Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Pave Mudronja224:119:136
2. Ivan Soldo112:012:53
3. Tomislav Trtanj112:112:103
4. Miroslav Katičić201:415:192
5. Nenad Kocmur201:413:242


Zadnji rezultati


Parovi 1. Liga
10.12.2019. - Oranice
Jakšić / Ozimec76
Kovačić /Lautar61


7B. Liga
10.12.2019. - Top Spin
Filip Lisjak66
Boris Jerončić21


7F. Liga
10.12.2019. - Ponikve
Tomislav Kranjec66
Matej Kuraja12


2A. Liga
10.12.2019. - Ponikve
Neven Horvatić66
Luka Marjanović40


6D. Liga
10.12.2019. - Trnje
Marko Mlinarić3610
Miroslav Salaba637


5D. Liga
10.12.2019. - Top Spin
Gorki Bratim67
Marijan Gotić35


4B. Liga
10.12.2019. - Prince
Tomislav Trtanj6611
Nenad Kocmur379


6B. Liga
10.12.2019. - TK Terra
Filip Medić1610
Davorin Pančić628


Parovi 6. Liga
9.12.2019. - Rudeš
Lažnjak / Prgomet67
Šagud / Lijović25


Parovi 4. Liga
9.12.2019. - Špansko
Horvatić / Vukoja67
Završak /Završak35


6B. Liga
9.12.2019. - Ponikve
Dražen Barić66
Muhamed Lulak02


5D. Liga
9.12.2019. - Ponikve
Gorki Bratim76
Karlo Čičić51


6G. Liga
9.12.2019. - Trnje
Tihomir Smuđ66
Igor Čuk01


4D. Liga
9.12.2019. - Trnje
Mario Valpotić626
Slaven Bušić364


6H. Liga
8.12.2019. - Trnje
Ivan Rezić66
Mario Kelečić23


5D. Liga
8.12.2019. - Top Spin
Marijan Gotić5611
Branko Obradov729


5C. Liga
8.12.2019. - Trnje
Mate Batinić626
Damir Nazor364


4A. Liga
8.12.2019. - Špansko
Marko Periša66
Vjenceslav Vukoja41


Parovi 1. Liga
8.12.2019. - Veslačka
Šenjug /Bosnar367
Mačkić / Hercigonja645


6H. Liga
8.12.2019. - Trnje
Filip Pavić66
Alen Hlevnjak00

Neodigrani susreti




24.11.2019 13:00, 5C. Liga, Oranice
Miroslav Katičić - Marko Prtenjača



VS
1
0


Miroslav KatičićIme i prezimeMarko Prtenjača
104.Ranking339.
1458,43Elo1336,58
75/138 (54%)Omjer0/3 (0%)
8.11.2012.U ligi od8.11.2019.
1965Godina rođenja1990
185 cmVisina cm
90 kgTežina kg
DesnaIgra rukom
1,49 (67%)Koeficijent3,03 (33%)


Zadnji susret:

5C. Liga
24.11.2019 - Oranice
Miroslav Katičić66
Marko Prtenjača00
Zadnje teme na forumu
Multisport i termini
Friendly match!
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Preuzimanje termina
Komentari susreta
Loši tereni za igru


Kalendar
Prošlo:

10.12.2019 21:00, Parovi 1. Liga, Oranice
Jakšić / Ozimec - Kovačić /Lautar
Trenutno se igra:

10.12.2019 21:30, 8E. Liga, Špansko
Filip Gvardijan - Saša Polojac
Dolazi:

GDSI11.12.2019 09:00, 7B. Liga, Mala Šalata
Marijan Lovrinić - Filip Lisjak H2H

GDSI11.12.2019 11:00, 6C. Liga, Top Spin
Hesam Qaydi - Sandro Salopek H2H

GDSI11.12.2019 12:00, 4C. Liga, San Spin
Miro Smiljanic - Andrej Adanić H2H

GDSI11.12.2019 20:30, 6E. Liga, Top Spin
Tom Jasak - Katarina Ivić H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 3A. Liga, Oranice
Matej Župan - Danijel Sočanac H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 6F. Liga, Špansko
Nikolina Barić - Goran Bistrički H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 4A. Liga, Oranice
Renato Knežević - Petar Mlinarić H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 3C. Liga, Oranice
Dominko Blažević - Željko Samodol H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 3C. Liga, Špansko
Ivan Fiket - Marko Lautar H2H

