Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Marko Marušić437:541:3210
2. Boris Bernik336:137:269
3. Mario Biškup426:444:378
4. Ivan Rezić324:329:277
5. Domagoj Tubikanec501:1031:595
6. Neza Knez313:429:305


Zadnji rezultati


9A. Liga
18.10.2021. - Maksimir
Antonijo Petrina66
Marijan Lovrinić43


7E. Liga
18.10.2021. - Staro Trnje
Alen Hlevnjak066
Neven Kružljak622


5G. Liga
18.10.2021. - Staro Trnje
David Hrvatin466
Josip Cmrečnjak614


1. Liga (ž)
18.10.2021. - Mladost
Kristina Crnković77
Jasna Horvat56


10A. Liga
18.10.2021. - Mladost
Dinka Dumičić66
Alen Jelovac30


5H. Liga
18.10.2021. - Tolić
Mate Batinić67
Domagoj Tomec26


6H. Liga
18.10.2021. - Maksimir
Mateo Čukman646
Tomislav Guja163


3D. Liga
18.10.2021. - Trnje
Luka Marjanović636
Ivan Novko364


5E. Liga
18.10.2021. - Staro Trnje
Duško Govorko66
Marko Mlinarić24


5F. Liga
17.10.2021. - Špansko
Mario Valpotić5710
Miroslav Barišić757


Parovi 3B. Liga
17.10.2021. - Trnje
Lemić / Kulušić66
Rotim / Mlinarić42


7C. Liga
17.10.2021. - Ponikve
Tomislav Jurašić66
Matej Luburić21


Parovi 6B. Liga
17.10.2021. - Ponikve
Periša / Dumalovski Janjušić66
Sedak-Benčić / Beslać32


7F. Liga
17.10.2021. - Ponikve
Martin Sertić66
Stefan Arsić02


6G. Liga
17.10.2021. - Ponikve
Marta Turkalj66
Damir Kecko42


2A. Liga (ž)
17.10.2021. - Staro Trnje
Tihana Jelinović6710
Dora Jelić757


7E. Liga
17.10.2021. - Trnje
Luka Vlašić66
Neven Kružljak03


5G. Liga
17.10.2021. - Trnje
David Hrvatin67
Hrvoje Brlečić46


7A. Liga
17.10.2021. - Mladost
Dražen Barić66
Marijan Gotić41


4D. Liga
17.10.2021. - Trnje
Ivica Šantek466
Domagoj Nosić641

Neodigrani susreti




28.09.2021 18:00, 6D. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Marušić - Dino Zarić



VS
0
1


Marko MarušićIme i prezimeDino Zarić
430.Ranking397.
1169,17Elo1169,05
4/9 (44%)Omjer1/4 (25%)
9.9.2021.U ligi od15.9.2021.
1992Godina rođenja1991
cmVisina183 cm
kgTežina100 kg
Igra rukomDesna
2,00 (50%)Koeficijent2,00 (50%)


Zadnji susret:

6D. Liga
28.09.2021 - Tolić
Dino Zarić66
Marko Marušić34
Chat



Kalendar

Trenutno se igra:

18.10.2021 21:00, 7F. Liga, Ponikve
Karlo Fantoni - Stefan Arsić
18.10.2021 21:00, 7A. Liga, Ponikve
Marijan Stričević - Srđan Hebar
Dolazi:

GDSI19.10.2021 10:00, 5A. Liga, Trnje
Tomislav Trtanj - Filip Lisjak H2H

GDSI19.10.2021 12:00, 8C. Liga, Velika Gorica
Mate Đaković - Drago Veselčić H2H

GDSI19.10.2021 12:00, 3C. Liga, Mladost
Bruno Lukić - Stipe Rosandić H2H

GDSI19.10.2021 14:00, 6E. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Davor Kalanj H2H

GDSI19.10.2021 16:00, 10E. Liga, Sopot
Krešimir Viduka - Marko Mežnarić H2H

GDSI19.10.2021 16:00, 7A. Liga, Mladost
Marijan Gotić - Domagoj Mandić H2H

GDSI19.10.2021 17:00, 9D. Liga, Tk Maksimir
Bruno Bumbak - Ivana Bergam H2H

GDSI19.10.2021 17:00, 7G. Liga, Chromos Savica
Tomislav Maraković - Robby Bauer H2H

GDSI19.10.2021 17:00, 9A. Liga, Staro Trnje
Martin Jalžabetić - Andrej Abramović H2H

