Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Robby Bauer112:012:23
2. Dario Pavlović100:22:121
3. Oskar Fiuri000:00:00
4. Tomislav Zastavnik000:00:00
5. Hrvoje Marušić000:00:00


Zadnji rezultati


6B. Liga
3.2.2023. - kod Kutije Šibica
Robby Bauer66
Dario Pavlović11


7D. Liga
3.2.2023. - Top Spin
Ana Marinković66
Boris Antunović34


4B. Liga
2.2.2023. - Top Spin
Zvonimir Vlak66
Dražen Zrno10


1. Liga
2.2.2023. - Trnje
Andrej Bajić77
Domagoj Olujić56


5G. Liga
2.2.2023. - Top Spin
Daniel Strihić66
Jozo Perić44


2023/01

6F. Liga
31.1.2023. - kod Kutije Šibica
Branko Cindro7110
Yuriy Levchuk566


3D. Liga
31.1.2023. - Špansko
Ivan Matić266
Darko Herak623


Parovi 4B. Liga
31.1.2023. - Triumph
Lukić / Perić76
Krišković / Štefančić52


Parovi 3B. Liga
31.1.2023. - Top Spin
Krišković / Kopić66
Vlak / Vlak23


2A. Liga
31.1.2023. - Ponikve
Goran Kovačić66
Monika Likić10


4A. Liga
31.1.2023. - Top Spin
Marko Škrabić66
Nino Gugić42


6F. Liga
31.1.2023. - kod Kutije Šibica
Filip Brkić76
Branko Cindro54


6D. Liga
31.1.2023. - kod Kutije Šibica
Robert Trivunčević6310
Matej Luburić368


6G. Liga
31.1.2023. - Top Ten
Luka Božić66
Martin Jalžabetić24


7A. Liga
31.1.2023. - kod Kutije Šibica
Ivan Soldo67
Nediljko Kovač25


4B. Liga
31.1.2023. - Špansko
Karlo Tonković7310
Zoran Sladoljev568


5B. Liga
30.1.2023. - Ponikve
David Bišić66
Tomislav Zastavnik43


Parovi 5B. Liga
30.1.2023. - Mladost
Jurčić / Murat66
Završak / Završak04


Parovi 6A. Liga
30.1.2023. - Špansko
Horvat / Dean Tončić66
Marendić / Jalžabetić12

Neodigrani susreti
Kraj sezone 2022/12

 

Nove lige su napravljene,  obavezno pošaljite mail igračima svoje lige, u suprotnome gubite pravo dodjele bodova na kraju sezone i u podređenom ste položaju u spornim situacijama prilikom dodjela bodova za neodigrane susrete.

Čestitke pobjednicima liga:
 
1. Liga: Andrej Bajić
2A. Liga: Martin Roll
2B. Liga: Nenad Jakšić
3A. Liga: Andrija Kartelo
3B. Liga: Monika Likić
3C. Liga: Vito Ivanišević
3D. Liga: Goran Russo
4A. Liga: Matija Kobetić
4B. Liga: Zoran Muhek
4C. Liga: Vlado Suša
4D. Liga: Petar Matić
5A. Liga: Željko Crljenica
5B. Liga: Marko Škrabić
5C. Liga: Andrej Adanić
5D. Liga: Marin Galić
5E. Liga: Filip Pavić
5F. Liga: Saša Čaklović
5G. Liga: Neven Krnić
5H. Liga: Davor Kalanj
6A. Liga: Mario Glavan
6B. Liga: Franjo Sakmardi
6C. Liga: Marko Pećušak
6D. Liga: Viktor Obrol
6E. Liga: Goran Bistrički
6F. Liga: Stjepan Banović
6G. Liga: Marko Pavičić
6H. Liga: Silvije Majić
7A. Liga: Ensar Husković
7B. Liga: Sebastian Tin Sebastijan
7C. Liga: Iva Horvat (m)
7D. Liga: Mate Batinić
7E. Liga: Tom Jasak
7F. Liga: Adrijan Jakšić
7G. Liga: Martin Jalžabetić
7H. Liga: Hrvoje Marušić
8A. Liga: Ivan Hodoba
8B. Liga: Danijel Jurič
8C. Liga: Ana Marinković
9A. Liga: Josip Tečer

Rekapitulacija sezone 2022/12 :
Broj liga: 39
Nastupalo igrača: 197
Raspored je napravljen za 401 susreta, odigrano 301 (75,06%).
Dodijeljeni bodovi za neodigrane susrete: 71
Neodigrani susreti, bez dodjele bodova: 29
Najbrži reket: Stefan Arsić

Nove lige su napravljene,  obavezno pošaljite mail igračima svoje lige, unutar prvih 7 dana, u suprotnome gubite pravo dodjele bodova na kraju sezone i u podređenom ste položaju u spornim situacijama prilikom dodjela bodova za neodigrane susrete.
 
Moguće su manje izmjene u rasporedu po ligama u prvih par dana sezone.
 