GDSI11.12.2019 21:00, 5F. Liga, Triumph
Luka Božić - Antonio Šušak H2H

GDSI12.12.2019 11:00, 4B. Liga, Oranice
Miroslav Katičić - Nenad Kocmur H2H

GDSI12.12.2019 12:00, 6G. Liga, Oranice
Neven Kulenović - Igor Čuk H2H

GDSI12.12.2019 16:00, 2A. Liga, Triumph
Goran Kovačić - Goran Russo H2H

GDSI12.12.2019 17:00, 5H. Liga, Triumph
Edo Krmpotić - Tin Herenčić H2H

GDSI12.12.2019 20:00, PRIJATELJSKA, Chromos
Marko Mlinarić - Marin Knezović H2H

GDSI12.12.2019 21:00, 4A. Liga, Oranice
Renato Knežević - Marko Periša H2H

GDSI12.12.2019 21:00, 3A. Liga, Oranice
Tino Kirin - Domagoj Blažević H2H

GDSI12.12.2019 21:00, Parovi 7. Liga, Ponikve
Popović / Biškup - Tadić / Tadić H2H

GDSI12.12.2019 21:00, 4C. Liga, Ponikve
Miroslav Barišić - Goran Kušec H2H

GDSI12.12.2019 21:00, PRIJATELJSKA, Špansko
Neven Horvatić - Ivan Fiket H2H

GDSI13.12.2019 13:00, 2A. Liga, Chromos
Vedran Fak - Goran Russo H2H

GDSI13.12.2019 14:00, Parovi 3. Liga, San Spin
Pavić / Majstorović - Adanić / Šipušić H2H

GDSI13.12.2019 16:00, 6G. Liga, Ponikve
Tihomir Smuđ - Josip Seidl H2H

GDSI13.12.2019 18:00, 7D. Liga, Ponikve
Hrvoje Bilandžić - Zoran Ranogajec H2H

GDSI13.12.2019 19:00, 5F. Liga, Triumph
Antonio Šušak - Domagoj Sesar H2H

GDSI13.12.2019 20:00, 7C. Liga, Velesajam (pav. 6)
Krešimir Viduka - Tomislav Markač H2H

GDSI13.12.2019 20:00, 5H. Liga, Triumph
Nenad Čaklović - Tin Herenčić H2H

GDSI13.12.2019 20:00, 5A. Liga, Velesajam (paviljon 8a)
Igor Gojmerac - Dražen Zrno H2H

GDSI13.12.2019 21:00, 4A. Liga, Oranice
Petar Mlinarić - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI14.12.2019 08:00, 5D. Liga, Trnje
Branko Obradov - David Bišić H2H

GDSI14.12.2019 08:00, 5C. Liga, Špansko
Ivan Šagud - Mate Batinić H2H

GDSI14.12.2019 12:00, 6D. Liga, Triumph
Seadin Aliti - Matias Dragičević H2H

GDSI14.12.2019 12:00, 3C. Liga, Špansko
Ivan Fiket - Dominko Blažević H2H

GDSI14.12.2019 12:00, 3B. Liga, Oranice
Daniel Filipčić - Vlado Suša H2H

GDSI14.12.2019 12:00, Parovi 7. Liga, Top Spin
Čaklović /Martinović - Popović / Biškup H2H

GDSI14.12.2019 13:00, 6F. Liga, Mladost
David Hrvatin - Nikolina Barić H2H

GDSI14.12.2019 13:00, 8E. Liga, TK Špansko
Vjekoslav Gadanac - Filip Gvardijan H2H

GDSI14.12.2019 14:00, 5G. Liga, Top Spin
Krešimir Jantoljak - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI14.12.2019 16:00, 7D. Liga, Špansko
Zoran Bohaček - Zoran Ranogajec H2H

GDSI14.12.2019 17:00, 5H. Liga, Top Spin
Marko Đurković - Edo Krmpotić H2H

GDSI14.12.2019 17:00, 4A. Liga, Špansko
Renato Knežević - Hrvoje Bursić H2H

GDSI14.12.2019 17:00, 3D. Liga, Oranice
Danijel Ćosić - Nino Gugić H2H

GDSI14.12.2019 17:00, Parovi 1. Liga, Šalata
Mačkić / Hercigonja - Jakšić / Ozimec H2H

GDSI14.12.2019 18:00, 4C. Liga, Špansko
Miroslav Barišić - Darko Završak H2H

GDSI14.12.2019 19:00, 6F. Liga, Špansko
Domagoj Kriskovic - Goran Bistrički H2H

GDSI14.12.2019 20:00, 7G. Liga, Trnje
Alen Bejuk - Božo Kelić H2H

GDSI15.12.2019 10:00, 7E. Liga, Špansko
Branislav Rubčić - Luka Filipović H2H

GDSI15.12.2019 11:00, 3D. Liga, Ponikve
Nino Gugić - Deni Tomljanović H2H

GDSI15.12.2019 12:00, 6C. Liga, Top Spin
Hesam Qaydi - Tihomir Zirdum H2H

GDSI15.12.2019 12:00, 6E. Liga, Špansko
Tom Jasak - Ivan Horvat H2H

GDSI15.12.2019 12:00, 5E. Liga, Špansko
Aleksandar Radojčić - Marko Pletikosa H2H

