Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Marko Matošević336:135:239
2. David Hrvatin400:825:504
3. D. Smoljanović213:224:174
4. Filip Borić212:219:224
5. Draško Durn112:012:33


Zadnji rezultati


4B. Liga
26.1.2022. - kod Kutije Šibica
Filip Borić67
David Hrvatin46


Parovi 2. Liga
26.1.2022. - Prince
Mihelčić / Bajić66
Horvatić / Cerinski44


6F. Liga
26.1.2022. - Concordia
Juraj Golubić77
Zlatko Brbić66


6A. Liga
26.1.2022. - Maksimir
Filip Lisjak6312
Domagoj Vlak4610


2A. Liga
26.1.2022. - Ponikve
Kristijan Petrinić66
Bruno Kodba23


2B. Liga
26.1.2022. - Top Spin
Ivan Matić66
Domagoj Olujić31


6C. Liga
26.1.2022. - TK Trešnjevka
Fran Krešić66
Danijel Lijović33


1. Liga
26.1.2022. - Prince
Andrej Bajić66
Nikola Čolak21


8B. Liga
26.1.2022. - kod Kutije Šibica
Martin Šoštar66
Darko Bišćan22


Parovi 4B. Liga
26.1.2022. - Ravnice
Jelavić / Likić76
Samodol / Karadzole64


8D. Liga
26.1.2022. - Trnje
Hrvoje Marušić66
Luka Crnjaković23


6F. Liga
26.1.2022. - Concordia
Denis Rački6610
Juraj Golubić271


7H. Liga
26.1.2022. - Concordia
Tomislav Polić66
Aleksandar Norsic14


5D. Liga
26.1.2022. - Concordia
Nikola Đikić66
Tomislav Guja21


7C. Liga
25.1.2022. - Špansko
Josip Matić66
Edi Zoričić22


4A. Liga
25.1.2022. - Oranice
Dominko Blažević646
Petar Matić260


4C. Liga
25.1.2022. - Mladost
Ivan Cerinski66
Marko Golem04


2B. Liga
25.1.2022. - Oranice
Pave Mudronja76
Goran Kovačić50


3A. Liga
25.1.2022. - Špansko
Hrvoje Špes66
Gorki Bratim10


6C. Liga
24.1.2022. - Mladost
Fran Krešić5610
Franjo Sakmardi746

Neodigrani susreti
Kraj sezone 2021/11

Čestitke pobjednicima liga:
 
1. Liga: Luka Vidović
2A. Liga: Luka Dobrović
2B. Liga: Kristijan Petrinić
3A. Liga: Helen Starešinić
3B. Liga: Pave Mudronja
3C. Liga: Gorki Bratim
3D. Liga: Tino Kirin
4A. Liga: Matija Kazalicki
4B. Liga: Marko Pletikosa
4C. Liga: Goran Russo
4D. Liga: Matej Šamanić
5A. Liga: Petar Matić
5B. Liga: Lovre Botica
5C. Liga: Nikola Đikić
5D. Liga: Filip Borić
5E. Liga: Krunoslav Lovrić
5F. Liga: Marko Mlinarić
5G. Liga: Davor Sitar
5H. Liga: Nikola Bekavac
6A. Liga: Denis Ištvanić
6B. Liga: Tomislav Guja
6C. Liga: Marko Matošević
6D. Liga: Dalibor Smoljanović
6E. Liga: Domagoj Penić
6F. Liga: Domagoj Krišković
6G. Liga: Dražen Barić
6H. Liga: Ivan Lekšić
7A. Liga: Robby Bauer
7B. Liga: Hesam Qaydi
7C. Liga: Mario Mojsinović
7D. Liga: Matija Kobetić
7E. Liga: Viktor Obrol
7F. Liga: Luka Bartulović
7G. Liga: Ivan Kaurinović
7H. Liga: Branko Cindro
8A. Liga: Dean Bertoncelj
8B. Liga: Matija Posavec
8C. Liga: Ignacio Sanz
8D. Liga: Domagoj Zdilar
8E. Liga: Nediljko Kovač
8F. Liga: Hrvoje Jurina
8G. Liga: Domagoj Šušković
8H. Liga: Iva Horvat
9A. Liga: Aleksandar Norsic
9B. Liga: Bojan Koprivčić
9C. Liga: Nikola Borovčak
9D. Liga: Tomislav Pržulj
9E. Liga: Borna Žarko
9F. Liga: Bruno Bumbak
9G. Liga: Jelena Pranjić
9H. Liga: Karlo Popović
 
 
Rekapitulacija sezone 2021/11 :
Broj liga: 53
Nastupalo igrača: 271
Raspored je napravjen za 561 susreta, odigrano 449 (80,04%).
Dodjeljeni bodovi za neodigrane susrete: 81
Neodigrani susreti, bez dodjele bodova: 31
Najbrži reket: Ivan Šteta
 
Nove lige su napravljene,  obavezno pošaljite mail igračima svoje lige i sretno svima!
 
