Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Gorki Bratim448:134:2412
2. Šimun Rotim336:036:169
3. Petar Mlinarić424:634:448
4. Neven Stipčević313:424:295
5. Ivan Tomulić313:418:235
6. Vedran Mucić301:623:333


Zadnji rezultati


4B. Liga
23.9.2021. - Rudeš
Gorki Bratim2610
Vedran Mucić636


5A. Liga
23.9.2021. - Špansko
Ante Šako6510
Goran Kvasina178


3A. Liga (ž)
23.9.2021. - Concordia
Sanda Aralica Čleković2610
Dragana Lipovac600


8A. Liga
23.9.2021. - Staro Trnje
Srđan Hebar67
Tomislav Vukić16


10A. Liga
23.9.2021. - Maksimir
Antonijo Petrina66
Tomislav Šavora00


2A. Liga
23.9.2021. - Tolić
Ivan Matić66
Matija Kazalicki32


9A. Liga
23.9.2021. - Staro Trnje
Zoran Margić66
Zoran Bohaček13


10C. Liga
23.9.2021. - Concordia
Nino Maksan476
Luka Filipović651


7E. Liga
23.9.2021. - kod Kutije Šibica
Davor Kalanj646
Hrvoje Šikić064


8D. Liga
23.9.2021. - Sopot
Hrvoje Dorotić66
Martin Šoštar30


Parovi 5A. Liga
23.9.2021. - Mladost
Rosandić / Filipčić66
Pavić / Knežević42


1. Liga (ž)
23.9.2021. - Maksimir
Jasna Horvat77
Maja Ciglar65


3B. Liga (ž)
23.9.2021. - Mladost
Ivana Tubikanec66
Željka Tufegdžić00


5H. Liga
23.9.2021. - Ponikve
Nenad Čaklović67
Mario Glavan35


3D. Liga
23.9.2021. - Sopot
Kristijan Petrinić66
David Bišić31


6D. Liga
23.9.2021. - Tenis centar Tolić
Luka Bartolić6610
Danijel Lijović733


3C. Liga
23.9.2021. - Sopot
Mario Sermek467
Ivan Jović625


3D. Liga
23.9.2021. - Tenis centar Tolić
Stjepan Žitnik66
Domagoj Nosić14


4D. Liga
23.9.2021. - Veternica
Damjan Mlakar166
Tihomir Grbac642


6A. Liga
23.9.2021. - Mladost
Hrvoje Rajaković67
Dražen Barić06

Neodigrani susreti
Summer Farewell GDSI Challenge 2021

 

Tenisačice i tenisači,

pozivamo vas da se prijavite na turniri Summer Farewell GDSI Challenge

koji će se održati na Veternici, 18.9.2021.
 
Kotizacija za turnir iznosi 130 kn.
Kotizacija uključuje igranje minimalno dva meča, hranu i nagrade za pobjednike.
Uplatiti možete na IBAN: HR2323400093201562706 - Danko Greiner
ili Keks pay ili PBZ ili gotovinom na turniru.
 
 
Propozicije:
 
Datum: 18.09.2021. (subota)
Početak turnira: 09h
Mjesto: Veternica (5 zemljanih terena)
Ždrijeb: 32 igrača
Vrsta turnira: glavni + utješni
Način igranja: na ispadanje
Pravila igranja: dva seta do 4, treći set tie-break do 7 (bez prednosti, na 40-40 se igra odlučujući poen, tzv. "no-ad" pravilo) više...
 
Prijaviti se možete na mail sa naslovom:
"Summer Farewell GDSI Challenge, IME PREZIME"
 
Mail: danko.greiner@gmail.com
 
 
Prijave se zaprimaju do popunjenja mjesta zaključno sa 16.09.
 
