Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Kovačić /Lautar212:219:194
2. Jakšić / Ozimec112:013:73
3. Šenjug /Bosnar112:19:103
4. Mačkić / Hercigonja201:416:212


Zadnji rezultati


Parovi 1. Liga
10.12.2019. - Oranice
Jakšić / Ozimec76
Kovačić /Lautar61


7B. Liga
10.12.2019. - Top Spin
Filip Lisjak66
Boris Jerončić21


7F. Liga
10.12.2019. - Ponikve
Tomislav Kranjec66
Matej Kuraja12


2A. Liga
10.12.2019. - Ponikve
Neven Horvatić66
Luka Marjanović40


6D. Liga
10.12.2019. - Trnje
Marko Mlinarić3610
Miroslav Salaba637


5D. Liga
10.12.2019. - Top Spin
Gorki Bratim67
Marijan Gotić35


4B. Liga
10.12.2019. - Prince
Tomislav Trtanj6611
Nenad Kocmur379


6B. Liga
10.12.2019. - TK Terra
Filip Medić1610
Davorin Pančić628


Parovi 6. Liga
9.12.2019. - Rudeš
Lažnjak / Prgomet67
Šagud / Lijović25


Parovi 4. Liga
9.12.2019. - Špansko
Horvatić / Vukoja67
Završak /Završak35


6B. Liga
9.12.2019. - Ponikve
Dražen Barić66
Muhamed Lulak02


5D. Liga
9.12.2019. - Ponikve
Gorki Bratim76
Karlo Čičić51


6G. Liga
9.12.2019. - Trnje
Tihomir Smuđ66
Igor Čuk01


4D. Liga
9.12.2019. - Trnje
Mario Valpotić626
Slaven Bušić364


6H. Liga
8.12.2019. - Trnje
Ivan Rezić66
Mario Kelečić23


5D. Liga
8.12.2019. - Top Spin
Marijan Gotić5611
Branko Obradov729


5C. Liga
8.12.2019. - Trnje
Mate Batinić626
Damir Nazor364


4A. Liga
8.12.2019. - Špansko
Marko Periša66
Vjenceslav Vukoja41


Parovi 1. Liga
8.12.2019. - Veslačka
Šenjug /Bosnar367
Mačkić / Hercigonja645


6H. Liga
8.12.2019. - Trnje
Filip Pavić66
Alen Hlevnjak00

Neodigrani susreti




Cardiac Arrest
Sanela Špoljarić ()
Ivan Durlen ()
Aleksandar Blivajs ()
Frane Martinis ()
Domagoj Zlački (87)
Zinka Matković (208)

Glavno da se kalkulira
Goran Kvasina ()
Domagoj Nosić ()
Goran Kovačić (4)
Robert Crneković (144)
Željko Crljenica (149)

Pivo i reketi a.k.a Vino i gitare
Kris Lazar ()
Luka Vidović ()
Mateo-Šime Troskot ()
Marko Vižintin ()
Janko Hranilović (8)
Krešimir Škarić (22)

Serve & Volley
Đino Kralj ()
Anton Vuković ()
Ana Rupić ()
Mirta Dusparić ()
Bruno Lukić (48)
Tino Kirin (50)
Aleksandar Radojčić (139)

The Expendables
Tihomir Grbac ()
Darko Bujan ()
Saša Kalac (51)
Ivan Labaš (56)
Tomislav Lukičić (59)

Victoria inevitabilis est
Boris Borčić ()
Tim Valpotić ()
Saša Tartaglia ()
Nenad Jakšić (1)
Tomislav Jurčić (26)
Fran Mirtl (29)
Dario Krišković (36)
Zadnje teme na forumu
Multisport i termini
Friendly match!
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Preuzimanje termina
Komentari susreta
Loši tereni za igru


Kalendar
Prošlo:

10.12.2019 21:00, Parovi 1. Liga, Oranice
Jakšić / Ozimec - Kovačić /Lautar
10.12.2019 21:30, 8E. Liga, Špansko
Filip Gvardijan - Saša Polojac
Dolazi:

GDSI11.12.2019 09:00, 7B. Liga, Mala Šalata
Marijan Lovrinić - Filip Lisjak H2H

GDSI11.12.2019 11:00, 6C. Liga, Top Spin
Hesam Qaydi - Sandro Salopek H2H

GDSI11.12.2019 12:00, 4C. Liga, San Spin
Miro Smiljanic - Andrej Adanić H2H

GDSI11.12.2019 20:30, 6E. Liga, Top Spin
Tom Jasak - Katarina Ivić H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 3A. Liga, Oranice
Matej Župan - Danijel Sočanac H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 6F. Liga, Špansko
Nikolina Barić - Goran Bistrički H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 4A. Liga, Oranice
Renato Knežević - Petar Mlinarić H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 3C. Liga, Oranice
Dominko Blažević - Željko Samodol H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 3C. Liga, Špansko
Ivan Fiket - Marko Lautar H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 5F. Liga, Triumph
Luka Božić - Antonio Šušak H2H

