Prijava

GDSI
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Marko Đurković436:340:3410
2. Mate Batinić336:131:189
3. Alen Galavić313:426:255
4. Zinka Matković300:618:363
5. Krunoslav Lovrić101:29:111


Zadnji rezultati


6F. Liga
19.4.2019. - Špansko
Marko Đurković656
Krunoslav Lovrić274


6A. Liga
19.4.2019. - Oranice
Ante Sentić66
Sebastijan Zelić13


6G. Liga
19.4.2019. - Trnje
Vedran Benić76
Mario Biškup62


3A. Liga
19.4.2019. - Chromos Savica
Tomislav Jurčić2610
Damir Paulić624


8G. Liga
19.4.2019. - Maksimir
Ivana Bergam4610
Zvonimir Tomečak636


7E. Liga
19.4.2019. - Špansko
Hrvoje Dorotić66
Davorin Tadić30


5E. Liga
19.4.2019. - Chromos
Osvit Somek7312
Tihomir Turković5610


6H. Liga
19.4.2019. - Špansko
Moris Čavić66
Antonio Šušak33


4C. Liga
19.4.2019. - TK Travnjak
Dalibor Poplaša76
Tomislav Konjar53


7G. Liga
19.4.2019. - Veternica
Ivan Bračić66
Krešimir Viduka01


8B. Liga
19.4.2019. - Špansko
Mario Lovreković66
Maja Cerinski00


3B. Liga
19.4.2019. - Mladost
Danijel Ćosić66
Stipe Rosandić32


5G. Liga
19.4.2019. - Špansko
Danko Greiner66
Stjepan Mati43


8D. Liga
19.4.2019. - Trnje
Mate Đaković66
Josip Letica22


7A. Liga
18.4.2019. - Špansko
Renato Knežević726
Drago Veselčić663


4C. Liga
18.4.2019. - kod Kutije Šibica
Neven Horvatić67
Bruno Lukić15


6C. Liga
18.4.2019. - TK Travnjak
Anđelko Nasić66
David Hrvatin32


8D. Liga
18.4.2019. - Špansko
Mate Đaković566
Damir Jurić744


7F. Liga
18.4.2019. - Mladost
Martin Klaić66
Marko Luč01


8E. Liga
18.4.2019. - TK Maja
Mario Vukoja367
Lovre Smirčić626

Neodigrani susreti
Neodigrani susreti
Neodigrani susreti


1. Liga
M. Sermek - I. Leskovar
G. Kovačić - I. Leskovar
I. Leskovar - L. Dobrović
M. Habuš - L. Dobrović
L. Dobrović - M. Sermek
L. Dobrović - G. Kovačić

2A. Liga
T. Kirin - T. Brkljačić
T. Brkljačić - I. Glad
I. Glad - Z. Muhek
I. Glad - T. Kirin

2B. Liga
D. Kipčić - M. Kazalicki
M. Kazalicki - M. Lautar
V. Vučković - K. Petrinić
V. Vučković - D. Kipčić
K. Petrinić - D. Kipčić
K. Petrinić - M. Kazalicki

3A. Liga
T. Jurčić - V. Mucić
T. Jurčić - V. Fak
V. Mucić - V. Fak
V. Mucić - K. Sokol
V. Fak - K. Sokol
V. Fak - D. Paulić
K. Sokol - D. Paulić
K. Sokol - T. Jurčić

3B. Liga
I. Fiket - D. Ćosić
I. Fiket - D. Malbašić
D. Ćosić - T. Đapić

3C. Liga
I. Soldo - M. Renić
B. Peterman - I. Soldo
D. Blažević - I. Soldo
D. Blažević - G. Russo

3D. Liga
I. Labaš - E. Krmpotić
K. Mačkić - Ž. Samodol
E. Krmpotić - Ž. Samodol
E. Krmpotić - M. Smiljanic
M. Smiljanic - I. Labaš

4A. Liga
T. Lukičić - Z. Vučković
Z. Vučković - G. Bratim
Z. Vučković - I. Novko
G. Bratim - T. Lukičić
I. Novko - T. Lukičić

