Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Andrej Kalea424:627:438
2. Domagoj Šušković224:122:136
3. Donat Barišić314:530:275
4. Danijel Lijović112:012:33
5. Adrijan Jakšić202:414:192


Zadnji rezultati


8B. Liga
16.6.2024. - Chromos Savica
Domagoj Šušković6410
Donat Barišić267


9F. Liga
16.6.2024. - Maksimir
Mihael Trkulja66
Ivan Vasić30


7G. Liga
16.6.2024. - Mladost
Marin Sorić4610
Saša Smrk646


7H. Liga
16.6.2024. - Veternica
Antonio Surjan Žanko66
Vanja Kralj40


8A. Liga
16.6.2024. - Prečko
Nino Pavičić66
Josip Seidl24


7E. Liga
16.6.2024. - Veternica
Tom Jasak6210
Karlo Kovačević267


6F. Liga
16.6.2024. - Staro Trnje
Hrvoje Brlečić3610
Domagoj Mandić637


6G. Liga
16.6.2024. - TK Grof
Željko Crljenica76
Ivan Sobota53


1. Liga (ž)
16.6.2024. - Staro Trnje
Jasna Horvat4610
Tihana Jelinović645


5C. Liga
16.6.2024. - TK Maja
Andrej Adanić76
Filip Lažnjak61


5F. Liga
16.6.2024. - Tenis centar Tolić
Filip Herljević66
Boris Muha24


9G. Liga
16.6.2024. - Staro Trnje
Antonio Jakšić76
Zoran Bohaček52


3B. Liga (ž)
16.6.2024. - Mladost
Suraja Poštić66
Petra Rebernjak20


5E. Liga
16.6.2024. - Mladost
Tomislav Đapić6710
Stjepan Miškić761


2B. Liga
16.6.2024. - Maksimir
Nikola Čolak6610
Saša Čaklović175


6D. Liga
16.6.2024. - Staro Trnje
Marko Đurković66
Vanja Baljak23


8B. Liga
16.6.2024. - Mladost
Andrej Kalea6310
Adrijan Jakšić166


7A. Liga
16.6.2024. - Tk Građanski
Borna Milković66
Filip Naglić40


6C. Liga
15.6.2024. - Špansko
Antun Čelebija66
Ivan Vujnović23

Neodigrani susreti
Tečajevi za teniske suce


Prenosimo obavijest:

Poštovani,
 
sudačka organizacija u suradnji s HTS-om organizira tečajeve za glavne i linijske teniske suce koji će se održati u Solinu i Zagrebu. 
 
Detalji o tečajevima nalaze se na sljedećim poveznicama te slobodno podijelite poziv:

Tečaj u Zagrebu 
Za sve dodatne informacije slobodno se obratite na brojeve telefona naših predavača ili putem emaila: mateo.papic18@gmail.com .
 
ear47mtete000082EAFB7Adankogr_tenisligaPostPostContent01BB34D0-F7C6-44B9-9367-E043809175E0
Objavljeno: 8.11.2023. (Danko Greiner)








Kalendar
Prošlo:

16.06.2024 19:00, 8G. Liga, Mladost
Mihovil Magdic - Josip Tečer
16.06.2024 19:00, 8B. Liga, Chromos Savica
Donat Barišić - Domagoj Šušković
Dolazi:

GDSI17.06.2024 09:00, 6H. Liga, Concordia 2
Miroslav Salaba - Jozo Perić H2H

GDSI17.06.2024 11:00, 5C. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Stipe Rosandić H2H

GDSI17.06.2024 16:00, 11B. Liga, Veternica
Ivan Šimić - Karlo Čižmešija H2H

GDSI17.06.2024 17:00, 8C. Liga, Trnje
Aleksandar Krstev - Dominik Klobučar H2H

GDSI17.06.2024 17:00, 6B. Liga, Ponikve
Miroslav Barišić - Yuriy Levchuk H2H

GDSI17.06.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Josip Strmečki H2H

GDSI17.06.2024 17:30, 10A. Liga, Mladost
Božo Kelić - Dražen Martinović H2H

GDSI17.06.2024 18:00, 7C. Liga, Mladost
Aleksandar Radojčić - Ivan Žgela H2H

GDSI17.06.2024 18:00, 1. Liga, Veternica
Martin Roll - Antonio Salopek H2H

GDSI17.06.2024 18:00, 3A. Liga, TK Maja
Goran Kušec - Matija Rubeša H2H

GDSI17.06.2024 18:30, 5G. Liga, Mladost
Luka Švastec - Matej Luburić H2H

GDSI17.06.2024 19:00, GDSI Kup, San Spin
Monika Likić - Luka Dobrović H2H

GDSI17.06.2024 19:00, 5C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Davor Sitar H2H

GDSI17.06.2024 19:30, 10C. Liga, Staro Trnje
Boris Vranešević - Bruno Grubešić H2H

GDSI17.06.2024 20:00, 3D. Liga, Chromos Savica
Igor Vrabec - Dominik Šalković H2H

