Prijava

GDSI
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Marko Pletikosa112:013:93
2. Denis Ištvanić100:29:131
3. Danijel Lijović000:00:00
4. Deni Tomljanović000:00:00
5. Neven Špehar000:00:00


Zadnji rezultati


6C. Liga
23.7.2019. - Concordia
Dean Bertoncelj66
Janko Brlecic00


6F. Liga
23.7.2019. - Oranice
Mario Kelečić66
Lovro Klepac33


8G. Liga
23.7.2019. - Šalata
Jelena Pranjić66
Ivana Bergam23


5H. Liga
23.7.2019. - Mladost
Ivan Rotim66
Matej Šamanić22


2A. Liga
23.7.2019. - Špansko
Dražen Malbašić66
Bruno Peterman03


6A. Liga
23.7.2019. - Mladost
Vedran Majtanić617
Oskar Fiuri066


3A. Liga
23.7.2019. - Veternica
Marijan Ozimec66
Tino Kirin12


6G. Liga
23.7.2019. - Oranice
Ivan Šagud66
Jakob Satler11


7C. Liga
23.7.2019. - Trnje
Marko Mlinarić66
Adam Landeka40


8A. Liga
23.7.2019. - Ponikve
Sven Majerić66
Luka Bartulović10


8C. Liga
23.7.2019. - Chromos Savica
Luka Hrabrić626
Branislav Rubčić161


7A. Liga
22.7.2019. - Veternica
Nediljko Kovač4610
Tomislav Kranjec615


Parovi 6. Liga
22.7.2019. - Veternica
Somek / Bračić4610
Turkalj / Sušić643


7E. Liga
22.7.2019. - Mala Šalata
Robert Crnko66
Zoran Bohaček32


5A. Liga
22.7.2019. - Špansko
Boris Muha66
Domagoj Zlački00


7G. Liga
22.7.2019. - Ravnice
Marko Đurković66
Kruno Bukovec11


6A. Liga
22.7.2019. - TK Trešnjevka
Vedran Majtanić6010
Aleksandar Radojčić368


5H. Liga
22.7.2019. - Oranice
Ivan Rotim67
Denis Rački25


6F. Liga
22.7.2019. - Mladost
Mario Kelečić626
Zinka Matković063


8D. Liga
22.7.2019. - Špansko
Tihomir Smuđ66
Saša Polojac21

Neodigrani susreti




13.07.2019 18:00, 5A. Liga, Trnje
Danijel Lijović - Marko Tutek



VS
4
1


Danijel LijovićIme i prezimeMarko Tutek
65.Ranking97.
1425,96Elo1361,83
202/356 (57%)Omjer78/153 (51%)
1.9.2008.U ligi od5.6.2015.
1977Godina rođenja1983
180 cmVisina193 cm
82 kgTežina110 kg
DesnaIgra rukomDesna
1,69 (59%)Koeficijent2,44 (41%)


Zadnji susret:

5A. Liga
13.07.2019 - Trnje
Danijel Lijović66
Marko Tutek33
Zadnje teme na forumu
Tenis na Jadranu
Friendly match!
Komentari susreta
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
IGRANJE ZA EKIPU KOJA NIJE U LIGI
Nova ATP pravila


Kalendar
Prošlo:

23.07.2019 20:00, 6C. Liga, Concordia
Dean Bertoncelj - Janko Brlecic
23.07.2019 20:00, 6D. Liga, Mladost
Krunoslav Cokol - Ivan Širanović
Dolazi:

GDSI24.07.2019 17:00, 8D. Liga, Trnje
Tihomir Smuđ - Frane Draženović H2H

GDSI24.07.2019 18:00, 6A. Liga, Prečko
Aleksandar Radojčić - Renato Knežević H2H

GDSI24.07.2019 18:00, 6C. Liga, Špansko
Nikša Konjevod - Moris Čavić H2H

GDSI24.07.2019 18:00, 7A. Liga, Maksimir
Alen Galavić - Filip Lisjak H2H

GDSI24.07.2019 19:00, 7E. Liga, Trnje
Zoran Bohaček - Saša Marković H2H

GDSI24.07.2019 19:00, 7A. Liga, Veternica
Davor Petanjek - Nediljko Kovač H2H

GDSI24.07.2019 19:00, 8D. Liga, Trnje
Saša Polojac - Hrvoje Bilandžić H2H

GDSI24.07.2019 20:00, 5F. Liga, Jazbina
Miroslav Salaba - Nenad Čaklović H2H

GDSI24.07.2019 20:00, 4D. Liga, Chromos
Danko Greiner - Vedran Benić H2H

GDSI24.07.2019 20:00, 5A. Liga, Veternica
Boris Muha - Marko Periša H2H

GDSI24.07.2019 20:00, 5B. Liga, Mladost
Gorki Bratim - Josip Škof H2H

GDSI24.07.2019 20:00, 6E. Liga, kod Kutije Šibica
Neven Vidmar - David Hrvatin H2H