 
U slučaju loše prognoze, odluka o održavanju turnira bit će donesana u dogovoru sa tenis klubom u petak navečer.
Objavljeno: 13.9.2021. (Danko Greiner)




Chat



Kalendar
Prošlo:

23.09.2021 20:00, 2A. Liga, Tolić
Ivan Matić - Matija Kazalicki
23.09.2021 21:00, 8A. Liga, Staro Trnje
Srđan Hebar - Tomislav Vukić
Dolazi:

GDSI24.09.2021 10:00, 9B. Liga, Trnje
Branko Cindro - Branislav Rubčić H2H

GDSI24.09.2021 10:00, 5G. Liga, Chromos Savica
Aleksandar Radojčić - Davor Sitar H2H

GDSI24.09.2021 11:00, 9D. Liga, Trnje
Dario Brkić - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI24.09.2021 16:00, 4A. Liga, Tenis centar Tolić
Filip Pavić - Bruno Kodba H2H

GDSI24.09.2021 16:00, 5H. Liga, TK Travnjak
Tomislav Trtanj - Ivica Šantek H2H

GDSI24.09.2021 16:00, 5C. Liga, Trnje
Filip Ćurčić - Marko Pletikosa H2H

GDSI24.09.2021 17:00, 8E. Liga, Sopot
Denaj Novak - Ivan Žgela H2H

GDSI24.09.2021 17:00, 8C. Liga, Maksimir
Dario Pavlović - Drago Veselčić H2H

GDSI24.09.2021 17:00, 6C. Liga, Staro Trnje
Goran Ivišić - Andrej Adanić H2H

GDSI24.09.2021 17:00, 5B. Liga, Špansko
Lucijan Matanović - Alen Crnjac H2H

GDSI24.09.2021 18:00, 7A. Liga, Ponikve
Marijan Stričević - Josip Seidl H2H

GDSI24.09.2021 18:00, Parovi 6A. Liga, Veternica
Krišković / Štefančić - Somek / Bračić H2H

GDSI24.09.2021 18:00, 5H. Liga, Concordia
Nenad Čaklović - Mate Batinić H2H

GDSI24.09.2021 18:00, 5C. Liga, Trnje
Juraj Radanović - Miro Smiljanic H2H

GDSI24.09.2021 18:00, Parovi 1. Liga, Sopot
Henc / Pleše - Fiket / Petrinić H2H

GDSI24.09.2021 18:00, 7E. Liga, Staro Trnje
Davor Kalanj - Domagoj Lazanin H2H

GDSI24.09.2021 19:00, 3A. Liga, Sopot
Dalibor Poplaša - Petra Kopić H2H

GDSI24.09.2021 19:00, 5D. Liga, Prečko
Marko Mlinarić - Zlatko Antonić H2H

GDSI24.09.2021 19:00, 6E. Liga, Staro Trnje
Neven Kružljak - Vedran Matošević H2H

GDSI24.09.2021 19:00, 9E. Liga, Chromos
Miroslav Pašagić - Goran Bistrički H2H

Turnir25.09.2021
1. GDSI CMROK Open turnir parova
Više...

GDSI25.09.2021 08:00, 6B. Liga, Oranice
Jan Kallay - Kristian Runtas H2H

GDSI25.09.2021 09:00, 8E. Liga, Staro Trnje
Tomislav Polić - Sebastijan Zelić H2H