4B. Liga
Ž. Crljenica - H. Matoković
H. Matoković - A. Adanić
A. Adanić - D. Blažević
M. Kikić - Ž. Crljenica
D. Blažević - H. Matoković

4C. Liga
B. Poturica - D. Poplaša
B. Poturica - B. Lukić
D. Poplaša - B. Lukić
D. Poplaša - N. Horvatić
B. Lukić - T. Konjar
N. Horvatić - T. Konjar
N. Horvatić - B. Poturica
T. Konjar - B. Poturica

4D. Liga
F. Mirtl - M. Škrabić
F. Mirtl - M. Gračak
M. Škrabić - M. Gračak
M. Gračak - M. Valpotić

5A. Liga
V. Vukoja - M. Pletikosa
E. Plančić - V. Vukoja

5B. Liga
B. Bernik - I. Milinković
I. Milinković - N. Vidmar
I. Milinković - M. Knezović
N. Vidmar - M. Pešić
M. Knezović - B. Bernik
M. Pešić - I. Milinković

5C. Liga
N. Čaklović - F. Pavić
D. Sočanac - F. Pavić

5D. Liga
D. Barić - H. Bursić
D. Barić - P. Mlinarić
H. Bursić - K. Hercigonja
P. Mlinarić - K. Hercigonja
K. Hercigonja - D. Barić

5E. Liga
J. Juranek - T. Turković
N. Kocmur - M. Perharić
O. Somek - M. Perharić
O. Somek - J. Juranek

5F. Liga
B. Muha - M. Vučina
D. Birtić - M. Vučina
D. Birtić - D. Ištvanić
D. Ištvanić - D. Zrno

5G. Liga
S. Mati - M. Salaba
S. Mati - A. Radojčić
M. Salaba - D. Cota
A. Radojčić - D. Cota
D. Cota - D. Greiner
D. Cota - S. Mati

5H. Liga
D. Lijović - V. Škunca
D. Lijović - D. Fabris
V. Škunca - M. Tutek
D. Fabris - M. Tutek
I. Ćorković - V. Škunca

6A. Liga
O. Fiuri - A. Sentić
M. Mlinarić - S. Zelić
S. Zelić - K. Tuta
K. Tuta - A. Sentić

6B. Liga
Z. Marčinko - Š. Rotim
K. Runtas - Š. Rotim
Š. Rotim - I. Šagud
I. Šagud - N. Špehar
N. Špehar - Z. Marčinko
N. Špehar - K. Runtas

6C. Liga
A. Nasić - D. Bertoncelj
D. Bertoncelj - J. Ivanković
J. Ivanković - S. Marković
J. Ivanković - A. Nasić

6D. Liga
D. Tešić - H. Qaydi
D. Tešić - M. Kelečić
H. Qaydi - M. Kelečić
H. Qaydi - T. Smuđ
M. Kelečić - T. Smuđ
M. Kelečić - K. Jantoljak
T. Smuđ - K. Jantoljak

6E. Liga
I. Petković - I. Rotim
I. Rotim - V. Mihelčić
F. Ćurčić - V. Mihelčić
V. Mihelčić - A. Landeka
V. Mihelčić - I. Petković
A. Landeka - I. Petković

6F. Liga
K. Lovrić - Z. Matković
K. Lovrić - M. Batinić
A. Galavić - K. Lovrić

6G. Liga
M. Biškup - K. Fantoni
K. Fantoni - V. Benić
M. Šamanić - M. Biškup
M. Šamanić - K. Fantoni

6H. Liga
J. Lušić - M. Čavić
M. Čavić - P. Matić
P. Matić - A. Šušak
P. Matić - J. Lušić
A. Šušak - J. Lušić

7A. Liga
R. Matejka - M. Hochberger
R. Matejka - R. Knežević
R. Knežević - M. Pavić
D. Veselčić - M. Pavić
D. Veselčić - R. Matejka
M. Pavić - M. Hochberger

7B. Liga
S. Buljan - G. Grubišić
S. Buljan - A. Bejuk
G. Grubišić - A. Bejuk
G. Grubišić - G. Džidić
G. Džidić - S. Buljan
T. Zirdum - S. Buljan

