Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Stjepan Barić112:012:53
2. Mario Dragija112:19:103
3. Tomislav Jajac101:210:91
4. Krešimir Buden100:25:121


Zadnji rezultati


7D. Liga
3.3.2024. - Oranice
Stjepan Barić66
Krešimir Buden23


6H. Liga
3.3.2024. - San Spin
Dean Bertoncelj66
Ivan Ivo Penić14


5B. Liga
3.3.2024. - Trnje
David Hrvatin67
Denis Čuljak45


2A. Liga
3.3.2024. - Veslačka
Marko Habuš77
Ivan Fiket55


4C. Liga
3.3.2024. - TK Trešnjevka
Duško Govorko66
Marko Punoš42


2B. Liga
3.3.2024. - Top Spin
Marin Rađa6610
Stipe Rosandić714


7D. Liga
3.3.2024. - Ravnice
Mario Dragija3610
Tomislav Jajac646


3B. Liga
2.3.2024. - Top Spin
Šimun Rotim4710
Željko Crljenica656


8B. Liga
2.3.2024. - Top Spin
Emanuel Maček66
Kristijan Posavec30


4B. Liga
2.3.2024. - Ponikve
Darko Herak66
Vinko Škunca11


1. Liga
2.3.2024. - Top Spin
Andrej Bajić66
Neven Špehar13


1. Liga
2.3.2024. - Oranice
Andrej Bajić66
Ante Soldo33


5A. Liga
2.3.2024. - Oranice
Fran Mataga366
Luka Vlašić623


5E. Liga
2.3.2024. - Ponikve
Krešimir Jantoljak76
Drago Veselčić52


3D. Liga
2.3.2024. - kod Kutije Šibica
Saša Grgurić7510
Miroslav Pinkas675


2024/02

5B. Liga
29.2.2024. - Concordia
Bartol Žic66
Saša Smrk32


7D. Liga
29.2.2024. - Ravnice
Marcel Ivančić66
Ivan Vasić40


4B. Liga
29.2.2024. - Concordia
Ivan Tomulić66
Željko Crljenica31


8B. Liga
29.2.2024. - Croata Utrine
Martin Jalžabetić66
Branko Mandić01

Neodigrani susreti
GDSI Kup 2024



Tenisačice i tenisači, 

pozivam vas da se prijavite na GDSI Kup 2024.

Prijaviti se možete uplatom (5€) preko bar koda.

Prijave se primaju do 1.2. ili do popunjena ždrijeba od 128 igrača.
Prvo kolo igra se od 5.2. do 10.3.2024

Propozicije možete vidjeti ovdje.

Popis prijavljenih možete vidjeti ovdje.

Kako je to izgledalo proteklih godina možete vidjeti ovdje.

Sretno svima!

ear47mtete000082EAFB7Adankogr_tenisligaPostPostContentD61D962B-C9AB-4002-99F3-CB5256806DFA
Objavljeno: 20.2.2024. (Danko Greiner)








Kalendar
Prošlo:

03.03.2024 17:00, 6H. Liga, San Spin
Ivan Ivo Penić - Dean Bertoncelj
03.03.2024 17:00, 7D. Liga, Oranice
Stjepan Barić - Krešimir Buden
Dolazi:

GDSI04.03.2024 08:00, GDSI Kup, Concordia
Marko Mlinarić - Mihael Trkulja H2H

GDSI04.03.2024 18:00, GDSI Kup, Ponikve
Marta Turkalj - Fran Mataga H2H

GDSI04.03.2024 18:00, 3D. Liga, Top Ten Prečko
Miroslav Pinkas - Bruno Kodba H2H

GDSI04.03.2024 18:00, 7A. Liga, Concordia
Tomislav Belošić - Martin Jalžabetić H2H

GDSI04.03.2024 20:00, 2B. Liga, Mladost
Karlo Tonković - Stipe Rosandić H2H

GDSI05.03.2024 18:00, 4C. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Ivan Tomulić H2H

GDSI05.03.2024 19:00, 8B. Liga, TK Trešnjevka
Mate Ćorić - Emil Krznarić H2H

GDSI05.03.2024 20:00, Parovi 1. Liga, TK Trešnjevka
Rosandić / Jovanović - Brkljačić / Vučković H2H

GDSI05.03.2024 20:00, GDSI Kup, Medveščak
Zvonimir Vlak - Petar Matić H2H

GDSI05.03.2024 21:00, GDSI Kup, Ravnice
Matej Dumbović - Tin Herenčić H2H

GDSI06.03.2024 15:00, 5E. Liga, Concordia
Mario Mojsinović - Drago Veselčić H2H

GDSI06.03.2024 15:00, 5E. Liga, Concordia
Mario Mojsinović - Drago Veselčić H2H

GDSI06.03.2024 20:00, GDSI Kup, Concordia
Alen Preldžić - Ivan Horvat (2) H2H

GDSI06.03.2024 20:30, 5C. Liga, Concordia
Davor Palčec - Iva Horvat (m) H2H

GDSI06.03.2024 21:00, 5B. Liga, Concordia
Ivo Čavrak - David Hrvatin H2H

GDSI07.03.2024 17:00, GDSI Kup, Rudeš
Gorki Bratim - Vlatko Jakupčić H2H

GDSI07.03.2024 20:00, 4B. Liga, Prince
Bojan Poturica - Jasmin Peco H2H

GDSI08.03.2024 13:00, GDSI Kup, Concordia
Tvrtko Jureša - Neven Horvatić H2H

GDSI08.03.2024 16:00, 4A. Liga, Concordia
Domagoj Penić - Marta Turkalj H2H

GDSI08.03.2024 18:00, 5E. Liga, Concordia
Filip Naglić - Goran Tišljarić H2H

GDSI08.03.2024 19:30, 8A. Liga, Concordia
Dražen Martinović - Agron Kadiu H2H

GDSI08.03.2024 20:00, 8A. Liga, Concordia
Danijel Mutak - Naomi Munitic H2H

GDSI09.03.2024 08:30, 7C. Liga, Concordia
Marko Vidaković - Ivan Horvat (2) H2H

GDSI09.03.2024 17:00, 6A. Liga, Trnje
Anton Bošnjak - Antonio Surjan Žanko H2H

GDSI09.03.2024 17:00, 5B. Liga, Trnje
Denis Čuljak - Alen Crnjac H2H

GDSI11.03.2024 16:00, 4A. Liga, Top Spin
Marta Turkalj - Gorki Bratim H2H

GDSI12.03.2024 16:00, Parovi 4. Liga, Ponikve
Jurčić / Murat - Turkalj / Govorko H2H

GDSI12.03.2024 17:30, 5C. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Davor Palčec H2H

GDSI14.03.2024 19:00, 6C. Liga, Concordia
Ivan Prgomet - Josip Šimić H2H

GDSI14.03.2024 20:00, 3B. Liga, Trnje
Željko Crljenica - Matija Kazalicki H2H

GDSI16.03.2024 12:00, 8B. Liga, TK Trešnjevka
Mate Ćorić - Kristijan Posavec H2H

Administracija28.3.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

31.03.2024
Kraj sezone 2024/03

ATP News