GDSI19.10.2021 17:00, 6G. Liga, Mladost
Marta Turkalj - Feni Sušić H2H

GDSI19.10.2021 17:00, 7H. Liga, Trnje
Tihomir Smuđ - Leon Pleslić H2H

GDSI19.10.2021 18:00, 3A. Liga (ž), Rudeš
Marina Granić - Ines Čule H2H

GDSI19.10.2021 18:00, 8B. Liga, Mladost
Lovre Smirčić - Matej Lovrić H2H

GDSI19.10.2021 18:00, 9G. Liga, Mladost
Zvonimir Tomečak - Dragan Čičak H2H

GDSI19.10.2021 18:00, 9B. Liga, Tolić
Zoran Margić - Dejan Ljuština H2H

GDSI19.10.2021 18:00, 5E. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI19.10.2021 18:00, 9D. Liga, TK Match Dubrava
Nino Pavičić - Luka Šmalcelj H2H

GDSI19.10.2021 18:00, 2B. Liga (ž), San Spin
Maja Baumschabel - Andreja Šlopar H2H

GDSI19.10.2021 19:00, 8D. Liga, Staro Trnje
Marko Pavić(1) - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI19.10.2021 20:30, 10C. Liga, Špansko
Darko Bišćan - Juraj Vištica H2H

GDSI19.10.2021 21:00, 9C. Liga, Ponikve
Valentin Mrak - Damir Rožmarić H2H

GDSI19.10.2021 21:00, 4A. Liga, Oranice
Petar Matić - Dražen Malbašić H2H

GDSI20.10.2021 10:00, 8G. Liga, Trnje
Hrvoje Penezić - Tomislav Polić H2H

GDSI20.10.2021 10:00, 9C. Liga, Trnje
Branislav Rubčić - Nino Maksan H2H

GDSI20.10.2021 11:00, 8A. Liga, Špansko
Josip Tošić - Luka Bartulović H2H

GDSI20.10.2021 11:00, 8E. Liga, Špansko
Josip Tečer - Josip Seidl H2H

GDSI20.10.2021 14:00, 7C. Liga, Mladost
Ensar Husković - Matej Luburić H2H

GDSI20.10.2021 16:00, 4B. Liga, Chromos Savica
Vlado Suša - Marin Knezović H2H

GDSI20.10.2021 16:00, 10A. Liga, Staro Trnje
Alen Jelovac - Zoran Bohaček H2H

GDSI20.10.2021 17:00, 3A. Liga, Staro Trnje
Dario Krišković - Petra Kopić H2H

GDSI20.10.2021 17:00, 5F. Liga, Špansko
Zlatko Antonić - Miroslav Barišić H2H

GDSI20.10.2021 17:00, 4C. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Nikola Miholić H2H

GDSI20.10.2021 18:00, 7B. Liga, Tenis centar Tolić
Stjepan Deščak - Mario Kelečić H2H

GDSI20.10.2021 18:00, 5D. Liga, Tenis centar Tolić
Davor Šelendić - Ivan Tomulić H2H

GDSI20.10.2021 18:30, 5D. Liga, Veternica
Dalibor Smoljanović - Boris Muha H2H

GDSI20.10.2021 19:00, 5H. Liga, Staro Trnje
Vedran Benić - Goran Mir H2H

GDSI20.10.2021 20:00, 3D. Liga, Ponikve
Stjepan Žitnik - Ivan Novko H2H

GDSI20.10.2021 20:00, 3C. Liga, Mladost
Stipe Rosandić - Ivan Rotim H2H

GDSI20.10.2021 21:00, 10B. Liga, Maksimir
Filip Baburak - Ivan Mijić H2H

GDSI20.10.2021 21:00, 5A. Liga, Maksimir
Matej Šamanić - Filip Lisjak H2H

GDSI21.10.2021 09:00, 8D. Liga, Staro Trnje
Frane Kalcina - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI21.10.2021 15:00, 6G. Liga, Staro Trnje
Feni Sušić - Marin Popović H2H

GDSI21.10.2021 17:00, 6D. Liga, Špansko
Nenad Kocmur - Darko Šlopar H2H

GDSI21.10.2021 17:00, 3B. Liga, Ponikve
Gorki Bratim - Kenan Mačkić H2H

GDSI21.10.2021 17:00, 10C. Liga, Maksimir
Ivica Bobek - Zvonimir Brizar H2H

GDSI21.10.2021 17:00, 7A. Liga, Veternica
Domagoj Mandić - Tom Jasak H2H

GDSI21.10.2021 18:00, 9G. Liga, Mladost
Franjo Blazevic - Zvonimir Tomečak H2H

GDSI21.10.2021 18:00, 9G. Liga, Mladost
Zvonimir Tomečak - Franjo Blazevic H2H

GDSI21.10.2021 19:00, 4A. Liga, Tenis centar Tolić
Hrvoje Bursić - Dražen Malbašić H2H