Sezona 2023/01 traje od  1.1. - 31.1.2023
Objavljeno: 1.1.2023. (Danko Greiner)




Chat



Kalendar
Prošlo:

03.02.2023 14:00, 7D. Liga, Top Spin
Boris Antunović - Ana Marinković
Trenutno se igra:

03.02.2023 19:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Šimić - Vlaho Stanišić
Dolazi:

GDSI03.02.2023 21:00, 5D. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Punoš - Mate Batinić H2H

GDSI04.02.2023 10:00, 7C. Liga, TK Movens
Vedran Batrla - Tihomir Maršić H2H

GDSI04.02.2023 10:00, 5H. Liga, kod Kutije Šibica
Luka Bartulović - Goran Katušin H2H

GDSI04.02.2023 10:00, 5A. Liga, kod Kutije Šibica
Aleksandar Radojčić - Borna Vučkić-Herkov H2H

GDSI04.02.2023 12:00, 5F. Liga, Chromos
Ivor Gavrilović - Filip Herljević H2H

GDSI04.02.2023 12:00, 5G. Liga, Top Spin
Davor Kalanj - Daniel Strihić H2H

GDSI04.02.2023 12:00, 3C. Liga, Oranice
Roko Spahija - Dominik Šalković H2H

GDSI04.02.2023 13:00, 7D. Liga, Špansko
Tomislav Polić - Danijel Jurič H2H

GDSI04.02.2023 15:00, 6D. Liga, San Spin
Domagoj Penić - Ivan Lekšić H2H

GDSI04.02.2023 16:00, 5B. Liga, Top Spin
Denis Rački - Zlatko Antonić H2H

GDSI04.02.2023 18:00, 2B. Liga, Trnje
Ivan Matić - Marko Habuš H2H

GDSI04.02.2023 19:00, 6G. Liga, Ponikve
Ivan Bacan - Filip Sakač H2H

GDSI05.02.2023 10:00, 3A. Liga, Oranice
Bruno Jovanović - Vlado Suša H2H

GDSI05.02.2023 11:00, 5E. Liga, Trnje
Kresimir Boscic - Slaven Bušić H2H

GDSI05.02.2023 11:30, 5C. Liga, Špansko
Hrvoje Žunić - Frane Slišković H2H

GDSI05.02.2023 12:00, 2A. Liga, Ponikve
Mario Sermek - Marko Lautar H2H

GDSI05.02.2023 12:00, Parovi 4A. Liga, Oranice
Muha / Horvat - Tadić / Tadić H2H

GDSI05.02.2023 13:00, 4D. Liga, Trnje
Miro Smiljanic - Mario Valpotić H2H

GDSI05.02.2023 13:00, Parovi 4B. Liga, Trnje
Jurčić / Murat - Krišković / Štefančić H2H

GDSI05.02.2023 14:00, 6E. Liga, Špansko
Tom Jasak - Goran Bistrički H2H

GDSI05.02.2023 14:00, 6G. Liga, Chromos Savica
Adrijan Jakšić - Filip Sakač H2H

GDSI05.02.2023 15:00, 1. Liga, Top Spin
Neven Špehar - Goran Kovačić H2H

GDSI05.02.2023 16:00, 5G. Liga, Trnje
Daniel Strihić - Mario Kelečić H2H

GDSI05.02.2023 16:00, 7F. Liga, Agram Centar
Dado Ćavar - Yuriy Levchuk H2H

GDSI05.02.2023 17:00, 4A. Liga, Top Spin
Bruno Bauer - Marko Škrabić H2H

GDSI05.02.2023 18:00, 8B. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Božo Kelić H2H

GDSI05.02.2023 20:00, 3B. Liga, Mladost
Darko Herak - Karlo Tonković H2H

GDSI06.02.2023 18:00, 6C. Liga, Ponikve
Vlaho Stanišić - Marko Pećušak H2H

GDSI06.02.2023 18:00, Parovi 4A. Liga, Concordia
Tadić / Tadić - Draženović / Tolić H2H

GDSI06.02.2023 20:00, 3A. Liga, Ponikve
Bruno Jovanović - Iva Jančevski H2H

GDSI06.02.2023 20:00, 6E. Liga, Triumph
Tom Jasak - Aleksandar Krstev H2H

GDSI06.02.2023 21:00, 4B. Liga, Mladost
Zvonimir Vlak - Vedran Benić H2H

GDSI06.02.2023 21:00, 6G. Liga, kod Kutije Šibica
Zoran Margić - Ivan Bacan H2H

GDSI06.02.2023 21:00, 5D. Liga, Špansko
Drago Veselčić - Marko Punoš H2H

GDSI06.02.2023 21:00, 5H. Liga, Špansko
Mario Mojsinović - Stjepan Banović H2H

GDSI06.02.2023 21:00, 6B. Liga, Ponikve
Tomislav Zastavnik - Oskar Fiuri H2H

GDSI07.02.2023 09:00, 8A. Liga, kod Kutije Šibica
Tomislav Jajac - Nediljko Kovač H2H