7C. Liga
A. Dananić - B. Kelić
B. Urlić - D. KranjčecWO
B. Kelić - D. Kranjčec
B. Kelić - I. Šantek
D. Kranjčec - I. ŠantekWO
I. Šantek - B. Urlić

7D. Liga
I. Cutvarić - L. Andrišić
I. Cutvarić - A. Kalea
L. Andrišić - A. Kalea
A. Kalea - D. Rački
A. Kalea - D. Kolonić
D. Rački - I. Cutvarić
D. Kolonić - I. Cutvarić

7E. Liga
D. Tadić - L. Božić
D. Tadić - Z. Knežević
L. Božić - Z. Knežević
L. Božić - H. Dorotić
Z. Knežević - H. Dorotić
Z. Knežević - D. Bulat
H. Dorotić - D. Bulat
D. Bulat - D. Tadić
D. Bulat - L. Božić

7F. Liga
P. Lončarić - G. Katušin
N. Konjevod - P. Lončarić
M. Luč - P. Lončarić

7G. Liga
J. Satler - I. Bračić
J. Seidl - I. Bračić
I. Bračić - D. Golubić

7H. Liga
R. Bauer - T. Zastavnik
F. Badanjak - T. Zastavnik
F. Badanjak - D. Petanjek
D. Petanjek - R. Bauer
J. Škof - R. Bauer
J. Škof - F. Badanjak

8A. Liga
J. Tečer - L. Šmalcelj
J. Tečer - L. Filipović
L. Šmalcelj - L. Filipović

8B. Liga
M. Cerinski - D. Rakipović
M. Mikulec - D. Rakipović
D. Rakipović - T. Čupić
M. Lovreković - T. Čupić
T. Čupić - M. Cerinski
T. Čupić - M. Mikulec

8C. Liga
T. Pazman - M. Pašagić
T. Pazman - M. Antolković
M. Pašagić - S. Lelak
M. Antolković - S. Lelak
S. Lelak - T. Pazman
E. Šomen - T. Pazman
E. Šomen - M. Pašagić

8D. Liga
D. Jurić - J. Letica
M. Đaković - D. Martinović
Z. Bohaček - D. Jurić
Z. Bohaček - J. Letica

8E. Liga
L. Smirčić - M. Dukić
M. Vukoja - M. Dukić
M. Vukoja - E. Krznarić
M. Dukić - E. Krznarić
M. Dukić - D. Pavić
D. Pavić - M. Vukoja

8F. Liga
I. Širanović - D. Čičak
S. Posavec - B. Fabris
D. Čičak - B. Fabris

8G. Liga
M. Kovač - B. Sorić
M. Kovač - T. Kranjec
B. Sorić - T. Kranjec
B. Sorić - I. Bergam
T. Kranjec - Z. Tomečak
I. Bergam - M. Kovač
Z. Tomečak - M. Kovač

8H. Liga
M. Gable - B. Rubčić
M. Gable - K. Bukovec
B. Rubčić - S. Zelić
K. Bukovec - S. Zelić
S. Zelić - M. Gable
S. Salopek - M. Gable
S. Salopek - B. Rubčić

9A. Liga
J. Marinković - I. Džomba
J. Marinković - R. Ružir
Z. Vidačković - R. Ružir
Z. Vidačković - S. Divković
I. Džomba - R. Ružir
R. Ružir - S. Divković
R. Ružir - K. Vrček
S. Divković - K. Vrček
S. Divković - J. Marinković

9B. Liga
I. Čuk - D. Švarbić
H. Barišić - S. Svetec
H. Barišić - M. Šoštarić
S. Svetec - M. Šoštarić
S. Svetec - V. Marmelić
M. Šoštarić - I. Čuk
V. Marmelić - I. Čuk
V. Marmelić - D. Švarbić

Parovi 2. Liga
Mačkić / Budinčević - Šter / Ćosić
Mačkić / Budinčević - Thompson / Pavić
Šter / Ćosić - Thompson / Pavić
Thompson / Pavić - Mirtl / Franov
Mirtl / Franov - Mačkić / Budinčević