GDSI25.09.2021 09:00, 7D. Liga, Špansko
Domagoj Penić - Zdenko Mićanović H2H

GDSI25.09.2021 09:00, 7B. Liga, Ponikve
Tomislav Jurašić - Saša Smrk H2H

GDSI25.09.2021 09:00, 10A. Liga, Trnje
Alen Jelovac - Marko Plaftarić H2H

GDSI25.09.2021 09:30, 8H. Liga, Concordia
Emil Krznarić - Marko Štefančić H2H

GDSI25.09.2021 10:00, 7C. Liga, Maksimir
Borna Micelli - Ivan Delač H2H

GDSI25.09.2021 10:00, 10D. Liga, Ponikve
Tomislav Hrgović - Nino Pavičić H2H

GDSI25.09.2021 10:00, 7G. Liga, TK Winner
Marko Punoš - Davor Ivezić H2H

GDSI25.09.2021 11:00, 5F. Liga, Ponikve
Petar Knezović - Ivan Milinković H2H

GDSI25.09.2021 11:00, 4B. Liga, Staro Trnje
Šimun Rotim - Ivan Tomulić H2H

GDSI25.09.2021 11:00, 3B. Liga (ž), Sopot
Maja Cerinski - Željka Tufegdžić H2H

GDSI25.09.2021 11:00, 5E. Liga, Trnje
Davor Posavec - Osvit Somek H2H

GDSI25.09.2021 11:00, 9D. Liga, Maksimir
Filip Šimunović - Ivana Bergam H2H

GDSI25.09.2021 14:00, 6C. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Mark Štefanac H2H

GDSI25.09.2021 15:00, 5D. Liga, TK Movens
Darko Završak - Zlatko Antonić H2H

GDSI25.09.2021 15:00, 6G. Liga, Staro Trnje
Luka Korov - Davorin Tadić H2H

GDSI25.09.2021 16:00, 7B. Liga, Ponikve
Tomislav Jurašić - Domagoj Tubikanec H2H

GDSI25.09.2021 17:00, Parovi 5B. Liga, Trnje
Čaklović /Martinović - Periša / Dumalovski Janjušić H2H

GDSI25.09.2021 17:00, 1. Liga, Oranice
Ivan Glad - Marko Habuš H2H

GDSI25.09.2021 20:00, 8A. Liga, Chromos Savica
Srđan Hebar - Adam Landeka H2H

GDSI26.09.2021 09:00, 5A. Liga, Chromos Savica
Ante Šako - Marko Đurković H2H

GDSI26.09.2021 09:00, 3A. Liga (ž), Staro Trnje
Agata Škunca(ž) - Ines Čule H2H

GDSI26.09.2021 10:00, 5C. Liga, Trnje
Marko Pletikosa - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI26.09.2021 10:00, 6H. Liga, Staro Trnje
Domagoj Tomec - Tomislav Guja H2H

GDSI26.09.2021 10:00, 5H. Liga, TK Travnjak
Ivica Šantek - Nenad Čaklović H2H

GDSI26.09.2021 10:00, 6A. Liga, Tolić
Hrvoje Rajaković - Neven Vidmar H2H

GDSI26.09.2021 10:00, 7G. Liga, Špansko
Domagoj Mandić - Josip Strmečki H2H

GDSI26.09.2021 11:00, 3C. Liga, Trnje
Bruno Lukić - Mario Sermek H2H

GDSI26.09.2021 11:00, 2B. Liga, Trnje
Luka Marjanović - Luka Lemić H2H

GDSI26.09.2021 12:00, 6C. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Mario Mojsinović H2H

GDSI26.09.2021 15:00, 7E. Liga, Trnje
Davor Kalanj - Filip Gvardijan H2H

GDSI26.09.2021 16:00, 2B. Liga, Trnje
Luka Lemić - Nikola Čolak H2H

GDSI26.09.2021 16:00, 9E. Liga, Rudeš
Dragan Čičak - Miroslav Pašagić H2H

GDSI26.09.2021 17:00, 5G. Liga, Trnje
Davor Sitar - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI26.09.2021 17:00, 7D. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Jurina - Zdenko Mićanović H2H

GDSI26.09.2021 17:00, 3B. Liga, Ponikve
Vjekoslav Gadanac - Ognjen Prelog H2H

GDSI26.09.2021 17:00, 9F. Liga, Staro Trnje
Ivan Cutvarić - Vlatko Jakupčić H2H

GDSI26.09.2021 18:00, 10D. Liga, Maksimir
Tomo Brkić - Nino Pavičić H2H

GDSI26.09.2021 18:00, 6F. Liga, Chromos Savica
Tomislav Stvorić - Ivan Lekšić H2H

GDSI26.09.2021 18:00, 5F. Liga, Ponikve
Ivan Milinković - Miroslav Barišić H2H

GDSI26.09.2021 18:00, 2A. Liga, Trnje
Damir Kipčić - Ivan Matić H2H

GDSI26.09.2021 19:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Goran Mir - Feni Sušić H2H