GDSI21.10.2021 20:00, 3A. Liga, Trnje
Petra Kopić - Matija Kazalicki H2H

GDSI22.10.2021 08:00, 8H. Liga, Concordia
Emil Krznarić - Dražen Mihaliček H2H

GDSI22.10.2021 16:00, 3D. Liga, Ponikve
Vjekoslav Gadanac - Ivan Novko H2H

GDSI22.10.2021 17:00, 9D. Liga, Trnje
Ivana Bergam - Luka Šmalcelj H2H

GDSI22.10.2021 17:30, 5B. Liga, Top Spin
Damjan Mlakar - Nenad Čaklović H2H

GDSI22.10.2021 20:00, Parovi 1. Liga, Trnje
Brkljačić / Vučković - Galić / Paić H2H

GDSI22.10.2021 21:00, 8G. Liga, Rudeš
Tomislav Polić - Saša Trkulja H2H

GDSI23.10.2021 09:00, 9D. Liga, Mladost
Martin Šoštar - Iva Horvat H2H

GDSI23.10.2021 11:00, 10B. Liga, Ponikve
Karlo Larma - Bojan Koprivčić H2H

GDSI23.10.2021 11:00, 5A. Liga, San Spin
Aleksandar Radojčić - Filip Lisjak H2H

GDSI23.10.2021 11:00, 3A. Liga, Trnje
Mario Sermek - Dario Krišković H2H

GDSI23.10.2021 12:00, 4B. Liga, Staro Trnje
Vlado Suša - Šimun Rotim H2H

GDSI23.10.2021 15:00, 7C. Liga, Triumph
Mario Mojsinović - Matej Luburić H2H

GDSI23.10.2021 15:00, 8H. Liga, Top Spin
Vladimir Benić - Mihael Trkulja H2H

GDSI23.10.2021 17:00, 10B. Liga, Maksimir
Filip Baburak - Tomo Brkić H2H

GDSI24.10.2021 13:00, 4C. Liga, Top Spin
Dominko Blažević - Marin Njirić H2H

GDSI24.10.2021 15:00, 5A. Liga, Trnje
Filip Pavić - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI24.10.2021 15:00, 3A. Liga (ž), Rudeš
Agata Škunca(ž) - Ines Čule H2H

GDSI24.10.2021 16:00, Parovi 4B. Liga, Šalata
Čaklović /Martinović - Mucić /Sermek H2H

GDSI24.10.2021 16:00, 5G. Liga, Trnje
Hrvoje Brlečić - Luka Korov H2H

GDSI24.10.2021 17:00, 6A. Liga, Top Spin
Marko Đurković - Domagoj Karl H2H

GDSI24.10.2021 17:00, 5A. Liga, Chromos Savica
Ante Šako - Filip Lisjak H2H

GDSI24.10.2021 17:00, 4C. Liga, Špansko
Petar Knezović - Renato Knežević H2H

GDSI24.10.2021 18:00, 6F. Liga, Ponikve
Ivan Milinković - Zdenko Mićanović H2H

GDSI24.10.2021 18:00, 3B. Liga, TK Medveščak Šalata
Kenan Mačkić - Dalibor Poplaša H2H

GDSI24.10.2021 18:00, 3B. Liga, Šalata
Kenan Mačkić - Dalibor Poplaša H2H

GDSI25.10.2021 18:00, 10A. Liga, Staro Trnje
Dinka Dumičić - Aleksandar Norsic H2H

GDSI25.10.2021 20:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Juraj Obradović H2H

GDSI26.10.2021 21:00, 4A. Liga, Ponikve
Dražen Malbašić - Nino Gugić H2H

GDSI27.10.2021 17:00, 4C. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Marin Njirić H2H

GDSI27.10.2021 19:00, 4B. Liga, Trnje
Goran Russo - Vlado Suša H2H

GDSI27.10.2021 20:00, Parovi 5B. Liga, Mladost
Škrgatić /Beler - Rosandić / Filipčić H2H

Administracija28.10.2021.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.10.2021 20:00, 3A. Liga, Trnje
Matija Kazalicki - Pave Mudronja H2H

GDSI28.10.2021 21:00, 4A. Liga, Ponikve
Dražen Malbašić - Bruno Kodba H2H

GDSI28.10.2021 21:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Matić - Robert Krajačić H2H

GDSI29.10.2021 20:00, Parovi 1. Liga, TK Medveščak Šalata
Brkljačić / Vučković - Mačkić / Ozimec H2H

GDSI29.10.2021 20:00, 4B. Liga, Trnje
Marin Knezović - Goran Russo H2H

Administracija30.10.2021.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI31.10.2021 18:00, Parovi 1. Liga, Top Spin
Mačkić / Ozimec - Ištvanić / Maričić H2H

Administracija31.10.2021.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.10.2021
Kraj sezone 2021/10

ATP News