GDSI17.06.2024 20:00, 9F. Liga, Veternica
Marko Tolić - Mihael Trkulja H2H

GDSI17.06.2024 21:00, 8E. Liga, Ponikve
Filip Barišić - Tomislav Polić H2H

GDSI18.06.2024 08:00, 8H. Liga, Staro Trnje
Vedran Ćatić - Stjepan Barić H2H

GDSI18.06.2024 17:00, 5H. Liga, Veternica
Filip Ćurčić - Ensar Husković H2H

GDSI18.06.2024 17:30, 8B. Liga, Mladost
Adrijan Jakšić - Danijel Lijović H2H

GDSI18.06.2024 18:00, 1. Liga, Staro Trnje
Goran Kovačić - Antonio Salopek H2H

GDSI18.06.2024 18:00, 5H. Liga, Staro Trnje
Andrija Špoljar - Ivan Rezić H2H

GDSI18.06.2024 18:00, 3A. Liga (ž), Tk Prečko
Sanda Aralica Čleković - Nevena Vrataric H2H

GDSI18.06.2024 18:00, 7E. Liga, TK PONIKVE
Goran Katušin - Tom Jasak H2H

GDSI18.06.2024 18:00, 7E. Liga, Ponikve
Tom Jasak - Goran Katušin H2H

GDSI18.06.2024 18:30, 5B. Liga, Staro Trnje
Lovre Botica - Miro Glagolić H2H

GDSI18.06.2024 19:00, 5A. Liga, Maksimir
Tin Herenčić - Domagoj Penić H2H

GDSI19.06.2024 09:30, 5C. Liga, Mladost
Stipe Rosandić - Robert Krajačić H2H

GDSI19.06.2024 17:00, 5A. Liga, Trnje
Slaven Bušić - Danko Greiner H2H

GDSI19.06.2024 17:00, 5H. Liga, Špansko
Andrija Špoljar - Filip Ćurčić H2H

GDSI19.06.2024 18:00, 9G. Liga, Trnje
Marko Šimić - Tomislav Kranjec H2H

GDSI19.06.2024 18:00, 2A. Liga (ž), Mladost
Koraljka Mlakar - Jelena Filko H2H

GDSI19.06.2024 20:00, 8G. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Medved - Josip Tečer H2H

GDSI19.06.2024 20:00, 8G. Liga, Staro Trnje
Mihovil Magdic - Zlatko Brbić H2H

GDSI20.06.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Matej Luburić H2H

GDSI20.06.2024 18:00, 4A. Liga, Rudeš
Gorki Bratim - Lordan Hristov H2H

GDSI21.06.2024 07:00, 5H. Liga, Špansko
Marko Mikeš - Filip Ćurčić H2H

GDSI21.06.2024 10:00, 11B. Liga, Veternica
Karlo Čižmešija - Jelena Pranjić (m) H2H

GDSI21.06.2024 19:00, 8F. Liga, TK Maja
Tihana Jelinović (M) - Saša Bajić H2H

GDSI21.06.2024 19:00, 3A. Liga, Trnje
Marin Njirić - Matija Rubeša H2H

GDSI21.06.2024 20:00, 7H. Liga, Trnje
Antonio Surjan Žanko - Oskar Fiuri H2H

GDSI21.06.2024 20:00, 8G. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Medved - Zlatko Brbić H2H

GDSI22.06.2024 17:00, 5C. Liga, Veternica
Robert Krajačić - Andrej Adanić H2H

GDSI22.06.2024 20:00, 5D. Liga, Trnje
Hrvoje Bursić - Marko Pletikosa H2H

GDSI23.06.2024 09:00, 8E. Liga, Špansko
Tomislav Polić - Mario Dragija H2H

GDSI23.06.2024 09:30, 2A. Liga (ž), Trnje
Jelena Pranjić - Veronika Sekoranja H2H

GDSI23.06.2024 11:00, 10B. Liga, Mladost
Filip Sakač - Tatjan Topalović H2H

GDSI23.06.2024 18:00, 7G. Liga, TK Grof
Filip Draženović - Saša Smrk H2H

GDSI23.06.2024 20:00, 8B. Liga, Chromos Savica
Donat Barišić - Danijel Lijović H2H

GDSI24.06.2024 20:00, 4A. Liga, Mala Šalata
Gabriel Gutierrez - Lordan Hristov H2H

GDSI24.06.2024 20:00, 4A. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Gabriel Gutierrez H2H

GDSI25.06.2024 18:00, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Goran Ivišić H2H

GDSI25.06.2024 20:00, 4A. Liga, Concordia
Petar Pazin - Gorki Bratim H2H

GDSI26.06.2024 18:00, 5C. Liga, TK Grof
Filip Lažnjak - Robert Krajačić H2H

GDSI27.06.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Luka Švastec H2H

GDSI27.06.2024 18:00, 4C. Liga, Concordia
Miroslav Pinkas - Duško Govorko H2H

GDSI27.06.2024 21:00, 4A. Liga, Concordia
Gabriel Gutierrez - Petar Pazin H2H

GDSI30.06.2024 17:00, Parovi 3A. Liga, Tenis centar Tolić
Dumalovski Janjušić / Milković - Šoštarić / Lukenda H2H

GDSI01.07.2024 20:00, 4A. Liga, Mala Šalata
Lordan Hristov - Petar Pazin H2H

Administracija4.7.2024.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Turnir06.07.2024
Hot in the City GDSI Grand Prix 2024
Više...

Administracija6.7.2024.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija7.7.2024.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

07.07.2024
Kraj sezone 2024/06

ATP News