|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
24.06.2021 19:00, 2. Liga (ž), Maksimir Maja Ciglar - Maja Baumschabel
Maja Ciglar (ž) | Ime i prezime | Maja Baumschabel | . | Ranking | . | 1212,16 | Elo | 1109,39 | 12/23 (52%) | Omjer | 9/23 (39%) | 10.4.2021. | U ligi od | 5.11.2020. | 1974 | Godina rođenja | | 179 cm | Visina | cm | 63 kg | Težina | kg | | Igra rukom | | 1,56 (64%) | Koeficijent | 2,78 (36%) |
Zadnji susret:
2. Liga (ž) | 24.06.2021 - Maksimir | Maja Ciglar (ž) | 6 | 6 | | Maja Baumschabel | 0 | 2 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
24.04.2024 21:00, 6H. Liga, Ponikve Zoran Sladoljev - Ivo Čavrak Trenutno se igra:
25.04.2024 08:00, 8B. Liga, Velesajam (pav. 6) Siniša Svetec - Vanja Hecer Dolazi:
| 25.04.2024 15:00, 7B. Liga, Prince Mario Kelečić - Luka Bartulović H2H |
| 25.04.2024 15:00, 2. Liga (ž), Concordia Ana Katušin - Iva Pezić H2H |
| 25.04.2024 15:00, 2B. Liga, Oranice Ante Soldo - Vladimir Vučković H2H |
| 25.04.2024 15:00, 10F. Liga, Top Ten Prečko Tomislav Jajac - Tadej Pešl H2H |
| 25.04.2024 16:00, 6G. Liga, Mladost Marta Turkalj - Matija Sivec H2H |
| 25.04.2024 16:00, 9E. Liga, Tenis centar Tolić Dejan Marendić - Stipe Šarlija H2H |
| 25.04.2024 17:00, 6D. Liga, Mladost Marko Štefančić - Filip Ćurčić H2H |
| 25.04.2024 17:00, 10D. Liga, Staro Trnje Šimun Rogoznica - Luka Šmalcelj H2H |
| 25.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Goran Ivišić H2H |
| 25.04.2024 18:00, 8E. Liga, Top Ten Igor Tvrtković - Drago Veselčić H2H |
| 25.04.2024 18:00, 4B. Liga, Mladost Saša Grgurić - Ivan Novko H2H |
| 25.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić Marko Sirovec - Marin Galić H2H |
| 25.04.2024 18:00, 4B. Liga, Mladost Saša Grgurić - Ivan Novko H2H |
| 25.04.2024 18:30, 4A. Liga, Staro Trnje Josip Škof - Davor Sitar H2H |
| 25.04.2024 19:00, 7E. Liga, Staro Trnje Robby Bauer - Naomi Munitic H2H |
| 25.04.2024 19:00, 5F. Liga, Ponikve Željko Crljenica - Neven Stipčević H2H |
| 25.04.2024 19:00, 9F. Liga, Mladost Petar Rilović - Stjepan Barić H2H |
| 25.04.2024 19:00, 11B. Liga, Zagi - Velesajam pav 6 Nikola Beljan - Josip Buzov H2H |
| 25.04.2024 19:00, 4D. Liga, Maksimir Juraj Radanović - Dominko Blažević H2H |
| 25.04.2024 20:00, 9G. Liga, Concordia Bartol Žic - Tomislav Kranjec H2H |
| 25.04.2024 20:00, 5D. Liga, Top Ten Prečko Miroslav Pinkas - Petar Pazin H2H |
| 26.04.2024 09:00, 8H. Liga, Maksimir Jozo Perić - Tihana Jelinović (M) H2H |
| 26.04.2024 14:00, 3C. Liga, Trnje Ognjen Prelog - Marin Njirić H2H |
| 26.04.2024 14:00, 4D. Liga, Staro Trnje Sanjin Kovacevic - Dominik Šalković H2H |
| 26.04.2024 15:00, 6E. Liga, Staro Trnje Natko Peter - Hrvoje Brlečić H2H |
| 26.04.2024 16:00, 8E. Liga, Staro Trnje Aleksandar Krstev - Renato Horvat H2H |
| 26.04.2024 16:00, 9C. Liga, Veternica Vanja Kralj - Nediljko Kovač H2H |
| 26.04.2024 16:00, 5E. Liga, Concordia Ensar Husković - Jasmin Peco H2H |
| 26.04.2024 17:00, 7G. Liga, Mladost Luka Švastec - Oskar Fiuri H2H |
| 26.04.2024 17:00, 7F. Liga, Rudeš Filip Naglić - Andrija Garofulić H2H |
| 26.04.2024 17:00, 11D. Liga, Trnje David Pruša - Darko Bišćan H2H |
| 26.04.2024 17:30, 11A. Liga, Mladost Koraljka Mlakar (m) - Krešimir Viduka H2H |
| 26.04.2024 18:00, 10G. Liga, Concordia Mihovil Magdic - Ivan Ivo Penić H2H |
| 26.04.2024 18:00, 7B. Liga, Tenis centar Tolić Andrej Konjevod - Mario Kelečić H2H |
| 26.04.2024 18:00, 9G. Liga, Mladost Josip Režek - Josip Tečer H2H |
| 26.04.2024 18:00, 9G. Liga, San Spin Damir Pirić - Tomislav Kranjec H2H |
| 26.04.2024 18:00, 11A. Liga, Staro Trnje Dominik Barbarić - Danijel Mutak H2H |
| 26.04.2024 18:00, 8C. Liga, Trnje Antonio Surjan Žanko - Domagoj Grbeša H2H |
| 26.04.2024 18:00, 4D. Liga, Staro Trnje Sanjin Kovacevic - Saša Čaklović H2H |
