Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Stipe Šarlija336:036:129
2. Robert Bogut324:326:267
3. Nikola Milić201:412:202
4. Branko Mandić100:27:131
5. Martin Jalžabetić100:22:121


Zadnji rezultati


Parovi 1. Liga
20.2.2024. - Trnje
Novko / Rotim366
Kipčić / Škrgatić631


3A. Liga
20.2.2024. - Ponikve
Šimun Rotim66
Gorki Bratim44


8B. Liga
20.2.2024. - TK PONIKVE
Robert Bogut67
Branko Mandić25


5F. Liga
20.2.2024. - Concordia
Petar Pazin6410
Mario Valpotić362


4A. Liga
20.2.2024. - TK Trešnjevka
Miroslav Pinkas67
Matija Sivec36


3A. Liga
20.2.2024. - Ponikve
Marin Galić67
Gorki Bratim35


5E. Liga
20.2.2024. - San Spin
Danijel Šutić67
Ivan Sobota26


5B. Liga
20.2.2024. - Medveščak
Petar Matić66
Saša Smrk13


7A. Liga
20.2.2024. - Top Spin
Tomislav Mijić67
Ivan Horvat (2)25


6F. Liga
20.2.2024. - Oranice
Aleksandar Radojčić66
Josip Seidl10


4C. Liga
20.2.2024. - Ponikve
Marko Mlinarić66
Miro Smiljanic30


4B. Liga
20.2.2024. - Chromos
Ivor Gavrilović5711
Marko Gračak769


4D. Liga
20.2.2024. - Concordia
Davor Sitar66
Davor Kalanj11


5G. Liga
19.2.2024. - Ravnice
Filip Ćurčić66
Zoran Margić11


3B. Liga
19.2.2024. - Ponikve
Darko Herak6310
Ivan Jović468


3D. Liga
19.2.2024. - Mladost
Jura Škrlec66
Stipe Rosandić12


7A. Liga
19.2.2024. - Concordia
Josip Tošić66
Luka Šmalcelj22


7E. Liga
19.2.2024. - Concordia
Hrvoje Marušić76
Tonko Čupić54


2A. Liga
19.2.2024. - Top Spin
Karlo Tonković3611
Ivan Leskovar609

Neodigrani susreti




26.01.2023 21:00, 6G. Liga, Špansko
Martin Jalžabetić - Dario Rebić



VS
0
0


Martin JalžabetićIme i prezimeDario Rebić
467.Ranking453.
729,89Elo1033,54
27/104 (26%)Omjer10/28 (36%)
3.10.2020.U ligi od5.9.2022.
1977Godina rođenja1975
182 cmVisina cm
95 kgTežina kg
DesnaIgra rukom
6,67 (15%)Koeficijent1,18 (85%)






Kalendar
Prošlo:

20.02.2024 20:00, 4A. Liga, kod Kutije Šibica
Miroslav Pinkas - Matija Sivec
20.02.2024 21:00, 5F. Liga, Concordia
Petar Pazin - Mario Valpotić
Dolazi:

GDSI21.02.2024 10:00, 3D. Liga, TK Trešnjevka
Stipe Rosandić - Petar Lazarevski H2H

GDSI21.02.2024 13:00, 5G. Liga, Concordia
Zoran Margić - Luka Vlašić H2H

GDSI21.02.2024 17:00, 5A. Liga, Ravnice
Matija Džepina-Bajić - Filip Herljević H2H

GDSI21.02.2024 17:00, 3C. Liga, Top Spin
Matija Kobetić - Kristijan Matijašević H2H

GDSI21.02.2024 20:00, 5C. Liga, Concordia
Filip Naglić - Davor Palčec H2H

GDSI21.02.2024 20:30, GDSI Kup, Concordia
Tomislav Špiljak - Iva Horvat (m) H2H

GDSI21.02.2024 21:00, 4A. Liga, Top Spin
Ivan Lekšić - Tvrtko Jureša H2H

GDSI21.02.2024 21:00, 5E. Liga, Concordia
Mario Mojsinović - Danijel Šutić H2H

GDSI21.02.2024 21:00, 3B. Liga, Mladost
Ivan Jović - Mateo Perković H2H

GDSI22.02.2024 16:00, 5B. Liga, Concordia
Domagoj Penić - Iva Horvat (m) H2H

GDSI22.02.2024 16:00, 5A. Liga, Ravnice
Matija Džepina-Bajić - Oskar Fiuri H2H

GDSI22.02.2024 17:00, 5H. Liga, Top Spin
Vedran Anđelić - Dražen Zrno H2H

GDSI22.02.2024 18:00, 7C. Liga, TK Terra
Marko Gudelj - Krešimir Buden H2H

GDSI22.02.2024 19:00, 3B. Liga, Concordia
Saša Grgurić - Hrvoje Lafter H2H

GDSI22.02.2024 19:00, 4D. Liga, Trnje
Bruno Hemen - Dalibor Smoljanović H2H

GDSI22.02.2024 19:00, 6B. Liga, Concordia
Tomislav Polić - Ivan Prgomet H2H

GDSI22.02.2024 20:00, 3D. Liga, Trnje
Matija Kazalicki - Bruno Kodba H2H

GDSI22.02.2024 20:00, 6B. Liga, kod Kutije Šibica
David Hrvatin - Josip Tečer H2H

GDSI22.02.2024 21:00, 6E. Liga, Ponikve
Duje Lozić - Drago Veselčić H2H

GDSI22.02.2024 21:00, 4A. Liga, Concordia
Tomislav Kovačević - Tvrtko Jureša H2H

GDSI23.02.2024 14:00, 5D. Liga, Concordia
Luka Bartulović - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI23.02.2024 15:30, 5E. Liga, Špansko
Mario Mojsinović - Kresimir Boscic H2H