GDSI26.09.2021 19:30, 9D. Liga, Trnje
Filip Šimunović - Matko Vukmanović H2H

Administracija27.9.2021.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.09.2021 10:00, 4A. Liga, Trnje
Filip Pavić - Goran Russo H2H

GDSI27.09.2021 17:00, 8H. Liga, Maksimir
Marko Štefančić - Tihomir Smuđ H2H

GDSI27.09.2021 17:00, 5H. Liga, Špansko
Mate Batinić - Mario Glavan H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 3C. Liga, Tenis centar Tolić
Tino Kirin - Mario Sermek H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 7C. Liga, Concordia
Ensar Husković - Borna Micelli H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 2B. Liga, Staro Trnje
Saša Grgurić - Neven Špehar H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 5E. Liga, Staro Trnje
Renato Knežević - Osvit Somek H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 2B. Liga (ž), Trnje
Maja Baumschabel - Andreja Šlopar H2H

GDSI27.09.2021 18:00, 10E. Liga, Špansko
Vladimir Miklić - Boris Vranešević H2H

GDSI27.09.2021 19:00, 8G. Liga, Maksimir
Saša Žugaj - Moris Čavić H2H

GDSI27.09.2021 19:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Andrej Adanić H2H

GDSI27.09.2021 20:00, 7B. Liga, Staro Trnje
Anton Mužić - Damir Kecko H2H

GDSI27.09.2021 20:00, Parovi 6B. Liga, Ponikve
Turkalj / Sušić - Vukoja / Vukoja H2H

GDSI27.09.2021 20:30, 7F. Liga, Špansko
Robby Bauer - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 5G. Liga, Staro Trnje
Goran Mir - Davor Sitar H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 3A. Liga, Sopot
Dalibor Poplaša - Hrvoje Lafter H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 3C. Liga, Staro Trnje
Ivan Cerinski - Vlado Suša H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 2A. Liga, Ravnice
Damir Kipčić - Ivan Fiket H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 8D. Liga, Špansko
Ivan Rezić - Hrvoje Dorotić H2H

GDSI28.09.2021 17:00, 6F. Liga, Sopot
Tomislav Stvorić - Mario Valpotić H2H

GDSI28.09.2021 18:00, 6D. Liga, Tenis centar Tolić
Marko Marušić - Dino Zarić H2H

GDSI28.09.2021 18:30, 1. Liga (ž), Prince
Katarina Ivić - Jasna Horvat H2H

GDSI28.09.2021 19:00, 5E. Liga, Chromos
Davor Posavec - Renato Knežević H2H

GDSI28.09.2021 19:00, 7F. Liga, Špansko
Tomislav Zastavnik - Robby Bauer H2H

GDSI28.09.2021 20:00, 3C. Liga, Veternica
Tino Kirin - Ivan Jović H2H

GDSI28.09.2021 20:00, 5C. Liga, Maksimir
Vjenceslav Vukoja - Miro Smiljanic H2H

GDSI28.09.2021 20:00, 4C. Liga, Špansko
Filip Sinković - Luka Mandić H2H

GDSI28.09.2021 20:00, 10A. Liga, Staro Trnje
Alen Jelovac - Karlo Larma H2H

Administracija29.9.2021.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.09.2021 11:00, 5C. Liga, Trnje
Marin Knezović - Miro Smiljanic H2H

GDSI29.09.2021 15:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Mark Štefanac H2H

GDSI29.09.2021 15:00, 6C. Liga, Ponikve
Mark Štefanac - Robert Krajačić H2H

GDSI29.09.2021 16:00, 3C. Liga, Trnje
Ivan Jović - Vlado Suša H2H

GDSI29.09.2021 17:00, 8B. Liga, Staro Trnje
Alen Perić - Frane Kalcina H2H

30.09.2021
Kraj sezone 2021/09

ATP News