI25.06.2024 20:00, 4A. Liga, Concordia
Petar Pazin - Gorki Bratim H2H

GDSI26.06.2024 18:00, 5C. Liga, TK Grof
Filip Lažnjak - Robert Krajačić H2H

GDSI27.06.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Luka Švastec H2H

GDSI27.06.2024 18:00, 4C. Liga, Concordia
Miroslav Pinkas - Duško Govorko H2H

GDSI27.06.2024 21:00, 4A. Liga, Concordia
Gabriel Gutierrez - Petar Pazin H2H

GDSI30.06.2024 17:00, Parovi 3A. Liga, Tenis centar Tolić
Dumalovski Janjušić / Milković - Šoštarić / Lukenda H2H

GDSI01.07.2024 20:00, 4A. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Petar Pazin H2H

Administracija4.7.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Turnir06.07.2024
Hot in the City GDSI Grand Prix 2024
Više...

Administracija6.7.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija7.7.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

07.07.2024
Kraj sezone 2024/06

ATP News