|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
GDSI Kup 2023 |
Završene su prijave za GDSI Kup sa konačnom brojkom od 112 igrača.
32 nositelja bit će unaprijed postavljeno (od kojih prvih 16 slobodni prvo kolo), a ostali igrači bit će ždrijebani na turniru parova 28.1.2023.
Popis prijavljenih možete vidjeti ovdje.
Tenisačice i tenisači,
pozivam vas da se prijavite na GDSI Kup 2023.
Prijaviti se možete uplatom (5€) preko bar koda.
Prijave se primaju do 22.1. ili do popunjena ždrijeba od 128 igrača.
Ždrijeb 28.1. na turniru parova.
Prvo kolo igra se od 29.1. do 5.3.2023
Propozicije možete vidjeti ovdje.
Sretno svima!
ear47mtete000082EAFB7Adankogr_tenisligaPostPostContent3FF70F01-0091-4FBA-8152-501A2A2F8297 | Objavljeno: 27.1.2023. (Danko Greiner) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
17.04.2024 18:00, 10G. Liga, Concordia Filip Sakač - Mihovil Magdic 17.04.2024 21:00, 6F. Liga, Oranice Mario Mojsinović - Krunoslav Lovrić Dolazi:
| 18.04.2024 16:00, Parovi 3A. Liga, Mladost Turkalj / Govorko - Penić / Klenkar H2H |
| 18.04.2024 17:00, 1. Liga, Ponikve Antonio Salopek - Neven Špehar H2H |
| 18.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Filip Herljević H2H |
| 18.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić Marko Sirovec - Marko Galić H2H |
| 18.04.2024 18:00, 11E. Liga, Ravnice Damir Jurić - Domagoj Eklić H2H |
| 18.04.2024 18:00, 6C. Liga, Ponikve Vlaho Stanišić - Marko Ferek H2H |
| 18.04.2024 18:30, 5D. Liga, Staro Trnje Miroslav Pinkas - Ivan Tomulić H2H |
| 19.04.2024 11:00, 3A. Liga, Trnje Marin Rađa - Alen Ontl H2H |
| 19.04.2024 15:30, 8E. Liga, Trnje Aleksandar Krstev - Igor Tvrtković H2H |
| 19.04.2024 17:00, 11D. Liga, Trnje David Pruša - Darko Bišćan H2H |
| 19.04.2024 17:00, 7G. Liga, Concordia Luka Švastec - Luka Vlašić H2H |
| 19.04.2024 18:00, 11A. Liga, Staro Trnje Danijel Mutak - Antun Milišić H2H |
| 19.04.2024 18:00, 10B. Liga, TK Maja Marcel Ivančić - Saša Bajić H2H |
| 19.04.2024 18:00, 10H. Liga, Tk Prečko Josip Seidl - Dražen Martinović H2H |
| 19.04.2024 18:00, 7A. Liga, Trnje Karlo Kovačević - Fran Mataga H2H |
| 19.04.2024 18:00, 9D. Liga, Maksimir Duje Lozić - Marko Erceg H2H |
| 19.04.2024 18:00, 9G. Liga, Staro Trnje Bartol Žic - Damir Pirić H2H |
| 19.04.2024 18:00, 6H. Liga, Trnje Bruno Fičur - Zoran Sladoljev H2H |
| 19.04.2024 19:00, 8D. Liga, Trnje Patrik Pokrivka - Tomislav Maraković H2H |
| 19.04.2024 20:00, 6E. Liga, Staro Trnje Vedran Babić - Matej Luburić H2H |
| 19.04.2024 20:00, 10D. Liga, Trnje Robert Bogut - Luka Šmalcelj H2H |
| 20.04.2024 08:00, 7E. Liga, Staro Trnje Robby Bauer - Naomi Munitic H2H |
| 20.04.2024 09:00, 7A. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Ivan Rezić H2H |
| 20.04.2024 09:00, 6G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Matija Sivec H2H |
| 20.04.2024 10:00, 8H. Liga, Špansko Filip Pažanin - Josip Tošić H2H |
| 20.04.2024 11:00, 6E. Liga, Trnje Hrvoje Brlečić - Matej Luburić H2H |
| 20.04.2024 12:00, 3D. Liga, Top Spin Kristijan Matijašević - Marko Lautar H2H |
| 20.04.2024 15:00, 6F. Liga, Oranice Krunoslav Lovrić - Krešimir Jantoljak H2H |
| 20.04.2024 15:00, 9D. Liga, Ponikve Tihomir Maršić - Vedran Ćatić H2H |
| 20.04.2024 17:00, 8G. Liga, Concordia Ivan Sobota - Alen Alić H2H |
| 20.04.2024 17:00, 7B. Liga, Chromos Savica Bruno Bauer - Luka Bartulović H2H |
| 20.04.2024 18:00, 10C. Liga, Oranice Marijan Lovrinić - Toma Majić H2H |
| 21.04.2024 08:00, 5H. Liga, TK Travnjak Ivan Lekšić - Tomislav Špiljak H2H |
| 21.04.2024 10:30, 5D. Liga, Staro Trnje Miroslav Pinkas - Ivan Prgomet H2H |
| 21.04.2024 16:00, 7H. Liga, Špansko Marin Sorić - Nino Pavičić H2H |
| 21.04.2024 18:00, 10H. Liga, San Spin Dino Rakipović - Andrej Kalea H2H |
| 21.04.2024 19:00, 6A. Liga, Ponikve Andrej Adanić - Josip Šimić H2H |
| 22.04.2024 17:30, 4C. Liga, Tenis centar Tolić Marko Sirovec - Goran Tišljarić H2H |
| 22.04.2024 19:00, 5G. Liga, Tenis centar Tolić Filip Herljević - Slaven Bušić H2H |
| 22.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Lovre Šarlija H2H |
| 22.04.2024 20:00, 5A. Liga, Mala Šalata Lordan Hristov - Domagoj Penić H2H |
| 23.04.2024 18:00, 4A. Liga, Ponikve Gorki Bratim - Mateo Perković H2H |
| 23.04.2024 18:00, 10G. Liga, Top Spin Alan Legin - Dorian Tepić H2H |
| 23.04.2024 18:30, 9G. Liga, Staro Trnje Tomislav Kranjec - Josip Režek H2H |
| 24.04.2024 17:00, 5G. Liga, Trnje Danko Greiner - Ivor Gavrilović H2H |
| 25.04.2024 16:00, 6G. Liga, Mladost Marta Turkalj - Matija Sivec H2H |
| 25.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Goran Ivišić H2H |
| 25.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić Marko Sirovec - Marin Galić H2H |
| 25.04.2024 19:00, 4D. Liga, Maksimir Juraj Radanović - Dominko Blažević H2H |
| 25.04.2024 20:00, 9G. Liga, Concordia Bartol Žic - Tomislav Kranjec H2H |
| 27.4.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H |
| 30.4.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
30.04.2024 Kraj sezone 2024/04
| 04.05.2024 GDSI Challenger 2024 Više... |
|
|
|
|
|
|
|