GDSI25.07.2019 18:00, 2B. Liga, Chromos
Ognjen Prelog - Marko Škrabić H2H

GDSI25.07.2019 18:00, 7D. Liga, Maksimir
Domagoj Krišković - Mateo Penava H2H

GDSI25.07.2019 19:00, 5A. Liga, Špansko
Ivan Bračić - Nenad Kocmur H2H

GDSI25.07.2019 19:00, 8F. Liga, Špansko
Zvonimir Tomečak - Josip Seidl H2H

GDSI25.07.2019 19:00, 7E. Liga, Chromos
Domagoj Kolonić - Zoran Bohaček H2H

GDSI25.07.2019 19:30, 4B. Liga, Veternica
Marin Knezović - Stipe Rosandić H2H

GDSI25.07.2019 20:00, 8C. Liga, Trnje
Božo Kelić - Luka Hrabrić H2H

GDSI25.07.2019 20:00, 8A. Liga, Trnje
Sven Majerić - Dragan Čičak H2H

GDSI25.07.2019 20:00, 4C. Liga, TK Travnjak
Martin Klaić - Neven Horvatić H2H

GDSI25.07.2019 20:30, 2A. Liga, Veternica
Dražen Malbašić - Kenan Mačkić H2H

GDSI26.07.2019 09:00, 6B. Liga, Trnje
Antonio Šušak - Robby Bauer H2H

GDSI26.07.2019 18:00, 7C. Liga, Concordia
Marko Mlinarić - Tihomir Zirdum H2H

GDSI26.07.2019 18:00, 8G. Liga, Sesvete
Ivana Bergam - Mateja Antolković H2H

GDSI26.07.2019 18:00, 7G. Liga, Ravnice
Marko Đurković - Tom Jasak H2H

GDSI26.07.2019 18:00, 1. Liga, Mladost
Nenad Jakšić - Ivan Glad H2H

GDSI26.07.2019 19:00, 8D. Liga, Trnje
Saša Polojac - Frane Draženović H2H

GDSI26.07.2019 19:30, 7A. Liga, Trnje
Alen Galavić - Davor Petanjek H2H

GDSI26.07.2019 20:00, 5D. Liga, Maksimir
Hrvoje Brlečić - Vlado Suša H2H

GDSI26.07.2019 20:00, 5B. Liga, Oranice
Daniel Filipčić - Josip Škof H2H

GDSI27.07.2019 09:00, 8G. Liga, Trnje
Ivana Bergam - Maja Cerinski H2H

GDSI27.07.2019 18:00, 4A. Liga, Jazbina
Neven Špehar - Marko Pletikosa H2H

GDSI27.07.2019 18:00, 4B. Liga, Veternica
Marin Knezović - Nino Gugić H2H

GDSI28.07.2019 18:00, 2A. Liga, Trnje
Dražen Malbašić - Kristijan Petrinić H2H

GDSI28.07.2019 19:00, 2B. Liga, Špansko
Ognjen Prelog - Damir Kipčić H2H

GDSI28.07.2019 19:00, 6A. Liga, Veternica
Miroslav Barišić - Vedran Majtanić H2H

GDSI29.07.2019 19:00, 8D. Liga, Top Spin
Domagoj Šušković - Ivan Mijic H2H

GDSI30.07.2019 10:00, 4B. Liga, Chromos
Marin Knezović - Franjo Sakmardi H2H

GDSI31.07.2019 18:00, 1. Liga, Oranice
Ivan Glad - Marko Habuš H2H

GDSI02.08.2019 19:00, 7G. Liga, Špansko
Anita Dananić - Marko Đurković H2H

31.08.2019
Kraj sezone 2019/07-08

ATP News

Jana Fett do prve pobjede u glavnom...
Kutak za kladioničare: PSV dočekuje...
Borna Gojo bez problema do drugog k...
Serdarušić lakoćom do pobjede, Kaza...
Zauvijek će pamtiti Umag: Dušan Laj...
Tereza Mrdeža nakon dva i pol sata ...
Kazahstanka Ribakina u prvom finalu...
Nicolas Jarry slavio u južnoameričk...
Francuskinja Fiona Ferro do prve ti...
Kraj za Galovića u Gstaadu, Novak u...