| 26.04.2024 20:00, 10C. Liga, Staro Trnje Tin Papišta - Dominik Klobučar H2H |
| 26.04.2024 20:00, 6C. Liga, Veternica Domagoj Mandić - Vlaho Stanišić H2H |
| 26.04.2024 20:30, 7E. Liga, Staro Trnje Robby Bauer - Dražen Zrno H2H |
| 26.04.2024 21:00, 5A. Liga, Mala Šalata Lordan Hristov - Matija Rubeša H2H |
| 27.4.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 27.04.2024 09:00, 2. Liga (ž), Špansko Veronika Kadivnik - Jelena Filko H2H |
| 27.04.2024 09:00, 3D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Mario Švec H2H |
| 27.04.2024 10:00, 11C. Liga, Staro Trnje Zoran Bohaček - Miroslav Pašagić H2H |
| 27.04.2024 10:00, 6A. Liga, Mladost Slobodan Sivec - Andrej Adanić H2H |
| 27.04.2024 11:00, 11C. Liga, TK Trešnjevka Krešimir Buden - Marko Gudelj H2H |
| 27.04.2024 11:00, GDSI Kup, Špansko Marko Štefančić - Matej Lovrić H2H |
| 27.04.2024 11:00, 5A. Liga, Staro Trnje Domagoj Penić - Matija Rubeša H2H |
| 27.04.2024 12:00, 4D. Liga, Staro Trnje Dominik Šalković - Dominko Blažević H2H |
| 27.04.2024 15:00, 8B. Liga, Chromos Savica Stipe Buljan - Danijel Lijović H2H |
| 27.04.2024 17:00, 7B. Liga, Špansko Ivan Vujnović - Andrej Konjevod H2H |
| 27.04.2024 18:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Ivan Lekšić H2H |
| 27.04.2024 18:00, 7H. Liga, Staro Trnje Miroslav Salaba - Marin Sorić H2H |
| 27.04.2024 19:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić Tomislav Špiljak - Hrvoje Bursić H2H |
| 28.04.2024 09:00, 8H. Liga, Concordia Jozo Perić - Ivan Didović H2H |
| 28.04.2024 09:00, 8A. Liga, Staro Trnje Domagoj Šušković - Tomislav Polić H2H |
| 28.04.2024 10:00, 10A. Liga, TK Trešnjevka Mario Rončević - Tonko Čupić H2H |
| 28.04.2024 10:00, 9D. Liga, Chromos Savica Marko Erceg - Filip Vukasovic H2H |
| 28.04.2024 10:30, 4D. Liga, Staro Trnje Dominko Blažević - Saša Čaklović H2H |
| 28.04.2024 11:00, 7B. Liga, Staro Trnje Ivan Vujnović - Bruno Bauer H2H |
| 28.04.2024 12:30, 10D. Liga, Staro Trnje Hrvoje Medved - Hrvoje Habunek H2H |
| 28.04.2024 17:00, 10H. Liga, Prečko Josip Seidl - Dino Rakipović H2H |
| 28.04.2024 19:00, 5G. Liga, Mladost Goran Ivišić - Slaven Bušić H2H |
| 28.04.2024 19:00, 7A. Liga, Staro Trnje Fran Mataga - Donat Barišić H2H |
| 28.04.2024 19:00, 8D. Liga, Chromos Savica Tomislav Maraković - Tomislav Belošić H2H |
| 29.04.2024 16:00, 7D. Liga, Concordia Iva Horvat (m) - Alen Preldžić H2H |
| 29.04.2024 17:00, 4B. Liga, Mladost Ivan Novko - Vedran Mucić H2H |
| 29.04.2024 17:00, 11A. Liga, Ponikve Krešimir Viduka - Danijel Mutak H2H |
| 29.04.2024 17:00, 4D. Liga, Maksimir Juraj Radanović - Saša Čaklović H2H |
| 29.04.2024 19:00, 8C. Liga, Tolić Ivan Žgela - Zoran Margić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 6A. Liga, San Spin Petar Matić - Andrej Adanić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 6H. Liga, Concordia Ivo Čavrak - Zoran Sladoljev H2H |
| 29.04.2024 19:00, 8H. Liga, Concordia Filip Pažanin - Jozo Perić H2H |
| 29.04.2024 20:00, 5D. Liga, Concordia Petar Pazin - Ivan Tomulić H2H |
| 29.04.2024 20:00, 10C. Liga, Mladost Tin Papišta - Marijan Lovrinić H2H |
| 30.04.2024 17:00, 9D. Liga, Maksimir Marko Erceg - Tihomir Maršić H2H |
| 30.04.2024 19:00, 7A. Liga, Staro Trnje Ivan Rezić - Fran Mataga H2H |
| 30.04.2024 20:00, 10H. Liga, Staro Trnje Dražen Martinović - Dino Rakipović H2H |
| 30.04.2024 20:00, 9D. Liga, Concordia Vedran Ćatić - Filip Vukasovic H2H |
| 30.4.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
30.04.2024 Kraj sezone 2024/04
| 01.05.2024 09:00, 2. Liga (ž), Tk Građanski Jelena Filko - Iva Pezić H2H |
| 01.05.2024 10:00, 5H. Liga, Mladost Hrvoje Bursić - Ivan Lekšić H2H |
| 4.5.2024. GDSI Challenger 2024 Više... |
| 12.05.2024 2. GDSI Pro - Proljeće 2023 Više... |
|
|
|
|
|
|
|