GDSI12.12.2019 11:00, 4B. Liga, Oranice
Miroslav Katičić - Nenad Kocmur H2H

GDSI12.12.2019 12:00, 6G. Liga, Oranice
Neven Kulenović - Igor Čuk H2H

GDSI12.12.2019 16:00, 2A. Liga, Triumph
Goran Kovačić - Goran Russo H2H

GDSI12.12.2019 17:00, 5H. Liga, Triumph
Edo Krmpotić - Tin Herenčić H2H

GDSI12.12.2019 20:00, PRIJATELJSKA, Chromos
Marko Mlinarić - Marin Knezović H2H

GDSI12.12.2019 21:00, 4A. Liga, Oranice
Renato Knežević - Marko Periša H2H

GDSI12.12.2019 21:00, 3A. Liga, Oranice
Tino Kirin - Domagoj Blažević H2H

GDSI12.12.2019 21:00, Parovi 7. Liga, Ponikve
Popović / Biškup - Tadić / Tadić H2H

GDSI12.12.2019 21:00, 4C. Liga, Ponikve
Miroslav Barišić - Goran Kušec H2H

GDSI12.12.2019 21:00, PRIJATELJSKA, Špansko
Neven Horvatić - Ivan Fiket H2H

GDSI13.12.2019 13:00, 2A. Liga, Chromos
Vedran Fak - Goran Russo H2H

GDSI13.12.2019 14:00, Parovi 3. Liga, San Spin
Pavić / Majstorović - Adanić / Šipušić H2H

GDSI13.12.2019 16:00, 6G. Liga, Ponikve
Tihomir Smuđ - Josip Seidl H2H

GDSI13.12.2019 18:00, 7D. Liga, Ponikve
Hrvoje Bilandžić - Zoran Ranogajec H2H

GDSI13.12.2019 19:00, 5F. Liga, Triumph
Antonio Šušak - Domagoj Sesar H2H

GDSI13.12.2019 20:00, 7C. Liga, Velesajam (pav. 6)
Krešimir Viduka - Tomislav Markač H2H

GDSI13.12.2019 20:00, 5H. Liga, Triumph
Nenad Čaklović - Tin Herenčić H2H

GDSI13.12.2019 20:00, 5A. Liga, Velesajam (paviljon 8a)
Igor Gojmerac - Dražen Zrno H2H

GDSI13.12.2019 21:00, 4A. Liga, Oranice
Petar Mlinarić - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI14.12.2019 08:00, 5D. Liga, Trnje
Branko Obradov - David Bišić H2H

GDSI14.12.2019 08:00, 5C. Liga, Špansko
Ivan Šagud - Mate Batinić H2H

GDSI14.12.2019 12:00, 6D. Liga, Triumph
Seadin Aliti - Matias Dragičević H2H

GDSI14.12.2019 12:00, 3C. Liga, Špansko
Ivan Fiket - Dominko Blažević H2H

GDSI14.12.2019 12:00, 3B. Liga, Oranice
Daniel Filipčić - Vlado Suša H2H

GDSI14.12.2019 12:00, Parovi 7. Liga, Top Spin
Čaklović /Martinović - Popović / Biškup H2H

GDSI14.12.2019 13:00, 6F. Liga, Mladost
David Hrvatin - Nikolina Barić H2H

GDSI14.12.2019 13:00, 8E. Liga, TK Špansko
Vjekoslav Gadanac - Filip Gvardijan H2H

GDSI14.12.2019 14:00, 5G. Liga, Top Spin
Krešimir Jantoljak - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI14.12.2019 16:00, 7D. Liga, Špansko
Zoran Bohaček - Zoran Ranogajec H2H

GDSI14.12.2019 17:00, 5H. Liga, Top Spin
Marko Đurković - Edo Krmpotić H2H

GDSI14.12.2019 17:00, 4A. Liga, Špansko
Renato Knežević - Hrvoje Bursić H2H

GDSI14.12.2019 17:00, 3D. Liga, Oranice
Danijel Ćosić - Nino Gugić H2H

GDSI14.12.2019 17:00, Parovi 1. Liga, Šalata
Mačkić / Hercigonja - Jakšić / Ozimec H2H

GDSI14.12.2019 18:00, 4C. Liga, Špansko
Miroslav Barišić - Darko Završak H2H

GDSI14.12.2019 19:00, 6F. Liga, Špansko
Domagoj Kriskovic - Goran Bistrički H2H

GDSI14.12.2019 20:00, 7G. Liga, Trnje
Alen Bejuk - Božo Kelić H2H

GDSI15.12.2019 10:00, 7E. Liga, Špansko
Branislav Rubčić - Luka Filipović H2H

GDSI15.12.2019 11:00, 3D. Liga, Ponikve
Nino Gugić - Deni Tomljanović H2H

GDSI15.12.2019 12:00, 6C. Liga, Top Spin
Hesam Qaydi - Tihomir Zirdum H2H

GDSI15.12.2019 12:00, 6E. Liga, Špansko
Tom Jasak - Ivan Horvat H2H

GDSI15.12.2019 12:00, 5E. Liga, Špansko
Aleksandar Radojčić - Marko Pletikosa H2H