GDSI07.02.2023 14:00, 7F. Liga, Agram Centar
Dado Ćavar - Zoran Bohaček H2H

GDSI07.02.2023 18:00, 7D. Liga, Chromos
Boris Antunović - Danijel Jurič H2H

GDSI07.02.2023 18:00, 3D. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Dalibor Smoljanović H2H

GDSI07.02.2023 21:00, 5A. Liga, kod Kutije Šibica
Saša Marković - Borna Vučkić-Herkov H2H

GDSI07.02.2023 21:00, 6D. Liga, Špansko
Ivan Lekšić - Iva Horvat (m) H2H

GDSI08.02.2023 08:00, 8B. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Krešimir Buden H2H

GDSI08.02.2023 09:00, 5B. Liga, Špansko
Denis Rački - Mario Glavan H2H

GDSI08.02.2023 16:00, 2A. Liga, Ponikve
Tomica Horvatinec - Marko Lautar H2H

GDSI09.02.2023 07:00, 6G. Liga, Trnje
Zoran Margić - Adrijan Jakšić H2H

GDSI09.02.2023 09:00, 8A. Liga, Ponikve
Antun Milišić - Nediljko Kovač H2H

GDSI09.02.2023 16:00, 2A. Liga, Trnje
Marko Lautar - Matija Kazalicki H2H

GDSI10.02.2023 19:00, 6D. Liga, Top Spin
Iva Horvat (m) - Domagoj Penić H2H

GDSI11.02.2023 09:00, 5C. Liga, Ponikve
Matija Sivec - Hrvoje Žunić H2H

GDSI11.02.2023 09:30, 8A. Liga, Špansko
Saša Marinović - Emil Krznarić H2H

GDSI11.02.2023 12:00, 4C. Liga, Špansko
Marko Štefančić - Filip Pavić H2H

GDSI11.02.2023 13:00, 6F. Liga, San Spin
Matej Čičak - Mateja Antolković H2H

GDSI11.02.2023 14:00, 2B. Liga, Oranice
Marko Habuš - Ivan Tomulić H2H

GDSI11.02.2023 16:00, 5B. Liga, Top Spin
Denis Rački - Sebastian Tin Sebastijan H2H

GDSI11.02.2023 16:00, 1. Liga, Top Spin
Neven Špehar - Nenad Jakšić H2H

GDSI11.02.2023 16:00, 5B. Liga, Špansko
Željko Crljenica - Zlatko Antonić H2H

GDSI11.02.2023 17:00, 4B. Liga, Oranice
Nino Gugić - Dražen Zrno H2H

GDSI12.02.2023 09:30, 6D. Liga, Špansko
Jan Krešić - Iva Horvat (m) H2H

GDSI12.02.2023 11:00, 4B. Liga, Oranice
Nino Gugić - Zvonimir Vlak H2H

GDSI12.02.2023 12:00, GDSI Kup, Špansko
Aleksandar Radojčić - Vanja Baljak H2H

GDSI12.02.2023 16:00, 4C. Liga, Top Spin
Marko Štefančić - Marko Đurković H2H

GDSI12.02.2023 18:00, 6C. Liga, Ponikve
Mario Borko - Vlaho Stanišić H2H

GDSI12.02.2023 19:00, 3A. Liga, Oranice
Bruno Jovanović - Dominik Birtić H2H

GDSI13.02.2023 17:00, 4B. Liga, Ponikve
Vedran Benić - Nino Gugić H2H

GDSI13.02.2023 18:00, 6C. Liga, Ponikve
Marko Pećušak - Josip Šimić H2H

GDSI16.02.2023 19:00, 3A. Liga, Trnje
Bruno Jovanović - Monika Likić H2H

GDSI16.02.2023 20:00, 2A. Liga, Trnje
Neven Horvatić - Matija Kazalicki H2H

GDSI18.02.2023 16:00, 5B. Liga, Top Spin
Denis Rački - Željko Crljenica H2H

GDSI19.02.2023 11:00, 1. Liga, Top Spin
Neven Špehar - Andrej Bajić H2H

GDSI19.02.2023 19:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Šimić - Vlaho Stanišić H2H

GDSI19.02.2023 19:00, 6C. Liga, Ponikve
Josip Šimić - Vlaho Stanišić H2H

GDSI20.02.2023 21:00, 5F. Liga, Mladost
Stipe Rosandić - Ivor Gavrilović H2H

GDSI22.02.2023 19:00, 3A. Liga, Trnje
Monika Likić - Vlado Suša H2H

Administracija25.2.2023.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI26.02.2023 16:00, 1. Liga, Top Spin
Goran Kovačić - Nenad Jakšić H2H

GDSI26.02.2023 16:00, 4C. Liga, Top Spin
Filip Pavić - Marko Đurković H2H

Administracija27.2.2023.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

28.02.2023
Kraj sezone 2023/02

ATP News