Moguće su manje izmjene u rasporedu po ligama u prvih par dana sezone.
 
Sezona 2021/12 trajat će  1.12. - 31.12.2021

 

Objavljeno: 1.12.2021. (Danko Greiner)




Chat



Kalendar
Prošlo:

26.01.2022 21:00, 6A. Liga, Tk Maksimir
Domagoj Vlak - Filip Lisjak
26.01.2022 21:00, 6C. Liga, TK Trešnjevka
Danijel Lijović - Fran Krešić
Dolazi:

GDSI27.01.2022 12:00, 5D. Liga, TK Špansko
Matija Kobetić - Nikola Đikić H2H

GDSI27.01.2022 12:00, 7B. Liga, Špansko
Jasmin Peco - Mihael Trkulja H2H

GDSI27.01.2022 20:00, 3B. Liga, Trnje
Vladimir Vučković - Matija Kazalicki H2H

GDSI27.01.2022 21:00, 6E. Liga, Triumph
Dario Pavlović - Saša Marković H2H

GDSI27.01.2022 21:00, 4A. Liga, Mladost
Petar Matić - Ivan Tomulić H2H

GDSI27.01.2022 21:00, 6H. Liga, kod Kutije Šibica
Oskar Fiuri - Vlatko Jakupčić H2H

Administracija28.1.2022.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.01.2022 10:00, 6D. Liga, Rudeš
Domagoj Mandić - Dražen Mihaliček H2H

GDSI28.01.2022 14:00, 5E. Liga, kod Kutije Šibica
Josip Strmečki - Domagoj Penić H2H

GDSI28.01.2022 14:00, 7H. Liga, Rudeš
Branko Cindro - Tomislav Polić H2H

GDSI28.01.2022 15:00, 5H. Liga, Concordia
Vladimir Štruk - Tomislav Jurašić H2H

GDSI28.01.2022 16:00, 7B. Liga, kod Kutije Šibica
Tomislav Kranjec - Karlo Fantoni H2H

GDSI28.01.2022 18:00, 4A. Liga, Trnje
Vedran Benić - Dalibor Poplaša H2H

GDSI28.01.2022 18:00, Parovi 1. Liga, Top Spin
Fiket / Petrinić - Brkljačić / Vučković H2H

GDSI28.01.2022 20:00, Parovi 2. Liga, Medveščak
Mačkić / Ozimec - Mihelčić / Bajić H2H

GDSI28.01.2022 21:00, 8A. Liga, Špansko
Marko Bakić - Ivan Hrvoje Maljković H2H

GDSI28.01.2022 21:00, 3D. Liga, kod Kutije Šibica
Saša Grgurić - Damir Kipčić H2H

GDSI29.01.2022 10:00, 8E. Liga, kod Kutije Šibica
Krešimir Stipić - Siniša Lelak H2H

GDSI29.01.2022 10:00, 1. Liga, Ponikve
Helen Starešinić - Andrej Bajić H2H

GDSI29.01.2022 10:00, 6A. Liga, Ravnice
Hrvoje Dorotić - Filip Lisjak H2H

GDSI29.01.2022 11:00, 6B. Liga, kod Kutije Šibica
Lovro Lipak - Neven Kružljak H2H

GDSI29.01.2022 12:00, 5F. Liga, Top Spin
Mario Valpotić - Andrej Adanić H2H

GDSI29.01.2022 12:00, 5D. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Škrabić - Matija Kobetić H2H

GDSI29.01.2022 12:00, 5B. Liga, Oranice
Marta Turkalj - Miroslav Barišić H2H

GDSI29.01.2022 12:00, 3D. Liga, Trnje
Dražen Zrno - Damir Kipčić H2H

GDSI29.01.2022 13:00, 6A. Liga, Špansko
Davor Kalanj - Domagoj Vlak H2H

GDSI29.01.2022 15:00, 6G. Liga, Špansko
Domagoj Šušković - Željko Crljenica H2H

GDSI29.01.2022 15:00, 8D. Liga, kod Kutije Šibica
Filip Krunić - Hrvoje Marušić H2H

GDSI29.01.2022 15:00, 5H. Liga, Ponikve
Dražen Barić - Hesam Qaydi H2H

GDSI29.01.2022 15:00, 5F. Liga, Top Spin
Josip Cmrečnjak - Zvonimir Vlak H2H

GDSI29.01.2022 15:00, 7C. Liga, kod Kutije Šibica
Srđan Hebar - Antonio Franković H2H