GDSI23.02.2024 17:00, 4A. Liga, kod Kutije Šibica
Miroslav Pinkas - Ivan Lekšić H2H

GDSI23.02.2024 18:30, 4B. Liga, Prince
Bojan Poturica - Marko Gračak H2H

GDSI23.02.2024 18:30, 5C. Liga, Concordia
Josip Šimić - Jasmin Peco H2H

GDSI23.02.2024 20:00, 4C. Liga, Ponikve
Josip Škof - Marko Mlinarić H2H

GDSI23.02.2024 20:30, 4A. Liga, Concordia
Matija Sivec - Tvrtko Jureša H2H

GDSI23.02.2024 21:00, 3B. Liga, Ponikve
Saša Grgurić - Darko Herak H2H

GDSI23.02.2024 21:00, 1. Liga, Veslačka
Antonio Salopek - Tino Kirin H2H

GDSI24.02.2024 08:00, 5H. Liga, Top Spin
Dean Bertoncelj - Dražen Zrno H2H

GDSI24.02.2024 09:30, 5B. Liga, Concordia II
Iva Horvat (m) - Petar Matić H2H

GDSI24.02.2024 10:00, 8B. Liga, Ravnice
Branko Mandić - Stipe Šarlija H2H

GDSI24.02.2024 12:00, 5D. Liga, Ponikve
Zoran Sladoljev - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI24.02.2024 12:00, 7F. Liga, Tenis centar Tolić
Zoran Bohaček - Vlatko Jakupčić H2H

GDSI24.02.2024 15:00, 7E. Liga, Concordia
Tihomir Maršić - Tonko Čupić H2H

GDSI24.02.2024 16:00, 6D. Liga, Top Spin
Domagoj Šušković - Ivan Delač H2H

GDSI24.02.2024 16:00, 6A. Liga, Oranice
Fran Mataga - Alen Lacković H2H

GDSI24.02.2024 18:00, 4D. Liga, Concordia
Marta Turkalj - Davor Kalanj H2H

GDSI25.02.2024 09:00, 7E. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Leo Siniša Radošić H2H

GDSI25.02.2024 10:00, 3A. Liga, Concordia
Šimun Rotim - Marin Rađa H2H

GDSI25.02.2024 11:00, 5A. Liga, Špansko
Ensar Husković - Filip Herljević H2H

GDSI25.02.2024 11:00, 5G. Liga, Ponikve
Josip Strmečki - Vlaho Stanišić H2H

GDSI25.02.2024 11:30, 4B. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Željko Crljenica H2H

GDSI25.02.2024 12:00, 4B. Liga, Trnje
Denis Čuljak - Ivan Tomulić H2H

GDSI25.02.2024 13:00, 5D. Liga, Ponikve
Vanja Kralj - Andrej Adanić H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 7A. Liga, Concordia 2
Ivan Horvat (2) - Mate Batinić H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 5H. Liga, Concordia
Filip Pavić - Dean Bertoncelj H2H

GDSI25.02.2024 17:00, 3B. Liga, Medveščak
Darko Herak - Vedran Mucić H2H

GDSI25.02.2024 18:00, 6F. Liga, kod Kutije Šibica
Aleksandar Radojčić - Renata Gašparović H2H

GDSI25.02.2024 20:00, 4C. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Natko Peter H2H

Administracija26.2.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI26.02.2024 13:00, 4C. Liga, Concordia
Marko Mlinarić - Marko Galić H2H

GDSI26.02.2024 19:00, 6B. Liga, Concordia
Ivan Prgomet - David Hrvatin H2H

GDSI26.02.2024 21:00, Parovi 1. Liga, Mladost
Salopek / Fiket - Kipčić / Škrgatić H2H

GDSI26.02.2024 21:00, 6F. Liga, TK Trešnjevka
Renata Gašparović - Danijel Lijović H2H

GDSI27.02.2024 15:00, 4A. Liga, Concordia
Miroslav Pinkas - Tvrtko Jureša H2H

GDSI27.02.2024 18:00, 4C. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Goran Tišljarić H2H

GDSI27.02.2024 20:00, 9A. Liga, TK Trešnjevka
Mate Ćorić - Dino Rakipović H2H

GDSI27.02.2024 21:00, 1. Liga, Ponikve
Antonio Salopek - Filip Kordić H2H

GDSI27.02.2024 21:00, 6A. Liga, Concordia
Filip Draženović - Filip Brkić H2H

Administracija28.2.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI28.02.2024 20:00, 5C. Liga, Concordia
Filip Naglić - Jasmin Peco H2H

GDSI28.02.2024 20:00, 4A. Liga, Concordia
Tvrtko Jureša - Lordan Hristov H2H

GDSI28.02.2024 20:00, 4B. Liga, TK Trešnjevka
Marko Gračak - Denis Čuljak H2H

GDSI29.02.2024 20:00, 4B. Liga, Concordia
Željko Crljenica - Ivan Tomulić H2H

GDSI29.02.2024 20:00, 3D. Liga, Trnje
Jura Škrlec - Matija Kazalicki H2H

Administracija29.2.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

29.02.2024
Kraj sezone 2024/02

GDSI05.03.2024 20:00, GDSI Kup, Medveščak
Zvonimir Vlak - Petar Matić H2H

GDSI07.03.2024 17:00, GDSI Kup, Rudeš
Gorki Bratim - Vlatko Jakupčić H2H

ATP News