Parovi 3. Liga
Rotim / Rotim - Turkalj / Sušić
Turkalj / Sušić - Kovačićek / Bačun
Kovačićek / Bačun - Horvatić / Fiket
Horvatić / Fiket - Rotim / Rotim

Parovi 4. Liga
Čaklović /Martinović - Turković / Capek
Adanić / Knezović - Turković / Capek
Adanić / Knezović - Bare / Ferk
Turković / Capek - Bare / Ferk
Bare / Ferk - Čaklović /Martinović

Parovi 5. Liga
Durlen /Zrno - Tadić / Habljak
Ćelić /Matić - Aliti / Hlupić
Aliti / Hlupić - Durlen /Zrno

Parovi 6. Liga
Soldo /Lekić - Barišić /Sumić
Barišić /Sumić - Gugić / Jantoljak
Gugić / Jantoljak - Soldo /Lekić

Parovi 7. Liga
Petković /Pilipac - Somek / Bračić
Somek / Bračić - Kazalicki / Muha
Kazalicki / Muha - Petković /Pilipac

Total:260
Zadnje teme na forumu
mladen
Friendly match!
parovi
Sve i svašta
Prodaja reketa - Novi HEAD Instinct MP
Wilson Clash


Kalendar
Prošlo:

19.04.2019 21:00, 6F. Liga, Špansko
Marko Đurković - Krunoslav Lovrić
19.04.2019 21:00, 6A. Liga, Oranice
Ante Sentić - Sebastijan Zelić
Dolazi:

GDSI20.04.2019 10:00, 5D. Liga, TK VIŽI
Hrvoje Bursić - Krešimir Hercigonja H2H

GDSI20.04.2019 10:00, 7A. Liga, Veternica
Drago Veselčić - Robert Matejka H2H

GDSI20.04.2019 10:00, 6E. Liga, Tk Građanski
Filip Ćurčić - Vedran Mihelčić H2H

GDSI20.04.2019 11:00, 8G. Liga, Ponikve
Tomislav Kranjec - Božidar Sorić H2H

GDSI20.04.2019 11:00, 7H. Liga, Veternica
Davor Petanjek - Robby Bauer H2H

GDSI20.04.2019 11:00, 5C. Liga, Mladost
Nenad Čaklović - Filip Pavić H2H

GDSI20.04.2019 11:00, 1. Liga, Trnje
Luka Dobrović - Mario Sermek H2H

GDSI20.04.2019 12:00, 9B. Liga, Oranice
Mario Šoštarić - Siniša Svetec H2H

GDSI20.04.2019 15:00, 5B. Liga, Trnje
Marin Knezović - Boris Bernik H2H

GDSI20.04.2019 15:00, 4D. Liga, Trnje
Fran Mirtl - Marko Škrabić H2H

GDSI20.04.2019 15:30, 6H. Liga, Trnje
Petar Matić - Antonio Šušak H2H

GDSI20.04.2019 16:00, 6E. Liga, Trnje
Vedran Mihelčić - Adam Landeka H2H

GDSI20.04.2019 16:00, 4C. Liga, TK Travnjak
Bruno Lukić - Bojan Poturica H2H

GDSI20.04.2019 16:00, 7D. Liga, Trnje
Andrej Kalea - Domagoj Kolonić H2H

GDSI20.04.2019 19:00, 5E. Liga, Trnje
Osvit Somek - Matko Perharić H2H

GDSI21.04.2019 10:00, 7D. Liga, Trnje
Andrej Kalea - Denis Rački H2H

GDSI22.04.2019 11:00, 8D. Liga, Chromos
Zoran Bohaček - Josip Letica H2H

GDSI22.04.2019 12:00, 8G. Liga, Trnje
Ivana Bergam - Božidar Sorić H2H

GDSI22.04.2019 14:00, 5H. Liga, Trnje
Danijel Lijović - Dejan Fabris H2H

GDSI22.04.2019 15:00, 4C. Liga, TK Travnjak
Bojan Poturica - Dalibor Poplaša H2H

GDSI22.04.2019 16:00, 8E. Liga, Ponikve
Darko Pavić - Mario Vukoja H2H

GDSI22.04.2019 17:00, 5E. Liga, Trnje
Osvit Somek - Josip Juranek H2H

GDSI22.04.2019 17:00, 5G. Liga, Špansko
Drago Cota - Miroslav Salaba H2H

GDSI22.04.2019 19:00, 5F. Liga, Špansko
Boris Muha - Miran Vučina H2H

GDSI22.04.2019 19:00, 8G. Liga, Veternica
Zvonimir Tomečak - Tomislav Kranjec H2H