GDSI15.12.2019 12:00, PRIJATELJSKA, TK Movens
Dario Krišković - Fran Mirtl H2H

GDSI15.12.2019 14:00, 7G. Liga, Trnje
Božo Kelić - Tin Ujević H2H

GDSI15.12.2019 14:00, 7A. Liga, Triumph
Leo Matak - Miroslav Knez H2H

GDSI15.12.2019 14:00, 6D. Liga, TK Movens
Josip Matić - Matias Dragičević H2H

GDSI15.12.2019 15:00, Parovi 2. Liga, Oranice
Katičić / Ivcic - Fiket / Petrinić H2H

GDSI15.12.2019 15:00, 8A. Liga, Ponikve
Darko Pavić - Daria Štefić H2H

GDSI15.12.2019 16:00, 3B. Liga, Chromos Savica
Damir Kipčić - Daniel Filipčić H2H

GDSI15.12.2019 16:00, 5D. Liga, Top Spin
Branko Obradov - Karlo Čičić H2H

GDSI15.12.2019 16:00, 3B. Liga, Top Spin
Bruno Lukić - Marko Škrabić H2H

GDSI15.12.2019 16:00, 6F. Liga, TK Špansko
Ivan Hrvoje Maljković - David Hrvatin H2H

GDSI15.12.2019 17:00, 1. Liga, TK Terra
Nenad Jakšić - Marko Habuš H2H

GDSI15.12.2019 17:00, 6B. Liga, Oranice
Dražen Barić - Davorin Pančić H2H

GDSI15.12.2019 17:00, 8D. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Luka Bartulović H2H

GDSI15.12.2019 18:00, 5B. Liga, Ponikve
Saša Marković - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI15.12.2019 18:00, Parovi 1. Liga, TK Trešnjevka
Kovačić /Lautar - Šenjug /Bosnar H2H

GDSI15.12.2019 20:00, Parovi 4. Liga, Špansko
Rotim / Rotim - Horvatić / Vukoja H2H

GDSI15.12.2019 20:00, 6C. Liga, Maksimir
Marko Prtenjača - Sandro Salopek H2H

GDSI16.12.2019 12:00, 5C. Liga, Chromos Savica
Danko Greiner - Ivan Šagud H2H

GDSI16.12.2019 20:00, 7A. Liga, Triumph
Miroslav Knez - Marko Pavić H2H

GDSI16.12.2019 21:00, 7F. Liga, Top Spin
Matej Kuraja - Domagoj Kenda H2H

GDSI17.12.2019 18:00, 3D. Liga, Ponikve
Nino Gugić - Fran Mirtl H2H

GDSI17.12.2019 20:00, 5C. Liga, Trnje
Danko Greiner - Mate Batinić H2H

GDSI17.12.2019 21:00, 2A. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Neven Horvatić H2H

GDSI17.12.2019 21:00, 1. Liga, Triumph
Tomislav Brkljačić - Vladimir Vučković H2H

GDSI17.12.2019 21:00, 6C. Liga, Top Spin
Tihomir Zirdum - Sandro Salopek H2H

GDSI18.12.2019 21:00, 4A. Liga, Špansko
Marko Periša - Petar Mlinarić H2H

GDSI19.12.2019 16:00, 6G. Liga, Ponikve
Marin Petrić - Josip Seidl H2H

GDSI19.12.2019 21:00, 3A. Liga, Oranice
Matej Župan - Tino Kirin H2H

GDSI19.12.2019 21:00, 1. Liga, Oranice
Marko Habuš - Vladimir Vučković H2H

GDSI22.12.2019 12:00, 8C. Liga, TK Movens
Boris Vranešević - Jakov Ramušćak H2H

GDSI22.12.2019 16:00, 3B. Liga, Chromos Savica
Vlado Suša - Damir Kipčić H2H

Administracija28.12.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI29.12.2019 16:00, 2A. Liga, Top Spin
Goran Kovačić - Luka Marjanović H2H

Administracija30.12.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija31.12.2019.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.01.2020
Kraj sezone 2020/01

ATP News

Marčinko: "U idućoj sezoni planiram...
Čilić i Ćorić pozvali na ATP Cup: "...
[RTL Video] Petra Marčinko najbolja...
Marčinko u finalu Hrvatski Telekom ...
Caroline Wozniacki odlazi u igračku...
Martić: "Ako želim u Top 10, moram ...
Ružić u četvrtfinalu Monastira, Oli...
Petra Marčinko i Borna Devald došli...
Ivanišević: "Ljubičić i ja pristojn...
Devald, Marčinko i Zalukar u četvrt...