GDSI15.12.2019 12:00, PRIJATELJSKA, TK Movens
Dario Krišković - Fran Mirtl H2H

GDSI15.12.2019 14:00, 7G. Liga, Trnje
Božo Kelić - Tin Ujević H2H

GDSI15.12.2019 14:00, 7A. Liga, Triumph
Leo Matak - Miroslav Knez H2H

GDSI15.12.2019 14:00, 6D. Liga, TK Movens
Josip Matić - Matias Dragičević H2H

GDSI15.12.2019 15:00, Parovi 2. Liga, Oranice
Katičić / Ivcic - Fiket / Petrinić H2H

GDSI15.12.2019 15:00, 8A. Liga, Ponikve
Darko Pavić - Daria Štefić H2H

GDSI15.12.2019 16:00, 3B. Liga, Chromos Savica
Damir Kipčić - Daniel Filipčić H2H

GDSI15.12.2019 16:00, 5D. Liga, Top Spin
Branko Obradov - Karlo Čičić H2H

GDSI15.12.2019 16:00, 3B. Liga, Top Spin
Bruno Lukić - Marko Škrabić H2H

GDSI15.12.2019 16:00, 6F. Liga, TK Špansko
Ivan Hrvoje Maljković - David Hrvatin H2H

GDSI15.12.2019 17:00, 1. Liga, TK Terra
Nenad Jakšić - Marko Habuš H2H

GDSI15.12.2019 17:00, 6B. Liga, Oranice
Dražen Barić - Davorin Pančić H2H

GDSI15.12.2019 17:00, 8D. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Luka Bartulović H2H

GDSI15.12.2019 18:00, 5B. Liga, Ponikve
Saša Marković - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI15.12.2019 18:00, Parovi 1. Liga, TK Trešnjevka
Kovačić /Lautar - Šenjug /Bosnar H2H

GDSI15.12.2019 20:00, Parovi 4. Liga, Špansko
Rotim / Rotim - Horvatić / Vukoja H2H

GDSI15.12.2019 20:00, 6C. Liga, Maksimir
Marko Prtenjača - Sandro Salopek H2H

GDSI15.12.2019 20:30, 7B. Liga, TK Trešnjevka
Marko Jozić - Filip Lisjak H2H

GDSI16.12.2019 12:00, 5C. Liga, Chromos Savica
Danko Greiner - Ivan Šagud H2H

GDSI16.12.2019 20:00, 7A. Liga, Triumph
Miroslav Knez - Marko Pavić H2H

GDSI16.12.2019 21:00, 7F. Liga, Top Spin
Matej Kuraja - Domagoj Kenda H2H

GDSI17.12.2019 18:00, 3D. Liga, Ponikve
Nino Gugić - Fran Mirtl H2H

GDSI17.12.2019 20:00, 5C. Liga, Trnje
Danko Greiner - Mate Batinić H2H

GDSI17.12.2019 21:00, 2A. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Neven Horvatić H2H

GDSI17.12.2019 21:00, 1. Liga, Triumph
Tomislav Brkljačić - Vladimir Vučković H2H

GDSI17.12.2019 21:00, 6C. Liga, Top Spin
Tihomir Zirdum - Sandro Salopek H2H

GDSI18.12.2019 21:00, 4A. Liga, Špansko
Marko Periša - Petar Mlinarić H2H

GDSI19.12.2019 16:00, 6G. Liga, Ponikve
Marin Petrić - Josip Seidl H2H

GDSI19.12.2019 21:00, 3A. Liga, Oranice
Matej Župan - Tino Kirin H2H

GDSI19.12.2019 21:00, 1. Liga, Oranice
Marko Habuš - Vladimir Vučković H2H

GDSI22.12.2019 12:00, 8C. Liga, TK Movens
Boris Vranešević - Jakov Ramušćak H2H

GDSI22.12.2019 16:00, 3B. Liga, Chromos Savica
Vlado Suša - Damir Kipčić H2H

Administracija28.12.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI29.12.2019 16:00, 2A. Liga, Top Spin
Goran Kovačić - Luka Marjanović H2H

Administracija30.12.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija31.12.2019.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.01.2020
Kraj sezone 2020/01

ATP News

Marčinko: "U idućoj sezoni planiram...
Čilić i Ćorić pozvali na ATP Cup: "...
[RTL Video] Petra Marčinko najbolja...
Marčinko u finalu Hrvatski Telekom ...
Caroline Wozniacki odlazi u igračku...
Martić: "Ako želim u Top 10, moram ...
Ružić u četvrtfinalu Monastira, Oli...
Petra Marčinko i Borna Devald došli...
Ivanišević: "Ljubičić i ja pristojn...
Devald, Marčinko i Zalukar u četvrt...