GDSI22.04.2019 19:00, 1. Liga, Chromos Savica
Luka Dobrović - Goran Kovačić H2H

GDSI22.04.2019 20:30, 6F. Liga, Špansko
Krunoslav Lovrić - Zinka Matković H2H

GDSI23.04.2019 10:00, 6D. Liga, Oranice
Mario Kelečić - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI23.04.2019 12:00, 6D. Liga, Oranice
Mario Kelečić - Tihomir Smuđ H2H

GDSI23.04.2019 16:00, 8C. Liga, TK Terra (Veslačka)
Ema Šomen - Tomislav Pazman H2H

GDSI23.04.2019 18:30, 4A. Liga, Trnje
Tomislav Lukičić - Gorki Bratim H2H

GDSI23.04.2019 19:00, 6H. Liga, Špansko
Moris Čavić - Petar Matić H2H

GDSI23.04.2019 20:00, 3D. Liga, Špansko
Edo Krmpotić - Željko Samodol H2H

GDSI23.04.2019 21:00, 5G. Liga, Špansko
Drago Cota - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI24.04.2019 17:00, PRIJATELJSKA, Trnje
Danko Greiner - Filip Jagar H2H

GDSI24.04.2019 17:00, 4C. Liga, TK Travnjak
Dalibor Poplaša - Bruno Lukić H2H

GDSI24.04.2019 19:00, Parovi 6. Liga, Chromos
Gugić / Jantoljak - Soldo /Lekić H2H

GDSI24.04.2019 20:00, Parovi 5. Liga, Trnje
Ćelić /Matić - Aliti / Hlupić H2H

GDSI24.04.2019 20:00, 8E. Liga, Veternica
Emil Krznarić - Mario Vukoja H2H

GDSI24.04.2019 21:00, 8F. Liga, Špansko
Ivan Širanović - Dragan Čičak H2H

GDSI24.04.2019 21:00, Parovi 4. Liga, Oranice
Adanić / Knezović - Turković / Capek H2H

GDSI24.04.2019 21:00, 2A. Liga, Ponikve
Tomislav Brkljačić - Ivan Glad H2H

GDSI25.04.2019 18:00, 6H. Liga, Veternica
Petar Matić - Jurica Lušić H2H

GDSI25.04.2019 18:00, Parovi 4. Liga, Tenis centar Tolić
Turković / Capek - Bare / Ferk H2H

GDSI25.04.2019 19:00, 3B. Liga, Špansko
Dražen Malbašić - Ivan Fiket H2H

GDSI26.04.2019 17:00, 1. Liga, Chromos Savica
Ivan Leskovar - Luka Dobrović H2H

GDSI26.04.2019 18:00, 8C. Liga, Chromos
Siniša Lelak - Mateja Antolković H2H

Administracija27.4.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.04.2019 09:00, 5F. Liga, TK Travnjak
Denis Ištvanić - Dražen Zrno H2H

Administracija29.4.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija30.4.2019.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

Turnir04.05.2019
3. GDSI Veternica Open turnir parova
Više...

31.05.2019
Kraj sezone 2019/05

ATP News

Njemice napravile veliki korak prem...
[RTL Video] Ana Konjuh: "Frustriraj...
Borna Ćorić sjajno krenuo pa stao: ...
Novak Đoković posrnuo u četvrtfinal...
Mektić i Škugor preko drugih nosite...
Kutak za kladioničare: Ćorić protiv...
Preokret Ante Pavića u trećem setu ...
Đoković i Nadal rutinski do četvrtf...
Borna Ćorić u dva seta sredio Pierr...
Čilić: "Morat ću dobro isplanirati ...