GDSI29.01.2022 16:00, 4A. Liga, Oranice
Dalibor Poplaša - Petar Matić H2H

GDSI29.01.2022 16:00, 7A. Liga, Top Spin
Domagoj Kriskovic - Iva Horvat H2H

GDSI29.01.2022 16:00, 4A. Liga, Ponikve
Vjekoslav Gadanac - Dominko Blažević H2H

GDSI29.01.2022 16:30, 4C. Liga, Chromos Savica
Ivan Cerinski - Valentin Mrak H2H

GDSI29.01.2022 17:00, 4B. Liga, Concordia
Dalibor Smoljanović - Filip Borić H2H

GDSI29.01.2022 17:00, Parovi 3B. Liga, kod Kutije Šibica
Rotim / Mlinarić - Mucić /Sermek H2H

GDSI29.01.2022 17:00, 5G. Liga, Triumph
Miroslav Salaba - Tomislav Maraković H2H

GDSI29.01.2022 18:00, 5D. Liga, Top Spin
Hrvoje Brlečić - Nikola Đikić H2H

GDSI29.01.2022 18:00, 5B. Liga, Medveščak
Lovre Botica - Hrvoje Bursić H2H

GDSI29.01.2022 19:00, 6E. Liga, Trnje
Dario Pavlović - Domagoj Tomec H2H

GDSI29.01.2022 20:00, 1. Liga, Ponikve
Luka Lemić - Ivan Glad H2H

Administracija30.1.2022.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.01.2022 09:00, 7H. Liga, kod Kutije Šibica
Aleksandar Norsic - Branko Cindro H2H

GDSI30.01.2022 11:00, 6C. Liga, Chromos
Danijel Lijović - Franjo Sakmardi H2H

GDSI30.01.2022 11:00, 6H. Liga, Špansko
Drago Veselčić - Oskar Fiuri H2H

GDSI30.01.2022 12:00, 5E. Liga, San Spin
Filip Jurić - Domagoj Penić H2H

GDSI30.01.2022 12:00, 8E. Liga, kod Kutije Šibica
Krešimir Stipić - Martin Jalžabetić H2H

GDSI30.01.2022 12:00, 9A. Liga, kod Kutije Šibica
Josip Jurišić - Ivica Bobek H2H

GDSI30.01.2022 13:00, 8H. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Vadlja - Boris Antunović H2H

GDSI30.01.2022 14:00, 8A. Liga, Ravnice
Stjepan Vudrag - Marko Bakić H2H

GDSI30.01.2022 15:00, 4C. Liga, Ponikve
Valentin Mrak - Marko Golem H2H

GDSI30.01.2022 16:00, 9A. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Pavić(1) - Dragan Čičak H2H

GDSI30.01.2022 16:00, 5H. Liga, Ponikve
Vladimir Štruk - Mario Kelečić H2H

GDSI30.01.2022 17:00, 7A. Liga, kod Kutije Šibica
Ivan Rezić - Denis Čuljak H2H

GDSI30.01.2022 17:00, 5F. Liga, Top Spin
Josip Cmrečnjak - Marko Đurković H2H

GDSI30.01.2022 17:00, 2A. Liga, Trnje
Neven Špehar - Bruno Kodba H2H

GDSI30.01.2022 18:00, 7B. Liga, Ponikve
Tomislav Kranjec - Jasmin Peco H2H

GDSI30.01.2022 19:00, Parovi 5A. Liga, Top Spin
Brlečić / Durn - Periša / Dumalovski Janjušić H2H

GDSI30.01.2022 19:00, 5G. Liga, Ponikve
Marijan Stričević - Vedran Mihelčić H2H

GDSI30.01.2022 20:00, 5C. Liga, Trnje
Denis Ištvanić - Domagoj Zlački H2H

GDSI30.01.2022 21:00, Parovi 6A. Liga, kod Kutije Šibica
Rožmarić / Pržulj - Sedak-Benčić / Beslać H2H

GDSI31.01.2022 21:00, 3D. Liga, Ravnice
Goran Russo - Damir Kipčić H2H

GDSI31.01.2022 21:00, Parovi 4B. Liga, Triumph
Dragičević / Ranogajec - Jelavić / Likić H2H

GDSI31.01.2022 21:00, 7E. Liga, kod Kutije Šibica
Zoran Margić - Alen Perić H2H

GDSI31.01.2022 21:00, 5H. Liga, Ponikve
Dražen Barić - Tomislav Jurašić H2H

Administracija31.1.2022.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.01.2022
Kraj sezone 2022/01

ATP News